Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2011 deel 4
Purmerend, 13-3-2011


Programmanr. 1
13-3-2011 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HOFFER, RosaZV De BronNT02019461:45.74
50m:49.26100m:56.48
2.HECK van, JetskeZwemvereniging Hoorn1:50.5602003961:52.53
50m:51.52100m:1:01.01
3.GIJZEN, XenaZV Haerlem2:10.4402007762:03.11
50m:55.61100m:1:07.50
4.WOUDA, MerelZwemvereniging HoornNT02006302:07.28
50m:56.71100m:1:10.57


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-3-2011 - 15:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DETMERS, TristanZwemvereniging Hoorn1:54.1202002211:57.75
B
50m:57.79100m:59.96
KERSSENS, StefanZwemvereniging Hoorn1:55.3602003611:57.75
A
50m:55.68100m:1:02.07
3.SCHOT, ElroyWZ&PC Purmerend2:02.1402006892:02.23
50m:58.65100m:1:03.58
4.PERA, MaxZwemvereniging HoornNT01002752:05.04
50m:57.21100m:1:07.83
5.STIJNMAN, MorenoZV HaerlemNT03004432:11.39
50m:1:02.14100m:1:09.25
6.WIJNBERGER, TimZwemvereniging Hoorn2:10.6601004672:14.97
50m:1:02.74100m:1:12.23
7.SCHOT, BarryWZ&PC Purmerend2:55.7303003212:34.62
50m:1:11.57100m:1:23.05


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-3-2011 - 15:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BEUSEKOM van, DonnaWZ&PC Purmerend1:57.2101017621:45.22
50m:51.10100m:54.12
2.KEYZER, IsisZV HaerlemNT01010661:48.97
50m:52.43100m:56.54
3.BARTELS, RylanaWZ&PC Purmerend2:00.1701027341:51.96
50m:57.18100m:54.78
4.MARSELIS, LisanneWZ&PC PurmerendNT01031241:52.59
50m:52.75100m:59.84
5.BOER de, MarieWZ&PC Purmerend2:11.3201026862:07.78
50m:1:02.69100m:1:05.09
6.HALVERKANS, ZoeZV HaerlemNT01029002:12.01
50m:1:00.55100m:1:11.46
NGGULDENER van, PienZV HaerlemNT01GULDE
NG


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-3-2011 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.CASTRICUM, MarcZwemvereniging Hoorn38.45000032139.16
2.TIEL van, IanWZ&PC Purmerend39.46000034939.58
3.WOUDE van der, NickZV Haerlem45.18000139141.00
4.WEMPE, MarcoZV Haerlem50.52000083548.43
5.ABMA, TijsZV Haerlem54.91000255950.76
6.KROEP, KoenZV Haerlem1:12.40000257554.02
7.KONINGS, MaxZV De Bron54.8900025571:01.47


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-3-2011 - 15:15
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend3:28.8400004123:22.29
50m:49.33200m:2:32.96
2.KEETMAN, MariskaZV De Bron3:42.0300024303:30.98
50m:48.92100m:50.97150m:1:02.94200m:48.15
3.STIJNMAN, DevenyZV HaerlemNT00037203:31.92
50m:50.13200m:2:41.79
4.TUIJP, JenniferWZ&PC PurmerendNT00041983:37.17
50m:50.01100m:52.97150m:1:07.07200m:47.12
5.WOUDA, JasmijnZwemvereniging Hoorn4:11.5400016963:48.44
50m:49.86200m:2:58.58
6.HECK van, FamkeZwemvereniging HoornNT00025783:58.76
50m:57.96200m:3:00.80
DISDEKKER, SarahZV HaerlemNT00023623:31.60
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
50m:52.36100m:50.72150m:1:00.98200m:47.54
DISSCHOLING, FabienneZwemvereniging HoornNT00043803:32.87
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
50m:49.88200m:2:42.99
DISKIJLSTRA, SusanneZV HaerlemNT00037123:39.42
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
50m:56.03200m:2:43.39
DISVERMEIJ, VeerleZV HaerlemNT00037163:58.72
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
50m:57.30100m:1:01.94150m:1:01.00200m:58.48
DISFELLER, JolienZV De BronNT00046824:31.11
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC
50m:1:08.18100m:1:05.07150m:1:09.82200m:1:08.04
NGBERGKAMP, HannaZV HaerlemNT0004464
NG


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-3-2011 - 15:25
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HARING, SamZwemvereniging Hoorn1:17.2199014911:22.47
50m:37.34100m:45.13
2.TAKKEN, BasZwemvereniging Hoorn1:36.2699016431:33.94
50m:43.76100m:50.18
3.LEIJENAAR, DaveOude Veer1:52.6599024851:46.36
50m:49.10100m:57.26
4.RUIG, RenseWZ&PC PurmerendNT99016271:51.35
50m:50.47100m:1:00.88
5.VISSER, JoostZV HaerlemNT99032552:04.53
50m:55.95100m:1:08.58
DISDORLAND, SanderWZ&PC Purmerend1:43.209902643
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., AF
DISBAKKER, BenjaminZV De BronNT99040591:36.31
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
DISHUITENGA, StijnZV HaerlemNT99017471:49.11
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD
DISWESTERHOVEN van, MarkZV HaerlemNT99031732:18.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC+VI+VB
50m:1:02.08100m:1:16.56
NGBOER de, NicolasWZ&PC Purmerend2:02.419903775
NG


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-3-2011 - 15:35
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VIJVER, MarielleZwemvereniging Hoorn2:43.3798003362:44.00
50m:36.93100m:41.06150m:43.28200m:42.73
2.COHEN, NaomiWZ&PC Purmerend3:00.7898012222:53.63
50m:40.11100m:43.96150m:45.16200m:44.40
3.SWIER, DagmarZwemvereniging Hoorn3:01.7199005622:57.89
50m:41.71100m:46.49150m:44.85200m:44.84
4.SAM, TakyiwaZwemvereniging Hoorn3:05.8998046843:00.34
50m:42.01100m:46.58150m:48.10200m:43.65
5.KLEINE, JetOude Veer3:08.0099033843:01.18
50m:44.24100m:45.81150m:46.82200m:44.31
6.DUINEVELD, KimOude Veer3:19.6098052963:22.94
50m:47.74100m:52.26150m:52.08200m:50.86
7.BRINKHUIJSEN, Kelsey SharonWZ&PC Purmerend3:46.3799028923:29.66
50m:50.66100m:54.30150m:55.08200m:49.62
8.KOSTER, PaulaOude Veer3:28.4198044203:33.19
50m:47.93100m:57.05150m:56.43200m:51.78
9.MAZEE, BrittZV De Bron3:38.0698045523:35.79
50m:48.58100m:54.41150m:58.01200m:54.79
10.NIETFELD, DaphneWZ&PC Purmerend3:48.2098050983:37.56
50m:49.15100m:55.52150m:57.30200m:55.59
11.AKER, LauraZV De Bron4:00.2999035303:44.04
50m:49.81100m:55.26150m:59.54200m:59.43
12.RUITER, AmberZV De Bron3:56.7798045503:53.18
50m:52.58100m:58.44150m:1:01.97200m:1:00.19
13.KEYZER, CleoZV Haerlem4:14.0698045244:04.10
50m:56.73100m:1:02.41150m:1:02.96200m:1:02.00
14.OSINGA, AlinkaZV HaerlemNT98032124:07.66
50m:55.65100m:1:03.31150m:1:04.81200m:1:03.89
NGDAM van, AnoukZV Haerlem2:48.189800032
NG


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-3-2011 - 15:50
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TUIJP, TimWZ&PC Purmerend2:35.9298009752:35.07
50m:35.86100m:40.15150m:41.36200m:37.70
2.KNEPPERS, BeauOude Veer2:48.3997031572:41.28
50m:37.72100m:41.50150m:43.06200m:39.00
3.GROEN, Danny FabianWZ&PC Purmerend2:42.4397030332:49.43
50m:39.95100m:42.85150m:44.11200m:42.52
4.KOOPEN, SimonWZ&PC Purmerend2:54.9298021272:57.89
50m:41.11100m:45.38150m:45.95200m:45.45
DISHOL, TimoZwemvereniging HoornNT97018853:07.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC+RD
50m:45.13100m:49.97200m:1:32.55
NGWOUDE van der, RoyZV Haerlem2:38.929700579
NG
NGKIES, LarsOude Veer3:35.679704993
NG


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-3-2011 - 15:55
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HOFFER, RosaZV De BronNT02019461:49.87
50m:51.78100m:58.09
2.HECK van, JetskeZwemvereniging Hoorn2:06.2602003962:09.63
3.WOUDA, MerelZwemvereniging HoornNT02006302:16.37
50m:1:05.70100m:1:10.67
DISGIJZEN, XenaZV Haerlem2:15.640200776
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-3-2011 - 16:00
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SCHOT, ElroyWZ&PC Purmerend54.11020068953.10
2.KERSSENS, StefanZwemvereniging Hoorn1:01.37020036159.71
3.WIJNBERGER, TimZwemvereniging Hoorn1:10.6101004671:01.35
4.STIJNMAN, MorenoZV HaerlemNT03004431:25.88
DISDETMERS, TristanZwemvereniging Hoorn1:09.19020022157.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC
DISPERA, MaxZwemvereniging HoornNT01002751:21.73
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-3-2011 - 16:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KEYZER, IsisZV Haerlem1:34.2701010661:36.10
2.BEUSEKOM van, DonnaWZ&PC Purmerend1:45.2701017621:38.03
50m:47.24100m:50.79
3.MARSELIS, LisanneWZ&PC Purmerend1:52.4501031241:43.03
50m:46.27100m:56.76
4.HALVERKANS, ZoeZV HaerlemNT01029001:46.61
5.BARTELS, RylanaWZ&PC Purmerend1:46.4301027341:48.28
50m:50.44100m:57.84
6.BOER de, MarieWZ&PC Purmerend1:55.8701026861:49.34
50m:48.57100m:1:00.77
NGGULDENER van, PienZV HaerlemNT01GULDE


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-3-2011 - 16:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.CASTRICUM, MarcZwemvereniging Hoorn1:33.9900003211:33.60
2.TIEL van, IanWZ&PC Purmerend1:35.9200003491:35.43
50m:45.31100m:50.12
3.WOUDE van der, NickZV Haerlem1:40.9000013911:38.89
50m:47.47100m:51.42
4.WEMPE, MarcoZV Haerlem1:40.4700008351:39.78
50m:48.30100m:51.48
5.ABMA, TijsZV Haerlem1:50.1600025591:49.04
6.GOLVERDINGEN, TimoWZ&PC Purmerend1:58.2200034751:54.46
50m:53.14100m:1:01.32
7.KROEP, KoenZV Haerlem2:02.9200025751:58.40
50m:54.62100m:1:03.78
8.KONINGS, MaxZV De Bron2:03.9000025571:59.68
50m:56.65100m:1:03.03


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-3-2011 - 16:10
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TUIJP, JenniferWZ&PC PurmerendNT00041981:51.09
50m:50.03100m:1:01.06
2.KEETMAN, MariskaZV De Bron1:49.7700024301:52.82
50m:52.53100m:1:00.29
3.WOUDA, JasmijnZwemvereniging HoornNT00016961:53.27
4.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend1:48.0600004121:54.11
5.SCHOLING, FabienneZwemvereniging HoornNT00043801:54.60
50m:53.26100m:1:01.34
6.STIJNMAN, DevenyZV HaerlemNT00037201:57.28
7.DEKKER, SarahZV Haerlem2:09.3100023621:58.97
50m:54.84100m:1:04.13
8.HECK van, FamkeZwemvereniging Hoorn2:25.3400025782:12.17
50m:59.07100m:1:13.10
DISKIJLSTRA, SusanneZV HaerlemNT00037122:09.16
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB+VC
50m:59.00100m:1:10.16
DISVERMEIJ, VeerleZV HaerlemNT00037162:11.66
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC
DISFELLER, JolienZV De BronNT00046822:40.69
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
50m:1:12.54100m:1:28.15
AFGEMBERGKAMP, HannaZV HaerlemNT0004464


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-3-2011 - 16:20
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HARING, SamZwemvereniging Hoorn2:52.0599014912:53.53
50m:37.09100m:43.12150m:56.77200m:36.55
2.TAKKEN, BasZwemvereniging Hoorn3:04.4399016433:01.50
50m:42.15100m:46.50150m:53.92200m:38.93
3.HUITENGA, StijnZV HaerlemNT99017473:21.27
50m:47.00100m:50.13150m:1:00.68200m:43.46
4.RUIG, RenseWZ&PC Purmerend3:30.2199016273:24.79
50m:53.67100m:48.40150m:1:01.84200m:40.88
5.LEIJENAAR, DaveOude Veer3:35.2399024853:29.76
50m:49.83100m:48.13150m:1:05.30200m:46.50
6.VISSER, JoostZV Haerlem3:54.1299032553:45.68
50m:55.94100m:57.49150m:1:01.56200m:50.69
DISBAKKER, BenjaminZV De BronNT99040593:31.99
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
50m:46.44100m:55.77150m:59.13200m:50.65
DISWEES van de, ElroyWZ&PC PurmerendNT99027173:49.52
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
50m:1:00.00100m:56.62150m:1:06.40200m:46.50
DISWESTERHOVEN van, MarkZV HaerlemNT99031734:20.44
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
50m:1:04.41100m:1:07.92150m:1:08.99200m:59.12
NGDORLAND, SanderWZ&PC Purmerend3:08.539902643
NG
NGBOER de, NicolasWZ&PC PurmerendNT9903775


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-3-2011 - 16:30
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VIJVER, MarielleZwemvereniging HoornNT98003363:15.81
50m:39.74100m:50.31150m:51.24200m:54.52
2.KORTHAGEN, ElviraWZ&PC Purmerend3:33.0098010043:23.48
50m:43.31100m:53.74150m:55.49200m:50.94
3.SWIER, DagmarZwemvereniging HoornNT99005623:32.09
50m:44.43100m:54.29150m:57.28200m:56.09
4.SAM, TakyiwaZwemvereniging Hoorn3:41.2398046843:35.16
50m:46.59100m:57.23150m:57.12200m:54.22
5.COHEN, NaomiWZ&PC Purmerend3:47.1898012223:35.63
50m:45.79100m:56.28150m:58.01200m:55.55
6.KLEINE, JetOude Veer3:57.8199033843:56.10
50m:45.95100m:1:00.81150m:1:04.95200m:1:04.39
7.DUINEVELD, KimOude VeerNT98052964:02.10
50m:49.38100m:1:01.21150m:1:05.43200m:1:06.08
8.KEYZER, CleoZV Haerlem4:24.7198045244:22.76
100m:2:08.97150m:1:08.68200m:1:05.11
9.AKER, LauraZV De Bron4:40.4299035304:38.07
50m:56.51100m:1:10.44150m:1:12.79200m:1:18.33
DISMAZEE, BrittZV De Bron4:42.3598045524:30.72
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH
50m:55.85100m:1:02.53150m:1:15.13200m:1:17.21
DISOSINGA, AlinkaZV HaerlemNT98032125:30.62
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB+VC
50m:1:03.47100m:1:21.75150m:1:32.63200m:1:32.77
NGDAM van, AnoukZV Haerlem3:18.109800032
NGRUITER, AmberZV De BronNT9804550
NG


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-3-2011 - 16:45
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TUIJP, TimWZ&PC Purmerend2:54.6798009752:40.22
50m:32.83100m:40.52150m:43.99200m:42.88
2.KNEPPERS, BeauOude Veer3:07.9597031572:41.78
50m:34.14100m:42.75150m:43.64200m:41.25
3.KOOPEN, SimonWZ&PC Purmerend3:19.0698021273:16.15
50m:38.63100m:48.73150m:53.40200m:55.39
DISHOL, TimoZwemvereniging HoornNT97018853:36.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC
50m:42.54100m:53.40150m:1:00.50200m:1:00.28
NGWOUDE van der, RoyZV Haerlem3:17.159700579
NGKIES, LarsOude VeerNT9704993