Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


competitie D2 deel 5
Stiens, 2.4.2011


Programmanr. 1
2-4-2011 - 17:30
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum2:09.712:07.42
Chris ter Beke
Cor Sytsma
93
95
31.87Vincent Visser
Marco Leeverink
97
93
2.Zpd 1Zpd2:17.402:13.04
Patrick de Roos
Martin van Kammen
97
95
34.96Sietse Wijbenga
Jacko Korporaal
93
98
3.PWC Buitenpost 1Pwc2:16.552:23.64
Bouke van der Zaag
Hessel Bierma
96
96
35.76Jouke Minze Benedictus
Joren Barkmeijer
94
95


<< TOP >>
Programmanr. 2
2-4-2011 - 17:35
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 1Pwc2:10.312:08.92
Ellen Jager
Alice Brouwer
98
96
31.83Sieta Ludema
Thea Baas
95
95
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum2:10.512:12.67
Liza Salverda
Tine Meerdink
95
95
32.42Marit Hille Ris Lambers
Jennifer ter Beke
96
95
3.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:14.002:13.50
Simone Mus
Annet Bierma
96
96
30.03Melanie van der Mossel
Jose Snoek
95
96
4.Zpd 1Zpd2:14.502:14.27
Femke de Meer
Swanet van der Wal
97
97
32.70Paulien Peterson
Kira Savannah Stavorinus
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
2-4-2011 - 17:35
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Eibert SytsmaSG. Bolsward-WorkumNT01024432:03.85
DISJurre Jens BroekstraSG Middelse-SkelpNT02014832:08.22VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum2:07.3901026981:49.42
2.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum2:17.2002007281:52.47
3.Maeve PostmaSG Middelse-Skelp1:59.0101017421:57.80
4.Janneke BiermaPwcNT01018922:04.76
DISLian de RidderSG Middelse-SkelpNT02014482:05.30VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
2-4-2011 - 17:40
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nikita PostmaSG Middelse-Skelp42.99000218839.52
2.Jildou SpeerstraSG. Bolsward-WorkumNT990399045.60
3.Mallika VriesZpdNT000390445.85
4.Marijke PoortingaZpd51.96990234050.20
5.Heline KoningSG. Bolsward-WorkumNT000042250.87
6.Marloes GatsonidesZpd53.98010101651.43
7.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-WorkumNT000042453.67
8.Iza van VeenSG. Bolsward-WorkumNT000247056.28
9.Marjolein van HarskampZpdNT990420657.47
10.Djurra DijkstraSG. Bolsward-WorkumNT000297259.63
11.Daisy LangenbergPwcNT00014741:01.54


<< TOP >>
Programmanr. 6
2-4-2011 - 17:45
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd48.42000035946.54
2.Evert VeldemaSG Middelse-SkelpNT990405553.89
3.Lieuwe BaardaSG Middelse-Skelp1:19.3500033891:11.55
DISMichiel de JongSG. Bolsward-Workum55.42990044551.08VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
2-4-2011 - 17:45
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPwc1:10.4098013841:10.46
2.Kira Savannah StavorinusZpd1:15.0997041221:13.87
3.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum1:16.6098002581:15.75
4.Femke de MeerZpd1:11.8597030801:19.98
5.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum1:29.2998045261:21.53
6.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp1:26.9498026521:22.27
7.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp1:24.0697052601:22.73
8.Esmee KleenSG. Bolsward-Workum1:27.8898034401:23.71
9.Wieke WiersmaPwc1:32.5398035921:24.70
10.Nadine PrinsPwc1:24.3099047361:25.54
11.Anick de BoerSG. Bolsward-Workum1:33.1198022441:26.11
AFGEMLaura de GrootSG. Bolsward-Workum1:28.379802246
AFGEMSiebrina van der MeulenZpd1:18.579700904


<< TOP >>
Programmanr. 11
2-4-2011 - 17:55
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum1:07.5397003951:05.26
2.Jacko KorporaalZpd1:06.3598022471:06.87
3.Patrick de RoosZpd1:08.7797020711:07.15
4.Herman BuistPwc1:18.3998015251:17.62
5.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp1:19.1897013271:17.96
6.Romeo DijkstraSG. Bolsward-Workum1:36.0298032951:29.52
7.Wilco BaardaSG Middelse-Skelp1:45.4798047931:33.94
8.Maarten ZuidhoornPwc1:45.3998029791:42.95


<< TOP >>
Programmanr. 12
2-4-2011 - 18:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Thea BaasPwc1:18.3795013881:17.74
2.Liza SalverdaSG. Bolsward-Workum1:16.0395005701:18.66
3.Sieta LudemaPwc1:20.0895004361:21.82
4.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum1:24.1695002841:22.11
5.Paulien PetersonZpd1:25.8197009061:24.16
6.Jose SnoekSG Middelse-SkelpNT96060501:27.50
7.Swanet van der WalZpd1:29.8097019301:27.69
8.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp1:25.2195045901:28.52
9.Alice BrouwerPwc1:30.0296054821:29.11
10.Annet BiermaSG Middelse-Skelp1:35.6496041301:34.46
11.Marijke PostmaPwc1:38.4496057241:35.36
DISMarit Hille Ris LambersSG. Bolsward-Workum1:34.7296047601:36.53RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMTine MeerdinkSG. Bolsward-Workum1:29.429505560


<< TOP >>
Programmanr. 13
2-4-2011 - 18:05
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum1:13.2295033851:12.41
2.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum1:16.5496015231:14.10
3.Rutger HovingPwc1:17.2295036611:17.64
4.Joren BarkmeijerPwc1:18.4595036571:20.21
5.Reinoud WeilandSG Middelse-Skelp1:26.5496039671:20.84
6.Martin van KammenZpd1:26.6695026871:20.92
7.Hessel BiermaPwc1:27.1096022571:26.46
8.Gerwin van der KooijPwc1:26.8895057791:28.15
9.Jorn den HamerPwc1:49.0296042511:39.30
DISNico KatsburgSG. Bolsward-Workum1:25.9995050871:24.16RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISFeie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp1:28.5296023231:24.36VI RH
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 15
2-4-2011 - 18:15
Dames, 50m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Simone MusSG Middelse-Skelp36.40960193235.86
2.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum39.04940209837.09
3.Myrthe HegerSG. Bolsward-Workum38.02940652437.34FJ 1
4.Hester LudemaPwc36.69930048237.34FJ 2
5.Sanne-Lobke IJlstraSG. Bolsward-Workum37.46940407237.84FJ 1
6.Johanna de BoerZpd36.04940394437.84FJ 2
7.Syta BoschmaSG. Bolsward-Workum38.29930382638.51
8.Tine FolkertsmaSG. Bolsward-Workum38.47940527439.02
9.Ina van der WeideSG. Bolsward-Workum38.87940476039.51
10.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp39.19940686340.11
AFGEMAnja MusSG Middelse-Skelp2:44.159403928
AFGEMFemke de MeerZpd38.979703080


<< TOP >>
Programmanr. 17
2-4-2011 - 18:20
Jongens, 50m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum32.55930089531.64
2.Sietse WijbengaZpd31.08930196732.09
3.Kristian BoonstraSG Middelse-Skelp36.44930723235.16FJ 1
4.Bouke van der ZaagPwc35.26960225535.16FJ 2
5.Jouke Minze BenedictusPwc36.50940114937.83FJ 1
6.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum38.48930162737.83FJ 2
7.Brent BarkmeijerPwc43.79950564141.97


<< TOP >>
Programmanr. 18
2-4-2011 - 18:20
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anja MusSG Middelse-SkelpNT94039282:46.22
2.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum2:52.2694041422:57.66
3.Gretha de VriesZpd3:02.6474006023:04.37
4.Hester de VriesZpd2:56.4989044923:07.92
5.Joke WeeningPwc3:19.6290070943:21.73
AFGEMTineke de JongSG. Bolsward-Workum3:14.429200868


<< TOP >>
Programmanr. 20
2-4-2011 - 18:25
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hendrik Ben v/d BoonZpd2:26.1388047612:29.88
2.Johan DijkstraSG. Bolsward-Workum2:33.8971014972:32.56
3.Jildert JellesmaSG. Bolsward-Workum2:51.6492040572:41.56
4.Bob v.d. SteenPwc2:47.4190046012:49.36
5.Johnny WestraZpd2:34.3776010172:49.38
6.Jeroen TijsmaPwc2:47.1095036552:51.67
7.Wijbe Bauke WoudaZpd2:58.1392064952:52.01
8.Sander de BoerPwc2:51.4789003012:58.74
AFGEMRoelof de JongZpd2:30.958905551
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum2:43.708302849


<< TOP >>
Programmanr. 22
2-4-2011 - 18:50
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum25.23010244325.59
2.Jurre Jens BroekstraSG Middelse-SkelpNT020148328.70

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Maeve PostmaSG Middelse-Skelp23.50010174224.83
2.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum25.53010269826.20
3.Lian de RidderSG Middelse-Skelp26.23020144827.10
4.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum28.19020072827.37


<< TOP >>
Programmanr. 24
2-4-2011 - 18:50
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nikita PostmaSG Middelse-Skelp34.46000218833.45
2.Jildou SpeerstraSG. Bolsward-Workum38.68990399037.82FJ 1
3.Nadine PrinsPwc36.71990473637.82FJ 2
4.Mallika VriesZpd39.91000390438.49
5.Heline KoningSG. Bolsward-Workum38.34000042238.99
6.Marjolein van HarskampZpd40.75990420639.86
7.Iza van VeenSG. Bolsward-Workum44.79000247040.71
8.Marijke PoortingaZpd42.63990234041.35
9.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-Workum41.90000042442.59
10.Marloes GatsonidesZpd48.01010101642.74
11.Janneke BiermaPwc44.98010189247.21
12.Daisy LangenbergPwc46.54000147448.98
13.Djurra DijkstraSG. Bolsward-Workum51.06000297249.10


<< TOP >>
Programmanr. 26
2-4-2011 - 18:55
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd38.62000035937.40
2.Michiel de JongSG. Bolsward-Workum40.53990044543.04
3.Lieuwe BaardaSG Middelse-Skelp56.39000338947.14
4.Evert VeldemaSG Middelse-Skelp49.01990405548.88


<< TOP >>
Programmanr. 27
2-4-2011 - 19:00
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum43.45980452641.94
2.Kira Savannah StavorinusZpd41.23970412243.67
3.Femke de MeerZpdNT970308045.91
Ellen JagerPwc45.34980138445.91
5.Esmee KleenSG. Bolsward-Workum47.26980344046.77
6.Wieke WiersmaPwc48.64980359247.24
7.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp46.68970526047.65
8.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp50.19980265247.80
9.Anick de BoerSG. Bolsward-Workum49.06980224449.28
AFGEMSiebrina van der MeulenZpd44.519700904
AFGEMLaura de GrootSG. Bolsward-Workum48.829802246


<< TOP >>
Programmanr. 28
2-4-2011 - 19:00
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum41.20970039537.13
2.Patrick de RoosZpd42.85970207143.28
3.Herman BuistPwc43.95980152543.69
4.Jacko KorporaalZpd42.89980224746.40
5.Romeo DijkstraSG. Bolsward-Workum48.04980329546.54
6.Jilles KootstraSG Middelse-Skelp47.45970132746.58
7.Maarten ZuidhoornPwc51.53980297950.89
8.Wilco BaardaSG Middelse-Skelp56.30980479352.80


<< TOP >>
Programmanr. 30
2-4-2011 - 19:05
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Thea BaasPwc1:15.1595013881:15.23
2.Simone MusSG Middelse-Skelp1:18.7196019321:16.69
3.Liza SalverdaSG. Bolsward-Workum1:17.9895005701:20.57
4.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum1:20.6395002841:22.83
5.Paulien PetersonZpd1:24.1897009061:25.05
6.Sieta LudemaPwc1:24.0795004361:25.80
7.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp1:23.4295045901:27.86
8.Jose SnoekSG Middelse-Skelp1:29.9596060501:31.04
9.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum1:27.1098002581:32.30
10.Alice BrouwerPwcNT96054821:34.57
11.Annet BiermaSG Middelse-Skelp1:37.9096041301:36.35
12.Marijke PostmaPwcNT96057241:37.78
DISSwanet van der WalZpd1:25.8597019301:27.29RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarit Hille Ris LambersSG. Bolsward-WorkumNT96047601:34.28RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTine MeerdinkSG. Bolsward-Workum1:31.099505560
AFGEMFemke de MeerZpd1:24.829703080


<< TOP >>
Programmanr. 32
2-4-2011 - 19:15
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum1:17.0095033851:15.69
2.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum1:28.9196015231:16.86
3.Bouke van der ZaagPwc1:14.6096022551:19.17
4.Rutger HovingPwc1:23.1495036611:23.54
5.Joren BarkmeijerPwc1:33.5795036571:24.62
6.Feie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp1:28.1596023231:26.36
7.Nico KatsburgSG. Bolsward-Workum1:32.8195050871:27.17
8.Martin van KammenZpd1:33.5095026871:30.38
9.Reinoud WeilandSG Middelse-SkelpNT96039671:32.16
10.Jeroen TijsmaPwc1:25.0895036551:33.61


<< TOP >>
Programmanr. 33
2-4-2011 - 19:20
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Anja MusSG Middelse-Skelp1:01.7494039281:03.16
2.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum1:09.8794020981:09.89
3.Sanne-Lobke IJlstraSG. Bolsward-Workum1:09.6994040721:10.10
4.Johanna de BoerZpd1:08.6594039441:11.91
5.Myrthe HegerSG. Bolsward-Workum1:12.3794065241:13.01
6.Hester LudemaPwc1:10.4293004821:13.37
7.Syta BoschmaSG. Bolsward-Workum1:13.4293038261:13.39
8.Tine FolkertsmaSG. Bolsward-Workum1:16.2994052741:16.45
9.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp1:16.5794068631:16.92
10.Ina van der WeideSG. Bolsward-Workum1:21.1194047601:21.01
AFGEMFemke de MeerZpd1:11.859703080


<< TOP >>
Programmanr. 34
2-4-2011 - 19:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sietse WijbengaZpd1:01.3093019671:00.20
2.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum1:03.0893008951:02.45
3.Jouke Minze BenedictusPwc1:01.8494011491:05.59
4.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum1:08.9693016271:06.36
5.Kristian BoonstraSG Middelse-Skelp1:08.2193072321:09.62
6.Hessel BiermaPwc1:16.2096022571:12.22
7.Gerwin van der KooijPwc1:18.5395057791:14.36
8.Brent BarkmeijerPwc1:16.1995056411:15.54
9.Jorn den HamerPwc1:45.9896042511:32.16


<< TOP >>
Programmanr. 35
2-4-2011 - 19:25
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum29.95940414230.73
2.Hester de VriesZpd31.18890449233.36
3.Joke WeeningPwc34.06900709433.54
4.Sandra WestraZpd32.60720070833.70
5.Gretha de VriesZpd32.75740060233.85
6.Kira Savannah StavorinusZpd33.62970412234.39
7.Swanet van der WalZpd36.35970193034.91
8.Maaike de GrootPwc36.22910592437.95
AFGEMTineke de JongSG. Bolsward-Workum32.879200868
AFGEMSiebrina van der MeulenZpd34.789700904


<< TOP >>
Programmanr. 36
2-4-2011 - 19:30
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Willem-Jan v.d. VegteSG. Bolsward-Workum25.05870345925.89
2.Hendrik Ben v/d BoonZpd25.94880476126.52
3.Johan DijkstraSG. Bolsward-Workum26.20710149726.62
4.Sander de BoerPwc26.79890030127.45
5.Jildert JellesmaSG. Bolsward-Workum28.44920405727.80
6.Bob v.d. SteenPwc28.90900460128.51
7.Johnny WestraZpd27.81760101729.80
8.Wijbe Bauke WoudaZpd31.89920649531.80
AFGEMRoelof de JongZpd25.978905551
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum27.968302849


<< TOP >>
Programmanr. 37
2-4-2011 - 19:30
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
<< TOP >>
Programmanr. 38
2-4-2011 - 19:30
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
<< TOP >>
Programmanr. 39
2-4-2011 - 19:30
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum3:58.914:01.54
Vincent Visser
Corien van der Gaast
Cor Sytsma
Jennifer ter Beke
97
98
95
95
29.39Chris ter Beke
Sanne-Lobke IJlstra
Willem-Jan v.d. Vegte
Femke van der Gaast
93
94
87
94
2.PWC Buitenpost 1Pwc4:05.624:09.42
Herman Buist
Ellen Jager
Bouke van der Zaag
Thea Baas
98
98
96
95
32.86Jouke Minze Benedictus
Hester Ludema
Sander de Boer
Joke Weening
94
93
89
90
3.Zpd 1Zpd4:02.604:09.86
Patrick de Roos
Paulien Peterson
Jacko Korporaal
Femke de Meer
97
97
98
97
30.67Sietse Wijbenga
Johanna de Boer
Hendrik Ben v/d Boon
Hester de Vries
93
94
88
89
4.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp4:28.424:26.84
Wilco Baarda
Welmoed Rondaan
Jilles Kootstra
Melanie van der Mossel
98
97
97
95
40.99Feie Klaas Heslinga
Simone Mus
Kristian Boonstra
Anja Mus
96
96
93
94
5.PWC Buitenpost 2Pwc4:23.224:37.12
Maarten Zuidhoorn
Nadine Prins
Rutger Hoving
Alice Brouwer
98
99
95
96
44.85Joren Barkmeijer
Sieta Ludema
Bob v.d. Steen
Maaike de Groot
95
95
90
91