Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


Speedo deel 4
De Westereen, 26-3-2011


1 - Speedowedstrijd deel 426-3-2011 - 14:00


Programmanr. 1
26-3-2011 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Sigrid Pafforaad0201130Avena1:42.141:33.45162
2.Lianne van Wier0200438HZ&PC Heerenveen1:41.411:33.67161
3.Leonie van Wier0200436HZ&PC Heerenveen1:44.381:41.74126
4.Anneke vd Laan0201154Orca1:48.071:44.16117
5.Ielan van Meerlo0201098Wetterwille1:54.601:47.34107
6.Laura Schevel0201688Orca1:58.341:48.34104
7.Lotte Dijkstra0201152Orca1:54.881:48.51103
8.Ylsa Dijkstra0200728SG. Bolsward-Workum1:49.291:48.57103
9.Jits Jente Bootsma0201116HZ&PC Heerenveen2:07.511:53.3391
10.Marijke Cnossen0201686OrcaNT1:57.4082
11.Silke van Veen0202204SG. Bolsward-WorkumNT1:57.5481
12.Marije Blok0202202SG. Bolsward-WorkumNT2:00.6375
13.Elsemieke Sijtsma0300616HZ&PC HeerenveenNT2:01.7373
14.Grietsje Ytsma0201684Orca2:08.852:04.4768
15.Nikka Markic0201842Orca2:08.882:05.6666
16.marije Faber0201676HZ&PC HeerenveenNT2:06.1866


<< TOP >>
Programmanr. 2
26-3-2011 - 14:10
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Hendrik Jilderda0100673Wetterwille1:52.541:49.82129
2.Justin Visser0100337HZ&PC Heerenveen1:51.181:50.68126
3.Wesley Kuiper0100889Orca1:56.381:55.69111
4.Borek Buursma0200747HZ&PC Heerenveen2:04.861:57.27106
5.Quentin Ruiz0100187HZ&PC Heerenveen1:58.791:58.63103
6.Robin de Jong0101165SG. Bolsward-WorkumNT2:01.5595
7.Stef de Boer0102253Orca1:57.692:03.6790
8.Eibert Sytsma0102443SG. Bolsward-WorkumNT2:10.9376
DISRemco Dijkstra0100789HZ&PC Heerenveen2:16.48
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISDaan v.d. Goot0201487SG. Bolsward-WorkumNT2:19.57
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
26-3-2011 - 14:16
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Eline v/d Wal0100930Avena1:25.011:26.70258
2.Janneke Weiland0100128Wetterwille1:33.131:31.54219
3.Marike de Jong0101074Avena1:33.571:34.76197
4.Lize Janna de Vries0101948Orca1:44.471:38.12178
5.Elriecke Buurlage0100524Zcnf'341:47.021:38.55176
6.Kirsten Mulder0101594Orca1:44.341:39.69170
7.Liza Kuil0101122HZ&PC Heerenveen1:44.891:43.56151
8.Shanice Wortel0101596Orca1:45.591:45.64142
9.Marloes Gatsonides0101016Zpd1:47.251:46.44139
10.Devra van Gelder0101946Orca1:47.251:47.11137
11.Eva de Groot0102972Orca1:50.021:49.35128
12.Kirsten Huisman0101518wellerobbenNT1:50.56124
13.Eline Steenstra0101078HZ&PC HeerenveenNT1:52.48118
14.Yvanka Visser0102698SG. Bolsward-WorkumNT1:56.91105
15.Ineke van der Meer0100750Wetterwille2:10.581:58.86100
16.Maud Hilverink0102782Orca1:59.872:00.6096
17.Anke Fekken0101276SG. Bolsward-WorkumNT2:07.2081
18.Laura Verkerk0102690wellerobbenNT2:18.4263
DISJildou Folkertsma0102696SG. Bolsward-WorkumNT1:58.02
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISFemke Brouwer0101820HZ&PC HeerenveenNT2:25.10
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDieuwke Mulder0102260Avena2:18.80
AFGEMAfke van Zijverden0100296SG. Bolsward-WorkumNT


<< TOP >>
Programmanr. 4
26-3-2011 - 14:28
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Thomas Hamstra0001693Orca43.0644.33118
2.Jilles Lycklama a Nijholt0001103HZ&PC Heerenveen48.0646.76101
3.Noah Vincent Stavorinus0000359Zpd48.4249.2586
4.Bas Koster0000415Wetterwille52.5050.3781
5.Jurre van Meerlo0000647Wetterwille54.9952.2172
6.Thijs Hoekstra0000495HZ&PC Heerenveen48.6652.3372
7.David Kuipers0003633Orca57.2553.6467
8.Steijn Wijbenga0002973OrcaNT1:06.9434
DISThomas Stuiver0001723HZ&PC Heerenveen1:01.2059.76
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMathijs de Zeeuw0003431OrcaNT1:10.63
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
26-3-2011 - 14:30
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Irith Buursma0001648HZ&PC Heerenveen3:12.942:58.23341
2.Anna Harbers0001250HZ&PC Heerenveen3:12.503:02.30319
3.Eva Koster0000728Wetterwille3:14.363:12.15272
4.Fardau van der Meulen0000408Wetterwille3:25.933:18.37247
5.Romy Jalving0000616HZ&PC HeerenveenNT3:28.38213
6.Celeste Sijtsma0000442HZ&PC Heerenveen3:36.373:30.10208
7.Marthe Lubberts0000846HZ&PC Heerenveen3:46.313:32.84200
8.Myrthe Visser0002340Orca4:02.123:34.08197
9.Mayke Veltman0003662Avena3:55.863:35.64192
10.Frida de Vries0002166WetterwilleNT3:37.54187
11.Iza van Veen0002470SG. Bolsward-WorkumNT3:49.70159
12.Rosalie Hooghiemstra0003808AvenaNT3:52.13154
13.Janke Wytske de Vries0004436OrcaNT3:55.23148
14.Ciska Korff0003834OrcaNT3:57.67144
15.Lianne Rinsma0004562OrcaNT4:02.31135
16.Esther Roele0001056HZ&PC HeerenveenNT4:16.79114
DISFroukje Osinga0003090Orca3:47.373:36.64
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISManouk Zijlstra0001230AfcNT3:41.59
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRenée Brouwer0003324HZ&PC HeerenveenNT3:42.37
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJanneke Musters0003618Orca4:16.033:53.46
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSjoukje Bergsma0003796HZ&PC HeerenveenNT4:16.68
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDjurra Dijkstra0002972SG. Bolsward-WorkumNT4:21.11
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMYanna Talma0002338OrcaNT
AFGEMHylkje Vrij0004434OrcaNT


<< TOP >>
Programmanr. 6
26-3-2011 - 14:50
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Sjors Verweij9900559Avena1:27.961:24.14191
2.Daan Zwertbroek9900463HZ&PC Heerenveen1:38.731:33.66138
3.Almar Kleefstra9900555Wetterwille1:45.001:39.04117
4.Auke Jan Ytsma9900905Orca1:39.881:41.43109
5.Jelmer Meijer9900177HZ&PC Heerenveen1:57.431:41.79108
6.Julian Freriks9902697Orca1:46.181:45.6096
7.Sjoerd de Jong9903907AvenaNT1:47.7191
8.Rob van Wier9900697HZ&PC Heerenveen1:55.461:49.7186
9.Remco Witteveen9902535Orca1:43.591:50.1785
10.Folkert Algra9901471WetterwilleNT1:56.8671
11.Gerco Ganzevoort9902091HZ&PC HeerenveenNT2:03.0961
12.Laurens Terlaakpoot9902563Avena2:01.862:04.3359
DISErwin Heinsius9900695HZ&PC Heerenveen1:38.081:43.51
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSherco Algra9900709Jzpc JubbegaNT1:52.29
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISFoeke Jan Oostenveld9903905AvenaNT2:46.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMTeun de Boer9902537OrcaNT


<< TOP >>
Programmanr. 9
26-3-2011 - 15:12
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Sigrid Pafforaad0201130Avena2:03.531:48.25132
2.Ylsa Dijkstra0200728SG. Bolsward-Workum1:53.321:49.65127
3.Marijke Cnossen0201686OrcaNT1:56.65106
4.Grietsje Ytsma0201684Orca2:06.721:57.74103
5.Jits Jente Bootsma0201116HZ&PC Heerenveen2:02.842:00.0997
6.Lotte Dijkstra0201152OrcaNT2:02.0492
7.Laura Schevel0201688OrcaNT2:04.0988
8.Marije Blok0202202SG. Bolsward-WorkumNT2:09.9776
9.Silke van Veen0202204SG. Bolsward-WorkumNT2:14.9868
10.marije Faber0201676HZ&PC HeerenveenNT2:19.6861
DISLianne van Wier0200438HZ&PC Heerenveen1:48.881:45.15
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISAnneke vd Laan0201154Orca1:58.961:52.41
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLeonie van Wier0200436HZ&PC Heerenveen1:59.551:53.32
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIelan van Meerlo0201098Wetterwille2:05.921:58.29
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISNikka Markic0201842OrcaNT2:03.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISElsemieke Sijtsma0300616HZ&PC HeerenveenNT2:12.04
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
26-3-2011 - 15:22
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Wesley Kuiper0100889Orca44.1042.96130
2.Hendrik Jilderda0100673Wetterwille56.4750.7079
3.Justin Visser0100337HZ&PC Heerenveen57.6955.6959
4.Quentin Ruiz0100187HZ&PC Heerenveen1:19.021:01.1345
DISEibert Sytsma0102443SG. Bolsward-WorkumNT1:01.51
VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
DISRobin de Jong0101165SG. Bolsward-WorkumNT1:01.77
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRemco Dijkstra0100789HZ&PC HeerenveenNT1:01.86
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISStef de Boer0102253OrcaNT1:11.52
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
26-3-2011 - 15:26
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Eline v/d Wal0100930Avena1:20.951:21.14248
2.Marike de Jong0101074Avena1:21.051:21.98240
3.Janneke Weiland0100128Wetterwille1:27.181:26.55204
4.Lize Janna de Vries0101948Orca1:31.261:27.19200
5.Kirsten Mulder0101594Orca1:31.701:29.14187
6.Elriecke Buurlage0100524Zcnf'341:40.191:32.28168
7.Shanice Wortel0101596Orca1:35.631:34.35158
8.Devra van Gelder0101946Orca1:38.321:38.23140
9.Yvanka Visser0102698SG. Bolsward-Workum1:48.021:39.64134
10.Kirsten Huisman0101518wellerobben1:45.561:40.84129
11.Marloes Gatsonides0101016Zpd1:40.051:41.06128
12.Eva de Groot0102972Orca1:45.841:41.32127
13.Eline Steenstra0101078HZ&PC Heerenveen1:44.141:42.93121
14.Liza Kuil0101122HZ&PC Heerenveen1:39.401:46.80108
15.Maud Hilverink0102782Orca1:53.481:49.43101
16.Anke Fekken0101276SG. Bolsward-WorkumNT1:51.3896
17.Jildou Folkertsma0102696SG. Bolsward-Workum1:59.961:53.0991
18.Ineke van der Meer0100750Wetterwille2:12.001:53.9789
19.Femke Brouwer0101820HZ&PC Heerenveen1:59.971:55.1087
20.Laura Verkerk0102690wellerobbenNT2:00.1776
AFGEMAfke van Zijverden0100296SG. Bolsward-WorkumNT
AFGEMDieuwke Mulder0102260Avena1:41.55


