Nr. 1. Dames, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Heren, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 4. Heren, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 8. Heren, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 16. Heren, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 24. Heren, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 28. Heren, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 29. Dames, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 30. Heren, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 31. Dames, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 32. Heren, 100m wisselslag  11 jaar en ouder


limiet wedstrijd
Aalsmeer, 10-4-2011


Programmanr. 1
10-04-2011 - 15:00
Dames, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tamara GroveOceanus2:50.00960126635.951:19.112:02.892:47.14
2.Nynke VerhoevenDe Aalscholver3:23.00990261041.271:32.022:29.633:28.28


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-04-2011 - 15:04
Heren, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Roland HoogendoornDWT2:28.46930609930.201:05.891:43.862:23.77
2.Martijn de MercadoOceanus3:14.66950221334.001:14.731:58.232:39.98
3.Nick SijmonsDe Amstel3:05.61950049137.471:22.892:06.772:48.56
4.Jeffrey CamphensDWT2:59.00950311336.801:22.292:08.852:54.69
5.Tom GentenaarDe Aalscholver3:31.00980235345.781:40.872:38.573:34.21
DISStanley MoolhuijsenOceanusNT9501045VE37.811:23.682:11.373:00.01
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-04-2011 - 15:13
Dames, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anne de HeerDWF1:14.50960273636.291:14.39
2.Anouk van NellestijnDe Waalstroom1:18.84980036638.111:16.39
3.Laura KeijserDWK1:20.94980004639.481:19.98
4.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen1:32.09990319445.571:33.66


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-04-2011 - 15:16
Heren, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Istvan SpaargarenOceanus59.79940119928.8659.89
2.Joost AwaterDWK1:03.10900007530.561:02.63
3.Marnix YkemaDWK1:08.42960155534.451:09.22


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-04-2011 - 15:18
Dames, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Esmee In der MaurOne Team Swimming1:04.75960191231.021:04.59
2.Eva van der BornOceanus1:04.72970238030.861:05.26
3.Sunanda van HeterenPCG1:07.16890172833.401:08.08
4.Lisette GroeneveldDWK1:10.89980197233.861:09.65
5.Fabiënne VorkOceanus1:12.859902494FJ 134.441:11.33
6.Celine SchoenmakerDWK1:12.669801976FJ 233.571:11.33
7.Marleen SnapperDWK1:13.10980521435.731:13.63
8.Chémène de KleinDWF1:14.28990044836.121:15.16
DISIlse van den WijngaardOne Team Swimming1:05.238904736AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-04-2011 - 15:22
Heren, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen59.14860130928.3658.51
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:01.45960087128.2459.00
3.Arjan BellaartOceanus59.19690007928.3859.34
4.Martijn de MercadoOceanus1:00.24950221328.611:00.45
5.Nino SielingDWK1:07.06970184531.911:07.00
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:10.85980058332.741:09.11
7.Axel EisingaDe Meeuwen Diemen1:14.71970240933.831:12.17
8.Mitchell GoneshOceanus1:22.01990076538.601:21.48


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-04-2011 - 15:27
Dames, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anoeska van de KraatsDWK1:19.94970128437.071:19.23
2.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen1:42.91980426046.601:39.71


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-04-2011 - 15:29
Heren, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.John van HeterenDWF1:33.13930501743.911:33.18
2.Aage VermeerenOceanus1:34.28980250144.601:34.23
AFGEMSergey MartchenkoDe Meeuwen Diemen1:18.287401341


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-04-2011 - 15:32
Dames, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Diane SchoenmakerDWK2:47.92950292035.542:44.97


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-04-2011 - 15:36
Heren, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Hiras FerrandinoDWT2:42.53930652731.102:38.57
2.Zyco van EsveldDWT3:28.92990384347.093:25.87
DISJelle EisingaDe Meeuwen DiemenNT9702423SK39.733:00.13
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-04-2011 - 15:40
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa ZwaanDAW28.33910366629.20
2.Anne de HeerDWF29.86960273630.12
3.Esmee In der MaurOne Team Swimming29.93960191230.16
4.Debby KraaijeveldDWF29.77960135830.37FJ 1
5.Eva van der BornOceanus30.24970238030.37FJ 2
6.Judith de HeerDWF31.28960273830.89
7.Kelsey GielenOceanus32.23940193431.44
8.Celine SchoenmakerDWK33.90980197633.32
9.Daniëlle de KleinDWF33.37940478635.33
10.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen37.70980426038.41
11.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen43.06990321841.71


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-04-2011 - 15:45
Heren, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent MoolhuijsenOceanus25.33940121525.23
2.Michael van AmstelOceanus26.77940121726.77
3.Stanley MoolhuijsenOceanus27.81950104527.86
4.Jeroen BraspenningHPC28.60950281328.29
5.Yves-Maurice VorkOceanus31.92980058332.49
DISMartijn BraspenningHPC30.879702875AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-04-2011 - 15:48
Dames, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ilse van den WijngaardOne Team Swimming2:33.91890473635.571:13.131:52.072:31.36
2.Sanne WillemsenDWK2:44.65950208039.701:21.432:04.812:46.81
3.Fabiënne VorkOceanusNT990249441.691:26.432:13.182:55.50
4.Laura KeijserDWK2:50.10980004640.911:25.382:11.642:56.20


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-04-2011 - 15:52
Heren, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mark VisserDe Amstel2:47.86960144935.151:14.141:54.292:32.64


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-04-2011 - 15:56
Dames, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal GroveOceanus4:50.1994018444:44.92
50m:
100m:
32.23
1:08.32
32.23
36.09
150m:
200m:
1:44.80
2:21.45
36.48
36.65
250m:
300m:
2:57.45
3:34.07
36.00
36.62
350m:
400m:
4:10.13
4:44.92
36.06
34.79
2.Laura WillemsenDWK4:51.5397001684:49.60
50m:
100m:
32.61
1:08.61
32.61
36.00
150m:
200m:
1:45.95
2:21.95
37.34
36.00
250m:
300m:
2:58.87
3:36.58
36.92
37.71
350m:
400m:
4:13.52
4:49.60
36.94
36.08
3.Ilona EversdijkHet Y5:00.0092005365:07.00
50m:
100m:
34.00
1:11.23
34.00
37.23
150m:
200m:
1:49.91
2:29.10
38.68
39.19
250m:
300m:
3:08.43
3:48.10
39.33
39.67
350m:
400m:
4:28.06
5:07.00
39.96
38.94
4.Merel BrinkmanDWK5:14.6898020405:15.31
50m:
100m:
33.51
1:11.96
33.51
38.45
150m:
200m:
1:52.09
2:32.82
40.13
40.73
250m:
300m:
3:13.95
3:55.21
41.13
41.26
350m:
400m:
4:35.77
5:15.31
40.56
39.54


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-04-2011 - 16:02
Heren, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick SijmonsDe Amstel5:43.3695004915:00.90
50m:
100m:
34.59
1:13.00
34.59
38.41
150m:
200m:
1:52.41
2:31.23
39.41
38.82
250m:
300m:
3:11.34
3:51.26
40.11
39.92
350m:
400m:
4:26.93
5:00.90
35.67
33.97
2.Nino SielingDWK5:00.4497018455:01.51
50m:
100m:
33.67
1:10.36
33.67
36.69
150m:
200m:
1:48.26
2:26.80
37.90
38.54
250m:
300m:
3:05.45
3:44.60
38.65
39.15
350m:
400m:
4:23.51
5:01.51
38.91
38.00
DISMenno KoolhaasOceanus5:33.269505863AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-04-2011 - 16:09
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anoeska van de KraatsDWK37.80970128437.17
2.Judith de HeerDWF39.34960273839.86
3.Anne de HeerDWF39.74960273641.64
4.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen49.44990319450.39
5.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen49.94990321850.64


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-04-2011 - 16:10
Heren, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Okko de HaasZV De Bron35.46780159335.16
2.Mitchell GoneshOceanus48.57990076548.74
AFGEMVince SijmonsDe Amstel50.179801197


<< TOP >>
Programmanr. 19
10-04-2011 - 16:12
Dames, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Debby KraaijeveldDWF32.23960135833.00
2.Michelle MeulenbroekOceanus35.12980113434.07
3.Kelsey GielenOceanus35.49940193436.83
4.Marleen SnapperDWK39.32980521441.57
5.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen55.15990321853.45


<< TOP >>
Programmanr. 20
10-04-2011 - 16:14
Heren, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marnix YkemaDWK30.24960155528.99
2.Axel EisingaDe Meeuwen Diemen47.55970240937.51
3.Mitchell GoneshOceanus42.21990076541.63FJ 1
4.John van HeterenDWF40.48930501741.63FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 21
10-04-2011 - 16:16
Dames, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sunanda van HeterenPCG6:00.9889017285:59.82
50m:
100m:
38.36
1:28.00
38.36
49.64
150m:
200m:
2:13.86
2:57.45
45.86
43.59
250m:
300m:
3:48.73
4:40.86
51.28
52.13
350m:
400m:
5:22.29
5:59.82
41.43
37.53


<< TOP >>
Programmanr. 22
10-04-2011 - 16:23
Heren, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent MoolhuijsenOceanus4:48.2294012154:38.68
50m:
100m:
30.08
1:05.02
30.08
34.94
150m:
200m:
1:40.96
2:15.01
35.94
34.05
250m:
300m:
2:54.77
3:35.54
39.76
40.77
350m:
400m:
4:08.07
4:38.68
32.53
30.61
2.Roland HoogendoornDWT5:21.1593060995:14.17
50m:
100m:
30.87
1:07.14
30.87
36.27
150m:
200m:
1:49.50
2:31.37
42.36
41.87
250m:
300m:
3:16.29
4:00.46
44.92
44.17
350m:
400m:
4:36.86
5:14.17
36.40
37.31
3.Michel van NieuwkerkDe Futen5:45.0097024135:28.79
50m:
100m:
35.38
1:17.71
35.38
42.33
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.79
4.Stefan OudshoornDe AmstelNT94027475:43.73
50m:
100m:
36.13
1:19.60
36.13
43.47
150m:
200m:
2:04.48
2:48.32
44.88
43.84
250m:
300m:
3:37.16
4:27.23
48.84
50.07
350m:
400m:
5:05.51
5:43.73
38.28
38.22
5.Nick SijmonsDe AmstelNT95004915:56.02
50m:
100m:
36.12
1:20.61
36.12
44.49
150m:
200m:
2:07.87
2:52.68
47.26
44.81
250m:
300m:
3:42.52
4:32.50
49.84
49.98
350m:
400m:
5:16.30
5:56.02
43.80
39.72
6.Menno KoolhaasOceanus6:09.4695058636:05.86
50m:
100m:
37.92
1:23.22
37.92
45.30
150m:
200m:
2:07.90
2:53.24
44.68
45.34
250m:
300m:
3:49.59
4:46.94
56.35
57.35
350m:
400m:
5:26.52
6:05.86
39.58
39.34


<< TOP >>
Programmanr. 23
10-04-2011 - 16:37
Dames, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Chantal GroveOceanus1:09.18940184431.581:08.40
2.Melissa ZwaanDAW1:10.86910366632.821:11.18
3.Anouk van NellestijnDe Waalstroom1:20.59980036637.351:20.10
4.Sanne WillemsenDWK1:24.80950208035.671:23.23
5.Anoeska van de KraatsDWK1:36.36970128436.621:25.77
6.Lisette GroeneveldDWK1:28.30980197239.521:29.36
7.Fabiënne VorkOceanus1:26.79990249440.451:31.08
8.Celine SchoenmakerDWK1:35.60980197642.001:33.76


<< TOP >>
Programmanr. 24
10-04-2011 - 16:42
Heren, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jelle EisingaDe Meeuwen Diemen1:30.47970242339.731:27.60


<< TOP >>
Programmanr. 25
10-04-2011 - 16:44
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse van den WijngaardOne Team Swimming33.98890473633.53
2.Judith de HeerDWF37.19960273837.48
3.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen42.89990319443.72


<< TOP >>
Programmanr. 26
10-04-2011 - 16:46
Heren, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Istvan SpaargarenOceanus28.34940119928.36
DISIvo van DijckDe Meeuwen Diemen36.999702985AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 27
10-04-2011 - 16:48
Dames, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tamara GroveOceanus3:26.81960126643.151:31.682:20.573:09.44
2.Puck van den HeuvelDe Meeuwen DiemenNT980426051.251:47.502:42.633:38.94


<< TOP >>
Programmanr. 28
10-04-2011 - 16:52
Heren, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen2:47.60860130937.641:20.422:04.142:46.64
2.Okko de HaasZV De Bron2:47.39780159337.931:21.042:04.482:47.41
3.Jeffrey CamphensDWT3:02.00950311341.201:27.202:13.822:57.60


<< TOP >>
Programmanr. 29
10-04-2011 - 16:56
Dames, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Melissa ZwaanDAW2:12.38910366630.421:05.161:40.842:16.34
2.Esmee In der MaurOne Team Swimming2:21.98960191232.571:09.141:46.812:22.93
3.Eva van der BornOceanus2:24.29970238033.001:09.341:48.262:26.65
4.Diane SchoenmakerDWK2:28.86950292033.421:11.671:50.202:28.39
5.Merel BrinkmanDWK2:33.64980204032.921:11.231:51.302:29.45
6.Laura KeijserDWK2:36.95980004634.301:14.641:55.172:33.71
7.Lisette GroeneveldDWK2:37.26980197237.361:19.431:59.782:40.00
8.Chémène de KleinDWF2:52.33990044836.801:18.322:01.702:43.67
9.Daniëlle de KleinDWF2:40.87940478638.341:20.312:03.912:49.34
10.Fabiënne VorkOceanus2:47.39990249437.571:20.862:05.822:50.32


<< TOP >>
Programmanr. 30
10-04-2011 - 17:04
Heren, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Arjan BellaartOceanus2:15.09690007930.351:04.381:38.012:11.89
2.Martijn de MercadoOceanus2:13.95950221330.651:05.581:40.742:13.04
3.Hiras FerrandinoDWT2:17.28930652730.351:03.791:38.892:16.13
4.Stanley MoolhuijsenOceanus2:18.80950104528.0059.331:44.702:27.39
5.Zyco van EsveldDWT2:58.00990384338.541:22.362:09.292:53.48


<< TOP >>
Programmanr. 31
10-04-2011 - 17:08
Dames, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:17.3398011341:14.28
2.Debby KraaijeveldDWF1:13.5796013581:15.08
3.Marleen SnapperDWK1:25.6498052141:24.98


<< TOP >>
Programmanr. 32
10-04-2011 - 17:10
Heren, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marnix YkemaDWK1:10.3396015551:06.75
2.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen1:22.3997029851:22.50