Hoofdklasse competitie Deel 2
Alkmaar (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 4 x 200m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 13:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    8:20.87            8:17.23           
        Mike van Herk, 96                          Joep van Grunsven, 95
        Koen van Lieshout, 95                      Maarten Brzoskowski, 95
            27.86    58.86  2:02.57  8:17.23

  2. Daw 1                         Daw                    8:37.47            8:39.86           
        Lars Haarsma, 96                           Felix Geenen, 95
        Rowdy Spaltman, 95                         Sjors Lieverst, 95
            27.39    59.08  2:02.06  8:39.86

  3. Oceanus 1                     Oceanus                8:40.75            8:44.66           
        Jeffrey Reijnders, 95                      Wessel de Jong, 96
        Martijn de Mercado, 95                     Thomas Verouden, 96
            27.73    58.38  2:04.14  8:44.66

  4. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    8:59.76            8:56.25           
        Pepijn Smits, 96                           Stef van Zitteren, 96
        Floris van Mierlo, 97                      Stan Pijnenburg, 96
            30.64  1:04.30  2:13.46  8:56.25

  5. Az&pc 1                       Az&pc                  8:52.34            8:56.89           
        Lennart Kruizinga, 97                      Daniël Buijs, 96
        Mitchell van Winsum, 95                    Twan Boot, 96
            32.17  1:10.28  2:31.16  8:56.89

  6. Oceanus 2                     Oceanus                9:12.46            9:18.45           
        Rick de Mercado, 97                        Stanley Moolhuijsen, 95
        Sven Driessen, 95                          Fernando Moolhuijsen, 96
            31.48  1:07.47  2:22.99  9:18.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
14-11-2010 - 13:40                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    2:07.58            2:09.28           
        Joko Vievermanns, 99                       Stijn Simons, 99
        Soraya Wasser, 99                          Eline Hartogs, 99
            30.85  2:09.28

  2. Az&pc 1                       Az&pc                  2:14.03            2:12.73           
        Skip de Mönnink, 99                        Milan ten Broek, 00
        Renee Vanderheyden, 99                     Riemke Bosma, 99
            32.10  2:12.73

  3. Oceanus 1                     Oceanus                2:11.32            2:12.82           
        Dennis Weening, 00                         Anouk van Noord, 99
        Lianne Bouwmeester, 00                     Daan Sommeling, 99
            30.73  2:12.82

  4. Daw 1                         Daw                    2:17.66            2:15.52           
        Denise Boonstra, 99                        Bibi Stokvis, 99
        Erik Bult, 99                              Joost van Erkelens, 99
            33.52  2:15.52

  5. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    2:22.19            2:22.47           
        Marcoen Smits, 99                          Bernard D'hert, 99
        Anne Smit, 99                              Cynte Kommer, 99
            34.94  2:22.47

  6. Oceanus 2                     Oceanus                2:20.64            2:22.85           
        Ruben van Vierzen, 00                      Lulu-May Verbeek, 00
        Tijn de Boer, 99                           Fabiënne Vork, 99
            34.57  2:22.85

  7. Oceanus 3                     Oceanus                2:31.97            2:29.02           
        Roan van Bakel, 99                         Dana Bosman, 99
        Sebastian van der Born, 00                 Tess Pagano Mirani, 99
            35.05  2:29.02

  8. Az&pc 2                       Az&pc                  2:33.87            2:34.72           
        Alex Razzak, 99                            Tim Jong, 99
        Elise Hardeman, 01                         Ellen Boot, 01
            37.82  2:34.72




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010 - 13:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Verouden                Az&pc                  4:39.05 9003948    4:43.08           
          4:43.08
  2. Rieneke Terink                Az&pc                  4:36.91 8402424    4:48.91           
          4:48.91
  3. Judith Stap                   Eiffel Swimmers PSV    4:56.35 9302702    4:53.06           
          4:53.06
  4. Lisa Dreesens                 Eiffel Swimmers PSV    4:57.99 9105798    4:57.74           
          4:57.74
  5. Malissa van de Heuvel         Eiffel Swimmers PSV    5:03.95 9304922    5:15.83           
          5:15.83
  6. Chantal Grove                 Oceanus                5:28.67 9401844    5:34.44           
          5:34.44
  7. Melissa Zwaan                 Daw                    5:26.25 9103666    5:37.53           
          5:37.53
  8. Danique Gielen                Oceanus                5:25.00 9105922    5:51.26           
          5:51.26
  9. Rosa Schot                    Daw                    6:22.64 9207500    6:14.17           
          6:14.17
AFGE Kelly de Jong                 Az&pc                  5:30.00 9101474                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-11-2010 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Damien Bernard                Az&pc                    56.23 8705177      55.52           
            55.52
  2. Pieter Timmers                Eiffel Swimmers PSV      55.54 8806031      55.66           
            55.66
  3. Mike Marissen                 Az&pc                    54.22 9202187      56.39           
            56.39
  4. Aziz Nosairi                  Az&pc                    57.71 9104645      57.99           
            57.99
  5. Steven Nonnekes               Eiffel Swimmers PSV    1:00.56 9003749      58.28           
            58.28
  6. John Verhagen                 Eiffel Swimmers PSV      57.45 9205325      59.95           
            59.95
  7. Chris Bernard                 Az&pc                  1:00.08 9007349      59.98           
            59.98
  8. Wouter Houtman                Eiffel Swimmers PSV      57.45 9001293    1:00.52           
          1:00.52
  9. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      59.48 9202675    1:01.11           
          1:01.11
 10. Thom de Boer                  Daw                    1:02.06 9100181    1:01.18 FJ 1      
          1:01.18
 11. Pieter Jan de Vries           Az&pc                  1:01.25 9003183    1:01.18 FJ 2      
          1:01.18
 12. Jos Vergeer                   Oceanus                1:00.21 9102747    1:01.44           
          1:01.44
 13. Robert Rohaan                 Oceanus                1:01.36 9203679    1:02.00           
          1:02.00
 14. Menno Spaargaren              Oceanus                1:02.45 6400719    1:02.12           
          1:02.12
 15. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:01.46 9201621    1:02.86           
          1:02.86
 16. Hans Peter Hartog             Daw                    1:02.48 9100859    1:03.38           
          1:03.38
 17. Lars van der Heijden          Eiffel Swimmers PSV    1:00.48 9005167    1:04.11           
          1:04.11
 18. Rian Visser                   Daw                    1:07.92 9007141    1:06.74           
          1:06.74
 19. Jelle Derksen                 Az&pc                  1:01.94 9400017    1:06.91           
          1:06.91
 20. Bart Schram                   Daw                    1:08.21 9103683    1:07.22           
          1:07.22
 21. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                  1:05.12 9202299    1:09.73           
          1:09.73
 22. Dennis Reijnders              Oceanus                1:13.75 9202727    1:12.95           
          1:12.95
 23. Gijsbert van Wijk             Oceanus                1:14.01 8703793    1:15.20           
          1:15.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jocelyn Spruit                Eiffel Swimmers PSV    1:12.29 9302044    1:12.93           
          1:12.93
  2. Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV    1:13.15 9302568    1:13.04           
          1:13.04
  3. Marit Visscher                Daw                    1:17.78 9600004    1:16.61           
          1:16.61
  4. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:13.54 9307612    1:17.36           
          1:17.36
  5. Noortje van den Boom          Eiffel Swimmers PSV    1:22.79 9400574    1:18.67           
          1:18.67
  6. Claire de Winter              Az&pc                  1:22.97 9406050    1:20.39           
          1:20.39
  7. Iris Pijtak                   Az&pc                  1:21.72 9300602    1:21.68           
          1:21.68
  8. Pascalle Rovers               Eiffel Swimmers PSV    1:21.29 9301064    1:22.02           
          1:22.02
  9. Shireen Post                  Az&pc                  1:26.26 9503286    1:23.78           
          1:23.78
 10. Milou Schraverus              Az&pc                  1:23.69 9503878    1:23.84           
          1:23.84
 11. Sharona Mlcoch                Daw                    1:22.97 9406178    1:24.06           
          1:24.06
 12. Maxine Alfonsi                Daw                    1:20.90 9502900    1:24.38           
          1:24.38
 13. Pauline van Dam               Eiffel Swimmers PSV    1:26.88 9304422    1:24.92           
          1:24.92
 14. Roxann Geenen                 Daw                    1:21.86 9601518    1:26.69           
          1:26.69
 15. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:24.90 9504730    1:26.70           
          1:26.70
 16. Tamara Grove                  Oceanus                1:28.29 9601266    1:27.75           
          1:27.75
 17. Lynn Dybiona                  Az&pc                  1:28.52 9501786    1:28.88           
          1:28.88
 18. Sanne ten Kate                Eiffel Swimmers PSV    1:29.29 9803836    1:29.84           
          1:29.84
 19. Esmee Morel                   Az&pc                  1:36.69 9802356    1:35.20           
          1:35.20
 20. Chloë van den Hoff            Oceanus                1:40.32 9604032    1:39.25           
          1:39.25
 21. Dian van Leeuwen              Eiffel Swimmers PSV    1:48.93 9803838    1:45.89           
          1:45.89
 DIS Maxime van den Heuvel         Oceanus                1:25.97 9701004    1:27.74 SD        
          1:27.74
 DIS Eline Hendriks                Az&pc                  1:40.97 9802794    1:41.45 SJ        
          1:41.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV    4:08.84 9403919    4:13.60           
          4:13.60
  2. Jordan Kraaijenhof            Az&pc                  4:19.77 9301111    4:19.90           
          4:19.90
  3. Marciano Lynch                Az&pc                  4:15.00 9401893    4:22.59           
          4:22.59
  4. Huub van Houwelingen          Az&pc                  4:23.28 9406019    4:25.58           
          4:25.58
  5. Istvan Spaargaren             Oceanus                4:44.84 9401199    4:25.77           
          4:25.77
  6. Jorrick Druyven               Daw                    4:25.28 9400507    4:28.64           
          4:28.64
  7. Rikus de Lange                Az&pc                  4:51.52 9401261    4:29.75           
          4:29.75
  8. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    4:19.66 9300353    4:33.25           
          4:33.25
  9. Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV    4:19.13 9300461    4:37.23           
          4:37.23
 10. Mart de Boer                  Daw                    4:29.04 9303589    4:38.56           
          4:38.56
 11. Thomas Verouden               Oceanus                4:38.61 9602855    4:40.66           
          4:40.66
 12. Joey Stokx                    Daw                    4:36.76 9301251    4:46.68           
          4:46.68
 13. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    4:48.37 9400277    4:51.07           
          4:51.07
 14. Michael van Amstel            Oceanus                5:26.18 9401217    4:59.35           
          4:59.35
 15. Max Wegbrans                  Oceanus                5:16.32 9403541    5:14.80           
          5:14.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachelle Visser               Az&pc                  2:20.10 9500106    2:23.83           
          2:23.83
  2. Brenda Zwarthoed              Daw                    2:28.50 9604938    2:27.64           
          2:27.64
  3. Laura Moolenaar               Az&pc                  2:33.26 9600656    2:28.69           
          2:28.69
  4. Robin Pagano Mirani           Oceanus                2:35.23 9502556    2:30.68           
          2:30.68
  5. Sedona de Keijzer             Az&pc                  2:42.83 9603164    2:34.38           
          2:34.38
  6. Nienke van der zee            Daw                    2:36.29 9605430    2:37.34           
          2:37.34
  7. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    2:42.11 9601624    2:37.60           
          2:37.60
  8. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    2:45.15 9601816    2:40.01           
          2:40.01
  9. Janne Hendrickx               Eiffel Swimmers PSV    2:40.75 9606410    2:40.76           
          2:40.76
 10. Suzanne de Vries              Az&pc                  2:38.06 9500628    2:44.38           
          2:44.38
 11. Carmen Roskam                 Oceanus                2:42.48 9603562    2:45.20           
          2:45.20
 12. Rebecca Martens               Daw                    3:00.14 9604352    2:54.29           
          2:54.29
 13. Luca Ebbinge                  Oceanus                3:06.28 9802406    3:00.85           
          3:00.85
 DIS Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    2:42.73 9600234    2:34.38 RD        
          2:34.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:02.68 9500769    1:02.94           
          1:02.94
  2. Jeffrey Reijnders             Oceanus                1:03.61 9500877    1:04.34           
          1:04.34
  3. Lars Haarsma                  Daw                    1:06.86 9600745    1:05.27           
          1:05.27
  4. Sjors Lieverst                Daw                    1:06.25 9501389    1:06.87           
          1:06.87
  5. Twan Boot                     Az&pc                  1:10.82 9601201    1:06.89           
          1:06.89
  6. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:06.87 9601459    1:07.26           
          1:07.26
  7. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:06.69 9601007    1:07.47           
          1:07.47
  8. Daniël Buijs                  Az&pc                  1:06.36 9600183    1:07.87           
          1:07.87
  9. Joep van Grunsven             Eiffel Swimmers PSV    1:06.91 9500469    1:08.30           
          1:08.30
 10. Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV    1:15.12 9503445    1:11.76 FJ 1      
          1:11.76
 11. Mitchell van Winsum           Az&pc                  1:11.86 9500619    1:11.76 FJ 2      
          1:11.76
 12. Wessel de Jong                Oceanus                1:12.48 9601447    1:12.04           
          1:12.04
 13. Sven Driessen                 Oceanus                1:13.64 9502809    1:12.85           
          1:12.85
 14. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    1:12.47 9600691    1:13.09           
          1:13.09
 15. Rowdy Spaltman                Daw                    1:14.14 9501747    1:14.57           
          1:14.57
 16. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:16.02 9600427    1:15.56           
          1:15.56
 17. Felix Geenen                  Daw                    1:24.12 9501085    1:15.80           
          1:15.80
 18. Martijn van der Zwaard        Oceanus                1:17.26 9602343    1:17.04           
          1:17.04
 19. Stanley Moolhuijsen           Oceanus                1:23.04 9501045    1:17.53           
          1:17.53
 20. Martijn de Mercado            Oceanus                1:14.93 9502213    1:19.81           
          1:19.81
 21. Fernando Moolhuijsen          Oceanus                1:26.25 9600871    1:20.70           
          1:20.70
 22. André van Kleef               Az&pc                  1:30.81 9602195    1:22.83           
          1:22.83
 23. Martijn Bartels               Az&pc                  1:30.63 9603493    1:31.75           
          1:31.75
AFGE Matthijs Helling              Oceanus                1:30.11 9601043                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne v.d. Pol               Az&pc                    32.77 8803472      32.69           
  2. Laura Badoux                  Daw                      33.16 8200038      33.56           
  3. Larissa Brak                  Az&pc                    32.93 8800572      33.88           
  4. Lisa Dreesens                 Eiffel Swimmers PSV      34.50 9105798      35.00           
  5. Judith Stap                   Eiffel Swimmers PSV      34.90 9302702      35.62           
  6. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      35.37 8907234      36.34           
  7. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      34.29 9307612      36.38           
  8. Claire de Winter              Az&pc                    37.76 9406050      37.67           
  9. Melissa Zwaan                 Daw                      39.80 9103666      39.17           
 10. Marieke Weijers               Oceanus                  39.00 8904616      39.29           
 11. Rosa Schot                    Daw                      40.13 9207500      40.01           
 12. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      39.47 9504730      40.94           
 13. Inge Nieuwenhuizen            Oceanus                  42.00 8803176      42.39           
 14. Mandy Verhage                 Daw                      43.07 9501382      42.67           
AFGE Wyke Nieuwenhuizen            Oceanus                  39.16 9103862                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Timmers                Eiffel Swimmers PSV    1:49.69 8806031    1:51.65           
          1:51.65
  2. Joran Barends                 Az&pc                  1:53.20 8500091    1:51.96           
          1:51.96
  3. Geert Lantink                 Az&pc                  1:50.96 8601849    1:53.61           
          1:53.61
  4. Mark Moussa                   Az&pc                  1:54.82 9002059    1:56.58           
          1:56.58
  5. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    1:55.73 9002223    1:57.59 FJ 1      
          1:57.59
  6. John Verhagen                 Eiffel Swimmers PSV    1:52.92 9205325    1:57.59 FJ 2      
          1:57.59
  7. Vincent Moolhuijsen           Oceanus                1:58.66 9401215    1:58.30           
          1:58.30
  8. Steven Nonnekes               Eiffel Swimmers PSV    1:52.78 9003749    1:58.53           
          1:58.53
  9. Hans Peter Hartog             Daw                    1:58.56 9100859    1:58.66           
          1:58.66
 10. Thom de Boer                  Daw                    1:59.59 9100181    2:03.16           
          2:03.16
 11. Robert Rohaan                 Oceanus                2:00.67 9203679    2:03.68           
          2:03.68
 12. Jos Vergeer                   Oceanus                2:07.86 9102747    2:10.14           
          2:10.14
 13. Rian Visser                   Daw                    2:10.61 9007141    2:10.68           
          2:10.68
 14. Menno Spaargaren              Oceanus                2:09.66 6400719    2:13.34           
          2:13.34
 15. Bart Schram                   Daw                    2:16.83 9103683    2:20.24           
          2:20.24
AFGE Jasper van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:56.50 9002005                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  Daw                    2:36.31 9700468    2:31.58           
          2:31.58
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    2:38.76 9700490    2:36.38           
          2:36.38
  3. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV    2:40.29 9702562    2:40.91           
          2:40.91
  4. Yvanna Zuurveld               Daw                    2:41.80 9702998    2:42.65           
          2:42.65
  5. Manon Broeze                  Az&pc                  2:52.64 9703468    2:46.89           
          2:46.89
  6. Michelle Meulenbroek          Oceanus                2:46.59 9801134    2:47.20           
          2:47.20
  7. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV    3:04.05 9700910    2:49.58           
          2:49.58
  8. Eva van der Born              Oceanus                2:46.00 9702380    2:49.60           
          2:49.60
  9. Silke Jonk                    Daw                    2:53.04 9802042    2:49.80           
          2:49.80
 10. Tamara Brouwers               Eiffel Swimmers PSV    2:49.23 9802494    2:50.43           
          2:50.43
 11. Anne Noom                     Daw                    2:53.65 9800062    2:51.13           
          2:51.13
 12. Jasmin Lotfolahian            Az&pc                  2:56.59 9703148    2:54.50           
          2:54.50
 13. Sophie Brouwer                Az&pc                  2:59.27 9802134    2:58.93           
          2:58.93
 14. Chiara van Winsum             Az&pc                  3:04.07 9800364    2:59.88           
          2:59.88
 15. Cheryl Zethof                 Oceanus                3:06.10 9801314    3:02.75           
          3:02.75
 16. Simone Huisman                Oceanus                3:14.78 9802402    3:04.66           
          3:04.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           Daw                    1:01.99 9800175    1:01.56           
          1:01.56
  2. Floris van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:03.00 9700489    1:01.88           
          1:01.88
  3. Rick de Mercado               Oceanus                1:02.26 9700673    1:02.28           
          1:02.28
  4. Sanjay Jagroep                Daw                    1:03.87 9702625    1:03.63           
          1:03.63
  5. Joep Kuipers                  Az&pc                  1:08.99 9700633    1:04.85           
          1:04.85
  6. Bart Sommeling                Oceanus                1:05.87 9800765    1:05.77           
          1:05.77
  7. Lennart Kruizinga             Az&pc                  1:08.26 9702633    1:07.30           
          1:07.30
  8. Djamal van der Hoeven         Az&pc                  1:09.07 9800127    1:07.81           
          1:07.81
  9. Maurits de Bruijn             Daw                    1:09.83 9700917    1:08.19           
          1:08.19
 10. Michiel Floor                 Az&pc                  1:09.08 9800575    1:09.98           
          1:09.98
 11. Elwin van Gerwen              Eiffel Swimmers PSV    1:13.27 9801125    1:11.56           
          1:11.56
 12. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV    1:09.55 9801785    1:11.62           
          1:11.62
 13. Yves-Maurice Vork             Oceanus                1:13.30 9800583    1:14.79           
          1:14.79
 14. Roy Stevens                   Oceanus                1:15.42 9804279    1:15.26           
          1:15.26
 15. Aage Vermeeren                Oceanus                1:16.73 9802501    1:15.51           
          1:15.51
 16. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV    1:14.06 9800919    1:15.68           
          1:15.68
 17. Olaf van der Zwaard           Oceanus                1:22.00 9802777    1:19.82           
          1:19.82
 18. Thom Hardeman                 Az&pc                  1:21.53 9803843    1:20.51           
          1:20.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Vanderheyden            Az&pc                  1:24.54 9903130    1:20.86           
          1:20.86
  2. Soraya Wasser                 Eiffel Swimmers PSV    1:22.16 9901358    1:23.44           
          1:23.44
  3. Anne Smit                     Eiffel Swimmers PSV    1:23.86 9904278    1:25.06           
          1:25.06
  4. Leonie Vos                    Daw                    1:31.12 9901662    1:26.00           
          1:26.00
  5. Riemke Bosma                  Az&pc                  1:29.08 9902202    1:27.00           
          1:27.00
  6. Fabiënne Vork                 Oceanus                1:26.03 9902494    1:28.99           
          1:28.99
  7. Bibi Stokvis                  Daw                    1:28.82 9900892    1:29.35           
          1:29.35
  8. Lianne Bouwmeester            Oceanus                1:29.97 0000956    1:29.68           
          1:29.68
  9. Dana Bosman                   Oceanus                1:31.07 9901296    1:31.28           
          1:31.28
 10. Anouk van Noord               Oceanus                1:24.70 9901294    1:32.15           
          1:32.15
 11. Denise Boonstra               Daw                    1:37.17 9902662    1:32.21           
          1:32.21
 12. Tess Pagano Mirani            Oceanus                1:31.03 9902102    1:32.52           
          1:32.52
 13. Eline Hartogs                 Eiffel Swimmers PSV    1:27.13 9901038    1:33.23           
          1:33.23
 14. Lulu-May Verbeek              Oceanus                1:36.12 0000958    1:34.19           
          1:34.19
 15. Ellen Boot                    Az&pc                  1:37.69 0100154    1:36.65           
          1:36.65
 16. Cynte Kommer                  Eiffel Swimmers PSV    1:49.12 9902658    1:39.76           
          1:39.76
 17. Nina van Mastwijk             Oceanus                1:41.96 9902616    1:42.95           
          1:42.95
 18. Lieke Alofs                   Daw                    1:56.32 9903232    1:44.59           
          1:44.59
 DIS Elise Hardeman                Az&pc                  1:42.46 0101068    1:46.48 RD        
          1:46.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Weening                Oceanus                  42.20 0000815      41.86 FJ 1      
  2. Bernard D'hert                Eiffel Swimmers PSV      44.42 9900817      41.86 FJ 2      
  3. Stijn Simons                  Eiffel Swimmers PSV      42.88 9900813      42.14           
  4. Joost van Erkelens            Daw                      43.36 9901927      43.13           
  5. Joko Vievermanns              Eiffel Swimmers PSV      44.23 9901915      43.45           
  6. Marcoen Smits                 Eiffel Swimmers PSV      44.03 9900815      43.74           
  7. Milan ten Broek               Az&pc                    44.75 0000229      44.81           
  8. Daan Sommeling                Oceanus                  45.12 9900767      44.96           
  9. Joppe van Beek                Daw                      50.84 9900627      46.68           
 10. Roan van Bakel                Oceanus                  46.72 9901723      47.08           
 11. Skip de Mönnink               Az&pc                    48.86 9901035      47.33           
 12. Maikel Hendricks              Eiffel Swimmers PSV      49.47 0001637      47.93           
 13. Sebastiaan van der Meer       Az&pc                    50.61 0100913      50.20           
 14. Erik Bult                     Daw                      53.29 9902153      50.69           
 15. Alex Razzak                   Az&pc                    53.01 9900493      50.79           
 16. Ruben van Vierzen             Oceanus                  51.93 0000803      51.81           
 17. Sebastian van der Born        Oceanus                  53.39 0000805      51.84           
 18. Tijn de Boer                  Oceanus                  52.05 9901477      52.72           
 DIS Tim Jong                      Az&pc                    47.02 9902041      46.54 SL        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rieneke Terink                Az&pc                  1:56.15 8402424    1:57.50           
          1:57.50
  2. Lieke Verouden                Az&pc                  2:01.43 9003948    2:01.07           
          2:01.07
  3. Andrea Kneppers               Eiffel Swimmers PSV    2:01.46 9302216    2:02.68           
          2:02.68
  4. Lotte Wilms                   Az&pc                  2:06.16 8402770    2:04.30           
          2:04.30
  5. Joëlle Scheps                 Eiffel Swimmers PSV    2:01.22 9202364    2:05.22           
          2:05.22
  6. Lenneke van Schaik            Eiffel Swimmers PSV    2:04.55 8603124    2:06.85           
          2:06.85
  7. Roxanne Linders               Eiffel Swimmers PSV    2:03.26 9204230    2:08.07           
          2:08.07
  8. Kelly de Jong                 Az&pc                       NT 9101474    2:08.08           
          2:08.08
  9. Melissa Zwaan                 Daw                    2:10.50 9103666    2:16.79           
          2:16.79
 10. Chantal Grove                 Oceanus                2:17.57 9401844    2:17.66           
          2:17.66
 11. Danique Gielen                Oceanus                2:13.28 9105922    2:20.89           
          2:20.89
 12. Mandy Verhage                 Daw                    2:16.46 9501382    2:21.67           
          2:21.67
 13. Rosa Schot                    Daw                    2:18.31 9207500    2:22.83           
          2:22.83
 14. Marieke Weijers               Oceanus                2:19.00 8904616    2:28.84           
          2:28.84
AFGE Wyke Nieuwenhuizen            Oceanus                2:19.48 9103862                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Damien Bernard                Az&pc                    28.61 8705177      29.36           
  2. Aaron Eisank                  Eiffel Swimmers PSV      28.59 9100577      29.71           
  3. Pieter Jan de Vries           Az&pc                    28.84 9003183      29.99           
  4. Chris Bernard                 Az&pc                    31.46 9007349      30.74           
  5. Steven Nonnekes               Eiffel Swimmers PSV      29.37 9003749      30.88           
  6. Joran Barends                 Az&pc                    29.47 8500091      31.04           
  7. Robert Rohaan                 Oceanus                  31.42 9203679      31.13           
  8. Nick Hessing                  Az&pc                    30.94 9103753      31.42           
  9. Ron Langelaan                 Daw                      30.18 7800643      31.73           
 10. Rian Visser                   Daw                      31.81 9007141      32.57           
 11. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      33.43 9201621      32.97           
 12. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      31.11 9202675      33.15           
 13. Bart Schram                   Daw                      31.85 9103683      33.20           
 14. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                    34.71 9202299      34.22           
 15. Jos Vergeer                   Oceanus                  33.29 9102747      35.36           
 16. Dennis Reijnders              Oceanus                  37.46 9202727      35.40           
 17. Arjan Bellaart                Oceanus                  35.75 6900079      35.67           
 18. Thom de Boer                  Daw                      34.59 9100181      35.94           
 19. Vincent Moolhuijsen           Oceanus                  33.37 9401215      37.03           
 20. Gijsbert van Wijk             Oceanus                  37.80 8703793      38.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pauline van Dam               Eiffel Swimmers PSV    4:30.73 9304422    4:26.46           
          4:26.46
  2. Iris Pijtak                   Az&pc                  4:35.78 9300602    4:29.25           
          4:29.25
  3. Shireen Post                  Az&pc                  4:36.13 9503286    4:30.20           
          4:30.20
  4. Lynn Dybiona                  Az&pc                  4:43.63 9501786    4:39.06           
          4:39.06
  5. Noortje van den Boom          Eiffel Swimmers PSV    4:35.86 9400574    4:39.87           
          4:39.87
  6. Sharona Mlcoch                Daw                    4:36.72 9406178    4:41.64           
          4:41.64
  7. Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV    4:46.75 9302568    4:43.36           
          4:43.36
  8. Milou Schraverus              Az&pc                  4:53.44 9503878    4:45.58           
          4:45.58
  9. Tamara Grove                  Oceanus                4:44.90 9601266    4:47.73           
          4:47.73
 10. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    4:52.55 9601816    4:55.26           
          4:55.26
 11. Pascalle Rovers               Eiffel Swimmers PSV    4:49.36 9301064    4:58.48           
          4:58.48
 12. Roxann Geenen                 Daw                    4:53.86 9601518    4:58.92           
          4:58.92
 13. Maxime van den Heuvel         Oceanus                4:48.36 9701004    5:00.98           
          5:00.98
 14. Marit Visscher                Daw                    5:14.45 9600004    5:09.49           
          5:09.49
 15. Maxine Alfonsi                Daw                    5:03.59 9502900    5:19.38           
          5:19.38
 16. Carmen Roskam                 Oceanus                5:10.57 9603562    5:23.46           
          5:23.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordan Kraaijenhof            Az&pc                  1:06.07 9301111    1:07.82           
          1:07.82
  2. Jelle Derksen                 Az&pc                  1:07.90 9400017    1:09.48           
          1:09.48
  3. Jorrick Druyven               Daw                    1:12.92 9400507    1:12.37           
          1:12.37
  4. Mart de Boer                  Daw                    1:11.29 9303589    1:12.84           
          1:12.84
  5. Huub van Houwelingen          Az&pc                  1:12.02 9406019    1:13.24           
          1:13.24
  6. Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV    1:11.78 9300461    1:14.07           
          1:14.07
  7. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV    1:15.30 9403919    1:15.08           
          1:15.08
  8. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:19.88 9600427    1:15.30           
          1:15.30
  9. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:08.80 9300353    1:16.25           
          1:16.25
 10. Stanley Moolhuijsen           Oceanus                1:20.42 9501045    1:16.39           
          1:16.39
 11. Joey Stokx                    Daw                    1:15.65 9301251    1:17.54           
          1:17.54
 12. Istvan Spaargaren             Oceanus                1:17.01 9401199    1:18.49           
          1:18.49
 13. André van Kleef               Az&pc                  1:18.98 9602195    1:18.99           
          1:18.99
 14. Thomas Verouden               Oceanus                1:19.90 9602855    1:19.44           
          1:19.44
 15. Rikus de Lange                Az&pc                  1:19.00 9401261    1:19.98           
          1:19.98
 16. Marciano Lynch                Az&pc                  1:21.74 9401893    1:20.63           
          1:20.63
 17. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:24.96 9601459    1:22.88           
          1:22.88
 18. Michael van Amstel            Oceanus                1:23.25 9401217    1:23.33           
          1:23.33
 19. Martijn de Mercado            Oceanus                1:20.11 9502213    1:25.39           
          1:25.39
 20. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    1:26.76 9600691    1:26.04           
          1:26.04
 21. Max Wegbrans                  Oceanus                1:24.64 9403541    1:28.52           
          1:28.52
 22. Sven Driessen                 Oceanus                1:25.16 9502809    1:29.33           
          1:29.33
 23. Yves-Maurice Vork             Oceanus                1:41.49 9800583    1:45.37           
          1:45.37
 DIS Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:22.30 9400277    1:20.90 SD        
          1:20.90
  NG Matthijs Helling              Oceanus                1:35.73 9601043                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachelle Visser               Az&pc                  1:06.06 9500106    1:04.31           
          1:04.31
  2. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    1:09.63 9601624    1:10.56           
          1:10.56
  3. Laura Moolenaar               Az&pc                  1:16.61 9600656    1:12.91           
          1:12.91
  4. Brenda Zwarthoed              Daw                    1:09.39 9604938    1:13.75           
          1:13.75
  5. Rebecca Martens               Daw                    1:17.70 9604352    1:15.60           
          1:15.60
  6. Janne Hendrickx               Eiffel Swimmers PSV    1:20.09 9606410    1:16.00           
          1:16.00
  7. Nienke van der zee            Daw                    1:14.53 9605430    1:16.20           
          1:16.20
  8. Suzanne de Vries              Az&pc                  1:13.00 9500628    1:17.34           
          1:17.34
  9. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    1:20.70 9600234    1:17.64           
          1:17.64
 10. Sedona de Keijzer             Az&pc                  1:16.65 9603164    1:18.41           
          1:18.41
 11. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    1:24.05 9601816    1:23.25           
          1:23.25
 12. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.89 9504730    1:24.31           
          1:24.31
 13. Chloë van den Hoff            Oceanus                1:37.39 9604032    1:32.44           
          1:32.44
 14. Luca Ebbinge                  Oceanus                1:30.25 9802406    1:32.70           
          1:32.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    2:18.93 9601007    2:17.18           
          2:17.18
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    2:16.23 9500769    2:17.37           
          2:17.37
  3. Lars Haarsma                  Daw                    2:22.47 9600745    2:22.13           
          2:22.13
  4. Jeffrey Reijnders             Oceanus                2:22.27 9500877    2:22.98           
          2:22.98
  5. Joep van Grunsven             Eiffel Swimmers PSV    2:23.48 9500469    2:23.24           
          2:23.24
  6. Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV    2:22.24 9503445    2:23.30           
          2:23.30
  7. Daniël Buijs                  Az&pc                  2:22.97 9600183    2:23.54           
          2:23.54
  8. Mitchell van Winsum           Az&pc                  2:25.84 9500619    2:25.30           
          2:25.30
  9. Sjors Lieverst                Daw                    2:28.61 9501389    2:26.34 FJ 1      
          2:26.34
 10. Twan Boot                     Az&pc                  2:29.89 9601201    2:26.34 FJ 2      
          2:26.34
 11. Wessel de Jong                Oceanus                2:28.51 9601447    2:27.46           
          2:27.46
 12. Felix Geenen                  Daw                    2:32.38 9501085    2:34.10           
          2:34.10
 13. Fernando Moolhuijsen          Oceanus                2:32.20 9600871    2:37.79           
          2:37.79
 14. Rowdy Spaltman                Daw                    2:48.48 9501747    2:38.36           
          2:38.36
 15. Martijn van der Zwaard        Oceanus                2:47.79 9602343    2:48.97           
          2:48.97
 16. Martijn Bartels               Az&pc                  2:53.86 9603493    2:55.10           
          2:55.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-11-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrea Kneppers               Eiffel Swimmers PSV    1:02.25 9302216    1:02.16           
          1:02.16
  2. Jessica Spruit                Eiffel Swimmers PSV      59.94 9103756    1:02.77           
          1:02.77
  3. Lenneke van Schaik            Eiffel Swimmers PSV    1:00.14 8603124    1:02.93           
          1:02.93
  4. Kelly de Jong                 Az&pc                  1:01.37 9101474    1:03.11           
          1:03.11
  5. Lisa Dreesens                 Eiffel Swimmers PSV    1:02.01 9105798    1:03.20           
          1:03.20
  6. Joëlle Scheps                 Eiffel Swimmers PSV    1:01.99 9202364    1:03.42           
          1:03.42
  7. Lotte Wilms                   Az&pc                  1:04.11 8402770    1:03.99           
          1:03.99
  8. Jocelyn Spruit                Eiffel Swimmers PSV    1:04.64 9302044    1:05.03           
          1:05.03
  9. Judith Stap                   Eiffel Swimmers PSV    1:04.23 9302702    1:05.62           
          1:05.62
 10. Malissa van de Heuvel         Eiffel Swimmers PSV    1:05.57 9304922    1:06.58           
          1:06.58
 11. Roxanne Linders               Eiffel Swimmers PSV    1:04.98 9204230    1:07.60           
          1:07.60
 12. Mandy van Wakeren             Az&pc                  1:05.37 8603954    1:07.92           
          1:07.92
 13. Yvonne v.d. Pol               Az&pc                  1:08.43 8803472    1:09.61           
          1:09.61
 14. Larissa Brak                  Az&pc                  1:12.55 8800572    1:10.68           
          1:10.68
 15. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:09.35 8907234    1:11.02           
          1:11.02
 16. Melissa Zwaan                 Daw                    1:09.53 9103666    1:11.92           
          1:11.92
 17. Laura Badoux                  Daw                    1:15.20 8200038    1:12.51           
          1:12.51
 18. Chantal Grove                 Oceanus                1:11.78 9401844    1:12.67           
          1:12.67
 19. Inge Nieuwenhuizen            Oceanus                1:20.00 8803176    1:13.79           
          1:13.79
 20. Mandy Verhage                 Daw                    1:12.31 9501382    1:17.19           
          1:17.19
 21. Margriet Grove                Oceanus                1:17.02 6200080    1:20.03 FJ 1      
          1:20.03
 22. Danique Gielen                Oceanus                1:15.57 9105922    1:20.03 FJ 2      
          1:20.03
 23. Rosa Schot                    Daw                    1:22.00 9207500    1:21.69           
          1:21.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Marissen                 Az&pc                  4:31.06 9202187    4:36.57           
          4:36.57
  2. Wouter Houtman                Eiffel Swimmers PSV    4:28.91 9001293    4:38.12           
          4:38.12
  3. Nick Hessing                  Az&pc                  4:35.05 9103753    4:44.97           
          4:44.97
  4. Vincent Moolhuijsen           Oceanus                4:49.63 9401215    4:48.22           
          4:48.22
  5. Hans Peter Hartog             Daw                    4:47.86 9100859    4:55.02           
          4:55.02
  6. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    4:59.76 9201621    4:57.52           
          4:57.52
  7. Robert Rohaan                 Oceanus                5:00.00 9203679    4:58.09           
          4:58.09
  8. Aziz Nosairi                  Az&pc                  4:47.42 9104645    4:59.23           
          4:59.23
  9. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    5:07.22 9002223    5:01.88           
          5:01.88
 10. Thom de Boer                  Daw                    4:58.80 9100181    5:06.65           
          5:06.65
 11. Bart Schram                   Daw                    5:27.59 9103683    5:27.48           
          5:27.48
 12. Arjan Bellaart                Oceanus                5:15.00 6900079    5:38.44           
          5:38.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  Daw                    1:01.66 9700468    1:00.26           
          1:00.26
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    1:03.68 9700490    1:03.83           
          1:03.83
  3. Eva van der Born              Oceanus                1:05.44 9702380    1:06.34           
          1:06.34
  4. Michelle Meulenbroek          Oceanus                1:07.24 9801134    1:07.06           
          1:07.06
  5. Tamara Brouwers               Eiffel Swimmers PSV    1:05.87 9802494    1:07.23           
          1:07.23
  6. Yvanna Zuurveld               Daw                    1:08.37 9702998    1:07.32           
          1:07.32
  7. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV    1:08.96 9700910    1:08.43           
          1:08.43
  8. Manon Broeze                  Az&pc                  1:05.36 9703468    1:08.53           
          1:08.53
  9. Jasmin Lotfolahian            Az&pc                  1:10.35 9703148    1:08.58           
          1:08.58
 10. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV    1:08.60 9702562    1:09.09           
          1:09.09
 11. Silke Jonk                    Daw                    1:11.35 9802042    1:09.79           
          1:09.79
 12. Sanne ten Kate                Eiffel Swimmers PSV    1:11.95 9803836    1:10.99           
          1:10.99
 13. Sophie Brouwer                Az&pc                  1:14.96 9802134    1:11.84           
          1:11.84
 14. Simone Huisman                Oceanus                1:13.02 9802402    1:12.45           
          1:12.45
 15. Anne Noom                     Daw                    1:13.83 9800062    1:13.02           
          1:13.02
 16. Esmee Morel                   Az&pc                  1:15.13 9802356    1:13.45           
          1:13.45
 17. Chiara van Winsum             Az&pc                  1:14.43 9800364    1:13.69           
          1:13.69
 18. Cheryl Zethof                 Oceanus                1:13.34 9801314    1:14.47           
          1:14.47
 19. Eline Hendriks                Az&pc                  1:17.90 9802794    1:19.27           
          1:19.27
 20. Dian van Leeuwen              Eiffel Swimmers PSV    1:25.16 9803838    1:24.90           
          1:24.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    2:36.26 9700489    2:35.59           
          2:35.59
  2. Lars van der Velden           Daw                    2:35.31 9800175    2:35.67           
          2:35.67
  3. Bart Sommeling                Oceanus                2:44.96 9800765    2:43.17           
          2:43.17
  4. Sanjay Jagroep                Daw                    2:45.30 9702625    2:44.19           
          2:44.19
  5. Rick de Mercado               Oceanus                2:52.07 9700673    2:46.62           
          2:46.62
  6. Maurits de Bruijn             Daw                    3:00.67 9700917    2:50.39           
          2:50.39
     Djamal van der Hoeven         Az&pc                  2:50.36 9800127    2:50.39           
          2:50.39
  8. Lennart Kruizinga             Az&pc                  2:49.23 9702633    2:50.73           
          2:50.73
  9. Michiel Floor                 Az&pc                  2:51.79 9800575    2:53.05           
          2:53.05
 10. Elwin van Gerwen              Eiffel Swimmers PSV    3:05.07 9801125    3:03.50           
          3:03.50
 11. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV    3:02.92 9801785    3:04.82           
          3:04.82
 12. Joep Kuipers                  Az&pc                  3:16.07 9700633    3:05.30           
          3:05.30
 13. Roy Stevens                   Oceanus                3:06.26 9804279    3:07.00           
          3:07.00
 14. Aage Vermeeren                Oceanus                3:32.34 9802501    3:08.37           
          3:08.37
 15. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV    3:06.95 9800919    3:08.57           
          3:08.57
 DIS Thom Hardeman                 Az&pc                  3:21.19 9803843    3:22.84 RH        
          3:22.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya Wasser                 Eiffel Swimmers PSV      42.62 9901358      42.08           
  2. Renee Vanderheyden            Az&pc                    45.56 9903130      42.86           
  3. Lieke Alofs                   Daw                      45.12 9903232      44.91           
  4. Leonie Vos                    Daw                      45.70 9901662      45.45           
  5. Lianne Bouwmeester            Oceanus                  46.66 0000956      46.25           
  6. Anouk van Noord               Oceanus                  45.32 9901294      47.11           
  7. Fabiënne Vork                 Oceanus                  47.06 9902494      47.63           
  8. Dana Bosman                   Oceanus                  49.63 9901296      47.67 FJ 1      
  9. Cynte Kommer                  Eiffel Swimmers PSV      49.87 9902658      47.67 FJ 2      
 10. Tess Pagano Mirani            Oceanus                  49.82 9902102      48.14           
 11. Anne Smit                     Eiffel Swimmers PSV      47.93 9904278      48.37           
 12. Riemke Bosma                  Az&pc                    49.93 9902202      48.86           
 13. Denise Boonstra               Daw                      52.63 9902662      49.09           
 14. Ellen Boot                    Az&pc                    50.78 0100154      49.27           
 15. Lulu-May Verbeek              Oceanus                  50.01 0000958      50.14           
 16. Eline Hartogs                 Eiffel Swimmers PSV      48.34 9901038      50.85           
 17. Nina van Mastwijk             Oceanus                  51.66 9902616      51.34           
 18. Elise Hardeman                Az&pc                    55.00 0101068      53.20           
 DIS Bibi Stokvis                  Daw                      45.99 9900892      43.14 SA        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joko Vievermanns              Eiffel Swimmers PSV    1:21.21 9901915    1:22.33           
          1:22.33
  2. Daan Sommeling                Oceanus                1:26.18 9900767    1:24.32           
          1:24.32
  3. Marcoen Smits                 Eiffel Swimmers PSV    1:25.65 9900815    1:26.67           
          1:26.67
  4. Skip de Mönnink               Az&pc                  1:27.29 9901035    1:28.93           
          1:28.93
  5. Stijn Simons                  Eiffel Swimmers PSV    1:25.47 9900813    1:29.18           
          1:29.18
  6. Joppe van Beek                Daw                    1:26.40 9900627    1:29.40           
          1:29.40
  7. Bernard D'hert                Eiffel Swimmers PSV    1:28.80 9900817    1:30.41           
          1:30.41
  8. Ruben van Vierzen             Oceanus                1:29.60 0000803    1:30.94           
          1:30.94
  9. Tijn de Boer                  Oceanus                1:26.77 9901477    1:32.49           
          1:32.49
 10. Joost van Erkelens            Daw                    1:31.89 9901927    1:33.36           
          1:33.36
 11. Erik Bult                     Daw                    1:35.39 9902153    1:35.07           
          1:35.07
 12. Maikel Hendricks              Eiffel Swimmers PSV    1:38.00 0001637    1:37.33           
          1:37.33
 13. Milan ten Broek               Az&pc                  1:33.66 0000229    1:37.87           
          1:37.87
 14. Roan van Bakel                Oceanus                1:38.66 9901723    1:39.07           
          1:39.07
 15. Sebastiaan van der Meer       Az&pc                  1:44.64 0100913    1:39.38           
          1:39.38
 16. Tim Jong                      Az&pc                  1:49.50 9902041    1:39.84           
          1:39.84
 17. Alex Razzak                   Az&pc                  1:42.22 9900493    1:40.29           
          1:40.29
 18. Sebastian van der Born        Oceanus                1:45.60 0000805    1:50.25           
          1:50.25
AFGE Dennis Weening                Oceanus                1:18.55 0000815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
14-11-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Az&pc 1                       Az&pc                  3:47.54            3:48.40           
        Rieneke Terink, 84                         Kelly de Jong, 91
        Lieke Verouden, 90                         Lotte Wilms, 84
            26.57    55.21  3:48.40

  2. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    3:47.43            3:51.29           
        Andrea Kneppers, 93                        Lenneke van Schaik, 86
        Jessica Spruit, 91                         Joëlle Scheps, 92
            27.28    57.53  3:51.29

  3. Az&pc 2                       Az&pc                  3:57.27            4:00.28           
        Mandy van Wakeren, 86                      Yvonne v.d. Pol, 88
        Claire de Winter, 94                       Rachelle Visser, 95
            29.40  1:01.84  4:00.28

  4. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    3:52.41            4:00.61           
        Jocelyn Spruit, 93                         Judith Stap, 93
        Roxanne Linders, 92                        Lisa Dreesens, 91
            28.93  1:00.94  4:00.61

  5. Daw 1                         Daw                    4:02.11            4:06.42           
        Sharona Mlcoch, 94                         Melissa Zwaan, 91
        Mirl de Boer, 97                           Brenda Zwarthoed, 96
            29.26  1:00.70  4:06.42

  6. Oceanus 1                     Oceanus                4:07.77            4:13.56           
        Tamara Grove, 96                           Maxime van den Heuvel, 97
        Chantal Grove, 94                          Danique Gielen, 91
            29.09  1:00.96  4:13.56

  7. Daw 2                         Daw                    4:12.16            4:19.59           
        Rosa Schot, 92                             Marit Visscher, 96
        Mandy Verhage, 95                          Roxann Geenen, 96
            30.44  1:03.75  4:19.59

  8. Oceanus 2                     Oceanus                4:18.16            4:25.93           
        Inge Nieuwenhuizen, 88                     Robin Pagano Mirani, 95
        Eva van der Born, 97                       Marieke Weijers, 89
            30.38  1:04.43  4:25.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
14-11-2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Az&pc 1                       Az&pc                  3:44.80            3:48.64           
        Damien Bernard, 87                         Mike Marissen, 92
        Pieter Jan de Vries, 90                    Geert Lantink, 86
            28.13    58.01  3:48.64

  2. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    3:47.03            3:56.27           
        Pieter Timmers, 88                         Date v.d. Zaag, 94
        Aaron Eisank, 91                           Steven Nonnekes, 90
            27.83    57.42  3:56.27

  3. Az&pc 2                       Az&pc                  3:53.80            3:57.98           
        Joran Barends, 85                          Aziz Nosairi, 91
        Nick Hessing, 91                           Mark Moussa, 90
            28.82    58.70  3:57.98

  4. Daw 1                         Daw                    4:04.89            4:08.02           
        Jorrick Druyven, 94                        Hans Peter Hartog, 91
        Ron Langelaan, 78                          Thom de Boer, 91
            29.01  1:00.33  4:08.02

  5. Oceanus 1                     Oceanus                4:01.07            4:08.13           
        Istvan Spaargaren, 94                      Jos Vergeer, 91
        Robert Rohaan, 92                          Vincent Moolhuijsen, 94
            29.66  1:02.75  4:08.13

  6. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    4:04.62            4:08.23           
        Lars van der Heijden, 90                   Tohnno Smulders, 92
        Geert Janssen, 92                          John Verhagen, 92
            31.48  1:04.30  4:08.23

  7. Daw 2                         Daw                    4:16.61            4:18.49           
        Joey Stokx, 93                             Lars Haarsma, 96
        Rian Visser, 90                            Mart de Boer, 93
            30.68  1:04.37  4:18.49

  8. Oceanus 2                     Oceanus                4:18.51            4:26.94           
        Dennis Reijnders, 92                       Menno Spaargaren, 64
        Jeffrey Reijnders, 95                      Arjan Bellaart, 69
            32.09  1:06.99  4:26.94




SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO