Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedowedstrijd 2011 deel 3
Zaandam, 23.1.2011


Programmanr. 1
23-1-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:07.1999014911:06.04
50m:31.23100m:1:06.04
2.Wesley BosHpc1:11.0399012411:08.79
50m:32.53100m:1:08.79
3.Mike MoriannerKzc1:13.8299021371:11.96
50m:34.00100m:1:11.96
4.Koen GaalOeza1:15.8999011131:14.81
50m:35.36100m:1:14.81
5.Kaj van der PalKzc1:15.5499021351:15.09
50m:35.92100m:1:15.09
6.Tim KieftZaanstad (SG)1:13.5699019211:15.87
50m:34.71100m:1:15.87
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:21.7799019691:16.42
50m:36.12100m:1:16.42
8.Erno VriensZaanstad (SG)1:23.1699025871:18.95
50m:37.98100m:1:18.95
9.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:13.0999016431:20.85
50m:36.06100m:1:20.85
10.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:22.5799007131:20.97FJ 1
50m:38.21100m:1:20.97
11.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:26.0799005711:20.97FJ 2
50m:38.03100m:1:20.97
12.Pascal BenjaminsA.z.v.d.1:23.4699023791:21.16
50m:38.79100m:1:21.16
13.Stijn HuitengaZV Haerlem1:24.0699017471:21.60
50m:38.52100m:1:21.60
Zyco van EsveldDwt1:24.3599038431:21.60
50m:39.22100m:1:21.60
15.Milan ProsecZaanstad (SG)1:30.1499005691:25.60
50m:39.62100m:1:25.60
16.Roy VlielandOeza1:27.2399015171:27.18
50m:40.75100m:1:27.18
17.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:31.7699025831:28.43
50m:43.38100m:1:28.43
18.Maarten van der VeenA.z.v.d.1:28.7599023811:28.57
50m:44.16100m:1:28.57
19.Olaf LitjensOeza1:34.2799030111:32.18
50m:42.03100m:1:32.18
20.Basil BarrettZaanstad (SG)1:37.5299021571:36.89
50m:44.60100m:1:36.89
21.Timo SchuitemakerZV Haerlem1:45.0099032531:45.95
50m:48.54100m:1:45.95
NGJoost VisserZV HaerlemNT9903255


Programmanr. 2
23-1-2011
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:39.8700007261:39.31
50m:46.12100m:1:39.31
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:47.0800015121:42.56
50m:49.19100m:1:42.56
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:46.3000016761:42.82
50m:48.93100m:1:42.82
4.Shira de HaanOeza1:47.6300011301:44.24
50m:50.19100m:1:44.24
5.Melissa ZeemanZaanstad (SG)NT00038041:44.52
50m:51.82100m:1:44.52
6.Deveny StijnmanZV HaerlemNT00037201:45.51
50m:46.46100m:1:45.51
7.Chayenne MoskKzc1:48.6900010221:47.02
50m:51.60100m:1:47.02
8.Neve BuijsA.z.v.d.1:51.0100016601:47.83
50m:50.64100m:1:47.83
9.Susanne KijlstraZV Haerlem1:54.1300037121:48.60
50m:50.91100m:1:48.60
10.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:51.7800017121:49.28
50m:51.76100m:1:49.28
11.Quinty VeenmanA.z.v.d.1:59.1400023241:52.20
50m:53.73100m:1:52.20
12.Sarah DekkerZV Haerlem1:55.3900023621:53.85
50m:53.25100m:1:53.85
13.Kirsten PetitOeza1:52.8700029861:54.26
50m:54.09100m:1:54.26
14.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn1:54.3800043001:54.65
50m:1:00.91100m:1:54.65
15.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn2:02.7800025781:57.98
50m:56.69100m:1:57.98
16.Alexandra KestingOeza2:01.0700036241:58.92
50m:55.73100m:1:58.92
17.Zina GhazelhajZV HaerlemNT00043621:59.56
18.Hannah SchrijverDwt2:03.0900007982:01.64
50m:58.90100m:2:01.64
19.Kirsten DijkmanKzc2:05.5100008422:06.44
50m:1:00.50100m:2:06.44
20.Morgan GirothZaanstad (SG)NT00038062:08.96
50m:1:02.37100m:2:08.96
21.Lotte WennekerHpcNT00044802:10.77
50m:1:00.63100m:2:10.77
DISJasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:56.4800016961:52.57SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:51.95100m:1:52.57
DISFabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:56.0600043801:54.65SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:53.43100m:1:54.65
AFGEMDemi NatZV HaerlemNT0003714


Programmanr. 3
23-1-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem DikZaanstad (SG)1:27.3301004451:22.36
50m:37.40100m:1:22.36
2.Roel GaalOeza1:31.7101011731:25.77
50m:40.97100m:1:25.77
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:27.7701003631:26.07
50m:40.55100m:1:26.07
4.Sjoerd JongertA.z.v.d.1:30.0101004271:29.13
50m:42.53100m:1:29.13
5.Niels MartensKzc1:31.9001001111:31.03
50m:44.45100m:1:31.03
6.Matthé KnolZaanstad (SG)1:39.4901003091:32.60
50m:45.64100m:1:32.60
7.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:45.4101004671:33.43
50m:45.12100m:1:33.43
8.Max VonkZaanstad (SG)NT01007131:35.90
50m:44.40100m:1:35.90
9.Remco JakZaanstad (SG)NT01010391:36.45
50m:45.39100m:1:36.45
10.Jorn DekkerZaanstad (SG)1:44.5001004531:37.64
50m:45.35100m:1:37.64
11.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:36.9602002211:40.78
50m:45.73100m:1:40.78
12.Miguel KloosterDwt1:45.3601006131:42.09
50m:48.08100m:1:42.09
13.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:43.8401010371:43.03
50m:47.21100m:1:43.03
14.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)NT01017571:44.65
50m:50.15100m:1:44.65
15.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn1:45.3602003611:46.65
50m:47.25100m:1:46.65
16.Mitch KolkmanZV HaerlemNT02MIKO1:46.82
50m:49.60100m:1:46.82
17.Floris KooiZaanstad (SG)NT01008011:47.36
50m:48.91100m:1:47.36
18.Frank BouquetA.z.v.d.1:51.2501022791:48.78
50m:51.04100m:1:48.78
19.Max PeraZwemvereniging Hoorn2:10.5201002751:56.58
50m:52.39100m:1:56.58
20.Moreno StijnmanZV HaerlemNT03004431:57.75
50m:54.15100m:1:57.75
21.Ivar KramerZaanstad (SG)NT01016472:00.85
50m:57.50100m:2:00.85
22.Ilir IhtijarevicDwtNT01022812:07.12
50m:58.28100m:2:07.12
NGMax StevensZaanstad (SG)1:48.350100455


Programmanr. 4
23-1-2011
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Britt van den DobbelsteenZaanstad (SG)NT02005122:03.59
50m:1:00.43100m:2:03.59
2.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn2:05.5602003962:06.92
50m:59.67100m:2:06.92
3.Tinka LindemanZV HaerlemNT02010542:09.12
50m:1:01.29100m:2:09.12
4.Tara van LeeuwenKzc2:16.8202011122:17.09
50m:1:05.06100m:2:17.09
5.Merel WoudaZwemvereniging Hoorn2:14.4302006302:20.96
50m:1:03.45100m:2:20.96
6.Zoë de RuiterZaanstad (SG)NT02005102:23.36
7.Minke BultjeZV HaerlemNT02MINBU2:25.96
50m:1:06.50100m:2:25.96
8.Nouska de ReusZaanstad (SG)NT02008302:34.42
50m:1:09.26100m:2:34.42
DISXena GijzenZV Haerlem2:05.0202007762:06.53SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISMerel KrijgsmanA.z.v.d.NT02015282:07.59SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:1:00.26100m:2:07.59
AFGEMKithapat BrauniusDwtNT0201532


Programmanr. 5
23-1-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:14.2000003211:10.89
50m:33.77100m:1:10.89
2.Phil BrantjesKzc1:16.8100004851:17.14
50m:35.10100m:1:17.14
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:18.0000013911:18.35
4.Merijn de BoerZaanstad (SG)1:24.6400008431:21.68
50m:38.61100m:1:21.68
5.Gino de GrootZaanstad (SG)1:27.0000008951:21.91
50m:38.46100m:1:21.91
6.Marco WempeZV Haerlem1:24.8100008351:22.97
50m:39.97100m:1:22.97
7.Ian WelborenKzc1:29.9600018631:25.70
50m:40.12100m:1:25.70
8.Lucas JakZaanstad (SG)1:36.6500011271:27.02
50m:40.56100m:1:27.02
9.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:32.8900011651:27.55
50m:42.43100m:1:27.55
10.Bas BetsZaanstad (SG)1:30.9000010591:28.31
50m:41.29100m:1:28.31
11.Tijs AbmaZV Haerlem1:36.3600025591:34.01
50m:43.09100m:1:34.01
12.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT00035311:34.49
50m:44.17100m:1:34.49
13.Koen KroepZV Haerlem1:59.9600025751:51.16
50m:49.02100m:1:51.16
DISRowan HoutlosserZaanstad (SG)NT0001505AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMPepijn van RuttenZV Haerlem1:39.400002851


Programmanr. 6
23-1-2011
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia EijerZaanstad (SG)1:52.7201004561:47.49
50m:51.00100m:1:47.49
2.Danique SapA.z.v.d.1:49.6501006021:47.84
50m:51.27100m:1:47.84
3.Nikky KeijzerZaanstad (SG)NT01028861:48.09
50m:50.03100m:1:48.09
4.Merel DollKzc1:55.5901026101:49.68
50m:54.48100m:1:49.68
5.Naomi BuurOeza2:00.1201015201:54.28
50m:54.79100m:1:54.28
6.Rachel JahnZaanstad (SG)1:59.9301009581:55.65
50m:53.67100m:1:55.65
7.Femke RitmanKzc2:02.4301002862:01.27
50m:56.56100m:2:01.27
8.Indy HooijschuurZaanstad (SG)NT01021302:02.28
50m:58.00100m:2:02.28
9.Isis KeyzerZV Haerlem2:04.5701010662:10.11
50m:1:01.30100m:2:10.11
10.Eline LoosKzc2:07.4801008382:14.79
50m:1:06.75100m:2:14.79
11.Bianca KosterZaanstad (SG)2:25.9801006302:23.61
50m:1:05.85100m:2:23.61
DISLenka ProsecZaanstad (SG)NT01010902:19.37SC
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:03.44100m:2:19.37
NG.ZAZoe HalverkansZV HaerlemNT0102900
AFGEMYara GaljeZaanstad (SG)1:51.910100372
AFGEMSanne BaardseZwemvereniging Hoorn2:00.590101630


Programmanr. 7
23-1-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy van der WoudeZV Haerlem2:44.2597005792:46.44
50m:36.47100m:1:17.84150m:2:08.16200m:2:46.44
2.Ingmar BakkerA.z.v.d.2:55.8298004932:51.17
50m:37.82200m:2:51.17
3.Bradley SapA.z.v.d.3:03.1498010272:57.89
50m:39.57200m:2:57.89
4.Chris DekkerZaanstad (SG)3:12.2297009152:58.52
50m:39.27100m:1:24.29150m:2:18.06200m:2:58.52
5.Jelle BetsZaanstad (SG)3:13.7098017292:59.46
50m:42.75100m:1:26.92150m:2:21.07200m:2:59.46
6.Bjarne BruijnsKzc3:18.4797046173:03.49
50m:44.50200m:3:03.49
7.Martijn BraspenningHpc3:06.7897028753:06.12
50m:38.22100m:1:25.35150m:2:23.09200m:3:06.12
8.Timo HolZwemvereniging Hoorn3:11.0197018853:08.26
50m:43.53100m:1:30.62150m:2:26.24200m:3:08.26
9.Shai DataukerA.z.v.d.3:11.2198018193:19.14
50m:45.21200m:3:19.14
10.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)3:37.9298032213:30.27
50m:45.00100m:1:43.68150m:2:40.53200m:3:30.27
11.Daniel TrouwenHpcNT98035093:38.34
50m:50.40200m:3:38.34
12.Rody HulsingZaanstad (SG)NT98043973:43.37
50m:53.86200m:3:43.37
DISGijs v.d. WoordHpc3:30.1597000593:19.60SK/SL
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:47.42200m:3:19.60
DISSven MartensKzc3:56.0198014453:46.58VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
50m:1:01.14100m:1:59.65150m:3:01.46200m:3:46.58
DISSwen KosterZV HaerlemNT98045114:04.71SL/VC
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:1:05.27200m:4:04.71
AFGEMMaarten JankieDwtNT9804835
NGBerend KomenOezaNT9704523
NGStan BlokZV Haerlem2:45.289700569
NGJeljer AldershofZV Haerlem2:36.409800719


Programmanr. 8
23-1-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:49.5298010642:46.27
50m:34.94200m:2:46.27
2.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:56.7998010622:54.78
50m:38.53200m:2:54.78
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn3:06.7699005623:04.33
50m:40.54200m:3:04.33
4.Femke StevensZaanstad (SG)3:13.9599015463:05.13
50m:41.82200m:3:05.13
5.Veerle ClaassenHpc3:12.3498007823:06.68
50m:41.22200m:3:06.68
6.Carmen MeijerHpc3:13.2598002023:10.51
50m:41.87100m:1:29.57150m:2:28.74200m:3:10.51
Kim KenbeekZaanstad (SG)3:12.8999023123:10.51
50m:38.79100m:1:28.38150m:2:24.79200m:3:10.51
8.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:16.2198033763:10.68
50m:42.05100m:1:30.33150m:2:25.63200m:3:10.68
9.Florianne BultjeZV Haerlem3:23.5698043423:21.18
50m:50.01200m:3:21.18
10.Danai LytrokapiHpcNT98058703:21.94
50m:41.99100m:1:32.03150m:2:33.16200m:3:21.94
11.Noa DikZaanstad (SG)3:36.7198048363:26.27
50m:48.63200m:3:26.27
12.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)3:32.0499035103:28.55
50m:47.04100m:1:36.50150m:2:41.89200m:3:28.55
13.Iona van SteltenZaanstad (SG)3:40.9399023143:28.67
50m:56.00200m:3:28.67
14.Anna BruinsZaanstad (SG)NT99019663:29.00
50m:52.34200m:3:29.00
15.Sheri ZwieteringA.z.v.d.3:29.2398020363:29.73
50m:52.35200m:3:29.73
16.Edith KristZV HaerlemNT99019543:30.37
50m:49.67200m:3:30.37
17.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)3:43.0399017483:30.95
50m:52.45200m:3:30.95
18.Virginie van ZundertA.z.v.d.3:56.0398049783:31.49
50m:50.26100m:1:45.26150m:2:44.74200m:3:31.49
19.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:32.5498006503:31.78
50m:52.81100m:1:46.02150m:2:44.01200m:3:31.78
20.Vera KominZV HaerlemNT99032403:33.32
50m:54.43200m:3:33.32
21.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:37.4999041783:33.48
50m:51.68100m:1:45.47150m:2:44.88200m:3:33.48
22.Elise RotterdamZaanstad (SG)4:12.6098006523:36.25
50m:54.34200m:3:36.25
23.Julia VerheijenZaanstad (SG)3:50.7499023163:39.05
50m:50.34100m:1:45.38150m:2:44.66200m:3:39.05
24.Japke KolkmanZV HaerlemNT99046823:40.30
50m:54.60100m:1:52.74150m:2:50.08200m:3:40.30
25.Suzanne van der AardwegZV Haerlem3:47.0798039943:41.82
50m:53.84200m:3:41.82
26.Suzanne IvensOezaNT99029043:45.97
50m:53.72100m:1:52.81150m:2:55.85200m:3:45.97
27.Merel HooijschuurZaanstad (SG)NT99046303:54.85
50m:49.49200m:3:54.85
28.Sofie LindemanZV HaerlemNT99018923:58.40
50m:59.46200m:3:58.40
29.Priscilla AartsDwt4:12.3798046104:02.51
50m:56.20100m:2:02.34150m:3:09.60200m:4:02.51
30.Laura HartmanHpc3:57.9898005544:08.35
50m:55.60200m:4:08.35
DISIlham Taj-dineZaanstad (SG)3:28.8898035323:35.00SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:51.48200m:3:35.00
DISRenee van KuilenburgKzcNT99038364:07.20RH/VC
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:58.70200m:4:07.20
AFGEMSophie BrabanderHpcNT9903338
AFGEMDemi HoogstadZaanstad (SG)NT9805518
NGSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:52.109803228


Programmanr. 9
23-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:16.4999014911:16.75
50m:37.28100m:1:16.75
2.Koen GaalOeza1:23.9199011131:24.46
50m:41.43100m:1:24.46
3.Kaj van der PalKzc1:28.1799021351:27.62
50m:42.74100m:1:27.62
4.Tim KieftZaanstad (SG)1:28.3499019211:27.99
50m:41.55100m:1:27.99
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:23.7499016431:31.21
50m:42.95100m:1:31.21
6.Pascal BenjaminsA.z.v.d.1:36.3999023791:31.97
50m:45.20100m:1:31.97
7.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:32.9099007131:33.31
50m:45.38100m:1:33.31
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:36.6699019691:33.88
50m:47.25100m:1:33.88
9.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:37.1299005711:34.25
50m:45.16100m:1:34.25
10.Erno VriensZaanstad (SG)1:34.4899025871:34.83
50m:46.07100m:1:34.83
11.Roy VlielandOeza1:37.9399015171:36.52
50m:47.30100m:1:36.52
12.Stijn HuitengaZV Haerlem1:35.5999017471:39.27
50m:49.56100m:1:39.27
13.Milan ProsecZaanstad (SG)1:41.7199005691:40.29
50m:48.10100m:1:40.29
14.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:46.9099025831:46.68
50m:53.31100m:1:46.68
15.Maarten van der VeenA.z.v.d.1:48.7899023811:46.82
50m:52.89100m:1:46.82
16.Basil BarrettZaanstad (SG)1:43.6899021571:48.47
50m:52.40100m:1:48.47
17.Olaf LitjensOeza1:50.2899030111:49.75
50m:52.42100m:1:49.75
18.Timo SchuitemakerZV HaerlemNT99032531:51.97
50m:54.29100m:1:51.97
DISWesley BosHpc1:21.6299012411:20.55RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:39.70100m:1:20.55
AFGEMMike MoriannerKzc1:21.709902137
NGJoost VisserZV HaerlemNT9903255


Programmanr. 10
23-1-2011
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:18.9400007261:22.17
50m:37.78100m:1:22.17
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:23.5300015121:23.65
50m:40.34100m:1:23.65
3.Chayenne MoskKzc1:25.3500010221:24.18
50m:39.69100m:1:24.18
4.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn1:41.0800043001:25.82
50m:40.41100m:1:25.82
5.Neve BuijsA.z.v.d.1:31.7100016601:26.28
50m:41.71100m:1:26.28
6.Kirsten PetitOeza1:25.7100029861:27.21
50m:39.44100m:1:27.21
7.Melissa ZeemanZaanstad (SG)NT00038041:27.81
50m:43.74100m:1:27.81
8.Sarah DekkerZV Haerlem1:33.6700023621:28.09
50m:42.42100m:1:28.09
9.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:35.7100017121:28.21
50m:42.16100m:1:28.21
10.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:31.0100016761:28.59
50m:40.38100m:1:28.59
11.Shira de HaanOeza1:34.0000011301:30.76
50m:43.77100m:1:30.76
12.Deveny StijnmanZV HaerlemNT00037201:30.78
50m:41.24100m:1:30.78
13.Kirsten DijkmanKzc1:28.4500008421:31.04
50m:43.56100m:1:31.04
14.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:34.7800043801:36.41
50m:45.10100m:1:36.41
15.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:39.7600016961:36.53
50m:43.50100m:1:36.53
16.Quinty VeenmanA.z.v.d.1:43.5800023241:38.10
50m:45.02100m:1:38.10
17.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:41.2700025781:41.03
50m:46.32100m:1:41.03
18.Zina GhazelhajZV Haerlem1:53.2100043621:46.00
50m:50.31100m:1:46.00
19.Hannah SchrijverDwt1:45.9800007981:46.46
50m:50.18100m:1:46.46
20.Susanne KijlstraZV Haerlem1:46.2500037121:47.56
50m:50.76100m:1:47.56
21.Alexandra KestingOeza1:49.5800036241:50.25
50m:47.31100m:1:50.25
22.Morgan GirothZaanstad (SG)NT00038061:52.84
50m:52.78100m:1:52.84
23.Lotte WennekerHpc1:54.0900044801:53.10
AFGEMDemi NatZV HaerlemNT0003714


Programmanr. 11
23-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem DikZaanstad (SG)1:37.7601004451:34.36
50m:45.72100m:1:34.36
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:39.9201003631:38.29
50m:48.01100m:1:38.29
3.Sjoerd JongertA.z.v.d.1:41.4701004271:38.78
50m:50.48100m:1:38.78
4.Roel GaalOeza1:38.2601011731:39.93
50m:48.65100m:1:39.93
5.Max VonkZaanstad (SG)NT01007131:42.06
50m:47.59100m:1:42.06
6.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:46.0001010371:47.86
50m:51.00100m:1:47.86
7.Jorn DekkerZaanstad (SG)2:01.6301004531:48.37
50m:51.97100m:1:48.37
8.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn2:02.0702002211:50.42
9.Niels MartensKzc1:54.8401001111:53.32
50m:54.94100m:1:53.32
10.Matthé KnolZaanstad (SG)1:59.7501003091:53.37
50m:56.85100m:1:53.37
11.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:57.1201004671:55.10
50m:54.96100m:1:55.10
12.Frank BouquetA.z.v.d.2:01.2501022791:57.09
50m:57.80100m:1:57.09
13.Floris KooiZaanstad (SG)NT01008011:58.69
50m:58.16100m:1:58.69
14.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn2:00.6502003611:59.54
50m:56.75100m:1:59.54
15.Remco JakZaanstad (SG)NT01010391:59.97
50m:1:00.11100m:1:59.97
16.Miguel KloosterDwt2:05.9701006132:02.24
50m:59.83100m:2:02.24
17.Ivar KramerZaanstad (SG)NT01016472:05.88
50m:1:00.85100m:2:05.88
18.Mitch KolkmanZV HaerlemNT02MIKO2:15.13
50m:1:05.86100m:2:15.13
DISGijs van OuwerkerkZaanstad (SG)NT01017571:58.52RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:57.87100m:1:58.52
DISIlir IhtijarevicDwtNT01022812:13.94RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:05.16100m:2:13.94
DISMoreno StijnmanZV HaerlemNT03004432:21.99RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:07.61100m:2:21.99
AFGEMMax PeraZwemvereniging HoornNT0100275
NGMax StevensZaanstad (SG)2:00.540100455


Programmanr. 12
23-1-2011
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tara van LeeuwenKzcNT02011121:00.66
2.Britt van den DobbelsteenZaanstad (SG)NT02005121:07.51
3.Xena GijzenZV HaerlemNT02007761:11.23
4.Tinka LindemanZV HaerlemNT02010541:17.71
DISJetske van HeckZwemvereniging Hoorn1:15.9702003961:11.04VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISZoë de RuiterZaanstad (SG)NT02005101:12.76VD/VC
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISNouska de ReusZaanstad (SG)NT02008301:15.68VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMerel WoudaZwemvereniging Hoorn1:30.4002006301:33.24VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMKithapat BrauniusDwtNT0201532


Programmanr. 13
23-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Phil BrantjesKzc1:24.0000004851:22.08
50m:40.42100m:1:22.08
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:24.4000003211:23.78
50m:40.43100m:1:23.78
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:36.6600013911:31.35
50m:45.31100m:1:31.35
4.Gino de GrootZaanstad (SG)1:35.0500008951:34.68
50m:46.57100m:1:34.68
5.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)NT00015051:37.51
50m:46.36100m:1:37.51
6.Marco WempeZV Haerlem1:38.4000008351:43.56
50m:50.63100m:1:43.56
7.Merijn de BoerZaanstad (SG)1:43.4100008431:45.66
50m:51.66100m:1:45.66
8.Bas BetsZaanstad (SG)1:42.5300010591:45.89
50m:56.98100m:1:45.89
9.Ian WelborenKzc1:46.1800018631:48.88
50m:53.81100m:1:48.88
10.Lucas JakZaanstad (SG)1:46.7600011271:49.15
50m:52.98100m:1:49.15
11.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT00035311:53.57
50m:54.53100m:1:53.57
DISLucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:44.7100011651:40.94RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:49.03100m:1:40.94
DISTijs AbmaZV Haerlem1:45.0300025591:42.28RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:49.23100m:1:42.28
DISKoen KroepZV HaerlemNT00025751:57.84RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:56.54100m:1:57.84
AFGEMPepijn van RuttenZV HaerlemNT0002851


Programmanr. 14
23-1-2011
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)NT010288641.65
2.Julia EijerZaanstad (SG)45.60010045644.72
3.Rachel JahnZaanstad (SG)44.20010095847.03
4.Merel DollKzcNT010261049.58
5.Eline LoosKzc52.31010083852.10
6.Naomi BuurOeza57.78010152055.93
7.Danique SapA.z.v.d.54.71010060257.34
8.Femke RitmanKzc57.66010028657.82
9.Isis KeyzerZV Haerlem54.26010106658.93
10.Indy HooijschuurZaanstad (SG)NT01021301:01.63
11.Bianca KosterZaanstad (SG)59.7801006301:07.12
DISLenka ProsecZaanstad (SG)NT01010901:22.44VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAZoe HalverkansZV Haerlem59.490102900
AFGEMSanne BaardseZwemvereniging Hoorn51.730101630
AFGEMYara GaljeZaanstad (SG)49.680100372


Programmanr. 15
23-1-2011
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy van der WoudeZV Haerlem3:10.8297005793:04.53
50m:41.87100m:1:29.19150m:2:17.04200m:3:04.53
2.Ingmar BakkerA.z.v.d.3:15.9598004933:12.92
50m:43.71100m:1:33.53150m:2:23.46200m:3:12.92
3.Bradley SapA.z.v.d.3:13.1898010273:17.36
50m:45.97100m:1:37.10150m:2:28.66200m:3:17.36
4.Timo HolZwemvereniging Hoorn3:25.6297018853:21.30
50m:45.62100m:1:37.30150m:2:31.07200m:3:21.30
5.Bjarne BruijnsKzc3:17.1297046173:21.92
50m:44.62100m:1:35.39150m:2:29.04200m:3:21.92
6.Chris DekkerZaanstad (SG)3:37.4397009153:36.40
50m:49.36100m:1:45.09150m:2:41.49200m:3:36.40
7.Martijn BraspenningHpc3:39.8197028753:36.90
50m:48.82100m:1:44.18150m:2:41.54200m:3:36.90
8.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)3:41.6998032213:38.67
50m:49.34100m:1:46.57150m:2:42.43200m:3:38.67
9.Jelle BetsZaanstad (SG)3:51.6998017293:41.75
50m:51.29100m:1:47.96150m:2:44.89200m:3:41.75
10.Shai DataukerA.z.v.d.3:47.0898018193:50.29
50m:51.05100m:1:49.68150m:2:50.04200m:3:50.29
11.Sven MartensKzc3:59.2198014454:01.34
50m:56.40100m:1:58.60150m:3:00.93200m:4:01.34
12.Rody HulsingZaanstad (SG)4:13.5798043974:11.19
50m:56.94100m:2:01.26150m:3:04.10200m:4:11.19
13.Daniel TrouwenHpcNT98035094:11.40
50m:52.77100m:2:00.06150m:3:07.21200m:4:11.40
14.Swen KosterZV Haerlem4:30.0398045114:20.38
50m:1:00.33100m:2:08.18150m:3:16.08200m:4:20.38
DISGijs v.d. WoordHpc4:00.6097000593:51.27SK/SL
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:52.96100m:1:52.49150m:2:52.64200m:3:51.27
AFGEMMaarten JankieDwtNT9804835
NGStan BlokZV HaerlemNT9700569
NGBerend KomenOeza4:04.279704523
NGJeljer AldershofZV Haerlem3:06.039800719


Programmanr. 16
23-1-2011
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:05.4498010643:07.05
50m:41.99100m:1:30.18150m:2:19.48200m:3:07.05
2.Kelsey OkkersZaanstad (SG)3:28.9298010623:18.75
50m:43.24100m:1:34.45150m:2:27.24200m:3:18.75
3.Femke StevensZaanstad (SG)3:23.0799015463:20.53
50m:44.37100m:1:36.57150m:2:28.95200m:3:20.53
4.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:32.1898033763:29.10
50m:46.54100m:1:39.54150m:2:34.18200m:3:29.10
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn3:35.8499005623:32.00
50m:47.52100m:1:42.05150m:2:37.12200m:3:32.00
6.Kim KenbeekZaanstad (SG)3:44.6399023123:38.42
50m:49.64100m:1:45.20150m:2:42.98200m:3:38.42
7.Noa DikZaanstad (SG)3:43.0998048363:41.07
50m:50.97100m:1:48.25150m:2:46.30200m:3:41.07
8.Sheri ZwieteringA.z.v.d.3:47.5698020363:42.00
50m:51.28100m:1:48.75150m:2:46.96200m:3:42.00
9.Veerle ClaassenHpc3:45.4898007823:42.17
50m:49.39100m:1:46.32150m:2:44.93200m:3:42.17
10.Shirley LippusKzc3:45.5099014063:43.03
50m:51.89100m:1:49.47150m:2:48.70200m:3:43.03
11.Japke KolkmanZV Haerlem3:48.8899046823:43.15
50m:52.09100m:1:49.40150m:2:47.10200m:3:43.15
12.Florianne BultjeZV Haerlem3:52.7998043423:43.31
50m:51.75100m:1:48.60150m:2:46.81200m:3:43.31
13.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:51.0798006503:43.37
50m:50.56100m:1:48.02150m:2:46.47200m:3:43.37
14.Carmen MeijerHpc3:49.0098002023:44.62
50m:50.04100m:1:47.61150m:2:47.42200m:3:44.62
15.Danai LytrokapiHpcNT98058703:45.17
100m:1:46.66150m:2:46.06200m:3:45.17
16.Edith KristZV Haerlem3:49.7199019543:45.55
50m:53.18100m:1:51.96150m:2:50.19200m:3:45.55
17.Carmen TavenierZaanstad (SG)4:04.2799041783:46.60
50m:52.34100m:1:49.55150m:2:47.66200m:3:46.60
18.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT99023143:47.93
50m:52.24100m:1:49.93150m:2:49.10200m:3:47.93
19.Sofie LindemanZV Haerlem3:52.0399018923:54.05
50m:51.18100m:1:50.69150m:2:53.92200m:3:54.05
Virginie van ZundertA.z.v.d.3:56.5898049783:54.05
50m:53.06100m:1:52.72150m:2:53.94200m:3:54.05
21.Elise RotterdamZaanstad (SG)4:09.5198006523:55.80
50m:54.65100m:1:54.90150m:2:57.23200m:3:55.80
22.Vera KominZV Haerlem4:03.9199032403:56.36
50m:55.27100m:1:57.10150m:2:58.43200m:3:56.36
23.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:56.6498035323:56.59
50m:53.69100m:1:54.02150m:2:55.78200m:3:56.59
24.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)3:52.7399017483:58.50
50m:55.21100m:1:55.65150m:2:58.12200m:3:58.50
25.Suzanne IvensOeza3:57.5399029044:01.60
50m:53.41100m:1:54.92150m:2:58.92200m:4:01.60
26.Suzanne van der AardwegZV Haerlem4:06.5698039944:05.51
50m:59.43100m:2:02.18150m:3:05.31200m:4:05.51
27.Merel HooijschuurZaanstad (SG)3:58.0599046304:06.21
50m:53.32100m:1:56.14150m:2:58.71200m:4:06.21
28.Julia VerheijenZaanstad (SG)NT99023164:06.56
50m:56.35100m:1:59.60150m:3:03.56200m:4:06.56
29.Cindy BuurOeza4:31.0699050524:11.75
50m:57.37100m:2:01.93150m:3:07.96200m:4:11.75
30.Priscilla AartsDwtNT98046104:28.10
50m:59.30100m:2:10.19150m:3:20.19200m:4:28.10
31.Laura HartmanHpc4:36.6598005544:29.33
50m:58.61100m:2:07.36150m:3:18.87200m:4:29.33
32.Julisca BoogaardKzc4:42.1599023984:44.59
50m:1:02.21100m:2:15.64150m:3:29.68200m:4:44.59
DISMaricha VeenendaalZaanstad (SG)4:25.9299035104:23.40SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:57.27100m:2:04.68150m:3:14.94200m:4:23.40
AFGEMSophie BrabanderHpc4:44.249903338
AFGEMAnna BruinsZaanstad (SG)4:03.509901966
AFGEMDemi HoogstadZaanstad (SG)3:50.959805518
NGSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)3:38.969803228


Programmanr. 17
23-1-2011
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MoriannerKzc1:31.7199021371:30.44
50m:41.83100m:1:30.44
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:37.4699014911:38.79
50m:46.68100m:1:38.79
3.Tim KieftZaanstad (SG)1:40.6199019211:41.37
50m:47.76100m:1:41.37
4.Kaj van der PalKzc1:42.5199021351:41.63
50m:48.06100m:1:41.63
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:43.2099007131:44.57
50m:49.50100m:1:44.57
Koen GaalOeza1:41.1899011131:44.57
50m:49.41100m:1:44.57
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:44.7899019691:45.31
50m:49.90100m:1:45.31
8.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:44.8399005711:45.75
50m:50.46100m:1:45.75
9.Erno VriensZaanstad (SG)1:52.4799025871:47.50
50m:51.88100m:1:47.50
10.Zyco van EsveldDwtNT99038431:48.06
50m:50.18100m:1:48.06
11.Milan ProsecZaanstad (SG)1:51.3899005691:51.53
50m:52.38100m:1:51.53
12.Roy VlielandOeza1:50.0399015171:52.99
50m:53.10100m:1:52.99
13.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:59.3799025831:56.71
50m:56.87100m:1:56.71
14.Olaf LitjensOeza1:59.5199030111:56.95
50m:55.05100m:1:56.95
15.Timo SchuitemakerZV Haerlem1:52.4799032531:57.94
50m:57.87100m:1:57.94
16.Basil BarrettZaanstad (SG)2:02.7999021572:03.28
50m:58.61100m:2:03.28
DISStijn HuitengaZV Haerlem1:57.6199017471:53.08SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:53.08100m:1:53.08
AFGEMBas TakkenZwemvereniging Hoorn1:40.199901643
NGJoost VisserZV Haerlem1:50.159903255


Programmanr. 18
23-1-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:23.9400007261:28.36
50m:41.91100m:1:28.36
2.Kirsten PetitOeza1:34.7800029861:32.65
50m:44.56100m:1:32.65
3.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:36.4100017121:33.81
50m:45.57100m:1:33.81
4.Chayenne MoskKzc1:37.9700010221:33.92
50m:45.98100m:1:33.92
5.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:36.8200016761:35.65
50m:46.77100m:1:35.65
6.Kirsten DijkmanKzc1:39.0000008421:36.35
50m:46.98100m:1:36.35
7.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:37.5400015121:37.31
50m:48.00100m:1:37.31
8.Shira de HaanOeza1:41.1300011301:40.23
50m:49.66100m:1:40.23
9.Anneleen VerkerkZwemvereniging Hoorn1:48.9100043001:40.90
50m:48.48100m:1:40.90
10.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:54.1800043801:42.73
50m:50.27100m:1:42.73
11.Sarah DekkerZV Haerlem1:48.9600023621:43.26
50m:49.98100m:1:43.26
12.Melissa ZeemanZaanstad (SG)NT00038041:45.71
50m:53.95100m:1:45.71
13.Deveny StijnmanZV HaerlemNT00037201:46.19
50m:48.63100m:1:46.19
14.Zina GhazelhajZV HaerlemNT00043621:49.34
50m:53.29100m:1:49.34
15.Alexandra KestingOeza2:04.5900036241:53.89
50m:55.18100m:1:53.89
16.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:51.0200016961:56.71
50m:55.48100m:1:56.71
17.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn2:05.0700025781:58.23
50m:58.38100m:1:58.23
18.Hannah SchrijverDwt1:56.8900007981:58.79
50m:57.86100m:1:58.79
19.Lotte WennekerHpcNT00044801:59.45
50m:54.62100m:1:59.45
20.Morgan GirothZaanstad (SG)NT00038061:59.50
DISSusanne KijlstraZV HaerlemNT00037122:00.98RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:01.28100m:2:00.98
AFGEMDemi NatZV HaerlemNT0003714