2010-12-12=Melick-Speedo-deel2
Melick (NED),    12.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      2:00.70 0200074    1:44.98           
          1:44.98
  2. Anne van Megen                HZPC                        NT 0200582    1:47.02           
          1:47.02
  3. Lynn Vallen                   HZPC                        NT 0201840    1:56.55           
          1:56.55
  4. Ilse Swinkels                 HZPC                        NT 0201504    1:59.03           
          1:59.03
  5. Lotte Verhaegh                HZPC                        NT 0201558    2:04.10           
          2:04.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         2:04.70 0100439    1:57.46           
          1:57.46
  2. Tim van Poll                  De Roersoppers              NT 0101501    1:58.22           
          1:58.22
  3. Daniël Vlijt                  Patrick                2:01.39 0100183    1:58.48           
          1:58.48
  4. Eloy Mooren                   De Roersoppers              NT 0100651    2:06.32           
          2:06.32
  5. Stijn Gehlen                  De Roersoppers              NT 0100649    2:09.02           
          2:09.02
  6. Mike Jansen                   De Roersoppers              NT 0200151    2:09.81           
          2:09.81
  7. Joën Verstappen               RZL                         NT 0200495    2:13.16           
          2:13.16
  8. Alex van der Zanden           HZPC                   2:17.67 0102259    2:14.11           
          2:14.11
  9. Andy van Poll                 De Roersoppers              NT 0200493    2:17.11           
          2:17.11
 10. Jelle Slots                   HZPC                   2:29.24 0102257    2:21.30           
          2:21.30
 11. Joris Knoops                  RZ                          NT 0101267    2:22.34           
          2:22.34
 DIS Ian de Vries                  HZPC                        NT 0300495                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., SK
 DIS Daan Wijnands                 De Roersoppers              NT 0200127    2:13.36           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          2:13.36
 DIS Dennis Zanders                HZPC                   2:20.90 0201075    2:19.67           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:19.67
 DIS Sjoerd Spee                   HZPC                        NT 0102459    2:21.19           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:21.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:31.99 0101552    1:32.29           
          1:32.29
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:37.11 0101556    1:37.75           
          1:37.75
  3. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:48.13 0101554    1:42.93           
          1:42.93
  4. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:55.77 0100480    1:51.32           
          1:51.32
  5. Daphne Broen                  RZ                          NT 0101622    1:51.93           
          1:51.93
  6. Kiki de Nies                  De Roersoppers              NT 0100870    1:58.02           
          1:58.02
  7. Chanour Mercelina             De Roersoppers              NT 0101374    2:10.80           
          2:10.80
  8. Loes Gelissen                 De Roersoppers              NT 0102166    2:12.69           
          2:12.69
 DIS Britt Jacobs                  RZL                         NT 0101650    2:03.28           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
          2:03.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Snijders                   RZL                      42.94 0000033      43.80           
  2. Giel van Megen                HZPC                     48.43 0000265      45.59           
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)        52.30 0002253      47.53           
  4. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        57.16 0002853      55.48           
 DIS Twan Swagten                  De Roersoppers              NT 0001123      54.24           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers              NT 0000250    3:00.20           
          1:29.67  3:00.20
  2. Amy Mooren                    De Roersoppers              NT 0000360    3:21.98           
          1:36.39  3:21.98
  3. Lynn Salden                   Patrick                     NT 0004466    3:26.65           
          1:40.29  3:26.65
  4. Evie Tobben                   RZL                         NT 0003160    3:32.61           
          1:43.42  3:32.61
  5. Inge Jacobs                   RZL                         NT 0003158    3:39.73           
          1:47.00  3:39.73
  6. Charlotte Cox                 RZ                          NT 0001626    3:46.68           
          1:44.99  3:46.68
  7. Anne Mayer                    RZ                          NT 0004314    3:49.31           
          1:48.31  3:49.31
  8. Jaimy Eerens                  De Roersoppers              NT 0002094    3:51.15           
          1:47.34  3:51.15
  9. Nian Welters                  RZL                         NT 0003694    4:18.13           
          2:05.80  4:18.13
  NG Jolie Dielemans               RZ                          NT 0001630                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:26.51 9900517    1:23.57           
          1:23.57
  2. Roel Slobbe                   Patrick                     NT 9901287    1:29.39           
          1:29.39
  3. Serve Nelissen                De Roersoppers              NT 9900579    1:30.80           
          1:30.80
  4. Cas Louwarts                  RZ                          NT 9901249    1:51.42           
          1:51.42
  5. Daan Zenden                   De Roersoppers              NT 9900667    1:53.34           
          1:53.34
  6. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers              NT 9900535    2:09.29           
          2:09.29
 DIS Roel Wijnands                 De Roersoppers              NT 9901877    1:55.20           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:55.20
 DIS Luuk Meerten                  De Roersoppers              NT 9903427    2:25.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:25.75
AFGE Sander Aerts                  HZPC                   1:49.32 9902045                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou Peeters                 HZPC                   3:00.19 9800668    2:58.07           
          1:28.42  2:58.07
  2. Celine Buijssen               HZPC                   3:04.45 9801484    2:58.16           
          1:29.25  2:58.16
  3. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:11.64 9801142    2:58.29           
          1:26.47  2:58.29
  4. Shae Bours                    RZ                     3:06.97 9803982    3:01.34           
          1:29.34  3:01.34
  5. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:08.56 9801032    3:04.70           
          1:28.82  3:04.70
  6. Alette Litjens                HZPC                   3:12.98 9802220    3:10.38           
          1:32.23  3:10.38
  7. Hilde Litjens                 HZPC                        NT 9901156    3:14.48           
          1:35.45  3:14.48
  8. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    3:26.60           
          1:41.50  3:26.60
  9. Shania Visser                 RZ                          NT 9902794    3:26.64           
          1:41.73  3:26.64
 10. Valerie Schmitz               De Roersoppers              NT 9801030    3:38.98           
          1:50.32  3:38.98
 11. Daphne Dols                   RZL                         NT 9904622    3:41.02           
          1:50.51  3:41.02
 12. Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    3:48.75           
          1:50.25  3:48.75
 13. Hannah Geraads                RZ                          NT 9902790    3:53.68           
          1:52.11  3:53.68
 14. Nina Claessen                 Patrick                     NT 9904680    4:25.03           
          2:10.71  4:25.03
 DIS Amber Vervoort                De Roersoppers              NT 9901188                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Lieke Schors                  RZL                    3:09.22 9802024    3:03.10           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:28.20  3:03.10
 DIS Amber Thevissen               De Roersoppers              NT 9900918    3:13.64           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:13.64
 DIS Sterre Schlicher              RZ                          NT 9901672    3:15.98           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.89  3:15.98
 DIS Bo van der Vorst              Patrick                     NT 9904998    3:25.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.68  3:25.41
 DIS Aniek Ketelings               RZ                     3:15.10 9800588    3:25.64           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.20  3:25.64
 DIS Anne van Straaten             Patrick                     NT 9901884    3:28.46           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.31  3:28.46
 DIS Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880    3:35.26           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:39.95  3:35.26
AFGE Larissa Zegers                RZ                          NT 9902788                      
AFGE Marloes Janssen               HZPC                        NT 9904128                      
  NG Eva Vullers                   De Roersoppers              NT 9901848                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zjef Nelissen                 De Roersoppers         3:01.64 9701679    3:04.81           
          1:29.68  3:04.81
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:09.39 9800247    3:06.28           
          1:31.94  3:06.28
  3. Lars Hamacher                 Patrick                3:28.85 9703189    3:11.50           
          1:35.43  3:11.50
  4. Jasper Slobbe                 Patrick                3:23.86 9700435    3:13.45           
          1:35.64  3:13.45
  5. Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    3:14.51           
          1:34.78  3:14.51
  6. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:14.06 9800737    3:14.60           
          1:34.42  3:14.60
  7. Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:20.93 9700225    3:15.31           
          1:34.51  3:15.31
  8. Jack Meerten                  De Roersoppers              NT 9704377    3:15.42           
          1:33.70  3:15.42
  9. Lars Hobus                    RZL                         NT 9804935    3:18.79           
          1:35.71  3:18.79
 10. John Meerten                  De Roersoppers              NT 9704375    3:26.97           
          1:41.25  3:26.97
 11. Pieter Otten                  HZPC                   3:23.10 9800937    3:27.36           
          1:40.67  3:27.36
 12. Chris Verheesen               Patrick                3:43.42 9701379    3:27.42           
          1:40.29  3:27.42
 13. Camiel Heijnen                Patrick                     NT 9804513    3:36.25           
          1:47.87  3:36.25
 14. Pim Vrehen                    Patrick                     NT 9803525    3:37.60           
          1:47.67  3:37.60
 15. Erik Broens                   RZL                         NT 9702481    3:44.64           
          1:50.73  3:44.64
 16. Jesper Lemmen                 HZPC                   3:41.84 9802319    3:48.10           
          1:50.35  3:48.10
 17. Brian Heimens                 RZ                          NT 9800779    3:51.16           
          1:50.76  3:51.16
 18. Justin Redman                 RZL                         NT 9801453    4:03.70           
          1:58.82  4:03.70
 DIS Jasper Strijp                 Patrick                     NT 9804399                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Ivo Grosveld                  RZL                    2:56.60 9702483    2:46.30           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:21.08  2:46.30
 DIS Luuk Willems                  Patrick                3:17.74 9703191    3:05.37           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:32.16  3:05.37
 DIS Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    3:33.18           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.24  3:33.18
 DIS Daan Gehlen                   De Roersoppers              NT 9701637    3:34.23           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:42.07  3:34.23
 DIS Erik Wingers                  RZ                          NT 9803119    3:41.53           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:46.57  3:41.53
AFGE Max Peuten                    HZPC                   3:13.25 9800431                      
  NG Stan Knoops                   RZ                          NT 9803117                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      2:03.84 0200074    1:49.11           
          1:49.11
  2. Anne van Megen                HZPC                   2:04.60 0200582    1:59.70           
          1:59.70
  3. Laura Otten                   HZPC                        NT 0300720    2:31.23           
          2:31.23
 DIS Lotte Verhaegh                HZPC                        NT 0201558                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Ilse Janssen                  HZPC                        NT 0201556    2:11.67           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:11.67
 DIS Ilse Swinkels                 HZPC                        NT 0201504    2:17.80           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:17.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                  44.16 0100183      45.29           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers              NT 0100439      57.10           
  3. Tim van Poll                  De Roersoppers              NT 0101501      59.80           
  4. Joën Verstappen               RZL                         NT 0200495    1:03.68           
  5. Mike Jansen                   De Roersoppers              NT 0200151    1:15.58           
 DIS Daan Wijnands                 De Roersoppers              NT 0200127    1:08.29           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VD
 DIS Stijn Gehlen                  De Roersoppers              NT 0100649    1:08.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Eloy Mooren                   De Roersoppers              NT 0100651    1:12.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Andy van Poll                 De Roersoppers              NT 0200493    1:12.32           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:20.42 0101552    1:21.18           
          1:21.18
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:30.78 0101556    1:27.39           
          1:27.39
  3. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:41.22 0101554    1:35.04           
          1:35.04
  4. Daphne Broen                  RZ                     1:36.10 0101622    1:37.45           
          1:37.45
  5. Kiki de Nies                  De Roersoppers         1:49.26 0100870    1:44.45           
          1:44.45
  6. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:51.45 0100480    1:45.20           
          1:45.20
  7. Chanour Mercelina             De Roersoppers         2:00.00 0101374    1:48.89           
          1:48.89
  8. Loes Gelissen                 De Roersoppers         1:59.98 0102166    1:55.90           
          1:55.90
  9. Britt Jacobs                  RZL                    1:54.48 0101650    2:00.29           
          2:00.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Benjamin Russ                 RZ                          NT 0001081    1:43.89           
          1:43.89
  2. Giel van Megen                HZPC                   1:49.90 0000265    1:48.77           
          1:48.77
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      2:06.21 0002253    1:55.64           
          1:55.64
  4. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)           NT 0002853    1:58.80           
          1:58.80
  5. Twan Swagten                  De Roersoppers         2:08.76 0001123    1:58.90           
          1:58.90
 DIS Bo Snijders                   RZL                    1:56.86 0000033                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
 DIS Dennis Jakobs                 HZPC                   2:08.21 0003435    2:05.20           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:05.20
 DIS Rick Vervoort                 De Roersoppers         2:10.00 0002353    2:11.60           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SL
          2:11.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy Mooren                    De Roersoppers              NT 0000360    1:58.42           
          1:58.42
  2. Charlotte Cox                 RZ                          NT 0001626    2:02.64           
          2:02.64
 DIS Marjolein Schoonheim          De Roersoppers              NT 0000250    1:49.80           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.80
 DIS Jaimy Eerens                  De Roersoppers              NT 0002094    2:14.60           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          2:14.60
  NG Jolie Dielemans               RZ                          NT 0001630                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   2:26.58 9900517    2:30.50           
          1:12.82  2:30.50
  2. Serve Nelissen                De Roersoppers         2:38.99 9900579    2:44.20           
          1:17.57  2:44.20
  3. Daan Zenden                   De Roersoppers         3:00.80 9900667    2:55.45           
          1:26.60  2:55.45
  4. Roel Wijnands                 De Roersoppers         3:22.95 9901877    2:56.48           
          1:26.00  2:56.48
  5. Roel Slobbe                   Patrick                     NT 9901287    2:57.08           
          1:25.67  2:57.08
  6. Cas Louwarts                  RZ                          NT 9901249    3:02.68           
          1:25.84  3:02.68
  7. Jeroen van Gellekom           Patrick                3:13.48 9903795    3:10.01           
          1:30.98  3:10.01
  8. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         3:58.34 9900535    3:28.70           
          1:39.26  3:28.70
  9. Mariano Paulussen             Patrick                3:42.60 9901283    3:45.26           
          1:46.73  3:45.26
 10. Luuk Meerten                  De Roersoppers              NT 9903427    3:46.76           
          1:46.80  3:46.76
 11. Siem Smeets                   RZ                          NT 9903137    3:48.73           
          1:49.55  3:48.73
 12. Mike van Mastrigt             RZ                          NT 9903135    4:15.13           
          1:57.70  4:15.13
 13. Sander Redman                 RZL                         NT 9903307    4:15.45           
          2:01.60  4:15.45
AFGE Sander Aerts                  HZPC                   3:05.53 9902045                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:21.18 9801142    2:58.20           
          1:22.54  2:58.20
  2. Celine Buijssen               HZPC                   3:25.48 9801484    3:27.29           
          1:33.26  3:27.29
  3. Sterre Schlicher              RZ                          NT 9901672    3:40.57           
          1:47.89  3:40.57
  4. Hilde Litjens                 HZPC                        NT 9901156    3:41.84           
          1:44.00  3:41.84
  5. Lieke Schors                  RZL                    3:52.03 9802024    3:51.73           
          1:44.10  3:51.73
 DIS Milou Peeters                 HZPC                   4:08.60 9800668    3:56.48           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VE
          1:38.36  3:56.48
 DIS Shania Visser                 RZ                          NT 9902794    4:09.89           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:52.39  4:09.89
AFGE Hannah Geraads                RZ                          NT 9902790                      
  NG Eva Vullers                   De Roersoppers              NT 9901848                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
12-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:18.46 9800247    3:04.14           
          1:28.16  3:04.14
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    3:16.09 9702483    3:11.48           
          1:24.79  3:11.48
  3. Lars Hamacher                 Patrick                3:42.13 9703189    3:29.67           
          1:35.64  3:29.67
  4. Luuk Willems                  Patrick                3:54.86 9703191    3:44.91           
          1:47.52  3:44.91
  5. Chris Verheesen               Patrick                4:04.34 9701379    3:45.02           
          1:47.92  3:45.02
  6. Pieter Otten                  HZPC                        NT 9800937    3:47.80           
          1:48.29  3:47.80
  7. Jack Meerten                  De Roersoppers              NT 9704377    4:01.42           
          1:50.82  4:01.42
  8. Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    4:05.42           
          1:51.07  4:05.42
 DIS Zjef Nelissen                 De Roersoppers         3:47.74 9701679    3:40.23           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:42.51  3:40.23
 DIS Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:57.92 9700225    3:50.67           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:47.42  3:50.67
 DIS Robbin Vonk                   De Roersoppers              NT 9800737    3:58.90           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:53.50  3:58.90
 DIS John Meerten                  De Roersoppers              NT 9704375    4:10.39           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:54.14  4:10.39
 DIS Jesper Lemmen                 HZPC                        NT 9802319    4:27.32           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:04.00  4:27.32
 DIS Daan Gehlen                   De Roersoppers              NT 9701637    4:27.95           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC / VD
          2:05.70  4:27.95



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Roersoppers