Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


2010-11-13 EON Nationale Zwemcompetitie
Wapenveld, 13.11.2010


Programmanr. 2
13-11-2010 - 14:30
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Octopus 1Octopus3:49.853:54.86
Sjors Boverhoff
Casper Muselaers
95
96
56.67
58.84
Jory Willemsen
Jeffry van Zetten
95
95
1:01.10
58.25
2.Ndd 1Ndd4:08.284:12.13
Mees Laar
Koen Hendriks
96
95
1:01.79
1:03.27
Arda Onal
Maikel Mierop
98
95
1:07.53
59.54
3.Aquapoldro 1Aquapoldro4:31.624:29.33
Josha van den Elzen
Martin Wenderich
96
97
1:00.67
1:13.72
Boris Broekhuis
Pike Kijlstra
96
95
1:11.69
1:03.25
4.Octopus 2Octopus4:34.424:31.76
Stan Ruessink
Sybren Bootsma
97
98
1:05.64
1:13.68
Axel Julius
Lars Ruessink
97
98
1:07.00
1:05.44


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-11-2010 - 14:36
4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquapoldro 1Aquapoldro2:19.502:17.95
Niek Heethaar
Sanne Ditzel
99
99
33.61
34.59
Sven van den Elzen
Maaike Past
00
99
35.82
33.93
2.Octopus 1Octopus2:29.462:24.10
Robin Meima
Brigit van der Vegte
99
00
37.13
35.32
Gino van der Maten
Danielle Bijsterbosch
00
99
38.22
33.43
3.Ndd 1Ndd2:24.622:24.26
Ebel van Geemen
Lisanne Poelstra
99
99
32.93
36.81
Giel Verberne
Zara Konstapel
99
01
37.71
36.81


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-11-2010 - 14:39
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Suzanne BrummelOctopus5:32.6094013661:13.612:37.835:26.42
2.Erika Aan het RotOctopus5:41.7390000101:15.602:41.185:37.36
3.Cecily SadowskiAquapoldro5:41.5795001881:19.892:45.685:40.42
4.Henrieke ten BokkelNdd5:52.3294027641:20.822:52.345:45.81
5.Sophie de BeenAquapoldro6:00.5194056261:21.042:52.325:51.73
6.Maike BosNddNT93046981:22.642:56.766:05.70


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-11-2010 - 14:53
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kevin EltinkNddNT910058928.0359.84
2.Gijs de RooijAquapoldro1:02.41910476932.381:00.89
3.Emile ManniOctopus58.54900190128.541:01.23
4.Floris ManniOctopus1:03.16880567930.261:06.16
5.Edwin WillemsenAquapoldro1:07.07870382330.711:06.29
6.Robin EltinkNdd1:04.98940614730.001:06.58
7.Remco JorinkOctopus1:04.73800071930.391:06.72
8.Alex WenderichAquapoldro1:07.73910689530.761:07.26
9.Robin MieropNdd1:14.44930368336.161:17.86


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-11-2010 - 14:57
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sharon GelmersOctopus1:14.51940041634.611:14.64
2.Iris BoonAquapoldro1:22.32930301237.761:20.82
3.Eva EngelenNdd1:22.76940551437.861:22.64
4.Loranne van KeulenAquapoldro1:26.16970157440.081:24.80
5.Kelly van der HoevenNdd1:20.42940261840.141:27.96
6.Marijke van de BeekOctopus1:28.83960266041.381:28.79
7.Tara van BottenburgOctopus1:32.75930011442.161:30.60
8.Femke WolvetangNdd1:27.11940471243.261:32.70


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-11-2010 - 15:01
Jongens, 400m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Mike SchelNdd4:37.7094032791:04.572:13.234:26.89
2.Roald BlokOctopus4:30.6893026851:03.932:12.604:28.09
3.Robbin SchuchmannAquapoldro4:55.0493068331:04.262:14.514:33.70
4.Max MiddelmanAquapoldro4:35.9293016351:03.892:14.804:37.48
5.Jeroen StaakmanAquapoldro4:29.6794049891:04.042:15.924:38.57
6.Maikel MieropNdd4:38.3195039911:07.282:21.824:45.75
7.Marcel van EssenOctopus4:41.6794000191:06.702:18.604:45.82
8.Mart VriezeNdd5:02.2494004011:07.022:21.674:49.76
9.Christian RenshoffOctopus4:42.6994043431:09.292:25.074:50.11


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-11-2010 - 15:13
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Guusje VriezeNdd2:32.17950282034.021:11.282:27.45
2.Esther KuhlmanAquapoldro2:31.71960167835.451:13.702:33.57
3.Sharon JuliusOctopus2:44.53960266435.391:14.922:37.32
4.Sifra van BottenburgOctopus2:38.86950117836.041:15.762:38.57
5.Isolde de LouwAquapoldro2:41.36950300836.951:19.292:44.45
6.Kemi AlakeNdd2:43.67960391239.221:22.622:50.84
7.Denise van ZettenOctopus2:54.07960093239.131:22.892:51.20
8.Sanne NieuwenhuisNdd2:57.36960275640.891:25.393:00.11
9.Rianne HesseAquapoldro2:58.89970349443.511:30.733:04.70
10.Anoek HuiskampOctopus3:16.80980287242.361:33.483:14.71


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-11-2010 - 15:20
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sjors BoverhoffOctopus1:07.15950074130.921:07.23
2.Josha van den ElzenAquapoldro1:08.55960242331.671:07.95
3.Casper MuselaersOctopus1:07.64960039931.761:09.17
4.Jeffry van ZettenOctopus1:09.64950075532.621:09.21
5.Jory WillemsenOctopus1:09.14950074732.421:12.76
6.Pike KijlstraAquapoldro1:17.61950184936.571:18.89
7.Koen HendriksNdd1:18.54950551339.121:19.04
8.Mees LaarNdd1:23.25960171937.261:20.51
9.Boris BroekhuisAquapoldro1:45.00960417741.801:30.26


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-11-2010 - 15:25
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guusje VriezeNdd36.20950282035.64
2.Suzanne BrummelOctopus35.40940136635.72FJ 1
3.Erika Aan het RotOctopus34.90900001035.72FJ 2
4.Cecily SadowskiAquapoldro35.28950018835.72FJ 3
5.Manon van EssenOctopus35.20910091036.60
6.Sharon VerstegenNdd35.51900396437.20
7.Anja BoogaardAquapoldro40.34840025240.51
8.Maike BosNddNT930469841.02
9.Margriet Aan het RotOctopus43.21860308843.13


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-11-2010 - 15:28
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kevin EltinkNdd1:55.82910058929.021:00.022:01.45
2.Emile ManniOctopus2:00.26900190127.9959.502:04.58
3.Thomas MeijerAquapoldro2:05.67940232130.161:03.132:07.39
4.Remco JorinkOctopus2:08.51800071929.161:02.022:08.57
5.Hjalmar de RuiterNdd2:05.57890269529.511:02.942:08.80
6.Floris ManniOctopus2:05.008805679FJ 129.291:02.482:09.79
7.Gijs de RooijAquapoldro2:04.599104769FJ 235.531:02.072:09.79
8.Robin EltinkNdd2:08.38940614729.801:03.412:11.46
9.Remco van de BruinhorstAquapoldro2:08.45830267339.921:37.262:12.54
10.Albert van PiekerenOctopus2:14.70840176730.701:05.332:17.06


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-11-2010 - 15:34
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Carmen ter WeeleOctopus2:46.20980038437.641:18.802:05.952:42.70
2.Felicia SwetsAquapoldro2:46.32980127235.591:16.642:05.892:42.82
3.Tamara MaassenAquapoldro2:50.58980127038.111:22.922:10.582:49.80
4.Blanca de LouwAquapoldro2:52.68980126839.131:23.452:10.642:50.60
5.Britt SchoonhovenOctopus3:00.70970246840.421:25.602:18.362:58.39
6.Marleen BussinkNdd3:01.15970374637.831:20.562:14.982:59.41
7.Tessa MenninkNdd3:03.13980238640.261:25.892:19.733:00.64
8.Lysanne SchepperNddNT970245042.191:30.662:24.823:06.00
9.Kim WitteveenOctopus3:23.32980408642.661:30.072:30.223:13.65
10.Merel HuiskampOctopus3:13.32980287651.401:39.202:26.373:16.07


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-11-2010 - 15:42
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stan RuessinkOctopus1:06.33970082930.811:04.58
2.Lars RuessinkOctopus1:05.23980027131.131:06.32
3.Axel JuliusOctopus1:07.24970222132.001:07.67
4.Arda OnalNdd1:08.88980352131.641:07.89
5.Martin WenderichAquapoldro1:12.93970096134.561:11.56
6.Sybren BootsmaOctopus1:15.62980232736.161:14.20
7.Kelt GarritsenNdd1:15.95980170336.271:14.42
8.Bram DenkersNdd1:17.35980215936.611:16.17
9.Vincent van 't HofAquapoldro1:27.48980300139.561:19.47
10.Mart RoksAquapoldro1:16.51980168738.201:20.89


<< TOP >>
Programmanr. 17
13-11-2010 - 15:47
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sanne DitzelAquapoldro1:25.41990109241.941:24.56
2.Brigit van der VegteOctopus1:27.64000071441.951:24.86
3.Danielle BijsterboschOctopus1:28.67990072240.761:25.02
4.Maaike PastAquapoldro1:23.73990159842.131:25.48
5.Manon EilanderOctopus1:36.29000071044.201:31.89
6.Marieke ThijssenNdd1:33.660002124FJ 144.481:34.82
7.Wies BakkerNdd1:34.029901710FJ 244.921:34.82
8.Merel BijsterboschOctopus1:40.89000071246.861:36.64
9.Mylène VeldhuisAquapoldro1:42.57990270849.801:41.37
DISLisanne PoelstraNdd1:31.65990127645.181:31.12
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 18
13-11-2010 - 15:52
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rico KeizerNdd46.46990349143.25
2.Robin MeimaOctopus43.80990114343.67
3.Ebel van GeemenNdd46.71990109546.60
4.Giel VerberneNdd47.31990109148.70
5.Gino van der MatenOctopus48.74000041349.08
6.Niek HeethaarAquapoldro49.82990099949.70
7.Marnix van BottenburgOctopus49.57010047949.76
8.Sven van den ElzenAquapoldro51.87000216151.73
9.Bart SchuurmanNdd55.18990109753.07
10.Jochem HallieOctopus53.92000000953.48
11.Glendon SwetsAquapoldro55.16000216354.23


<< TOP >>
Programmanr. 19
13-11-2010 - 16:07
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Denise van ArkAquapoldro2:17.39960480031.001:04.802:13.57
2.Suzanne BrummelOctopus2:25.54940136631.621:07.482:21.60
3.Sophie de BeenAquapoldro2:29.57940562632.951:09.482:24.60
4.Henrieke ten BokkelNdd2:34.49940276433.641:10.982:26.04
5.Tara OldenhaveNdd2:23.30910232833.441:10.062:26.06
6.Erika Aan het RotOctopus2:26.16900001033.361:10.072:26.95
7.Anja BoogaardAquapoldro2:29.31840025232.801:09.002:28.20
8.Manon van EssenOctopus2:17.45910091031.201:08.002:28.86


<< TOP >>
Programmanr. 20
13-11-2010 - 16:14
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin EltinkNdd30.98910058931.11
2.Albert van PiekerenOctopus33.26840176733.15FJ 1
3.Hjalmar de RuiterNddNT890269533.15FJ 2
4.Remco JorinkOctopus32.12800071933.42
5.John EilanderOctopus33.00720026133.76
6.Edwin WillemsenAquapoldro34.97870382334.66
7.Remco van de BruinhorstAquapoldro34.31830267334.82
8.Thomas MeijerAquapoldro34.47940232135.23
9.Robin MieropNdd36.23930368338.01


<< TOP >>
Programmanr. 21
13-11-2010 - 16:17
Dames, 400m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Sharon GelmersOctopus4:55.0094004161:05.172:16.584:40.74
2.Tara van BottenburgOctopus5:01.5893001141:11.822:31.135:11.16
3.Eva EngelenNdd5:43.8294055141:12.832:32.205:16.38
4.Marloes van der BeekAquapoldro5:17.6094013641:19.702:35.825:21.82
5.Iris BoonAquapoldro5:19.7093030121:12.392:34.485:29.51
6.Kelly van der HoevenNdd5:09.2494026181:21.062:48.535:41.53
7.Loranne van KeulenAquapoldro5:40.6297015741:19.132:47.765:41.76
8.Femke WolvetangNdd5:16.3694047121:22.052:49.525:43.63
9.Marijke van de BeekOctopus6:38.0796026601:25.322:59.396:01.74


<< TOP >>
Programmanr. 23
13-11-2010 - 16:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roald BlokOctopus1:07.11930268531.821:09.23
2.Marcel van EssenOctopus1:09.07940001933.071:10.57
3.Jeroen StaakmanAquapoldro1:16.36940498935.291:15.36
4.Christian RenshoffOctopus1:13.25940434335.111:15.44
5.Max MiddelmanAquapoldro1:20.86930163535.611:16.20
6.Robbin SchuchmannAquapoldro1:15.59930683335.731:16.64
7.Mart VriezeNdd1:16.80940040136.291:17.32
8.Mike SchelNdd1:10.65940327937.681:19.41
9.Maikel MieropNdd1:20.54950399138.671:21.81


<< TOP >>
Programmanr. 24
13-11-2010 - 16:35
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Guusje VriezeNdd1:11.95950282031.701:11.02
2.Sifra van BottenburgOctopus1:14.01950117834.571:13.20
3.Sharon JuliusOctopus1:21.299602664FJ 135.261:17.93
4.Esther KuhlmanAquapoldro1:16.959601678FJ 235.321:17.93
5.Isolde de LouwAquapoldro1:16.41950300835.411:21.70
6.Sanne NieuwenhuisNdd1:22.89960275636.201:23.89
7.Denise van ZettenOctopus1:31.48960093240.841:30.70
8.Kemi AlakeNdd1:28.86960391242.541:31.60
9.Merel HuiskampOctopus1:37.86980287644.241:34.13
10.Rianne HesseAquapoldro1:32.04970349446.081:43.00


<< TOP >>
Programmanr. 25
13-11-2010 - 16:39
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeffry van ZettenOctopus2:25.89950075534.201:10.082:19.39
2.Sjors BoverhoffOctopus2:26.50950074133.451:09.072:20.68
3.Josha van den ElzenAquapoldro2:37.31960242334.511:12.422:27.60
4.Casper MuselaersOctopus2:37.23960039934.701:13.042:30.86
5.Koen HendriksNdd2:35.54950551336.161:15.292:33.07
6.Jory WillemsenOctopus2:27.39950074736.951:16.922:35.51
7.Pike KijlstraAquapoldro2:39.02950184936.821:16.392:36.10
8.Mees LaarNdd2:41.73960171937.281:17.072:37.81
9.Boris BroekhuisAquapoldro3:00.00960417744.421:31.403:09.52


<< TOP >>
Programmanr. 27
13-11-2010 - 16:47
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sharon VerstegenNdd1:08.48900396432.491:10.10
2.Suzanne BrummelOctopus1:13.04940136633.361:12.26
3.Erika Aan het RotOctopus1:13.89900001034.641:14.14
4.Tara OldenhaveNdd1:11.80910232834.791:15.41
5.Cecily SadowskiAquapoldro1:12.89950018835.201:15.67
6.Manon van EssenOctopus1:10.13910091034.231:16.45
7.Sophie de BeenAquapoldro1:17.57940562635.981:18.19
8.Denise van ArkAquapoldro1:19.80960480036.211:18.91
9.Maike BosNddNT930469837.961:21.59
10.Margriet Aan het RotOctopus1:30.81860308840.421:28.20


<< TOP >>
Programmanr. 28
13-11-2010 - 16:51
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Kevin EltinkNddNT91005891:04.652:19.963:46.434:53.61
2.Emile ManniOctopus4:51.8090019011:05.672:21.163:45.924:53.76
3.Thomas MeijerAquapoldro4:59.1994023211:11.642:34.263:55.005:02.29
4.Gijs de RooijAquapoldro5:05.9291047691:05.722:27.063:54.705:02.98
5.Remco JorinkOctopus5:11.9080007191:11.572:35.294:01.815:14.51
6.Hjalmar de RuiterNdd5:08.0289026951:14.372:32.694:06.975:20.57
7.Robin MieropNdd5:44.7693036831:28.862:59.734:39.366:01.80


<< TOP >>
Programmanr. 30
13-11-2010 - 17:04
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Carmen ter WeeleOctopus1:07.59980038432.231:07.80
2.Felicia SwetsAquapoldro1:08.00980127232.761:09.10
3.Lysanne SchepperNdd1:09.36970245033.191:09.53
4.Blanca de LouwAquapoldro1:10.10980126833.361:09.67
5.Tamara MaassenAquapoldro1:10.10980127034.231:10.59
6.Britt SchoonhovenOctopus1:10.63970246834.731:10.95
7.Tessa MenninkNdd1:12.67980238634.761:12.86
8.Marleen BussinkNddNT970374635.311:15.03
9.Kim WitteveenOctopus1:22.20980408636.071:18.07
10.Anoek HuiskampOctopus1:20.75980287237.361:21.16


<< TOP >>
Programmanr. 31
13-11-2010 - 17:08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars RuessinkOctopus2:48.03980027135.001:18.922:43.73
2.Stan RuessinkOctopus2:54.70970082936.201:20.572:43.86
3.Axel JuliusOctopus2:58.20970222137.071:19.822:54.48
4.Kelt GarritsenNdd2:59.40980170341.131:25.802:55.98
5.Arda OnalNdd2:54.269803521FJ 138.921:22.732:56.50
6.Martin WenderichAquapoldro2:56.129700961FJ 240.371:25.972:56.50
7.Vincent van 't HofAquapoldro3:24.08980300143.321:32.493:08.68
8.Bram DenkersNdd3:20.80980215944.831:33.883:13.23
9.Sybren BootsmaOctopus3:12.85980232743.951:29.643:13.76
10.Mart RoksAquapoldro3:35.00980168748.761:39.233:27.23


<< TOP >>
Programmanr. 32
13-11-2010 - 17:16
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brigit van der VegteOctopus45.45000071444.36
2.Danielle BijsterboschOctopus44.73990072244.39
3.Maaike PastAquapoldro45.52990159845.48
4.Zara KonstapelNdd46.59010114446.57
5.Sanne DitzelAquapoldro46.54990109246.71
6.Wies BakkerNdd50.54990171048.42
7.Merel BijsterboschOctopus50.30000071249.51
8.Lisanne PoelstraNdd52.13990127649.64
9.Manon EilanderOctopus50.95000071050.63
10.Marieke ThijssenNdd51.42000212450.80
11.Mylène VeldhuisAquapoldro53.80990270854.11


<< TOP >>
Programmanr. 33
13-11-2010 - 17:21
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Niek HeethaarAquapoldro1:22.07990099938.511:21.54
2.Ebel van GeemenNdd1:24.99990109540.451:23.95
3.Sven van den ElzenAquapoldro1:36.02000216143.701:32.37
4.Robin MeimaOctopus1:34.36990114345.431:32.48
5.Rico KeizerNdd1:36.20990349145.641:33.45
6.Jochem HallieOctopus1:39.61000000946.321:35.76
7.Marnix van BottenburgOctopus1:47.12010047951.311:39.02
8.Bart SchuurmanNdd1:43.52990109750.201:42.13
9.Glendon SwetsAquapoldro1:47.76000216351.071:44.45
DISGino van der MatenOctopus1:40.01000041351.421:41.80
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 34
13-11-2010 - 17:27
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Octopus 1Octopus4:08.484:11.57
Sharon Gelmers
Suzanne Brummel
94
94
28.1659.04
1:03.85
Sifra van Bottenburg
Manon van Essen
95
91
1:04.13
1:04.55
2.Ndd 1Ndd4:08.844:17.04
Sharon Verstegen
Henrieke ten Bokkel
90
94
30.131:04.23
1:05.13
Eva Engelen
Tara Oldenhave
94
91
1:02.50
1:05.18
3.Aquapoldro 1Aquapoldro4:16.274:26.62
Esther Kuhlman
Sophie de Been
96
94
33.091:08.34
1:05.66
Cecily Sadowski
Denise van Ark
95
96
1:08.21
1:04.41
4.Octopus 2Octopus4:29.744:34.65
Sharon Julius
Denise van Zetten
96
96
31.451:06.03Carmen ter Weele
Tara van Bottenburg
98
93
5.Aquapoldro 2Aquapoldro4:29.774:38.00
Marloes van der Beek
Anja Boogaard
94
84
32.421:08.92
1:07.50
Isolde de Louw
Iris Boon
95
93
1:06.24
1:15.34


<< TOP >>
Programmanr. 35
13-11-2010 - 17:32
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Octopus 1Octopus4:04.074:10.36
Floris Manni
Roald Blok
88
93
30.731:04.10
1:08.13
Emile Manni
Jeffry van Zetten
90
95
1:00.13
58.00
2.Aquapoldro 1Aquapoldro4:16.394:14.16
Alex Wenderich
Gijs de Rooij
91
91
31.761:05.77
1:09.59
Max Middelman
Jeroen Staakman
93
94
1:01.13
57.67
3.Ndd 1Ndd4:03.414:15.10
Hjalmar de Ruiter
Mike Schel
89
94
31.001:02.80
1:15.00
Robin Eltink
Kevin Eltink
94
91
1:04.80
52.50