Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


EON landelijke B en C- Competitie ronde 3
Alkmaar, 16.1.2011


Programmanr. 1
16-1-2011 - 13:30
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw9:16.789:41.82
Mandy Verhage
Elena Peeters
Tess de Boer
Marianne vd Poll
95
96
96
89
31.131:06.662:21.092:21.09
2.Ed-Vo 1Ed-Vo9:56.739:53.69
Lara Deul
Jenny de Does
Monique Tol-Tuijp
Ingrid de Does-Sier
96
82
69
80
32.751:09.152:23.65
2:33.13
2:26.43
2:30.48
2:23.65
2:33.13
2:26.43
2:30.48
3.ZV Waterland 1ZV Waterland9:57.0310:03.20
Saritha van Zanten
Sarah de Waart
Rozemarijn de Waart
Ryanne van Gulik
98
91
92
89
33.571:13.021:54.212:33.052:33.05
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)10:05.3210:09.24
Lisanne van Zijl
Eline den Brave
Zoë van der Kwaak
Melina Knol
95
96
98
98
32.711:11.601:51.542:30.342:30.34


Programmanr. 2
16-1-2011 - 13:40
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:47.5499032921:35.83
50m:46.4646.46100m:1:35.8349.37
2.Michelle VerhoevenEd-Vo1:39.2000019221:36.46
50m:46.3646.36100m:1:36.4650.10
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:49.0599023121:39.84
50m:47.5247.52100m:1:39.8452.32
4.Denise BoonstraDaw1:50.5699026621:42.11
50m:47.4947.49100m:1:42.1154.62
5.Naomi te LindertDawNT99047821:42.36
50m:48.2348.23100m:1:42.3654.13
6.Talya de LangeDaw1:45.2699021901:46.26
50m:51.2251.22100m:1:46.2655.04
7.Saskia van der VeldenDaw1:47.9900014781:46.69
50m:50.8850.88100m:1:46.6955.81
8.Chantal HetjesEd-Vo1:51.1700015101:48.76
9.Jasmijn PadtDaw1:58.7699001561:48.77
50m:52.3652.36100m:1:48.7756.41
10.Myrthe van BeekDaw2:04.4899010741:49.86A
50m:53.1453.14100m:1:49.8656.72
Stephania BosDaw1:52.5401027541:49.86B
50m:51.7051.70100m:1:49.8658.16
12.Eline WiersmaDaw1:57.2900014821:52.94
50m:52.6952.69100m:1:52.941:00.25
13.Roos WindtZV Waterland2:03.2200026142:01.72
50m:58.0458.04100m:2:01.721:03.68
14.Kim GroeneveldZV Waterland2:03.2501009242:03.01
50m:59.1359.13100m:2:03.011:03.88
15.Roos SchipperZV Waterland2:10.9501024082:09.75
50m:59.6759.67100m:2:09.751:10.08
16.Sterre VeermanEd-Vo2:23.3000035442:17.22
50m:1:06.511:06.51100m:2:17.221:10.71
AFGEMCaitlin BerkelZV Waterland2:03.940000608
AFGEMHannah BervoetsZaanstad (SG)1:39.870000726
AFGEMIlona StroekEd-Vo1:57.440002434


Programmanr. 3
16-1-2011 - 13:50
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim KieftZaanstad (SG)40.07990192139.35
2.Luc KroonEd-Vo40.84010069740.79
3.Friso DatemaDaw43.73000302741.26
4.Terence PowerDaw48.01000290542.93
5.Arjen van der VisZV Waterland48.65000294543.15
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)44.97990196943.66
7.Daan in de BraektZaanstad (SG)44.25990057143.83
8.Jens de GrootDaw49.33000139944.33
9.Michael van KerkwijkZV Waterland49.04010220544.67
10.Vito MeijZV Waterland49.23990077745.36
11.Ruben UidamZV Waterland50.06000294946.33
12.Nanne BrugmanZV Waterland47.06990136747.06
13.Kees DetermanZV Waterland49.37990136548.02
14.Nick StikkelmanDaw48.36010059348.62
15.Jason MacleodDaw51.90000097348.86
16.Tadhg Oude EssinkDawNT000361150.32
17.Bas BetsZaanstad (SG)46.72000105951.85
18.Aman SinghviDaw56.00000098152.02
19.Bjorn KeizerEd-Vo54.99010219953.19
AFGEMJordi van der LemEd-Vo49.090000189


Programmanr. 4
16-1-2011 - 13:55
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:16.1198010641:15.79
50m:37.3837.38100m:1:15.7938.41
2.Tami de LangeDaw1:17.9797041161:16.97
3.Lotte HoogeterpDaw1:23.6997038781:21.58
4.Kimberley KortDaw1:26.5398046981:23.35
50m:39.8039.80100m:1:23.3543.55
5.Femke StevensZaanstad (SG)1:25.9099015461:24.27
50m:40.6940.69100m:1:24.2743.58
6.Merel TolEd-Vo1:32.4298003001:30.40
50m:44.6744.67100m:1:30.4045.73
7.Roanne StolkZV Waterland1:34.6398010021:30.94
50m:44.7044.70100m:1:30.9446.24
8.Tarryn MacleodDaw1:38.5098016221:35.44
50m:45.7945.79100m:1:35.4449.65
9.Esmée VeermanEd-Vo1:41.1399040421:40.99
50m:48.0148.01100m:1:40.9952.98
10.Sammy Jo BronZaanstad (SG)NT98020501:41.98
50m:50.9250.92100m:1:41.9851.06
11.Rebecca SchipperZV Waterland1:43.4299022401:42.81
12.Sharon van der LemEd-Vo1:39.4198002701:44.45
50m:50.7150.71100m:1:44.4553.74


Programmanr. 5
16-1-2011 - 14:00
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex SandburgZaanstad (SG)NT98006993:04.45
50m:40.5540.55150m:2:15.891:35.34200m:3:04.4548.56
2.Frank DekkerDaw3:17.7198011553:19.81
50m:41.1041.10100m:1:30.5349.43150m:2:24.2453.71200m:3:19.8155.57
3.Thomas HaneveldDaw3:40.1198016313:34.45
50m:47.8847.88100m:1:43.0055.12200m:3:34.451:51.45
4.Max PuschDaw3:47.6098029593:38.51
50m:47.6047.60100m:1:43.2155.61150m:2:41.6258.41200m:3:38.5156.89
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)NT99007133:40.25
50m:49.4549.45100m:1:45.1155.66150m:2:42.0956.98200m:3:40.2558.16


Programmanr. 6
16-1-2011 - 14:05
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo1:21.1797003511:22.33
50m:38.9538.95100m:1:22.3343.38
2.Rick van ZantenZV Waterland1:31.4098003511:26.94
50m:41.1341.13100m:1:26.9445.81
3.Nico KarregatEd-Vo1:39.3297010011:33.93
50m:45.0545.05100m:1:33.9348.88
4.Bas VlugtEd-Vo1:37.0599007271:37.26
50m:46.2546.25100m:1:37.2651.01
AFGEMIan BerkelZV Waterland2:03.349801199


Programmanr. 7
16-1-2011 - 14:05
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike VoorenDaw31.31910332432.88B
Marianne vd PollDaw29.55890335232.88A
3.Sarah de WaartZV Waterland33.87910340033.01
4.Ingrid de Does-SierEd-Vo32.47800099633.47
5.Monique Tol-TuijpEd-Vo32.96690080033.61
6.Ilana SchaapDaw33.61910271433.75B
Ryanne van GulikZV Waterland33.82890547033.75B
8.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)34.76950545434.11
9.Ilona HogerheydeDaw34.00740022434.18
10.Agnes de DoesEd-Vo35.13820039834.58
11.Dieuwertje JorinkDaw32.97930230635.49
12.Rozemarijn de WaartZV Waterland34.37920195435.67
13.Jenny de DoesEd-Vo35.42820040035.81
14.Sandra KokEd-Vo33.69910742436.38
15.Joyce GeschiereEd-Vo36.18900752637.79
16.Elise KeijzerEd-Vo34.90920745638.06
17.Desiree van der LemEd-Vo37.54680028238.21
18.Mieke van DrielZV Waterland36.11890100838.64
Lieke KoenderinkZaanstad (SG)37.60970356638.64
20.Katelijn IJssennaggerDaw39.36930676439.58


Programmanr. 8
16-1-2011 - 14:10
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fred BondEd-Vo2:38.5489056972:39.74
50m:36.7336.73100m:1:17.6140.88150m:1:58.4140.80200m:2:39.7441.33
2.Jordy KokZV Waterland2:39.0187017832:42.26
50m:36.7036.70100m:1:18.2641.56150m:2:00.4742.21200m:2:42.2641.79
3.Demi de RooijDaw2:38.8291056072:42.33
50m:35.1435.14100m:1:15.3240.18150m:1:57.8342.51200m:2:42.3344.50
4.João SchilderZV Waterland2:40.9692021452:44.64
50m:37.0537.05100m:1:18.5941.54150m:2:01.6543.06200m:2:44.6442.99
5.Robin SchortinghuisZaanstad (SG)2:37.8690029152:45.57
50m:36.2936.29100m:1:17.7241.43200m:2:45.571:27.85
6.Bart SchramDaw2:41.6491036832:46.20
50m:34.7334.73100m:1:16.4641.73150m:2:00.5944.13200m:2:46.2045.61
7.Edwin FeekeZaanstad (SG)2:38.3979017592:48.43
50m:37.2437.24100m:1:18.7041.46150m:2:02.0143.31200m:2:48.4346.42
8.Tom van GulikZV Waterland2:37.7084007992:48.82
50m:37.4037.40100m:1:19.5542.15150m:2:03.2043.65200m:2:48.8245.62
9.Nicky KokZV Waterland2:46.9888019312:49.33
50m:37.7037.70100m:1:20.1142.41150m:2:04.1944.08200m:2:49.3345.14
10.Hans SchoenmakersDaw2:54.2969008632:55.76
50m:38.0538.05100m:1:23.2945.24150m:2:09.3846.09200m:2:55.7646.38
11.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)2:49.7787010412:58.03
50m:38.0938.09100m:1:22.8544.76200m:2:58.031:35.18
12.Marcel van der LemEd-Vo3:00.8265005632:58.58
50m:40.0340.03100m:1:24.8544.82150m:2:11.3046.45200m:2:58.5847.28
13.Maikel BoesZV Waterland3:09.4092046293:10.59
50m:42.6342.63100m:1:29.7347.10150m:2:20.4850.75200m:3:10.5950.11
14.Rob TolEd-Vo2:57.3092054593:12.19
50m:40.8540.85100m:1:30.6749.82150m:2:22.5951.92200m:3:12.1949.60
15.Tim de GraafZV Waterland2:59.0892021373:17.21
50m:39.7739.77100m:1:28.0048.23150m:2:23.2355.23200m:3:17.2153.98
16.Stefan BouwmanZV Waterland3:14.3491002513:19.26
50m:43.1143.11100m:1:32.7349.62150m:2:25.6152.88200m:3:19.2653.65


Programmanr. 9
16-1-2011 - 14:20
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tess de BoerDaw1:06.3096015161:06.44
50m:32.1932.19100m:1:06.4434.25
2.Eline den BraveZaanstad (SG)1:07.8696016821:08.05
50m:32.8632.86100m:1:08.0535.19
3.Melina KnolZaanstad (SG)1:08.6698022321:08.92
50m:32.3632.36100m:1:08.9236.56
4.Saritha van ZantenZV Waterland1:12.4998012201:10.02
50m:34.1834.18100m:1:10.0235.84
5.Elena PeetersDaw1:08.1396036901:10.13
50m:33.9833.98100m:1:10.1336.15
6.Annemarie OtteEd-Vo1:12.6496038101:10.65
50m:33.5233.52100m:1:10.6537.13
7.Lisa SchellingerZV Waterland1:10.0896020061:10.89
50m:33.8033.80100m:1:10.8937.09
8.Janine KroonEd-Vo1:09.9196006001:14.17
50m:35.6135.61100m:1:14.1738.56
9.Isabelle OtteEd-Vo1:13.5097026461:14.34
50m:36.3136.31100m:1:14.3438.03
10.Nathalja WiersmaDaw1:11.6896033361:14.81
50m:35.5335.53100m:1:14.8139.28


Programmanr. 11
16-1-2011 - 14:20
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo2:19.5695011192:23.12
50m:29.9229.92200m:2:23.121:53.20
2.Job BoersmaDaw2:27.6595011852:31.21
50m:30.6230.62200m:2:31.212:00.59
3.Klaas SchouteDaw2:32.4895008912:34.94
50m:33.1233.12200m:2:34.942:01.82
4.Kaspur van der LemEd-Vo2:42.3096002792:35.56
50m:34.0034.00100m:1:13.1939.19150m:2:00.4647.27200m:2:35.5635.10
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:41.7797019932:36.66
50m:33.0733.07100m:1:13.4540.38150m:2:01.7248.27200m:2:36.6634.94
6.Paul de GraafZV Waterland2:35.9295001072:39.07
50m:32.8632.86100m:1:14.1841.32150m:2:00.9046.72200m:2:39.0738.17
7.Pepijn JorinkDaw2:39.3495025752:40.64
50m:35.3035.30100m:1:17.7542.45150m:2:02.8645.11200m:2:40.6437.78
8.Dani HoetmerDaw2:47.3796045032:43.54
50m:37.3037.30100m:1:16.8839.58150m:2:06.2549.37200m:2:43.5437.29
9.Jasper FalkDaw2:49.9995027852:45.11
50m:37.0937.09200m:2:45.112:08.02
10.Jos KalverboerZV Waterland2:53.2196022412:45.83
50m:38.3038.30200m:2:45.832:07.53
11.Martijn FalkDaw3:00.0296014572:59.20
50m:45.4045.40200m:2:59.202:13.80
12.Brian van KerkwijkZV WaterlandNT96053393:07.72
50m:42.0542.05100m:1:26.2144.16150m:2:23.4457.23200m:3:07.7244.28
DISHerke BrugmanZV Waterland3:34.649604143
VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.


Programmanr. 12
16-1-2011 - 14:30
Dames, 200m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mandy VerhageDaw2:38.9395013822:44.27
50m:34.3634.36200m:2:44.272:09.91
2.Lara DeulEd-Vo2:44.4596024802:44.94
50m:34.5334.53200m:2:44.942:10.41
3.Laura StokxDaw2:46.7396015102:51.18
50m:35.2135.21200m:2:51.182:15.97
4.Ilse van NiekerkDaw2:51.5194061802:55.58
50m:39.6539.65100m:1:22.7143.06150m:2:13.6250.91200m:2:55.5841.96
5.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)2:52.3094048522:56.09
50m:36.7936.79100m:1:20.9544.16150m:2:13.4252.47200m:2:56.0942.67
6.Sabrina van der VisZV Waterland2:53.9295032982:58.11B
50m:38.4138.41100m:1:23.1144.70150m:2:15.2352.12200m:2:58.1142.88
Hester BoesZV Waterland2:57.9694036702:58.11A
50m:40.6840.68100m:1:25.9945.31150m:2:17.5951.60200m:2:58.1140.52
8.Angela TolEd-Vo3:06.2493072223:08.01
9.Toireach Oude EssinkDawNT94073343:08.74
50m:38.9238.92200m:3:08.742:29.82
10.Jamie Lee BronZaanstad (SG)NT95060203:09.79
11.Manon SierEd-Vo3:11.7594032103:30.00
50m:46.7246.72200m:3:30.002:43.28


Programmanr. 14
16-1-2011 - 14:40
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick VenemaZV Waterland1:05.7093009511:05.02
50m:29.4529.45100m:1:05.0235.57
2.Maarten van der ParkZaanstad (SG)1:09.8694028011:06.25
50m:31.0331.03100m:1:06.2535.22
3.Remco TolEd-Vo1:06.6795015051:08.03
50m:30.7630.76100m:1:08.0337.27
4.Gerco KalverboerZV Waterland1:12.3594002311:08.72
50m:30.9830.98100m:1:08.7237.74
5.Rico RoelsDaw1:08.5194031191:09.76
50m:30.2830.28100m:1:09.7639.48
6.Vincent SchramDaw1:16.1894020411:11.68
50m:32.1132.11100m:1:11.6839.57
7.Rowdy SpaltmanDaw1:14.1495017471:14.05
50m:32.8932.89100m:1:14.0541.16
8.Rick BondEd-Vo1:14.1493038711:16.44
50m:32.8232.82100m:1:16.4443.62
9.Bryan KroonEd-Vo1:09.0494023411:17.25
50m:32.4932.49100m:1:17.2544.76
10.Koen KestingZV Waterland1:15.9494002251:18.41
50m:32.5932.59100m:1:18.4145.82
11.Eoin Oude EssinkDawNT95059071:29.18
50m:37.1337.13100m:1:29.1852.05


Programmanr. 15
16-1-2011 - 14:40
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike VoorenDaw2:33.6791033242:39.45
50m:38.6438.64100m:1:19.2540.61150m:1:59.4240.17200m:2:39.4540.03
2.Wieteke ElzingaDaw2:40.0086010382:43.47
50m:38.5838.58100m:1:20.2541.67150m:2:02.1841.93200m:2:43.4741.29
3.Sarah de WaartZV Waterland2:46.4991034002:43.80
50m:38.1038.10100m:1:20.2342.13150m:2:02.7342.50200m:2:43.8041.07
4.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)2:50.7297035662:47.37
50m:38.9038.90100m:1:22.3043.40150m:2:06.0643.76200m:2:47.3741.31
5.Marianne vd PollDaw2:35.7089033522:47.50
50m:37.7537.75100m:1:20.9643.21200m:2:47.501:26.54
6.Agnes de DoesEd-Vo2:51.8082003982:49.25
50m:39.5139.51100m:1:21.6542.14150m:2:05.0243.37200m:2:49.2544.23
7.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:04.9395054542:50.88
50m:39.9139.91100m:1:23.1143.20150m:2:06.8443.73200m:2:50.8844.04
8.Ingrid de Does-SierEd-Vo2:47.3380009962:52.14
50m:41.3341.33100m:1:24.9043.57200m:2:52.141:27.24
9.Rozemarijn de WaartZV Waterland2:49.3292019542:57.48
50m:41.3541.35100m:1:25.9644.61150m:2:12.2046.24200m:2:57.4845.28
10.Mieke van DrielZV Waterland2:56.5889010083:03.55
50m:42.8842.88100m:1:28.2545.37200m:3:03.551:35.30
11.Joyce GeschiereEd-Vo2:56.1790075263:05.99
50m:43.6143.61100m:1:30.5646.95150m:2:18.8048.24200m:3:05.9947.19
12.Elise KeijzerEd-Vo3:03.9792074563:24.27
50m:48.1048.10100m:1:39.3851.28150m:2:32.5053.12200m:3:24.2751.77


Programmanr. 16
16-1-2011 - 14:50
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fred BondEd-Vo53.84890569754.45
50m:26.0926.09100m:54.4528.36
2.Richard VeermanEd-Vo53.95910634554.65
50m:25.3225.32100m:54.6529.33
3.Demi de RooijDaw56.13910560758.13
50m:27.4327.43100m:58.1330.70
4.Jordy KokZV Waterland56.09870178358.17
50m:27.9427.94100m:58.1730.23
5.Matthew van den EntZaanstad (SG)58.59900385958.39
6.João SchilderZV Waterland56.36920214558.50
50m:28.2128.21100m:58.5030.29
7.Bart SchramDaw55.42910368358.59
50m:28.2328.23100m:58.5930.36
8.Martijn GrasZaanstad (SG)57.41910075158.87
50m:27.5127.51100m:58.8731.36
Peter SmitEd-Vo58.88820160758.87
50m:28.4928.49100m:58.8730.38
10.Arno VlasveldZaanstad (SG)56.80850281159.22
50m:27.5227.52100m:59.2231.70
11.Arjan BaronDaw57.65910006759.24
50m:28.9028.90100m:59.2430.34
12.Martijn van GelderenDaw57.00890093959.33
50m:28.2928.29100m:59.3331.04
13.Tom van GulikZV Waterland55.4684007991:00.06A
50m:28.4328.43100m:1:00.0631.63
Kevin vd PollDaw55.9586024291:00.06B
50m:28.5428.54100m:1:00.0631.52
15.Rene de BoerDaw1:01.4064000871:00.09
50m:28.9128.91100m:1:00.0931.18
16.Stefan BouwmanZV Waterland58.2491002511:00.88
50m:29.4029.40100m:1:00.8831.48
17.Kars LuttikDaw1:01.1078006751:00.98
50m:28.9228.92100m:1:00.9832.06
18.Fred HeemstraDaw1:01.0065003571:01.39
50m:29.2229.22100m:1:01.3932.17
19.Rowan SchaapDaw1:00.4189027291:03.05
50m:29.9429.94100m:1:03.0533.11
20.Marcel van der LemEd-Vo1:03.1265005631:03.56
50m:30.5830.58100m:1:03.5632.98
21.Tim de GraafZV Waterland58.7692021371:04.68
50m:30.0030.00100m:1:04.6834.68
22.Maikel BoesZV Waterland1:04.0692046291:05.13
50m:30.3030.30100m:1:05.1334.83
23.Nicky KokZV Waterland58.1088019311:05.62
50m:31.4031.40100m:1:05.6234.22
24.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)1:02.5687029811:06.97
50m:31.3631.36100m:1:06.9735.61
25.Hans SchoenmakersDaw1:07.3769008631:07.92
50m:32.0832.08100m:1:07.9235.84
26.Rob TolEd-Vo59.0792054591:08.29
50m:31.1231.12100m:1:08.2937.17
27.Jaap KwakkelDaw1:15.0047001571:10.24
50m:33.2033.20100m:1:10.2437.04
28.Carlo SmitEd-Vo1:09.1580013871:10.91
50m:33.3133.31100m:1:10.9137.60
AFGEMRobin SchilderEd-Vo59.529006787


Programmanr. 17
16-1-2011 - 14:55
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BoonstraDaw43.45990266239.37
2.Jasmijn PadtDaw41.42990015640.40
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)43.11990329240.44
4.Kim KenbeekZaanstad (SG)42.42990231241.40
5.Saskia van der VeldenDaw41.71000147841.63
6.Myrthe van BeekDaw42.25990107442.58
7.Naomi te LindertDaw44.79990478243.72
8.Michelle VerhoevenEd-Vo42.73000192245.17
9.Chantal HetjesEd-Vo47.69000151045.44
10.Stephania BosDaw49.02010275447.04
11.Eline WiersmaDaw50.10000148247.24
12.Kim GroeneveldZV Waterland48.13010092447.29
13.Roos WindtZV Waterland49.47000261447.40
14.Sterre VeermanEd-Vo50.12000354450.20
15.Talya de LangeDaw52.75990219051.40
16.Roos SchipperZV Waterland59.8701024081:03.71
AFGEMIlona StroekEd-Vo47.740002434
AFGEMHannah BervoetsZaanstad (SG)40.520000726
AFGEMCaitlin BerkelZV Waterland54.660000608


Programmanr. 18
16-1-2011 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friso DatemaDaw1:48.4100030271:41.31
50m:48.9348.93100m:1:41.3152.38
2.Kees DetermanZV Waterland1:47.2199013651:42.02
3.Tim KieftZaanstad (SG)1:40.6199019211:42.69
50m:48.6348.63100m:1:42.6954.06
4.Nick StikkelmanDaw1:44.1101005931:42.91
50m:48.8048.80100m:1:42.9154.11
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:52.9799019691:44.78
50m:49.5649.56100m:1:44.7855.22
6.Arjen van der VisZV Waterland1:47.0000029451:44.97
50m:49.8549.85100m:1:44.9755.12
7.Jason MacleodDaw1:48.3400009731:47.24
50m:50.5550.55100m:1:47.2456.69
8.Vito MeijZV Waterland1:58.1399007771:48.06
50m:52.0052.00100m:1:48.0656.06
9.Nanne BrugmanZV Waterland1:51.3499013671:49.51
50m:52.9052.90100m:1:49.5156.61
10.Terence PowerDaw1:53.1400029051:50.63
11.Ruben UidamZV Waterland1:49.8300029491:52.01
50m:54.4754.47100m:1:52.0157.54
12.Aman SinghviDaw1:59.4900009811:55.95
50m:53.8153.81100m:1:55.951:02.14
13.Michael van KerkwijkZV Waterland2:02.0901022051:58.18
50m:56.2256.22100m:1:58.181:01.96
14.Bas BetsZaanstad (SG)2:03.3700010591:58.92
50m:57.4457.44100m:1:58.921:01.48
15.Tadhg Oude EssinkDaw2:10.1200036112:02.49
16.Bjorn KeizerEd-Vo2:07.2601021992:10.66
50m:1:02.241:02.24100m:2:10.661:08.42
17.Luc KroonEd-Vo1:55.9401006972:13.69
50m:1:00.631:00.63100m:2:13.691:13.06
DISJens de GrootDaw2:01.7100013991:44.51
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:49.5549.55100m:1:44.5154.96
DISDaan in de BraektZaanstad (SG)1:47.2599005711:44.83
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:49.4849.48100m:1:44.8355.35
AFGEMJordi van der LemEd-Vo1:49.310000189


Programmanr. 19
16-1-2011 - 15:10
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:05.4498010643:08.34
50m:42.8542.85100m:1:29.8847.03150m:2:19.4349.55200m:3:08.3448.91
2.Tami de LangeDaw3:27.0097041163:13.08
50m:43.8443.84100m:1:32.9949.15150m:2:23.2650.27200m:3:13.0849.82
3.Femke StevensZaanstad (SG)3:26.2999015463:23.07
50m:45.6845.68100m:1:38.1852.50150m:2:31.2353.05200m:3:23.0751.84
4.Lotte HoogeterpDaw3:34.0797038783:23.37
50m:47.8847.88100m:1:39.0751.19150m:2:31.5452.47200m:3:23.3751.83
5.Kimberley KortDaw3:31.9198046983:27.97
50m:45.9645.96200m:3:27.972:42.01
6.Sammy Jo BronZaanstad (SG)NT98020503:40.11
50m:50.7450.74100m:1:47.9157.17150m:2:46.0458.13200m:3:40.1154.07
7.Tarryn MacleodDaw3:55.4398016223:45.56
50m:51.0551.05100m:1:49.4358.38150m:2:46.5057.07200m:3:45.5659.06


Programmanr. 20
16-1-2011 - 15:15
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel TolEd-Vo1:43.3898003001:40.37
50m:48.2448.24100m:1:40.3752.13
2.Roanne StolkZV Waterland1:41.5198010021:41.32
50m:47.9347.93100m:1:41.3253.39
3.Sharon van der LemEd-Vo1:49.3498002701:47.19
50m:48.4948.49100m:1:47.1958.70
4.Esmée VeermanEd-Vo1:51.8799040421:48.01
5.Rebecca SchipperZV Waterland1:53.0099022401:48.86
50m:51.6451.64100m:1:48.8657.22


Programmanr. 21
16-1-2011 - 15:15
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo1:16.4197003511:15.36
50m:36.1136.11100m:1:15.3639.25
2.Rick van ZantenZV Waterland1:16.1698003511:16.73
50m:38.0338.03100m:1:16.7338.70
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:15.0898006991:17.22
50m:37.6737.67100m:1:17.2239.55
4.Thomas HaneveldDaw1:17.5198016311:17.47
5.Bas VlugtEd-Vo1:18.9799007271:22.68
50m:40.9040.90100m:1:22.6841.78
6.Frank DekkerDaw1:31.3198011551:30.06
50m:43.3643.36100m:1:30.0646.70
7.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:33.2099007131:32.90
50m:45.8445.84100m:1:32.9047.06
8.Max PuschDaw1:31.7198029591:33.05
50m:45.5645.56100m:1:33.0547.49
9.Nico KarregatEd-Vo1:32.7197010011:33.99
50m:45.6445.64100m:1:33.9948.35
AFGEMIan BerkelZV Waterland1:32.719801199


Programmanr. 22
16-1-2011 - 15:20
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike VoorenDaw1:01.2591033241:05.14
50m:31.7431.74100m:1:05.1433.40
2.Monique Tol-TuijpEd-Vo1:04.0769008001:05.26
50m:31.5131.51100m:1:05.2633.75
3.Sarah de WaartZV Waterland1:06.5191034001:06.69
50m:31.9731.97100m:1:06.6934.72
4.Ilana SchaapDaw1:08.5091027141:06.82
50m:31.9731.97100m:1:06.8234.85
5.Ryanne van GulikZV Waterland1:06.1789054701:07.49
50m:32.5232.52100m:1:07.4934.97
6.Ilona HogerheydeDaw1:07.0074002241:08.47
50m:32.5532.55100m:1:08.4735.92
7.Dieuwertje JorinkDaw1:05.8493023061:08.82
50m:32.6432.64100m:1:08.8236.18
8.Rozemarijn de WaartZV Waterland1:06.4792019541:10.04
50m:32.6932.69100m:1:10.0437.35
9.Jenny de DoesEd-Vo1:09.0882004001:10.19
50m:33.5333.53100m:1:10.1936.66
10.Sandra KokEd-Vo1:06.8791074241:11.13
50m:34.0234.02100m:1:11.1337.11
11.Arianne HendriksZaanstad (SG)1:12.3195030281:11.57
50m:33.9433.94100m:1:11.5737.63
12.Agnes de DoesEd-Vo1:11.3682003981:12.61
50m:34.2034.20100m:1:12.6138.41
13.Joyce GeschiereEd-Vo1:11.6990075261:15.24
50m:36.1036.10100m:1:15.2439.14
14.Katelijn IJssennaggerDaw1:13.4793067641:15.89
50m:34.1434.14100m:1:15.8941.75
15.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:13.4497035661:16.46
50m:35.6635.66100m:1:16.4640.80
16.Mieke van DrielZV Waterland1:08.1389010081:16.90
17.Elise KeijzerEd-Vo1:08.0292074561:17.75
50m:35.9335.93100m:1:17.7541.82
18.Ingrid de Does-SierEd-Vo1:04.9380009961:20.59
AFGEMMarianne vd PollDaw1:02.358903352


Programmanr. 23
16-1-2011 - 15:25
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fred BondEd-Vo26.41890569727.44
2.Arjan BaronDaw27.29910006727.47
3.Bart SchramDaw27.30910368327.82
4.João SchilderZV Waterland27.85920214528.19
5.Richard VeermanEd-Vo28.62910634528.48
6.Kars LuttikDaw29.00780067529.21
7.Demi de RooijDaw29.36910560729.52
8.Jordy KokZV Waterland29.54870178329.67
9.Fred HeemstraDaw30.00650035729.70
10.Rowan SchaapDaw30.51890272929.73
11.Kevin vd PollDaw28.28860242929.84
12.Martijn van GelderenDaw29.52890093929.89
13.Stefan BouwmanZV Waterland29.84910025130.60
14.Tom van GulikZV Waterland28.28840079930.67
15.Peter SmitEd-Vo30.59820160730.73A
Edwin FeekeZaanstad (SG)30.22790175930.73B
17.Rene de BoerDaw30.20640008730.92
18.Matthew van den EntZaanstad (SG)30.66900385931.20
19.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)31.07870104131.52
20.Nicky KokZV Waterland30.65880193132.02
21.Arno VlasveldZaanstad (SG)29.51850281132.07
22.Maikel BoesZV Waterland32.57920462932.85
23.Hans SchoenmakersDaw32.06690086333.31
24.Jeroen SchortinghuisZaanstad (SG)31.92870298134.32
25.Carlo SmitEd-Vo34.89800138734.52
26.Marcel van der LemEd-Vo32.51650056334.64
27.Rob TolEd-Vo30.22920545935.00
28.Jaap KwakkelDaw38.00470015739.05
AFGEMRobin SchilderEd-Vo29.369006787
NGTim de GraafZV Waterland31.209202137


Programmanr. 25
16-1-2011 - 15:30
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tess de BoerDaw2:42.4796015162:43.91
50m:35.2735.27200m:2:43.912:08.64
2.Saritha van ZantenZV Waterland2:49.2998012202:46.72
50m:36.6236.62100m:1:19.0842.46150m:2:09.6650.58200m:2:46.7237.06
3.Eline den BraveZaanstad (SG)3:03.2496016822:52.06
50m:38.6538.65200m:2:52.062:13.41
4.Melina KnolZaanstad (SG)2:53.9698022322:53.60
50m:38.1338.13200m:2:53.602:15.47
5.Elena PeetersDaw3:00.3996036902:57.35
50m:40.1240.12200m:2:57.352:17.23
6.Lisa SchellingerZV Waterland2:55.5096020062:58.09
50m:39.1339.13200m:2:58.092:18.96
7.Isabelle OtteEd-Vo3:02.2197026462:59.74
50m:40.6140.61100m:1:24.9944.38150m:2:18.5353.54200m:2:59.7441.21
8.Janine KroonEd-Vo2:45.5596006003:03.46
50m:39.0139.01200m:3:03.462:24.45
9.Annemarie OtteEd-Vo3:05.0296038103:05.11
50m:40.9040.90200m:3:05.112:24.21
10.Nathalja WiersmaDaw3:10.1996033363:14.49
50m:45.6445.64100m:1:35.9650.32150m:2:31.7155.75200m:3:14.4942.78


Programmanr. 26
16-1-2011 - 15:40
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo55.04950111955.83
50m:27.2227.22100m:55.8328.61
2.Job BoersmaDaw57.33950118558.87
50m:28.3928.39100m:58.8730.48
3.Pepijn JorinkDaw1:00.5595025751:00.34
4.Jasper FalkDaw1:01.4595027851:02.54
50m:29.6729.67100m:1:02.5432.87
5.Kaspur van der LemEd-Vo1:01.3496002791:02.87
50m:30.5730.57100m:1:02.8732.30
6.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:04.2497019931:03.96
50m:31.1831.18100m:1:03.9632.78
7.Paul de GraafZV Waterland1:03.6995001071:05.14
50m:30.7230.72100m:1:05.1434.42
8.Jos KalverboerZV Waterland1:07.3796022411:05.75
50m:31.7231.72100m:1:05.7534.03
9.Dani HoetmerDaw1:07.7796045031:06.03
50m:31.7831.78100m:1:06.0334.25
10.Martijn FalkDaw1:09.3996014571:08.93
50m:32.8632.86100m:1:08.9336.07
11.Klaas SchouteDaw59.9095008911:10.18
50m:33.4333.43100m:1:10.1836.75
12.Brian van KerkwijkZV Waterland1:12.7896053391:11.49
13.Herke BrugmanZV Waterland1:27.0496041431:23.60
50m:38.0038.00100m:1:23.6045.60


Programmanr. 28
16-1-2011 - 15:45
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mandy VerhageDaw1:12.3195013821:14.92
50m:34.2134.21100m:1:14.9240.71
2.Lara DeulEd-Vo1:15.3996024801:14.99
50m:33.9933.99100m:1:14.9941.00
3.Laura StokxDaw1:17.4396015101:19.33
50m:35.3035.30100m:1:19.3344.03
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:21.5794048521:24.08
50m:37.4637.46100m:1:24.0846.62
5.Sabrina van der VisZV Waterland1:25.5695032981:27.95
50m:40.1640.16100m:1:27.9547.79
6.Toireach Oude EssinkDawNT94073341:28.19
50m:39.9939.99100m:1:28.1948.20
7.Hester BoesZV Waterland1:29.0694036701:30.74
50m:39.9539.95100m:1:30.7450.79
8.Angela TolEd-Vo1:26.4093072221:32.98
50m:42.3142.31100m:1:32.9850.67
9.Ilse van NiekerkDaw1:26.7594061801:34.33
50m:43.1143.11100m:1:34.3351.22
10.Jamie Lee BronZaanstad (SG)1:44.6795060201:39.25
50m:43.6743.67100m:1:39.2555.58
DISManon SierEd-Vo1:32.709403210
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


Programmanr. 29
16-1-2011 - 15:45
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick VenemaZV Waterland2:23.7593009512:22.45
50m:30.1030.10200m:2:22.451:52.35
2.Gerco KalverboerZV Waterland2:29.1094002312:26.48
50m:30.9830.98200m:2:26.481:55.50
3.Maarten van der ParkZaanstad (SG)2:35.6194028012:29.35
50m:31.8931.89100m:1:10.2638.37150m:1:54.9544.69200m:2:29.3534.40
4.Rico RoelsDaw2:30.5194031192:31.04
50m:31.6131.61200m:2:31.041:59.43
5.Remco TolEd-Vo2:33.8195015052:32.94
50m:31.8131.81200m:2:32.942:01.13
6.Vincent SchramDaw2:37.7794020412:34.53
50m:32.6732.67200m:2:34.532:01.86
7.Rowdy SpaltmanDaw2:35.1695017472:36.05
50m:33.9433.94200m:2:36.052:02.11
8.Rick BondEd-Vo2:37.4893038712:42.22
50m:33.2033.20100m:1:14.8441.64150m:2:04.0749.23200m:2:42.2238.15
9.Bryan KroonEd-Vo2:29.3894023412:45.22
50m:32.0732.07100m:1:14.9142.84150m:1:58.5643.65200m:2:45.2246.66
DISKoen KestingZV Waterland2:37.6894002252:47.95
AM - Gebruik maken van hulpmiddelen. (geen tijden noteren)
50m:35.9035.90200m:2:47.952:12.05
DISEoin Oude EssinkDawNT95059072:48.61
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:42.1542.15100m:1:25.7843.63150m:2:10.9945.21200m:2:48.6137.62


Programmanr. 30
16-1-2011 - 15:55
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike VoorenDaw2:51.6091033242:58.78
50m:40.6640.66100m:1:25.5244.86150m:2:11.4445.92200m:2:58.7847.34
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:05.0095054543:04.14
50m:39.3639.36100m:1:26.8147.45150m:2:15.6448.83200m:3:04.1448.50
3.Wieteke ElzingaDaw3:04.0086010383:06.36
50m:42.2642.26100m:1:30.1147.85150m:2:19.2549.14200m:3:06.3647.11
4.Ryanne van GulikZV Waterland3:06.0489054703:06.98
50m:42.9942.99200m:3:06.982:23.99
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)3:07.2895030283:11.42
50m:42.9442.94100m:1:31.8148.87150m:2:21.5549.74200m:3:11.4249.87
6.Desiree van der LemEd-Vo3:16.0768002823:11.63
50m:42.7242.72100m:1:31.4748.75150m:2:21.5650.09200m:3:11.6350.07
7.Monique Tol-TuijpEd-Vo3:10.4869008003:12.73
50m:43.1743.17100m:1:32.1548.98150m:2:22.5150.36200m:3:12.7350.22
8.Sarah de WaartZV Waterland3:06.5291034003:13.15
50m:42.0642.06100m:1:30.7548.69150m:2:21.5150.76200m:3:13.1551.64
9.Katelijn IJssennaggerDaw3:16.0993067643:14.44
50m:43.5743.57200m:3:14.442:30.87
10.Rozemarijn de WaartZV Waterland3:11.0492019543:18.68
50m:45.2245.22100m:1:36.0350.81150m:2:27.5251.49200m:3:18.6851.16
11.Sandra KokEd-Vo3:06.7691074243:19.83
50m:44.2844.28100m:1:34.5950.31150m:2:27.6853.09200m:3:19.8352.15
12.Agnes de DoesEd-Vo3:17.0982003983:20.75
50m:45.5945.59100m:1:36.6451.05150m:2:29.0752.43200m:3:20.7551.68
13.Jenny de DoesEd-Vo3:15.8182004003:21.10
50m:45.9145.91100m:1:36.4650.55150m:2:28.4351.97200m:3:21.1052.67


Programmanr. 31
16-1-2011 - 16:00
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard VeermanEd-Vo2:19.7191063452:20.33
50m:32.3232.32100m:1:07.4335.11150m:1:43.7936.36200m:2:20.3336.54
2.Jordy KokZV Waterland2:16.2387017832:20.66
50m:34.1834.18100m:1:09.7035.52150m:1:45.8336.13200m:2:20.6634.83
3.Fred BondEd-Vo2:17.2089056972:20.84
50m:34.5234.52100m:1:10.2335.71150m:1:46.5736.34200m:2:20.8434.27
4.Demi de RooijDaw2:19.3091056072:25.08
50m:32.6532.65100m:1:08.5935.94150m:1:46.8538.26200m:2:25.0838.23
5.Robin SchortinghuisZaanstad (SG)2:28.6490029152:27.58
50m:34.9934.99100m:1:11.5136.52150m:1:49.1637.65200m:2:27.5838.42
6.Tom van GulikZV Waterland2:19.5084007992:28.09
7.João SchilderZV Waterland2:24.8192021452:29.32
50m:35.4535.45100m:1:12.9037.45150m:1:50.9438.04200m:2:29.3238.38
8.Martijn GrasZaanstad (SG)2:25.3691007512:31.77
50m:34.8034.80100m:1:12.4737.67150m:1:52.5240.05200m:2:31.7739.25
9.Stefan BouwmanZV Waterland2:28.6891002512:32.94
50m:36.4436.44100m:1:15.5639.12150m:1:54.6639.10200m:2:32.9438.28
10.Arjan BaronDaw2:33.4591000672:33.44
11.Nicky KokZV Waterland2:22.5688019312:34.55
50m:36.1436.14100m:1:14.9238.78150m:1:53.7638.84200m:2:34.5540.79
12.Fred HeemstraDaw2:38.0065003572:36.66
50m:35.7935.79100m:1:15.1539.36150m:1:55.8140.66200m:2:36.6640.85
13.Matthew van den EntZaanstad (SG)2:40.9690038592:38.88
50m:36.9136.91100m:1:17.9141.00150m:1:58.7040.79200m:2:38.8840.18
14.Bart SchramDaw2:27.0091036832:42.26
50m:37.4737.47100m:1:18.6341.16150m:2:00.4241.79200m:2:42.2641.84
15.Peter SmitEd-Vo2:39.0582016072:42.82
50m:38.3038.30100m:1:19.3941.09150m:2:01.3041.91200m:2:42.8241.52
16.Maikel BoesZV Waterland2:48.6092046292:44.98
50m:38.5438.54150m:2:03.841:25.30200m:2:44.9841.14
17.Tim de GraafZV Waterland2:33.8692021372:46.88
50m:38.3538.35100m:1:20.2641.91150m:2:03.9143.65200m:2:46.8842.97
18.Marcel van der LemEd-Vo2:48.4965005632:59.01
50m:42.0442.04100m:1:26.7544.71150m:2:12.6845.93200m:2:59.0146.33
19.Rob TolEd-Vo2:36.0692054593:04.37
50m:41.3341.33100m:1:28.2946.96150m:2:16.4548.16200m:3:04.3747.92


Programmanr. 33
16-1-2011 - 16:10
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:12.402:09.61
Melina Knol
Kim Kenbeek
98
99
30.97
34.90
Zoë van der Kwaak
Lieke Koenderink
98
97
31.43
32.31
2.Daw 1Daw2:13.942:12.73
Lotte Hoogeterp
Tami de Lange
97
97
34.65Kimberley Kort
Denise Boonstra
98
99
3.Ed-Vo 1Ed-Vo2:31.632:27.78
Sharon van der Lem
Esmée Veerman
98
99
39.08
40.37
Merel Tol
Isabelle Otte
98
97
35.33
33.00


Programmanr. 34
16-1-2011 - 16:15
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ed-Vo 1Ed-Vo4:34.734:33.90
Kaspur van der Lem
Ruben Tol
96
95
1:10.99
1:15.21
Remco Tol
Levi Tol
95
97
1:07.18
1:00.52
2.Daw 1Daw4:42.014:47.52
Dani Hoetmer
Klaas Schoute
96
95
35.481:12.97Rowdy Spaltman
Job Boersma
95
95
3.ZV Waterland 1ZV Waterland5:11.555:19.88
Rick van Zanten
Paul de Graaf
98
95
37.13
38.95
1:16.24
1:23.32
Jos Kalverboer
Brian van Kerkwijk
96
96
39.33
33.24
1:29.89
1:10.43
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:24.225:34.55
Raoul Lieverst
Lex Sandburg
99
98
46.37Jelle Schelvis
Tim Kieft
97
99