Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 10. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6


Pieter Cup 2011, min 5-6/jun 1
Eindhoven, 9-4-2011


Programmanr. 1
9-4-2011 - 13:00
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nyls KorstanjeAqua-Novio ´941:01.08990194129.731:02.03
2.Luuk VeldmanNeptunia '241:03.58990098130.391:03.00
3.Torben LammerdinkDe Berkelduikers1:02.03990074530.201:03.41
4.Toine WilligersZwemclub Eijsden1:03.58990215530.771:05.49
5.Jacob de RoosDz&pc1:06.92990055331.791:05.84
6.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:05.49990057731.271:06.23
7.Axel HanningZPC Stadskanaal1:07.94000070332.251:07.46
8.Dennis WeeningOceanus1:08.56000081533.401:08.95
Jan-Arnoud MelseDz&pc1:08.56990078532.621:08.95
10.Jari GroenhartAqua 681:08.11000027132.861:09.16
11.Florian van EschSBC20001:09.45000135533.221:09.81
12.Sam FurerAqua-Novio ´941:08.29990018533.311:10.41
Adam JuhaszRacing Club1:08.12990356733.591:10.41
14.Joko VievermannsEIFFELswimmersPSV1:09.35990191533.691:10.47
15.Lars van EldijkAqua-Novio ´941:10.92990255733.711:10.51
16.Mike MoriannerKzc1:10.99990213733.521:10.97
17.Stijn SimonsEIFFELswimmersPSV1:10.78990081334.821:11.40
18.Skip de MönninkAz&pc1:09.46990103534.341:11.92
19.Toon KoudijsDwk1:15.55000043334.261:12.07
20.Bernard RivardWvz1:11.67000004534.831:12.31
21.Justus YkemaDwk1:11.02990002934.611:12.49
22.Maik HuserDe Kikker1:10.04990026534.061:12.88
23.Matthijs van MeerendonkAqua 681:13.23990037535.331:12.93
24.Klaas ArkesteijnD'elft1:11.54990189735.661:13.06
25.Koendert KellnerDz&pc1:13.64000023735.351:13.12
26.Tom Hoogerduyn StratingTriVia1:13.87990382934.771:13.84
27.Roan BuijsAquarijn1:14.36000177535.641:13.94
28.Thom DelnoDe Rijn1:11.67000001335.931:13.97
29.Tim KieftZaanstad (SG)1:13.56990192135.351:14.93
30.Kay ZittersteijnDe Rijn1:12.20990003736.751:15.14
31.Rens MartensWvz1:16.23990067935.391:15.16
32.Sten PostmaDe Rijn1:11.67000001134.911:15.24
33.Luciën van EschSBC20001:12.69000135935.051:15.28
34.Matthijs ArnoldusWvz1:14.59000057137.181:15.32
35.Melle FischerDe Kikker1:15.60990048136.981:15.43
36.Niek HeethaarAquapoldro1:12.70990099935.131:15.89
37.Marc BotterRacing Club1:13.39000032936.171:15.96
38.Camo MierisZ & Pc Dio1:13.16000155736.661:16.02
39.Edwin JagerDe Berkelduikers1:14.25990157136.041:16.26
40.Koen GaalOeza1:14.81990111336.841:17.02
41.Erik VoetsTriVia1:16.12000203138.321:17.30
42.Erno VriensZaanstad (SG)1:16.09990258736.971:17.52
43.Kaj van der PalKzc1:15.09990213536.571:17.58
44.Nick van IrselSBC20001:17.29000038336.241:17.91
45.Boris GlijnUzsc1:21.49000134937.181:18.24
46.Daniel NijzinkDe Mors1:19.26990017137.621:18.33
47.Kjell BakkerEurode Kerkrade1:17.99000029736.811:18.58
48.Patrick BuistZpb H&l1:18.03990176137.581:19.81
49.Wout DijkstraDe Berkelduikers1:21.44990339337.771:20.75
50.Bryan WijnveldDe Rijn1:16.24990070539.531:21.03
51.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:14.47990186938.281:21.58
52.Noah LegersteeD'elft1:21.64000359338.051:21.72
53.Pascal de HeijZPCH1:22.13990029738.571:22.61
54.Bob VerdaasdonkSBC20001:20.22990236938.471:22.64
55.Wouter van AsperenDe Spatters1:16.95000012538.351:23.35
56.Roy VlielandOeza1:22.22990151739.491:24.11
57.Rolf BavelaarD'elft1:22.89000174739.491:24.43
58.Férran Castano RosarioD'elft1:20.37990259139.371:24.60
59.Toby van TriestEIFFELswimmersPSV1:35.20000341343.841:36.13
AFGEMMaikel HendricksEIFFELswimmersPSV1:20.710001637


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-4-2011 - 13:15
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marrit SteenbergenDz&pc1:02.62000008631.131:04.38
2.Marieke TienstraTriVia1:03.44990030231.531:05.05
3.Isobel BowringWvz1:05.77990198231.681:05.41
4.Simone KransDe Kikker1:05.86990075632.461:07.55
5.Eelke RomanLz 18861:07.04990035232.661:08.04
6.Melissa BaarsAquarijn1:06.47990037632.911:08.46
7.Frouke BeeksmaDe Kikker1:07.17000034632.991:09.02
8.Hinke GroosDz&pc1:08.46990176833.061:09.80
9.Jemma LaydenWvz1:11.73990355633.781:10.05
10.Nina GeulAqua-Novio ´941:07.66990108034.441:10.26
11.Riemke BosmaAz&pc1:11.25990220234.491:11.09
12.Roos van HoutenZPC Stadskanaal1:14.77990103635.311:11.55
13.Laura van de KampAqua-Novio ´941:11.43990052635.531:12.04
14.Myrthe BeijenGoSwim1:10.74000235034.181:12.14
15.Eline HartogsEIFFELswimmersPSV1:10.57990103834.141:13.43
16.Kaylee de JongZPCH1:11.93000123434.911:13.76
17.Renee RoosenZwemclub Eijsden1:11.14990007435.701:14.18
18.Lianne BouwmeesterOceanus1:10.73000095635.711:14.35
19.Anne SmitEIFFELswimmersPSV1:11.54990427836.181:14.41
20.Floor GerritsmaTriVia1:18.76000246436.271:14.53
21.Valentina v.d. WeerdenEIFFELswimmersPSV1:12.77000262036.411:14.95
22.Josee KeizerGzvw1:11.88000026436.831:15.10
23.Annewietske VisserNeptunia '241:14.97990267436.701:15.31
24.Alyssa vd LansRacing Club1:16.59990164435.881:15.68
25.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:16.67990329236.491:15.69
26.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:13.59000072635.571:15.78
27.Vianne den DulkDe Columbiaan1:14.56990004636.741:15.90
28.Julia van LeeuwenEIFFELswimmersPSV1:14.26000146435.611:15.97
29.Hannah van WestreenenDe Dolfijn1:15.02990460436.261:16.00
30.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:19.12990351036.741:16.38
31.Annelot van RooyenZGEEL1:19.92ZGEEL/112/9937.091:16.76
32.Juliette Diaz DiazLac1:19.34000004836.641:18.16
33.Lieve GöbbelsEurode Kerkrade1:15.93000051437.691:18.33
34.Marit AdriaanseDe Pinquin1:18.59000139037.011:18.50
35.Sytske van der LaanD'elft1:19.61990200838.221:19.75
36.Cynte KommerEIFFELswimmersPSV1:23.50990265838.341:20.29
37.Maike van de VeldeZPCH1:20.22000038238.471:20.85
38.Anouk MeijerDwk1:23.20000234839.551:21.14
39.Anja MuntendamDe Pinquin1:23.93000000238.491:21.65
40.Melissa ZeemanZaanstad (SG)1:22.49000380439.391:21.71
41.Renske BijemanUzsc1:23.81000080640.281:22.03
42.Marloes PotzeGzvw1:17.93000233238.101:22.05
43.Jade WensveenDe Berkelduikers1:20.26000074840.271:25.28
44.Eline ZuidemaTriVia1:27.02000229241.011:25.55
45.Esmee LanckohrEurode Kerkrade1:23.60000244240.491:25.58
46.Florien de LangeAz&pc1:23.04000019040.261:25.68
47.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV1:26.41000281441.241:26.22
48.Niki RuijsDe Rijn1:28.89000045841.961:28.93
49.Shira de HaanOeza1:26.65000113044.021:29.17
50.Simone GorrenZ&PV Nuenen1:25.96000174241.031:29.34
51.Isabelle OosterhoutAqua-Novio ´941:31.64000388642.111:29.48
52.Kirsten PetitOeza1:22.82000298642.671:29.70
53.Quinty MolDe Rijn1:26.33000068042.751:30.16
54.Ainhoa Bijsterbosch de LónoGoSwim1:29.93990474442.951:30.62
55.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:26.33000167643.951:31.03
56.Karin PottersZ & Pc Dio1:31.78990215642.761:31.05
57.Catannia NortanDe Dolfijn1:32.67990440042.381:31.75
58.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV1:24.54000281844.581:32.06
59.Celina von BergD'elft1:23.76000259641.051:32.69
60.Alya BogersZ & Pc Dio1:31.10990345443.671:35.42
AFGEMMathilde NijzinghDe Spatters1:16.049900086


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-4-2011 - 13:30
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruben GriffioenDe Columbiaan1:13.33990077136.611:15.65
2.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:13.37990057737.421:17.81
3.Rick AbenAqua-Novio ´941:16.11990213138.521:18.60
4.Koen KosterHZPC1:17.37990051739.481:20.60
5.Antoine HabeckAqua-Novio ´941:17.07990001738.991:20.95
6.Jari GroenhartAqua 681:16.68000027139.381:20.99
7.Martin RuiterDe Houtrib1:23.99000130938.971:21.47
8.Lauren NabDe Kikker1:22.67990002340.371:23.56
9.Klaas ArkesteijnD'elft1:24.07990189742.001:24.16
10.Bas WensinkDe Berkelduikers1:19.80000061941.371:24.68
11.Floris BoendermakerLz 18861:20.52990261941.821:24.69
12.Toon KoudijsDwk1:29.67000043341.671:24.80
13.Juri DijkstraTriVia1:25.07000211942.391:24.98
14.Luciën van EschSBC20001:21.57000135941.211:25.25
15.Koen GaalOeza1:21.53990111343.651:26.29
16.Bonk StoutDe Dolfijn1:25.24990218140.671:26.56
17.Kay ZittersteijnDe Rijn1:21.21990003742.761:26.57
18.Tim KieftZaanstad (SG)1:27.99990192143.711:27.26
19.Koendert KellnerDz&pc1:27.89000023743.071:28.12
20.Kaj van der PalKzc1:27.62990213543.891:28.62
21.Niels de BoerEurode Kerkrade1:28.39000197742.961:28.65
22.Bas EelzakZPCH1:30.32990141143.161:29.06
23.Sander AertsHZPC1:28.32990204543.061:29.64
24.Olivier JansDe Fuut1:26.91000181544.731:30.37
25.Stefan ReinderinkDz&pc1:27.50990078744.731:32.31
26.Edwin JagerDe Berkelduikers1:27.80990157144.251:32.34
27.Florian van EschSBC20001:23.09000135544.151:32.50
28.Nick van IrselSBC20001:33.64000038345.661:34.50
29.Bob VerdaasdonkSBC20001:32.98990236946.981:36.08
DISPascal de HeijZPCH1:32.97990029746.041:34.99
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-4-2011 - 13:40
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruby BelforDe Columbiaan1:11.44990032837.061:13.54
2.Manon ManningNOVA1:12.33990411836.231:13.70
3.Eelke RomanLz 18861:10.54990035236.631:14.90
4.Cara LaydenWvz1:17.30990356237.261:16.73
5.Jasmijn BoonElectrolux AZC1:16.30000128038.561:17.80
6.Renee VanderheydenAz&pc1:19.37990313038.761:18.55
7.Stefani BuenrostroDe Columbiaan1:23.70990137838.661:21.67
8.Emma BosZPC Stadskanaal1:18.67990065840.241:21.93
9.Lotte van den BoogaardAqua-Novio ´941:19.87990072040.241:22.63
10.Vivian van de WolfshaarZV Kerkdriel1:21.42990031040.221:22.76
11.Julia BarkhuisZPC Stadskanaal1:19.07000013240.481:22.77
12.Laura SetzZPC Stadskanaal1:20.61000013040.321:23.18
13.Nikita VosLz 18861:21.21990035640.371:23.92
14.Iona van der ToornRacing Club1:21.50990088441.311:24.75
15.Manon HerbenZwemclub Eijsden1:22.90990311642.341:25.86
16.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:23.94000072642.141:26.02
17.Claudia SchoutenGoSwim1:28.51000081244.541:27.09
18.Manon RittenEurode Kerkrade1:29.29000244042.541:27.37
19.Irene OttensEemsrobben1:22.20990111642.921:28.09
20.Simone DoesDe Columbiaan1:28.70990293242.611:28.60
21.Joanie den OudstenGoSwim1:27.70990322642.361:28.76
22.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:28.22990231443.931:28.93
23.Jamie StegemanDe Berkelduikers1:27.76000205843.601:28.98
24.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:31.70990351043.751:29.32
25.Danique PomperDe Spatters1:29.04000156643.891:29.72
26.Aurian VeldtZPCH1:28.89990175844.291:31.90
27.Annemarie HovingTriVia1:34.33000024845.141:32.01
28.Door van EedenLz 18861:28.31000224444.721:32.06
29.Femke KoolDe Berkelduikers1:31.02990279845.151:32.08
30.Quinty JansenGoSwim1:31.09000081046.421:33.40
31.Hilde LitjensHZPC1:28.34990115645.571:33.82
32.Floor GerritsmaTriVia1:36.53000246446.451:34.01
33.Quincy BobbinkDe Berkelduikers1:34.07990433646.451:34.10
34.Marloes JanssenHZPC1:36.70990412845.321:34.55
35.Jody SavelbergEurode Kerkrade1:24.33990043846.731:34.87
36.Loes WilligersZwemclub Eijsden1:33.56000123245.931:35.51
37.Jade WensveenDe Berkelduikers1:33.13000074847.731:36.39
38.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV1:35.54000385047.551:37.21
39.Kirsten PetitOeza1:29.72000298648.311:38.53
AFGEMMyrthe BakkerSBC20001:20.020000804


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-4-2011 - 13:50
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nyls KorstanjeAqua-Novio ´941:12.03990194132.851:13.46
2.Floris BoendermakerLz 18861:23.79990261939.021:22.66
3.Reijer BoodtDe Dolfijn1:24.58990100137.561:24.05
4.Marcoen SmitsEIFFELswimmersPSV1:21.17990081537.901:24.09
5.Jarno OttensEemsrobben1:24.48000027341.011:25.43
6.Joko VievermannsEIFFELswimmersPSV1:19.64990191540.071:26.32
7.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:34.64990071338.471:26.95
8.Sebastiaan RottierTriVia1:30.16000014737.381:27.09
9.Maik HuserDe Kikker1:27.51990026539.851:27.85
10.Tom Hoogerduyn StratingTriVia1:36.66990382939.151:30.27
11.Matthijs ArnoldusWvz1:34.48000057144.581:34.77
12.Tyrese WilsonDe Fuut1:30.10000022342.021:35.07
13.Roan BuijsAquarijn1:37.89000177542.361:35.28
14.Erno VriensZaanstad (SG)1:37.16990258744.481:37.66
15.Erik VoetsTriVia1:36.59000203143.561:38.83
16.Deklin BakkerDe Mors1:38.04000044144.671:40.87
17.Niels de Groot,Uzsc2:05.06990236752.351:56.62


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-4-2011 - 13:55
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sophie t HartDe Columbiaan1:16.31000159635.541:14.94
2.Melissa BaarsAquarijn1:20.27990037637.491:19.69
3.Isobel BowringWvz1:17.70990198235.921:20.61
4.Marij van der MastSBC20001:25.89000067637.451:21.06
5.Frouke BeeksmaDe Kikker1:18.57000034636.791:21.58
6.Manon ManningNOVA1:21.61990411837.411:21.61
7.Renee RoosenZwemclub Eijsden1:22.70990007437.671:23.50
8.Vera BosRacing Club1:19.96990088637.371:23.78
9.Robin GoossensZ&PV Nuenen1:27.31000312839.191:25.94
10.Riemke BosmaAz&pc1:28.13990220240.701:26.45
11.Anne May AlkemadeSBC20001:30.02990337440.091:27.17
12.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:27.52990231240.821:30.88
13.Lauren van IJllWvz1:30.27000106441.521:32.03
14.Annewietske VisserNeptunia '241:30.99990267444.751:33.14
15.Kim NijlandDe Berkelduikers1:31.75000045241.261:33.26
16.Anouk MeijerDwk1:31.95000234844.251:35.52
17.Kirsten TheunissenZwemclub Eijsden1:38.65000007244.191:37.74
18.Josee KeizerGzvw1:33.75000026444.001:38.08
19.Eline HartogsEIFFELswimmersPSV1:34.00990103841.031:38.31
20.Esmé SetoeZ&PV Nuenen1:40.00990445045.891:40.02
AFGEMNaomi RozemaDz&pc1:22.739901194


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-4-2011 - 14:00
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jacob de RoosDz&pc1:20.51990055338.921:22.12
2.Torben LammerdinkDe Berkelduikers1:24.40990074542.281:29.24
3.Mike MoriannerKzc1:29.01990213743.621:30.50
4.Camo MierisZ & Pc Dio1:26.14000155743.961:31.53
5.Koen KosterHZPC1:30.75990051743.121:31.98
6.Stefan ReinderinkDz&pc1:28.37990078743.651:32.41
7.Sam FurerAqua-Novio ´941:28.12990018544.601:32.80
8.Thom DelnoDe Rijn1:29.70000001345.251:33.40
9.Juri DijkstraTriVia1:31.86000211945.011:33.95
10.Matthijs van MeerendonkAqua 681:38.06990037545.521:34.49
11.Jan-Arnoud MelseDz&pc1:29.86990078544.081:34.61
12.Joost de Roy van ZuydewijnWvz1:34.51000025546.871:35.70
13.Merijn KoopmansSBC20001:32.07990211546.821:36.81
14.Sten PostmaDe Rijn1:31.01000001146.711:38.99
15.Bas WensinkDe Berkelduikers1:33.11000061947.361:39.08
16.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:43.20990071347.031:39.27
17.Patrick BuistZpb H&l1:43.01990176148.421:41.37
18.Noah LegersteeD'elft1:49.38000359347.741:41.42
19.Thom DrenthGzvw1:49.19990382349.241:42.43
20.Kjell BakkerEurode Kerkrade1:41.54000029747.831:43.31
21.Matthijs WesselsDe Mors1:51.58990022148.981:44.62
22.Daniel NijzinkDe Mors1:42.25990017149.691:44.90
23.Wout DijkstraDe Berkelduikers1:42.44990339348.851:45.10
24.Stèfan LeusinkDe Mors1:42.11990017348.501:45.28
25.Rolf BavelaarD'elft1:42.70000174750.391:45.98
26.Roy VlielandOeza1:42.92990151749.851:46.34
27.Marijn KagchellandZPCH1:44.07000065549.961:47.30
28.Bjarne LangkampAqua-Novio ´941:48.67000272351.811:47.34
29.Giel van MegenHZPC1:48.77000026550.161:47.65
30.Boris GlijnUzsc1:51.53000134951.241:47.76
31.Rens MartensWvz1:45.78990067951.391:48.21
32.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:45.75990057151.991:49.39
33.Bas VerbeekAqua-Novio ´941:49.26000114151.361:49.48
34.Melle FischerDe Kikker1:50.70990048151.371:49.78
35.Férran Castano RosarioD'elft1:48.95990259151.171:51.69
36.Alex RazzakAz&pc1:49.64990049354.071:53.00
37.Anton JansenZ & Pc Dio1:55.25000362153.391:53.42
38.Toby van TriestEIFFELswimmersPSV1:59.9300034131:00.082:05.36
AFGEMTimo WarnierZwemclub Eijsden1:32.519900145
AFGEMEmren PakoglanAqua-Novio ´941:57.310000437
AFGEMMaikel HendricksEIFFELswimmersPSV1:43.530001637


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-4-2011 - 14:10
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hinke GroosDz&pc1:22.17990176839.501:25.03
2.Nina GeulAqua-Novio ´941:24.84990108041.851:28.30
3.Nathalie BakkerDe Columbiaan1:25.00990373242.061:29.92
4.Emma BosZPC Stadskanaal1:29.68990065842.431:30.83
5.Kim VosSBC20001:34.49000099043.061:33.41
6.Vivian van de WolfshaarZV Kerkdriel1:31.27990031044.551:33.58
7.Femke StevensZaanstad (SG)1:34.30990154643.871:34.05
8.Lianne BouwmeesterOceanus1:30.91000095645.221:34.68
9.Laura van de KampAqua-Novio ´941:32.76990052645.671:35.33
10.Romée PompZPC Stadskanaal1:37.64990075046.091:36.29
11.Sytske van der LaanD'elft1:36.76990200847.191:36.78
12.Kaylee de JongZPCH1:34.98000123446.731:36.92
13.Claudia SchoutenGoSwim1:30.51000081246.201:37.43
14.Sophie t HartDe Columbiaan1:28.07000159645.561:37.51
15.Marloes PotzeGzvw1:34.85000233245.381:37.95
16.Eline ZuidemaTriVia1:37.71000229246.981:37.97
17.Annelot van RooyenZGEEL1:35.46ZGEEL/112/9945.721:38.45
18.Marieke van der MeerDe Columbiaan1:36.75000016246.481:39.41
19.Anja MuntendamDe Pinquin1:38.02000000246.911:39.43
20.Maartje BraamLz 18861:40.24000091047.001:40.02
21.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:35.83990329247.931:40.22
22.Aurian VeldtZPCH1:40.18990175847.411:40.94
23.Amber BakenEIFFELswimmersPSV1:45.75000281648.111:42.55
24.Lauren van IJllWvz1:40.45000106448.681:42.95
25.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:42.82000167650.041:43.40
26.Hilde LitjensHZPC1:38.74990115648.361:43.69
27.Quinty JansenGoSwim1:39.80000081050.251:44.08
28.Esmee LanckohrEurode Kerkrade1:38.62000244249.241:44.62
29.Cynte KommerEIFFELswimmersPSV1:39.41990265849.281:44.92
30.Esra ErerTriVia1:43.47000285850.891:45.68
31.Puck SchroverEIFFELswimmersPSV1:46.31000385052.401:46.59
32.Melissa ZeemanZaanstad (SG)1:44.52000380451.371:47.14
33.Loraine KoekoekDe Mors1:44.04990242248.851:47.30
34.Shira de HaanOeza1:44.24000113052.011:47.58
35.Maike van de VeldeZPCH1:41.90000038251.641:49.17
36.Florien de LangeAz&pc1:44.57000019052.741:49.23
37.Annemarie HovingTriVia1:46.52000024851.771:49.24
38.Simone GorrenZ&PV Nuenen1:44.39000174251.841:49.94
39.Isabelle OosterhoutAqua-Novio ´941:45.39000388652.641:52.35
AFGEMMyrthe BakkerSBC20001:27.480000804
AFGEMMathilde NijzinghDe Spatters1:28.779900086


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-4-2011 - 14:25
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Luuk VeldmanNeptunia '242:51.82990098136.961:20.362:09.322:43.35
2.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:41.77990077138.931:18.442:06.842:44.12
3.Axel HanningZPC Stadskanaal2:48.46000070336.741:20.012:08.112:45.70
4.Toine WilligersZwemclub Eijsden2:52.82990215535.491:17.462:11.152:49.34
5.Stijn SimonsEIFFELswimmersPSV2:45.14990081339.551:23.312:13.202:52.45
6.Dennis WeeningOceanus2:48.64000081538.101:26.042:16.422:55.53
7.Martin RuiterDe Houtrib2:57.98000130940.951:25.502:18.902:58.45
8.Adam JuhaszRacing Club3:06.89990356740.101:26.942:20.482:58.49
9.Bernard RivardWvz3:04.55000004540.881:28.532:20.472:58.61
10.Sebastiaan RottierTriVia3:07.89000014737.481:23.142:17.792:59.58
11.Lauren NabDe Kikker2:57.62990002340.921:27.342:21.533:01.13
12.Lars van EldijkAqua-Novio ´943:08.23990255742.671:27.782:22.003:02.48
13.Rick AbenAqua-Novio ´943:15.78990213142.741:27.682:24.443:02.68
14.Antoine HabeckAqua-Novio ´942:59.19990001742.321:27.142:23.963:03.04
15.Marcoen SmitsEIFFELswimmersPSV2:55.66990081539.611:28.192:22.313:03.37
16.Justus YkemaDwk2:48.06990002939.631:27.022:20.463:03.78
17.Reijer BoodtDe Dolfijn2:56.76990100139.771:29.352:22.893:06.00
18.Jarno OttensEemsrobben3:03.63000027341.321:29.932:25.713:06.13
19.Tyrese WilsonDe Fuut3:02.50000022340.401:28.112:25.203:06.73
20.Niek HeethaarAquapoldro3:01.02990099942.941:27.642:25.813:08.08
21.Bonk StoutDe Dolfijn3:10.81990218144.541:33.192:26.993:08.53
22.Merijn KoopmansSBC20002:57.29990211539.231:35.212:28.563:08.79
23.Skip de MönninkAz&pc3:14.83990103549.741:39.062:35.573:13.21
24.Olivier JansDe Fuut3:08.09000181544.611:34.222:31.873:13.64
25.Niels de BoerEurode Kerkrade3:14.31000197743.381:32.772:30.543:14.02
26.Deklin BakkerDe Mors3:12.48000044144.171:34.962:32.233:15.89
27.Bryan WijnveldDe Rijn3:18.73990070546.731:36.902:36.133:19.05
28.Sander AertsHZPC3:21.23990204550.141:41.352:45.553:30.38
29.Wouter van AsperenDe Spatters3:28.56000012554.971:47.662:56.053:42.66
AFGEMTim WassenaarZaanstad (SG)3:05.409901869


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-4-2011 - 14:35
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marrit SteenbergenDz&pc2:43.94000008632.211:12.782:01.522:37.69
2.Marieke TienstraTriVia2:35.20990030232.941:13.592:02.522:37.92
3.Cara LaydenWvz2:48.75990356237.561:20.322:11.822:49.53
4.Renee VanderheydenAz&pc2:54.83990313039.551:22.642:13.622:51.67
5.Ruby BelforDe Columbiaan2:47.00990032835.781:18.022:12.752:51.96
6.Vera BosRacing Club2:44.97990088637.091:22.402:13.522:54.07
7.Simone KransDe Kikker2:51.79990075639.331:24.442:17.882:54.08
8.Jasmijn BoonElectrolux AZC2:53.63000128038.311:23.092:16.952:55.04
9.Iona van der ToornRacing Club2:47.67990088439.061:25.562:17.282:56.90
10.Myrthe BeijenGoSwim3:04.28000235037.271:23.402:17.662:59.22
11.Roos van HoutenZPC Stadskanaal3:00.07990103641.531:28.562:19.302:59.40
12.Lotte van den BoogaardAqua-Novio ´943:00.40990072040.191:25.622:21.292:59.92
13.Robin GoossensZ&PV Nuenen2:55.93000312840.491:28.652:20.063:00.14
14.Valentina v.d. WeerdenEIFFELswimmersPSV2:55.17000262039.151:26.632:18.763:00.46
15.Marij van der MastSBC20002:54.11000067639.091:24.862:22.133:01.74
16.Jemma LaydenWvz2:57.16990355641.981:30.162:21.603:02.73
17.Nathalie BakkerDe Columbiaan3:02.07990373241.671:31.002:22.423:02.96
18.Anne May AlkemadeSBC20002:56.51990337441.361:28.062:23.453:03.08
19.Nikita VosLz 18862:54.18990035641.391:28.712:24.143:03.82
20.Femke StevensZaanstad (SG)3:05.13990154643.441:31.252:22.983:04.92
21.Anne SmitEIFFELswimmersPSV3:01.78990427841.341:30.742:26.293:05.11
22.Alyssa vd LansRacing Club3:06.77990164441.481:30.522:24.123:05.27
23.Vianne den DulkDe Columbiaan3:10.23990004643.121:30.352:25.523:06.11
24.Manon RittenEurode Kerkrade3:12.65000244043.101:30.162:25.713:07.01
25.Kim KenbeekZaanstad (SG)3:07.96990231242.471:33.662:26.843:07.41
26.Irene OttensEemsrobben3:08.67990111643.331:31.442:25.173:07.62
27.Julia BarkhuisZPC Stadskanaal3:01.57000013242.271:28.142:24.793:08.18
28.Kim VosSBC20003:07.96000099045.651:37.002:27.963:08.38
29.Manon HerbenZwemclub Eijsden3:08.54990311644.671:33.222:29.013:09.25
30.Marit AdriaanseDe Pinquin3:08.32000139042.901:32.102:26.953:09.73
31.Lieve GöbbelsEurode Kerkrade3:06.04000051443.331:34.542:31.493:12.20
32.Romée PompZPC Stadskanaal3:09.12990075046.371:34.892:29.513:12.54
33.Kim NijlandDe Berkelduikers3:11.20000045241.611:28.432:27.193:12.73
34.Laura SetzZPC Stadskanaal3:07.69000013048.431:35.662:32.123:13.42
35.Jody SavelbergEurode Kerkrade3:02.79990043845.261:37.112:31.853:14.59
36.Julia van LeeuwenEIFFELswimmersPSV3:14.05000146446.001:37.322:34.823:19.83
37.Joanie den OudstenGoSwim3:12.93990322649.201:38.982:36.803:23.24
38.Amber BakenEIFFELswimmersPSVNT000281649.251:41.342:40.583:26.19
39.Wiecke v.d. PutEIFFELswimmersPSV3:29.32000281853.321:48.832:48.933:38.89
40.Lisa de BeijerEIFFELswimmersPSV3:35.82000281455.691:51.852:53.443:45.01
AFGEMNaomi RozemaDz&pc2:56.689901194


<< TOP >>
Programmanr. 11
9-4-2011
Meisjes, 100m vrije slag
Finale
Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marrit SteenbergenDz&pcNT000008630.791:03.14
NR 11 jaar
2.Marieke TienstraTriViaNT990030230.581:03.53
3.Isobel BowringWvzNT990198231.431:04.97
4.Eelke RomanLz 1886NT990035232.081:06.63
5.Simone KransDe KikkerNT990075632.481:07.57
6.Melissa BaarsAquarijnNT990037633.031:08.17
7.Hinke GroosDz&pcNT990176832.851:08.38
8.Frouke BeeksmaDe KikkerNT000034633.021:09.09


<< TOP >>
Programmanr. 12
9-4-2011
Jongens, 100m vrije slag
Finale
Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nyls KorstanjeAqua-Novio ´94NT990194128.901:00.68
2.Luuk VeldmanNeptunia '24NT990098129.971:02.80
3.Torben LammerdinkDe BerkelduikersNT990074530.221:03.09
4.Toine WilligersZwemclub EijsdenNT990215531.171:05.91
5.Thijs van WieringenDe ColumbiaanNT990057731.451:05.92
6.Jacob de RoosDz&pcNT990055331.571:07.05
7.Dennis WeeningOceanusNT000081532.751:08.28
8.Axel HanningZPC StadskanaalNT000070332.761:09.24
9.Jan-Arnoud MelseDz&pcNT990078532.931:09.84