Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2010 deel 2
Purmerend, 12.12.2010


Programmanr. 1
12-12-2010 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:28.55020022440.861:27.02
2.Calina van der LemEd-Vo1:40.89020008644.031:35.42
3.Anouk BraaksmaZv AquariusNT020084045.842:15.13
4.Marit VeermanEd-VoNT03005601:00.712:17.25
5.Kim VeermanEd-VoNT03005581:00.102:20.98
6.Shanna BerkelZV WaterlandNT03002921:08.972:22.40
AFGEMKim van de MolenWZ&PC PurmerendNT0201128


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-12-2010 - 15:02
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nick StikkelmanDaw1:44.91010059348.951:44.11
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:46.81010074748.851:44.53
3.Luc KroonEd-Vo2:00.80010069754.281:55.94
4.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT010220557.302:02.09
5.Ruud VeermanEd-Vo2:16.86020058555.962:02.73
6.Dries HofZv AquariusNT02Dhagv59.442:07.13
7.Bjorn KeizerEd-VoNT010219958.802:07.26
8.Tom VeermanEd-VoNT02009651:01.152:08.25
9.Patrick VisserDe ReuringNT020098158.702:08.94
10.Stefano JonjicWZ&PC PurmerendNT02009991:04.862:18.55
11.Vince CommandeurEd-VoNT03003991:05.112:25.50
DISJeff KroonEd-VoNT03004011:19.362:29.19
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-12-2010 - 15:06
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stephania BosDaw1:41.90010275449.021:41.20
2.Kim GroeneveldZV Waterland1:46.53010092449.621:41.59
3.Sophie AllersmaDe ReuringNT010274051.811:47.98
4.Eline BaalemanDe ReuringNT010273853.761:50.87
5.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT010176258.801:59.17
6.Roos SchipperZV WaterlandNT010240859.872:04.38
AFGEMMarie de BoerWZ&PC Purmerend2:11.320102686


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-12-2010 - 15:08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend39.46000034940.80
2.Terence PowerDaw58.68000290547.46
3.Friso DatemaDaw55.01000302747.86
4.Arjen van der VisZV Waterland1:04.63000294549.78
5.Jordi van der LemEd-Vo58.11000018952.66
6.Max KoningsZV De BronNT000255754.89
7.Ruben UidamZV WaterlandNT000294958.73
DISTadhg Oude EssinkDawNT000361154.33VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., Dis VC
NGStefan GanzevoortDe ReuringNT0003383


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-12-2010 - 15:10
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:10.93000154639.481:24.922:12.022:55.10
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend3:58.67000041241.011:27.702:14.512:56.70
3.Michelle VerhoevenEd-VoNT000192240.361:25.692:13.402:57.90
4.Rowie KampDe ReuringNT000170640.161:28.952:20.063:09.62
5.Viveka VerhageDaw3:15.04000148044.011:31.982:22.153:10.08
6.Anna van MollMSV- ZeemachtNT000154841.481:54.412:29.373:22.08
7.Sterre VeermanEd-VoNT000354444.431:36.232:30.743:22.43
8.Mariska KeetmanZV De Bron3:46.74000243042.981:35.642:31.823:22.95
9.Ilona StroekEd-VoNT000243444.641:40.062:36.423:29.28
10.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT000155046.861:40.802:37.803:29.90
11.Roos WindtZV WaterlandNT000261446.511:41.392:39.583:38.45
12.Caitlin BerkelZV WaterlandNT000060851.971:51.782:53.963:55.82
13.Yasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT000214249.071:50.162:54.903:58.32
14.Lysanne GroenWZ&PC PurmerendNT000241855.602:00.793:05.894:09.67
AFGEMChantal HetjesEd-VoNT0001510


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-12-2010 - 15:16
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas VlugtEd-Vo1:26.35990072738.801:25.51
2.Brian OtjesZv AquariusNT990113543.581:32.64
3.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT990200946.821:37.42
4.Joost van ErkelensDawNT990192744.661:39.08
5.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:54.18990264346.181:43.20
6.Vito MeijZV WaterlandNT990077749.961:49.56
7.Dave LeijenaarOude VeerNT990248553.311:52.65
8.Barry van EngeldorpZv AquariusNT990008952.071:54.47
9.Nicolas de BoerWZ&PC Purmerend2:07.77990377552.692:02.41
DISNanne BrugmanZV WaterlandNT9901367VB52.121:52.38
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., dis VB
AFGEMKees DetermanZV WaterlandNT9901365


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-12-2010 - 15:20
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Saritha van ZantenZV Waterland2:47.47980122040.021:23.292:07.162:46.64
2.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend2:51.80980030240.321:24.622:11.072:55.30
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht3:02.09990143842.681:28.902:14.742:57.03
4.Naomi CohenWZ&PC Purmerend3:04.52980122240.811:26.502:14.213:00.78
5.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:11.79980334245.351:32.072:19.263:03.42
6.Jet KleineOude VeerNT990338445.421:34.732:22.763:08.00
7.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend3:17.26980100444.081:32.862:21.883:09.81
8.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius3:16.41980322243.741:31.772:18.983:11.83
9.Anouk van der KrukMSV- ZeemachtNT990377844.881:35.662:25.583:11.86
10.Roanne StolkZV Waterland3:19.61980100247.301:38.082:29.833:18.27
11.Kim DuineveldOude VeerNT980529645.901:36.712:29.163:19.60
12.Mandy van BeverenDe Reuring3:27.85980344847.371:38.432:30.183:21.09
13.Susan BeemsterboerDe ReuringNT990415846.481:39.672:32.673:21.42
14.Nika MarinusMSV- ZeemachtNT980121247.171:40.192:35.133:24.43
15.Paula KosterOude VeerNT980442048.821:43.462:37.423:28.41
16.Cindy PronkDe Reuring3:31.99980495451.861:46.832:43.293:34.73
17.Sharon van der LemEd-Vo3:39.47980027048.841:44.492:41.993:34.99
18.Esmée VeermanEd-VoNT990404250.291:45.852:42.373:35.07
19.Demy AppelWZ&PC Purmerend3:41.64980242449.451:47.352:42.543:35.77
20.Britt MazeeZV De Bron3:59.31980455251.061:47.812:44.563:38.06
21.Rebecca SchipperZV WaterlandNT990224050.721:47.872:44.623:39.68
22.Femke TimmermanDe ReuringNT990416050.181:45.522:43.943:39.74
23.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend3:47.73990289252.301:50.272:48.943:46.37
24.Laura AkerZV De BronNT990353055.081:55.903:00.424:00.29
DISMerel TolEd-Vo3:25.989800300RD44.451:32.422:22.103:12.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., Dis RD
NG.ZARomy VerwijZv AquariusNT98Rvagv
AFGEMJaimy SwinkelsDe ReuringNT9804304
AFGEMCheyenne MambreMSV- ZeemachtNT9904364
AFGEMDaphne NietfeldWZ&PC Purmerend3:48.209805098


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-12-2010 - 15:32
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend2:39.39980097535.421:14.951:56.162:35.92
2.Rick van ZantenZV Waterland2:53.65980035138.391:19.492:02.632:42.51
3.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend2:42.43970303337.871:19.652:02.552:43.64
4.Levi TolEd-Vo2:50.79970035137.651:19.802:03.342:47.21
5.Simon KoopenWZ&PC Purmerend3:05.67980212741.451:25.782:11.542:54.92
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht3:27.73980185142.561:29.322:17.863:04.02
7.Stefan MiddelbeekDe Reuring3:22.73970457546.551:36.462:27.053:15.20
8.Lars DubbeldWZ&PC Purmerend3:18.24980431145.521:35.432:26.433:17.15
9.Nico KarregatEd-Vo3:18.4297010011:36.842:27.743:17.75
10.Max PuschDaw3:18.83980295946.311:37.342:29.503:18.82
11.Vitken VaderMSV- ZeemachtNT980135548.361:42.552:35.213:23.77
12.Hugo BlomDe ReuringNT980194944.731:39.352:34.823:28.92
13.Rico TolEd-VoNT980412354.661:57.552:59.773:54.96
14.Ruud NijlandMSV- ZeemachtNT970433154.231:53.272:55.533:57.46
AFGEMBeau KneppersOude Veer2:48.399703157
AFGEMHuib KoenenDe Reuring3:15.109702913


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-12-2010 - 15:40
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:36.61020022448.791:38.72
2.Calina van der LemEd-Vo1:48.53020008649.571:44.53
3.Kim VeermanEd-VoNT03005582:15.83
4.Shanna BerkelZV WaterlandNT03002921:12.682:26.59
DISAnouk BraaksmaZv AquariusNT0200840RD1:00.641:59.58
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., Dis RD
DISMarit VeermanEd-VoNT0300560RF1:04.912:17.77
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., Dis RF
AFGEMKim van de MolenWZ&PC PurmerendNT0201128


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-12-2010 - 15:42
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo38.87010069738.40
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius49.80010074752.19
3.Ruud VeermanEd-Vo56.29020058558.05
4.Bjorn KeizerEd-VoNT01021991:00.24
5.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT01022051:00.73
6.Tom VeermanEd-Vo1:09.4202009651:01.55
7.Patrick VisserDe ReuringNT02009811:08.60
8.Dries HofZv AquariusNT02Dhagv1:15.84
NG.ZANick StikkelmanDaw51.290100593


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-12-2010 - 15:43
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stephania BosDawNT010275442.021:30.84
2.Kim GroeneveldZV Waterland1:32.10010092442.391:31.47
3.Eline BaalemanDe ReuringNT010273842.651:38.16
4.Sophie AllersmaDe ReuringNT010274048.181:41.65
5.Rylana BartelsWZ&PC PurmerendNT010273450.181:47.19
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:48.31010176253.481:52.69
7.Roos SchipperZV Waterland2:09.78010240858.252:02.64
8.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend2:12.3201022581:00.412:16.27
AFGEMMarie de BoerWZ&PC Purmerend1:55.870102686


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-12-2010 - 15:47
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:38.91000034947.341:40.03
2.Arjen van der VisZV WaterlandNT000294550.781:47.00
3.Friso DatemaDaw1:53.97000302752.101:48.41
4.Jordi van der LemEd-Vo1:52.04000018952.131:49.31
5.Ruben UidamZV Waterland1:51.33000294952.801:49.83
6.Terence PowerDaw2:08.98000290553.221:53.14
7.Timo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT000347554.061:58.22
8.Max KoningsZV De BronNT000255758.402:03.90
9.Tadhg Oude EssinkDawNT00036111:00.372:10.12
10.Dennis MashinchiWZ&PC PurmerendNT00033991:03.152:13.76
DISJimmy RobinsonWZ&PC PurmerendNT0002457SD1:09.072:26.04
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., Dis SD
NGStefan GanzevoortDe ReuringNT0003383


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-12-2010 - 15:51
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle VerhoevenEd-VoNT000192247.371:42.53
2.Rowie KampDe ReuringNT000170645.411:46.00
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT000041247.471:48.06
4.Mariska KeetmanZV De Bron1:52.23000243050.261:49.77
5.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT000154654.221:57.14
Viveka VerhageDawNT000148054.031:57.14
7.Roos WindtZV WaterlandNT000261455.422:02.88
8.Caitlin BerkelZV WaterlandNT00006081:07.722:31.15
DISIlona StroekEd-VoNT0002434VB53.631:57.74
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., Dis VB
DISSterre VeermanEd-VoNT0003544VC59.042:10.19
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., Dis VC
AFGEMChantal HetjesEd-VoNT0001510


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-12-2010 - 15:54
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bas VlugtEd-VoNT990072736.341:17.862:00.492:39.68
2.Sander DorlandWZ&PC Purmerend2:48.19990264338.061:20.612:03.682:43.23
3.Sander KesselaarMSV- Zeemacht3:13.489902009FJ 138.181:21.042:04.342:43.70
4.Joost van ErkelensDaw2:53.219901927FJ 235.931:17.582:02.932:43.70
5.Brian OtjesZv Aquarius3:15.83990113539.301:23.382:10.352:55.65
6.Rense RuigWZ&PC Purmerend3:21.85990162739.461:25.032:11.562:59.51
7.Nicolas de BoerWZ&PC PurmerendNT990377542.751:31.262:21.083:07.03
8.Nanne BrugmanZV WaterlandNT990136741.521:30.192:21.103:09.19
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius3:14.84990008941.571:31.412:22.413:12.79
10.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT990271741.011:30.542:22.563:13.75
11.Dave LeijenaarOude Veer3:27.43990248542.611:31.652:25.223:15.40
12.Vito MeijZV WaterlandNT990077743.241:37.312:32.623:23.73
AFGEMKees DetermanZV WaterlandNT9901365


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-12-2010 - 16:00
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Saritha van ZantenZV Waterland3:04.27980122038.291:25.672:14.072:57.11
2.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend3:21.20980030241.751:32.532:23.673:15.39
3.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend3:48.82980100444.461:40.882:37.603:33.00
4.Merel TolEd-Vo3:35.03980030045.541:40.822:38.973:34.31
5.Roanne StolkZV Waterland3:35.98980100247.151:40.772:38.593:37.00
6.Naomi CohenWZ&PC Purmerend3:47.18980122250.481:49.612:49.923:48.63
7.Mandy van BeverenDe Reuring3:58.05980344852.321:54.232:58.453:57.39
8.Susan BeemsterboerDe ReuringNT990415847.831:50.632:55.533:57.46
9.Jet KleineOude VeerNT990338449.831:51.412:54.283:57.81
10.Cindy PronkDe Reuring4:21.58980495455.151:58.563:05.084:06.61
11.Isabel van den NieuwndijkZv AquariusNT980322249.001:54.553:01.994:07.22
12.Esmée VeermanEd-VoNT990404252.851:58.983:06.834:16.58
13.Laura AkerZV De BronNT99035301:00.642:16.253:32.044:40.42
14.Rebecca SchipperZV WaterlandNT99022401:03.412:24.793:49.235:14.04
DISFemke TimmermanDe ReuringNT990416054.802:07.993:20.544:34.93
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., Dis VC
DISBritt MazeeZV De BronNT9804552VI55.492:05.363:23.024:42.35
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., Dis VI
DISSharon van der LemEd-VoNT9800270VB57.052:16.663:36.824:59.29
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., Dis VB
NG.ZARomy VerwijZv AquariusNT98Rvagv
AFGEMJaimy SwinkelsDe ReuringNT9804304


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-12-2010 - 16:09
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Levi TolEd-Vo2:59.84970035134.571:16.302:02.572:52.96
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend3:08.35980097535.811:20.252:07.662:54.67
3.Rick van ZantenZV Waterland3:20.81980035137.361:24.312:13.152:59.55
4.Jordi de NijsMSV- ZeemachtNT980185138.751:28.502:19.783:03.00
5.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT980212740.791:32.602:26.993:19.06
6.Nico KarregatEd-Vo3:40.82970100143.471:33.692:26.213:21.73
7.Hugo BlomDe ReuringNT980194946.761:45.712:44.333:43.18
8.Stefan MiddelbeekDe Reuring4:21.76970457552.061:55.503:01.434:09.35
DISRico TolEd-VoNT9804123VC49.801:53.292:58.073:59.65
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., Dis VC
AFGEMBeau KneppersOude Veer3:07.959703157
AFGEMHuib KoenenDe Reuring3:42.649702913