Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 5 Alkmaar
Alkmaar, 17.4.2011


Programmanr. 1
17-4-2011 - 13:30
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht6:25.9100015461:24.852:56.555:51.44
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT0000412FJ 11:32.093:06.776:07.71
3.Michelle VerhoevenEd-VoNT0001922FJ 21:29.453:06.486:07.71
4.Saskia van der VeldenDaw6:34.4700014781:27.813:05.456:21.04
5.Rowie KampDe ReuringNT00017061:29.953:07.346:21.53
6.Chantal HetjesEd-VoNT00015101:36.063:18.846:28.91
7.Jennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT00041981:36.743:19.976:42.54
8.Sterre VeermanEd-VoNT00035441:37.763:22.666:47.94
9.Mariska KeetmanZV De Bron7:35.1800024301:33.713:18.506:49.96
10.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT00015501:36.483:22.506:50.71
11.Anna van MollMSV- ZeemachtNT00015481:36.173:23.366:58.08
12.Ilona StroekEd-VoNT00024341:39.873:28.927:03.29
13.Eline WiersmaDawNT00014821:45.903:44.457:40.65
14.Roos WindtZV WaterlandNT00026141:44.693:45.007:49.89
15.Jolien FellerZV De BronNT00046821:58.534:14.538:44.61
AFGEMCaitlin BerkelZV WaterlandNT0000608


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-4-2011 - 13:45
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:30.4202002241:35.35
2.Rosa HofferZV De Bron1:50.0402019461:46.76
3.Calina van der LemEd-Vo1:46.3902000861:51.24
4.Anouk BraaksmaZv AquariusNT02008401:52.90
5.Kim VeermanEd-VoNT03005582:00.01
6.Eva SchijfDawNT03003482:11.17
7.Marit VeermanEd-VoNT03005602:20.76
DISShanna BerkelZV WaterlandNT0300292VC2:22.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-4-2011 - 13:45
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo34.02010069734.86
2.Nick StikkelmanDaw38.75010059336.19
3.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius39.72010074739.59
4.Elroy SchotWZ&PC Purmerend39.12020068939.79
5.Ruud VeermanEd-Vo44.42020058540.30
6.Bjorn KeizerEd-Vo46.18010219942.48
7.Patrick VisserDe Reuring45.68020098143.08
8.Dries HofZv Aquarius46.96020129345.81
9.Alex van WaverenZV Waterland48.53020127146.11
10.Tom VeermanEd-Vo45.73020096546.57
11.Jeff KroonEd-VoNT030040159.76
12.Barry SchotWZ&PC PurmerendNT03003211:02.84
13.Vince CommandeurEd-Vo1:00.7503003991:08.69


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-4-2011 - 13:50
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stephania BosDawNT010275446.703:24.64
2.Eline BaalemanDe ReuringNT010273851.463:34.56
3.Sophie AllersmaDe ReuringNT010274048.763:36.92
4.Kim GroeneveldZV Waterland3:45.59010092452.613:44.14
5.Roos SchipperZV WaterlandNT01024081:02.914:14.51
6.Feline VerheijZV WaterlandNT010316059.924:16.34
DISJente DekkerDawNT0102724RF,VI55.813:46.90
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDonna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT0101762RD55.293:51.24
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJitka OudshoornDawNT0102722VI1:09.004:28.56
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMarie de BoerWZ&PC PurmerendNT0102686


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-4-2011 - 14:00
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend32.38000034933.32
2.Friso DatemaDaw35.53000302734.31
3.Jens de GrootDaw39.98000139934.95
4.Terence PowerDaw38.33000290535.16
5.Arjen van der VisZV Waterland39.60000294537.60
6.Jordi van der LemEd-Vo41.54000018939.65
7.Ruben UidamZV Waterland41.98000294940.18
8.Jason MacleodDaw42.20000097340.57
9.Stefan GanzevoortDe Reuring41.65000338341.73
10.Ice SangmalaiDaw53.28000342944.68
11.Lars van de LindenWZ&PC Purmerend50.12000300745.70
NGMax KoningsZV De Bron44.180002557


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-4-2011 - 14:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:27.6000019221:27.50
2.Rowie KampDe Reuring1:30.5500017061:29.64
3.Saskia van der VeldenDaw1:33.3000014781:30.54
4.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:31.6000004121:32.26
5.Chantal HetjesEd-Vo1:31.8700015101:33.12
6.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:39.3200015461:36.74
7.Mariska KeetmanZV De Bron1:44.8400024301:39.40
8.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend1:43.4600041981:40.51
9.Ilona StroekEd-Vo1:43.8100024341:40.74
10.Eline WiersmaDaw1:55.0900014821:45.50
11.Anna van MollMSV- Zeemacht1:49.9200015481:45.65
12.Sterre VeermanEd-Vo1:54.630003544FJ 11:50.76
13.Roos WindtZV Waterland1:45.850002614FJ 21:50.76
14.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:50.3500015501:50.97
DISJolien FellerZV De BronNT0004682VC2:05.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMCaitlin BerkelZV Waterland2:00.190000608


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-4-2011 - 14:05
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas VlugtEd-Vo1:19.3999007271:20.31
2.Joost van ErkelensDaw1:26.7099019271:23.60
3.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:24.6299026431:23.67
4.Brian OtjesZv Aquarius1:27.2099011351:25.12
5.Joppe van BeekDaw1:32.5699006271:28.02
6.Erik BultDaw1:37.2299021531:28.96
7.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:37.6199000891:32.20
8.Vito MeijZV Waterland1:36.6299007771:33.39
9.Nanne BrugmanZV Waterland1:36.6299013671:34.67
10.Kees DetermanZV Waterland1:40.5199013651:37.44
11.Dave LeijenaarOude Veer1:38.1899024851:39.76
12.Jac de BoerEd-Vo1:47.7999040811:45.09
DISBenjamin BakkerZV De BronNT9904059VB1:30.58
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISRense RuigWZ&PC Purmerend1:36.659901627RH1:31.70
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISElroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:46.299902717VB,SL1:45.65
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMNicolas de BoerWZ&PC Purmerend1:41.429903775
NGSander KesselaarMSV- Zeemacht1:28.709902009


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-4-2011 - 14:15
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Saritha van ZantenZV Waterland2:45.83980122036.732:46.36
2.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht3:08.28980277437.112:58.31
3.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius3:10.54980322237.642:59.38
4.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht3:03.29990143839.122:59.54
5.Leonie VosDaw3:03.40990166240.983:01.02
6.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:07.87980334239.603:01.88
7.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend3:10.15980100439.293:05.76
8.Naomi CohenWZ&PC Purmerend3:07.51980122244.103:06.59
9.Merel TolEd-Vo3:13.08980030044.073:06.70
10.Jet KleineOude Veer3:10.61990338445.303:10.10
11.Tarryn MacleodDaw3:16.91980162245.893:13.89
12.Susan BeemsterboerDe Reuring3:27.48990415841.713:18.21
13.Esmée VeermanEd-Vo3:34.02990404245.773:23.97
14.Mandy van BeverenDe Reuring3:29.24980344849.993:25.36
15.Simone MulDe Reuring3:37.99990276650.333:30.49
16.Femke TimmermanDe ReuringNT990416049.363:31.77
17.Thalita DekkerZv Aquarius3:30.50980322047.573:32.48
18.Laura AkerZV De Bron3:54.19990353050.163:33.09
19.Sharon van der LemEd-Vo3:34.70980027050.413:34.61
20.Paula KosterOude Veer3:47.4298044203:36.00
21.Britt MazeeZV De Bron3:50.13980455251.673:37.05
22.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:52.29990289248.873:38.33
23.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht3:45.68980277650.303:40.68
24.Rebecca SchipperZV Waterland3:48.63990224058.853:46.18
25.Amber RuiterZV De Bron3:45.55980455052.753:51.18
DISKim DuineveldOude Veer3:20.629805296RD48.223:18.41
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCindy PronkDe Reuring3:31.369804954RD50.913:27.28
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISGaya MeijZV WaterlandNT9805882RC50.363:34.33
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMarjolein VisserDe Reuring3:39.619902216
NGDaphne NietfeldWZ&PC Purmerend3:51.759805098


