Speedo deel 3
Veenendaal (NED),    22.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:11.21 9901035    1:09.46           
            33.98  1:09.46
  2. Max Kunz                      VZC E&P                1:14.04 9900401    1:12.06           
            34.54  1:12.06
  3. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:15.62 9900605    1:13.93           
            36.15  1:13.93
  4. Alex Razzak                   AZ&PC                  1:25.05 9900493    1:24.62           
            39.89  1:24.62
  5. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:32.06 9902099    1:25.40           
            39.81  1:25.40
  6. Youva Afajjay                 ZV Utrecht             1:28.34 9903229    1:28.54           
            40.77  1:28.54
  7. Alex Algra                    de Vuursche            1:33.09 9901047    1:28.62           
            41.18  1:28.62
  8. Sijmen Witteveen              AZ&PC                  1:39.22 9902343    1:31.41           
            45.05  1:31.41
  9. Gijs van Eck                  ZV Utrecht             1:30.33 9900823    1:32.29           
            42.33  1:32.29
 10. Xantier Slijngard             AZ&PC                  1:35.43 9901529    1:33.22           
            44.43  1:33.22
 11. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:29.77 9900197    1:33.40           
            44.37  1:33.40
 12. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  1:47.48 9903327    1:40.20           
            46.93  1:40.20
 13. David Schmieman               De Albatros            1:58.64 9901557    1:54.90           
            52.05  1:54.90
 14. Amine Nari                    ZV Utrecht             2:11.10 9903063    2:26.46           
          1:00.21  2:26.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  VZC E&P                1:43.10 0003390    1:43.33           
            49.64  1:43.33
  2. Florien de Lange              AZ&PC                  1:46.85 0000190    1:46.01           
            51.16  1:46.01
  3. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:52.44 0002484    1:48.38           
            51.44  1:48.38
  4. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  1:57.95 0003604    1:51.51           
            54.27  1:51.51
  5. Lisanne Seising               VZC E&P                1:52.38 0002084    1:52.27           
            52.99  1:52.27
  6. Alinde Verburg                VZC E&P                2:08.04 0002376    2:00.90           
            55.26  2:00.90
  7. Kelly Kurowski                Aquarijn                    NT 0004230    2:02.25           
            54.87  2:02.25
  8. Shania Wijk van               De Fuut                2:01.07 0000968    2:02.38           
            58.22  2:02.38
  9. Kim Rijksen                   VZC E&P                2:01.95 0002558    2:07.42           
            58.62  2:07.42
 10. Sanne Zitter                  VZC E&P                2:17.60 0003352    2:10.45           
          1:01.83  2:10.45
 DIS Marit van Kooten              VZC E&P                1:58.33 0001542    1:56.04           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            54.19  1:56.04
 DIS Manon Herber                  De Fuut                     NT 0004172    2:02.57           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            57.61  2:02.57
AFGE Amina Bachounda               Aquarijn               2:46.63 0003818                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:36.89 0101667    1:32.06           
            43.62  1:32.06
  2. Stanley Huynh                 VZC E&P                1:34.21 0101253    1:33.52           
            44.89  1:33.52
  3. Jarmo ten Broek               AZ&PC                  1:40.79 0100085    1:36.37           
            44.55  1:36.37
  4. Stefan Rooze                  De Fuut                     NT 0102461    1:36.86           
            46.13  1:36.86
  5. Fayssal Lantema               ZV Utrecht             1:35.20 0101379    1:38.70           
            45.32  1:38.70
  6. Floyd de Mönnink              AZ&PC                  1:59.38 0200143    1:39.36           
            46.36  1:39.36
  7. Benjamin Lotfolahian          AZ&PC                  1:56.02 0200331    1:43.07           
            48.46  1:43.07
  8. Anthony Huynh                 VZC E&P                1:47.23 0200605    1:43.31           
            48.11  1:43.31
  9. Christiaan Smit               De Fuut                     NT 0102463    1:43.84           
            45.90  1:43.84
 10. Danny Seising                 VZC E&P                1:48.42 0200081    1:51.23           
            49.49  1:51.23
 11. Martijn Bolander              De Fuut                     NT 0102107    1:52.29           
            53.84  1:52.29
 12. Hans Blankensteijn            Aquarijn               2:05.02 0200159    1:54.75           
            54.31  1:54.75
