Limietwedstrijd SG Zaanstad
Beverwijk (NED),    10-4-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 17. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 20. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:23.47 9202772    2:30.71           
          1:13.07  2:30.71
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:35.01 9503644    2:36.33           
          1:12.42  2:36.33
  3. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            2:34.95 9502326    2:37.76           
          1:13.77  2:37.76
  4. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   2:36.07 9604426    2:40.08           
          1:13.87  2:40.08
  5. Yvanna Zuurveld               Daw                    2:41.80 9702998    2:45.25           
          1:20.06  2:45.25
  6. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:33.61 9102172    2:47.26           
          1:16.22  2:47.26
  7. Laura Stokx                   Daw                    2:46.73 9601510    2:49.34           
          1:18.85  2:49.34
  8. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          2:43.86 9801064    2:50.51           
          2:50.51
  9. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          2:53.60 9802232    2:52.45           
          2:52.45
 10. Inge Koopman                  ZV Haerlem             2:56.36 9303382    2:54.14           
          1:21.93  2:54.14
 11. Silke Jonk                    Daw                    2:48.80 9802042    2:54.80           
          1:23.58  2:54.80
 12. Chantal Beijer                ZV Haerlem             2:55.40 9700884    2:59.91           
          1:27.48  2:59.91
 13. Denise Boonstra               Daw                    2:59.74 9902662    3:02.01           
          1:29.39  3:02.01
 14. Linda Böhm                    ZV Haerlem             3:02.62 9703164    3:03.54           
          1:31.07  3:03.54
 15. Bibi Stokvis                  Daw                    2:58.17 9900892    3:05.04           
          1:32.70  3:05.04
 16. Susanne Bergh                 Racing Club                 NT 9805884    3:05.91           
          1:30.33  3:05.91
 17. Veerle Claassen               HPC                    3:06.68 9800782    3:15.82           
          1:34.51  3:15.82
 18. Daisy Lippus                  Kzc                    3:17.90 9305846    3:18.76           
          1:37.90  3:18.76
 19. Mandy v.d. Linden             HPC                    3:15.57 9600638    3:19.81           
          1:35.29  3:19.81
 20. Danai Lytrokapi               HPC                    3:21.94 9805870    3:26.96           
          1:40.29  3:26.96
 21. Edith Krist                   ZV Haerlem             3:30.37 9901954    3:28.95           
          3:28.95
 22. Carmen Tavenier               Zaanstad (SG)          3:28.22 9904178    3:36.68           
          1:49.89  3:36.68
NG.Z Sabrin el Bacha               De Dolfijn             3:21.72 9900548                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Reijnders             Oceanus                2:17.47 9500877    2:24.69           
          1:07.73  2:24.69
  2. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          2:27.20 9503881    2:30.03           
          1:10.93  2:30.03
  3. Sjors Lieverst                Daw                    2:23.36 9501389    2:30.77           
          1:10.10  2:30.77
  4. Lars van der Velden           Daw                    2:34.71 9800175    2:39.48           
          2:39.48
  5. Stan Blok                     ZV Haerlem             2:44.42 9700569    2:40.68           
          2:40.68
  6. Bart Sommeling                Oceanus                2:36.98 9800765    2:42.59           
          1:15.92  2:42.59
  7. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          2:45.76 9800699    2:42.73           
          1:16.23  2:42.73
  8. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:39.72 9800975    2:42.85           
          1:15.56  2:42.85
  9. Toby van Wijngaarden          Racing Club            2:48.13 9700591    2:43.28           
          1:18.78  2:43.28
 10. Jelmer Lankhorst              Racing Club            2:45.70 9800353    2:46.23           
          1:20.28  2:46.23
 11. Martijn Tamis                 Racing Club            2:51.64 9701407    2:47.15           
          1:20.01  2:47.15
 12. Wesley Bos                    HPC                    2:58.58 9901241    2:49.04           
          2:49.04
 13. Ruud Koomen                   Oude Veer              2:50.17 9403655    2:49.26           
          1:19.65  2:49.26
 14. Dimitris Mainas               Racing Club            2:58.39 9803045    2:55.55           
          1:21.16  2:55.55
 15. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          3:07.71 9801851    2:57.34           
          2:57.34
 16. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          3:10.54 9901921    3:13.65           
          1:31.03  3:13.65
 17. Vito Meij                     Waterland              3:35.44 9900777    3:26.37           
          1:39.75  3:26.37
 DIS Maurits de Bruijn             Daw                    2:50.39 9700917    2:47.15 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:22.46  2:47.15
  NG Timos Skotadis                Racing Club            2:44.49 9804615                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
10-4-2011 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe de Jong                Racing Club            1:04.29 9800244    1:04.19           
  2. Maxime van den Heuvel         Oceanus                1:02.48 9701004    1:05.26 FJ 1      
  3. Mandy Verhage                 Daw                    1:02.45 9501382    1:05.26 FJ 2      
  4. Cynthia de Galan              ZV De Aalscholver      1:06.42 9203416    1:05.55           
  5. Maxine Alfonsi                Daw                    1:03.83 9502900    1:06.17           
  6. Roxann Geenen                 Daw                    1:01.70 9601518    1:06.54           
  7. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:07.36 9604628    1:07.76           
  8. Daphne Lankhorst              Racing Club            1:05.17 9405762    1:08.13           
  9. Fenke Bosschert               Daw                    1:07.93 9704724    1:08.58 FJ 1      
 10. Rebecca Martens               Daw                    1:06.16 9604352    1:08.58 FJ 2      
 11. Britt Jansen                  ZV Haerlem             1:07.03 9500526    1:09.50           
 12. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:08.73 9700976    1:10.35           
 13. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:08.75 9602732    1:11.20           
 14. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:11.02 9801062    1:11.27           
 15. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:08.51 9605514    1:11.29           
 16. Jill Jansen                   ZV Haerlem             1:13.41 9700170    1:11.53           
 17. Tami de Lange                 Daw                    1:12.84 9704116    1:11.56           
 18. Simone Huisman                Oceanus                1:10.29 9802402    1:12.00           
 19. Anne Noom                     Daw                    1:10.49 9800062    1:12.02           
 20. Luca Ebbinge                  Oceanus                1:09.26 9802406    1:12.23           
 21. Naomi Blommaert               ZV Haerlem             1:12.63 9604770    1:12.92           
 22. Inge Meuwese                  Oude Veer              1:08.90 8702758    1:12.93           
 23. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:14.35 9802774    1:14.78           
 24. Carmen Meijer                 HPC                    1:12.41 9800202    1:15.23           
 25. Moïse Timmer                  Zaanstad (SG)          1:16.67 9903292    1:15.36           
 26. Naomi te Lindert              Daw                    1:12.07 9904782    1:16.02           
 27. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            1:15.60 9803222    1:16.07           
 28. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:16.18 9902312    1:16.26           
 29. Hester Boes                   Waterland              1:10.47 9403670    1:16.33           
 30. Kimberley Kort                Daw                    1:13.79 9804698    1:16.54           
 31. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:15.62 9803342    1:16.55           
 32. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:14.42 9901438    1:17.04           
 33. Aïcha Croes                   Oceanus                1:11.88 9803338    1:17.12           
 34. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:13.77 8604528    1:17.28           
 35. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             1:15.92 9404566    1:18.31 FJ 1      
 36. Leonie Vos                    Daw                    1:15.67 9901662    1:18.31 FJ 2      
 37. Myrthe van Beek               Daw                    1:18.32 9901074    1:18.43           
 38. Denise v.d. Linden            HPC                    1:16.01 9401986    1:18.92           
 39. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:17.05 9801004    1:20.74           
 40. Esther Schaefer               ZV Haerlem             1:19.60 9604698    1:20.80           
 41. Paula Koster                  Oude Veer              1:23.82 9804420    1:22.59           
 42. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:19.61 9704886    1:23.34 FJ 1      
 43. Daniëlle de Reus              Kzc                    1:20.75 9505908    1:23.34 FJ 2      
 44. Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:23.24 9805498    1:24.47           
 45. Kelly Poort                   Oude Veer              1:22.78 9705274    1:25.08           
 46. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:27.87 9802776    1:25.39           
 47. Lotte Scholten                Oude Veer              1:27.00 9705276    1:26.74           
 48. Talya de Lange                Daw                    1:32.05 9902190    1:26.96           
 49. Suzanne van der Aardweg       ZV Haerlem             1:30.19 9803994    1:30.65           
 50. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:31.60 9904400    1:32.38           
 51. Shirley Lippus                Kzc                    1:26.84 9901406    1:33.67           
 52. Cleo Keijzer                  ZV Haerlem             1:54.21 9804524    1:49.90           
AFGE Renee van Kuilenburg          Kzc                    1:37.01 9903836                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
10-4-2011 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                    55.04 9501119      57.42           
  2. Michael van Dam               ZV Haerlem               54.63 9401501      57.46           
  3. Levi Tol                      Ed-Vo                    59.54 9700351      59.46           
  4. Rico Roels                    Daw                      58.02 9403119    1:00.00           
  5. Jan Peereboom                 Daw                      57.64 9501371    1:00.31           
  6. Vincent Schram                Daw                      56.87 9402041    1:00.39           
  7. Felix Geenen                  Daw                      58.85 9501085    1:00.80           
  8. Remco Tol                     Ed-Vo                    57.41 9501505    1:01.08           
  9. Rowdy Spaltman                Daw                    1:00.23 9501747    1:01.74           
 10. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:01.28 9600279    1:02.55           
 11. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          1:02.18 9701993    1:02.57           
 12. Gerco Kalverboer              Waterland                59.47 9400231    1:02.72           
 13. Jeljer Aldershof              ZV Haerlem             1:02.51 9800719    1:03.45           
 14. Jasper Falk                   Daw                    1:01.45 9502785    1:03.62           
 15. Wiebe Heetvelt                ZV Haerlem             1:02.19 9602477    1:05.09           
 16. Martijn Groot                 Oude Veer              1:03.60 9006899    1:05.31           
 17. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             1:04.03 9600327    1:05.66           
 18. Sanjay Jagroep                Daw                    1:03.01 9702635    1:05.92           