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-4-2011 - 14:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars van der VeldenDaw2:13.68980017528.861:01.452:10.07
2.Levi TolEd-Vo2:14.20970035128.651:01.582:10.88
3.Tim TuijpWZ&PC Purmerend2:22.64980097530.681:06.882:18.59
4.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend2:25.22970303333.751:13.212:26.50
5.Simon KoopenWZ&PC Purmerend2:29.63980212734.801:12.632:26.93
6.Rick van ZantenZV Waterland2:28.60980035131.971:09.512:27.22
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:39.28980185133.891:13.042:27.64
8.Nico KarregatEd-Vo2:38.83970100136.161:15.512:34.71
9.Thomas HaneveldDaw2:35.92980163134.801:16.802:43.00
10.Max PuschDaw2:47.58980295937.461:20.322:48.81
11.Lars KiesOude Veer3:13.75970499337.801:22.482:55.64
12.Stefan MiddelbeekDe Reuring3:11.36970457542.961:29.853:01.88
13.Ian BerkelZV Waterland3:13.13980119943.121:34.463:16.61
AFGEMHugo BlomDe Reuring3:05.959801949
NGLars DubbeldWZ&PC Purmerend3:01.579804311


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-4-2011 - 14:35
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo37.32020022437.13
2.Calina van der LemEd-Vo42.36020008641.58
3.Rosa HofferZV De Bron49.26020194642.33
4.Anouk BraaksmaZv Aquarius44.91020084045.50
5.Eva SchijfDawNT030034853.18
6.Kim VeermanEd-Vo52.84030055854.06
7.Marit VeermanEd-Vo58.44030056059.56
8.Shanna BerkelZV Waterland1:03.5503002921:05.23


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-4-2011 - 14:40
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nick StikkelmanDaw1:37.5801005931:36.02
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:39.8001007471:37.97
3.Bjorn KeizerEd-Vo2:03.7601021991:49.26
4.Ruud VeermanEd-Vo1:52.4502005851:50.53
5.Tom VeermanEd-Vo2:00.1502009651:56.83
DISElroy SchotWZ&PC Purmerend1:55.040200689SL1:47.32
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISPatrick VisserDe Reuring1:51.550200981VD1:53.57
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISAlex van WaverenZV WaterlandNT0201271SL1:54.41
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISDries HofZv AquariusNT0201293VC/VI1:59.67
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VI - met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJeff KroonEd-VoNT0300401AE/VC2:17.78
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), VC + RH
DISVince CommandeurEd-VoNT0300399VC2:27.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMLuc KroonEd-Vo1:32.180100697


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-4-2011 - 14:45
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephania BosDaw41.75010275438.82
2.Kim GroeneveldZV Waterland38.61010092439.28FJ 1
3.Jente DekkerDaw44.76010272439.28FJ 2
4.Eline BaalemanDe Reuring39.57010273841.87
5.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend47.24010176242.49
6.Sophie AllersmaDe Reuring43.16010274044.13
7.Jitka OudshoornDaw47.75010272246.42
8.Feline VerheijZV Waterland48.18010316048.64
9.Roos SchipperZV Waterland56.26010240852.35
AFGEMMarie de BoerWZ&PC Purmerend48.570102686


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-4-2011 - 14:45
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:58.24000034942.592:59.84
2.Friso DatemaDaw3:12.98000302748.093:15.99
3.Terence PowerDawNT000290544.763:16.67
4.Jens de GrootDawNT000139944.323:22.63
5.Arjen van der VisZV WaterlandNT000294551.293:27.08
6.Jason MacleodDaw4:17.20000097352.073:37.35
7.Jordi van der LemEd-Vo3:50.87000018953.283:38.87
8.Ruben UidamZV WaterlandNT000294955.453:48.32
9.Stefan GanzevoortDe ReuringNT000338356.343:49.12
10.Lars van de LindenWZ&PC PurmerendNT000300757.834:01.92
DISIce SangmalaiDawNT0003429RF1:00.594:08.09
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NGMax KoningsZV De BronNT0002557


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-4-2011 - 14:55
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Bas VlugtEd-VoNT99007271:19.632:45.945:31.76
2.Joost van ErkelensDaw6:10.5199019271:17.412:43.015:32.85
3.Sander DorlandWZ&PC PurmerendNT99026431:22.342:52.565:51.52
4.Erik BultDaw6:50.8799021531:22.952:56.686:00.34
5.Rense RuigWZ&PC Purmerend7:01.4899016271:29.213:03.456:12.63
6.Nanne BrugmanZV WaterlandNT99013671:29.463:08.006:25.00
7.Brian OtjesZv Aquarius6:51.8899011351:28.703:09.246:26.47
8.Barry van EngeldorpZv Aquarius7:04.6199000891:29.623:07.866:28.24
9.Joppe van BeekDaw6:53.5999006271:30.293:13.026:37.61
10.Benjamin BakkerZV De BronNT99040591:26.303:11.426:47.16
11.Vito MeijZV WaterlandNT99007771:33.123:19.686:52.02
12.Dave LeijenaarOude VeerNT99024851:35.773:23.296:53.06
13.Kees DetermanZV WaterlandNT99013651:34.873:24.057:05.29
14.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT99027171:42.343:35.857:07.91
15.Jac de BoerEd-VoNT99040811:45.153:40.917:34.66
AFGEMNicolas de BoerWZ&PC PurmerendNT9903775
NGSander KesselaarMSV- Zeemacht6:30.089902009


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-4-2011 - 15:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Saritha van ZantenZV Waterland2:33.05980122035.511:14.282:31.92
2.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:53.46980334236.391:16.882:35.16
3.Naomi CohenWZ&PC Purmerend2:38.46980122235.211:14.672:36.20
4.Anouk ZandbergenMSV- ZeemachtNT980277436.942:38.54
5.Tarryn MacleodDaw2:49.98980162235.871:16.182:38.92
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:54.64990143836.111:17.222:41.86
7.Jet KleineOude Veer2:54.16990338438.601:20.452:44.26
8.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius2:56.65980322239.541:23.002:48.50
9.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend2:50.91980100436.891:19.772:49.04
10.Merel TolEd-Vo2:47.86980030037.501:21.832:49.11
11.Leonie VosDaw2:56.26990166237.341:21.672:49.91
12.Susan BeemsterboerDe Reuring3:14.78990415838.641:24.312:56.55
13.Mandy van BeverenDe Reuring3:10.25980344840.761:27.793:03.18
14.Kim DuineveldOude Veer3:13.5898052963:05.06
15.Cindy PronkDe Reuring3:11.64980495441.981:30.093:06.86
16.Nikki ZandbergenMSV- ZeemachtNT980277641.981:30.913:08.40
17.Esmée VeermanEd-Vo3:17.21990404244.581:32.533:09.30
18.Simone MulDe Reuring3:10.52990276640.371:30.663:10.31
19.Thalita DekkerZv Aquarius3:27.89980322043.051:32.763:10.93
20.Gaya MeijZV Waterland3:16.93980588242.381:32.393:11.37
21.Paula KosterOude Veer3:21.6398044201:34.103:12.50
22.Sharon van der LemEd-Vo3:22.40980027041.081:33.553:15.77
23.Britt MazeeZV De Bron3:21.56980455246.001:37.993:16.50
24.Rebecca SchipperZV Waterland3:17.97990224047.041:38.313:20.29
25.Laura AkerZV De Bron3:18.51990353045.901:36.623:20.63
26.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:46.84990289247.371:39.853:22.94
27.Femke TimmermanDe Reuring3:26.03990416043.291:35.513:26.34
28.Amber RuiterZV De Bron3:24.79980455048.191:44.283:36.10
AFGEMMarjolein VisserDe Reuring3:18.059902216
NGDaphne NietfeldWZ&PC Purmerend3:37.679805098


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-4-2011 - 15:30
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Levi TolEd-Vo2:31.43970035131.692:29.66
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend2:39.72980097532.012:33.51
3.Lars van der VeldenDaw2:34.71980017532.502:33.61
4.Rick van ZantenZV Waterland2:45.75980035134.962:40.95
5.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:57.02980185135.212:54.38
6.Thomas HaneveldDaw3:01.87980163139.602:55.41
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend2:50.46970303339.862:58.62
8.Simon KoopenWZ&PC Purmerend3:03.89980212738.512:59.36
9.Nico KarregatEd-Vo3:03.95970100143.303:03.29
10.Max PuschDaw3:10.56980295942.073:07.20
11.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT970457553.083:35.61
12.Ian BerkelZV Waterland3:44.61980119958.333:49.63
DISLars KiesOude VeerNT9704993AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMHugo BlomDe Reuring3:26.509801949
NGLars DubbeldWZ&PC Purmerend3:22.699804311