Speedo deel 2
Veenendaal (NED),    11.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2010 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monica Walen                  De Haaien                   NT 0200428    1:44.66           
            47.55  1:44.66
  2. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:01.07 0200360    1:50.60           
            51.64  1:50.60
  3. Winneke Lauwers               Zwemclub Zeist              NT 0201174    1:54.72           
            47.61  1:54.72
  4. Maartje de Klaver             De Zwoer               2:31.78 0200754    2:14.20           
          1:03.68  2:14.20
 DIS Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:45.36 0200936                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Florence Hietink              De Zwoer                    NT 0200654                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2010 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Bentum                GoSwim                 1:53.20 0101109    1:51.06           
            52.88  1:51.06
  2. Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:52.13 0100379    1:51.32           
            53.32  1:51.32
  3. Mart Niehoff                  De Zwoer               1:52.81 0100759    1:51.98           
            52.74  1:51.98
  4. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:58.39 0101379    1:58.31           
            55.19  1:58.31
  5. Ahmet Usta                    Z.V. Utrecht           2:02.08 0101381    1:59.01           
            55.41  1:59.01
  6. Danny Seising                 VZC E&P                2:03.43 0200081    1:59.54           
            55.85  1:59.54
  7. Rick Haanschoten              De Haaien              2:03.64 0100291    2:00.19           
            59.09  2:00.19
  8. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         2:06.69 0101817    2:01.13           
            58.94  2:01.13
  9. Anthony Huynh                 VZC E&P                     NT 0200605    2:03.58           
            59.36  2:03.58
 10. Stanley Huynh                 VZC E&P                     NT 0101253    2:03.86           
            57.95  2:03.86
 11. Martijn Onverzaagt            Woerden                     NT 0101239    2:06.38           
          1:01.46  2:06.38
 12. Daen van Dijk                 De Zwoer               2:11.48 0100845    2:07.20           
          1:00.80  2:07.20
 13. Ishak Özdemir                 GoSwim                      NT 0102061    2:07.68           
          1:00.64  2:07.68
 14. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                     NT 0300145    2:11.30           
          1:00.95  2:11.30
 15. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           2:19.29 0101857    2:12.46           
          1:01.56  2:12.46
 16. Delano van den Bosch          IJZPC                       NT 0200237    2:19.57           
          2:19.57
 17. Luuk Niehoff                  De Zwoer                    NT 0300121    2:28.36           
          1:08.86  2:28.36
 18. Freek van Doorn               De Haaien                   NT 0300165    2:29.21           
          1:10.32  2:29.21
 19. Maxim Ruitenbeek              De Haaien                   NT 0300315    2:30.50           
          1:09.72  2:30.50
 20. Tim Haanschoten               De Haaien                   NT 0300163    2:35.38           
          1:12.07  2:35.38
 DIS Nick van Zijp                 De Haaien              2:13.79 0100935    2:13.24           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:02.95  2:13.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
11-12-2010 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  IJZPC                       NT 0101282    1:34.42           
            46.52  1:34.42
  2. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:40.78 0101580    1:36.60           
            47.10  1:36.60
  3. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:40.87 0100686    1:39.74           
            49.55  1:39.74
  4. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:57.07 0101314    1:50.39           
            54.99  1:50.39
  5. Puk Schoonderbeek             VZC E&P                1:52.28 0101242    1:56.10           
            57.21  1:56.10
  6. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:53.26 0100688    1:56.45           
            56.68  1:56.45
 DIS Joy de Jong                   IJZPC                       NT 0101284    2:12.58           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:00.87  2:12.58
AFGE Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
11-12-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien                49.36 0002711      44.82           
  2. Karl van den Burg             GoSwim                   45.51 0000553      46.73           
  3. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers              NT 0002395      47.88           
  4. Andy Huynh                    VZC E&P                  54.03 0001725      51.09           
  5. Kobus Kuipers                 De Haaien                50.73 0000511      51.88           
  6. Sem Voormolen                 De Haaien                58.11 0000497      52.14           
  7. Lars van den Burg             GoSwim                   49.59 0000565      53.15           
  8. Zakaria Slimani               IJZPC                  1:08.14 0001785    1:06.13           
  9. Lennart van Aggelen           GoSwim                      NT 0002101    1:10.07           
 10. Rick Jacobs                   GoSwim                      NT 0002103    1:13.12           
 DIS Mike van Kooten               VZC E&P                1:09.28 0001419    1:06.64           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Sander Koot                   VZC E&P                     NT 0003601                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
11-12-2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 2:42.48 0002350    2:37.80           
            35.07  1:14.13  2:37.80
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 3:04.11 0000812    2:55.23           
            40.33  1:25.66  2:55.23
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                3:14.39 0003390    3:04.50           
            42.18  1:30.99  3:04.50
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 3:47.42 0000810    3:10.36           
            43.60  1:32.46  3:10.36
  5. Sofie van Gijssel             Woerden                     NT 0000850    3:10.62           
            41.29  1:29.73  3:10.62
  6. Tara Haze                     GoSwim                      NT 0002892    3:21.94           
            47.50  1:40.87  3:21.94
  7. Lisanne Seising               VZC E&P                     NT 0002084    3:23.26           
            46.51  1:39.98  3:23.26
  8. Tessa Boudour                 Woerden                     NT 0003658    3:24.61           
            46.36  1:38.71  3:24.61
  9. Kim Rijksen                   VZC E&P                     NT 0002558    3:31.20           
            49.04  1:45.20  3:31.20
 10. Tessa Bogaardt                Woerden                     NT 0001072    3:31.64           
            46.68  1:41.58  3:31.64
 11. June van Groesen              Zwemclub Zeist              NT 0003880    3:36.67           
            48.29  1:45.45  3:36.67
 12. Anne Middelkoop               IJZPC                       NT 0002606    3:43.56           
            45.87  1:44.21  3:43.56
 13. Sarah Datema                  Woerden                     NT 0003836    3:53.31           
            47.90  1:46.27  3:53.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
11-12-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  1:40.46 9902669    1:24.86           
            39.36  1:24.86
  2. Max van Keulen                De Duinkikkers              NT 9901999    1:45.91           
            48.02  1:45.91
  3. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:54.58 9902947    1:52.73           
            51.21  1:52.73
  4. Tijmen Kuijpers               IJZPC                       NT 9902723    1:55.58           
            51.78  1:55.58
  5. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht                NT 9903229    1:56.33           
            52.30  1:56.33
  6. Joost Paardekooper            VZC E&P                     NT 9900197    2:11.66           
          1:01.09  2:11.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisette van Es                Zwemclub Zeist              NT 9902344    3:02.43           
            54.84  1:33.20  3:02.43
  2. Amber van de Kraats           VZC E&P                     NT 9900236    3:24.69           
            48.08  1:40.60  3:24.69
  3. Kim de Vries                  VZC E&P                     NT 9903488    3:25.95           
            49.57  1:42.57  3:25.95
  4. Mendy Koo                     De Haaien                   NT 9900065    3:30.00           
            49.31  1:44.30  3:30.00
  5. Marit Borgts                  De Duinkikkers              NT 9900498    3:30.76           
            48.99  1:43.56  3:30.76
  6. Vivian de Kok                 De Haaien                   NT 9801852    3:31.29           
            50.68  1:48.66  3:31.29
  7. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         3:46.43 9801080    3:31.35           
            48.78  1:42.56  3:31.35
  8. Janine Verkerk                VZC E&P                     NT 9904236    3:36.90           
            51.36  1:44.51  3:36.90
  9. Inge den Breejen              De Duinkikkers         3:48.90 9801302    3:42.43           
            53.10  1:50.65  3:42.43
 10. Annedotte Kok                 De Duinkikkers              NT 9805058    3:47.36           
            50.00  1:53.96  3:47.36
 11. Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer                    NT 9803414    3:49.48           
            53.57  1:53.13  3:49.48
 12. Babette van Bergenhenegouwen  De Duinkikkers              NT 9902874    3:51.96           
            56.09  1:56.54  3:51.96
 13. Floor Stehouwer               De Haaien                   NT 9900708    4:00.33           
            56.85  1:59.78  4:00.33
 DIS Fleur Treep                   De Duinkikkers              NT 9902994    3:22.14           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.39  1:41.02  3:22.14
 DIS Michelle Barten               IJZPC                       NT 9903724    3:33.80           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.48  1:47.58  3:33.80
 DIS Eline Treep                   De Duinkikkers              NT 9902876    3:43.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            49.25  1:48.80  3:43.78
AFGE Youssra Tagmouty              Z.V. Utrecht                NT 9904120                      
AFGE Rebecca Hietink               De Zwoer               3:06.51 9803412                      
AFGE Maaike Tijhof                 VZC E&P                     NT 9800112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht           2:48.21 9703177    2:37.21           
            37.32  1:17.02  2:37.21
  2. Martijn Kornet                GoSwim                 2:41.70 9700231    2:41.44           
            37.29  1:18.59  2:41.44
  3. Leroy van Ooijik              VZC E&P                2:57.02 9800361    2:55.35           
            39.46  1:24.98  2:55.35
  4. Jos van Herk                  VZC E&P                2:57.08 9803037    2:59.00           
            42.04  1:27.80  2:59.00
  5. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist              NT 9802489    3:00.97           
            43.00  1:30.19  3:00.97
  6. Erik Ambergen                 De Duinkikkers              NT 9801233    3:09.18           
            45.19  1:33.99  3:09.18
  7. Jelle Schouten                GoSwim                 3:14.12 9703969    3:13.63           
            45.93  1:36.16  3:13.63
  8. Stefan Jonkman                IJZPC                       NT 9803807    3:13.75           
            48.21  1:37.85  3:13.75
  9. Rick Paardekooper             VZC E&P                3:21.47 9701321    3:17.61           
            45.34  1:35.35  3:17.61
 10. Wout de Bruin                 IJZPC                       NT 9800555    3:23.77           
            49.17  1:41.48  3:23.77
 11. Derk van der Sluis            De Duinkikkers              NT 9800933    3:24.53           
            49.97  1:42.47  3:24.53
 12. Mitchell Fennema              De Duinkikkers              NT 9801585    3:25.00           
            48.97  1:41.63  3:25.00
 13. Christian de Bruin            IJZPC                       NT 9803851    3:28.22           
            51.35  1:43.54  3:28.22
 14. Ruben de Bruin                Zwemclub Zeist              NT 9804057    3:30.19           
            56.17  1:44.08  3:30.19
 15. Ruben Methorst                De Zwoer               3:33.79 9803665    3:34.82           
            50.92  1:45.21  3:34.82
 DIS Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449    3:26.89           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.85  1:42.58  3:26.89
AFGE Sezer Yas                     Z.V. Utrecht           2:59.49 9800909                      
AFGE Renzo Strang                  De Duinkikkers              NT 9801151                      
AFGE Leon Huynh                    VZC E&P                3:34.94 9704301                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Winneke Lauwers               Zwemclub Zeist              NT 0201174    2:00.87           
            57.75  2:00.87
  2. Florence Hietink              De Zwoer                    NT 0200654    2:01.07           
            59.62  2:01.07
  3. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht                NT 0200936    2:02.91           
            56.87  2:02.91
  4. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:14.03 0200360    2:04.24           
            59.36  2:04.24
  5. Maartje de Klaver             De Zwoer                    NT 0200754    2:26.54           
          1:07.00  2:26.54
 DIS Monica Walen                  De Haaien                   NT 0200428    2:00.23           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.59  2:00.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Niehoff                  De Zwoer                 48.68 0100759      48.26           
  2. Koen van Keulen               De Duinkikkers              NT 0100379      56.23           
  3. Bas van Bentum                GoSwim                   59.77 0101109      56.45           
  4. Rick Haanschoten              De Haaien                59.21 0100291      57.68           
  5. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:03.82 0101379      57.81           
  6. Stanley Huynh                 VZC E&P                     NT 0101253      58.89           
  7. Daen van Dijk                 De Zwoer               1:00.42 0100845    1:02.73           
  8. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist              NT 0101817    1:07.10           
  9. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht                NT 0101857    1:11.77           
 10. Nick van Zijp                 De Haaien                   NT 0100935    1:12.06           
 11. Tim Haanschoten               De Haaien                   NT 0300163    1:15.66           
 12. Delano van den Bosch          IJZPC                       NT 0200237    1:22.95           
 13. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                     NT 0300145    1:29.45           
 DIS Danny Seising                 VZC E&P                     NT 0200081    1:08.47           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB - VH
 DIS Anthony Huynh                 VZC E&P                     NT 0200605    1:21.32           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Maxim Ruitenbeek              De Haaien                   NT 0300315    1:21.65           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD - VB



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
11-12-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  IJZPC                  1:32.09 0101282    1:24.75           
            41.18  1:24.75
  2. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:26.80 0101580    1:25.32           
            40.07  1:25.32
  3. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:33.05 0100686    1:38.07           
            46.61  1:38.07
  4. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:43.07 0101314    1:40.10           
            46.07  1:40.10
  5. Puk Schoonderbeek             VZC E&P                1:46.34 0101242    1:46.58           
            50.77  1:46.58
  6. Joy de Jong                   IJZPC                       NT 0101284    1:55.50           
            53.55  1:55.50
  7. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:56.85 0100688    1:56.64           
            54.26  1:56.64
AFGE Nikki Jonkman                 GoSwim                 2:09.66 0102600                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
11-12-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andy Huynh                    VZC E&P                1:53.16 0001725    1:46.28           
            51.60  1:46.28
  2. Sem Voormolen                 De Haaien              1:46.46 0000497    1:48.19           
            52.43  1:48.19
  3. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:53.25 0002711    1:53.88           
            55.26  1:53.88
  4. Lars van den Burg             GoSwim                 1:58.40 0000565    1:54.34           
            53.79  1:54.34
  5. Karl van den Burg             GoSwim                 2:06.63 0000553    1:55.12           
            55.47  1:55.12
  6. Jasper Schaafsma              Woerden                1:56.73 0000403    1:56.53           
            54.64  1:56.53
  7. Mike van Kooten               VZC E&P                2:02.23 0001419    2:00.41           
            55.78  2:00.41
  8. Kobus Kuipers                 De Haaien              2:10.14 0000511    2:04.89           
            59.88  2:04.89
  9. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers              NT 0002395    2:05.81           
            59.72  2:05.81
 10. Lennart van Aggelen           GoSwim                 2:07.89 0002101    2:05.83           
            58.93  2:05.83
 11. Rick Jacobs                   GoSwim                 2:11.54 0002103    2:09.94           
          1:01.32  2:09.94
 12. Zakaria Slimani               IJZPC                       NT 0001785    2:10.64           
          1:00.92  2:10.64
 13. Bas Ritmeester                VZC E&P                2:27.00 0002543    2:14.67           
          1:05.25  2:14.67
AFGE Victor Abbink Spaink          De Zwoer                    NT 0003363                      
AFGE Sander Koot                   VZC E&P                     NT 0003601                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
11-12-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:31.55 0002350    1:24.73           
            38.78  1:24.73
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:40.12 0000812    1:42.12           
          1:42.12
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                     NT 0003390    1:46.67           
            48.66  1:46.67
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:40.41 0000810    1:55.41           
            54.51  1:55.41
  5. Tara Haze                     GoSwim                      NT 0002892    2:02.44           
            56.48  2:02.44
  6. Kim Rijksen                   VZC E&P                     NT 0002558    2:04.72           
            56.78  2:04.72
  7. Lisanne Seising               VZC E&P                     NT 0002084    2:10.76           
            59.57  2:10.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
11-12-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                       NT 9902669    2:42.89           
            37.39  1:18.57  2:42.89
  2. Max van Keulen                De Duinkikkers              NT 9901999    3:02.54           
            40.73  1:26.88  3:02.54
  3. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           3:29.05 9903229    3:11.05           
            40.71  1:28.34  3:11.05
  4. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           3:19.73 9900823    3:11.39           
            41.08  1:30.33  3:11.39
  5. Joost Paardekooper            VZC E&P                     NT 9900197    3:12.88           
            43.85  1:34.52  3:12.88
  6. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         3:26.28 9902947    3:15.27           
            43.67  1:33.87  3:15.27
  7. Tijmen Kuijpers               IJZPC                       NT 9902723    3:20.37           
            45.74  1:38.44  3:20.37
  8. Tom Niehoff                   De Zwoer                    NT 9903349    3:57.92           
            47.12  1:47.39  3:57.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisette van Es                Zwemclub Zeist              NT 9902344    3:53.86           
            51.62  1:52.71  3:53.86
  2. Inge den Breejen              De Duinkikkers         4:18.47 9801302    4:03.65           
            54.45  1:57.46  4:03.65
  3. Fleur Treep                   De Duinkikkers              NT 9902994    4:10.00           
            56.98  1:59.98  4:10.00
  4. Vivian de Kok                 De Haaien                   NT 9801852    4:22.92           
            56.04  2:07.89  4:22.92
  5. Mendy Koo                     De Haaien                   NT 9900065    4:28.84           
            54.25  2:03.58  4:28.84
AFGE Maaike Tijhof                 VZC E&P                     NT 9800112                      
AFGE Rebecca Hietink               De Zwoer                    NT 9803412                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht                NT 9703177    2:50.31           
            37.57  1:21.23  2:50.31
  2. Martijn Kornet                GoSwim                 3:11.97 9700231    3:03.60           
            38.99  1:26.21  3:03.60
  3. Tim de Zoete                  De Duinkikkers         3:24.20 9701875    3:08.08           
            40.48  1:28.50  3:08.08
  4. Stefan Jonkman                IJZPC                       NT 9803807    3:20.64           
            43.04  1:34.85  3:20.64
  5. Jos van Herk                  VZC E&P                     NT 9803037    3:28.90           
            43.98  1:38.45  3:28.90
  6. Christian de Bruin            IJZPC                       NT 9803851    3:32.51           
            44.10  1:40.28  3:32.51
  7. Erik Ambergen                 De Duinkikkers              NT 9801233    3:33.76           
            46.51  1:41.47  3:33.76
  8. Jelle Schouten                GoSwim                      NT 9703969    3:38.62           
            47.92  1:45.27  3:38.62
  9. Leroy van Ooijik              VZC E&P                     NT 9800361    3:42.26           
            45.02  1:46.36  3:42.26
 10. Mitchell Fennema              De Duinkikkers              NT 9801585    3:43.86           
            49.39  1:48.55  3:43.86
 11. Rick Paardekooper             VZC E&P                3:50.04 9701321    3:50.51           
            46.61  1:46.29  3:50.51
 12. Wout de Bruin                 IJZPC                       NT 9800555    4:07.12           
            49.88  1:51.10  4:07.12
 DIS Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGE Sezer Yas                     Z.V. Utrecht                NT 9800909                      
AFGE Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist              NT 9802489                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal