Verenigingscompetitie Deel 3
Horst (NED),    16.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   8:51.97            9:01.14           
        Ingrid van Horen, 92                       Judith van Meijel, 91
        Alice Janssen, 89                          Michelle Verouden, 94
          1:06.16  2:15.94  9:01.14

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          9:20.43            9:29.51           
        Nina Grispen, 97                           Misty Coert, 93
        Dimphy van de Laar, 92                     Lotte Greven, 87
          1:11.89  2:30.02  9:29.51

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           9:30.36            9:42.81           
        Maaike Sanders, 96                         Andra Dols, 95
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Eline van der Plas, 95
          1:07.38  2:23.46  9:42.81




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:31.26 9902072    1:31.86           
  2. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:33.04 9900570    1:33.89           
  3. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:42.32 9900730    1:37.51           
  4. Hilde Litjens                 HZPC                   1:38.74 9901156    1:40.34           
  5. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:48.01 9900572    1:42.36           
  6. Noa de Vries                  HZPC                   1:47.55 0101556    1:46.11           
  7. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:49.91 9900040    1:47.98           
  8. Marloes Janssen               HZPC                   1:53.38 9904128    1:48.20           
  9. Imke van den Hoef             HZPC                   1:49.41 0101552    1:50.36           
 10. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:52.30 0100616    1:51.64           
 11. Celine Zanders                HZPC                   2:25.35 0003054    2:16.57           
  NG Lieke Meulenkamp              HZPC                   2:11.27 0101554                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                     36.92 9900517      35.88           
  2. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            46.43 9903169      37.09           
  3. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             40.01 0000593      39.11           
  4. Sander Aerts                  HZPC                     42.76 9902045      39.92           
  5. Giel van Megen                HZPC                     42.37 0000265      43.49           
  6. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            46.16 0100879      44.65           
  7. Pasha Weken                   HZPC                     47.29 9903067      47.73           
  8. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg               NT 0003797      50.86           
  9. Stephan Hamers                ZC Valkenburg            53.46 9900095      53.80           
 DIS Guido Berghorst               ZC Valkenburg            53.76 0100447      50.60           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:17.34 9702110    1:17.91           
  2. Lotte van Megen               HZPC                   1:20.78 9701376    1:20.29           
  3. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:22.12 9700714    1:21.20           
  4. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:20.25 9801826    1:21.42           
  5. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:25.50 9802184    1:22.52           
  6. Celine Buijssen               HZPC                   1:23.07 9801484    1:22.70           
  7. Milou Peeters                 HZPC                   1:25.25 9800668    1:23.87           
  8. Alette Litjens                HZPC                   1:27.63 9802220    1:25.57           
  9. Iris Portegijs                ZC Valkenburg          1:48.57 9805754    1:42.17           
 10. Janneke Grooters              ZC Valkenburg          2:01.10 9804200    1:46.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:48.15 9700879    2:49.67           
          1:18.63  2:49.67
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           3:02.38 9800287    3:06.10           
          1:30.29  3:06.10
  3. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          3:17.08 9702939    3:17.21           
          1:33.87  3:17.21
  4. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          3:26.68 9701169    3:19.13           
          1:34.42  3:19.13
  5. Finn Timmermans               HZPC                   3:39.60 9801961    3:34.21           
          1:42.62  3:34.21
  6. Pieter Otten                  HZPC                   3:32.38 9800937    3:41.78           
          1:45.61  3:41.78
  7. Bart Köhlen                   Hellas-Glana                NT 9802453    3:48.62           
          1:42.19  3:48.62
  8. Max Peuten                    HZPC                   3:56.80 9800431    3:49.50           
          1:14.16  3:49.50
  9. Jesper Lemmen                 HZPC                   4:12.16 9802319    4:12.92           
          2:01.57  4:12.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            28.72 8705620      28.99           
  2. Ingrid van Horen              HZPC                     30.64 9204060      31.08           
  3. Alice Janssen                 HZPC                     31.42 8902012      31.60           
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             30.25 9302198      31.92           
  5. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            32.82 9201052      32.07           
  6. Linda Custers                 HZPC                     32.00 8600738      33.41           
  7. Aleksandra Litvinova          ZC Valkenburg               NT 8907332      34.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:21.11 8903341    2:25.34           
          1:11.07  2:25.34
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:28.21 9403511    2:27.85           
          1:12.25  2:27.85
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:27.90 8901553    2:30.10           
          1:12.16  2:30.10
  4. Mark van Enckevort            HZPC                   2:43.97 9000797    2:44.69           
          1:17.72  2:44.69
  5. Dennis Brouwers               HZPC                   2:46.92 7800167    2:45.04           
          1:20.14  2:45.04
  6. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          2:45.15 9000573    2:47.91           
          1:21.17  2:47.91
  7. Kevin van den Bekerom         HZPC                   2:54.48 9200057    2:52.21           
          1:22.32  2:52.21
AFGE Tim Jansen                    Hellas-Glana           2:34.50 8601431                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   1:03.31 9701312    1:03.91           
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:04.92 9701232    1:05.80           
  3. Floor Weijmans                HZPC                   1:05.92 9502522    1:05.89           
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:05.45 9700656    1:08.34           
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   1:07.56 9602640    1:08.44           
  6. Juul van Berlo                HZPC                   1:11.63 9501490    1:12.50           
  7. Danae Remmel                  Hellas-Glana           1:12.68 9600588    1:12.95           
  8. Melissa Engels                HZPC                   1:23.73 9601026    1:21.25           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           5:00.20 9501965    4:54.95           
          1:07.02  4:54.95
  2. Sem Hermans                   HZPC                   5:01.98 9601259    5:06.98           
          1:09.04  5:06.98
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           5:57.89 9503663    5:19.18           
          1:07.40  5:19.18
  4. Max Grispen                   ZC Valkenburg          5:52.10 9501783    5:20.70           
          1:08.95  5:20.70
  5. Bart de Heer                  Hellas-Glana           5:43.95 9500359    5:25.65           
          1:15.38  5:25.65
  6. Sam Derks                     HZPC                   5:43.07 9600719    5:37.10           
          1:16.82  5:37.10
  7. Björn Piket                   HZPC                   5:43.76 9602133    5:39.61           
          1:20.83  5:39.61
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          5:15.32 9501239                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   2:25.21 9400150    2:26.95           
            32.23  2:26.95
  2. Rinske Becks                  HZPC                   2:40.34 9403098    2:37.53           
            34.50  2:37.53
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:34.46 9300162    2:41.51           
            33.39  2:41.51
  4. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:43.87 9602806    2:42.91           
            33.38  2:42.91
  5. Sophie Cleuren                HZPC                   2:46.26 9300158    2:46.12           
            35.56  2:46.12
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana           2:42.86 9502764    2:48.95           
            35.42  2:48.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:00.04 9400649    1:00.24           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:04.82 9403779    1:04.71           
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:04.26 9500483    1:04.83           
  4. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           1:05.45 9403763    1:05.70           
  5. Patrick Janssen               HZPC                   1:12.28 9302009    1:12.50           
  6. Bram Becks                    HZPC                   1:16.24 9303701    1:15.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:18.92 9102076    2:23.86           
          1:10.34  2:23.86
  2. Alice Janssen                 HZPC                   2:36.08 8902012    2:36.07           
          1:16.15  2:36.07
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:29.23 8705620    2:37.76           
          1:17.42  2:37.76
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:34.80 9302198    2:39.03           
          1:18.06  2:39.03
  5. Linda Custers                 HZPC                   2:34.73 8600738    2:39.83 FJ 1      
          1:17.80  2:39.83
  6. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:29.28 9201052    2:39.83 FJ 2      
          1:17.67  2:39.83
AFGE Romy Pansters                 ZC Valkenburg               NT 9605900                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.81 8402089      53.51           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            53.50 8901553      53.93           
  3. Stefan Kranenbroek            HZPC                     54.18 7900729      54.58           
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             53.86 9403511      54.95           
  5. Davy Verreussel               Hellas-Glana             51.86 8903341      55.40           
  6. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            56.17 8800937      57.01           
  7. Ralph van Megen               HZPC                     56.39 9201613      57.21           
  8. Dennis Brouwers               HZPC                     58.54 7800167      58.56           
  9. Mark van Enckevort            HZPC                     57.67 9000797      59.14           
 10. Jory Niemark                  Hellas-Glana             57.80 9204409      59.73           
 11. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg            58.14 9000573    1:00.09           
AFGE Tim Jansen                    Hellas-Glana             57.48 8601431                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Lang                    Hellas-Glana             40.55 9900730      37.99           
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             44.71 9902072      40.41           
  3. Hilde Litjens                 HZPC                     40.97 9901156      41.07           
  4. Denise Craenen                Hellas-Glana             41.66 9900040      41.54           
  5. Denise Blok                   ZC Valkenburg            42.08 9900572      41.72           
  6. Imke van den Hoef             HZPC                     41.46 0101552      42.84           
  7. Noa de Vries                  HZPC                     45.28 0101556      43.43           
  8. Marloes Janssen               HZPC                     46.72 9904128      43.44           
  9. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg            47.19 9900570      46.71           
 10. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg            49.37 0100616      49.04           
 11. Celine Zanders                HZPC                   1:03.84 0003054      56.67           
  NG Lieke Meulenkamp              HZPC                     51.33 0101554                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:31.03 9900517    1:30.75           
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:38.77 0000593    1:42.15           
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:54.45 9903169    1:47.07           
  4. Sander Aerts                  HZPC                   1:48.09 9902045    1:49.47           
  5. Giel van Megen                HZPC                   1:48.77 0000265    1:50.57           
  6. Guido Berghorst               ZC Valkenburg          1:56.83 0100447    1:57.85           
  7. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          2:01.70 0100879    2:00.08           
  8. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          2:09.02 9900095    2:04.07           
  9. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg               NT 0003797    2:06.84           
 10. Pasha Weken                   HZPC                   2:20.17 9903067    2:18.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:54.64 9702110    3:03.84           
          1:27.18  3:03.84
  2. Celine Buijssen               HZPC                   3:19.60 9801484    3:18.29           
          1:35.92  3:18.29
  3. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           3:16.48 9700714    3:19.03           
          1:34.40  3:19.03
  4. Milou Peeters                 HZPC                   3:20.72 9800668    3:19.21           
          1:36.73  3:19.21
  5. Lotte van Megen               HZPC                   3:15.91 9701376    3:25.84           
          1:35.97  3:25.84
  6. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          3:30.18 9801826    3:26.26           
          1:39.63  3:26.26
  7. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          3:37.32 9802184    3:29.33           
          1:39.97  3:29.33
  8. Alette Litjens                HZPC                   3:32.03 9802220    3:31.08           
          1:39.76  3:31.08
  9. Janneke Grooters              ZC Valkenburg          3:58.69 9804200    3:57.02           
          1:54.54  3:57.02
 10. Iris Portegijs                ZC Valkenburg          4:05.59 9805754    4:04.03           
          1:58.74  4:04.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:06.89 9700879    1:06.69           
  2. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:19.90 9701169    1:19.53           
  3. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:22.80 9702939    1:20.53           
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:22.95 9802453    1:23.55           
  5. Max Peuten                    HZPC                   1:28.14 9800431    1:28.63           
  6. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:28.32 9800287    1:30.85           
  7. Finn Timmermans               HZPC                   1:39.00 9801961    1:36.77           
  8. Pieter Otten                  HZPC                   1:40.67 9800937    1:42.23           
  9. Jesper Lemmen                 HZPC                   1:45.48 9802319    1:43.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              HZPC                   1:00.86 9204060    1:01.46           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:01.27 8705620    1:02.17           
  3. Judith van Meijel             HZPC                     59.28 9102076    1:02.31           
  4. Alice Janssen                 HZPC                   1:02.88 8902012    1:04.21           
  5. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:04.06 9500866    1:04.42           
  6. Linda Custers                 HZPC                   1:03.05 8600738    1:05.05           
  7. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:01.39 9302198    1:05.32           
  8. Aleksandra Litvinova          ZC Valkenburg          1:11.46 8907332    1:11.39           
  9. Henriëtte van der Roer        ZC Valkenburg          1:32.63 9600686    1:31.23           
AFGE Romy Pansters                 ZC Valkenburg          1:13.92 9605900                      
  NG Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:06.30 9201052                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            28.53 8901553      27.06           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             26.27 8402089      27.08           
  3. Davy Verreussel               Hellas-Glana             25.16 8903341      27.20           
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                     26.81 7900729      27.49           
  5. Ralph van Megen               HZPC                     27.28 9201613      28.37           
  6. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             28.23 9403511      28.56           
  7. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg            32.60 9000573      29.57           
  8. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            28.53 8800937      29.64           
  9. Jory Niemark                  Hellas-Glana             29.55 9204409      29.91           
 10. Kevin van den Bekerom         HZPC                     32.12 9200057      33.25           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   5:32.86 9701312    5:29.20           
          1:14.53  5:29.20
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           5:29.03 9701232    5:34.38           
          1:12.42  5:34.38
  3. Floor Weijmans                HZPC                   5:52.34 9502522    5:53.49           
          1:20.34  5:53.49
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg               NT 9700656    6:14.22           
          1:18.39  6:14.22
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   6:04.60 9602640    6:16.05           
          1:27.54  6:16.05
  6. Juul van Berlo                HZPC                   6:18.48 9501490    6:20.78           
          1:26.62  6:20.78
  7. Danae Remmel                  Hellas-Glana           6:30.66 9600588    6:50.91           
          1:31.28  6:50.91
  8. Melissa Engels                HZPC                        NT 9601026    7:15.60           
          1:47.51  7:15.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                     58.64 9601259      58.68           
  2. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             57.71 9503663      58.88           
  3. Max Grispen                   ZC Valkenburg            59.42 9501783    1:00.21           
  4. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             59.82 9501965    1:01.82           
  5. Sam Derks                     HZPC                   1:01.23 9600719    1:01.90           
  6. Björn Piket                   HZPC                   1:03.33 9602133    1:04.45           
  7. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:03.31 9500359    1:04.51           
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            58.97 9501239                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:05.42 9400150    1:08.08           
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:06.35 9300162    1:12.88           
  3. Rinske Becks                  HZPC                   1:16.46 9403098    1:14.18           
  4. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:17.12 9502764    1:16.36           
  5. Sophie Cleuren                HZPC                   1:18.30 9300158    1:17.55           
  6. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:16.67 9602806    1:17.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:13.47 9400649    2:15.53           
            28.27  2:15.53
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:22.80 9403779    2:19.87           
            30.97  2:19.87
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:21.66 9500483    2:26.75           
            30.33  2:26.75
  4. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           2:30.59 9403763    2:30.70           
            30.30  2:30.70
  5. Bram Becks                    HZPC                   2:35.96 9303701    2:31.95           
            34.62  2:31.95
  6. Patrick Janssen               HZPC                   2:34.72 9302009    2:34.52           
            33.08  2:34.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:42.70 9102076    2:46.36           
          1:20.36  2:46.36
  2. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:47.22 9500866    2:49.10           
          1:22.05  2:49.10
  3. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:45.55 9302198    2:50.78           
          1:24.42  2:50.78
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   2:54.42 9204060    2:54.02           
          1:23.84  2:54.02
  5. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:55.92 8705620    3:02.45           
          1:26.32  3:02.45
  6. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:59.32 9201052    3:09.16           
          1:30.36  3:09.16
  7. Linda Custers                 HZPC                   3:05.43 8600738    3:11.84           
          1:32.68  3:11.84
  8. Henriëtte van der Roer        ZC Valkenburg          3:43.25 9600686    3:49.22           
          1:50.45  3:49.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:08.87 8903341    2:13.17           
          1:06.71  2:13.17
  2. Dennis Brouwers               HZPC                   2:16.46 7800167    2:14.33           
          1:07.73  2:14.33
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:14.17 8901553    2:19.55           
          1:07.33  2:19.55
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana           2:16.93 8402089    2:20.39           
          1:06.61  2:20.39
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                   2:22.99 7900729    2:22.79           
          1:10.72  2:22.79
  6. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          2:16.73 9000573    2:23.40           
          1:08.63  2:23.40
  7. Mark van Enckevort            HZPC                   2:25.27 9000797    2:27.71           
          1:12.72  2:27.71
  8. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:21.30 9204409    2:28.16           
          1:12.82  2:28.16
  9. Ralph van Megen               HZPC                   2:32.18 9201613    2:29.41           
          1:13.50  2:29.41
 10. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          2:27.39 8800937    2:30.86           
          1:12.45  2:30.86
AFGE Tim Jansen                    Hellas-Glana           2:17.12 8601431                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:05.71            2:06.70           
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Kelly Craenen, 97
        Julia Lang, 99                             Wendy Bex, 97
            28.98  2:06.70

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:11.81            2:10.88           
        Milou Peeters, 98                          Lotte van Megen, 97
        Celine Buijssen, 98                        Manon Koster, 97
            34.67  2:10.88

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:12.94            2:17.68           
        Minke Theunissen, 98                       Denise Blok, 99
        Nina Vriezelaar, 99                        Nina Grispen, 97
            34.16  2:17.68




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
16-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:34.67            4:33.82           
        Kenny Sieben, 95                           Kevin Wolters, 95
        Bart de Heer, 95                           Bart Köhlen, 98
          1:06.65  4:33.82

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:33.17            4:37.70           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            Björn Piket, 96
          1:10.59  4:37.70

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:30.67            4:41.83           
        Danny Hamers, 97                           Max Grispen, 95
        Mart Theunissen, 95                        Tim Stassen, 97
          1:20.68  4:41.83




SPLASH Meet Manager 11Registered to HZPC