<< TOP >>
Programmanr. 12
26-3-2011 - 15:38
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Thomas Hamstra0001693Orca1:41.301:43.46155
2.Noah Vincent Stavorinus0000359Zpd1:44.321:46.21143
3.David Kuipers0003633Orca1:51.801:46.54142
4.Thijs Hoekstra0000495HZ&PC Heerenveen1:51.641:52.29121
5.Bas Koster0000415Wetterwille1:57.601:54.32115
6.Thomas Stuiver0001723HZ&PC Heerenveen2:03.832:04.3289
7.Steijn Wijbenga0002973Orca2:12.722:09.8678
8.Mathijs de Zeeuw0003431Orca2:06.152:14.9170
DISJilles Lycklama a Nijholt0001103HZ&PC Heerenveen1:51.411:47.91
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISJurre van Meerlo0000647Wetterwille2:08.062:01.56
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
26-3-2011 - 15:42
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Irith Buursma0001648HZ&PC Heerenveen1:33.771:31.31219
2.Anna Harbers0001250HZ&PC Heerenveen1:34.921:32.66209
3.Eva Koster0000728Wetterwille1:41.041:44.51146
4.Fardau van der Meulen0000408Wetterwille1:50.891:48.88129
5.Frida de Vries0002166WetterwilleNT1:51.03121
6.Manouk Zijlstra0001230AfcNT1:52.62116
7.Celeste Sijtsma0000442HZ&PC Heerenveen1:53.291:54.65110
8.Marthe Lubberts0000846HZ&PC Heerenveen1:54.971:56.18106
9.Mayke Veltman0003662Avena2:08.232:02.0091
10.Myrthe Visser0002340Orca2:17.572:03.2689
11.Renée Brouwer0003324HZ&PC HeerenveenNT2:16.6465
DISRomy Jalving0000616HZ&PC HeerenveenNT1:54.81
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISFroukje Osinga0003090OrcaNT1:57.69
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRosalie Hooghiemstra0003808AvenaNT2:05.97
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJanneke Musters0003618OrcaNT2:11.35
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISJanke Wytske de Vries0004436OrcaNT2:15.26
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMYanna Talma0002338OrcaNT


<< TOP >>
Programmanr. 14
26-3-2011 - 15:52
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Sjors Verweij9900559Avena3:06.722:56.49252
2.Daan Zwertbroek9900463HZ&PC Heerenveen3:11.753:03.96222
3.Jelmer Meijer9900177HZ&PC Heerenveen3:28.873:09.60203
4.Erwin Heinsius9900695HZ&PC Heerenveen3:16.433:11.37198
5.Almar Kleefstra9900555Wetterwille3:20.433:13.75190
6.Auke Jan Ytsma9900905Orca3:34.873:16.11184
7.Julian Freriks9902697Orca3:22.293:16.74182
8.Remco Witteveen9902535Orca3:38.513:24.41162
9.Laurens Terlaakpoot9902563AvenaNT3:41.21128
10.Sjoerd de Jong9903907AvenaNT3:42.31126
11.Folkert Algra9901471Wetterwille3:53.533:43.47124
12.Fernand Bottema9902703HZ&PC Heerenveen4:23.333:45.60120
DISSherco Algra9900709Jzpc JubbegaNT
VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)
DISRob van Wier9900697HZ&PC Heerenveen3:32.883:16.54
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISGerco Ganzevoort9902091HZ&PC HeerenveenNT3:31.55
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFoeke Jan Oostenveld9903905AvenaNT4:33.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMTeun de Boer9902537Orca4:08.78