BiesBosch Trofee 2011
Gorinchem (NED),    5-2-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Gemengd, 10 x 50m vrije slag, 9 jaar en ouder    Nr. 2. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2 en later    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later
Nr. 7. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4 en later    Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2 en later    Nr. 18. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 19. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4 en later    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Senioren 2 en later
Nr. 21. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 24. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Gemengd, 10 x 50m vrije slag                               Mix
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemlust den Hommel 1         Zwemlust den Hommel    4:59.19            4:54.48           
        Iris de Kruijf, 99                         Yassine Maniani, 95
        Max Bond, 99                               Richelle Koot, 96
        Eva Werkman, 97                            Jesse Puts, 94
        Sezer Yas, 98                              Malissa van der Horst, 92
        Mirre Thomas, 95                           Martijn Bouwens, 88
            36.32  4:54.48

  2. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   5:05.49            4:54.72           
        Fleur Koreman, 00                          Luuc Verburgh, 96
        Nicko Kamphuis, 99                         Birgit van der Wegen, 93
        Maartje Beskers, 97                        Robin den Boer, 90
        Robin Lefeu, 97                            Christel Peeters, 91
        Lonne Beskers, 97                          Gerben Fiere, 91
            36.53  4:54.72

  3. WVZ 1                         WVZ                    4:46.93            4:55.51           
        Jemma Layden, 99                           Jurian Beukers, 95
        Stefan Weegink, 99                         Mijke Witkamp, 96
        Diana van Halm Braam, 98                   Niek Pereboom, 93
        Nick Bowring, 97                           Amanda Immerzeel, 95
        Sabine Koudijs, 95                         Stanley Klerks, 96
            31.89  4:55.51

  4. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   4:59.99            5:00.95           
        Jade Groeneveld, 99                        Lukas Schmidt, 96
        Xander Korsman, 99                         Tonny Methorst, 88
        Lisanne van Dijk, 97                       Dennis Klop, 83
        Thomas Zielhorst, 97                       Marcha Admiraal, 93
        Sanne van de Pol, 98                       Harry Cornet, 71
            33.01  5:00.95

  5. De Vennen 1                   De Vennen              5:15.83            5:12.47           
        Anouk IJpelaar, 99                         Michiel Slot, 97
        Jarno Koreman, 99                          Anouk van den Akker, 93
        Manon in 't Groen, 97                      Sander van Broekhoven, 96
        Yvo Bulham, 97                             Désirée Emmen, 92
        Amy van Lier, 96                           Alex in 't Groen, 95
            37.11  5:12.47

  6. WZV 1                         WZV                         NT            5:24.10           
        Maartje Verhoeven, 00                      Norell Roomer, 95
        Marnix Verhoef, 99                         Silvia Lattanzio, 94
        Anne Verhoef, 97                           Rudy Chambon, 93
        Daan Horsten, 97                           Marlotte Spohr, 93
        Melissa van der Geld, 95                   Tom Lommers, 90
            39.29  5:24.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vlinderslag                Junioren 1 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:25.26 9900480    1:25.26           
            38.25  1:25.26
  2. Lauren van IJll               WVZ                    1:34.89 0001064    1:30.89           
            41.04  1:30.89
  3. Jemma Layden                  WVZ                    1:37.22 9903556    1:34.51           
            41.54  1:34.51
  4. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers   1:50.17 9900166    1:38.77           
            43.51  1:38.77
  5. Carmen Damen                  De Biesboschzwemmers   1:50.88 0000010    1:41.41           
            42.18  1:41.41
  6. Lynn van Es                   WZV                    1:51.40 9901462    1:43.39           
            43.29  1:43.39
  7. Laura de Smit                 De Vennen              1:52.22 9904084    1:44.40           
            47.35  1:44.40
  8. Anouk IJpelaar                De Vennen              2:03.83 9901836    1:48.86           
            49.82  1:48.86
  9. Maartje Verhoeven             WZV                    2:06.36 0003032    1:58.98           
            51.83  1:58.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 6 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:13.93 9900605    1:12.53           
            34.97  1:12.53
  2. Nicko Kamphuis                O.Z. & P.C. De Waran   1:14.55 9900887    1:13.82           
            35.36  1:13.82
  3. Stefan Weegink                WVZ                    1:15.32 9900207    1:15.61           
            35.54  1:15.61
  4. Rens Martens                  WVZ                    1:16.98 9900679    1:16.23           
            36.39  1:16.23
  5. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:23.55 9900083    1:24.40           
            38.17  1:24.40
  6. Jarno Koreman                 De Vennen              1:29.76 9901179    1:26.00           
            39.23  1:26.00
  7. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers   1:27.75 0000059    1:27.06           
            41.86  1:27.06
  8. Marco Chambon                 WZV                    1:31.18 0002827    1:29.05           
            42.43  1:29.05
  9. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:36.89 0101667    1:29.11           
            41.80  1:29.11
 10. Hilco Heijne                  O.Z. & P.C. De Waran   1:31.11 0000377    1:29.36           
            41.70  1:29.36
 11. Marnix Verhoef                WZV                    1:24.96 9900895    1:29.77           
            43.51  1:29.77
 12. Simon Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:32.92 0100029    1:29.97           
            40.56  1:29.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 3 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel    1:33.09 9703458    1:28.58           
            42.29  1:28.58
  2. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:29.16 9701208    1:29.02           
            41.64  1:29.02
  3. Vera Martens                  WVZ                    1:27.35 9801572    1:29.94           
            41.32  1:29.94
  4. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:35.23 9702218    1:31.89           
            43.60  1:31.89
  5. Carina Spronk                 De Vennen              1:34.47 9702382    1:32.34           
            43.99  1:32.34
  6. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:30.10 9704154    1:32.86           
            43.76  1:32.86
  7. Diana van Halm Braam          WVZ                    1:37.39 9800788    1:32.96           
            44.25  1:32.96
  8. Anne Verhoef                  WZV                    1:38.60 9702510    1:38.26           
            46.20  1:38.26
  9. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers   1:45.00 9801232    1:41.64           
            48.08  1:41.64
 10. Nicky van Lier                De Vennen              1:59.36 9900900    1:57.47           
            53.83  1:57.47
 11. Anne-Lize de Raad             De Biesboschzwemmers        NT 9905374    2:04.64           
            56.00  2:04.64
 DIS Tisha Nicasia                 WZV                    1:46.82 9803890                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                 Junioren 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:01.72 9703847    1:01.25           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            29.22  1:01.25
  2. Yvo Bulham                    De Vennen              1:04.82 9701073    1:03.96           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            30.82  1:03.96
  3. Nick Bowring                  WVZ                    1:05.29 9703277    1:04.45           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            31.10  1:04.45
  4. Stan Zwinkels                 WVZ                    1:03.79 9800239    1:04.86           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            31.39  1:04.86
  5. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel    1:03.99 9800909    1:05.57 FJ 1      
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            32.47  1:05.57
  6. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:04.94 9702135    1:05.57 FJ 2      
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            30.77  1:05.57
  7. Daniel van Noord              Zwemlust den Hommel    1:11.49 9704067    1:09.00           
            33.25  1:09.00
  8. Erwin IJpelaar                De Vennen              1:12.03 9701071    1:09.26           
            32.23  1:09.26
  9. Timo van Helvoort             O.Z. & P.C. De Waran   1:20.70 9704849    1:19.64           
            37.86  1:19.64
 10. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers   1:31.47 9704027    1:32.50           
            41.21  1:32.50
 11. Joeri van Engelen             WZV                    1:36.84 9804545    1:33.76           
            39.64  1:33.76
 12. Daan Horsten                  WZV                    1:31.07 9703093    1:34.42           
            43.56  1:34.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Immerzeel             WVZ                    1:21.40 9501474    1:23.65           
            39.28  1:23.65
  2. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:26.07 9800722    1:23.76           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            39.39  1:23.76
  3. Amy van Lier                  De Vennen              1:25.33 9603022    1:25.95           
            40.86  1:25.95
  4. Sanne van der Schans          WZV                    1:27.73 9602714    1:26.37           
            40.66  1:26.37
  5. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:30.39 9602496    1:31.88           
            42.49  1:31.88
  6. Mijke Witkamp                 WVZ                    1:33.49 9601658    1:33.82           
            43.89  1:33.82
  7. Manon in 't Groen             De Vennen              1:36.24 9704272    1:34.82           
            44.39  1:34.82
  8. Celine van Houtum             WZV                    1:33.88 9604508    1:35.32           
            45.28  1:35.32
  9. Jacqueline van Rossum         Zwemlust den Hommel    1:36.08 9601400    1:37.04           
            45.51  1:37.04
