Limietwedstrijd 7 November
Purmerend (NED),    7.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 101. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 3. Alle, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 5. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 13. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 15. Alle, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 16. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 17. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 18. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 19. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 20. Alle, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 23. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                     Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          29.66 8703351      30.67           
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          31.24 9400913      30.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
7-11-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          59.22 8500454      59.50           
            28.83    59.50
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:00.93 9503644    1:00.04           
            28.79  1:00.04
  3. Linda van der Hout            ZV Westland Dijkglas     59.90 9300344    1:00.66           
            28.75  1:00.66
  4. Michelle Hoogendoorn          ZPC De Hof             1:00.89 9503718    1:00.89           
            29.54  1:00.89
  5. Sietske Veldkamp              ZPC De Hof             1:01.16 9501628    1:01.22           
            29.54  1:01.22
  6. Elinore de Jong               De Otters Het Gooi       58.04 8902072    1:01.47           
            28.90  1:01.47
  7. Sharona Mlcoch                Daw                    1:00.80 9406178    1:01.80           
            29.78  1:01.80
  8. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        1:00.59 9302840    1:01.99           
            28.93  1:01.99
  9. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:00.72 9102172    1:02.67           
            29.26  1:02.67
 10. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:02.49 9202772    1:02.69           
            30.00  1:02.69
 11. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:00.40 9402788    1:02.73           
            30.15  1:02.73
 12. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               1:03.68 9101490    1:03.00           
            30.38  1:03.00
 13. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout        1:03.12 9601060    1:03.09           
            30.40  1:03.09
 14. Roxann Geenen                 Daw                    1:02.52 9601518    1:03.51           
            30.21  1:03.51
 15. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:02.72 9600316    1:03.81           
            30.98  1:03.81
 16. Rosa Schot                    Daw                    1:03.03 9207500    1:04.02           
            30.38  1:04.02
 17. Laura Badoux                  Daw                    1:05.38 8200038    1:05.05           
            31.02  1:05.05
 18. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:06.06 9504810    1:05.12           
            32.09  1:05.12
 19. Nienke van der zee            Daw                    1:05.49 9605430    1:05.73           
            31.11  1:05.73
 20. Rebecca Martens               Daw                    1:07.72 9604352    1:06.16           
            32.06  1:06.16
 21. Maureen Visser                De Otters Het Gooi     1:05.47 8904388    1:06.18           
            30.97  1:06.18
 22. Laura van der Veen            A.z.v.d.               1:04.91 9404090    1:06.21           
            32.23  1:06.21
 23. Tess de Boer                  Daw                    1:06.91 9601516    1:06.30           
            31.89  1:06.30
 24. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:05.13 9500314    1:06.53           
            31.41  1:06.53
 25. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:06.00 9601554    1:06.65           
            31.31  1:06.65
 26. Geertje Oskam                 MSV- Zeemacht               NT 8903154    1:07.64           
            32.14  1:07.64
 27. Fenke Bosschert               Daw                    1:09.24 9704724    1:07.93           
            32.12  1:07.93
 28. Debby den Besten              ZV Westland Dijkglas   1:06.32 9207520    1:08.63           
            32.73  1:08.63
 29. Julia Litjens                 ZV Westland Dijkglas   1:09.25 9801188    1:08.81           
            33.09  1:08.81
 30. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:10.15 9701100    1:08.85           
            33.12  1:08.85
 31. Elena Peeters                 Daw                    1:08.13 9603690    1:08.94           
            33.11  1:08.94
 32. Iris Forkink                  De Columbiaan          1:10.75 9805680    1:09.40           
            32.78  1:09.40
 33. Renee Brink van den           MSV- Zeemacht          1:08.75 9602732    1:10.47           
            34.00  1:10.47
 34. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:07.96 9605514    1:10.91           
            34.42  1:10.91
 35. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:09.71 9604628    1:11.05           
            33.67  1:11.05
 36. Joy Vavier                    ZV Westland Dijkglas   1:11.23 9701686    1:11.29           
            34.09  1:11.29
 37. Denise Boonstra               Daw                    1:21.73 9902662    1:12.41           
            34.40  1:12.41
 38. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:13.81 6900846    1:13.09           
            34.69  1:13.09
 39. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:13.09 9703888    1:13.25           
            34.82  1:13.25
 40. Kim van der Putten            ZV Westland Dijkglas   1:12.85 9801202    1:13.28           
            35.33  1:13.28
 41. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:11.64 9503112    1:13.57           
            34.67  1:13.57
 42. Bibi Stokvis                  Daw                    1:15.32 9900892    1:14.54           
            36.73  1:14.54
 43. Tessa de Koning               ZV Westland Dijkglas   1:24.57 9903482    1:14.70           
            36.10  1:14.70
 44. Lotte Hoogeterp               Daw                    1:15.91 9703878    1:15.29           
            36.23  1:15.29
 45. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:13.66 9701320    1:15.40           
            36.28  1:15.40
 46. Mandy Beumer                  ZV De Bron             1:13.98 9404844    1:16.27           
            36.10  1:16.27
 47. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        1:15.93 9701102    1:16.43           
            36.32  1:16.43
 48. Naomi te Lindert              Daw                    1:29.89 9904782    1:17.27           
            36.51  1:17.27
 49. Suzanne Hobo                  De Columbiaan          1:14.83 9802408    1:17.36           
            35.76  1:17.36
 50. Leonie Vos                    Daw                    1:19.60 9901662    1:18.09           
            36.88  1:18.09
 51. Myrthe van Beek               Daw                    1:26.83 9901074    1:18.45           
            38.13  1:18.45
 52. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:20.16 9801004    1:18.71           
            36.81  1:18.71
 53. Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:24.96 9702456    1:19.23           
            38.36  1:19.23
 54. Saviël Kuiken                 MSV- Zeemacht          1:22.88 9802014    1:19.94           
            37.26  1:19.94
 55. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers        1:18.45 9803374    1:20.67           
            38.90  1:20.67
 56. Lotte Hendriks                De Otters Het Gooi     1:24.05 9804074    1:21.11           
            37.98  1:21.11
 57. Hannah van Westreenen         De Dolfijn             1:27.51 9904604    1:21.47           
            39.22  1:21.47
 58. Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:24.16 9802036    1:22.72           
            39.32  1:22.72
 59. Anouk Kruk van der            MSV- Zeemacht          1:28.83 9903778    1:24.50           
            39.17  1:24.50
 60. Lieke Alofs                   Daw                    1:28.24 9903232    1:26.13           
            40.00  1:26.13
 61. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:25.12 9704886    1:26.88           
            40.01  1:26.88
 62. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:32.88 9802776    1:27.87           
            40.89  1:27.87
 63. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        1:31.04 9802424    1:31.81           
            42.15  1:31.81
 64. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:44.67 9902892    1:41.85           
            46.68  1:41.85
 DIS Melissa Zwaan                 Daw                    1:00.65 9103666            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            30.08
 DIS Melanie Volkers               MSV- Zeemacht          1:24.27 9506126            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            38.64
 DIS Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:17.80 9801222            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            34.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
7-11-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Velthoven             De Dolfijn               48.53 8502695      49.34           
            23.91    49.34
  2. Thom de Boer                  Daw                      53.05 9100181      53.03           
            25.09    53.03
  3. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          53.36 9200027      53.14           
            25.17    53.14
  4. Mark Costeris                 De Dolfijn               52.29 9202327      54.44           
            25.69    54.44
  5. Tom Verbeek                   De Dolfijn               54.04 8803527      55.10           
            25.77    55.10
  6. Jorden Theijink               ZPC De Hof               55.57 9400323      55.12           
            26.36    55.12
  7. Richard Kras                  De Zeeschuimers          54.01 9103407      55.39           
            26.46    55.39
  8. Roy Visser                    De Otters Het Gooi       53.86 9102423      55.58           
            26.68    55.58
  9. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          55.22 9300269      55.77           
            26.91    55.77
 10. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          55.59 9501403      56.00           
            26.78    56.00
 11. Jan Batstra                   De Dolfijn               55.29 9302737      56.03           
            26.67    56.03
 12. Jarno Weertman                De Otters Het Gooi       54.92 9003231      56.07           
            26.33    56.07
 13. Raoul Engelenburg             De Dolfijn               55.19 8900843      56.48           
            27.50    56.48
 14. Fred Smink                    De Otters Het Gooi       56.72 9104519      57.23           
            27.44    57.23
 15. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout          57.95 9500803      57.24           
