Competitie deel 4
Nieuwegein (NED),    20.3.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
20-3-2011 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Fuut 1                     De Fuut                8:12.63            8:31.64           
        Daan Roordink, 95                          Mark Zwart, 79
        Valentijn Stolk, 96                        Gijs van der Gugten, 93
          2:00.95  8:31.64

  2. Ots 1                         One Team Swimming      8:36.05            8:32.02           
        Bart Klok, 96                              Stijn Avezaat, 97
        Max de Voogt, 95                           Thijs van den End, 93
          2:04.42  8:32.02

  3. Aquarijn 1                    Aquarijn               8:37.17            8:57.55           
        Michael den Oudsten, 97                    Donny van den Bosch, 95
        Sjoerd Murk, 95                            Thijmen van de Waal, 92
          2:23.09  8:57.55




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-3-2011 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Baars                 Aquarijn                 34.53 9900376      34.75           
  2. Shania Wijk van               De Fuut                  50.09 0000968      46.37           
  3. Vera Rijks                    De Fuut                  49.05 9903432      47.80           
  4. Yara Weldam                   Aquarijn                 55.78 0102762      51.84           
  5. Veerle van Munster            One Team Swimming        57.70 0102632      53.47           
  6. Manon Herber                  De Fuut                     NT 0004172      54.42           
  7. Amina Bachounda               Aquarijn                    NT 0003818    1:02.68           
AFGE Laura Cronau                  Aquarijn                 49.76 9900742                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
20-3-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:10.94 0000223    1:10.02           
            33.79  1:10.02
  2. Roan Buijs                    Aquarijn               1:14.36 0001775    1:12.61           
            35.42  1:12.61
  3. Olivier Jans                  De Fuut                1:16.95 0001815    1:15.83           
            36.76  1:15.83
  4. Thomas Groenendijk            Aquarijn               1:29.61 0002961    1:25.06           
            39.55  1:25.06
  5. Luuk de Ruiter                One Team Swimming      1:40.22 0001455    1:34.73           
            43.54  1:34.73
  6. Milan de Roo                  One Team Swimming      1:36.92 0102215    1:37.86           
            45.76  1:37.86
  7. Zeno Schaekers                Aquarijn                    NT 0001367    1:46.31           
            46.12  1:46.31




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
20-3-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy de Langen                 De Fuut                2:07.92 9702046    2:06.74           
          1:01.89  2:06.74
  2. Lieke Remmits                 One Team Swimming      2:17.68 9801880    2:14.54           
          1:05.47  2:14.54
  3. Denise Schulpen               Aquarijn               2:16.25 9700158    2:16.13           
          1:05.16  2:16.13
  4. Shannon Mommersteeg           Aquarijn               2:21.89 9702398    2:16.91           
          1:06.10  2:16.91
  5. Nynke Breeuwsma               One Team Swimming      2:42.70 9704476    2:37.50           
          1:14.78  2:37.50
  6. Kimberley Hemmelder           Aquarijn               2:57.18 9704872    2:42.45           
          1:16.63  2:42.45
  7. Sybel van Helm                De Fuut                2:53.36 9803270    2:47.45           
          1:19.26  2:47.45
  8. Sanne Bolander                De Fuut                2:49.49 9704152    2:48.08           
          1:19.48  2:48.08
  9. Yleine Aerts                  One Team Swimming      2:53.83 9700852    2:50.80           
          1:21.04  2:50.80
 10. Rony Honkoop                  De Fuut                3:03.67 9802888    3:00.62           
          1:28.69  3:00.62
 11. Brenda Baars                  Aquarijn               3:32.43 9804284    3:01.40           
          1:28.26  3:01.40
AFGE Roos Geerars                  One Team Swimming      3:06.83 9802380                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
20-3-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Avezaat                 One Team Swimming      1:20.09 9700729    1:22.69           
          1:22.69
  2. Friso Stolk                   De Fuut                1:30.25 9801417    1:28.11           
          1:28.11
  3. Tim Bredenhof                 Aquarijn               1:29.42 9702243    1:31.60           
          1:31.60
  4. Arjan Rooze                   De Fuut                1:43.71 9802553    1:32.71           
          1:32.71
  5. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      1:34.94 9800707    1:35.93           
          1:35.93
  6. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               1:40.92 9704055    1:36.91           
          1:36.91
  7. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:41.00 9700859    1:37.08           
          1:37.08
  8. Stein Bellers                 Aquarijn                    NT 9805019    1:52.81           
          1:52.81
  9. Joël Scholtz                  Aquarijn                    NT 9704947    1:54.23           
          1:54.23
 10. Po Au Xu                      Aquarijn                    NT 9804921    1:54.89           
          1:54.89
 DIS Stefan Klok                   One Team Swimming      1:39.10 9704559    1:36.35           
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          1:36.35
AFGE Matthijs Stekelenburg         Aquarijn                    NT 9704943                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
20-3-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Kamperman               Aquarijn               2:31.78 9601238    2:26.00           
          1:09.51  2:26.00
  2. Femke Remmits                 One Team Swimming      2:25.78 9603692    2:29.34           
          1:12.30  2:29.34
  3. Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282    2:44.05           
          1:15.44  2:44.05
  4. Ilse van den Wijngaard        One Team Swimming      3:05.88 8904736    2:46.80           
          1:16.36  2:46.80
  5. Aranka Schouten               De Fuut                2:49.31 9503742    2:48.05           
          1:19.25  2:48.05
  6. Iris van Beek                 De Fuut                2:59.24 9303874    3:00.01           
          1:21.99  3:00.01
  7. René Kleinveld                One Team Swimming      3:16.72 9001966    3:09.00           
          1:26.50  3:09.00
AFGE Iris Selten                   Aquarijn               3:02.29 9202840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
20-3-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johan Remmits                 One Team Swimming      1:15.23 6201159    1:08.43           
          1:08.43
  2. Donny van den Bosch           Aquarijn                    NT 9502001    1:08.53           
          1:08.53
  3. Thijs van den End             One Team Swimming      1:10.02 9306803    1:08.73           
          1:08.73
  4. Thijmen van de Waal           Aquarijn               1:10.57 9203085    1:12.13           
          1:12.13
  5. Gijs van der Gugten           De Fuut                1:13.14 9302991    1:15.35           
          1:15.35
  6. Mark Zwart                    De Fuut                1:10.04 7901461    1:15.69           
          1:15.69
  7. Tom Balfoort                  Aquarijn               1:19.33 9106815    1:19.36           
          1:19.36
  8. Brian Grootveld               Aquarijn               1:18.89 9001053    1:21.02           
          1:21.02
  9. Rick van der Pal              De Fuut                1:19.86 9203321    1:21.58           
          1:21.58
 10. Justin Post                   De Fuut                1:28.32 9207009    1:28.68           
          1:28.68
AFGE Len ter Hart                  De Fuut                1:05.49 9100853                      
AFGE Eric Giling                   De Fuut                1:25.50 6400237                      
AFGE Wouter Kaman                  Aquarijn               1:05.40 9300241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Stoiber                 De Fuut                3:14.71 9803658    3:01.13           
          1:26.91  3:01.13
  2. Jessica van de Geer           Aquarijn               3:15.64 9605338    3:10.52           
          1:29.61  3:10.52
  3. Melissa Smienk                De Fuut                3:09.15 9603004    3:13.80           
          1:32.40  3:13.80
  4. Kathy Baars                   Aquarijn               3:46.14 9506374    3:36.45           
          1:43.49  3:36.45
  5. Laura Kievit                  De Fuut                3:38.02 9603544    3:38.23           
          1:43.82  3:38.23
 DIS Vera Willers                  Aquarijn               3:13.86 9602076    3:10.23           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:30.82  3:10.23
AFGE Emmy Tuithof                  Aquarijn               3:25.39 9503418                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne van Hoorn                One Team Swimming      1:22.20 9600664    1:22.49           
          1:22.49
  2. Esmee In der Maur             One Team Swimming      1:30.01 9601912    1:30.26           
          1:30.26
AFGE Nadieh van Duijn              One Team Swimming      1:40.86 9601242    1:22.49           
          1:22.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Roordink                 De Fuut                1:07.56 9503979    1:08.22           
          1:08.22
  2. Valentijn Stolk               De Fuut                1:11.11 9601563    1:13.00           
          1:13.00
  3. Sjoerd Murk                   Aquarijn               1:11.79 9500967    1:13.39           
          1:13.39
  4. Michael den Oudsten           Aquarijn                    NT 9703181    1:17.02           
          1:17.02
  5. Hielke van Splunder           One Team Swimming      1:21.18 9505531    1:20.77           
          1:20.77
  6. Emiel Slob                    One Team Swimming      1:28.83 9605177    1:21.34           
          1:21.34
  7. Bart de Ruiter                One Team Swimming      1:28.80 9603865    1:29.67           
          1:29.67
  8. Simon Kortlever               Aquarijn               1:31.57 9605429    1:31.48           
          1:31.48
  9. Rens Klok                     One Team Swimming      1:36.15 9602045    1:39.33           
          1:39.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
20-3-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamilla van Veen              One Team Swimming      2:25.15 9603192    2:26.47           
          1:10.10  2:26.47
  2. Lisanne vd Lelij              One Team Swimming      2:33.26 9600666    2:29.04           
          1:13.02  2:29.04
  3. Demelsa Kreuger               De Fuut                2:41.23 9505746    2:36.90           
          1:13.97  2:36.90
  4. Jip Mulkens                   Aquarijn               2:40.76 9402538    2:40.40           
          1:16.89  2:40.40
  5. Anne Willers                  Aquarijn               2:52.95 9305626    2:54.54           
          1:23.66  2:54.54
  6. Laura Scheffer                Aquarijn               3:06.69 9407222    3:01.39           
          1:28.80  3:01.39
  7. Stella Rijks                  De Fuut                3:52.52 9603776    3:17.46           
          1:36.01  3:17.46
 DIS Inge Booij                    De Fuut                3:05.60 9603774                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Desiree Monrooy               De Fuut                     NT 9307380    3:16.64           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:35.65  3:16.64

  BM Anne Kooijman                 De Fuut                2:34.71 9503218    2:33.78           
          1:13.90  2:33.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max de Voogt                  One Team Swimming        57.66 9502325      55.44           
            55.44
  2. Jesper de Jong                Aquarijn                 58.20 9300775      59.76           
            59.76
  3. Jesse Schaekers               Aquarijn                 59.27 9301987    1:00.65           
          1:00.65
  4. Marcin Braams                 Aquarijn               1:03.98 9306623    1:01.20           
          1:01.20
  5. Rick Smit                     De Fuut                1:02.09 9601521    1:01.32           
          1:01.32
  6. Alex Braams                   Aquarijn               1:05.39 9306637    1:02.13           
          1:02.13
  7. Michiel van Vliet             One Team Swimming      1:03.07 9503875    1:02.66           
          1:02.66
  8. Jeroen Essink                 De Fuut                1:05.02 9503801    1:05.01           
          1:05.01
  9. Mervyn Brug                   Aquarijn               1:16.03 9405655    1:20.32           
          1:20.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
20-3-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Remmits                 One Team Swimming        27.47 9603692      28.05           
  2. Aranka Schouten               De Fuut                  28.73 9503742      28.46           
  3. Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282      28.48           
  4. Linda Kamperman               Aquarijn                 29.70 9601238      29.51           
  5. Ilse van den Wijngaard        One Team Swimming        29.16 8904736      29.60           
  6. Marlous de Jong               Aquarijn                 30.26 9001782      30.20           
  7. Esmee In der Maur             One Team Swimming        29.93 9601912      30.47           
  8. René Kleinveld                One Team Swimming        32.07 9001966      32.51           
  9. Demi Molenaar                 De Fuut                  35.36 9803156      33.68           
 10. Lisette de Ruiter             One Team Swimming        35.28 9406842      34.81           
 11. Laura van Dijk                Aquarijn                 36.57 8905642      34.90           
 12. Marielle Kievit               De Fuut                  35.71 9405316      35.19           
 13. Sybel van Helm                De Fuut                  36.20 9803270      35.86           
AFGE Iris Selten                   Aquarijn                 28.67 9202840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
20-3-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijmen van de Waal           Aquarijn               2:25.51 9203085    2:27.56           
            33.17  2:27.56
  2. Bart Klok                     One Team Swimming      2:29.32 9600351    2:28.10           
            33.06  2:28.10
  3. Gijs van der Gugten           De Fuut                2:21.93 9302991    2:30.53           
            31.61  2:30.53
  4. Donny van den Bosch           Aquarijn                    NT 9502001    2:31.07           
            31.32  2:31.07
  5. Mark Zwart                    De Fuut                2:27.14 7901461    2:39.00           
          2:39.00
  6. Thijs van den End             One Team Swimming      2:37.86 9306803    2:42.07           
            32.08  2:42.07
  7. Justin Post                   De Fuut                2:58.50 9207009    2:58.70           
            35.02  2:58.70
AFGE Len ter Hart                  De Fuut                2:21.00 9100853                      
AFGE Eric Giling                   De Fuut                     NT 6400237                      
AFGE Wouter Kaman                  Aquarijn               2:16.75 9300241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-3-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Baars                 Aquarijn               1:06.47 9900376    1:05.45           
          1:05.45
  2. Shania Wijk van               De Fuut                1:25.73 0000968    1:21.97           
          1:21.97
  3. Yara Weldam                   Aquarijn               1:41.37 0102762    1:26.56           
          1:26.56
  4. Vera Rijks                    De Fuut                1:37.00 9903432    1:30.00           
          1:30.00
  5. Manon Herber                  De Fuut                1:44.18 0004172    1:39.37           
          1:39.37
  6. Veerle van Munster            One Team Swimming      1:44.80 0102632    1:40.48           
          1:40.48
  7. Kelly Kurowski                Aquarijn                    NT 0004230    1:48.61           
          1:48.61
  8. Amina Bachounda               Aquarijn               2:10.35 0003818    1:50.31           
          1:50.31
  9. Anne Silvino                  Aquarijn               2:03.89 9905178    1:58.85           
          1:58.85
AFGE Laura Cronau                  Aquarijn               1:22.01 9900742                      
AFGE Kelly Kraak                   Aquarijn               2:01.23 9905020                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
20-3-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                  39.78 0000223      37.54           
  2. Olivier Jans                  De Fuut                  41.44 0001815      38.86           
  3. Roan Buijs                    Aquarijn                 40.03 0001775      39.53           
  4. Thomas Groenendijk            Aquarijn               1:01.96 0002961      49.10           
  5. Milan de Roo                  One Team Swimming      1:01.39 0102215      55.26           
  6. Luuk de Ruiter                One Team Swimming        55.94 0001455      56.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
20-3-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Remmits                 One Team Swimming      1:24.20 9801880    1:21.70           
          1:21.70
  2. Amy de Langen                 De Fuut                1:25.79 9702046    1:23.01           
          1:23.01
  3. Denise Schulpen               Aquarijn               1:28.81 9700158    1:27.38           
          1:27.38
  4. Demi Molenaar                 De Fuut                1:39.78 9803156    1:33.51           
          1:33.51
  5. Nynke Breeuwsma               One Team Swimming      1:35.47 9704476    1:35.32           
          1:35.32
  6. Shannon Mommersteeg           Aquarijn               1:35.92 9702398    1:37.85           
          1:37.85
  7. Sanne Bolander                De Fuut                1:39.49 9704152    1:38.32           
          1:38.32
  8. Yleine Aerts                  One Team Swimming      1:46.78 9700852    1:42.78           
          1:42.78
  9. Sybel van Helm                De Fuut                1:42.75 9803270    1:43.09           
          1:43.09
 10. Kimberley Hemmelder           Aquarijn               1:52.08 9704872    1:49.70           
          1:49.70
 11. Rony Honkoop                  De Fuut                1:49.66 9802888    1:50.07           
          1:50.07
 12. Brenda Baars                  Aquarijn               1:53.15 9804284    1:50.40           
          1:50.40




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
20-3-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Avezaat                 One Team Swimming      2:16.72 9700729    2:15.73           
          1:05.57  2:15.73
  2. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      2:34.32 9800707    2:30.46           
          1:13.93  2:30.46
  3. Friso Stolk                   De Fuut                2:37.04 9801417    2:31.43           
          1:15.15  2:31.43
  4. Arjan Rooze                   De Fuut                2:38.71 9802553    2:32.60           
          1:12.62  2:32.60
  5. Joshua Verkuil                Aquarijn               2:39.64 9700859    2:38.61           
          1:16.67  2:38.61
  6. Tim Bredenhof                 Aquarijn               2:34.71 9702243    2:39.11           
          1:15.95  2:39.11
  7. Stefan Klok                   One Team Swimming      2:49.49 9704559    2:48.50           
          1:20.40  2:48.50
  8. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               2:53.58 9704055    2:58.44           
          1:21.26  2:58.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
20-3-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Kamperman               Aquarijn               2:36.26 9601238    2:30.39           
            32.66  2:30.39
  2. Femke Remmits                 One Team Swimming      2:29.81 9603692    2:31.26           
            32.08  2:31.26
  3. Ilse van den Wijngaard        One Team Swimming      2:36.85 8904736    2:34.19           
            34.31  2:34.19
  4. Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282    2:36.47           
            33.39  2:36.47
  5. Aranka Schouten               De Fuut                2:35.48 9503742    2:38.43           
            34.54  2:38.43
  6. Marlous de Jong               Aquarijn               2:46.48 9001782    2:50.32           
            35.42  2:50.32
  7. Iris van Beek                 De Fuut                2:45.69 9303874    2:51.99           
            37.91  2:51.99
  8. Marielle Kievit               De Fuut                3:16.95 9405316    3:14.50           
            47.31  3:14.50
AFGE Sanne Bolander                De Fuut                3:16.10 9704152                      
AFGE Iris Selten                   Aquarijn               2:37.11 9202840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
20-3-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gijs van der Gugten           De Fuut                  25.38 9302991      26.38           
  2. Donny van den Bosch           Aquarijn                    NT 9502001      26.80           
  3. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 26.47 9203085      26.84           
  4. Mark Zwart                    De Fuut                  25.50 7901461      27.12           
  5. Johan Remmits                 One Team Swimming        28.19 6201159      27.35           
  6. Brian Grootveld               Aquarijn                 28.54 9001053      28.43           
  7. Tom Balfoort                  Aquarijn                 28.88 9106815      28.58           
  8. Thijs van den End             One Team Swimming        28.28 9306803      28.60           
  9. Rick van der Pal              De Fuut                  29.66 9203321      31.43           
 10. Justin Post                   De Fuut                  30.52 9207009      32.41           
AFGE Wouter Kaman                  Aquarijn                 24.76 9300241                      
AFGE Len ter Hart                  De Fuut                  25.24 9100853                      
AFGE Eric Giling                   De Fuut                  30.66 6400237                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Stoiber                 De Fuut                1:15.09 9803658    1:15.86           
          1:15.86
  2. Esmee In der Maur             One Team Swimming      1:18.57 9601912    1:18.84           
          1:18.84
  3. Anne van Hoorn                One Team Swimming      1:23.82 9600664    1:22.67           
          1:22.67
  4. Melissa Smienk                De Fuut                1:19.79 9603004    1:23.26           
          1:23.26
  5. Jessica van de Geer           Aquarijn               1:22.15 9605338    1:23.71           
          1:23.71
  6. Vera Willers                  Aquarijn               1:26.59 9602076    1:25.86           
          1:25.86
  7. Kathy Baars                   Aquarijn               1:34.14 9506374    1:30.93           
          1:30.93
  8. Laura Kievit                  De Fuut                1:37.21 9603544    1:34.88           
          1:34.88
AFGE Emmy Tuithof                  Aquarijn               1:30.14 9503418                      
AFGE Nadieh van Duijn              One Team Swimming      1:34.27 9601242                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Roordink                 De Fuut                2:32.55 9503979    2:32.11           
          1:13.61  2:32.11
  2. Valentijn Stolk               De Fuut                2:40.01 9601563    2:45.27           
          1:19.19  2:45.27
  3. Sjoerd Murk                   Aquarijn               2:49.36 9500967    2:47.39           
          1:19.58  2:47.39
  4. Michael den Oudsten           Aquarijn                    NT 9703181    2:59.13           
          1:25.34  2:59.13
  5. Simon Kortlever               Aquarijn               3:25.20 9605429    3:18.27           
          1:33.21  3:18.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emiel Slob                    One Team Swimming      1:21.88 9605177    1:21.57           
          1:21.57
  2. Hielke van Splunder           One Team Swimming      1:23.86 9505531    1:27.15           
          1:27.15
  3. Rens Klok                     One Team Swimming      1:41.34 9602045    1:42.10           
          1:42.10
  4. Bart de Ruiter                One Team Swimming      1:48.70 9603865    1:43.97           
          1:43.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
20-3-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demelsa Kreuger               De Fuut                1:01.04 9505746    1:00.26           
          1:00.26
  2. Lisanne vd Lelij              One Team Swimming      1:01.84 9600666    1:01.68           
          1:01.68
  3. Jamilla van Veen              One Team Swimming      1:02.19 9603192    1:04.34           
          1:04.34
  4. Jip Mulkens                   Aquarijn               1:02.23 9402538    1:04.61           
          1:04.61
  5. Anne Willers                  Aquarijn               1:03.91 9305626    1:06.57           
          1:06.57
  6. Laura Scheffer                Aquarijn               1:13.09 9407222    1:08.16           
          1:08.16
  7. Desiree Monrooy               De Fuut                1:14.79 9307380    1:13.01           
          1:13.01
  8. Stella Rijks                  De Fuut                1:15.16 9603776    1:15.24           
          1:15.24
  9. Demi Molenaar                 De Fuut                1:16.74 9803156    1:15.79           
          1:15.79
 10. Inge Booij                    De Fuut                1:17.32 9603774    1:17.09           
          1:17.09

  BM Anne Kooijman                 De Fuut                1:03.57 9503218    1:05.96           
          1:05.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max de Voogt                  One Team Swimming      2:24.04 9502325    2:25.89           
          1:12.64  2:25.89
  2. Michiel van Vliet             One Team Swimming      2:35.42 9503875    2:30.54           
          1:12.19  2:30.54
  3. Rick Smit                     De Fuut                2:49.65 9601521    2:41.54           
          1:17.89  2:41.54
  4. Jesper de Jong                Aquarijn               2:35.30 9300775    2:43.89           
          1:20.76  2:43.89
  5. Jeroen Essink                 De Fuut                2:45.39 9503801    2:44.23           
          1:22.98  2:44.23
  6. Marcin Braams                 Aquarijn               2:51.89 9306623    2:46.02           
          1:21.88  2:46.02
  7. Alex Braams                   Aquarijn               2:50.26 9306637    2:47.64           
          1:22.16  2:47.64
  8. Jesse Schaekers               Aquarijn               2:48.64 9301987    2:48.13           
          1:21.10  2:48.13
  9. Mervyn Brug                   Aquarijn                    NT 9405655    3:20.59           
          1:39.54  3:20.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
20-3-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Remmits                 One Team Swimming      1:08.06 9603692    1:10.92           
          1:10.92
  2. Ilse van den Wijngaard        One Team Swimming      1:10.17 8904736    1:11.67           
          1:11.67
  3. Linda Kamperman               Aquarijn               1:16.90 9601238    1:13.06           
          1:13.06
  4. Aranka Schouten               De Fuut                1:13.52 9503742    1:13.17           
          1:13.17
  5. Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282    1:14.96           
          1:14.96
  6. Marlous de Jong               Aquarijn               1:19.95 9001782    1:23.81           
          1:23.81
  7. René Kleinveld                One Team Swimming      1:23.18 9001966    1:25.51           
          1:25.51
  8. Laura van Dijk                Aquarijn               1:28.60 8905642    1:28.73           
          1:28.73
  9. Marielle Kievit               De Fuut                1:33.06 9405316    1:31.58           
          1:31.58
 10. Lisette de Ruiter             One Team Swimming      1:31.38 9406842    1:34.35           
          1:34.35
AFGE Iris Selten                   Aquarijn               1:16.07 9202840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
20-3-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van den Bosch           Aquarijn                    NT 9502001    2:32.86           
          1:08.48  2:32.86
  2. Bart Klok                     One Team Swimming      2:34.74 9600351    2:36.81           
          1:12.19  2:36.81
  3. Johan Remmits                 One Team Swimming           NT 6201159    2:37.37           
          1:11.35  2:37.37
  4. Mark Zwart                    De Fuut                2:47.36 7901461    2:41.78           
          1:15.22  2:41.78
  5. Thijmen van de Waal           Aquarijn                    NT 9203085    2:45.77           
          1:18.75  2:45.77
  6. Gijs van der Gugten           De Fuut                2:47.69 9302991    2:49.96           
          1:15.15  2:49.96
  7. Tom Balfoort                  Aquarijn               3:11.92 9106815    3:00.23           
          1:22.89  3:00.23
AFGE Len ter Hart                  De Fuut                2:36.53 9100853                      
AFGE Wouter Kaman                  Aquarijn               2:29.30 9300241                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Fuut 1                     De Fuut                1:51.25            1:51.26           
        Daan Roordink, 95                          Rick Smit, 96
        Jeroen Essink, 95                          Valentijn Stolk, 96
            26.48  1:51.26

  2. Ots 1                         One Team Swimming      1:51.49            1:51.32           
        Max de Voogt, 95                           Bart Klok, 96
        Stijn Avezaat, 97                          Michiel van Vliet, 95
            25.41  1:51.32

  3. Aquarijn 1                    Aquarijn               1:53.67            1:57.85           
        Michael den Oudsten, 97                    Sjoerd Murk, 95
        Tim Bredenhof, 97                          Donny van den Bosch, 95
            30.63  1:57.85




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
20-3-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Fuut 1                     De Fuut                5:42.70            5:19.31           
        Demi Molenaar, 98                          Amy de Langen, 97
        Lotte Stoiber, 98                          Sybel van Helm, 98
          1:26.99  5:19.31

  2. Ots 1                         One Team Swimming      5:38.78            5:45.44           
        Roos Geerars, 98                           Lieke Remmits, 98
        Nynke Breeuwsma, 97                        Yleine Aerts, 97
          1:36.35  5:45.44

 DIS Aquarijn 1                    Aquarijn               5:03.68            5:09.42           
        EF - Een ander ploeglid te water gegaan voordat alle ploegen de wedstrijd hebben beëindigd.
        Denise Schulpen, 97                        Shannon Mommersteeg, 97
        Melissa Baars, 99                          Kimberley Hemmelder, 97
          1:07.45  5:09.42




SPLASH Meet Manager 11Registered to Aquarijn