 13. Ahmet Usta                    ZV Utrecht             1:56.39 0101381    1:55.59           
            54.70  1:55.59
 14. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                2:22.41 0300145    2:07.99           
            58.29  2:07.99
AFGE Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                  1:30.93 0100913                      
AFGE Daen Spoor                    VZC E&P                1:31.36 0101117                      
AFGE Bob Broeze                    AZ&PC                  1:44.54 0200073                      
AFGE Anass Cherkaoui               ZV Utrecht             1:57.70 0101857                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Djelo Gudde                   AZ&PC                  1:56.60 0200402    1:56.02           
            55.26  1:56.02
  2. Dyonne Stam                   AZ&PC                  2:05.48 0200292    2:02.34           
            57.98  2:02.34
  3. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  2:08.17 0300124    2:15.69           
          1:06.38  2:15.69
  4. Dóga Tutar                    Aquarijn                    NT 0201205    2:21.71           
          1:01.87  2:21.71
AFGE Bobienne Molenaar             De Fuut                     NT 0201790                      
AFGE Lisa Shi                      ZV Utrecht             1:58.35 0200936                      

AFGE Sophie Stekelenburg           Zwemlust den Hommel         NT 0400166                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:12.42 0000223    1:11.42           
            34.17  1:11.42
  2. Roan Buijs                    Aquarijn               1:14.36 0001775    1:16.36           
            36.36  1:16.36
  3. Olivier Jans                  De Fuut                1:20.39 0001815    1:16.95           
            37.53  1:16.95
  4. Milan ten Broek               AZ&PC                  1:18.69 0000229    1:20.41           
            38.16  1:20.41
  5. Andy Huynh                    VZC E&P                1:23.81 0001725    1:22.03           
            39.79  1:22.03
  6. Leandre Soffers               de Vuursche            1:28.58 0003474    1:27.91           
            40.76  1:27.91
  7. Tom de Ruiter                 AZ&PC                  1:36.59 0001751    1:36.18           
            46.49  1:36.18
  8. Bas Ritmeester                VZC E&P                1:43.08 0002543    1:40.61           
            48.10  1:40.61
  9. Mike van Kooten               VZC E&P                1:43.16 0001419    1:44.48           
            47.71  1:44.48
 10. Sander Koot                   VZC E&P                1:49.70 0003601    1:45.17           
            47.96  1:45.17
 11. Mink Rietveld                 AZ&PC                       NT 0002603    1:51.21           
            51.14  1:51.21
 12. David van Helm                De Fuut                     NT 0003681    1:57.06           
            54.36  1:57.06
AFGE Sem Koelewijn                 AZ&PC                  1:35.44 0001749                      
AFGE Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647                      
AFGE Stef Miggels                  de Vuursche            1:54.96 0002643                      
AFGE Thomas Groenendijk            Aquarijn               1:29.61 0002961                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Hardeman                AZ&PC                  1:55.82 0101068    1:49.38           
            51.96  1:49.38
  2. Yara Weldam                   Aquarijn               1:51.92 0102762    1:50.04           
            50.78  1:50.04
  3. Jessica Baars                 De Albatros            2:05.82 0101966    1:55.59           
            55.42  1:55.59
  4. Drew van Huizen               ZV Utrecht             2:01.26 0101314    2:00.25           
            56.82  2:00.25
  5. Esther Nap                    VZC E&P                     NT 0100280    2:00.33           
          2:00.33
  6. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:54.60 0100686    2:01.54           
            58.64  2:01.54
  7. Emma Meerbeek                 VZC E&P                     NT 0100660    2:09.53           
          1:01.67  2:09.53
 DIS Ella Rietveld                 AZ&PC                  2:15.42 0102398    2:15.62           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:03.31  2:15.62
AFGE Puk Schoonderbeek             VZC E&P                2:16.23 0101242                      
AFGE Mahres van Walsem             VZC E&P                2:03.18 0100688                      
AFGE Anastasia Manschot            De Fuut                     NT 0103022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Djamal van der Hoeven         AZ&PC                  2:50.36 9800127    2:47.45           
          2:47.45
  2. Theo Arp                      AZ&PC                  3:04.56 9701869    2:50.11           
          2:50.11
  3. Tjeerd Smid                   AZ&PC                  3:12.63 9703723    2:54.46           
          2:54.46
  4. Jos van Herk                  VZC E&P                3:07.13 9803037    2:54.93           
          2:54.93
  5. Leroy van Ooijik              VZC E&P                3:09.42 9800361    2:55.43           
          2:55.43
  6. Joep Kuipers                  AZ&PC                  3:05.30 9700633    2:56.72           
          2:56.72
  7. Daniel van Noord              Zwemlust den Hommel    3:16.87 9704067    3:06.87           
          3:06.87
  8. Rick Paardekooper             VZC E&P                3:15.39 9701321    3:08.70           
          3:08.70
  9. Thom Hardeman                 AZ&PC                  3:21.19 9803843    3:10.25           
          3:10.25
 10. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel    3:18.89 9801507    3:11.38           
          3:11.38
 11. Joshua Verkuil                Aquarijn               3:03.60 9700859    3:11.92           
          3:11.92
 12. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               3:14.72 9704055    3:13.43           
          3:13.43
 13. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel    3:20.03 9803137    3:17.86           
          3:17.86
 14. Reinier Mathot                De Fuut                3:18.36 9801419    3:26.70           
          3:26.70
 15. Leon Huynh                    VZC E&P                3:32.47 9704301    3:33.77           
          3:33.77
 16. Steven Pauw                   De Albatros            3:31.63 9701817    3:38.30           
          3:38.30
 DIS Aziz You You                  ZV Utrecht             3:40.93 9703751                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
 DIS Julien Soffers                de Vuursche                 NT 9804151    3:25.11           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          3:25.11
 DIS Pim America                   ZV Utrecht                  NT 9704665    3:37.61           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:37.61
 DIS Robbert Schelhaas             De Albatros            4:12.53 9804405    3:43.93           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD - VC
          3:43.93
AFGE Lennart Kruizinga             AZ&PC                  2:49.23 9702633                      
AFGE Camiel Boot                   AZ&PC                  3:31.68 9801647                      
AFGE Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel    2:52.92 9800909                      
AFGE Jevgeny Jegorov               De Albatros                 NT 9704815                      
AFGE Maurits Kruizinga             AZ&PC                       NT 9804479                      
AFGE Stijn Sickenga                de Vuursche            3:30.40 9804127                      
AFGE Arjan Rooze                   De Fuut                3:07.16 9802553                      
AFGE Ruben Nap                     VZC E&P                3:04.33 9800213                      
AFGE Friso Stolk                   De Fuut                2:53.56 9801417                      
AFGE David-Lee Hoekman             ZV Utrecht                  NT 9704899                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Brouwer                AZ&PC                  2:57.82 9802134    2:53.78           
          2:53.78
  2. Chiara van Winsum             AZ&PC                  2:59.88 9800364    2:59.99           
          2:59.99
  3. Renee Vanderheyden            AZ&PC                  3:05.23 9903130    3:02.78           
          3:02.78
  4. Esmee Morel                   AZ&PC                  3:11.46 9802356    3:03.24           
          3:03.24
  5. Riemke Bosma                  AZ&PC                  3:24.45 9902202    3:09.42           
          3:09.42
  6. Amber van de Kraats           VZC E&P                3:34.45 9900236    3:17.90           
          3:17.90
  7. Marlene Bezem                 AZ&PC                  3:37.42 9801704    3:20.24           
          3:20.24
  8. Demi Molenaar                 De Fuut                3:13.10 9803156    3:20.87           
          3:20.87
  9. Sybel van Helm                De Fuut                3:20.07 9803270    3:22.12           
          3:22.12
 10. Kim de Vries                  VZC E&P                3:24.27 9903488    3:24.97           
          3:24.97
 11. Laura Cronau                  Aquarijn               3:34.29 9900742    3:35.26           
          3:35.26
 12. Rony Honkoop                  De Fuut                3:32.42 9802888    3:37.57           
          3:37.57
 13. Firdaouss Cherkaoui           ZV Utrecht                  NT 9805520    3:48.26           
          3:48.26
 14. Willemijn van Dijk            de Vuursche            4:21.46 9805222    4:12.56           
          4:12.56
 DIS Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel    3:35.02 9903658    3:30.56           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:30.56
 DIS Susanne Schelhaas             De Albatros            3:45.69 9805224    3:33.90           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          3:33.90
 DIS Brenda Baars                  Aquarijn               3:56.60 9804284    3:39.86           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:39.86
 DIS Sharon den Oudsten            De Albatros                 NT 9905136    4:09.48           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:09.48
AFGE Youssra Tagmouty              ZV Utrecht             3:39.95 9904120                      
AFGE Louisa Shi                    ZV Utrecht                  NT 9904970                      
AFGE Renske Bassant                AZ&PC                  3:15.10 9803940                      
AFGE Melissa Penteker              De Fuut                     NT 9805292                      
AFGE Ilona Verschoor               De Albatros            3:33.02 9903478                      
AFGE Maaike Tijhof                 VZC E&P                3:15.92 9800112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:27.29 9901035    1:23.10           
            41.90  1:23.10
  2. Max Kunz                      VZC E&P                1:25.55 9900401    1:24.01           
            41.37  1:24.01
  3. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:29.38 9900605    1:27.73           
            44.10  1:27.73
  4. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:43.90 9900197    1:38.49           
            48.53  1:38.49
  5. Alex Razzak                   AZ&PC                  1:40.29 9900493    1:39.09           
            48.09  1:39.09
  6. Alex Algra                    de Vuursche            1:38.00 9901047    1:43.19           
            49.09  1:43.19
  7. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:45.09 9902099    1:44.06           
            49.94  1:44.06
  8. Youva Afajjay                 ZV Utrecht             1:45.63 9903229    1:44.65           
            49.20  1:44.65
  9. Gijs van Eck                  ZV Utrecht             1:41.50 9900823    1:46.19           
            51.32  1:46.19
 10. Xantier Slijngard             AZ&PC                  1:50.11 9901529    1:46.95           
            54.07  1:46.95
 11. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  2:06.61 9903327    1:59.99           
            58.19  1:59.99
 12. David Schmieman               De Albatros            2:05.97 9901557    2:10.16           
          1:03.95  2:10.16
 13. Amine Nari                    ZV Utrecht             2:06.24 9903063    2:19.46           
          1:09.23  2:19.46
 DIS Sijmen Witteveen              AZ&PC                  1:48.08 9902343    1:43.84           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.05  1:43.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  VZC E&P                1:24.32 0003390    1:24.18           
            39.82  1:24.18
  2. Shania Wijk van               De Fuut                1:27.83 0000968    1:25.73           
            41.20  1:25.73
  3. Florien de Lange              AZ&PC                  1:25.17 0000190    1:27.60           
            40.88  1:27.60
  4. Lisanne Seising               VZC E&P                1:31.57 0002084    1:31.15           
            43.64  1:31.15
  5. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:28.02 0002484    1:32.49           
            45.66  1:32.49
  6. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  1:33.10 0003604    1:32.70           
            45.52  1:32.70
  7. Kim Rijksen                   VZC E&P                1:36.34 0002558    1:37.49           
            45.33  1:37.49
  8. Sanne Zitter                  VZC E&P                2:03.72 0003352    1:41.42           
            49.36  1:41.42
  9. Manon Herber                  De Fuut                1:58.47 0004172    1:44.18           
            48.47  1:44.18
 10. Marit van Kooten              VZC E&P                1:49.94 0001542    1:48.09           
            48.56  1:48.09
 11. Alinde Verburg                VZC E&P                2:00.14 0002376    1:49.11           
            49.71  1:49.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:46.12 0101667    1:45.38           
            50.45  1:45.38
  2. Fayssal Lantema               ZV Utrecht             1:43.10 0101379    1:46.00           
            51.10  1:46.00
  3. Stanley Huynh                 VZC E&P                1:55.17 0101253    1:46.94           
            54.15  1:46.94
  4. Floyd de Mönnink              AZ&PC                  2:02.32 0200143    1:50.33           
            56.02  1:50.33
  5. Benjamin Lotfolahian          AZ&PC                  2:15.84 0200331    1:50.74           
            54.73  1:50.74
  6. Jarmo ten Broek               AZ&PC                  1:59.75 0100085    1:53.68           
            53.74  1:53.68
  7. Danny Seising                 VZC E&P                2:29.81 0200081    1:55.90           
            56.22  1:55.90
  8. Christiaan Smit               De Fuut                     NT 0102463    1:59.65           
            58.86  1:59.65
  9. Martijn Bolander              De Fuut                     NT 0102107    2:02.94           
          1:00.35  2:02.94
 10. Hans Blankensteijn            Aquarijn               2:10.28 0200159    2:06.54           
          1:01.76  2:06.54
 11. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                2:29.19 0300145    2:38.31           
          1:14.43  2:38.31
 DIS Anthony Huynh                 VZC E&P                     NT 0200605    1:54.45           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.89  1:54.45
 DIS Ahmet Usta                    ZV Utrecht             2:08.14 0101381    2:09.20           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:01.60  2:09.20
AFGE Sebastiaan van der Meer       AZ&PC                  1:35.61 0100913                      
AFGE Daen Spoor                    VZC E&P                1:45.95 0101117                      
AFGE Bob Broeze                    AZ&PC                  1:58.00 0200073                      
AFGE Anass Cherkaoui               ZV Utrecht             1:59.04 0101857                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyonne Stam                   AZ&PC                    55.98 0200292      56.19           
  2. Djelo Gudde                   AZ&PC                    58.15 0200402      58.16           
  3. Lieke Nijmeijer               AZ&PC                  1:03.79 0300124    1:09.53           
AFGE Lisa Shi                      ZV Utrecht               56.67 0200936                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:23.99 0000223    1:23.74           
            40.97  1:23.74
  2. Olivier Jans                  De Fuut                1:30.57 0001815    1:26.91           
            43.12  1:26.91
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                1:38.70 0001725    1:34.18           
            46.81  1:34.18
  4. Roan Buijs                    Aquarijn               1:33.11 0001775    1:35.23           
            45.80  1:35.23
  5. Leandre Soffers               de Vuursche            1:35.61 0003474    1:37.09           
            47.63  1:37.09
  6. Milan ten Broek               AZ&PC                  1:33.66 0000229    1:38.22           
            48.99  1:38.22
  7. Tom de Ruiter                 AZ&PC                       NT 0001751    1:51.25           
            53.68  1:51.25
  8. Mink Rietveld                 AZ&PC                       NT 0002603    1:58.77           
            57.74  1:58.77
  9. Sander Koot                   VZC E&P                     NT 0003601    1:59.31           
            56.94  1:59.31
 10. Bas Ritmeester                VZC E&P                2:09.82 0002543    2:05.65           
          1:03.09  2:05.65
 11. Mike van Kooten               VZC E&P                2:15.16 0001419    2:07.47           
          1:01.11  2:07.47
 12. David van Helm                De Fuut                     NT 0003681    2:43.57           
          1:15.14  2:43.57
AFGE Sem Koelewijn                 AZ&PC                  1:46.56 0001749                      
AFGE Thomas Groenendijk            Aquarijn               1:46.51 0002961                      
AFGE Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647                      
AFGE Stef Miggels                  de Vuursche                 NT 0002643                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Hardeman                AZ&PC                    54.84 0101068      48.93           
  2. Jessica Baars                 De Albatros              55.61 0101966      53.95           
  3. Yara Weldam                   Aquarijn               1:00.56 0102762      55.78           
  4. Drew van Huizen               ZV Utrecht               58.34 0101314      58.88           
  5. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:07.97 0100686    1:00.60           
 DIS Esther Nap                    VZC E&P                     NT 0100280    1:01.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Ella Rietveld                 AZ&PC                       NT 0102398    1:09.21           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Emma Meerbeek                 VZC E&P                     NT 0100660    1:09.29           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGE Anastasia Manschot            De Fuut                     NT 0103022                      
AFGE Puk Schoonderbeek             VZC E&P                  53.89 0101242                      
AFGE Mahres van Walsem             VZC E&P                1:11.81 0100688                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Djamal van der Hoeven         AZ&PC                  2:57.92 9800127    3:03.15           
          1:31.24  3:03.15
  2. Theo Arp                      AZ&PC                  3:24.46 9701869    3:14.49           
          1:34.73  3:14.49
  3. Tjeerd Smid                   AZ&PC                  3:25.69 9703723    3:15.38           
          1:36.41  3:15.38
  4. Joep Kuipers                  AZ&PC                  3:35.48 9700633    3:31.71           
          1:42.21  3:31.71
  5. Jos van Herk                  VZC E&P                3:50.19 9803037    3:32.44           
          1:42.51  3:32.44
  6. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               3:35.69 9704055    3:33.10           
          1:41.84  3:33.10
  7. Leroy van Ooijik              VZC E&P                3:45.00 9800361    3:35.44           
          1:42.84  3:35.44
  8. Daniel van Noord              Zwemlust den Hommel    3:35.90 9704067    3:36.80           
          1:44.40  3:36.80
  9. Pim America                   ZV Utrecht             3:37.79 9704665    3:38.41           
          1:43.85  3:38.41
 10. Leon Huynh                    VZC E&P                3:55.89 9704301    3:38.70           
          1:44.80  3:38.70
 11. Rick Paardekooper             VZC E&P                3:55.91 9701321    3:38.75           
          3:38.75
 12. Joshua Verkuil                Aquarijn               3:31.32 9700859    3:42.01           
          1:47.12  3:42.01
 13. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel    3:54.20 9801507    3:45.60           
          1:48.88  3:45.60
 14. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel    3:48.69 9803137    3:49.41           
          1:52.61  3:49.41
 15. Robbert Schelhaas             De Albatros            4:01.50 9804405    3:55.11           
          1:55.37  3:55.11
 16. Thom Hardeman                 AZ&PC                       NT 9803843    3:58.77           
          1:54.97  3:58.77
 17. Steven Pauw                   De Albatros            3:49.97 9701817    4:00.97           
          1:57.83  4:00.97
 18. Aziz You You                  ZV Utrecht                  NT 9703751    4:04.32           
          1:59.02  4:04.32
 19. Reinier Mathot                De Fuut                     NT 9801419    4:15.96           
          2:05.09  4:15.96
 DIS Julien Soffers                de Vuursche                 NT 9804151    4:12.13           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:59.21  4:12.13
AFGE Ruben Nap                     VZC E&P                3:31.89 9800213                      
AFGE Friso Stolk                   De Fuut                3:15.39 9801417                      
AFGE David-Lee Hoekman             ZV Utrecht                  NT 9704899                      
AFGE Stijn Sickenga                de Vuursche            4:14.86 9804127                      
AFGE Arjan Rooze                   De Fuut                     NT 9802553                      
AFGE Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel    3:36.87 9800909                      
AFGE Jevgeny Jegorov               De Albatros                 NT 9704815                      
AFGE Camiel Boot                   AZ&PC                  3:47.23 9801647                      
AFGE Lennart Kruizinga             AZ&PC                  3:14.04 9702633                      
AFGE Maurits Kruizinga             AZ&PC                  4:05.84 9804479                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Morel                   AZ&PC                  3:22.46 9802356    3:19.57           
          1:37.21  3:19.57
  2. Renee Vanderheyden            AZ&PC                  3:35.66 9903130    3:20.20           
          1:39.53  3:20.20
  3. Chiara van Winsum             AZ&PC                  3:33.09 9800364    3:26.32           
          1:39.42  3:26.32
  4. Amber van de Kraats           VZC E&P                3:45.81 9900236    3:36.57           
          1:43.82  3:36.57
  5. Marlene Bezem                 AZ&PC                  3:33.70 9801704    3:38.30           
          1:44.77  3:38.30
  6. Demi Molenaar                 De Fuut                3:35.88 9803156    3:38.80           
          1:48.38  3:38.80
  7. Kim de Vries                  VZC E&P                3:44.61 9903488    3:40.21           
          1:47.80  3:40.21
  8. Sybel van Helm                De Fuut                3:39.91 9803270    3:40.76           
          1:46.89  3:40.76
  9. Sophie Brouwer                AZ&PC                  3:34.75 9802134    3:40.94           
          1:46.82  3:40.94
 10. Susanne Schelhaas             De Albatros            3:54.85 9805224    3:46.59           
          1:52.08  3:46.59
 11. Riemke Bosma                  AZ&PC                  3:48.36 9902202    3:46.83           
          1:50.77  3:46.83
 12. Laura Cronau                  Aquarijn                    NT 9900742    3:51.57           
          1:52.47  3:51.57
 13. Brenda Baars                  Aquarijn               3:57.57 9804284    3:53.58           
          1:53.15  3:53.58
 14. Rony Honkoop                  De Fuut                3:52.56 9802888    4:03.93           
          2:00.30  4:03.93
 15. Sharon den Oudsten            De Albatros                 NT 9905136    4:24.51           
          1:06.93  4:24.51
 16. Esther Ensing                 De Fuut                     NT 9902182    4:27.45           
          2:06.92  4:27.45
 17. Firdaouss Cherkaoui           ZV Utrecht             4:27.47 9805520    4:29.10           
          2:06.72  4:29.10
 18. Willemijn van Dijk            de Vuursche            4:34.66 9805222    4:34.45           
          2:11.08  4:34.45
 DIS Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel    3:56.92 9903658    4:00.11           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:55.09  4:00.11
AFGE Melissa Penteker              De Fuut                4:09.39 9805292                      
AFGE Youssra Tagmouty              ZV Utrecht             3:57.80 9904120                      
AFGE Renske Bassant                AZ&PC                  3:56.23 9803940                      
AFGE Ilona Verschoor               De Albatros            4:10.93 9903478                      
AFGE Maaike Tijhof                 VZC E&P                3:27.84 9800112                      
AFGE Louisa Shi                    ZV Utrecht                  NT 9904970                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:42.98 9900605    1:38.17           
            46.08  1:38.17
  2. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:40.02 9901035    1:39.79           
            48.16  1:39.79
  3. Max Kunz                      VZC E&P                1:39.33 9900401    1:41.36           
            48.33  1:41.36
  4. Xantier Slijngard             AZ&PC                  1:58.14 9901529    1:50.34           
            52.48  1:50.34
  5. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:51.86 9902099    1:53.05           
            53.37  1:53.05
  6. Gijs van Eck                  ZV Utrecht             1:48.46 9900823    1:53.65           
            53.26  1:53.65
  7. Kevin Güngörmüs               AZ&PC                  2:02.96 9903327    1:53.82           
            54.73  1:53.82
  8. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:59.67 9900197    1:54.07           
            53.72  1:54.07
  9. Alex Algra                    de Vuursche            1:51.75 9901047    1:59.08           
            55.72  1:59.08
 10. Sijmen Witteveen              AZ&PC                  2:07.70 9902343    2:01.01           
            57.75  2:01.01
 11. Youva Afajjay                 ZV Utrecht             2:00.19 9903229    2:01.34           
            58.40  2:01.34
 12. David Schmieman               De Albatros            2:38.82 9901557    2:44.60           
          1:20.50  2:44.60
 DIS Alex Razzak                   AZ&PC                  1:51.21 9900493    1:52.69           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            52.43  1:52.69
 DIS Amine Nari                    ZV Utrecht             2:11.50 9903063    2:19.36           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:06.18  2:19.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
22-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  VZC E&P                1:38.38 0003390    1:36.79           
            47.68  1:36.79
  2. Lisanne Seising               VZC E&P                1:40.60 0002084    1:43.16           
            51.82  1:43.16
  3. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:40.59 0002484    1:44.48           
            52.87  1:44.48
  4. Shania Wijk van               De Fuut                1:41.68 0000968    1:45.24           
            53.68  1:45.24
  5. Florien de Lange              AZ&PC                  1:42.02 0000190    1:45.86           
            51.86  1:45.86
  6. Renske Tinnevelt              AZ&PC                  1:47.51 0003604    1:48.19           
            54.38  1:48.19
  7. Kim Rijksen                   VZC E&P                1:47.63 0002558    1:49.51           
            52.39  1:49.51
  8. Marit van Kooten              VZC E&P                1:51.26 0001542    1:50.85           
            53.66  1:50.85
  9. Sanne Zitter                  VZC E&P                2:04.13 0003352    1:59.98           
            57.72  1:59.98
 10. Alinde Verburg                VZC E&P                2:04.08 0002376    2:01.80           
            56.37  2:01.80
 11. Manon Herber                  De Fuut                     NT 0004172    2:08.21           
            59.93  2:08.21
AFGE Amina Bachounda               Aquarijn               2:09.29 0003818                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal