Limietwedstrijd WZ&PC 19 december
Purmerend (NED),    19.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 6. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 8. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 13. Alle, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 16. Alle, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 20. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 22. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 24. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 25. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
19-12-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara van Vliet              De Columbiaan            56.91 9403562      57.27           
            26.79    57.27
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend          57.16 9600862      58.77           
            28.07    58.77
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          59.25 9403030      58.89           
            28.19    58.89
  4. Merle Verkijk                 Wvz                      59.43 9400278    1:00.35           
            28.93  1:00.35
  5. Sanne Bommer                  De Dolfijn             1:03.23 9501132    1:02.48           
            30.34  1:02.48
  6. Yvette de Gier                De Columbiaan          1:02.18 9402124    1:02.79           
            29.96  1:02.79
  7. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:02.72 9600316    1:03.10           
            30.78  1:03.10
  8. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:00.40 9402788    1:03.26           
            30.17  1:03.26
  9. Aylin van Uffelen             ZV Vlaardingen-Schie   1:02.69 9600352    1:03.53           
            30.68  1:03.53
 10. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:04.52 9603240    1:03.68           
            30.41  1:03.68
 11. Ilse van Rijssen              TriVia                 1:07.08 9601600    1:05.04           
            31.58  1:05.04
 12. Valerie van Roon              D'elft                 1:06.89 9802326    1:05.48           
            31.76  1:05.48
 13. Marieke Tienstra              TriVia                 1:05.44 9900302    1:05.59           
            30.87  1:05.59
 14. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:05.12 9504810    1:05.70           
            32.31  1:05.70
 15. Laura Badoux                  Daw                    1:05.05 8200038    1:05.93           
            31.27  1:05.93
 16. Anouk Zuidema                 TriVia                 1:04.45 9801654    1:06.36           
            31.21  1:06.36
 17. Bernice Dijkhuis              TriVia                 1:06.42 9800084    1:07.04           
            31.79  1:07.04
 18. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:07.03 9505830    1:07.79           
            32.64  1:07.79
 19. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:07.93 9800302    1:08.62           
            33.16  1:08.62
 20. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:03.31 9201522    1:09.74           
            32.65  1:09.74
 21. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:09.71 9604628    1:10.07           
            33.58  1:10.07
 22. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:08.75 9602732    1:10.92           
            33.72  1:10.92
 23. Diana van Halm Braam          Wvz                    1:10.64 9800788    1:11.37           
            34.17  1:11.37
 24. Daphne Romeijn                Dwt                    1:10.98 9403890    1:11.90           
            35.09  1:11.90
 25. Vera Martens                  Wvz                    1:13.16 9801572    1:13.51           
            35.45  1:13.51
 26. Lonneke Graansma              TriVia                 1:13.63 9900936    1:13.62           
            34.80  1:13.62
 27. Emma Arends                   TriVia                 1:12.70 9800972    1:13.64           
            34.78  1:13.64
 28. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:18.96 9802774    1:14.35           
        Handtijd
            35.61  1:14.35
 29. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:20.05 9803342    1:15.62           
        Handtijd
            36.68  1:15.62
 30. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:19.79 9901438    1:16.00           
        Handtijd
            36.41  1:16.00
 31. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:19.32 9900548    1:16.38           
        Handtijd
            36.62  1:16.38
 32. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:18.71 9801004    1:17.11           
        Handtijd
            35.92  1:17.11
 33. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:25.12 9704886    1:22.31           
        Handtijd
          1:22.31
 34. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   1:25.55 9805202    1:23.56           
        Handtijd
            39.56  1:23.56
 35. Anouk van der Kruk            MSV- Zeemacht          1:24.50 9903778    1:24.34           
        Handtijd
            38.44  1:24.34
 36. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:41.85 9902892    1:38.85           
        Handtijd
          1:38.85
 DIS Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:27.87 9802776                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA 
 DIS Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:22.72 9802036                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), VRA
            39.71
 DIS Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:28.68 9805498                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA 
            43.19
AFGE Miranda Nijenhuis             De Columbiaan            58.51 9204076                      
AFGE Saritha van Zanten            ZV Waterland           1:12.49 9801220                      
AFGE Hester Boes                   ZV Waterland           1:11.07 9403670                      
AFGE Joniek Hooghoudt              TriVia                 1:10.20 9801962                      
AFGE Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:19.23 9702456                      
AFGE Marlinde Schoonbeek           TriVia                 1:05.65 9801056                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
19-12-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          53.14 9400913      53.78           
            26.07    53.78
  2. Ruben Tol                     Ed-Vo                    55.04 9501119      55.23           
            26.44    55.23
  3. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          53.14 9200027      55.25           
            26.61    55.25
  4. Ward van Rijssen              TriVia                   56.26 9204841      55.57           
            26.91    55.57
  5. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          55.59 9501403      55.87           
            27.02    55.87
  6. Milan Grünewald               TriVia                   55.54 9500757      55.89           
            26.81    55.89
  7. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          54.66 9002147      55.95           
            26.73    55.95
  8. Jurian Beukers                Wvz                      58.42 9501327      56.42           
            27.14    56.42
  9. Jelger Rietveld               TriVia                   55.96 9201109      57.02           
            27.54    57.02
 10. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          55.22 9300269      57.22           
            27.55    57.22
 11. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht            58.31 9503881      58.36           
            27.99    58.36
 12. Remco Tol                     Ed-Vo                    59.35 9501505      58.85           
            27.43    58.85
 13. Jesse Meijer                  De Dolfijn               57.32 9403633      58.90           
            27.84    58.90
 14. Robin van der Voort           De Columbiaan          1:00.28 9501215      59.98           
            28.97    59.98
 15. Stefan Petersen               TriVia                   58.70 9403067    1:00.41           
            29.01  1:00.41
 16. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:00.64 9600467    1:00.48           
            29.58  1:00.48
 17. Maarten Rottier               TriVia                 1:01.51 9600657    1:00.73           
            28.75  1:00.73
 18. Reinier Willemsen             A.z.v.d.                 59.36 9005177    1:00.76           
            29.16  1:00.76
 19. Kars Luttik                   Daw                    1:01.64 7800675    1:01.10           
            29.18  1:01.10
 20. David Smeele                  TriVia                 1:03.70 9604869    1:02.40           
            30.32  1:02.40
 21. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:02.90 9700351    1:02.81           
            29.50  1:02.81
 22. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:04.35 9800975    1:04.24           
            30.80  1:04.24
 23. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             1:04.22 9600327    1:04.36           
            31.21  1:04.36
 24. Stan Zwinkels                 Wvz                    1:08.70 9800239    1:04.65           
            30.83  1:04.65
 25. Sebastien v Zundert           A.z.v.d.               1:05.92 9303989    1:05.94           
            31.75  1:05.94
 26. Thijs van Wieringen           De Columbiaan          1:07.26 9900577    1:06.70           
            31.94  1:06.70
 27. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:07.36 9600445    1:06.86           
            31.90  1:06.86
 28. Ingmar Bakker                 A.z.v.d.               1:09.49 9800493    1:07.59           
            32.15  1:07.59
 29. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:08.50 9703609    1:08.13           
            32.67  1:08.13
 30. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:10.32 9801265    1:08.26           
            32.50  1:08.26
 31. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:11.19 9802127    1:09.77           
            33.58  1:09.77
 32. Enrico Strik                  Lz 1886                1:12.22 9800747    1:12.67           
            34.67  1:12.67
 33. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:14.31 9902643    1:14.35           
            35.01  1:14.35
 34. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:21.49 9901627    1:20.86           
            38.56  1:20.86
 35. Zyco van Esveld               Dwt                    1:24.35 9903843    1:23.22           
            39.62  1:23.22
 36. Mart Broerse                  De Dolfijn             1:29.66 9902217    1:26.93           
            41.07  1:26.93
 37. Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn             1:41.07 9903545    1:41.12           
            47.22  1:41.12
AFGE João Schilder                 ZV Waterland             56.36 9202145                      
AFGE Gerco Kalverboer              ZV Waterland             59.66 9400231                      
AFGE Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:16.07 9902009                      
AFGE Max Guthman                   De Dolfijn               59.41 9603317                      
AFGE Adam Malash                   De Dolfijn             1:11.55 9702145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 100m vrije slag                  Minioren 5 en later
19-12-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Boon                  Electrolux AZC         1:12.02 0001280    1:12.09           
            35.36  1:12.09
  2. Bernard Rivard                Wvz                    1:13.12 0000045    1:12.15           
            34.50  1:12.15
  3. Inge Vieveen                  Wvz                    1:12.31 0100024    1:13.12           
            35.07  1:13.12
  4. Marieke van der Meer          De Columbiaan          1:16.63 0000162    1:16.65           
            36.67  1:16.65
  5. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:24.65 0001546    1:21.54           
            39.35  1:21.54
  6. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:21.70 0000412    1:22.75           
            39.17  1:22.75
  7. Nick Bontje                   De Columbiaan          1:25.07 0000141    1:25.57           
            40.39  1:25.57
  8. Claire Verkijk                Wvz                    1:15.64 0100240    1:26.09           
        *Backup
            32.98  1:26.09
  9. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:34.04 0004198    1:29.18           
            42.21  1:29.18
 10. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.               1:33.95 0100427    1:30.01           
            42.23  1:30.01
 11. Calina van der Lem            Ed-Vo                  1:40.89 0200086    1:35.68           
            43.60  1:35.68
 12. Marina van Eyken              De Dolfijn             1:43.93 0201196    1:35.96           
        *Backup
            43.59  1:35.96
 13. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:32.38 0002430    1:36.92           
            44.98  1:36.92
 14. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn   1:47.34 0200221    1:36.96           
            44.78  1:36.96
 15. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:49.00 0002578    1:41.27           
            46.76  1:41.27
 16. Sarah el Bacha                De Dolfijn             1:58.05 0201104    1:45.74           
            50.22  1:45.74
 17. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:37.62 0200689    1:48.31           
        *Backup
            50.00  1:48.31
 18. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:48.31 0101762    1:49.00           
            54.00  1:49.00
 19. Frank Bouquet                 A.z.v.d.               1:52.18 0102279    1:51.25           
            52.23  1:51.25
 20. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend        1:47.19 0102734    1:52.88           
        *Backup
            52.71  1:52.88
 21. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        2:00.79 0002418    1:56.38           
            54.39  1:56.38
 22. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend        2:07.73 0003475    1:56.87           
        *Backup tijd
            52.67  1:56.87
 23. Eva van Galen                 WZ&PC Purmerend             NT 0102256    1:59.67           
            54.25  1:59.67
 24. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend             NT 0002457    2:00.02           
            56.85  2:00.02
 25. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend             NT 0200999    2:07.40           
            58.99  2:07.40
 DIS Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn   2:02.02 0200396                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            51.99
AFGE Ouassima Quandil              De Dolfijn             1:45.84 0102948                      
AFGE Haron Malash                  De Dolfijn             1:26.57 0000541                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
19-12-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje de Wit                Wvz                    2:27.42 9502362    2:21.82           
            33.59  1:09.84  1:46.09  2:21.82
  2. Elisabeth Rivard              Wvz                    2:24.55 9600244    2:26.59           
            34.80  1:11.48  1:48.96  2:26.59
  3. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   2:33.66 9604426    2:34.52           
            34.69  1:13.77  1:54.28  2:34.52
  4. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               2:31.43 9101490    2:34.90           
            36.09  1:14.61  1:54.67  2:34.90
  5. Marije Dinkelberg             ZV Vlaardingen-Schie   2:38.99 9703192    2:41.21           
            37.95  1:19.49  2:01.64  2:41.21
  6. Wieteke Elzinga               Daw                    2:38.71 8601038    2:41.95           
            38.42  1:19.18  2:01.08  2:41.95
  7. Rebecca Jager                 ZC Oldambt             2:46.54 9800402    2:47.50           
        Handtijd
            38.80  1:21.96  2:47.60  2:47.50
AFGE Géke Heinsbroek               Wvz                    2:27.42 9300312                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
19-12-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eduard Bremmer                De Columbiaan          2:22.54 9200145    2:12.99           
            31.08  1:05.07  1:40.34  2:12.99
  2. Levi Hilbolling               TriVia                 2:14.83 9500593    2:14.32           
            30.14  1:03.57  1:38.85  2:14.32
  3. Jordy Zuidhoek                De Columbiaan          2:18.89 9201569    2:16.76           
            32.07  1:06.74  1:41.46  2:16.76
  4. Oliver Brache                 De Dolfijn             2:29.15 9605317    2:26.66           
            34.40  1:11.12  1:49.00  2:26.66
  5. Hiras Ferrandino              Dwt                    2:43.62 9306527    2:45.93           
            35.95  1:14.68  1:58.95  2:45.93
 DIS Roland Hoogendoorn            Dwt                    2:37.54 9306099    2:35.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC, RD
            34.90  1:13.41  1:54.50  2:35.03
AFGE Maikel Boes                   ZV Waterland           2:48.60 9204629                      
AFGE Wouter Arnoldus               Wvz                    2:47.80 9800581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Avezaath          TriVia                 2:44.57 9701304    2:45.94           
            36.40  1:18.10  2:01.82  2:45.94
  2. Willemein Hoving              TriVia                 2:57.36 9800106    2:50.44           
            38.05  1:21.93  2:06.81  2:50.44
  3. Elise van Manen               De Columbiaan          2:53.64 9801676    2:55.02           
            39.29  1:23.48  2:09.27  2:55.02
  4. Brighid van Uffelen           ZV Vlaardingen-Schie   2:58.14 9800310    2:57.29           
            40.61  1:26.25  2:12.17  2:57.29
  5. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:29.33 9701320    3:27.98           
            46.25  1:39.76  2:34.50  3:27.98
  6. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   3:42.30 9805202    3:46.28           
            48.57  1:46.43  2:45.68  3:46.28
AFGE Rikki Quandil                 De Dolfijn             3:30.00 9705626                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ron Langelaan                 Daw                    2:36.92 7800643    2:36.54           
            35.34  1:15.10  1:54.60  2:36.54
  2. Ivar de Jong                  De Dolfijn             2:43.78 9700869    2:41.85           
            36.02  1:16.44  1:58.65  2:41.85
  3. David Smeele                  TriVia                 2:53.32 9604869    2:49.54           
            38.17  1:21.61  2:06.00  2:49.54
  4. Michel van Nieuwkerk          De Futen               3:05.04 9702413    2:58.19           
            38.56  1:24.31  2:11.43  2:58.19
  5. Nicolas Rivard                Wvz                    3:06.30 9500113    3:04.68           
            41.28  1:28.16  2:16.10  3:04.68
  6. Ivar van Straaten             Wvz                    3:13.43 9800107    3:14.29           
            44.13  1:34.08  2:24.73  3:14.29
AFGE Jeffrey Camphens              Dwt                    3:21.91 9503113                      
AFGE Joe Julien Kassis             De Dolfijn                  NT 9704153                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Alle, 50m vlinderslag                  Minioren 5 en later
19-12-2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie t Hart                 De Columbiaan            33.16 0001596      32.42           
  2. Claire Verkijk                Wvz                      37.58 0100240      36.29           
  3. Loulou Janssen                De Columbiaan            36.22 0100132      37.26           
  4. Jasmin Entezar                Electrolux AZC           39.87 0001826      37.69           
  5. Danique Bernard               Ed-Vo                    44.24 0200224      43.04           
  6. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          45.72 0000412      45.45           
  7. Mariska Keetman               ZV De Bron               50.76 0002430      49.72           
  8. Lynn Salfeld                  De Columbiaan            53.53 0200350      53.16           
  9. Bjarne van Straaten           Wvz                      52.26 0100145    1:01.07           
        *Backup
 10. Philip Broerse                De Dolfijn             1:10.77 0100477    1:01.36           
 11. Famke Bontje                  De Columbiaan          1:12.00 0200124    1:02.57           
        *Backup
AFGE Susanne Does                  De Columbiaan            51.95 0101648                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
19-12-2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merle Verkijk                 Wvz                    1:03.63 9400278    1:03.68           
            29.95  1:03.68
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.41 9503644    1:10.14           
            31.40  1:10.14
  3. Lisanne van Avezaath          TriVia                 1:10.19 9701304    1:12.37           
            33.10  1:12.37
  4. Isobel Bowring                Wvz                    1:26.32 9901982    1:23.36           
            36.74  1:23.36
 DIS Valerie van Roon              D'elft                 1:28.59 9802326    1:17.75           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD
            35.13  1:17.75
 DIS Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:43.09 9805498    1:51.48           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH
            46.31  1:51.48
AFGE Marlinde Schoonbeek           TriVia                 1:16.98 9801056                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
19-12-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:01.01 9501403    1:01.53           
            29.02  1:01.53
  2. Andy Onderstal                De Dolfijn             1:02.37 9501479    1:02.57           
            28.87  1:02.57
  3. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:01.72 9303065    1:03.57           
            29.17  1:03.57
  4. Raoul Engelenburg             De Dolfijn             1:04.42 8900843    1:04.25           
            30.15  1:04.25
  5. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:04.23 9002147    1:05.65           
            30.21  1:05.65
  6. Kars Luttik                   Daw                    1:06.73 7800675    1:06.92           
            31.21  1:06.92
  7. Jesse Meijer                  De Dolfijn             1:06.21 9403633    1:08.77           
            30.78  1:08.77
  8. Remco Tol                     Ed-Vo                  1:06.67 9501505    1:08.97           
            31.45  1:08.97
  9. Reinier Willemsen             A.z.v.d.               1:10.73 9005177    1:11.84           
            32.63  1:11.84
 10. Stan Zwinkels                 Wvz                    1:16.23 9800239    1:15.32           
            35.72  1:15.32
 11. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:20.31 9801851    1:16.61           
            35.30  1:16.61
 12. Thijs van Wieringen           De Columbiaan          1:21.06 9900577    1:21.98           
            35.59  1:21.98
AFGE João Schilder                 ZV Waterland           1:02.10 9202145                      
AFGE Dylan Onderstal               De Dolfijn             1:15.42 9204121                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:28.58 9202772    2:23.47           
            31.41  1:08.86  1:48.77  2:23.47
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        2:25.94 9600862    2:25.07           
            32.74  1:08.60  1:53.16  2:25.07
  3. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 2:23.43 9400074    2:25.43           
            31.82  1:07.97  1:51.10  2:25.43
  4. Moesha Wartes                 De Dolfijn             2:50.07 9901724    2:45.13           
            34.89  1:17.91  2:05.44  2:45.13
  5. Rebecca Jager                 ZC Oldambt             2:45.76 9800402    2:49.59           
            36.86  1:20.68  2:09.88  2:49.59
  6. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn   2:57.22 9800336    2:50.78           
            37.31  1:20.82  2:12.79  2:50.78
  7. Lonneke Graansma              TriVia                 2:57.32 9900936    2:59.54           
            40.87  1:27.23  2:18.19  2:59.54
  8. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        4:14.50 9902892    3:52.29           
            52.85  1:48.48  2:56.81  3:52.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Kobesen                  TriVia                 2:14.46 9500117    2:13.99           
            28.34  1:02.97  1:40.25  2:13.99
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:11.57 9200027    2:15.02           
            29.13  1:04.54  1:42.97  2:15.02
  3. Ward van Rijssen              TriVia                 2:14.81 9204841    2:15.42           
            29.38  1:04.16  1:43.53  2:15.42
  4. Ties Elzerman                 De Dolfijn             2:23.79 9502163    2:20.27           
            29.30  1:05.86  1:46.49  2:20.27
  5. Levi Hilbolling               TriVia                 2:15.81 9500593    2:21.30           
            28.77  1:03.80  1:45.64  2:21.30
  6. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        2:21.68 9300269    2:21.32           
            29.69  1:05.24  1:48.07  2:21.32
  7. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   2:26.09 9600469    2:22.52           
            32.04  1:08.19  1:49.77  2:22.52
  8. Ruben Tol                     Ed-Vo                  2:19.56 9501119    2:23.66           
            30.13  1:06.89  1:50.38  2:23.66
  9. Job van Duijnhoven            De Dolfijn             2:27.26 8800887    2:25.68           
            29.64  1:06.79  1:49.86  2:25.68
 10. Roland Hoogendoorn            Dwt                    2:28.32 9306099    2:28.79           
            29.73  1:10.09  1:54.22  2:28.79
 11. Nelson Branquinho             De Dolfijn             2:35.52 9600727    2:30.63           
            32.55  1:12.21  1:56.98  2:30.63
 12. Maarten Rottier               TriVia                 2:33.37 9600657    2:31.96           
            31.08  1:10.48  1:56.01  2:31.96
 13. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   2:34.59 9600527    2:32.97           
            30.62  1:10.72  1:58.55  2:32.97
 DIS Navin Keizer                  De Dolfijn             2:50.73 9701337                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            33.87  1:17.22  2:10.65
 DIS Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn                  NT 9903545                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
          1:01.12  2:01.07  3:07.94
AFGE Rick van Zanten               ZV Waterland           2:54.11 9800351                      
AFGE Max Guthman                   De Dolfijn             2:39.70 9603317                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Alle, 100m wisselslag                  Minioren 5 en later
19-12-2010 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie t Hart                 De Columbiaan          1:20.63 0001596    1:19.40           
            36.36  1:19.40
  2. Jasmijn Boon                  Electrolux AZC         1:24.43 0001280    1:22.25           
            39.41  1:22.25
  3. Loulou Janssen                De Columbiaan          1:23.91 0100132    1:24.51           
            38.36  1:24.51
  4. Bernard Rivard                Wvz                    1:24.67 0000045    1:26.55           
            41.26  1:26.55
  5. Jasmin Entezar                Electrolux AZC         1:27.70 0001826    1:27.12           
            40.35  1:27.12
  6. Marieke van der Meer          De Columbiaan          1:30.20 0000162    1:30.71           
            41.97  1:30.71
  7. Nick Bontje                   De Columbiaan          1:36.28 0000141    1:37.93           
            45.09  1:37.93
  8. Quinta Sistermans             De Columbiaan          1:53.82 0002282    1:39.31           
            45.32  1:39.31
  9. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:39.39 0001546    1:41.91           
            51.94  1:41.91
 10. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:46.73 0004198    1:43.46           
            49.53  1:43.46
 11. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:44.84 0002430    1:45.14           
            49.62  1:45.14
 12. Sharan Keizer                 De Dolfijn             1:46.83 0100366    1:47.61           
        *Backup
            50.56  1:47.61
 13. Lynn Salfeld                  De Columbiaan          1:50.99 0200350    1:49.95           
            52.64  1:49.95
 14. Luna Estrella de Ruijter      De Dolfijn                  NT 0200978    1:52.37           
            53.12  1:52.37
 15. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        2:06.80 0200689    1:55.04           
            56.16  1:55.04
 16. Hannah van Bruggen            De Columbiaan               NT 0200348    1:55.51           
            55.19  1:55.51
 17. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend             NT 0003007    1:56.18           
            54.69  1:56.18
 18. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        2:05.16 0101762    1:59.42           
            59.88  1:59.42
 19. Famke Bontje                  De Columbiaan          2:08.65 0200124    2:06.86           
            58.87  2:06.86
 20. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend             NT 0002457    2:16.25           
            59.34  2:16.25
 DIS Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:44.71 0000189    1:38.25           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
            47.93  1:38.25
 DIS Sjoerd Jongert                A.z.v.d.               1:42.59 0100427    1:44.79           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
            53.32  1:44.79
 DIS Bas van Wieringen             De Columbiaan               NT 0200119    1:53.84           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
            55.36  1:53.84
AFGE Susanne Does                  De Columbiaan          1:45.16 0101648                      
AFGE Sanne de Baas                 De Columbiaan          1:32.56 0000210                      
AFGE Sybren van der Werf (*)       De Columbiaan          2:07.44 0100405                      
AFGE Haron Malash                  De Dolfijn             1:39.74 0000541                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
19-12-2010 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        2:11.54 9402788    2:15.07           
            30.91  1:05.65  1:40.44  2:15.07
  2. Aylin van Uffelen             ZV Vlaardingen-Schie   2:14.13 9600352    2:17.28           
            31.55  1:06.22  1:42.35  2:17.28
  3. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   2:18.08 9604426    2:17.56           
            30.75  1:05.68  1:42.13  2:17.56
  4. Elisabeth Rivard              Wvz                    2:14.77 9600244    2:19.71           
            32.19  1:07.48  1:44.14  2:19.71
  5. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               2:19.39 9101490    2:26.80           
            32.95  1:09.59  1:48.97  2:26.80
  6. Bernice Dijkhuis              TriVia                 2:27.62 9800084    2:27.18           
            32.44  1:09.91  1:49.05  2:27.18
  7. Naomi Visser                  De Dolfijn             2:52.61 9903038    2:29.29           
            32.86  1:10.47  1:50.46  2:29.29
  8. Brighid van Uffelen           ZV Vlaardingen-Schie   2:28.75 9800310    2:30.39           
            34.07  1:12.66  1:52.29  2:30.39
  9. Diana van Halm Braam          Wvz                    2:38.21 9800788    2:40.42           
            34.64  1:15.75  1:59.75  2:40.42
AFGE Saritha van Zanten            ZV Waterland           2:34.90 9801220                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
19-12-2010 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Zuidhoek                De Columbiaan          2:01.63 9201569    2:00.18           
            28.87  1:00.19  1:31.08  2:00.18
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        2:01.20 9400913    2:01.50           
            28.77  1:00.35  1:31.87  2:01.50
  3. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:04.47 9303065    2:07.41           
            29.34  1:01.51  1:34.35  2:07.41
  4. Andy Onderstal                De Dolfijn             2:06.96 9501479    2:07.74           
            29.51  1:01.85  1:35.46  2:07.74
  5. Robin van der Voort           De Columbiaan          2:10.80 9501215    2:11.75           
            30.08  1:03.40  1:38.37  2:11.75
  6. Oliver Brache                 De Dolfijn             2:11.29 9605317    2:12.32           
            30.06  1:03.48  1:38.33  2:12.32
  7. Ivar de Jong                  De Dolfijn             2:15.91 9700869    2:12.62           
            30.23  1:04.06  1:38.71  2:12.62
  8. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  2:19.50 9600279    2:20.12           
            30.71  1:06.14  1:43.66  2:20.12
  9. Levi Tol                      Ed-Vo                  2:25.93 9700351    2:22.66           
            31.65  1:08.53  1:46.30  2:22.66
 10. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:27.70 9800975    2:22.79           
            32.27  1:09.55  1:47.37  2:22.79
 11. Michel van Nieuwkerk          De Futen               2:31.54 9702413    2:23.75           
            33.15  1:10.72  1:47.78  2:23.75
 12. Nicolas Rivard                Wvz                    2:22.33 9500113    2:23.78           
            32.83  1:09.37  1:46.71  2:23.78
 13. Nick Bowring                  Wvz                    2:35.15 9703277    2:26.88           
            32.61  1:09.64  1:48.54  2:26.88
 14. Jason Slijngard               De Dolfijn             2:36.57 9801265    2:33.91           
            33.71  1:12.87  1:53.42  2:33.91
 15. Jaap Kwakkel                  Daw                    2:50.00 47-00157   3:09.54           
            34.11  1:18.87  2:15.15  3:09.54
AFGE Tijmen Kuin                   De Dolfijn             3:10.23 9802183                      
AFGE Rick van Zanten               ZV Waterland           2:35.22 9800351                      
AFGE Wouter Arnoldus               Wvz                    2:35.51 9800581                      
AFGE Muharem Yilmaz                De Dolfijn             3:11.87 9701931                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Alle, 50m rugslag                    Minioren 5 en later
19-12-2010 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Bernard               Ed-Vo                    45.46 0200224      45.20           
  2. Marina van Eyken              De Dolfijn               49.08 0201196      49.38           
        *Backup
  3. Bas van Wieringen             De Columbiaan            50.02 0200119      49.81           
  4. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn     52.87 0200221      51.53           
  5. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn     52.75 0002578      51.61           
        *Backup
  6. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          55.98 0200689      51.84           
  7. Luna Estrella de Ruijter      De Dolfijn               51.42 0200978      52.55           
  8. Sarah el Bacha                De Dolfijn             1:00.08 0201104      53.46           
  9. Hannah van Bruggen            De Columbiaan            53.37 0200348      53.65           
 10. Frank Bouquet                 A.z.v.d.                 56.88 0102279      56.14           
 11. Philip Broerse                De Dolfijn               55.16 0100477      56.54           
 12. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend             NT 0102734      57.01           
 13. Eva van Galen                 WZ&PC Purmerend        1:04.67 0102256    1:01.28           
 14. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn     59.83 0200396    1:02.37           
 DIS Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0003475      59.99           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH, RD
 DIS Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend             NT 0200999    1:04.32           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
AFGE Ouassima Quandil              De Dolfijn               52.94 0102948                      
AFGE Sanne de Baas                 De Columbiaan            41.98 0000210                      
AFGE Michael van Kerkwijk          ZV Waterland             49.04 0102205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
19-12-2010 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 1:03.89 9400074    1:05.33           
            31.59  1:05.33
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:11.32 9503644    1:11.22           
            33.38  1:11.22
  3. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               1:10.26 9101490    1:11.63           
            35.36  1:11.63
  4. Marije Dinkelberg             ZV Vlaardingen-Schie   1:12.27 9703192    1:11.93           
            35.37  1:11.93
  5. Wieteke Elzinga               Daw                    1:14.56 8601038    1:14.24           
            36.21  1:14.24
  6. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen-Schie   1:14.07 9305850    1:18.11           
            37.28  1:18.11
  7. Daphne Romeijn                Dwt                    1:18.75 9403890    1:19.68           
            39.46  1:19.68
  8. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:24.51 9505830    1:20.41           
            38.54  1:20.41
  9. Isobel Bowring                Wvz                    1:25.17 9901982    1:21.67           
            39.07  1:21.67
 10. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:22.86 9901438    1:22.86           
            40.52  1:22.86
 11. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:22.16 9602732    1:22.95           
            40.35  1:22.95
 12. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:26.50 9801222    1:25.01           
            41.16  1:25.01
 13. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:28.50 9803342    1:27.36           
            42.64  1:27.36
 14. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:35.18 9802774    1:29.13           
            43.91  1:29.13
 15. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:32.86 9801004    1:30.48           
            45.48  1:30.48
 16. Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:33.51 9802036    1:35.96           
            48.19  1:35.96
 17. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:39.59 9802776    1:42.94           
            49.92  1:42.94
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn             1:51.73 9904400                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            53.54
 DIS Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:35.91 9704886    1:39.90           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
            50.00  1:39.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
19-12-2010 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milan Grünewald               TriVia                   59.10 9500757      59.75           
            28.86    59.75
  2. Jurian Beukers                Wvz                    1:02.48 9501327    1:02.59           
            30.40  1:02.59
  3. Raoul Engelenburg             De Dolfijn             1:04.12 8900843    1:05.17           
            32.39  1:05.17
  4. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   1:11.35 9600469    1:07.88           
            32.70  1:07.88
  5. Jesse Meijer                  De Dolfijn             1:07.42 9403633    1:09.36           
            33.36  1:09.36
  6. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:08.23 9503881    1:10.57           
            33.98  1:10.57
  7. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:12.98 9600445    1:12.73           
            35.36  1:12.73
  8. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:12.42 9600279    1:15.10           
            36.63  1:15.10
  9. Sebastien v Zundert           A.z.v.d.               1:14.62 9303989    1:15.22           
            37.07  1:15.22
 10. Ruben Griffioen               De Columbiaan          1:14.61 9900771    1:15.24           
            35.89  1:15.24
 11. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             1:17.09 9600327    1:17.55           
            38.61  1:17.55
 12. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:22.39 9703609    1:20.11           
            38.81  1:20.11
 13. Mart Broerse                  De Dolfijn             1:35.02 9902217    1:38.49           
            48.55  1:38.49
 14. Zyco van Esveld               Dwt                    1:44.01 9903843    1:46.75           
            51.84  1:46.75
 15. Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn             1:53.51 9903545    1:56.71           
            57.72  1:56.71
 DIS Mike Andringa                 De Dolfijn                  NT 9804483                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            47.39
 DIS Ingmar Bakker                 A.z.v.d.               1:17.22 9800493                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            37.98
AFGE Jeffrey Camphens              Dwt                    1:17.38 9503113                      
AFGE Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:26.29 9902009                      
AFGE Adam Malash                   De Dolfijn             1:28.81 9702145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:15.59 9202772    1:13.86           
            35.14  1:13.86
  2. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:15.42 9403030    1:16.07           
            35.11  1:16.07
  3. Yvette de Gier                De Columbiaan          1:13.00 9402124    1:16.27           
            36.07  1:16.27
  4. Laura Badoux                  Daw                    1:15.50 8200038    1:17.82           
            36.31  1:17.82
  5. Sanne Bommer                  De Dolfijn             1:18.47 9501132    1:18.33           
            37.03  1:18.33
  6. Willemein Hoving              TriVia                 1:20.70 9800106    1:18.94           
            36.66  1:18.94
  7. Ilse van Rijssen              TriVia                 1:22.84 9601600    1:19.61           
            37.91  1:19.61
  8. Elise van Manen               De Columbiaan          1:19.72 9801676    1:20.85           
            38.46  1:20.85
  9. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn             1:21.04 9700682    1:21.36           
            37.49  1:21.36
 10. Marieke Tienstra              TriVia                 1:28.96 9900302    1:22.16           
            38.36  1:22.16
 11. Anouk Zuidema                 TriVia                 1:20.58 9801654    1:22.67           
            38.49  1:22.67
 12. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:23.61 9504810    1:23.87           
            38.99  1:23.87
 13. Moesha Wartes                 De Dolfijn             1:27.33 9901724    1:26.19           
            41.00  1:26.19
 14. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:27.00 9800302    1:26.90           
            41.48  1:26.90
 15. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:25.87 9201522    1:28.04           
            40.80  1:28.04
 16. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:27.36 9600316    1:29.30           
            41.77  1:29.30
 17. Vera Martens                  Wvz                    1:28.57 9801572    1:29.40           
            41.43  1:29.40
 18. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:33.47 9900548    1:31.55           
            43.45  1:31.55
 19. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  1:51.81 9800270    1:49.34           
            49.06  1:49.34
 20. Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:45.88 9805498    1:52.87           
            53.12  1:52.87
 21. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:56.13 9904400    1:53.51           
        *Backup
            52.75  1:53.51
AFGE Géke Heinsbroek               Wvz                    1:14.81 9300312                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Kobesen                  TriVia                 1:06.08 9500117    1:06.72           
            30.89  1:06.72
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        1:05.89 9400913    1:07.57           
            31.70  1:07.57
  3. Ward van Rijssen              TriVia                 1:07.40 9204841    1:08.19           
            32.12  1:08.19
  4. Ron Langelaan                 Daw                    1:10.58 7800643    1:11.48           
            32.93  1:11.48
  5. Stefan Petersen               TriVia                 1:10.34 9403067    1:12.05           
            33.67  1:12.05
  6. Ivar de Jong                  De Dolfijn             1:13.63 9700869    1:14.18           
            35.04  1:14.18
  7. Roland Hoogendoorn            Dwt                    1:15.34 9306099    1:15.36           
            34.96  1:15.36
  8. Hiras Ferrandino              Dwt                    1:16.15 9306527    1:16.96           
            35.10  1:16.96
  9. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:18.50 9600467    1:19.09           
            37.30  1:19.09
 10. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   1:23.82 9600527    1:22.69           
            38.13  1:22.69
 11. Ivar van Straaten             Wvz                    1:30.71 9800107    1:33.23           
            43.65  1:33.23
 12. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:39.22 9902643    1:37.23           
            45.55  1:37.23
 13. Jaap Kwakkel                  Daw                    1:40.00 47-00157   1:38.20           
            46.14  1:38.20
 14. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:37.47 9801265    1:40.07           
            46.76  1:40.07
 15. Mike Andringa                 De Dolfijn                  NT 9804483    1:50.69           
            51.03  1:50.69
AFGE Brian van Kerkwijk            ZV Waterland           1:36.26 9605339                      
AFGE Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:32.32 9602241                      
AFGE Mansour Khaleqi               De Dolfijn             1:26.57 9502365                      
AFGE Tijmen Kuin                   De Dolfijn             1:45.64 9802183                      
AFGE Adam Malash                   De Dolfijn             1:35.74 9702145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Alle, 50m schoolslag                   Minioren 5 en later
19-12-2010 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Vieveen                  Wvz                      41.86 0100024      43.34           
  2. Bernard Rivard                Wvz                      45.60 0000045      45.97           
  3. Marieke van der Meer          De Columbiaan            46.77 0000162      47.21           
  4. Quinta Sistermans             De Columbiaan            49.43 0002282      47.27           
  5. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          48.60 0000412      48.25           
  6. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.                 50.28 0100427      51.12           
  7. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend          54.06 0003475      52.37           
  8. Danique Bernard               Ed-Vo                    52.15 0200224      52.79           
  9. Bjarne van Straaten           Wvz                      49.92 0100145      53.15           
        *Backup
 10. Marina van Eyken              De Dolfijn               55.27 0201196      53.81           
 11. Sharan Keizer                 De Dolfijn               52.35 0100366      54.33           
        *Backup
 12. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn     56.19 0200221      55.56           
 13. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn     55.29 0002578      56.54           
 14. Philip Broerse                De Dolfijn               58.04 0100477      56.69           
 15. Mariska Keetman               ZV De Bron               55.19 0002430      56.84           
 16. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend          57.68 0101762      58.11           
 17. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:00.04 0004198      58.86           
 18. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn     58.89 0200396      59.13           
 19. Luna Estrella de Ruijter      De Dolfijn               57.55 0200978    1:00.12           
 20. Frank Bouquet                 A.z.v.d.               1:00.39 0102279    1:00.17           
 21. Sarah el Bacha                De Dolfijn             1:01.76 0201104    1:01.60           
 22. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:01.71 0003007    1:02.05           
 23. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        1:12.44 0002418    1:07.35           
 24. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        1:04.86 0200999    1:08.40           
AFGE Michael van Kerkwijk          ZV Waterland             54.59 0102205                      
AFGE Sybren van der Werf (*)       De Columbiaan            57.97 0100405                      
AFGE Ouassima Quandil              De Dolfijn               55.44 0102948                      
AFGE Haron Malash                  De Dolfijn               48.76 0000541                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 17:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Avezaath          TriVia                 1:09.68 9701304    1:10.24           
            32.15  1:10.24
  2. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:11.81 9603240    1:12.30           
            34.59  1:12.30
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.36 9503644    1:12.77           
            32.21  1:12.77
  4. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:16.08 9504810    1:15.88           
            35.88  1:15.88
  5. Elise van Manen               De Columbiaan          1:13.95 9801676    1:16.51           
            35.79  1:16.51
  6. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn                  NT 9700682    1:17.80           
        Tijd handmatig ingevoerd
          1:17.80
  7. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:19.51 9604628    1:20.39           
            36.49  1:20.39
  8. Daphne Romeijn                Dwt                    1:19.07 9403890    1:20.55           
            36.66  1:20.55
  9. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:24.39 9701320    1:24.13           
        Tijd handmatig ingevoerd
          1:24.13
 10. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:30.97 9801004    1:29.95           
        Tijd handmatig ingevoerd
          1:29.95
 11. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:33.32 9801222    1:30.35           
        Tijd handmatig ingevoerd
          1:30.35
 12. Anouk van der Kruk            MSV- Zeemacht          1:36.84 9903778    1:33.60           
        Tijd handmatig ingevoerd
          1:33.60
 13. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn        NT 9805202    1:38.17           
        Tijd handmatig ingevoerd
          1:38.17
AFGE Hester Boes                   ZV Waterland           1:23.04 9403670                      
AFGE Miranda Nijenhuis             De Columbiaan          1:02.75 9204076                      
AFGE Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:37.12 9802036                      
AFGE Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:34.47 9702456                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
19-12-2010 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          59.87 9200027    1:00.09           
            28.41  1:00.09
  2. Eduard Bremmer                De Columbiaan          1:00.82 9200145    1:00.51           
            27.53  1:00.51
  3. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:05.40 9300269    1:05.01           
            29.41  1:05.01
  4. Nelson Branquinho             De Dolfijn                  NT 9600727    1:10.48           
            33.37  1:10.48
  5. Gert Jan Jong                 ZV De Bron             1:15.78 9004165    1:16.96           
            33.70  1:16.96
  6. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:19.05 9600445    1:17.36           
            35.13  1:17.36
  7. Sebastien v Zundert           A.z.v.d.               1:16.10 9303989    1:18.63           
            36.35  1:18.63
  8. Ruben Griffioen               De Columbiaan          1:19.60 9900771    1:19.60           
            37.87  1:19.60
  9. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:25.51 9801851    1:23.97           
            38.69  1:23.97
 10. Jaap Kwakkel                  Daw                    1:25.00 47-00157   1:27.41           
            40.80  1:27.41
 11. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:29.61 9802127    1:27.53           
            39.99  1:27.53
 12. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:36.75 9901627    1:36.65           
            45.69  1:36.65
 13. Zyco van Esveld               Dwt                    1:40.26 9903843    1:39.53           
            49.01  1:39.53
AFGE Brian van Kerkwijk            ZV Waterland                NT 9605339                      
AFGE Jeffrey Camphens              Dwt                    1:14.85 9503113                      
AFGE Maikel Boes                   ZV Waterland           1:14.34 9204629                      
AFGE Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:20.63 9602241                      
AFGE Gerco Kalverboer              ZV Waterland           1:07.34 9400231                      
AFGE Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:37.58 9704153                      
AFGE Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:37.74 9701931                      
AFGE Mansour Khaleqi               De Dolfijn                  NT 9502365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
19-12-2010 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara van Vliet              De Columbiaan            25.33 9403562      25.55           
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend          27.07 9600862      27.01           
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          27.06 9403030      27.34           
  4. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn     27.86 9604426      28.06           
  5. Anouk Zuidema                 TriVia                   30.28 9801654      29.45           
  6. Sanne Bommer                  De Dolfijn               29.51 9501132      29.47           
  7. Rebecca Jager                 ZC Oldambt               29.86 9800402      30.14           
  8. Elisabeth Rivard              Wvz                      29.98 9600244      30.57           
  9. Ilse van Rijssen              TriVia                   30.30 9601600      30.91           
 10. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn               31.47 9700682      31.16           
 11. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          31.86 9800302      31.35           
 12. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn     32.52 9800336      31.74           
 13. Emma Arends                   TriVia                   33.42 9800972      33.45           
 14. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          43.76 9902892      44.30           
 15. Catannia Nortan               De Dolfijn               45.98 9904400      44.73           
AFGE Joniek Hooghoudt              TriVia                   31.93 9801962                      
AFGE Marlinde Schoonbeek           TriVia                   29.74 9801056                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
19-12-2010 - 17:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          23.90 9200027      25.04           
  2. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          25.33 9002147      25.37           
  3. Jelger Rietveld               TriVia                   24.96 9201109      25.50           
  4. Ruben Tol                     Ed-Vo                    25.59 9501119      25.58           
  5. Levi Hilbolling               TriVia                   25.81 9500593      25.92           
  6. Jurian Beukers                Wvz                      26.91 9501327      25.93           
  7. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          25.72 9501403      26.24           
     Job van Duijnhoven            De Dolfijn               25.13 8800887      26.24           
     Jesse Meijer                  De Dolfijn               26.36 9403633      26.24           
 10. Remco Tol                     Ed-Vo                    26.71 9501505      26.35           
 11. Hiras Ferrandino              Dwt                      26.60 9306527      26.98           
 12. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          28.30 9600467      27.11           
 13. Oliver Brache                 De Dolfijn               27.99 9605317      27.59           
 14. Maarten Rottier               TriVia                   28.85 9600657      27.80           
 15. Nick Bowring                  Wvz                      30.01 9703277      28.77           
 16. David Smeele                  TriVia                   29.54 9604869      28.91           
 17. Levi Tol                      Ed-Vo                    28.60 9700351      29.05           
 18. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          29.96 9800975      29.10           
 19. Dwight van Schoorl            De Dolfijn               30.24 9600327      29.41           
 20. Nicolas Rivard                Wvz                      30.40 9500113      30.36           
 21. Navin Keizer                  De Dolfijn               32.23 9701337      30.48           
 22. Gert Jan Jong                 ZV De Bron               29.47 9004165      31.16           
 23. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend          31.87 9703609      31.44           
 24. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          31.15 9703033      31.48           
 25. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          32.34 9802127      32.45           
 26. Enrico Strik                  Lz 1886                  34.19 9800747      33.02           
 27. Mike Andringa                 De Dolfijn               40.82 9804483      41.36           



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend