Speedo Club Meet 2010
Zaandam (NED),    21.11.2010,    Korte baan (25m)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Dik                       Zaanstad (SG) 1          38.50 0100445      38.66           
  2. Roel Gaal                     Oeza                     40.47 0101173      38.93           
  3. Nick Stikkelman               Daw                      38.75 0100593      39.59           
  4. Mitchell Rijks                Zaanstad (SG) 1          40.01 0100363      39.99           
  5. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              42.74 0100747      41.16           
  6. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          41.68 0200689      42.00           
  7. Tim Wijnberger                Zwemvereniging Hoorn     46.10 0100467      42.36           
  8. Niels Martens                 Kzc                      43.09 0100111      43.26           
  9. Jorn Dekker                   Zaanstad (SG) 2          44.39 0100453      43.39           
 10. Matthé Knol                   Zaanstad (SG) 2          43.84 0100309      43.56           
 11. Michael van Kerkwijk          ZV Waterland             44.34 0102205      44.01           
 12. Kenzo Doerk                   Zaanstad (SG) 2          45.21 0101037      44.22           
 13. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn     48.14 0200221      48.17           
 14. Stefan Kerssens               Zwemvereniging Hoorn     47.43 0200361      49.10           
 15. Max Stevens                   Zaanstad (SG) 2          43.93 0100455      49.22           
 16. Dries Hof                     Zv Aquarius                 NT 02Dhagv      52.81           
 17. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend             NT 0200999      57.45           
AFGE Coen van Dijk                 Hpc                      51.80 0101409                      
AFGE Gosse Aldershof               ZV Haerlem                  NT 0200603                      
  NG Mikail Cetin                  Hpc                    1:12.28 0200459                      
  NG Maurits Sebastiaan Bos        Daw                         NT 0201009                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   1:07.19 9901491    1:08.47           
          1:08.47
  2. Wesley Bos                    Hpc                    1:12.67 9901241    1:11.03           
          1:11.03
  3. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn   1:13.09 9901643    1:13.67           
          1:13.67
  4. Kaj van der Pal               Kzc                    1:16.26 9902135    1:15.54           
          1:15.54
  5. Joost van Erkelens            Daw                    1:16.63 9901927    1:16.49           
          1:16.49
  6. Koen Gaal                     Oeza                   1:15.89 9901113    1:16.91           
          1:16.91
  7. Tim Kieft                     Zaanstad (SG) 1        1:20.15 9901921    1:19.22           
          1:19.22
  8. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:23.14 9901627    1:21.49           
          1:21.49
  9. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG) 1        1:24.02 9901969    1:21.77           
          1:21.77
 10. Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend        1:26.65 9903775    1:25.72           
          1:25.72
 11. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:17.78 9901135    1:25.82           
          1:25.82
 12. Joppe van Beek                Daw                    1:26.99 9900627    1:26.09           
          1:26.09
 13. Erno Vriens                   Zaanstad (SG) 1        1:23.16 9902587    1:26.33           
          1:26.33
 14. Milan Prosec                  Zaanstad (SG) 2        1:31.26 9900569    1:30.14           
          1:30.14
 15. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:29.08 9902717    1:31.59           
          1:31.59
 16. Kevin Nillesen                Zaanstad (SG) 2             NT 9902583    1:31.76           
          1:31.76
 17. Lex Lubbers                   Hpc                    1:26.10 9902409    1:34.05           
          1:34.05
 18. Stijn Meijer                  Zv Aquarius                 NT 9901139    1:34.11           
          1:34.11
AFGE Sam van Groen                 Hpc                    1:24.93 9901577                      
AFGE Kees Determan                 ZV Waterland           1:34.34 9901365                      
AFGE Vito Meij                     ZV Waterland           1:29.51 9900777                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:11.08 0000349    1:11.07           
          1:11.07
  2. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn   1:14.20 0000321    1:14.47           
          1:14.47
  3. Phil Brantjes                 Kzc                    1:16.81 0000485    1:17.59           
          1:17.59
  4. Nick van der Woude            ZV Haerlem             1:22.09 0001391    1:19.96           
          1:19.96
  5. Friso Datema                  Daw                    1:24.59 0003027    1:22.64           
          1:22.64
  6. Merijn de Boer                Zaanstad (SG) 1        1:26.61 0000843    1:24.64           
          1:24.64
  7. Stefan Loos                   Kzc                    1:26.02 0000487    1:26.73           
          1:26.73
  8. Jens de Groot                 Daw                    1:31.05 0001399    1:27.63           
          1:27.63
  9. Terence Power                 Daw                    1:27.99 0002905    1:29.47           
          1:29.47
 10. Arjen van der Vis             ZV Waterland           1:27.94 0002945    1:29.50           
          1:29.50
 11. Ian Welboren                  Kzc                         NT 0001863    1:29.96           
          1:29.96
 12. Bas Bets                      Zaanstad (SG) 1        1:30.90 0001059    1:31.44           
          1:31.44
 13. Lucas Mesman Casino           Zaanstad (SG) 2        1:34.15 0001165    1:32.89           
          1:32.89
 14. Jarno Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn        NT 0003687    1:35.76           
          1:35.76
 15. Tijs Abma                     ZV Haerlem             1:44.02 0002559    1:36.36           
          1:36.36
 16. Baran Mattagi                 Zaanstad (SG) 2        1:43.39 0000629    1:37.17           
          1:37.17
 17. Jason Macleod                 Daw                    1:39.53 0000973    1:37.87           
          1:37.87
 18. Ruben Uidam                   ZV Waterland           1:40.46 0002949    1:39.70           
          1:39.70
 19. Stefan Woudsma                Oeza                        NT 0003437    1:47.75           
          1:47.75
 20. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0003475    2:07.73           
          2:07.73
 DIS Gino de Groot                 Zaanstad (SG) 1        1:27.00 0000895                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:48.46 0003007                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Dik                       Zaanstad (SG) 1          43.11 0100445      44.29           
  2. Mitchell Rijks                Zaanstad (SG) 1          46.42 0100363      46.75           
  3. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              49.21 0100747      47.66           
  4. Roel Gaal                     Oeza                     46.48 0101173      48.02           
  5. Nick Stikkelman               Daw                      48.66 0100593      48.36           
  6. Michael van Kerkwijk          ZV Waterland             49.61 0102205      49.04           
  7. Kenzo Doerk                   Zaanstad (SG) 2          51.51 0101037      49.45           
  8. Jorn Dekker                   Zaanstad (SG) 2          50.65 0100453      49.96           
  9. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn     55.22 0200221      52.87           
 10. Matthé Knol                   Zaanstad (SG) 2          53.23 0100309      53.80           
 11. Niels Martens                 Kzc                      57.72 0100111      54.51           
 12. Tim Wijnberger                Zwemvereniging Hoorn     56.50 0100467      55.40           
 13. Jarno Groen                   Oeza                        NT 0102263      56.92           
 14. Stefan Kerssens               Zwemvereniging Hoorn     55.78 0200361      57.47           
 15. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          55.98 0200689      58.89           
 16. Dries Hof                     Zv Aquarius                 NT 02Dhagv    1:10.90           
 DIS Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend             NT 0200999                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Coen van Dijk                 Hpc                      55.28 0101409                      
AFGE Gosse Aldershof               ZV Haerlem               57.12 0200603                      
  NG Maurits Sebastiaan Bos        Daw                         NT 0201009                      
  NG Mikail Cetin                  Hpc                         NT 0200459                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn     46.83 0000321      48.31           
  2. Nick van der Woude            ZV Haerlem               52.21 0001391      48.61           
  3. Friso Datema                  Daw                      48.18 0003027      48.77           
  4. Merijn de Boer                Zaanstad (SG) 1          51.84 0000843      49.11           
  5. Gino de Groot                 Zaanstad (SG) 1          53.20 0000895      49.80           
  6. Arjen van der Vis             ZV Waterland             51.60 0002945      50.03           
  7. Jens de Groot                 Daw                      55.85 0001399      50.19           
  8. Baran Mattagi                 Zaanstad (SG) 2          51.07 0000629      51.23           
  9. Ian Welboren                  Kzc                         NT 0001863      51.81           
 10. Tijs Abma                     ZV Haerlem               51.53 0002559      51.94           
 11. Ruben Uidam                   ZV Waterland             53.91 0002949      52.61           
 12. Jason Macleod                 Daw                      52.75 0000973      52.92           
 13. Koen Kroep                    ZV Haerlem               57.80 0002575      54.11           
 14. Stefan Loos                   Kzc                      53.50 0000487      55.19           
 15. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend          56.29 0003475      56.88           
 16. Bas Bets                      Zaanstad (SG) 1          55.97 0001059      58.18           
 17. Pepijn van Rutten             ZV Haerlem             1:01.13 0002851    1:01.25           
 18. Stefan Woudsma                Oeza                   1:00.82 0003437    1:02.32           
 DIS Jarno Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn   1:04.33 0003687    1:03.51           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGE Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:01.71 0003007                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Stikkelman               Daw                      49.34 0100593      48.95           
  2. Sem Dik                       Zaanstad (SG) 1          51.09 0100445      49.86           
  3. Niels Martens                 Kzc                      53.00 0100111      51.97           
  4. Jorn Dekker                   Zaanstad (SG) 2          57.26 0100453      53.84           
  5. Mitchell Rijks                Zaanstad (SG) 1          54.69 0100363      54.30           
  6. Stefan Kerssens               Zwemvereniging Hoorn     56.16 0200361      55.65           
  7. Kenzo Doerk                   Zaanstad (SG) 2          55.18 0101037      56.31           
  8. Michael van Kerkwijk          ZV Waterland                NT 0102205      56.45           
  9. Max Stevens                   Zaanstad (SG) 2          55.43 0100455      56.94           
 10. Dries Hof                     Zv Aquarius                 NT 02Dhagv      59.68           
 11. Jarno Groen                   Oeza                   1:00.44 0102263    1:01.24           
 12. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:02.72 0200689    1:02.09           
 13. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend             NT 0200999    1:05.91           
AFGE Coen van Dijk                 Hpc                         NT 0101409                      
  NG Maurits Sebastiaan Bos        Daw                         NT 0201009                      
  NG Mikail Cetin                  Hpc                         NT 0200459                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn     34.58 9901491      34.31           
  2. Mike Morianner                Kzc                      38.32 9902137      36.49           
  3. Joppe van Beek                Daw                      40.11 9900627      39.97           
  4. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG) 1          42.71 9900713      41.13           
  5. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn     41.33 9901643      42.39           
  6. Daan In de Braekt             Zaanstad (SG) 1          45.37 9900571      46.90           
  7. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              43.67 9900089      47.10           
  8. Erno Vriens                   Zaanstad (SG) 1             NT 9902587      47.59           
  9. Koen Gaal                     Oeza                     45.00 9901113      49.05           
 10. Milan Prosec                  Zaanstad (SG) 2          52.47 9900569      49.51           
 11. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          46.95 9901627      50.18           
 12. Joost Visser                  ZV Haerlem             1:03.42 9903255      51.64           
 13. Roy Vlieland                  Oeza                     57.12 9901517      52.46           
 14. Timo Schuitemaker             ZV Haerlem                  NT 9903253      53.09           
 15. Basil Barrett                 Zaanstad (SG) 2          55.36 9902157      58.41           
 DIS Kevin Nillesen                Zaanstad (SG) 2             NT 9902583    1:00.90           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:07.00 9902717    1:08.80           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Kees Determan                 ZV Waterland             50.74 9901365                      
AFGE Vito Meij                     ZV Waterland             47.34 9900777                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn   1:27.25 0000321    1:27.06           
          1:27.06
  2. Phil Brantjes                 Kzc                    1:30.78 0000485    1:27.17           
          1:27.17
  3. Jens de Groot                 Daw                    1:43.62 0001399    1:37.88           
          1:37.88
  4. Gino de Groot                 Zaanstad (SG) 1        1:37.51 0000895    1:37.91           
          1:37.91
  5. Arjen van der Vis             ZV Waterland           1:41.61 0002945    1:41.20           
          1:41.20
  6. Terence Power                 Daw                    1:37.81 0002905    1:42.41           
          1:42.41
  7. Bas Bets                      Zaanstad (SG) 1        1:37.52 0001059    1:43.16           
          1:43.16
  8. Merijn de Boer                Zaanstad (SG) 1        1:45.31 0000843    1:43.74           
          1:43.74
  9. Lucas Mesman Casino           Zaanstad (SG) 2        1:45.91 0001165    1:44.26           
          1:44.26
 10. Jason Macleod                 Daw                    1:42.86 0000973    1:47.31           
          1:47.31
 11. Jarno Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn        NT 0003687    1:52.65           
          1:52.65
 12. Pepijn van Rutten             ZV Haerlem             2:04.14 0002851    1:59.66           
          1:59.66
 13. Stefan Woudsma                Oeza                        NT 0003437    2:01.07           
          2:01.07
 DIS Ruben Uidam                   ZV Waterland           1:58.86 0002949    1:55.00           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:55.00
 DIS Koen Kroep                    ZV Haerlem                  NT 0002575    1:58.74           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:58.74
 DIS Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0003475    2:08.34           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:08.34
AFGE Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend             NT 0003007                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   1:20.87 9901491    1:19.77           
          1:19.77
  2. Wesley Bos                    Hpc                    1:26.07 9901241    1:20.59           
          1:20.59
  3. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:27.43 9902643    1:24.62           
          1:24.62
  4. Mike Morianner                Kzc                    1:25.30 9902137    1:24.89           
          1:24.89
  5. Joost van Erkelens            Daw                    1:27.80 9901927    1:27.00           
          1:27.00
  6. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn   1:28.67 9901643    1:28.44           
          1:28.44
  7. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:27.20 9901135    1:29.48           
          1:29.48
  8. Tim Kieft                     Zaanstad (SG) 1        1:27.68 9901921    1:31.21           
          1:31.21
  9. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG) 1        1:34.21 9901969    1:33.37           
          1:33.37
 10. Erno Vriens                   Zaanstad (SG) 1        1:35.07 9902587    1:36.24           
          1:36.24
 11. Erik Bult                     Daw                    1:39.60 9902153    1:37.22           
          1:37.22
 12. Roy Vlieland                  Oeza                   1:43.96 9901517    1:40.19           
          1:40.19
 13. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:37.61 9900089    1:40.87           
          1:40.87
 14. Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend        1:45.22 9903775    1:41.42           
          1:41.42
 15. Lex Lubbers                   Hpc                         NT 9902409    1:44.50           
          1:44.50
 16. Kevin Nillesen                Zaanstad (SG) 2             NT 9902583    1:49.17           
          1:49.17
 17. Basil Barrett                 Zaanstad (SG) 2        1:50.02 9902157    1:49.51           
          1:49.51
 18. Timo Schuitemaker             ZV Haerlem                  NT 9903253    1:51.04           
          1:51.04
 DIS Jeremiah de Roode             Oeza                   1:56.81 9903357    1:34.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.23
 DIS Joost Visser                  ZV Haerlem             1:59.00 9903255    1:47.56           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:47.56
 DIS Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:46.29 9902717    1:48.37           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:48.37
 DIS Stijn Meijer                  Zv Aquarius            1:48.51 9901139    1:50.08           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:50.08
AFGE Vito Meij                     ZV Waterland           1:41.92 9900777                      
AFGE Sam van Groen                 Hpc                         NT 9901577                      
AFGE Kees Determan                 ZV Waterland           1:47.20 9901365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1 1             Zaanstad (SG) 1        2:47.97            2:43.09           
        Tim Kieft, 99                              Raoul Lieverst, 99
        Daan In de Braekt, 99                      Tim Wassenaar, 99
            40.07  1:27.64  2:06.86  2:43.09

  2. Daw 1                         Daw                         NT            2:44.30           
        Erik Bult, 99                              Joppe van Beek, 99
        Joost van Erkelens, 99                     Friso Datema, 00
            43.08  2:44.30

  3. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        2:44.74            2:49.31           
        Rense Ruig, 99                             Ian van Tiel, 00
        Sander Dorland, 99                         Nicolas de Boer, 99
          2:49.31

  4. Kzc 1                         Kzc                    2:49.43            2:52.51           
        Stefan Loos, 00                            Mike Morianner, 99
        Kaj van der Pal, 99                        Ian Welboren, 00
            45.38  1:33.70  2:13.09  2:52.51

  5. Zv Aquarius 1                 Zv Aquarius                 NT            2:54.77           
        Barry van Engeldorp, 99                    Brian Otjes, 99
        Tobias van den Nieuwendijk, 01             Stijn Meijer, 99
            46.23  1:32.82  2:13.53  2:54.77

  6. Oeza 1                        Oeza                   3:10.26            3:02.30           
        Koen Gaal, 99                              Jeremiah de Roode, 99
        Jarno Groen, 01                            Roy Vlieland, 99
            39.51  1:37.54  2:23.12  3:02.30

  7. Zaanstad (SG) 2 1             Zaanstad (SG) 2        3:11.82            3:10.31           
        Basil Barrett, 99                          Milan Prosec, 99
        Baran Mattagi, 00                          Lucas Mesman Casino, 00
            49.53  1:40.62  2:29.72  3:10.31

  8. ZV Haerlem 1                  ZV Haerlem             3:18.13            3:12.33           
        Nick van der Woude, 00                     Tijs Abma, 00
        Joost Visser, 99                           Timo Schuitemaker, 99
            44.09  3:12.33




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tara van Leeuwen              Kzc                      51.82 0201112      49.12           
  2. Britt van den Dobbelsteen     Zaanstad (SG) 1             NT 0200512      50.08           
  3. Tinka Lindeman                ZV Haerlem                  NT 0201054      51.73           
  4. Marjet Geenen                 Daw                         NT 0201472      52.44           
  5. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn     50.25 0200396      53.57           
  6. Stella Poort                  Daw                         NT 0201430      57.50           
  7. Zoë de Ruiter                 Zaanstad (SG) 1             NT 0200510    1:00.78           
  8. Merel Wouda                   Zwemvereniging Hoorn   1:03.13 0200630    1:01.32           
  9. Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend        1:03.35 0201128    1:01.51           
 10. Xena Gijzen                   ZV Haerlem             1:02.97 0200776    1:06.20           
 11. Nouska de Reus                Zaanstad (SG) 2             NT 0200830    1:08.13           
 DIS Nicole Sukandar               Zwemvereniging Hoorn   1:07.83 0200628                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Elise Brabander               Hpc                    1:05.26 0200286                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG) 1        1:21.03 0000726    1:18.94           
          1:18.94
  2. Maxine Schaap                 Zaanstad (SG) 1        1:23.53 0001512    1:25.00           
          1:25.00
  3. Saskia van der Velden         Daw                    1:24.13 0001478    1:25.78           
          1:25.78
  4. Kirsten Dijkman               Kzc                    1:32.68 0000842    1:28.45           
          1:28.45
  5. Kirsten Petit                 Oeza                   1:31.34 0002986    1:33.99           
          1:33.99
  6. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:44.62 0004380    1:34.78           
          1:34.78
  7. Sara Doodeman                 Oeza                   1:52.66 0003622    1:36.10           
          1:36.10
  8. Jasmijn Wouda                 Zwemvereniging Hoorn   1:40.22 0001696    1:39.76           
          1:39.76
  9. Jeannine Pos                  Zaanstad (SG) 2             NT 0001710    1:40.50           
          1:40.50
 10. Nadine Dolfing                Hpc                    1:46.72 0001116    1:44.50           
          1:44.50
 11. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:49.49 0002578    1:49.00           
          1:49.00
 12. Alexandra Kesting             Oeza                   1:54.55 0003624    1:49.58           
          1:49.58
 13. Kayleigh Knight               Oeza                   2:08.29 0002984    1:50.92           
          1:50.92
 14. Zina Ghazelhaj                ZV Haerlem                  NT 0004362    1:53.21           
          1:53.21
 15. Lotte Wenneker                Hpc                         NT 0004480    1:54.09           
          1:54.09
 16. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:54.33 0002142    1:54.93           
          1:54.93
 17. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend             NT 0002418    2:02.65           
          2:02.65
 18. Irene Ligthart                Zv Aquarius                 NT 0002296    2:08.06           
          2:08.06
 19. Charlotte Lubbers             Hpc                         NT 0003350    2:09.13           
          2:09.13
AFGE Caitlin Berkel                ZV Waterland           1:50.83 0000608                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Eijer                   Zaanstad (SG) 1        1:37.07 0100456    1:27.75           
          1:27.75
  2. Yara Galje                    Zaanstad (SG) 1        1:32.31 0100372    1:29.64           
          1:29.64
  3. Kim Groeneveld                ZV Waterland           1:33.59 0100924    1:32.10           
          1:32.10
  4. Isis Keyzer                   ZV Haerlem                  NT 0101066    1:34.27           
          1:34.27
  5. Femke Ritman                  Kzc                    1:36.69 0100286    1:37.45           
          1:37.45
  6. Eline Loos                    Kzc                    1:40.68 0100838    1:38.53           
          1:38.53
  7. Sofie de Vriend               Oeza                        NT 0102786    1:41.40           
          1:41.40
  8. Merel Doll                    Kzc                    1:57.59 0102610    1:41.70           
          1:41.70
  9. Naomi Buur                    Oeza                   1:45.86 0101520    1:44.10           
          1:44.10
 10. Fiona Koper                   Oeza                        NT 0102816    1:47.89           
          1:47.89
 11. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:48.31 0101762    1:49.70           
          1:49.70
 12. Jente Dekker                  Daw                         NT 0102724    1:50.21           
          1:50.21
 13. Ilse Kruizinga                Daw                         NT 0102214    1:51.63           
          1:51.63
 14. Bianca Koster                 Zaanstad (SG) 2             NT 0100630    1:52.00           
          1:52.00
 15. Jitka Oudshoorn               Daw                         NT 0102722    1:53.96           
          1:53.96
 16. Jeanine Krist                 ZV Haerlem                  NT 0102144    1:56.82           
          1:56.82
 17. Nikita Teeuwen                Zaanstad (SG) 2             NT 0101930    2:07.16           
          2:07.16
 18. Roos Schipper                 ZV Waterland                NT 0102408    2:09.78           
          2:09.78
 19. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend             NT 0102258    2:12.32           
          2:12.32
NG.Z Zoe Halverkans                ZV Haerlem                  NT 0102900                      
AFGE Sanne Baardse                 Zwemvereniging Hoorn   1:40.81 0101630                      
  NG Marie de Boer                 WZ&PC Purmerend        1:55.87 0102686                      
  NG Deborah Hartman               Hpc                         NT 0100326                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt van den Dobbelsteen     Zaanstad (SG) 1             NT 0200512      52.90           
  2. Marjet Geenen                 Daw                         NT 0201472      57.01           
  3. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn     59.83 0200396    1:00.13           
  4. Stella Poort                  Daw                         NT 0201430    1:01.17           
  5. Tara van Leeuwen              Kzc                    1:03.29 0201112    1:01.27           
  6. Zoë de Ruiter                 Zaanstad (SG) 1             NT 0200510    1:02.04           
  7. Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend        1:07.24 0201128    1:05.03           
  8. Nicole Sukandar               Zwemvereniging Hoorn   1:03.31 0200628    1:06.79           
  9. Merel Wouda                   Zwemvereniging Hoorn   1:04.51 0200630    1:10.00           
 10. Xena Gijzen                   ZV Haerlem                  NT 0200776    1:12.18           
 DIS Nouska de Reus                Zaanstad (SG) 2             NT 0200830                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Elise Brabander               Hpc                    1:04.63 0200286                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Eijer                   Zaanstad (SG) 1          50.85 0100456      49.97           
  2. Yara Galje                    Zaanstad (SG) 1          51.25 0100372      50.18           
  3. Stephania Bos                 Daw                         NT 0102754      50.70           
  4. Jente Dekker                  Daw                         NT 0102724      52.09           
  5. Merel Doll                    Kzc                      57.68 0102610      52.45           
  6. Ilse Kruizinga                Daw                      54.94 0102214      55.09           
  7. Isis Keyzer                   ZV Haerlem               57.82 0101066      57.88           
  8. Kim Groeneveld                ZV Waterland             54.67 0100924      58.22           
  9. Jitka Oudshoorn               Daw                         NT 0102722      58.27           
 10. Roos Schipper                 ZV Waterland           1:09.91 0102408      59.63 FJ 1      
 11. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend        1:01.63 0102258      59.63 FJ 2      
 12. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend          57.68 0101762    1:01.10           
 13. Fiona Koper                   Oeza                     59.67 0102816    1:01.36 FJ 1      
 14. Sofie de Vriend               Oeza                   1:00.14 0102786    1:01.36 FJ 2      
 15. Eline Loos                    Kzc                    1:01.21 0100838    1:01.56           
 16. Jeanine Krist                 ZV Haerlem             1:05.29 0102144    1:01.71           
 17. Nikita Teeuwen                Zaanstad (SG) 2          58.87 0101930    1:04.79           
 18. Bianca Koster                 Zaanstad (SG) 2        1:04.24 0100630    1:07.47           
NG.Z Zoe Halverkans                ZV Haerlem               57.68 0102900                      
AFGE Sanne Baardse                 Zwemvereniging Hoorn     55.46 0101630                      
  NG Deborah Hartman               Hpc                      59.17 0100326                      
  NG Marie de Boer                 WZ&PC Purmerend        1:01.00 0102686                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend        1:01.78 0201128      56.95           
  2. Xena Gijzen                   ZV Haerlem               56.22 0200776      59.01           
  3. Britt van den Dobbelsteen     Zaanstad (SG) 1             NT 0200512      59.53           
  4. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn     58.89 0200396      59.90           
  5. Stella Poort                  Daw                         NT 0201430    1:00.12           
  6. Tinka Lindeman                ZV Haerlem                  NT 0201054    1:00.95           
  7. Tara van Leeuwen              Kzc                    1:03.36 0201112    1:04.45           
  8. Zoë de Ruiter                 Zaanstad (SG) 1             NT 0200510    1:06.76           
  9. Nicole Sukandar               Zwemvereniging Hoorn   1:10.69 0200628    1:07.83           
 10. Nouska de Reus                Zaanstad (SG) 2             NT 0200830    1:12.46           
 DIS Merel Wouda                   Zwemvereniging Hoorn   1:02.35 0200630    1:02.21           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGE Elise Brabander               Hpc                    1:13.77 0200286                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Vallinga              Zaanstad (SG) 1          44.09 0001676      45.90           
  2. Jasmijn Wouda                 Zwemvereniging Hoorn     56.54 0001696      47.41           
  3. Shira de Haan                 Oeza                     47.66 0001130      48.48           
  4. Kirsten Petit                 Oeza                     51.50 0002986      49.20           
  5. Chayenne Mosk                 Kzc                         NT 0001022      49.22           
  6. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          49.86 0004198      49.37           
  7. Maxine Schaap                 Zaanstad (SG) 1          44.50 0001512      50.25           
  8. Viveka Verhage                Daw                      53.28 0001480      50.49           
  9. Charlotte Lubbers             Hpc                    1:02.88 0003350      56.27           
 10. Eline Wiersma                 Daw                    1:07.48 0001482      57.27           
 11. Sara Doodeman                 Oeza                   1:05.11 0003622      58.57           
 12. Irene Ligthart                Zv Aquarius            1:09.31 0002296    1:06.40           
 DIS Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend             NT 0002418    1:18.22           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Caitlin Berkel                ZV Waterland           1:10.58 0000608                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephania Bos                 Daw                    1:42.64 0102754    1:39.97           
          1:39.97
  2. Julia Eijer                   Zaanstad (SG) 1        1:39.43 0100456    1:40.31           
          1:40.31
  3. Yara Galje                    Zaanstad (SG) 1        1:46.29 0100372    1:41.35           
          1:41.35
  4. Kim Groeneveld                ZV Waterland           1:50.89 0100924    1:49.43           
          1:49.43
  5. Naomi Buur                    Oeza                   1:58.38 0101520    1:50.03           
          1:50.03
  6. Femke Ritman                  Kzc                    1:49.43 0100286    1:51.94           
          1:51.94
  7. Sofie de Vriend               Oeza                        NT 0102786    1:55.43           
          1:55.43
  8. Ilse Kruizinga                Daw                         NT 0102214    1:58.22           
          1:58.22
  9. Jitka Oudshoorn               Daw                         NT 0102722    2:03.04           
          2:03.04
 10. Bianca Koster                 Zaanstad (SG) 2             NT 0100630    2:10.17           
          2:10.17
 11. Roos Schipper                 ZV Waterland           2:16.36 0102408    2:12.32           
          2:12.32
 DIS Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend             NT 0101762    2:05.16           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:05.16
AFGE Sanne Baardse                 Zwemvereniging Hoorn   1:47.50 0101630                      
  NG Deborah Hartman               Hpc                    2:10.31 0100326                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG) 1        1:28.06 0000726    1:27.80           
          1:27.80
  2. Saskia van der Velden         Daw                    1:36.19 0001478    1:35.04           
          1:35.04
  3. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:34.39 0000412    1:35.53           
          1:35.53
  4. Shira de Haan                 Oeza                   1:43.12 0001130    1:40.34           
          1:40.34
  5. Chayenne Mosk                 Kzc                    1:40.31 0001022    1:41.45           
          1:41.45
  6. Lieke Rogge                   Zaanstad (SG) 1        1:38.46 0001712    1:44.50           
          1:44.50
  7. Jasmijn Wouda                 Zwemvereniging Hoorn   1:55.41 0001696    1:47.78           
          1:47.78
  8. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn        NT 0004380    1:48.33           
          1:48.33
  9. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:53.77 0002578    1:50.53           
          1:50.53
 10. Eline Wiersma                 Daw                    2:02.05 0001482    1:55.09           
          1:55.09
 11. Jeannine Pos                  Zaanstad (SG) 2        1:52.69 0001710    1:55.21           
          1:55.21
 12. Zina Ghazelhaj                ZV Haerlem             2:12.55 0004362    1:56.10           
          1:56.10
 13. Kayleigh Knight               Oeza                        NT 0002984    1:58.62           
          1:58.62
 14. Nadine Dolfing                Hpc                         NT 0001116    2:01.66           
          2:01.66
 15. Alexandra Kesting             Oeza                        NT 0003624    2:02.16           
          2:02.16
 16. Charlotte Lubbers             Hpc                         NT 0003350    2:04.19           
          2:04.19
 17. Lotte Wenneker                Hpc                         NT 0004480    2:06.11           
          2:06.11
 18. Irene Ligthart                Zv Aquarius            2:11.25 0002296    2:15.87           
          2:15.87
 DIS Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        2:03.67 0002142    1:55.83           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:55.83
 DIS Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend             NT 0002418    2:18.50           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:18.50
AFGE Caitlin Berkel                ZV Waterland           2:10.15 0000608                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1  1            Zaanstad (SG) 1             NT            2:55.84           
        Lieke Rogge, 00                            Maxine Schaap, 00
        Melissa Vallinga, 00                       Hannah Bervoets, 00
            43.16  2:55.84

  2. Daw 1                         Daw                         NT            3:08.26           
        Viveka Verhage, 00                         Saskia van der Velden, 00
        Jente Dekker, 01                           Eline Wiersma, 00
            46.77  1:38.02  1:23.86  3:08.26

  3. Kzc 1                         Kzc                    3:19.27            3:18.28           
        Chayenne Mosk, 00                          Eline Loos, 01
        Merel Doll, 01                             Kirsten Dijkman, 00
            47.38  1:40.04  2:37.82  3:18.28

  4. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        3:22.03            3:39.13           
        Mara Döderlein de Win, 00                  Jennifer Tuijp, 00
        Yasmin Lahlal, 00                          Jennifer de Rooij, 01
            46.45  1:43.45  2:37.36  3:39.13

 DIS Oeza 1                        Oeza                   3:20.21                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Fiona Koper, 01                            Shira de Haan, 00
        Naomi Buur, 01                             Sara Doodeman, 00
            55.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
21-11-2010                               (1m,1j,1m,1j)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        2:22.74            2:23.94           
        Sander Dorland, 99                         Mara Döderlein de Win, 00
        Jennifer Tuijp, 00                         Ian van Tiel, 00
          1:34.27  1:14.20  1:51.22  2:23.94

  2. Daw 1                         Daw                    2:37.77            2:32.24           
        Viveka Verhage, 00                         Stephania Bos, 01
        Erik Bult, 99                              Terence Power, 00
            39.75  1:13.98  1:53.12  2:32.24

  3. Kzc 1                         Kzc                    2:34.39            2:32.58           
        Kaj van der Pal, 99                        Kirsten Dijkman, 00
        Femke Ritman, 01                           Phil Brantjes, 00
            36.06  1:19.34  1:58.82  2:32.58

  4. Zaanstad (SG) 1 1             Zaanstad (SG) 1        2:34.69            2:35.89           
        Melissa Vallinga, 00                       Lieke Rogge, 00
        Raoul Lieverst, 99                         Daan In de Braekt, 99
            39.39  1:17.36  1:59.73  2:35.89

  5. Oeza 1                        Oeza                   2:46.89            2:36.04           
        Jeremiah de Roode, 99                      Roel Gaal, 01
        Kirsten Petit, 00                          Alexandra Kesting, 00
          2:36.04

  6. Hpc 1                         Hpc                         NT            2:46.43           
        Lotte Wenneker, 00                         Nadine Dolfing, 00
        Lex Lubbers, 99                            Wesley Bos, 99
            46.89  1:26.72  2:13.54  2:46.43

  7. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   3:02.67            2:57.10           
        Tristan Detmers, 02                        Tim Wijnberger, 01
        Famke van Heck, 00                         Fabienne Scholing, 00
            45.81  1:29.60  2:14.23  2:57.10

  8. Zaanstad (SG) 2 1             Zaanstad (SG) 2        3:10.13            3:13.84           
        Matthé Knol, 01                            Max Stevens, 01
        Nikita Teeuwen, 01                         Jeannine Pos, 00
            43.85  1:43.59  2:30.81  3:13.84

  9. ZV Haerlem 1                  ZV Haerlem                  NT            3:14.45           
        Pepijn van Rutten, 00                      Koen Kroep, 00
        Zina Ghazelhaj, 00                         Jeanine Krist, 01
            43.82  1:34.61  2:23.66  3:14.45




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Noord-Holland