 10. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:41.70 9600288    1:43.48           
            47.08  1:43.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m rugslag                  Junioren 4 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurian Beukers                WVZ                    1:02.06 9501327    1:02.51           
        Wedstrijdrecord
            30.64  1:02.51
  2. Sander van Broekhoven         De Vennen              1:09.13 9605047    1:08.64           
            34.02  1:08.64
  3. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel    1:09.50 9501755    1:10.39           
            33.98  1:10.39
  4. Stanley Klerks                WVZ                    1:09.80 9600809    1:12.07           
            35.07  1:12.07
  5. Tom Bakker                    WZV                    1:12.92 9604525    1:15.59           
            36.73  1:15.59
  6. Bryan Borsje                  O.Z. & P.C. De Waran   1:22.26 9603819    1:17.64           
            37.60  1:17.64
  7. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   1:23.60 9602029    1:17.73           
            38.36  1:17.73
  8. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:19.52 9600563    1:19.53           
            37.79  1:19.53
  9. Norell Roomer                 WZV                    1:25.09 9504419    1:24.67           
            40.34  1:24.67
 DIS Indi Joore                    Zwemlust den Hommel    1:14.33 9503761    1:14.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            35.95  1:14.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                 Senioren 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:07.26 9300012    1:08.32           
        Wedstrijdrecord
            31.46  1:08.32
  2. Amanda Immerzeel              WVZ                    1:10.82 9501534    1:13.54           
            33.07  1:13.54
  3. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:17.33 9702250    1:14.50           
            34.64  1:14.50
  4. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:18.10 9400348    1:18.87           
            37.46  1:18.87
  5. Silvia Lattanzio              WZV                    1:22.15 9407354    1:20.64           
            35.64  1:20.64
  6. Melissa van der Geld          WZV                    1:30.08 9506250    1:25.11           
            38.80  1:25.11
  7. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel    1:36.15 9606416    1:25.59           
            38.30  1:25.59
  8. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:25.95 9304942    1:27.32           
            38.62  1:27.32
  9. Anouk van den Akker           De Vennen              1:31.70 9306946    1:29.98           
            41.22  1:29.98
 10. Manon van Leijsen             De Vennen              1:29.89 9405178    1:30.26           
            41.14  1:30.26
AFGE Mirre Thomas                  Zwemlust den Hommel    1:18.00 9506002                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m vrije slag                    Jeugd 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel      54.51 9401147      54.39           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            26.33    54.39
  2. Niek Pereboom                 WVZ                      54.47 9305395      55.56           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            26.12    55.56
  3. Sander Ariaansz               Zwemlust den Hommel      56.45 9302053      56.32           
            26.36    56.32
  4. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:00.98 9600145    1:01.60           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            29.20  1:01.60
  5. Rudy Chambon                  WZV                    1:00.10 9306775    1:01.86           
            29.80  1:01.86
  6. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:01.38 9305227    1:02.07           
            30.04  1:02.07
  7. Michiel Slot                  De Vennen              1:07.23 9703007    1:09.23           
            32.67  1:09.23
  8. Sven Medaric                  WZV                    1:27.40 9605061    1:25.94           
            37.99  1:25.94
 DIS Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran     59.09 9301809                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Romano Lynch                  WVZ                    1:03.15 9602759                      
AFGE Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran     57.26 9302233                      
  NG Raoul Weegink                 WVZ                         NT 9601221                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjo Goelema-Koek            De Biesboschzwemmers   1:20.51 6900192    1:20.30           
            37.24  1:20.30
  2. Malissa van der Horst         Zwemlust den Hommel    1:23.08 9200810    1:20.88           
            38.24  1:20.88
  3. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:21.90 8802998    1:21.92           
            39.07  1:21.92
  4. Marlotte Spohr                WZV                    1:23.75 9305288    1:23.09           
            39.02  1:23.09
  5. Larissa Immerzeel             WVZ                    1:21.40 9501474    1:23.95           
            39.54  1:23.95
  6. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:25.01 9006758    1:25.42           
            39.54  1:25.42
  7. Désirée Emmen                 De Vennen              1:28.92 9204862    1:28.67           
            41.02  1:28.67
  8. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:29.75 9102424    1:30.55 FJ 1      
            42.70  1:30.55
  9. Catrina Hagens                WZV                    1:28.22 9305382    1:30.55 FJ 2      
            41.72  1:30.55
 10. Laurissa Aarts                De Vennen              1:33.10 9503064    1:34.28           
            44.10  1:34.28
 11. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers   1:38.82 9200110    1:41.15           
            45.17  1:41.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     56.02 9102825      56.60           
        Wedstrijdrecord
            25.73    56.60
  2. Tom Lommers                   WZV                      58.45 9001847      59.36           
            27.01    59.36
  3. Martijn Bouwens               Zwemlust den Hommel    1:01.85 8800461    1:02.55           
            28.35  1:02.55
  4. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers   1:05.75 7100175    1:04.59           
            29.55  1:04.59
  5. Robin den Boer                O.Z. & P.C. De Waran   1:02.53 9006177    1:05.16           
            29.62  1:05.16
  6. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers        NT 6900125    1:09.54           
            31.49  1:09.54
  7. Stan Zwinkels                 WVZ                    1:14.46 9800239    1:15.42           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            36.16  1:15.42
  8. Alex in 't Groen              De Vennen              1:20.03 9502683    1:16.08           
            33.89  1:16.08
  9. Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel         NT 9206673    1:20.66           
            36.99  1:20.66
 DIS Yannick Alebeek               WZV                         NT 9903057    2:14.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.70  2:14.51
AFGE Raymond van de Merwe          WVZ                      56.29 8602077                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag                  Jeugd 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   2:06.10            2:03.54           
        Femke Beskers, 96                          Carmen Koper, 96
        Lonne Beskers, 97                          Maartje Beskers, 97
            31.04  2:03.54

  2. WVZ 1                         WVZ                    2:04.95            2:04.73           
        Sabine Koudijs, 95                         Mijke Witkamp, 96
        Amanda Immerzeel, 95                       Larissa Immerzeel, 95
            29.98  2:04.73

  3. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:07.69            2:09.57           
        Jade Groeneveld, 99                        Lisanne van Dijk, 97
        Anne Ippel, 98                             Sanne van de Pol, 98
            31.89  2:09.57

  4. De Vennen 1                   De Vennen              2:09.57            2:09.73           
        Amy van Lier, 96                           Manon in 't Groen, 97
        Carina Spronk, 97                          Laurissa Aarts, 95
            29.42  2:09.73

  5. Zwemlust den Hommel 1         Zwemlust den Hommel    2:11.47            2:13.56           
        Iris de Kruijf, 99                         Richelle Koot, 96
        Eva Werkman, 97                            Jacqueline van Rossum, 96
            36.59  2:13.56

 DIS WZV 1                         WZV                    2:06.77                              
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Sanne van der Schans, 96                   Melissa van der Geld, 95
        Anne Verhoef, 97                           Celine van Houtum, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Junioren 4 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WVZ 1                         WVZ                    1:54.29            1:53.90           
        Nick Bowring, 97                           Jurian Beukers, 95
        Raoul Weegink, 96                          Stanley Klerks, 96
            29.18  1:53.90

  2. De Vennen 1                   De Vennen              1:54.71            1:55.67           
        Michiel Slot, 97                           Sander van Broekhoven, 96
        Yvo Bulham, 97                             Alex in 't Groen, 95
            31.36  1:55.67

  3. Zwemlust den Hommel 1         Zwemlust den Hommel    1:58.43            1:56.45           
        Daniel van Noord, 97                       Indi Joore, 95
        Sezer Yas, 98                              Yassine Maniani, 95
            32.53  1:56.45

  4. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   2:05.09            1:59.92           
        Luuc Verburgh, 96                          Nicko Kamphuis, 99
        Bryan Borsje, 96                           Robin Lefeu, 97
            28.80  1:59.92

 DIS WZV 1                         WZV                    2:18.32                              
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Tom Bakker, 96                             Sven Medaric, 96
        Norell Roomer, 95                          Marnix Verhoef, 99

 DIS De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:05.28                              
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Xander Korsman, 99                         Thomas Zielhorst, 97
        Bart Wijnja, 96                            Lukas Schmidt, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 1 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:10.98 9900480    1:10.45           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            33.01  1:10.45
  2. Jemma Layden                  WVZ                    1:11.79 9903556    1:12.29           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            34.57  1:12.29
  3. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers   1:16.65 9900166    1:16.16           
            35.91  1:16.16
  4. Lauren van IJll               WVZ                    1:21.22 0001064    1:19.86           
            37.54  1:19.86
  5. Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel    1:22.85 9903658    1:21.02           
            38.02  1:21.02
  6. Lynn van Es                   WZV                    1:31.68 9901462    1:23.73           
            39.67  1:23.73
  7. Carmen Damen                  De Biesboschzwemmers   1:24.42 0000010    1:24.27           
            38.74  1:24.27
  8. Laura de Smit                 De Vennen              1:34.80 9904084    1:24.39           
            40.02  1:24.39
  9. Fleur Koreman                 O.Z. & P.C. De Waran   1:24.73 0001750    1:24.82           
            38.91  1:24.82
 10. Anouk IJpelaar                De Vennen              1:25.30 9901836    1:25.36           
            41.02  1:25.36
 11. Maartje Verhoeven             WZV                    1:29.39 0003032    1:30.78           
            41.53  1:30.78
 12. Anne-Lize de Raad             De Biesboschzwemmers        NT 9905374    1:38.10           
            43.14  1:38.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 6 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicko Kamphuis                O.Z. & P.C. De Waran   1:33.22 9900887    1:31.62           
            42.95  1:31.62
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:38.17 9900605    1:35.54           
            46.00  1:35.54
  3. Hilco Heijne                  O.Z. & P.C. De Waran   1:39.36 0000377    1:38.73           
            47.00  1:38.73
  4. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:39.24 9900083    1:41.00           
            47.47  1:41.00
  5. Stefan Weegink                WVZ                    1:39.80 9900207    1:42.29           
            49.32  1:42.29
  6. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers   1:48.99 0000059    1:48.74           
            52.28  1:48.74
  7. Jarno Koreman                 De Vennen              1:49.45 9901179    1:51.00           
            52.02  1:51.00
  8. Simon Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:54.19 0100029    1:52.48           
            54.32  1:52.48
  9. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:50.94 0101667    1:53.59           
            53.25  1:53.59
 10. Marco Chambon                 WZV                    1:55.20 0002827    1:53.79           
            53.11  1:53.79
 11. Yannick Alebeek               WZV                         NT 9903057    2:01.95           
            56.14  2:01.95
 DIS Rens Martens                  WVZ                    1:47.23 9900679    1:49.63           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            52.04  1:49.63
AFGE Javier Tromp                  WZV                    1:54.92 0002271                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 3 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:07.81 9702218    1:06.16           
            32.45  1:06.16
  2. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel    1:08.41 9703458    1:07.29           
            32.40  1:07.29
  3. Diana van Halm Braam          WVZ                    1:10.50 9800788    1:11.53           
            33.31  1:11.53
  4. Carina Spronk                 De Vennen              1:15.51 9702382    1:14.07           
            35.73  1:14.07
  5. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers   1:14.02 9801232    1:14.35           
            35.45  1:14.35
  6. Anne Verhoef                  WZV                    1:12.26 9702510    1:14.82           
            35.39  1:14.82
  7. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:17.16 9701208    1:15.63           
            35.75  1:15.63
  8. Vera Martens                  WVZ                    1:13.16 9801572    1:15.73           
            36.36  1:15.73
  9. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:14.47 9704154    1:19.47           
            36.94  1:19.47
 10. Nicky van Lier                De Vennen              1:30.45 9900900    1:28.76           
            40.23  1:28.76
NG.Z Tisha Nicasia                 WZV                    1:22.97 9803890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 100m rugslag                  Junioren 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:09.57 9703847    1:09.86           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            34.24  1:09.86
  2. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:10.00 9702135    1:11.89           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            35.13  1:11.89
  3. Nick Bowring                  WVZ                    1:14.59 9703277    1:15.31           
            37.25  1:15.31
  4. Yvo Bulham                    De Vennen              1:16.85 9701073    1:16.23           
            37.13  1:16.23
  5. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel    1:18.75 9800909    1:21.33           
            39.89  1:21.33
  6. Timo van Helvoort             O.Z. & P.C. De Waran   1:37.02 9704849    1:29.13           
            44.22  1:29.13
  7. Daniel van Noord              Zwemlust den Hommel    1:28.74 9704067    1:31.09           
            45.44  1:31.09
  8. Marnix Verhoef                WZV                    1:33.12 9900895    1:34.57           
            47.02  1:34.57
  9. Daan Horsten                  WZV                    1:41.30 9703093    1:41.33           
            49.54  1:41.33
 10. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers   1:43.99 9704027    1:48.02           
            51.39  1:48.02
AFGE Wouter Arnoldus               WVZ                    1:19.80 9800581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m vrije slag                    Jeugd 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy van Lier                  De Vennen              1:03.50 9603022    1:03.16           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            30.32  1:03.16
  2. Sabine Koudijs                WVZ                    1:03.44 9500024    1:04.49           
            31.02  1:04.49
  3. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:06.79 9702250    1:06.04           
            32.20  1:06.04
  4. Melissa van der Geld          WZV                    1:06.09 9506250    1:06.31           
            31.84  1:06.31
  5. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:06.92 9800722    1:07.13           
        Limiet Nederlandse Kampioenschappen
            32.29  1:07.13
  6. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   1:07.53 9603888    1:10.00           
            33.42  1:10.00
  7. Sanne van der Schans          WZV                    1:09.31 9602714    1:10.16           
            33.11  1:10.16
  8. Manon in 't Groen             De Vennen              1:13.04 9704272    1:14.02           
            34.45  1:14.02
  9. Jacqueline van Rossum         Zwemlust den Hommel    1:17.14 9601400    1:19.16           
            38.05  1:19.16
 10. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:24.16 9600288    1:24.02           
            39.29  1:24.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m vlinderslag                Junioren 4 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurian Beukers                WVZ                    1:05.75 9501327    1:04.57           
        Wedstrijdrecord
            30.51  1:04.57
  2. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel    1:05.17 9501755    1:07.38           
            30.90  1:07.38
  3. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   1:13.80 9602029    1:12.08           
            33.51  1:12.08
  4. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel    1:11.18 9503761    1:12.69           
            32.81  1:12.69
  5. Sander van Broekhoven         De Vennen              1:19.34 9605047    1:16.36           
            35.02  1:16.36
  6. Tom Bakker                    WZV                         NT 9604525    1:19.42           
            35.86  1:19.42
  7. Bryan Borsje                  O.Z. & P.C. De Waran   1:20.00 9603819    1:21.14           
            36.20  1:21.14
  8. Stanley Klerks                WVZ                    1:14.33 9600809    1:21.92           
            37.20  1:21.92
  9. Norell Roomer                 WZV                    1:29.67 9504419    1:29.31           
            38.13  1:29.31
 DIS Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:14.50 9600145                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                  Senioren 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers     58.73 9300012      59.22           
            28.89    59.22
  2. Marlotte Spohr                WZV                    1:06.10 9305288    1:06.36           
            31.36  1:06.36
  3. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:08.43 9400348    1:07.39           
            33.32  1:07.39
  4. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:09.26 9304942    1:07.95           
            32.26  1:07.95
  5. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:08.06 9602496    1:08.13           
            32.59  1:08.13
  6. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel    1:08.48 9606416    1:08.36           
            32.64  1:08.36
  7. Mijke Witkamp                 WVZ                    1:08.67 9601658    1:08.44           
            32.90  1:08.44
  8. Anouk van den Akker           De Vennen              1:10.85 9306946    1:10.97           
            33.22  1:10.97
  9. Silvia Lattanzio              WZV                         NT 9407354    1:11.70           
            33.64  1:11.70
 10. Manon van Leijsen             De Vennen              1:11.65 9405178    1:13.13           
            34.64  1:13.13
AFGE Mirre Thomas                  Zwemlust den Hommel    1:09.00 9506002                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:12.67 9305227    1:12.20           
            34.09  1:12.20
  2. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   1:13.47 9301809    1:14.45           
            34.95  1:14.45
  3. Sander Ariaansz               Zwemlust den Hommel    1:15.56 9302053    1:15.57           
            35.36  1:15.57
  4. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel    1:18.36 9401147    1:18.16           
            36.54  1:18.16
  5. Rudy Chambon                  WZV                    1:21.08 9306775    1:19.04           
            37.46  1:19.04
  6. Raoul Weegink                 WVZ                         NT 9601221    1:25.88           
          1:25.88
  7. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:29.08 9600563    1:30.36           
            41.66  1:30.36
  8. Erwin IJpelaar                De Vennen              1:28.54 9701071    1:30.80           
            42.54  1:30.80
  9. Sven Medaric                  WZV                    1:35.07 9605061    1:34.54           
            44.00  1:34.54
 10. Michiel Slot                  De Vennen              1:35.40 9703007    1:41.67           
            47.48  1:41.67
AFGE Romano Lynch                  WVZ                    1:25.69 9602759                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust den Hommel    1:07.44 9200810    1:07.57           
            30.82  1:07.57
  2. Désirée Emmen                 De Vennen              1:11.02 9204862    1:13.50           
            32.56  1:13.50
  3. Amanda Immerzeel              WVZ                    1:10.82 9501534    1:14.92           
            34.02  1:14.92
  4. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.34 9102424    1:15.10           
            34.02  1:15.10
  5. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:12.57 9107812    1:15.23           
            34.02  1:15.23
  6. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:14.82 8802998    1:15.42           
            34.59  1:15.42
  7. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers   1:19.41 9200110    1:19.45           
            36.13  1:19.45
  8. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:22.57 9006758    1:21.80           
            36.16  1:21.80
  9. Catrina Hagens                WZV                    1:20.92 9305382    1:22.20           
            36.54  1:22.20
 10. Celine van Houtum             WZV                    1:22.18 9604508    1:27.87           
            39.78  1:27.87
 11. Laurissa Aarts                De Vennen              1:34.04 9503064    1:34.29           
            41.54  1:34.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     59.54 9102825      58.45           
        Wedstrijdrecord
            28.30    58.45
  2. Robin den Boer                O.Z. & P.C. De Waran   1:03.48 9006177    1:02.39           
            30.02  1:02.39
  3. Niek Pereboom                 WVZ                         NT 9305395    1:03.09           
            30.31  1:03.09
  4. Tom Lommers                   WZV                    1:00.72 9001847    1:03.52           
            30.28  1:03.52
  5. Alex in 't Groen              De Vennen              1:05.95 9502683    1:08.00           
            33.52  1:08.00
  6. Martijn Bouwens               Zwemlust den Hommel    1:14.48 8800461    1:08.73           
            32.36  1:08.73
  7. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers   1:12.18 7100175    1:12.58           
            34.81  1:12.58
  8. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers        NT 6900125    1:13.20           
            36.23  1:13.20
  9. Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel         NT 9206673    1:19.17           
            38.70  1:19.17
 10. Joeri van Engelen             WZV                    2:16.14 9804545    1:40.10           
            46.82  1:40.10
AFGE Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   1:03.27 9302233                      
AFGE Raymond van de Merwe          WVZ                      58.55 8602077                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust den Hommel         NT 9200810    1:06.86           
        Wedstrijdrecord
          1:06.86
  2. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers        NT 9300012    1:09.42           
          1:09.42
  3. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers        NT 8802998    1:12.76           
          1:12.76
  4. Amy van Lier                  De Vennen                   NT 9603022    1:13.75           
          1:13.75
  5. Sabine Koudijs                WVZ                         NT 9500024    1:16.39           
          1:16.39
  6. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702250    1:17.84           
          1:17.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
5-2-2011                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran        NT 9102825      59.36           
        Wedstrijdrecord
            59.36
  2. Tom Lommers                   WZV                         NT 9001847    1:01.06           
          1:01.06
  3. Robin den Boer                O.Z. & P.C. De Waran        NT 9006177    1:03.26           
          1:03.26
  4. Niek Pereboom                 WVZ                         NT 9305395    1:03.54           
          1:03.54
  5. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel         NT 9401147    1:05.86           
          1:05.86
  6. Sander Ariaansz               Zwemlust den Hommel         NT 9302053    1:08.45           
          1:08.45



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Biesboschzwemmers