Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6


2010-12-11 Speedo deel 2
Burgum, 11.12.2010


Programmanr. 1
11-12-2010 - 17:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne van WierHZ&PC Heerenveen1:47.8302004381:41.41
2.Sigrid PafforaadAvenaNT02011301:42.14
3.Ielan van MeerloWetterwilleNT02010981:54.60
4.Leonie van WierHZ&PC Heerenveen2:01.0702004361:57.73
5.Jits Jente BootsmaHZ&PC HeerenveenNT02011162:07.51


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-12-2010 - 17:03
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Justin VisserHZ&PC Heerenveen1:55.2601003371:51.18
2.Hendrik JilderdaWetterwilleNT01006731:52.54
3.Jelmar Koopmande Forel2:07.6001002491:54.86
4.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen2:01.2101001871:58.79
5.Jesse LammersAvena2:12.7201006852:02.72
6.Borek BuursmaHZ&PC HeerenveenNT02007472:04.86
7.Remco DijkstraHZ&PC Heerenveen2:22.3401007892:16.48
DISMakai Haren vande ForelNT02006272:14.20
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-12-2010 - 17:08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline v/d WalAvena1:33.9801009301:32.37
2.Janneke WeilandWetterwille1:40.8601001281:33.13
3.Marike de JongAvena1:33.6701010741:33.57
4.Liza KuilHZ&PC HeerenveenNT01011221:46.80
5.Elriecke BuurlageZcnf'341:50.2401005241:47.02
6.Lynn Fledderusde ForelNT01018961:50.61
7.Danielle Hofstrade ForelNT01020161:51.89
8.Nynke van der Beldde ForelNT01014322:04.06
9.Ineke van der MeerWetterwilleNT01007502:10.58
10.Miranda de VegtZcnf'34NT01022182:14.15
11.Marije Jonkmande ForelNT01028422:14.55
12.Dieuwke MulderAvenaNT01022602:18.80
DISVienna Oosterdijkde ForelNT01009282:13.05
AI - Gelopen over en/of afgezet van de bodem van het bad.
AFGEMFemke BrouwerHZ&PC HeerenveenNT0101820


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-12-2010 - 17:16
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo Jan BosscherWetterwille46.88000018545.06
2.Noah Vincent StavorinusZpd53.81000035948.42
3.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen48.66000049551.42
4.Bas KosterWetterwille57.95000041552.50
5.Jurre van MeerloWetterwilleNT000064754.99
6.Remco Staalsmidde ForelNT000301955.27
7.Thomas StuiverHZ&PC HeerenveenNT00017231:01.20


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-12-2010 - 17:19
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna HarbersHZ&PC HeerenveenNT00012502:46.51
100m:1:19.021:19.02200m:2:46.511:27.49
2.Irith BuursmaHZ&PC HeerenveenNT00016482:59.15
100m:1:25.691:25.69200m:2:59.151:33.46
3.Eva KosterWetterwille3:13.3800007282:59.62
100m:1:24.521:24.52200m:2:59.621:35.10
4.Fardau van der MeulenWetterwille3:24.2300004083:03.56
100m:1:27.371:27.37200m:3:03.561:36.19
5.Celeste SijtsmaHZ&PC Heerenveen3:47.9800004423:16.73
100m:1:34.601:34.60200m:3:16.731:42.13
6.Mayke VeltmanAvenaNT00036623:20.59
100m:1:35.511:35.51200m:3:20.591:45.08
7.Marthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008463:22.79
100m:1:36.571:36.57200m:3:22.791:46.22
8.Noah Lenisde ForelNT00034223:25.47
100m:1:36.891:36.89200m:3:25.471:48.58
9.Frida de VriesWetterwilleNT00021663:30.70
100m:1:40.261:40.26200m:3:30.701:50.44
10.Eline Mulderde ForelNT00021903:37.50
100m:1:41.541:41.54200m:3:37.501:55.96
11.Renée BrouwerHZ&PC HeerenveenNT00033243:41.31
100m:1:41.321:41.32200m:3:41.311:59.99
12.Sanne HovingHZ&PC HeerenveenNT00033323:47.38
100m:1:48.851:48.85200m:3:47.381:58.53
13.Esther RoeleHZ&PC HeerenveenNT00010563:54.16
100m:1:52.141:52.14200m:3:54.162:02.02
14.Nena VeenstraZcnf'34NT00036824:06.78
100m:2:00.622:00.62200m:4:06.782:06.16
15.Sjoukje BergsmaHZ&PC HeerenveenNT00037964:16.31
100m:1:58.081:58.08200m:4:16.312:18.23
16.Marieke de BoerHZ&PC HeerenveenNT00042744:32.36
100m:2:09.452:09.45200m:4:32.362:22.91
17.Larisa DuikerHZ&PC HeerenveenNT00024105:03.38
100m:2:23.182:23.18200m:5:03.382:40.20


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-12-2010 - 17:33
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvenaNT99005591:27.96
2.Erwin HeinsiusHZ&PC HeerenveenNT99006951:38.08
3.Daan ZwertbroekHZ&PC HeerenveenNT99004631:38.73
4.Rob van WierHZ&PC HeerenveenNT99006971:55.46
5.Jelmer MeijerHZ&PC HeerenveenNT99001771:57.43
6.Laurens TerlaakpootAvenaNT99025632:01.86
7.Edwin van Delftde ForelNT99016092:04.02
DISAlmar KleefstraWetterwilleNT99005551:45.00
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMSherco AlgraJZ&PCNT9900709


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-12-2010 - 17:52
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne van WierHZ&PC HeerenveenNT02004381:53.93
2.Sigrid PafforaadAvenaNT02011302:03.53
3.Ielan van MeerloWetterwilleNT02010982:05.92
4.Jits Jente BootsmaHZ&PC HeerenveenNT02011162:11.08
DISLeonie van WierHZ&PC HeerenveenNT02004362:01.24
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-12-2010 - 17:54
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelmar Koopmande Forel58.59010024951.68
2.Justin VisserHZ&PC HeerenveenNT010033757.69
DISHendrik JilderdaWetterwilleNT010067356.47
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISRemco DijkstraHZ&PC HeerenveenNT010078959.73
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISJesse LammersAvenaNT01006851:11.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISQuentin RuizHZ&PC HeerenveenNT01001871:19.02
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMMakai Haren vande ForelNT0200627


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-12-2010 - 17:58
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marike de JongAvena1:24.7801010741:21.14
2.Eline v/d WalAvena1:24.1001009301:25.91
3.Janneke WeilandWetterwille1:29.5701001281:27.18
4.Elriecke BuurlageZcnf'341:42.4201005241:40.19
5.Lynn Fledderusde ForelNT01018961:40.78
6.Danielle Hofstrade Forel2:24.8901020161:44.67
7.Liza KuilHZ&PC HeerenveenNT01011221:46.66
8.Nynke van der Beldde ForelNT01014321:56.78
9.Marije Jonkmande ForelNT01028422:04.07
10.Miranda de VegtZcnf'34NT01022182:07.44
11.Ineke van der MeerWetterwilleNT01007502:12.00
12.Dieuwke MulderAvena1:55.5301022602:13.81
13.Vienna Oosterdijkde ForelNT01009282:28.97
AFGEMFemke BrouwerHZ&PC HeerenveenNT0101820


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-12-2010 - 18:06
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo Jan BosscherWetterwille1:41.9800001851:43.26
2.Noah Vincent StavorinusZpd1:50.1300003591:44.32
3.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen1:51.6400004951:55.95
4.Remco Staalsmidde ForelNT00030191:57.02
5.Bas KosterWetterwille1:57.6000004151:59.47
6.Thomas StuiverHZ&PC Heerenveen2:04.4800017232:03.83
7.Jurre van MeerloWetterwilleNT00006472:08.06


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-12-2010 - 18:12
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irith BuursmaHZ&PC HeerenveenNT00016481:33.77
2.Anna HarbersHZ&PC HeerenveenNT00012501:34.92
3.Eva KosterWetterwilleNT00007281:41.04
4.Fardau van der MeulenWetterwilleNT00004081:50.89
5.Celeste SijtsmaHZ&PC HeerenveenNT00004421:53.29
6.Marthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008461:54.97
7.Mayke VeltmanAvenaNT00036622:08.23


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-12-2010 - 18:16
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvenaNT99005592:43.69
100m:1:19.481:19.48200m:2:43.691:24.21
2.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen3:54.0999006952:47.46
100m:1:21.121:21.12200m:2:47.461:26.34
3.Jelmer MeijerHZ&PC HeerenveenNT99001772:50.47
100m:1:25.651:25.65200m:2:50.471:24.82
4.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen4:00.2199004632:50.89
100m:1:26.171:26.17200m:2:50.891:24.72
5.Rob van WierHZ&PC HeerenveenNT99006972:58.34
100m:1:29.541:29.54200m:2:58.341:28.80
6.Almar KleefstraWetterwilleNT99005553:09.05
100m:1:30.961:30.96200m:3:09.051:38.09
7.Gerco GanzevoortHZ&PC Heerenveen3:58.2099020913:19.45
100m:1:35.711:35.71200m:3:19.451:43.74
8.Edwin van Delftde ForelNT99016093:23.10
100m:1:36.831:36.83200m:3:23.101:46.27
9.Sjoerd de JongAvenaNT99039073:31.98
100m:1:40.291:40.29200m:3:31.981:51.69
10.Laurens TerlaakpootAvenaNT99025633:41.34
100m:1:45.501:45.50200m:3:41.341:55.84
11.René Wiegminkde ForelNT99026533:42.50
100m:1:43.731:43.73200m:3:42.501:58.77
12.Fernand BottemaHZ&PC HeerenveenNT99027033:52.00
100m:1:52.891:52.89200m:3:52.001:59.11
13.Foeke-Jan OostenveldAvenaNT99039053:54.16
100m:1:47.561:47.56200m:3:54.162:06.60
AFGEMSherco AlgraJZ&PCNT9900709