A-B competitie deel 3
Veenendaal (NED),    15.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
15-1-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    8:48.19            8:55.65           
        Iris Barendregt, 86                        Marijke Kommers, 93
        Petra de Groot, 87                         Merel Barendregt, 91
            31.00  1:05.98  1:41.72  2:16.40  2:46.76  3:19.15  3:52.00  4:24.98  4:56.90
          5:32.32  6:08.44  6:44.15  7:13.87  7:46.69  8:20.55  8:55.65

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 9:19.35            9:29.45           
        Dèlenn van Oostrom, 96                     Kayleigh Brouwers, 96
        Vita Schipper, 93                          Romy van Slagmaat, 94
            31.11  1:06.67  1:43.92  2:20.26  2:52.20  3:28.00  4:05.45  4:42.70  5:14.45
          5:51.33  6:30.26  7:08.39  7:40.23  8:16.61  8:53.36  9:29.45

  3. Rzc 1                         Rzc                    9:26.98            9:43.32           
        Sanne Rodenburg, 94                        Merel Kersten, 95
        Vera Martens, 96                           Rita van der Horst, 69
            31.23  1:06.48  1:42.32  2:16.42  2:48.95  3:26.67  4:06.26  4:45.10  5:17.86
          5:54.82  6:33.70  7:12.86  7:44.86  8:22.20  9:02.42  9:43.32

  4. VZC E&P 1                     VZC E&P                9:54.49           10:05.06           
        Suzanne Erdbrink, 87                       Ellen van Dijk, 94
        Rozemarijn Erdbrink, 93                    Sarina Snijder, 91
            31.91  1:07.69  1:44.65  2:20.39  2:53.06  3:29.98  4:10.37  4:52.64  5:27.99
          6:07.46  7:32.91  8:07.18  8:45.95  9:25.56 10:05.06




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-1-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Schouten              GoSwim                 1:33.11 0000812    1:33.62           
            44.65  1:33.62
  2. Ellen ter Stege               Rzc                    1:34.67 9900604    1:35.70           
            45.67  1:35.70
  3. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda    1:38.01 9903068    1:37.18           
            45.61  1:37.18
  4. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:38.25 0002350    1:38.34           
            46.45  1:38.34
  5. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:40.87 0000810    1:39.80           
            48.67  1:39.80
  6. Babet Kruger                  VZC E&P                1:43.10 0003390    1:40.06           
            47.41  1:40.06
  7. Amber van de Kraats           VZC E&P                1:50.11 9900236    1:40.48           
            47.82  1:40.48
  8. Eva Mommers                   Van Vliet Barracuda    1:46.21 9902206    1:44.92           
            50.60  1:44.92
  9. Janine Verkerk                VZC E&P                2:00.53 9904236    1:48.45           
            52.20  1:48.45
 10. Iris van Berkel               Van Vliet Barracuda    1:52.68 0000476    1:48.86           
            51.40  1:48.86
 11. Linde van Duinhoven           Rzc                    1:48.94 0100370    1:49.29           
            51.02  1:49.29
 12. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda    1:50.71 9901696    1:49.54           
            52.79  1:49.54
 13. Laura Akkerman                GoSwim                 1:52.15 9902030    1:50.55           
            51.33  1:50.55
 14. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:57.58 0101580    1:52.12           
            54.06  1:52.12
 15. Tara Haze                     GoSwim                 1:55.47 0002892    1:52.57           
            55.64  1:52.57
 16. Manon Kalmeijer               Van Vliet Barracuda    1:55.42 9903938    1:52.59           
            52.21  1:52.59
 17. Janneke Zweers                Rzc                    2:13.29 0100584    1:54.44           
            52.69  1:54.44
 18. Lisanne Seising               VZC E&P                1:52.38 0002084    1:55.82           
            54.76  1:55.82
 19. Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                 1:57.30 9904744    1:58.51           
            56.10  1:58.51
 20. Mahres van Walsem             VZC E&P                2:03.18 0100688    1:59.45           
            56.67  1:59.45
 21. Anna Janssen                  Rzc                    2:02.13 0000098    1:59.82           
            56.26  1:59.82
 22. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:54.60 0100686    2:00.26           
            57.80  2:00.26
 23. Kim Rijksen                   VZC E&P                2:01.95 0002558    2:02.65           
            56.64  2:02.65
 24. Eva Gerrits                   Rzc                    2:11.36 0002308    2:07.10           
            58.64  2:07.10
 25. Lisa Geurts                   GoSwim                 2:18.85 9904924    2:07.28           
          1:01.53  2:07.28
 26. Puk Schoonderbeek             VZC E&P                2:16.23 0101242    2:10.29           
          1:01.23  2:10.29
 27. Nicole van Hattem             GoSwim                 2:12.58 9901864    2:10.76 FJ 1      
          1:02.82  2:10.76
 28. Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600    2:10.76 FJ 2      
          1:02.29  2:10.76
 DIS Fleur Gerritsen               Rzc                    1:59.86 0101032    1:57.14           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            55.90  1:57.14
AFGE Isabelle den Hartog           Van Vliet Barracuda    1:36.26 0002698                      
AFGE Kim de Vries                  VZC E&P                1:45.82 9903488                      
AFGE Ivy Wessels                   Rzc                    2:03.05 0101560                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
15-1-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Kunz                      VZC E&P                  39.94 9900401      38.76           
  2. Robert Schinkel               VZC E&P                  45.60 9900967      42.93           
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                  49.01 0001725      43.92           
  4. Freek van der Wal             GoSwim                   47.41 9901549      44.15           
  5. Jeroen Bechtold               Van Vliet Barracuda      45.50 0002657      44.51           
  6. Merlijn den Hartog            Van Vliet Barracuda      46.84 0100951      45.07           
  7. Nino Kramer                   Rzc                      43.65 0100703      45.60           
  8. Daen Spoor                    VZC E&P                  52.07 0101117      45.93           
  9. Bas van Bentum                GoSwim                   51.38 0101109      47.18           
 10. Olaf de Bree                  Rzc                      49.64 0000721      49.16           
 11. Karl van den Burg             GoSwim                   46.26 0000553      49.75           
 12. Stanley Huynh                 VZC E&P                  51.31 0101253      50.13           
 13. Cano Demir                    Rzc                      54.89 0002287      53.82           
 14. Ishak Özdemir                 GoSwim                   56.85 0102061      55.58           
 15. Rowin Ursinus                 GoSwim                   57.85 0003703      59.67           
 16. Thomas Mantel                 Rzc                    1:00.42 0100255    1:03.60           
 17. Thijs Marskamp                Rzc                    1:08.36 0101491    1:07.02           
NG.Z Lars van den Burg             GoSwim                   47.61 0000565                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
15-1-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    1:20.24 9700454    1:21.93           
            40.14  1:21.93
  2. Desiree de Koster             Van Vliet Barracuda    1:23.29 9700494    1:23.80           
            40.32  1:23.80
  3. Maaike Tijhof                 VZC E&P                1:30.90 9800112    1:25.73           
            43.23  1:25.73
  4. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    1:24.89 9800224    1:25.76           
            41.95  1:25.76
  5. Elise ter Elst                Rzc                    1:28.20 9801468    1:26.66           
            41.29  1:26.66
  6. Joanie den Oudsten            GoSwim                 1:36.21 9903226    1:27.70           
            42.42  1:27.70
  7. Lodieke Rodenburg             Rzc                    1:37.26 9801094    1:28.46           
            43.58  1:28.46
  8. Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:33.89 9702710    1:31.34           
            45.46  1:31.34
  9. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    1:35.21 9800056    1:31.47           
            44.68  1:31.47
 10. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda    1:35.48 9804182    1:31.86           
            44.73  1:31.86
 11. Marijn Mantel                 Rzc                    1:40.74 9801486    1:32.21           
            44.42  1:32.21
 12. Rianne Edelbroek              GoSwim                 1:44.43 9805138    1:37.70           
            47.20  1:37.70
 13. Eveline Houweling             Van Vliet Barracuda    1:41.35 9801532    1:39.36           
            48.36  1:39.36
 DIS Lotte de Brabander            Rzc                    1:31.16 9801470    1:26.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.86  1:26.60
 DIS Merve Özdemir                 GoSwim                 1:34.44 9903380    1:34.02           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            45.89  1:34.02
 DIS Wietske Blijjenberg           Rzc                    1:43.13 9803988    1:38.78           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.89  1:38.78
AFGE Chaymae Aaloul                VZC E&P                1:56.14 9702304                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15-1-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    3:15.00 9702737    2:56.45           
            40.82  1:26.39  2:56.45
  2. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                3:14.27 9701223    3:06.16           
            40.95  1:27.86  3:06.16
  3. Martijn Kornet                GoSwim                 3:47.64 9700231    3:19.95           
            44.49  1:35.42  3:19.95
  4. Jelle Schouten                GoSwim                 3:35.81 9703969    3:24.18           
            45.93  1:38.61  3:24.18
  5. Ruben Nap                     VZC E&P                3:31.89 9800213    3:25.98           
            47.13  1:40.57  3:25.98
  6. Robert Schinkel               VZC E&P                     NT 9900967    3:26.51           
            48.23  1:41.32  3:26.51
  7. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    3:36.00 9803255    3:29.73           
            46.82  1:42.10  3:29.73
  8. Leon Huynh                    VZC E&P                3:43.20 9704301    3:33.91           
            45.78  1:39.16  3:33.91
  9. Rick Paardekooper             VZC E&P                3:55.38 9701321    3:34.95           
            46.80  1:41.16  3:34.95
 10. Jelle van Dijk                Rzc                    3:55.45 9703365    3:37.33           
            48.46  1:43.12  3:37.33
 11. Kevin Slagmolen               Van Vliet Barracuda    3:40.97 9700291    3:40.16           
            48.68  1:45.26  3:40.16
 12. Dave van Leerdam              Rzc                    3:49.39 9801633    3:46.54           
            52.16  1:49.23  3:46.54
 13. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    3:55.00 9803237    3:50.38           
            52.08  1:51.67  3:50.38
 14. Mees van Duinhoven            Rzc                    3:42.45 9804913    3:52.26           
            50.80  1:50.32  3:52.26
AFGE Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449                      
AFGE Kevin Jansen                  Van Vliet Barracuda    3:50.00 9802803                      
AFGE Menno Kooper                  Rzc                    3:31.73 9704625                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
15-1-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda      30.41 9202144      30.00           
  2. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda      31.04 8701420      31.10           
  3. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda      31.86 8302112      31.42           
  4. Esther van Mierlo             Rzc                      29.74 8906640      31.43           
  5. Danya Muilwijk                Van Vliet Barracuda      32.04 8803100      32.56           
  6. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      32.98 8600172      32.70           
  7. Suzanne Erdbrink              VZC E&P                  33.38 8701150      33.79           
  8. Anne van den Brink            GoSwim                   33.43 8700588      33.92           
  9. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda      33.62 8802088      34.04           
 10. Trudy van den Brink           GoSwim                   33.45 9301290      34.12           
 11. Marianne Jongsma              GoSwim                   34.43 8702044      34.77           
 12. Rita van der Horst            Rzc                      33.48 6900260      35.82           
 13. Sarina Snijder                VZC E&P                  34.04 9102906      36.07           
 14. Petra van den Brink           GoSwim                   35.44 9100460      36.46           
 15. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                   39.46 6900914      36.80           
 16. Heidi Onwezen                 GoSwim                   36.20 8906470      36.99           
 17. Sandra den Oudsten            GoSwim                   36.15 8906664      37.07           
 18. Marieke van Dodeweerd         Rzc                      34.43 8600896      38.02           
 19. Beate Bode                    GoSwim                   38.89 8900374      39.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
15-1-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    2:37.21 8501423    2:32.78           
            34.17  1:13.23  2:32.78
  2. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                    2:36.02 8403057    2:35.45           
            34.23  1:13.00  2:35.45
  3. Thijs Hagelstein              VZC E&P                2:32.07 9100827    2:41.22           
            35.21  1:16.22  2:41.22
  4. Joeri Scheidt                 VZC E&P                2:47.47 9102011    2:41.42           
            39.23  1:21.76  2:41.42
  5. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:38.72 8805237    2:43.66           
            37.69  1:19.34  2:43.66
  6. Quint Ottens                  VZC E&P                2:46.87 8704583    2:43.67           
            36.81  1:19.17  2:43.67
  7. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    2:36.53 8401627    2:45.60           
            37.42  1:18.76  2:45.60
  8. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:41.23 9201565    2:45.98           
            36.70  1:19.20  2:45.98
  9. Tim Niekus                    VZC E&P                2:40.23 9103709    2:46.54           
            35.26  1:17.73  2:46.54
 10. Pascal Timmermans             Rzc                    2:40.80 9202349    2:47.66           
            37.12  1:20.26  2:47.66
 11. Tjark Blokzijl                GoSwim                 2:49.29 7901771    2:53.20           
            37.60  1:20.76  2:53.20
 12. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    2:55.06 9104545    2:54.84           
            38.45  1:23.15  2:54.84
 13. Jochem Benthem                Rzc                    2:56.98 9203293    3:01.98           
            38.92  1:24.86  3:01.98
 14. Peter van den Dool            GoSwim                 3:07.47 8704973    3:15.70           
            40.81  1:29.21  3:15.70
NG.Z Berend Adan                   GoSwim                 3:08.92 9207101                      
AFGE Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:51.98 9205841                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
15-1-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Brouwers             GoSwim                 1:04.95 9603472    1:02.80           
            30.39  1:02.80
  2. Dèlenn van Oostrom            GoSwim                 1:05.70 9600056    1:05.56           
            31.17  1:05.56
  3. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:04.22 9502846    1:06.29           
            31.99  1:06.29
  4. Laura ter Stege               Rzc                    1:05.60 9602364    1:06.51           
            32.02  1:06.51
  5. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:06.78 9500946    1:07.24           
            32.67  1:07.24
  6. Georgette Wortelboer          Rzc                    1:06.93 9602144    1:07.70           
            31.29  1:07.70
  7. Valérie Welkzijn              GoSwim                 1:08.57 9505682    1:07.99           
            32.68  1:07.99
  8. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:08.82 9504858    1:10.39           
            34.10  1:10.39
  9. Lisette Raijmann              Rzc                    1:12.50 9505912    1:13.02           
            34.83  1:13.02
 10. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda    1:13.27 9602638    1:13.07           
            35.02  1:13.07
 11. Chantal van de Kraats         VZC E&P                1:13.45 9600280    1:13.16           
            35.64  1:13.16
 12. Michelle Muller               VZC E&P                1:14.10 9603484    1:13.46           
            35.94  1:13.46
 13. Jessie Harms                  GoSwim                 1:13.89 9503628    1:14.81           
            35.12  1:14.81
 14. Tamara van Kooten             VZC E&P                1:17.79 9601352    1:17.23           
            36.29  1:17.23
 15. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                1:26.00 9606300    1:24.30 FJ 1      
            40.60  1:24.30
 16. Rinske Dirksen                VZC E&P                1:21.36 9501122    1:24.30 FJ 2      
            40.07  1:24.30
AFGE Cheyenne Smit                 VZC E&P                     NT 9600050                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
15-1-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    6:18.84 9501945    5:43.48           
            35.82  1:18.60  5:43.48
  2. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    6:25.00 9600893    5:43.74           
            36.59  1:21.43  5:43.74
  3. Marc van Rij                  Van Vliet Barracuda    6:33.32 9500931    6:03.87           
            38.48  1:27.27  6:03.87
  4. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    6:40.00 9603875    6:25.16           
            42.57  1:34.73  6:25.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
15-1-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Neeleman                  Rzc                    2:38.57 9603015    2:34.67           
            32.17  2:34.67
  2. Jelle Nap                     VZC E&P                2:47.53 9502875    2:42.04           
            35.95  2:42.04
  3. Matthijs Wilschut             GoSwim                 2:53.67 9501679    2:49.26           
            35.27  2:49.26
  4. Merijn Huiberts               GoSwim                 3:18.39 9600235    2:54.10           
            36.60  2:54.10
  5. Leroy van Ooijik              VZC E&P                3:09.42 9800361    2:58.92           
            37.89  2:58.92
  6. Lorenzo Missione              GoSwim                 3:09.87 9602433    3:06.64           
            42.92  3:06.64
  7. Florian Stam                  GoSwim                      NT 9504639    3:36.58           
            52.67  3:36.58
 DIS Jos van Herk                  VZC E&P                3:07.13 9803037    3:02.55           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            39.52  3:02.55
AFGE Loris Misic                   VZC E&P                3:20.13 9602101                      
AFGE Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                3:09.69 9703351                      
AFGE Stijn van Duinhoven           Rzc                    2:37.60 9601655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
15-1-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    2:36.80 9305334    2:38.04           
            36.67  2:38.04
  2. Sanne Rodenburg               Rzc                    2:42.84 9404714    2:41.04           
            33.64  2:41.04
  3. Vita Schipper                 GoSwim                 2:39.20 9301858    2:41.82           
            35.02  2:41.82
  4. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    2:47.51 9605226    2:48.06           
            36.77  2:48.06
  5. Romy van Slagmaat             GoSwim                 2:45.95 9403698    2:48.58           
            34.43  2:48.58
  6. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    2:54.53 9401078    2:54.23           
            37.20  2:54.23
  7. Vera Martens                  Rzc                    2:58.95 9600852    2:55.33           
            36.68  2:55.33
  8. Ellen van Dijk                VZC E&P                2:55.45 9401578    3:01.65           
            39.83  3:01.65
  9. Merel Cornelissen             GoSwim                 2:59.35 9302894    3:01.70           
            38.26  3:01.70
 10. Ashley Smit                   VZC E&P                     NT 9300722    3:31.16           
            40.29  3:31.16
AFGE Danielle Hoogervorst          Van Vliet Barracuda    2:56.71 9504930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
15-1-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                    1:00.54 9402027    1:01.94           
            32.48  1:01.94
  2. Stefan Timmermans             Rzc                    1:03.12 9403015    1:02.39           
            28.67  1:02.39
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:03.32 9300615    1:02.80           
            29.16  1:02.80
  4. Remco Lopez                   Van Vliet Barracuda    1:08.54 9406429    1:09.63           
            31.35  1:09.63
  5. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:10.67 9402839    1:11.17           
            32.45  1:11.17
  6. Joren Harms                   GoSwim                 1:15.67 9403163    1:11.86           
            31.58  1:11.86
  7. Timo de Jong                  GoSwim                 1:13.33 9301147    1:12.02           
            32.61  1:12.02
  8. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:15.11 9403951    1:16.15           
            33.94  1:16.15
  9. Frank Wilschut                GoSwim                 1:22.39 9302465    1:21.26           
            35.51  1:21.26
 10. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda    1:28.95 9302277    1:27.33           
            38.30  1:27.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
15-1-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    2:28.71 9202144    2:27.78 FJ 1      
            34.00  1:11.10  2:27.78
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    2:27.59 9100118    2:27.78 FJ 2      
            34.60  1:11.40  2:27.78
  3. Danya Muilwijk                Van Vliet Barracuda    2:28.92 8803100    2:35.13           
            34.92  1:13.48  2:35.13
  4. Merel Kersten                 Rzc                    2:35.20 9503556    2:44.84           
            38.28  1:19.89  2:44.84
  5. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    2:45.42 8600896    2:47.36           
            40.36  1:22.67  2:47.36
  6. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    2:46.02 8302112    2:47.86           
            40.60  1:23.73  2:47.86
  7. Trudy van den Brink           GoSwim                 2:41.30 9301290    2:48.64           
            40.13  1:22.75  2:48.64
  8. Petra van den Brink           GoSwim                 2:45.12 9100460    2:48.89           
            39.88  1:21.76  2:48.89
  9. Sarina Snijder                VZC E&P                2:37.04 9102906    2:51.90           
            40.27  1:23.42  2:51.90
 10. Sandra den Oudsten            GoSwim                 2:57.68 8906664    3:01.09           
            42.45  1:27.02  3:01.09
 11. Heidi Onwezen                 GoSwim                 2:59.98 8906470    3:06.67           
            43.36  1:31.36  3:06.67
 12. Beate Bode                    GoSwim                 2:55.00 8900374    3:07.33           
            43.06  1:30.88  3:07.33
 DIS Anne van den Brink            GoSwim                 2:38.13 8700588    2:43.80           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.17  1:19.77  2:43.80
 DIS Esther van Mierlo             Rzc                    2:42.92 8906640    2:48.70           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.73  1:22.73  2:48.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
15-1-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal Timmermans             Rzc                      52.80 9202349      54.17           
            25.32    54.17
  2. Tjark Blokzijl                GoSwim                   53.19 7901771      54.89           
            26.58    54.89
  3. Yelmar van der Veer           GoSwim                   53.51 8805237      54.95           
            26.20    54.95
  4. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda      54.53 8501423      54.98           
            26.51    54.98
  5. Quint Ottens                  VZC E&P                  53.76 8704583      55.33           
            27.06    55.33
  6. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  54.48 9102011      56.16           
            27.13    56.16
  7. Raynor Wolf                   Rzc                      54.45 8903663      56.73           
            26.85    56.73
  8. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      54.28 7900497      57.02           
            27.02    57.02
  9. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                   56.61 9200685      57.42           
            27.16    57.42
 10. Thijs Hagelstein              VZC E&P                  54.23 9100827      57.93           
            27.55    57.93
 11. Tim Niekus                    VZC E&P                  55.44 9103709      58.02           
            27.10    58.02
 12. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      57.10 8701019      58.50           
            28.23    58.50
 13. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                   59.24 9201565      59.74 FJ 1      
            28.92    59.74
 14. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      59.39 9104545      59.74 FJ 2      
            28.76    59.74
 15. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                      56.62 8403057      59.84 FJ 1      
            28.66    59.84
 16. Jochem Benthem                Rzc                      58.60 9203293      59.84 FJ 2      
            28.96    59.84
 17. Berend Adan                   GoSwim                   58.64 9207101    1:00.89           
            28.29  1:00.89
 18. Bart Beumer                   Rzc                      58.12 9104547    1:01.17           
            29.11  1:01.17
 19. Peter van den Dool            GoSwim                   59.70 8704973    1:02.64           
            29.57  1:02.64
AFGE Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:01.28 9205841                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-1-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                   38.89 0002350      38.63           
  2. Ellen ter Stege               Rzc                      40.20 9900604      39.93           
  3. Claudia Schouten              GoSwim                   41.90 0000812      40.08           
  4. Manon Kalmeijer               Van Vliet Barracuda      44.70 9903938      42.06           
  5. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda      43.73 9901696      42.45           
  6. Babet Kruger                  VZC E&P                  47.27 0003390      43.11           
  7. Quinty Jansen                 GoSwim                   42.46 0000810      43.16           
  8. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda      43.73 9903068      43.52           
  9. Amber van de Kraats           VZC E&P                  45.59 9900236      43.80           
 10. Janine Verkerk                VZC E&P                  51.36 9904236      44.32           
 11. Linde van Duinhoven           Rzc                      45.08 0100370      45.67           
 12. Eva Mommers                   Van Vliet Barracuda      46.81 9902206      45.82           
 13. Nicole van Hattem             GoSwim                   46.73 9901864      45.84           
 14. Saskia Pietersen              GoSwim                   46.35 0101580      46.26           
 15. Anna Janssen                  Rzc                      44.00 0000098      46.79           
 16. Lisanne Seising               VZC E&P                  50.02 0002084      47.99           
 17. Laura Akkerman                GoSwim                   52.36 9902030      48.36           
 18. Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                   50.86 9904744      49.16           
 19. Tara Haze                     GoSwim                   51.64 0002892      49.83 FJ 1      
 20. Fleur Gerritsen               Rzc                      48.58 0101032      49.83 FJ 2      
 21. Sanne van Walsem              VZC E&P                  49.55 0100686      50.32           
 22. Eva Gerrits                   Rzc                      51.89 0002308      50.63           
 23. Nikki Jonkman                 GoSwim                   52.14 0102600      50.79           
 24. Kim Rijksen                   VZC E&P                  52.22 0002558      51.52           
 25. Puk Schoonderbeek             VZC E&P                  54.97 0101242      54.38           
 26. Lisa Geurts                   GoSwim                   56.75 9904924      57.20           
 DIS Iris van Berkel               Van Vliet Barracuda      45.33 0000476      44.02           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Mahres van Walsem             VZC E&P                  55.23 0100688      55.16           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Janneke Zweers                Rzc                    1:00.40 0100584      58.15           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Kim de Vries                  VZC E&P                  44.50 9903488                      
AFGE Isabelle den Hartog           Van Vliet Barracuda      41.68 0002698                      
AFGE Ivy Wessels                   Rzc                      55.73 0101560                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
15-1-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Schinkel               VZC E&P                1:41.71 9900967    1:36.72           
            47.60  1:36.72
  2. Max Kunz                      VZC E&P                1:39.33 9900401    1:38.88           
            47.28  1:38.88
  3. Daen Spoor                    VZC E&P                1:56.69 0101117    1:47.44           
            49.57  1:47.44
  4. Andy Huynh                    VZC E&P                1:46.28 0001725    1:48.98           
            52.47  1:48.98
  5. Merlijn den Hartog            Van Vliet Barracuda    1:44.58 0100951    1:51.89           
            52.07  1:51.89
  6. Jeroen Bechtold               Van Vliet Barracuda    1:54.95 0002657    1:52.34           
            53.09  1:52.34
  7. Lars van den Burg             GoSwim                 1:54.34 0000565    1:56.02           
            54.47  1:56.02
  8. Nino Kramer                   Rzc                    2:03.48 0100703    1:59.26           
            55.85  1:59.26
  9. Stanley Huynh                 VZC E&P                2:03.86 0101253    2:02.17           
            57.70  2:02.17
 10. Thomas Mantel                 Rzc                         NT 0100255    2:07.64           
            58.34  2:07.64
 11. Rowin Ursinus                 GoSwim                      NT 0003703    2:13.50           
          1:00.53  2:13.50
 12. Thijs Marskamp                Rzc                         NT 0101491    2:25.00           
          1:09.23  2:25.00
 DIS Ishak Özdemir                 GoSwim                 2:07.68 0102061                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Bas van Bentum                GoSwim                 1:51.06 0101109    1:49.13           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            51.32  1:49.13
 DIS Olaf de Bree                  Rzc                         NT 0000721    1:51.76           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            53.45  1:51.76
 DIS Freek van der Wal             GoSwim                 2:01.88 9901549    1:56.87           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            55.33  1:56.87
 DIS Karl van den Burg             GoSwim                 1:53.39 0000553    1:56.90           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            55.93  1:56.90
 DIS Cano Demir                    Rzc                    2:46.53 0002287    2:40.78           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet naar buiten bewogen.
          1:14.58  2:40.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15-1-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    3:14.75 9700454    3:22.21           
            45.80  1:38.41  3:22.21
  2. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    3:35.00 9800224    3:24.54           
            45.48  1:37.80  3:24.54
  3. Desiree de Koster             Van Vliet Barracuda    3:42.46 9700494    3:29.07           
            44.86  1:38.39  3:29.07
  4. Maaike Tijhof                 VZC E&P                3:27.84 9800112    3:30.01           
            48.19  1:42.69  3:30.01
  5. Lotte de Brabander            Rzc                    3:37.74 9801470    3:33.34           
            49.20  1:44.59  3:33.34
  6. Joanie den Oudsten            GoSwim                 3:48.59 9903226    3:37.28           
            48.97  1:44.30  3:37.28
  7. Marijn Mantel                 Rzc                    3:45.13 9801486    3:41.07           
            49.51  1:46.36  3:41.07
  8. Merve Özdemir                 GoSwim                 3:45.50 9903380    3:41.92           
            50.01  1:46.32  3:41.92
  9. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda    4:03.14 9804182    3:42.88           
            49.63  1:47.34  3:42.88
 10. Lodieke Rodenburg             Rzc                    3:47.45 9801094    3:44.91           
            52.59  1:50.07  3:44.91
 11. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    3:52.00 9800056    3:48.76           
            50.49  1:51.05  3:48.76
 12. Eveline Houweling             Van Vliet Barracuda         NT 9801532    4:00.25           
            53.48  1:55.69  4:00.25
 13. Elise ter Elst                Rzc                    4:08.77 9801468    4:00.49           
            53.17  2:01.18  4:00.49
 14. Wietske Blijjenberg           Rzc                         NT 9803988    4:00.60           
            52.60  1:55.04  4:00.60
 15. Demi Hulsebos                 GoSwim                 4:03.98 9702710    4:02.92           
            54.42  1:57.20  4:02.92
 16. Rianne Edelbroek              GoSwim                 4:18.44 9805138    4:14.00           
            57.41  2:02.34  4:14.00
AFGE Chaymae Aaloul                VZC E&P                3:58.26 9702304                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
15-1-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    1:13.50 9700605    1:11.35           
            36.13  1:11.35
  2. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:14.42 9702737    1:14.11           
            37.09  1:14.11
  3. Martijn Kornet                GoSwim                 1:16.37 9700231    1:15.61           
            36.80  1:15.61
  4. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                1:19.72 9701223    1:18.84           
            38.30  1:18.84
  5. Ruben Nap                     VZC E&P                1:26.23 9800213    1:24.42           
            41.73  1:24.42
  6. Rick Paardekooper             VZC E&P                1:35.35 9701321    1:27.39           
            41.23  1:27.39
  7. Jelle Schouten                GoSwim                 1:34.01 9703969    1:28.29           
            43.82  1:28.29
  8. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    1:27.32 9803255    1:28.86           
            43.95  1:28.86
  9. Jelle van Dijk                Rzc                    1:37.15 9703365    1:29.21           
            43.62  1:29.21
 10. Mees van Duinhoven            Rzc                    1:31.25 9804913    1:29.73           
            43.54  1:29.73
 11. Dave van Leerdam              Rzc                    1:40.13 9801633    1:34.29           
            46.23  1:34.29
 12. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    1:37.05 9803237    1:36.04           
            46.70  1:36.04
 13. Kevin Slagmolen               Van Vliet Barracuda    1:40.35 9700291    1:36.63           
            47.39  1:36.63
 14. Leon Huynh                    VZC E&P                1:43.01 9704301    1:38.72           
            47.18  1:38.72
AFGE Kevin Jansen                  Van Vliet Barracuda    1:51.01 9802803                      
AFGE Balder Haze                   GoSwim                 1:42.58 9802449                      
AFGE Menno Kooper                  Rzc                    1:34.10 9704625                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
15-1-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda      59.21 8701420      59.91           
            29.39    59.91
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:00.25 9100118    1:01.68           
            30.06  1:01.68
  3. Suzanne Erdbrink              VZC E&P                1:03.35 8701150    1:04.05           
            30.75  1:04.05
  4. Esther van Mierlo             Rzc                    1:01.38 8906640    1:05.48           
            31.51  1:05.48
  5. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:04.98 8302112    1:05.75           
            32.13  1:05.75
  6. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    1:04.08 8802088    1:05.92           
            31.92  1:05.92
  7. Anne van den Brink            GoSwim                 1:05.35 8700588    1:06.70           
            32.57  1:06.70
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                1:04.18 9300232    1:07.05           
            31.69  1:07.05
  9. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:06.68 8702044    1:07.10           
            32.29  1:07.10
 10. Petra van den Brink           GoSwim                 1:04.95 9100460    1:07.61           
            33.19  1:07.61
 11. Valérie Welkzijn              GoSwim                 1:08.57 9505682    1:07.96           
            32.97  1:07.96
 12. Rita van der Horst            Rzc                    1:04.30 6900260    1:08.22           
            31.93  1:08.22
 13. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                 1:14.25 6900914    1:10.02           
            33.54  1:10.02
 14. Merel Kersten                 Rzc                    1:05.77 9503556    1:10.07           
            33.25  1:10.07
 15. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:05.28 9301290    1:10.54           
            34.50  1:10.54
 16. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    1:07.70 8600896    1:12.77           
            34.52  1:12.77
 17. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:10.86 8906664    1:14.73           
            35.67  1:14.73
 18. Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:11.45 8906470    1:15.08           
            35.58  1:15.08
 19. Beate Bode                    GoSwim                 1:11.92 8900374    1:15.96           
            35.58  1:15.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
15-1-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yelmar van der Veer           GoSwim                   26.84 8805237      27.56           
  2. Pascal Timmermans             Rzc                      27.13 9202349      27.58 FJ 1      
  3. Raynor Wolf                   Rzc                      26.88 8903663      27.58 FJ 2      
  4. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      28.19 8701019      28.39           
  5. Quint Ottens                  VZC E&P                  28.72 8704583      28.69           
  6. Tjark Blokzijl                GoSwim                   27.38 7901771      28.80           
  7. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      28.18 7900497      28.82           
  8. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  28.39 9102011      29.19           
  9. Berend Adan                   GoSwim                   29.20 9207101      29.32           
 10. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                      29.00 8403057      29.70           
 11. Tim Niekus                    VZC E&P                  28.80 9103709      30.09           
 12. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                   29.48 9200685      30.49           
 13. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                   31.39 9201565      30.64           
 14. Thijs Hagelstein              VZC E&P                  28.98 9100827      30.82           
 15. Bart Beumer                   Rzc                      29.43 9104547      31.10           
 16. Jochem Benthem                Rzc                      31.95 9203293      31.95           
 17. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      31.60 9104545      32.02           
 18. Peter van den Dool            GoSwim                   32.04 8704973      33.58           
AFGE Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda      32.50 9205841                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15-1-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    5:49.06 9502846    5:41.73           
            38.42  1:25.13  5:41.73
  2. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    5:56.32 9500946    5:46.80           
            36.29  1:19.73  5:46.80
  3. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    6:09.54 9504858    6:15.78           
            39.06  1:25.26  6:15.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15-1-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dèlenn van Oostrom            GoSwim                 2:45.21 9600056    2:44.03           
          2:44.03
  2. Kayleigh Brouwers             GoSwim                 2:46.00 9603472    2:44.22           
            35.10  2:44.22
  3. Georgette Wortelboer          Rzc                    3:00.53 9602144    2:52.03           
            34.91  2:52.03
  4. Laura ter Stege               Rzc                    2:59.34 9602364    2:56.64           
            40.57  2:56.64
  5. Chantal van de Kraats         VZC E&P                3:09.80 9600280    3:04.92 FJ 1      
            44.34  3:04.92
  6. Lisette Raijmann              Rzc                    3:03.89 9505912    3:04.92 FJ 2      
            40.20  3:04.92
  7. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda    3:03.06 9602638    3:06.13           
            43.70  3:06.13
  8. Michelle Muller               VZC E&P                3:14.24 9603484    3:07.01           
            39.73  3:07.01
  9. Tamara van Kooten             VZC E&P                3:21.15 9601352    3:11.81           
            45.39  3:11.81
 10. Rinske Dirksen                VZC E&P                3:19.28 9501122    3:27.38           
            45.02  3:27.38
 11. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                3:43.34 9606300    3:36.39           
            56.01  3:36.39
 DIS Jessie Harms                  GoSwim                 3:26.43 9503628    3:11.33           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.43  3:11.33
AFGE Cheyenne Smit                 VZC E&P                     NT 9600050                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
15-1-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Neeleman                  Rzc                    1:00.29 9603015    1:00.26           
            28.88  1:00.26
  2. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    1:02.95 9501945    1:02.17           
            30.23  1:02.17
  3. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:04.11 9501679    1:02.74           
            30.08  1:02.74
  4. Jelle Nap                     VZC E&P                1:04.05 9502875    1:03.39           
            30.23  1:03.39
  5. Merijn Huiberts               GoSwim                 1:05.61 9600235    1:04.38           
            30.61  1:04.38
  6. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                     NT 9701223    1:05.00           
            31.03  1:05.00
  7. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:04.72 9600893    1:06.37           
            31.26  1:06.37
  8. Marc van Rij                  Van Vliet Barracuda    1:11.14 9500931    1:07.45           
            33.36  1:07.45
  9. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    1:03.27 9501567    1:08.65           
            31.86  1:08.65
 10. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    1:07.66 9603875    1:09.89           
            33.45  1:09.89
 11. Leroy van Ooijik              VZC E&P                1:10.76 9800361    1:10.78           
            34.16  1:10.78
 12. Jos van Herk                  VZC E&P                1:14.75 9803037    1:16.19           
            36.31  1:16.19
 13. Lorenzo Missione              GoSwim                 1:21.40 9602433    1:17.64           
            37.47  1:17.64
 14. Florian Stam                  GoSwim                 1:20.94 9504639    1:23.29           
            39.02  1:23.29
AFGE Stijn van Duinhoven           Rzc                    1:01.61 9601655                      
AFGE Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                1:06.05 9703351                      
AFGE Loris Misic                   VZC E&P                1:10.36 9602101                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
15-1-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Rodenburg               Rzc                    1:15.00 9404714    1:14.13           
            33.90  1:14.13
  2. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    1:15.81 9605226    1:18.07           
            35.74  1:18.07
  3. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:15.79 9403698    1:18.71 FJ 1      
            35.42  1:18.71
  4. Vita Schipper                 GoSwim                 1:15.54 9301858    1:18.71 FJ 2      
            35.19  1:18.71
  5. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:21.26 9305334    1:21.26           
            37.23  1:21.26
  6. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    1:18.12 9401078    1:21.67           
            38.39  1:21.67
  7. Vera Martens                  Rzc                    1:22.16 9600852    1:22.57           
            37.78  1:22.57
  8. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:22.80 9302894    1:28.04           
            39.36  1:28.04
  9. Ellen van Dijk                VZC E&P                1:26.74 9401578    1:32.91           
            40.96  1:32.91
AFGE Ashley Smit                   VZC E&P                     NT 9300722                      
AFGE Danielle Hoogervorst          Van Vliet Barracuda    1:32.21 9504930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
15-1-2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    2:20.13 9300615    2:19.28           
            29.51  2:19.28
  2. Stefan Timmermans             Rzc                    2:28.97 9403015    2:26.86           
            29.77  2:26.86
  3. Tom Brouwers                  Rzc                    2:25.72 9402027    2:27.01           
            30.50  2:27.01
  4. Timo de Jong                  GoSwim                 2:29.51 9301147    2:27.74           
            32.74  2:27.74
  5. Joren Harms                   GoSwim                 2:30.25 9403163    2:29.32           
            31.76  2:29.32
  6. Remco Lopez                   Van Vliet Barracuda    2:37.07 9406429    2:30.92           
            32.47  2:30.92
  7. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:37.12 9403951    2:37.32           
            32.00  2:37.32
  8. Frank Wilschut                GoSwim                 2:46.23 9302465    2:46.82           
            36.98  2:46.82
  9. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda    2:50.30 9302277    2:47.95           
            38.95  2:47.95
 DIS Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    2:35.10 9402839    2:35.72           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            31.78  2:35.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
15-1-2011 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    2:56.60 9202144    2:52.91           
            38.05  1:21.63  2:52.91
  2. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    2:56.86 8600172    2:58.85           
            39.65  1:24.21  2:58.85
  3. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                2:56.87 9300232    3:04.39 FJ 1      
            40.67  1:26.73  3:04.39
  4. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    2:59.04 8802088    3:04.39 FJ 2      
            42.23  1:28.74  3:04.39
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 3:06.76 8700588    3:07.94           
            41.22  1:28.28  3:07.94
  6. Esther van Mierlo             Rzc                    3:11.18 8906640    3:10.28           
            43.09  1:32.15  3:10.28
  7. Merel Kersten                 Rzc                    2:58.72 9503556    3:12.76           
            42.09  1:30.56  3:12.76
  8. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                      NT 6900914    3:27.41 FJ 1      
            47.46  1:39.98  3:27.41
  9. Lisette Raijmann              Rzc                    3:25.51 9505912    3:27.41 FJ 2      
            47.13  1:41.23  3:27.41
 10. Sandra den Oudsten            GoSwim                 3:26.82 8906664    3:33.42           
            46.93  1:40.83  3:33.42
 11. Beate Bode                    GoSwim                 3:40.00 8900374    3:54.95           
            50.32  1:50.20  3:54.95
NG.Z Marike Boersen                VZC E&P                2:59.49 8800402                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
15-1-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    2:19.98 8501423    2:13.95           
            31.36  1:04.82  2:13.95
  2. Pascal Timmermans             Rzc                    2:14.56 9202349    2:14.06           
            31.13  1:04.77  2:14.06
  3. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:15.36 8805237    2:20.32           
            32.79  1:08.11  2:20.32
  4. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    2:20.01 7900497    2:22.24           
            32.63  1:08.32  2:22.24
  5. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    2:19.97 8401627    2:23.13           
            34.42  1:10.89  2:23.13
  6. Joeri Scheidt                 VZC E&P                2:17.26 9102011    2:25.92           
            35.02  1:11.04  2:25.92
  7. Bart Beumer                   Rzc                    2:27.67 9104547    2:28.97           
            34.09  1:10.88  2:28.97
  8. Tim Niekus                    VZC E&P                2:28.02 9103709    2:30.04           
            35.97  1:14.03  2:30.04
  9. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 2:20.90 9200685    2:30.58           
            34.60  1:12.39  2:30.58
 10. Tjark Blokzijl                GoSwim                 2:24.60 7901771    2:31.03           
            34.86  1:13.10  2:31.03
 11. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    2:34.76 8701019    2:36.64           
            36.32  1:15.13  2:36.64
 12. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:35.96 9201565    2:41.25           
            36.96  1:17.27  2:41.25
 13. Berend Adan                   GoSwim                 2:53.48 9207101    2:43.31           
            37.37  1:18.12  2:43.31
 14. Peter van den Dool            GoSwim                 2:43.52 8704973    2:52.20           
            38.82  1:22.95  2:52.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
15-1-2011 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    2:15.45            2:12.66           
        Anne Petersen, 97                          Romee Rikkert, 98
        Esmée Rolloos, 98                          Desiree de Koster, 97
            32.19  1:07.53  1:41.25  2:12.66

  2. Rzc 1                         Rzc                    2:19.65            2:14.69           
        Elise ter Elst, 98                         Lotte de Brabander, 98
        Ellen ter Stege, 99                        Lodieke Rodenburg, 98
            33.46  2:14.69

  3. GoSwim 1                      GoSwim                 2:28.12            2:25.23           
        Joanie den Oudsten, 99                     Merve Özdemir, 99
        Rianne Edelbroek, 98                       Demi Hulsebos, 97
            36.64    14.70  1:50.20  2:25.23

  4. GoSwim 2                      GoSwim                 3:03.29            2:56.82           
        Laura Akkerman, 99                         Ainhoa Bijsterbosch de Lóno, 99
        Lisa Geurts, 99                            Nicole van Hattem, 99
            44.26  1:34.95  2:16.04  2:56.82

AFGE VZC E&P 1                     VZC E&P                2:30.83                              
        Amber van de Kraats, 99                    Janine Verkerk, 99
        Kim de Vries, 99                           Maaike Tijhof, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
15-1-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    4:55.37            4:51.70           
        Floyd van Hoof, 97                         Mitchel Bom, 95
        Martijn Houweling, 96                      Ian Minnigh, 97
            34.79  1:11.05  1:49.44  2:32.56  3:07.16  3:48.05  4:18.91  4:51.70

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 5:13.85            5:16.39           
        Merijn Huiberts, 96                        Matthijs Wilschut, 95
        Lorenzo Missione, 96                       Martijn Kornet, 97
            38.39  1:17.48  2:00.64  2:47.86  3:24.08  4:12.64  4:42.83  5:16.39

  3. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    5:35.38            5:37.48           
        Pascal Rikkert, 95                         Marc van Rij, 95
        Niels Röder, 96                            Willem Zorg, 98
            37.26  1:16.00  1:59.51  2:48.02  3:25.95  4:19.16  4:54.60  5:37.48

 DIS Rzc 1                         Rzc                    5:12.73                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Bas Neeleman, 96                           Mees van Duinhoven, 98
        Jelle van Dijk, 97                         Dave van Leerdam, 98
            33.55  1:09.62

AFGE VZC E&P 1                     VZC E&P                5:14.62                              
        Jelle Nap, 95                              Brian vd Bovenkamp, 97
        Loris Misic, 96                            Mike van de Bovenkamp, 97




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal