B & C Competitie 4e ronde
Zaandam (NED),    13-3-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
13-3-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  8:12.01            8:23.11           
        Ruben Tol, 95                              Richard Veerman, 91
        Remco Tol, 95                              Fred Bond, 89
            28.45  1:00.80  2:04.88  8:23.11

  2. Waterland 1                   Waterland              8:24.31            8:37.18           
        Gerco Kalverboer, 94                       Tom van Gulik, 84
        João Schilder, 92                          Jordy Kok, 87
            30.54  1:02.20  2:12.40  8:37.18

  3. DAW 1                         DAW                    8:30.93            8:46.82           
        Bart Schram, 91                            Arjan Baron, 91
        Demi de Rooij, 91                          Job Boersma, 95
            30.03  1:03.95  2:12.57  8:46.82

  4. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          9:13.35            8:51.54           
        Maarten van der Park, 94                   Jelle Schelvis, 97
        Matthew van den Ent, 90                    Martijn Gras, 91
            29.91  1:03.48  2:11.65  8:51.54

  5. DAW 2                         DAW                    9:18.00            9:12.14           
        Rene de Boer, 64                           Fred Heemstra, 65
        Hans Schoenmakers, 69                      Kars Luttik, 78
            29.50  1:02.29  2:12.92  9:12.14




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-3-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)            38.79 9902312      38.50           
  2. Denise Boonstra               DAW                      39.23 9902662      38.54           
  3. Nikky Keijzer                 Zaanstad (SG)            39.76 0102886      39.88           
  4. Chantal Hetjes                Ed-Vo                    39.58 0001510      41.58           
  5. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)            41.79 0000726      41.61           
  6. Naomi te Lindert              DAW                      46.07 9904782      42.78           
  7. Myrthe van Beek               DAW                      47.90 9901074      43.09           
  8. Jasmijn Padt                  DAW                      44.79 9900156      43.62           
  9. Saskia van der Velden         DAW                      42.11 0001478      43.85           
 10. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                    41.97 0001922      46.53           
 11. Kim Groeneveld                Waterland                54.64 0100924      50.77           
 12. Sterre Veerman                Ed-Vo                    50.91 0003544      51.80           
 13. Talya de Lange                DAW                      53.44 9902190      53.77           
 14. Caitlin Berkel                Waterland              1:03.25 0000608    1:03.78           
 15. Roos Schipper                 Waterland              1:10.09 0102408    1:05.64           
 DIS Ilona Stroek                  Ed-Vo                    46.14 0002434      49.26 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Feline Verheij                Waterland              1:06.78 0103160                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
13-3-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Friso Datema                  DAW                    1:22.64 0003027    1:16.11           
            35.53  1:16.11
  2. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)          1:14.47 9901869    1:16.52           
            35.90  1:16.52
  3. Luc Kroon                     Ed-Vo                  1:18.89 0100697    1:16.75           
          1:16.75
  4. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)          1:20.97 9900713    1:19.89           
          1:19.89
  5. Terence Power                 DAW                    1:24.09 0002905    1:21.57           
            38.33  1:21.57
  6. Arjen van der Vis             Waterland              1:23.11 0002945    1:23.99           
            40.08  1:23.99
  7. Daan In de Braekt             Zaanstad (SG)          1:20.97 9900571    1:24.34 FJ 1      
            38.59  1:24.34
  8. Nanne Brugman                 Waterland              1:23.51 9901367    1:24.34 FJ 2      
            38.44  1:24.34
  9. Bas Bets                      Zaanstad (SG)          1:28.31 0001059    1:24.49 FJ 1      
            40.47  1:24.49
 10. Nick Stikkelman               DAW                    1:28.22 0100593    1:24.49 FJ 2      
            39.92  1:24.49
 11. Vito Meij                     Waterland              1:27.39 9900777    1:27.10           
            41.09  1:27.10
 12. Kees Determan                 Waterland              1:31.08 9901365    1:27.80           
            41.25  1:27.80
 13. Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:35.06 0000189    1:31.62           
          1:31.62
 14. Ruben Uidam                   Waterland              1:30.32 0002949    1:32.77           
            43.54  1:32.77
 15. Michael van Kerkwijk          Waterland              1:32.22 0102205    1:33.53           
            43.88  1:33.53
 16. Jason Macleod                 DAW                         NT 0000973    1:39.28           
            42.20  1:39.28
 17. Bjorn Keizer                  Ed-Vo                  1:46.66 0102199    1:40.97           
            46.62  1:40.97
 DIS Jac de Boer                   Ed-Vo                       NT 9904081            VRA       
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NG.Z Jens de Groot                 DAW                    1:26.11 0001399                      

  BM Joost van Erkelens            DAW                         NT 9901927    1:13.14           
            34.43  1:13.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          2:34.12 9801064    2:29.65 FJ 1      
            33.10  1:11.03  2:29.65
  2. Fenke Bosschert               DAW                    2:35.40 9704724    2:29.65 FJ 2      
            35.22  1:14.14  2:29.65
  3. Tami de Lange                 DAW                    2:53.82 9704116    2:35.93           
            35.38  1:14.92  2:35.93
  4. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          2:44.58 9801062    2:39.22           
            33.93  1:14.78  2:39.22
  5. Lotte Hoogeterp               DAW                    2:45.39 9703878    2:40.14           
            37.29  1:18.02  2:40.14
  6. Moïse Timmer                  Zaanstad (SG)          3:25.42 9903292    2:43.01           
            39.33  1:21.28  2:43.01
  7. Merel Tol                     Ed-Vo                  2:55.37 9800300    2:47.86           
            36.30  1:19.70  2:47.86
  8. Tarryn Macleod                DAW                         NT 9801622    2:49.98           
            38.16  1:22.19  2:49.98
  9. Roanne Stolk                  Waterland              3:01.71 9801002    3:09.39           
            41.34  1:28.84  3:09.39
 10. Gaya Meij                     Waterland                   NT 9805882    3:16.93           
            42.23  1:32.71  3:16.93
 11. Sammy Jo Bron                 Zaanstad (SG)               NT 9802050    3:17.70           
            42.37  1:31.62  3:17.70
 12. Rebecca Schipper              Waterland              3:32.43 9902240    3:17.97           
            44.28  1:34.23  3:17.97
 13. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  3:23.00 9800270    3:22.40           
            40.90  1:36.28  3:22.40
AFGE Esmée Veerman                 Ed-Vo                  3:17.21 9904042                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
13-3-2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:19.01 9700351    1:18.76           
            37.38  1:18.76
  2. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:25.92 9800699    1:22.85           
            39.25  1:22.85
  3. Rick van Zanten               Waterland              1:24.75 9800351    1:23.14           
          1:23.14
  4. Frank Dekker                  DAW                    1:30.12 9801155    1:28.94           
            42.43  1:28.94
  5. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:33.93 9701001    1:32.72           
            44.17  1:32.72
  6. Bas Vlugt                     Ed-Vo                  1:33.64 9900727    1:37.11           
            45.93  1:37.11
  7. Thomas Haneveld               DAW                    1:40.17 9801631    1:38.81           
            45.95  1:38.81
  8. Max Pusch                     DAW                    1:43.21 9802959    1:40.80           
          1:40.80
  9. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          1:40.61 9901921    1:45.02           
            47.98  1:45.02
 10. Ian Berkel                    Waterland              1:56.24 9801199    1:56.43           
            54.89  1:56.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13-3-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryanne van Gulik              Waterland              2:44.98 8905470    2:47.19           
            36.33  1:17.45  2:47.19
  2. Mandy Verhage                 DAW                    2:51.24 9501382    2:51.35           
            36.24  1:18.96  2:51.35
  3. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)               NT 9505454    2:56.32           
            36.47  1:21.54  2:56.32
  4. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          2:41.34 9601498    2:56.84           
            38.40  1:22.01  2:56.84
  5. Sarah de Waart                Waterland              3:11.60 9103400    3:05.76           
            38.27  1:24.73  3:05.76
  6. Mieke van Driel               Waterland              3:14.50 8901008    3:09.87           
            39.82  1:27.46  3:09.87
  7. Agnes de Does                 Ed-Vo                  3:12.10 8200398    3:12.34           
            40.88  1:28.48  3:12.34
 DIS Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                       NT 6900800            AF        
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Stephanie Havenaar            Waterland              3:12.07 8901604    3:34.22           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            42.21  1:36.27  3:34.22
AFGE Rozemarijn de Waart           Waterland                   NT 9201954                      
AFGE Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          3:04.70 9803228                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
13-3-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:01.20 8905697    1:03.56           
            31.01  1:03.56
  2. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:04.78 9106345    1:04.69           
          1:04.69
  3. Jordy Kok                     Waterland              1:04.39 8701783    1:05.88           
            32.27  1:05.88
  4. João Schilder                 Waterland              1:05.98 9202145    1:06.97           
            32.36  1:06.97
  5. Demi de Rooij                 DAW                    1:05.16 9105607    1:08.85           
            32.51  1:08.85
  6. Tom van Gulik                 Waterland              1:05.87 8400799    1:08.92           
            33.91  1:08.92
  7. Bart Schram                   DAW                    1:04.08 9103683    1:09.04           
          1:09.04
  8. Nicky Kok                     Waterland              1:07.00 8801931    1:09.05           
          1:09.05
  9. Arno Vlasveld                 Zaanstad (SG)          1:08.41 8502811    1:09.44           
            33.33  1:09.44
 10. Arjan Baron                   DAW                    1:06.54 9100067    1:10.06           
            33.42  1:10.06
 11. Stefan Bouwman                Waterland              1:07.46 9100251    1:10.54           
            34.47  1:10.54
 12. Peter Smit                    Ed-Vo                  1:10.25 8201607    1:12.02           
            35.10  1:12.02
 13. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)          1:17.91 9003859    1:12.07           
            35.30  1:12.07
 14. Tim de Graaf                  Waterland              1:10.73 9202137    1:15.17           
            36.15  1:15.17
 15. Maikel Boes                   Waterland              1:16.33 9204629    1:15.21           
            36.14  1:15.21
 16. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  1:13.97 6500563    1:16.46           
            38.17  1:16.46
 17. Rob Tol                       Ed-Vo                  1:12.54 9205459    1:19.34           
            37.09  1:19.34
 18. Robin Schilder                Ed-Vo                  1:16.16 9006787    1:20.69           
          1:20.69
 19. Carlo Smit                    Ed-Vo                  1:19.95 8001387    1:23.00           
            40.66  1:23.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
13-3-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          3:07.28 9503028    3:03.30           
            41.49  1:27.86  3:03.30
  2. Tess de Boer                  DAW                    3:13.42 9601516    3:09.77           
            42.40  1:29.93  3:09.77
  3. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          3:15.05 9802232    3:11.75           
            43.37  1:32.27  3:11.75
  4. Elena Peeters                 DAW                    3:15.67 9603690    3:18.59           
            44.27  1:34.80  3:18.59
  5. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          3:20.53 9901546    3:24.11           
            45.68  1:38.10  3:24.11
  6. Nathalja Wiersma              DAW                    3:39.39 9603336    3:34.90           
            46.60  1:41.12  3:34.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
13-3-2011 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:29.42 9600600    1:30.48           
            42.10  1:30.48
  2. Saritha van Zanten            Waterland              1:33.47 9801220    1:31.39           
          1:31.39
  3. Lisa Schellinger              Waterland              1:35.35 9602006    1:37.92           
            45.79  1:37.92
  4. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:38.01 9603810    1:40.65           
            47.36  1:40.65
NG.Z Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:36.03 9702646                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:06.75 9501119    1:07.27           
            33.06  1:07.27
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:10.99 9600279    1:10.59           
          1:10.59
  3. Dani Hoetmer                  DAW                    1:12.70 9604503    1:12.72           
            35.19  1:12.72
  4. Klaas Schoute                 DAW                    1:11.98 9500891    1:13.15           
            35.32  1:13.15
  5. Pepijn Jorink                 DAW                    1:18.11 9502575    1:16.30           
            36.90  1:16.30
  6. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:24.38 9600925    1:17.77           
            38.09  1:17.77
  7. Jos Kalverboer                Waterland              1:17.03 9602241    1:18.35           
            38.82  1:18.35
  8. Jasper Falk                   DAW                    1:18.97 9502785    1:18.90           
            38.57  1:18.90
  9. Brian van Kerkwijk            Waterland              1:21.10 9605339    1:20.36           
          1:20.36
 10. Martijn Falk                  DAW                    1:24.67 9601457    1:22.63           
            41.16  1:22.63
 11. Jelle Bets                    Zaanstad (SG)          1:29.89 9801729    1:24.22           
            41.86  1:24.22
 12. Herke Brugman                 Waterland              1:38.63 9604143    1:35.42           
            46.74  1:35.42
  NG Rowdy Spaltman                DAW                    1:12.19 9501747                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
13-3-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stokx                   DAW                    2:43.34 9601510    2:40.25           
            36.36  1:16.72  2:40.25
  2. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          3:05.37 9601682    2:43.71           
            39.00  1:21.50  2:43.71
  3. Lara Deul                     Ed-Vo                  2:51.68 9602480    2:47.61           
            38.89  1:21.87  2:47.61
  4. Dieuwertje Jorink             DAW                    2:40.22 9302306    2:49.19           
            39.04  1:20.85  2:49.19
  5. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          2:47.37 9703566    2:49.43           
            38.86  1:21.93  2:49.43
  6. Hester Boes                   Waterland              2:54.25 9403670    2:52.09           
            39.73  1:24.31  2:52.09
  7. Ilse van Niekerk              DAW                    2:47.50 9406180    2:56.95           
            40.21  1:24.97  2:56.95
  8. Sabrina van der Vis           Waterland              3:03.44 9503298    3:00.78           
            42.58  1:28.47  3:00.78
  9. Angela Tol                    Ed-Vo                  3:02.70 9307222    3:03.42           
            42.46  1:28.82  3:03.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
13-3-2011 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Schram                DAW                      56.92 9402041      56.87           
            27.59    56.87
  2. Rico Roels                    DAW                      58.02 9403119      58.44 FJ 1      
            27.32    58.44
  3. Remco Tol                     Ed-Vo                    57.41 9501505      58.44 FJ 2      
            27.71    58.44
  4. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          1:01.48 9402801      58.78           
            28.06    58.78
  5. Gerco Kalverboer              Waterland                59.47 9400231      59.53           
            28.67    59.53
  6. Job Boersma                   DAW                      57.33 9501185    1:00.47           
          1:00.47
  7. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          1:03.04 9701993    1:02.18           
          1:02.18
  8. Rick Bond                     Ed-Vo                  1:01.36 9303871    1:02.91           
            29.38  1:02.91
  9. Paul de Graaf                 Waterland              1:03.69 9500107    1:04.17           
            30.65  1:04.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
13-3-2011 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                    28.81 6900800      29.05           
  2. Mandy Verhage                 DAW                      29.32 9501382      29.26           
  3. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)            30.14 9404852      29.44           
  4. Marianne vd Poll              DAW                      28.23 8903352      29.94           
  5. Maaike Vooren                 DAW                      29.03 9103324      30.13           
  6. Sarah de Waart                Waterland                29.92 9103400      30.64           
  7. Ilona Hogerheyde              DAW                      30.80 7400224      31.39           
  8. Wieteke Elzinga               DAW                      31.00 8601038      31.50           
     Ryanne van Gulik              Waterland                30.72 8905470      31.50           
 10. Agnes de Does                 Ed-Vo                    32.10 8200398      32.42 FJ 1      
 11. Joyce Geschiere               Ed-Vo                    34.95 9007526      32.42 FJ 2      
 12. Sandra Kok                    Ed-Vo                    30.81 9107424      32.45           
 13. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)               NT 9803228      32.59           
 14. Desiree van der Lem           Ed-Vo                    31.90 6800282      32.69           
 15. Elise Keijzer                 Ed-Vo                    31.22 9207456      32.97           
 16. Mieke van Driel               Waterland                31.35 8901008      33.40           
 17. Stephanie Havenaar            Waterland                31.61 8901604      33.53           
AFGE Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)            30.74 9505454                      
AFGE Rozemarijn de Waart           Waterland                30.33 9201954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
13-3-2011 - 17:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  2:16.93 8905697    2:17.94           
            30.10  2:17.94
  2. Richard Veerman               Ed-Vo                  2:26.22 9106345    2:18.83           
            30.44  2:18.83
  3. Demi de Rooij                 DAW                    2:18.95 9105607    2:20.96           
            29.99  2:20.96
  4. Jordy Kok                     Waterland              2:19.37 8701783    2:21.68           
            31.06  2:21.68
  5. Kars Luttik                   DAW                    2:34.00 7800675    2:27.91           
            30.37  2:27.91
  6. Tom van Gulik                 Waterland              2:19.47 8400799    2:28.64           
            32.73  2:28.64
  7. João Schilder                 Waterland              2:22.54 9202145    2:29.02           
            29.87  2:29.02
  8. Bart Schram                   DAW                    2:25.24 9103683    2:32.63           
            30.83  2:32.63
  9. Peter Smit                    Ed-Vo                  2:29.61 8201607    2:33.17           
            32.25  2:33.17
 10. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)          2:31.67 9003859    2:33.83           
            31.55  2:33.83
 11. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)          2:31.55 8701041    2:37.06 FJ 1      
            33.68  2:37.06
 12. Nicky Kok                     Waterland              2:27.18 8801931    2:37.06 FJ 2      
            36.58  2:37.06
 13. Tim de Graaf                  Waterland              2:30.88 9202137    2:39.91           
            34.06  2:39.91
 14. Stefan Bouwman                Waterland              2:35.26 9100251    2:39.94           
            32.60  2:39.94
 15. Maikel Boes                   Waterland              2:46.35 9204629    2:40.73           
            34.43  2:40.73
 16. Robin Schilder                Ed-Vo                  2:36.68 9006787    2:42.96           
            31.87  2:42.96
 17. Hans Schoenmakers             DAW                    2:46.00 6900863    2:47.04           
            34.29  2:47.04
 18. Arjan Baron                   DAW                    2:25.92 9100067    2:49.85           
            32.03  2:49.85
 19. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  2:43.96 6500563    2:53.19           
            38.30  2:53.19
 20. Rob Tol                       Ed-Vo                  2:33.70 9205459    2:55.27           
            35.10  2:55.27
 21. Carlo Smit                    Ed-Vo                  2:50.48 8001387    3:07.04           
            38.75  3:07.04
  NG Jaap Kwakkel                  DAW                    3:05.00 4700157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-3-2011 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boonstra               DAW                    1:10.73 9902662    1:09.69           
            33.30  1:09.69
  2. Naomi te Lindert              DAW                    1:14.84 9904782    1:12.07           
            34.07  1:12.07
  3. Jasmijn Padt                  DAW                    1:14.36 9900156    1:15.52           
            35.63  1:15.52
  4. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:16.33 9902312    1:16.18           
            36.75  1:16.18
  5. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)          1:13.59 0000726    1:16.33           
            34.74  1:16.33
  6. Saskia van der Velden         DAW                    1:22.85 0001478    1:19.16           
            37.81  1:19.16
  7. Myrthe van Beek               DAW                    1:18.45 9901074    1:19.31           
            37.34  1:19.31
  8. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                  1:18.14 0001922    1:19.79           
            37.29  1:19.79
  9. Chantal Hetjes                Ed-Vo                  1:24.25 0001510    1:25.09           
            39.65  1:25.09
 10. Nikky Keijzer                 Zaanstad (SG)               NT 0102886    1:25.85           
            40.00  1:25.85
 11. Kim Groeneveld                Waterland              1:30.00 0100924    1:29.50           
            41.33  1:29.50
 12. Talya de Lange                DAW                    1:42.19 9902190    1:32.05           
            44.63  1:32.05
 13. Ilona Stroek                  Ed-Vo                  1:35.70 0002434    1:32.97           
            44.05  1:32.97
 14. Sterre Veerman                Ed-Vo                  1:36.23 0003544    1:34.48           
            45.91  1:34.48
 15. Caitlin Berkel                Waterland              1:47.88 0000608    1:57.31           
            54.69  1:57.31
 16. Roos Schipper                 Waterland              2:02.64 0102408    1:59.72           
            56.89  1:59.72
AFGE Feline Verheij                Waterland              1:54.96 0103160                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
13-3-2011 - 18:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc Kroon                     Ed-Vo                    38.40 0100697      37.53           
  2. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)            38.33 9900713      39.01           
  3. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)            44.40 9901869      43.34           
  4. Friso Datema                  DAW                      46.35 0003027      43.50           
  5. Vito Meij                     Waterland                47.34 9900777      44.73           
  6. Terence Power                 DAW                      47.46 0002905      45.16           
  7. Daan In de Braekt             Zaanstad (SG)            45.37 9900571      47.04           
  8. Nick Stikkelman               DAW                      50.23 0100593      48.15           
  9. Nanne Brugman                 Waterland                46.64 9901367      48.51           
 10. Bas Bets                      Zaanstad (SG)            47.43 0001059      49.94           
 11. Kees Determan                 Waterland                50.74 9901365      50.54           
 12. Arjen van der Vis             Waterland                49.78 0002945      51.28           
 13. Jordi van der Lem             Ed-Vo                    52.66 0000189      53.27           
 14. Michael van Kerkwijk          Waterland                56.85 0102205      57.23           
 15. Ruben Uidam                   Waterland                58.73 0002949      58.97           
 DIS Jason Macleod                 DAW                         NT 0000973      48.85 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Jac de Boer                   Ed-Vo                       NT 9904081      50.53 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Bjorn Keizer                  Ed-Vo                  1:00.24 0102199      58.94 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NG.Z Jens de Groot                 DAW                      54.58 0001399                      

  BM Joost van Erkelens            DAW                         NT 9901927      42.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011 - 18:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:25.43 9801064    1:26.74           
            40.44  1:26.74
  2. Tami de Lange                 DAW                    1:32.99 9704116    1:32.51           
            43.78  1:32.51
  3. Fenke Bosschert               DAW                    1:35.55 9704724    1:33.41           
            44.06  1:33.41
  4. Lotte Hoogeterp               DAW                    1:39.07 9703878    1:36.09           
            46.16  1:36.09
  5. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:32.82 9801062    1:36.33           
            45.04  1:36.33
  6. Merel Tol                     Ed-Vo                  1:40.37 9800300    1:36.56           
            45.38  1:36.56
  7. Moïse Timmer                  Zaanstad (SG)          1:35.83 9903292    1:39.09           
            46.94  1:39.09
  8. Sammy Jo Bron                 Zaanstad (SG)          1:40.80 9802050    1:42.63           
            49.85  1:42.63
  9. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  1:46.87 9800270    1:43.71           
            48.13  1:43.71
 10. Tarryn Macleod                DAW                         NT 9801622    1:44.29           
            49.37  1:44.29
 11. Rebecca Schipper              Waterland              1:48.86 9902240    1:50.00           
            51.66  1:50.00
 12. Roanne Stolk                  Waterland              1:41.32 9801002    1:50.94           
            51.46  1:50.94
 13. Gaya Meij                     Waterland              2:03.44 9805882    1:53.33           
            53.27  1:53.33
AFGE Esmée Veerman                 Ed-Vo                  1:48.01 9904042                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
13-3-2011 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  2:18.32 9700351    2:14.20           
            29.32  1:03.22  2:14.20
  2. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          2:28.81 9800699    2:24.50           
            32.03  1:08.69  2:24.50
  3. Rick van Zanten               Waterland              2:35.22 9800351    2:28.60           
            33.07  1:11.24  2:28.60
  4. Thomas Haneveld               DAW                    2:36.20 9801631    2:35.92           
            35.68  1:15.82  2:35.92
  5. Bas Vlugt                     Ed-Vo                  2:39.68 9900727    2:36.53           
            36.72  1:16.93  2:36.53
  6. Nico Karregat                 Ed-Vo                  2:46.71 9701001    2:38.83           
            36.77  1:16.46  2:38.83
  7. Max Pusch                     DAW                    2:58.30 9802959    2:47.58           
            36.91  1:19.89  2:47.58
  8. Frank Dekker                  DAW                    3:02.53 9801155    2:49.40           
            38.33  1:22.54  2:49.40
  9. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          2:52.62 9901921    2:50.00           
            36.39  1:20.98  2:50.00
 10. Ian Berkel                    Waterland              3:14.44 9801199    3:13.13           
            43.22  1:32.00  3:13.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
13-3-2011 - 18:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Vooren                 DAW                    2:29.70 9103324    2:37.46           
            33.27  2:37.46
  2. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          2:46.07 9505454    2:44.25           
            35.24  2:44.25
  3. Ilona Hogerheyde              DAW                    2:46.00 7400224    2:47.44           
            35.57  2:47.44
  4. Sarah de Waart                Waterland              2:46.79 9103400    2:49.49 FJ 1      
            37.08  2:49.49
  5. Ryanne van Gulik              Waterland              2:46.54 8905470    2:49.49 FJ 2      
            36.00  2:49.49
  6. Marianne vd Poll              DAW                    2:42.32 8903352    2:50.46           
            34.57  2:50.46
  7. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          2:49.67 9803228    2:50.68           
          2:50.68
  8. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          2:52.30 9404852    2:54.55           
            36.86  2:54.55
  9. Agnes de Does                 Ed-Vo                  2:51.62 8200398    2:57.06           
            38.53  2:57.06
 10. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  3:00.03 9007526    2:57.49           
            37.25  2:57.49
 11. Sandra Kok                    Ed-Vo                  2:45.46 9107424    3:00.63           
            38.10  3:00.63
 12. Desiree van der Lem           Ed-Vo                  3:02.69 6800282    3:01.99           
            39.06  3:01.99
 13. Mieke van Driel               Waterland              2:49.00 8901008    3:03.04           
            41.85  3:03.04
 14. Stephanie Havenaar            Waterland              3:00.42 8901604    3:19.50           
            42.60  3:19.50
 15. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  2:59.90 9207456    3:24.65           
            43.44  3:24.65
AFGE Rozemarijn de Waart           Waterland              2:49.92 9201954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
13-3-2011 - 18:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                    24.02 8905697      24.59           
  2. Bart Schram                   DAW                      24.46 9103683      24.89           
  3. Richard Veerman               Ed-Vo                    24.55 9106345      24.92           
  4. João Schilder                 Waterland                26.25 9202145      26.50           
  5. Jordy Kok                     Waterland                26.18 8701783      26.52           
  6. Arno Vlasveld                 Zaanstad (SG)            25.98 8502811      26.61           
  7. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)            26.10 9003859      26.65           
  8. Demi de Rooij                 DAW                      25.65 9105607      26.83           
  9. Tom van Gulik                 Waterland                25.79 8400799      27.00           
 10. Kars Luttik                   DAW                      27.50 7800675      27.11           
 11. Robin Schilder                Ed-Vo                    26.20 9006787      27.23           
 12. Stefan Bouwman                Waterland                26.69 9100251      27.24           
 13. Peter Smit                    Ed-Vo                    26.51 8201607      27.75           
 14. Fred Heemstra                 DAW                      28.00 6500357      27.94           
 15. Arjan Baron                   DAW                      26.26 9100067      28.03           
 16. Rene de Boer                  DAW                      28.50 6400087      28.18           
 17. Nicky Kok                     Waterland                26.51 8801931      28.33           
 18. Rob Tol                       Ed-Vo                    27.33 9205459      28.46 FJ 1      
 19. Marcel van der Lem            Ed-Vo                    27.67 6500563      28.46 FJ 2      
 20. Tim de Graaf                  Waterland                26.68 9202137      28.75           
 21. Maikel Boes                   Waterland                28.31 9204629      28.76           
 22. Hans Schoenmakers             DAW                      30.80 6900863      30.29           
 23. Carlo Smit                    Ed-Vo                    30.27 8001387      31.09           
  NG Jaap Kwakkel                  DAW                      31.00 4700157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
13-3-2011 - 18:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tess de Boer                  DAW                    1:17.49 9601516    1:15.91           
            37.41  1:15.91
  2. Saritha van Zanten            Waterland              1:18.58 9801220    1:17.39           
            38.67  1:17.39
  3. Elena Peeters                 DAW                    1:23.55 9603690    1:18.77           
            37.87  1:18.77
  4. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:20.19 9802232    1:18.84           
            38.45  1:18.84
  5. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:18.38 9600600    1:20.96           
            40.19  1:20.96
  6. Lisa Schellinger              Waterland              1:19.81 9602006    1:21.31           
            39.57  1:21.31
  7. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:22.53 9603810    1:23.12           
            39.82  1:23.12
  8. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          1:24.27 9901546    1:23.38           
            40.09  1:23.38
  9. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:23.56 9503028    1:24.10           
            40.87  1:24.10
 10. Nathalja Wiersma              DAW                    1:27.45 9603336    1:28.50           
            42.86  1:28.50
NG.Z Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:22.35 9702646                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011 - 18:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaas Schoute                 DAW                    2:47.20 9500891    2:51.13           
            37.92  1:21.91  2:51.13
  2. Pepijn Jorink                 DAW                    3:07.86 9502575    3:03.12           
            39.31  1:24.87  3:03.12
  3. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          3:14.53 9600925    3:08.00           
            42.12  1:31.65  3:08.00
  4. Dani Hoetmer                  DAW                    3:24.00 9604503    3:11.67           
            42.39  1:31.39  3:11.67
  5. Jasper Falk                   DAW                    3:18.99 9502785    3:16.17           
            44.11  1:34.05  3:16.17
  6. Martijn Falk                  DAW                    3:19.87 9601457    3:18.16           
            44.69  1:36.01  3:18.16
  7. Jelle Bets                    Zaanstad (SG)          3:41.75 9801729    3:39.41           
            49.18  1:46.07  3:39.41
  NG Rowdy Spaltman                DAW                    3:08.45 9501747                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011 - 18:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:12.39 9501119    1:15.43           
            36.08  1:15.43
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:27.28 9600279    1:25.76           
            39.91  1:25.76
  3. Jos Kalverboer                Waterland              1:30.39 9602241    1:29.27           
            42.13  1:29.27
  4. Brian van Kerkwijk            Waterland              1:35.08 9605339    1:34.63           
            44.49  1:34.63
  5. Herke Brugman                 Waterland              1:37.39 9604143    1:34.85           
            45.22  1:34.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
13-3-2011 - 18:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stokx                   DAW                    1:05.88 9601510    1:04.77           
          1:04.77
  2. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:07.86 9601682    1:07.58           
            32.11  1:07.58
  3. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:05.82 9602480    1:07.92           
            32.13  1:07.92
  4. Dieuwertje Jorink             DAW                    1:07.53 9302306    1:08.58           
            32.55  1:08.58
  5. Hester Boes                   Waterland              1:10.47 9403670    1:10.76           
            34.17  1:10.76
  6. Ilse van Niekerk              DAW                    1:08.34 9406180    1:12.86           
            33.94  1:12.86
  7. Sabrina van der Vis           Waterland              1:10.15 9503298    1:13.64           
            34.23  1:13.64
  8. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:13.44 9703566    1:13.92           
            34.93  1:13.92
  9. Angela Tol                    Ed-Vo                  1:14.05 9307222    1:18.58           
            37.27  1:18.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
13-3-2011 - 19:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Schram                DAW                    2:25.33 9402041    2:25.74           
            35.44  1:12.82  2:25.74
  2. Remco Tol                     Ed-Vo                  2:30.40 9501505    2:25.79           
            34.72  1:11.76  2:25.79
  3. Rico Roels                    DAW                    2:30.35 9403119    2:30.02           
            36.01  1:13.57  2:30.02
  4. Job Boersma                   DAW                    2:26.07 9501185    2:34.05           
            35.42  1:13.60  2:34.05
  5. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          2:36.39 9701993    2:40.17           
            38.02  1:18.87  2:40.17
  6. Gerco Kalverboer              Waterland              2:33.30 9400231    2:40.34           
            37.15  1:16.97  2:40.34
  7. Rick Bond                     Ed-Vo                  2:40.11 9303871    2:43.88           
            36.70  1:18.07  2:43.88
  8. Paul de Graaf                 Waterland              2:41.24 9500107    2:47.65           
            41.55  1:24.23  2:47.65
AFGE Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          2:34.20 9402801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
13-3-2011 - 19:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Verhage                 DAW                    1:11.17 9501382    1:12.36           
            35.58  1:12.36
  2. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          1:14.20 9601498    1:14.93           
            36.50  1:14.93
  3. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          1:16.21 9404852    1:15.19           
            36.30  1:15.19
  4. Maaike Vooren                 DAW                    1:11.81 9103324    1:15.84           
            38.11  1:15.84
  5. Wieteke Elzinga               DAW                    1:13.00 8601038    1:16.07           
            36.91  1:16.07
  6. Sarah de Waart                Waterland              1:16.13 9103400    1:17.68           
            37.42  1:17.68
  7. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  1:18.40 6900800    1:18.47           
            37.97  1:18.47
  8. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:18.56 9505454    1:21.29           
            38.79  1:21.29
  9. Marianne vd Poll              DAW                    1:13.06 8903352    1:21.72           
            39.11  1:21.72
 10. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  1:20.93 9007526    1:23.54           
            41.02  1:23.54
 11. Desiree van der Lem           Ed-Vo                  1:22.84 6800282    1:24.70           
            41.48  1:24.70
 12. Ryanne van Gulik              Waterland              1:22.37 8905470    1:26.30           
            42.02  1:26.30
 13. Stephanie Havenaar            Waterland              1:22.17 8901604    1:28.22           
            41.93  1:28.22
 14. Mieke van Driel               Waterland              1:25.06 8901008    1:28.97           
            43.37  1:28.97
 15. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:26.41 9207456    1:37.03           
            45.15  1:37.03
AFGE Sandra Kok                    Ed-Vo                  1:19.38 9107424                      
AFGE Rozemarijn de Waart           Waterland              1:21.30 9201954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13-3-2011 - 19:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  2:18.62 8905697    2:23.09           
            32.09  1:08.71  2:23.09
  2. João Schilder                 Waterland              2:22.80 9202145    2:26.03           
            30.87  1:07.68  2:26.03
  3. Richard Veerman               Ed-Vo                  2:26.39 9106345    2:27.72           
            31.11  1:08.54  2:27.72
  4. Demi de Rooij                 DAW                    2:27.91 9105607    2:31.43           
            31.57  1:09.50  2:31.43
  5. Rene de Boer                  DAW                    2:35.00 6400087    2:33.95           
            34.54  1:13.68  2:33.95
  6. Jordy Kok                     Waterland              2:24.46 8701783    2:34.77           
            33.00  1:12.63  2:34.77
  7. Nicky Kok                     Waterland              2:31.41 8801931    2:42.00           
            36.51  1:17.30  2:42.00
  8. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)          2:34.19 9100751    2:42.11           
            32.85  1:13.25  2:42.11
  9. Arjan Baron                   DAW                    2:21.51 9100067    2:42.93           
            32.83  1:13.38  2:42.93
 10. Stefan Bouwman                Waterland              2:46.74 9100251    2:43.87           
            34.28  1:14.30  2:43.87
 11. Bart Schram                   DAW                    2:36.92 9103683    2:48.09           
            34.76  1:16.45  2:48.09
 12. Peter Smit                    Ed-Vo                  2:44.84 8201607    2:48.91           
            35.22  1:17.52  2:48.91
 13. Fred Heemstra                 DAW                    2:46.00 6500357    2:52.06           
            36.06  1:19.85  2:52.06
 14. Tom van Gulik                 Waterland              2:34.07 8400799    2:53.89           
            33.53  1:15.35  2:53.89
 15. Hans Schoenmakers             DAW                    2:57.19 6900863    2:55.75           
            35.57  1:20.25  2:55.75
 16. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)          2:43.59 8701041    2:57.52           
            35.63  1:18.40  2:57.52
 17. Tim de Graaf                  Waterland              2:52.85 9202137    3:01.21           
            34.58  1:17.88  3:01.21
 18. Maikel Boes                   Waterland              3:06.67 9204629    3:01.31           
            35.75  1:23.06  3:01.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011 - 19:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  1:46.20            1:45.29           
        Remco Tol, 95                              Levi Tol, 97
        Kaspur van der Lem, 96                     Ruben Tol, 95
            26.13  1:45.29

  2. DAW 1                         DAW                    1:52.12            1:53.89           
        Job Boersma, 95                            Pepijn Jorink, 95
        Jasper Falk, 95                            Dani Hoetmer, 96
            26.84  1:53.89

  3. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          2:04.53            1:58.76           
        Lex Sandburg, 98                           Tim Kieft, 99
        Erno Snoek, 96                             Jelle Schelvis, 97
            29.32  1:58.76

  4. Waterland 1                   Waterland              2:12.08            1:58.78           
        Brian van Kerkwijk, 96                     Rick van Zanten, 98
        Jos Kalverboer, 96                         Paul de Graaf, 95
            31.21  1:58.78

  5. DAW 2                         DAW                    2:00.07            2:08.98           
        Martijn Falk, 96                           Klaas Schoute, 95
        Max Pusch, 98                              Thomas Haneveld, 98
            31.55  2:08.98

  6. Zaanstad (SG) 2               Zaanstad (SG)          2:25.21            2:21.35           
        Tim Wassenaar, 99                          Raoul Lieverst, 99
        Daan In de Braekt, 99                      Jelle Bets, 98
            35.23  2:21.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011 - 19:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:17.72            5:22.53           
        Lieke Koenderink, 97                       Kim Kenbeek, 99
        Zoë van der Kwaak, 98                      Melina Knol, 98
            39.16  1:20.67  5:22.53

  2. DAW 1                         DAW                    5:32.97            5:30.04           
        Tami de Lange, 97                          Lotte Hoogeterp, 97
        Fenke Bosschert, 97                        Denise Boonstra, 99
            38.73  1:18.19  5:30.04

  3. Waterland 1                   Waterland              6:22.14            6:14.21           
        Roanne Stolk, 98                           Saritha van Zanten, 98
        Rebecca Schipper, 99                       Gaya Meij, 98
            47.66  1:39.12  6:14.21

  4. DAW 2                         DAW                    6:05.96            6:15.23           
        Jasmijn Padt, 99                           Myrthe van Beek, 99
        Talya de Lange, 99                         Naomi te Lindert, 99
            42.73  1:27.66  6:15.23

AFGE Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  6:09.83                              
        Esmée Veerman, 99                          Isabelle Otte, 97
        Sharon van der Lem, 98                     Merel Tol, 98




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zaanstad (SG)