 19. Jos Kalverboer                Waterland              1:05.75 9602241    1:06.42           
 20. Pascal Palmboom               OEZA                   1:06.66 8902395    1:06.60           
 21. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:08.13 9703609    1:08.43           
 22. Martijn Falk                  Daw                    1:08.93 9601457    1:08.92           
 23. Casper Gras                   Zaanstad (SG)          1:06.98 9200403    1:10.18           
 24. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             1:11.36 9702093    1:10.96           
 25. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:08.75 9802127    1:10.99           
 26. Rens Hoofs                    Racing Club            1:07.80 9800161    1:12.09           
 27. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             1:11.63 9603273    1:12.65           
 28. Bjarne Bruijns                Kzc                    1:13.61 9704617    1:14.91           
 29. Ahmet Liman                   Kzc                    1:20.85 9704215    1:15.54           
 30. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:12.07 9902643    1:16.19           
 31. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:12.78 9902009    1:16.54           
 32. Mats Sandburg                 Zaanstad (SG)          1:14.47 9600991    1:16.78           
 33. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:17.78 9901135    1:16.98           
 34. Erno Vriens                   Zaanstad (SG)          1:16.09 9902587    1:17.51           
 35. Laurens Zon                   Oude Veer              1:24.23 9803623    1:19.72           
 36. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:19.07 9901627    1:19.80           
 37. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:23.32 9900089    1:22.32           
 38. Dave Leijenaar                Oude Veer              1:23.29 9902485    1:24.39           
 39. Roy Vlieland                  OEZA                   1:22.22 9901517    1:29.44           
 40. Swen Koster                   ZV Haerlem             1:34.86 9804511    1:31.16           
 DIS Jitse Dekker                  Oude Veer              1:01.51 9206469            AM        
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen. (geen tijden noteren)
 DIS Sander Kroep                  ZV Haerlem             1:05.21 9601389            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Rick van Zanten               Waterland              1:05.56 9800351            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Twan Koster                   ZV Haerlem             1:08.10 9505523            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn             1:08.49 9703951                      
AFGE Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)          1:14.47 9901869                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Helena La                     Zwemvereniging Hoorn   2:45.27 9502134    2:54.62           
          1:24.51  2:54.62
  2. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn             2:55.60 9700682    2:59.50           
          1:26.62  2:59.50
  3. Lisanne Dercksen              ZV Haerlem             2:58.51 9406514    2:59.92           
          1:27.16  2:59.92
  4. Nacinda Paap                  Racing Club            3:02.30 9701684    3:04.66           
          1:28.73  3:04.66
  5. Moesha Wartes                 De Dolfijn             2:57.77 9901724    3:09.00           
          1:30.04  3:09.00
  6. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          3:03.30 9503028    3:09.58           
          1:31.55  3:09.58
  7. Tori Gijzen                   ZV Haerlem             3:10.31 9703166    3:15.57           
          1:32.73  3:15.57
  8. Nicolah Cowles                Daw                    3:19.99 9902912    3:20.64           
          1:36.95  3:20.64
  9. Fréderique van Tiel           Kzc                    3:16.16 9702852    3:20.87           
          1:40.10  3:20.87
 10. Lieke Alofs                   Daw                    3:29.67 9903232    3:30.11           
          1:39.36  3:30.11
 11. Hester Boes                   Waterland              3:10.55 9403670    3:30.46           
          1:42.08  3:30.46
 12. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:25.72 9701320    3:33.05           
          1:43.19  3:33.05
 13. Rikki Quandil                 De Dolfijn             3:25.59 9705626    3:34.86           
          1:42.37  3:34.86
 14. Shirley Lippus                Kzc                    3:43.03 9901406    3:53.05           
          1:53.65  3:53.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonne Schaafsma               Racing Club            2:40.09 9800745    2:52.57           
          1:22.53  2:52.57
  2. Rick van den Eng              Racing Club            2:59.59 9800755    2:57.60           
          1:26.49  2:57.60
  3. Jory van der Gracht           OEZA                   2:49.36 8701097    2:59.83           
          1:26.96  2:59.83
  4. Stefan Tijms                  OEZA                   2:55.49 9300863    3:02.73           
          1:26.70  3:02.73
  5. Maurits de Bruijn             Daw                    3:05.39 9700917    3:05.97           
          1:30.52  3:05.97
  6. Wout Angevare                 Oude Veer              3:02.28 9004867    3:06.99           
          1:29.82  3:06.99
  7. Mike Morianner                Kzc                    3:17.03 9902137    3:18.96           
          1:37.90  3:18.96
  8. Maikel Boes                   Waterland              3:09.40 9204629    3:26.54           
          1:37.31  3:26.54
 DIS Wessel de Jong                Oceanus                2:44.53 9601447            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
10-4-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:09.24 9400548    1:11.36           
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.89 9503644    1:13.54           
  3. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:11.67 9605230    1:14.25           
  4. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:11.63 9502326    1:14.79           
  5. Mandy Verhage                 Daw                    1:11.17 9501382    1:15.14           
  6. Kim Visser                    Racing Club            1:13.06 9702516    1:15.95           
  7. Nienke van der zee            Daw                    1:11.92 9605430    1:16.18           
  8. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:17.37 9601682    1:16.81           
  9. Cynthia de Galan              ZV De Aalscholver      1:15.77 9203416    1:17.02           
 10. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn             1:20.17 9900358    1:17.60           
 11. Tami de Lange                 Daw                    1:16.97 9704116    1:19.17           
 12. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:15.38 9604628    1:19.64           
 13. Saritha van Zanten            Waterland              1:17.39 9801220    1:20.05           
 14. Daphne Lankhorst              Racing Club            1:16.45 9405762    1:20.14           
 15. Elena Peeters                 Daw                    1:18.77 9603690    1:20.75           
 16. Britt Jansen                  ZV Haerlem             1:18.59 9500526    1:20.93           
 17. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:15.67 9801064    1:21.07           
 18. Ilse Traksel                  ZV Haerlem             1:22.95 8804326    1:23.00           
 19. Inge Meuwese                  Oude Veer              1:15.07 8702758    1:23.11           
 20. Inge Koopman                  ZV Haerlem             1:19.45 9303382    1:23.17           
 21. Sanne Scholten                Oude Veer              1:18.61 9405770    1:23.58           
 22. Lotte Hoogeterp               Daw                    1:21.58 9703878    1:23.65           
 23. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:22.49 9901438    1:24.33           
 24. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          1:23.38 9901546    1:24.95           
 25. Anouk van Noord               Oceanus                1:21.86 9901294    1:25.40           
 26. Moïse Timmer                  Zaanstad (SG)          1:25.20 9903292    1:25.52           
 27. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            1:25.03 9803222    1:27.15           
 28. Jet Kleine                    Oude Veer              1:27.13 9903384    1:28.98           
 29. Susanne Bergh                 Racing Club                 NT 9805884    1:29.72           
 30. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             1:27.04 9404566    1:31.08           
 31. Ilse van Steen                Zaanstad (SG)          1:31.01 9703130    1:31.21           
 32. Esther Schaefer               ZV Haerlem                  NT 9604698    1:35.83           
 33. Florianne Bultje              ZV Haerlem             1:32.64 9804342    1:35.95           
 34. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)          1:40.78 9803382    1:36.38           
 35. Kelly Poort                   Oude Veer              1:32.60 9705274    1:39.48           
 36. Daniëlle de Reus              Kzc                    1:31.39 9505908    1:39.64           
 37. Talya de Lange                Daw                    1:46.39 9902190    1:39.89           
 38. Paula Koster                  Oude Veer              1:33.16 9804420    1:40.51           
 39. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:42.90 9904400    1:41.90           
 40. Suzanne van der Aardweg       ZV Haerlem             1:38.03 9803994    1:42.87           
AFGE Renee van Kuilenburg          Kzc                    1:46.54 9903836                      

  BM Melissa Vallinga              Zaanstad (SG)          1:35.65 0001676    1:35.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
10-4-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Stokx                    Daw                    1:02.64 9301251    1:07.08           
  2. Oliver Brache                 De Dolfijn             1:05.54 9605317    1:09.68           
  3. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:10.59 9600279    1:12.32           
  4. Kevin Schaaf                  ZV Haerlem             1:07.98 9602603    1:12.48           
  5. Dani Hoetmer                  Daw                    1:12.70 9604503    1:13.16           
  6. Ruud Koomen                   Oude Veer              1:12.09 9403655    1:16.86           
  7. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:13.41 9700351    1:17.89           
  8. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:16.41 9703033    1:18.75           
  9. Rowdy Spaltman                Daw                    1:12.19 9501747    1:18.79           
 10. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:19.82 9703609    1:19.02           
 11. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:19.02 9801265    1:19.77           
 12. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          1:19.16 9700915    1:20.06           
 13. Stefan van den Berg           De Dolfijn             1:15.51 9602683    1:20.19           
 14. Thomas Haneveld               Daw                    1:17.47 9801631    1:21.73           
 15. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:19.10 9902643    1:25.96           
 16. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             1:17.80 9603273    1:26.02           
 17. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:32.15 9701931    1:28.45           
 18. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          1:27.99 9901921    1:29.76           
 19. Ahmet Liman                   Kzc                    1:39.25 9704215    1:32.23           
 20. Dave Leijenaar                Oude Veer              1:33.01 9902485    1:32.86           
 21. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)          1:32.90 9900713    1:33.91           
 22. Daan In de Braekt             Zaanstad (SG)          1:34.25 9900571    1:37.62           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 200m vlinderslag                       Senioren Open
10-4-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxime van den Heuvel         Oceanus                2:36.68 9701004    2:39.78           
          1:13.33  2:39.78
  2. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            3:35.18 8503934    3:08.51           
          1:21.20  3:08.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m vlinderslag                       Senioren Open
10-4-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno Schaefer                ZV Haerlem             2:30.49 9402461    2:43.22           
          1:11.22  2:43.22
  2. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:40.22 9800975    2:51.16           
          1:18.42  2:51.16
  3. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)               NT 9602311    3:17.13           
          1:25.03  3:17.13
  4. Rens Hoofs                    Racing Club            3:17.04 9800161    3:22.62           
          1:34.86  3:22.62
 DIS Jeffrey Reijnders             Oceanus                2:26.67 9500877            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 400m wisselslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          6:04.25 9803228    6:03.08           
          1:20.61  2:53.00  4:41.86  6:03.08
  2. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          6:02.20 9801062    6:12.35           
          1:25.28  2:59.28  4:46.60  6:12.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonne Schaafsma               Racing Club            5:14.51 9800745    5:28.45           
          1:16.48  2:43.13  4:12.68  5:28.45
  2. Jeljer Aldershof              ZV Haerlem                  NT 9800719    5:38.41           
          1:20.35  2:46.03  4:22.09  5:38.41
  3. Lars van der Velden           Daw                    5:30.14 9800175    5:40.11           
          1:16.00  2:42.54  4:22.58  5:40.11
  4. Sander Kirillova              De Dolfijn             5:37.64 9800121    5:46.11           
          1:23.27  2:52.13  4:38.01  5:46.11
  5. Bart Sommeling                Oceanus                5:48.86 9800765    5:48.90           
          1:24.48  2:51.90  4:34.58  5:48.90
  6. Toby van Wijngaarden          Racing Club            5:44.30 9700591    5:49.85           
          1:24.97  5:49.85
  7. Rick van Zanten               Waterland                   NT 9800351    5:54.09           
          1:21.20  2:52.12  4:31.76  5:54.09
  8. Rick van den Eng              Racing Club                 NT 9800755    6:03.63           
          1:28.39  3:03.08  4:40.70  6:03.63
  9. Maikel Boes                   Waterland              6:09.14 9204629    6:21.30           
          1:26.33  3:05.29  4:58.13  6:21.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
10-4-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            2:17.60 9502326    2:19.37           
          1:07.87  2:19.37
  2. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:17.39 9102172    2:23.45           
          1:08.20  2:23.45
  3. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          2:16.83 9400548    2:24.54           
          1:08.29  2:24.54
  4. Myrthe de Jong                Racing Club            2:26.14 9800244    2:26.51           
          1:14.67  2:26.51
  5. Roxann Geenen                 Daw                    2:18.47 9601518    2:26.67           
          1:10.40  2:26.67
  6. Maxine Alfonsi                Daw                    2:23.22 9502900    2:27.78           
          1:10.61  2:27.78
  7. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          2:26.75 9601682    2:28.25           
          1:13.39  2:28.25
  8. Elena Peeters                 Daw                    2:25.03 9603690    2:30.00           
          1:13.11  2:30.00
  9. Kim Visser                    Racing Club            2:22.09 9702516    2:30.62           
          1:11.94  2:30.62
 10. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            2:24.87 8503934    2:31.87           
          1:14.15  2:31.87
 11. Saritha van Zanten            Waterland              2:33.05 9801220    2:37.30           
          1:18.43  2:37.30
 12. Fenke Bosschert               Daw                    2:29.65 9704724    2:37.73           
          1:16.60  2:37.73
 13. Bibi Stokvis                  Daw                    2:32.18 9900892    2:38.67           
          1:19.18  2:38.67
 14. Denise Boonstra               Daw                    2:35.02 9902662    2:39.83           
          1:19.96  2:39.83
 15. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend             NT 9701320    2:40.25           
          1:18.01  2:40.25
 16. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          2:28.36 9602732    2:41.28           
          1:19.67  2:41.28
 17. Susanne Bergh                 Racing Club            2:50.32 9805884    2:42.88           
          1:20.16  2:42.88
 18. Naomi te Lindert              Daw                    2:48.79 9904782    2:46.26           
          1:21.92  2:46.26
 19. Aïcha Croes                   Oceanus                2:42.47 9803338    2:46.48           
          1:21.63  2:46.48
 20. Simone Huisman                Oceanus                2:41.00 9802402    2:46.95           
          1:23.26  2:46.95
 21. Jill Jansen                   ZV Haerlem             2:34.33 9700170    2:47.25           
          1:21.40  2:47.25
 22. Linda Böhm                    ZV Haerlem             2:44.83 9703164    2:47.48           
          1:21.86  2:47.48
 23. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             2:44.39 9900548    2:47.73           
          1:21.07  2:47.73
 24. Inge Meuwese                  Oude Veer              2:32.62 8702758    2:49.14           
          1:20.95  2:49.14
 25. Jet Kleine                    Oude Veer              2:54.16 9903384    2:49.30           
          1:23.83  2:49.30
 26. Anouk van Noord               Oceanus                2:50.22 9901294    2:50.43           
          1:23.05  2:50.43
 27. Naomi Blommaert               ZV Haerlem             2:48.29 9604770    2:52.10           
          1:21.98  2:52.10
 28. Denise v.d. Linden            HPC                    2:44.68 9401986    2:53.83           
          1:24.23  2:53.83
 29. Kimberley Kort                Daw                    2:50.45 9804698    2:54.37           
          1:23.50  2:54.37
 30. Myrthe van Beek               Daw                    2:58.57 9901074    2:57.57           
          1:27.91  2:57.57
 31. Carmen Meijer                 HPC                    2:47.67 9800202    2:58.39           
          1:26.10  2:58.39
 32. Ilse van Steen                Zaanstad (SG)          3:03.65 9703130    2:58.77           
          1:24.60  2:58.77
 33. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            2:51.09 8604528    2:59.51           
          1:23.65  2:59.51
 34. Danai Lytrokapi               HPC                         NT 9805870    3:02.44           
          1:26.99  3:02.44
 35. Mandy v.d. Linden             HPC                    2:53.90 9600638    3:02.77           
          1:28.16  3:02.77
AFGE Renee van Kuilenburg          Kzc                         NT 9903836                      
AFGE Veerle Claassen               HPC                    2:44.98 9800782                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
10-4-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  2:01.09 9501119    2:13.58           
          1:04.04  2:13.58
  2. Jan Peereboom                 Daw                    2:12.48 9501371    2:13.71           
          1:04.31  2:13.71
  3. Sjors Lieverst                Daw                    2:05.47 9501389    2:13.93           
          1:04.56  2:13.93
  4. Rico Roels                    Daw                    2:11.92 9403119    2:15.28           
          1:04.90  2:15.28
  5. Rowdy Spaltman                Daw                    2:12.68 9501747    2:17.62           
          1:07.56  2:17.62
  6. Felix Geenen                  Daw                    2:11.52 9501085    2:17.90           
          1:06.03  2:17.90
  7. Jasper Falk                   Daw                    2:15.02 9502785    2:18.80           
          1:07.57  2:18.80
  8. Remco Tol                     Ed-Vo                  2:10.86 9501505    2:20.50           
          1:07.93  2:20.50
  9. Wessel de Jong                Oceanus                2:11.60 9601447    2:20.84           
          1:09.43  2:20.84
 10. Stefan Tijms                  OEZA                   2:14.97 9300863    2:23.00           
          1:07.39  2:23.00
 11. Stefan van den Berg           De Dolfijn             2:24.39 9602683    2:24.83           
          1:09.65  2:24.83
 12. Navin Keizer                  De Dolfijn             2:27.76 9701337    2:25.06           
          1:09.97  2:25.06
 13. Gerco Kalverboer              Waterland              2:11.94 9400231    2:25.77           
          1:09.77  2:25.77
 14. Martijn van der Zwaard        Oceanus                2:23.59 9602343    2:26.19           
          1:10.48  2:26.19
 15. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          2:24.50 9800699    2:27.50           
          1:11.60  2:27.50
 16. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             2:34.98 9600327    2:29.10           
          1:14.63  2:29.10
 17. Martijn Falk                  Daw                    2:29.09 9601457    2:30.26           
          1:12.02  2:30.26
 18. Martijn Tamis                 Racing Club            2:30.29 9701407    2:30.86           
          1:16.10  2:30.86
 19. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        2:33.59 9703033    2:30.92           
          1:15.29  2:30.92
 20. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        2:33.88 9703609    2:32.85           
          1:18.54  2:32.85
 21. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        2:33.10 9802127    2:33.97           
          1:18.26  2:33.97
 22. Wesley Bos                    HPC                    2:30.90 9901241    2:34.52           
          1:14.39  2:34.52
 23. Martijn Groot                 Oude Veer              2:27.94 9006899    2:35.15           
          1:12.93  2:35.15
 24. Jitse Dekker                  Oude Veer              2:20.22 9206469    2:36.03           
          1:13.87  2:36.03
 25. Mike Morianner                Kzc                    2:37.00 9902137    2:38.02           
          1:16.84  2:38.02
 26. Casper Gras                   Zaanstad (SG)          2:26.79 9200403    2:41.42           
          1:14.92  2:41.42
 27. Rens Hoofs                    Racing Club            2:29.08 9800161    2:42.72           
          1:19.79  2:42.72
 28. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          2:43.70 9902009    2:49.99           
          1:24.15  2:49.99
 29. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             2:51.39 9701931    2:51.83           
          1:20.63  2:51.83
 30. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             3:00.17 9704153    2:57.92           
          1:22.22  2:57.92
 31. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:54.51 9901627    2:58.66           
          1:28.00  2:58.66
 DIS Wiebe Heetvelt                ZV Haerlem             2:23.19 9602477            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Timos Skotadis                Racing Club            2:19.20 9804615                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:13.23 9202772    1:18.69           
  2. Yvanna Zuurveld               Daw                    1:18.62 9702998    1:22.18           
  3. Lisanne Dercksen              ZV Haerlem             1:22.40 9406514    1:22.28           
  4. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:19.64 9503644    1:24.62           
  5. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:26.80 9505454    1:25.00           
  6. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:26.02 9503028    1:25.16           
  7. Anne Noom                     Daw                    1:31.04 9800062    1:33.40           
  8. Tori Gijzen                   ZV Haerlem             1:29.25 9703166    1:33.93           
  9. Fréderique van Tiel           Kzc                    1:29.39 9702852    1:34.91           
 10. Nicolah Cowles                Daw                    1:33.71 9902912    1:35.18           
 11. Luca Ebbinge                  Oceanus                1:31.31 9802406    1:36.44           
 12. Leonie Vos                    Daw                    1:37.15 9901662    1:38.41           
 13. Rikki Quandil                 De Dolfijn             1:35.47 9705626    1:38.71           
 14. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:39.03 9803342    1:39.49           
 15. Lieke Alofs                   Daw                    1:38.00 9903232    1:39.90           
 16. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:39.15 9704886    1:40.64           
 17. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:29.90 9605514    1:43.62           
 18. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)          1:42.19 9803382    1:44.12           
 19. Daisy Lippus                  Kzc                    1:40.05 9305846    1:45.94           
 20. Daniëlle de Reus              Kzc                    1:40.76 9505908    1:50.22           
 21. Shirley Lippus                Kzc                    1:43.14 9901406    1:50.32           
 22. Florianne Bultje              ZV Haerlem             1:40.21 9804342    1:50.44           
 23. Carmen Tavenier               Zaanstad (SG)          1:41.32 9904178    1:50.50           
 24. Edith Krist                   ZV Haerlem             1:45.86 9901954    1:51.02           
 25. Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:45.88 9805498    1:52.77           
 26. Lotte Scholten                Oude Veer              1:49.37 9705276    1:54.01           
 27. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:51.01 9904400    2:03.44           
 28. Cleo Keijzer                  ZV Haerlem             2:31.14 9804524    2:38.86           

  BM Melissa Vallinga              Zaanstad (SG)          1:42.82 0001676    1:45.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
10-4-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Schulte                ZV Haerlem             1:11.89 9302443    1:13.99           
  2. Jory van der Gracht           OEZA                   1:18.68 8701097    1:23.80           
  3. Sander Kroep                  ZV Haerlem             1:19.40 9601389    1:24.69           
  4. Maurits de Bruijn             Daw                    1:23.43 9700917    1:25.46           
  5. Ruud Koomen                   Oude Veer              1:23.37 9403655    1:26.12           
  6. Pascal Palmboom               OEZA                   1:20.11 8902395    1:26.14           
  7. Wout Angevare                 Oude Veer              1:21.72 9004867    1:26.46           
  8. Sanjay Jagroep                Daw                    1:23.31 9702635    1:27.06           
  9. Bjarne Bruijns                Kzc                    1:28.75 9704617    1:29.68           
 10. Twan Koster                   ZV Haerlem             1:29.25 9505523    1:30.60           
 11. Albert van Nee                De Dolfijn             1:28.11 9602627    1:32.80           
 12. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          1:31.04 9602311    1:34.47           
 13. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:36.60 9801265    1:38.20           
 14. Jos Kalverboer                Waterland              1:29.27 9602241    1:39.97           
 15. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             1:30.39 9603273    1:40.84           
 16. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:37.14 9704153    1:41.07           
 17. Vito Meij                     Waterland              1:48.06 9900777    1:46.29           
 18. Mats Sandburg                 Zaanstad (SG)          1:42.85 9600991    1:46.48           
 19. Ahmet Liman                   Kzc                    2:00.48 9704215    1:46.92           
 20. Laurens Zon                   Oude Veer              1:56.56 9803623    1:49.17           
 21. Daan In de Braekt             Zaanstad (SG)          1:45.75 9900571    1:53.24           
 22. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:50.51 9900089    1:53.71           
 23. Roy Vlieland                  OEZA                   1:42.92 9901517    1:55.79           
 DIS Vincent Schram                Daw                    1:18.30 9402041            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Swen Koster                   ZV Haerlem             2:07.98 9804511    2:12.40 SD        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn             1:25.48 9703951                      
AFGE Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)          1:40.15 9901869                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
10-4-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nacinda Paap                  Racing Club            2:44.42 9701684    2:42.55           
          1:19.58  2:42.55
  2. Moesha Wartes                 De Dolfijn             2:41.20 9901724    2:45.40           
          1:23.10  2:45.40
  3. Silke Jonk                    Daw                    2:44.77 9802042    2:51.20           
          1:24.15  2:51.20
  4. Cynthia de Galan              ZV De Aalscholver      2:46.02 9203416    2:52.59           
          1:25.47  2:52.59
  5. Kim Visser                    Racing Club            2:33.05 9702516    2:56.28           
          1:23.89  2:56.28
  6. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          2:54.14 9901546    2:56.66           
          1:27.83  2:56.66
  7. Elise Dekker                  De Dolfijn             2:53.00 9700976    2:57.25           
          1:28.07  2:57.25
  8. Lotte Hoogeterp               Daw                    2:54.52 9703878    2:57.87           
          1:28.18  2:57.87
  9. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          3:05.61 9902312    3:15.71           
          1:36.29  3:15.71
 10. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht               NT 9802776    3:34.54           
          1:42.36  3:34.54
AFGE Renee van Kuilenburg          Kzc                    3:32.51 9903836                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
10-4-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oliver Brache                 De Dolfijn             2:25.30 9605317    2:30.62           
          1:13.36  2:30.62
  2. Dani Hoetmer                  Daw                    2:34.49 9604503    2:37.45           
          1:17.86  2:37.45
  3. Kevin Schaaf                  ZV Haerlem             2:28.32 9602603    2:38.75           
          1:19.37  2:38.75
  4. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          2:36.39 9701993    2:39.54           
          1:19.54  2:39.54
  5. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:35.07 9800975    2:40.11           
          1:19.86  2:40.11
  6. Bart Sommeling                Oceanus                2:34.80 9800765    2:44.07           
          1:23.00  2:44.07
  7. Dimitris Mainas               Racing Club            2:44.71 9803045    2:52.28           
          1:22.02  2:52.28
  8. Thomas Haneveld               Daw                    2:43.32 9801631    2:52.63           
          1:25.83  2:52.63
  9. Jason Slijngard               De Dolfijn             2:56.67 9801265    2:55.05           
          1:26.95  2:55.05
 10. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          3:06.20 9700915    2:56.11           
          1:27.80  2:56.11
 11. Joppe van Beek                Daw                    3:08.02 9900627    3:11.74           
          1:34.58  3:11.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
10-4-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   1:10.55 9604426    1:12.81           
  2. Laura Stokx                   Daw                    1:14.40 9601510    1:16.38           
  3. Nienke van der zee            Daw                    1:14.53 9605430    1:19.14 FJ 1      
  4. Myrthe de Jong                Racing Club            1:18.21 9800244    1:19.14 FJ 2      
  5. Daphne Lankhorst              Racing Club            1:19.90 9405762    1:19.36           
  6. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:21.54 9505454    1:20.90           
  7. Rebecca Martens               Daw                    1:15.53 9604352    1:21.10           
  8. Yvanna Zuurveld               Daw                    1:13.18 9702998    1:22.23           
  9. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:22.65 9802232    1:24.19           
 10. Anne Noom                     Daw                    1:25.73 9800062    1:24.92           
 11. Chantal Beijer                ZV Haerlem             1:24.46 9700884    1:25.63 FJ 1      
 12. Sanne Scholten                Oude Veer              1:21.56 9405770    1:25.63 FJ 2      
 13. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:28.44 9802774    1:26.71           
 14. Ilse Traksel                  ZV Haerlem             1:28.67 8804326    1:30.31           
 15. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:31.14 9801004    1:31.13           
 16. Anouk van Noord               Oceanus                1:24.79 9901294    1:34.53           
 17. Denise Boonstra               Daw                    1:36.07 9902662    1:39.41           
 18. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:33.11 9701320    1:46.04           
 19. Daniëlle de Reus              Kzc                    1:36.01 9505908    1:46.47           
 20. Jet Kleine                    Oude Veer              1:46.75 9903384    1:47.54           
 21. Myrthe van Beek               Daw                    1:50.02 9901074    1:48.54           
 22. Fréderique van Tiel           Kzc                         NT 9702852    1:56.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
10-4-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael van Dam               ZV Haerlem             1:00.06 9401501    1:02.60           
  2. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:05.43 9503881    1:06.32           
  3. Jory van der Gracht           OEZA                   1:03.70 8701097    1:06.51           
  4. Jan Peereboom                 Daw                    1:03.25 9501371    1:06.82           
  5. Joey Stokx                    Daw                    1:03.40 9301251    1:07.16           
  6. Menno Schaefer                ZV Haerlem             1:06.93 9402461    1:07.99           
  7. Sjors Lieverst                Daw                    1:04.06 9501389    1:09.59           
  8. Rico Roels                    Daw                    1:08.51 9403119    1:13.85 FJ 1      
  9. Wessel de Jong                Oceanus                1:09.06 9601447    1:13.85 FJ 2      
 10. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:16.61 9801851    1:16.14           
 11. Jelmer Lankhorst              Racing Club            1:22.15 9800353    1:16.83           
 12. Navin Keizer                  De Dolfijn             1:16.84 9701337    1:19.02           
 13. Martijn Tamis                 Racing Club            1:24.46 9701407    1:19.25           
 14. Jonne Schaafsma               Racing Club            1:14.79 9800745    1:19.82           
 15. Stan Blok                     ZV Haerlem             1:17.66 9700569    1:21.55           
 16. Felix Geenen                  Daw                    1:15.80 9501085    1:22.50           
 17. Wesley Bos                    HPC                    1:22.10 9901241    1:22.94           
 18. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             1:27.08 9702093    1:23.10           
 19. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)          1:31.75 9900713    1:29.01           
 20. Maurits de Bruijn             Daw                    1:28.84 9700917    1:32.17           
 21. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:30.99 9901135    1:36.71           
 22. Erno Vriens                   Zaanstad (SG)          1:34.31 9902587    1:38.82           
 DIS Jitse Dekker                  Oude Veer              1:12.10 9206469            AF        
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGE Rick van den Eng              Racing Club            1:25.93 9800755                      
  NG Timos Skotadis                Racing Club            1:20.94 9804615                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zaanstad (SG)