            27.54    57.24
 16. Mart de Boer                  Daw                      56.96 9303589      57.27           
            26.83    57.27
 17. Jan Peereboom                 Daw                         NT 9501371      57.76           
            27.76    57.76
 18. Vincent Schram                Daw                      57.85 9402041      58.43           
            28.33    58.43
 19. Job Boersma                   Daw                      57.33 9501185      58.75           
            27.86    58.75
 20. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht            58.31 9503881      59.03           
            28.58    59.03
 21. Robbert Jan Bree              De Otters Het Gooi       57.02 9100283      59.09           
            27.97    59.09
 22. Ricardo Kleijn                ZV Westland Dijkglas     58.92 9406059      59.90           
            27.85    59.90
 23. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn             1:00.88 9403467    1:00.04           
            28.54  1:00.04
 24. Armand Heyder                 ZV Westland Dijkglas   1:06.77 9603221    1:01.24           
            29.67  1:01.24
 25. Felix Geenen                  Daw                      59.94 9501085    1:01.35           
            29.19  1:01.35
 26. Daan Remmelzwaal              WZ&PC Purmerend        1:03.11 9302553    1:01.71           
            29.54  1:01.71
 27. Ron Langelaan                 Daw                    1:00.78 7800643    1:02.10           
            29.49  1:02.10
 28. Rowdy Spaltman                Daw                    1:00.26 9501747    1:02.69           
            29.25  1:02.69
 29. Ralph Kras                    De Zeeschuimers        1:02.92 5800599    1:02.75           
            30.26  1:02.75
 30. Walter Jansen                 Noordwijkerhout          54.09 9300225    1:02.76           
            29.65  1:02.76
 31. Jordie Buis                   De Zeeschuimers        1:05.96 9502901    1:02.90           
            29.47  1:02.90
 32. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:03.97 9600279    1:03.13           
            30.13  1:03.13
 33. Sanjay Jagroep                Daw                    1:03.87 9701625    1:03.37           
            30.00  1:03.37
 34. Pascal Nuijten                ZV Westland Dijkglas   1:07.01 9701353    1:05.06           
            30.57  1:05.06
 35. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          1:03.92 9002507    1:05.40           
            30.49  1:05.40
 36. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  1:03.12 6500563    1:05.91           
            29.54  1:05.91
 37. Dani Hoetmer                  Daw                    1:08.02 9604503    1:07.77           
            32.70  1:07.77
 38. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:07.53 9600445    1:08.00           
            32.44  1:08.00
 39. Ingmar Bakker                 A.z.v.d.               1:10.35 9800493    1:09.49           
            33.27  1:09.49
 40. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:09.75 9801851    1:10.67           
            33.56  1:10.67
 41. Adam Malash                   De Dolfijn             1:11.55 9702145    1:11.91           
            33.37  1:11.91
 42. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:12.11 9802127    1:11.94           
            34.09  1:11.94
 43. Tim de Jong                   Noordwijkerhout        1:15.30 9701807    1:13.68           
            34.40  1:13.68
 44. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:18.65 9902009    1:16.07           
            37.30  1:16.07
 45. Nick van Nijburg              De Otters Het Gooi     1:20.27 9902169    1:19.86           
            37.67  1:19.86
 46. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:23.38 9701931    1:20.74           
            38.24  1:20.74
 47. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:25.55 9704153    1:22.30           
            37.39  1:22.30
 48. Bonk Stout                    De Dolfijn                  NT 9902181    1:22.48           
            38.90  1:22.48
 49. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:25.04 9901627    1:23.14           
            39.55  1:23.14
 50. Pascal Benjamins              A.z.v.d.               1:27.38 9902379    1:23.46           
            49.53  1:23.46
 51. Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend        1:27.38 9903775    1:26.65           
            40.57  1:26.65
 52. Maarten van der Veen          A.z.v.d.               1:30.77 9902381    1:28.75           
            43.45  1:28.75
 53. Elroy van Wees                WZ&PC Purmerend        1:31.57 9902717    1:29.08           
            42.53  1:29.08
 54. Adrian Paliga Hardinge        De Dolfijn                  NT 9903903    1:47.88           
            50.90  1:47.88
 DIS Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          55.52 9303065            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            27.19
 DIS Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:06.29 9800975            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            31.07
 DIS Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:11.47 9703609            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            33.55
NG.Z Paul Bree                     De Otters Het Gooi     1:01.15 9400125                      
NG.Z Arjan Baron                   Daw                      57.65 9100067                      
NG.Z Joppe Soons                   De Otters Het Gooi     1:01.54 9402245                      
AFGE Davy Barrett                  MSV- Zeemacht          1:16.39 9701115                      
AFGE Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers        1:07.23 9505545                      
AFGE Roy Kant                      ZV De Bron             1:04.94 9400819                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 100m vrije slag                  Minioren 5 en later
7-11-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:12.61 0000349    1:11.08           
            33.84  1:11.08
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:22.63 0000412    1:21.70           
            38.77  1:21.70
  3. Saskia van der Velden         Daw                    1:24.13 0001478    1:25.18           
            38.95  1:25.18
  4. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:25.45 0001546    1:25.25           
            41.09  1:25.25
  5. Haron Malash                  De Dolfijn             1:28.51 0000541    1:26.57           
            40.94  1:26.57
  6. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:43.89 0200689    1:37.62           
            45.35  1:37.62
  7. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:32.38 0002430    1:39.22           
            46.30  1:39.22
  8. Pien Boodt                    De Dolfijn             1:53.02 0100982    1:39.64           
            46.35  1:39.64
  9. Marina van Eyken              De Dolfijn                  NT 0201196    1:43.93           
            46.88  1:43.93
 10. Ouassima Quandil              De Dolfijn                  NT 0102948    1:45.84           
            46.13  1:45.84
 11. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend             NT 0101762    1:48.31           
            49.03  1:48.31
 12. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:55.11 0003007    1:48.46           
            52.22  1:48.46
 13. Frank Bouquet                 A.z.v.d.               1:52.36 0102279    1:52.18           
            52.42  1:52.18
 14. Marie de Boer                 WZ&PC Purmerend             NT 0102686    1:55.87           
            52.30  1:55.87
 DIS Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:34.04 0004198            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            40.02
 DIS Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend             NT 0102258                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
          1:07.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
7-11-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             2:18.40 9002010    2:19.55           
            32.39  1:08.37  1:44.08  2:19.55
  2. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:21.63 9600868    2:26.57           
            35.04  1:12.56  1:50.61  2:26.57
  3. Iris Voogt                    ZV Westland Dijkglas   2:30.92 9504364    2:28.97           
            34.97  1:12.98  1:50.58  2:28.97
  4. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          2:29.60 9400548    2:31.60           
            34.94  1:12.77  1:52.07  2:31.60
  5. Marlou van der Kulk           De Otters Het Gooi     2:40.50 9306824    2:32.30           
            35.32  1:13.16  1:52.37  2:32.30
  6. Britt Vis                     ZV Westland Dijkglas   2:39.45 9700888    2:36.38           
            35.84  1:13.65  1:52.69  2:36.38
  7. Anne Noom                     Daw                    2:45.68 9800062    2:49.02           
            39.06  1:21.96  2:06.45  2:49.02
  8. Tami de Lange                 Daw                    2:51.42 9704116    2:55.06           
            40.25  1:24.43  2:10.82  2:55.06
  9. Suzanne Brink van den         MSV- Zeemacht          3:04.99 9901438    3:02.09           
            43.28  1:30.12  2:18.07  3:02.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
7-11-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          2:04.52 9204035    2:04.44           
            28.63  1:00.07  1:32.23  2:04.44
  2. Marcel Schouten               ZV Haerlem             2:12.45 9300653    2:12.07           
            31.80  1:04.92  1:38.64  2:12.07
  3. Rogier Hollander              De Otters Het Gooi     2:29.03 8901295    2:28.19           
            33.93  1:10.88  1:49.30  2:28.19
  4. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        2:40.74 9600467    2:34.19           
            35.03  1:14.45  1:55.63  2:34.19
  5. Dani Hoetmer                  Daw                    2:36.21 9604503    2:34.49           
            36.33  1:15.15  1:55.36  2:34.49
  6. Joeri Jacobs                  De Columbiaan          2:39.69 9600049    2:38.25           
            35.97  1:17.23  1:59.61  2:38.25
  7. Niels Post                    De Otters Het Gooi     2:49.50 9801327    2:40.12           
            37.14  1:17.57  1:59.56  2:40.12
  8. Ruben Forkink                 De Columbiaan               NT 9601305    2:40.98           
            36.74  1:17.87  2:00.49  2:40.98
  9. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        2:44.25 9703033    2:42.43           
            37.42  1:18.35  2:01.11  2:42.43
 10. Thomas Haneveld               Daw                    2:53.53 9801631    2:50.55           
            39.41  1:22.50  2:06.55  2:50.55
 11. Jason Slijngard               De Dolfijn             2:57.16 9801265    2:56.67           
            40.48  1:25.39  2:11.72  2:56.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Elzerman                De Dolfijn             2:38.52 9005914    2:39.13           
            35.92  1:17.14  1:57.86  2:39.13
  2. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:45.07 9603240    2:44.72           
            36.48  1:18.16  2:01.33  2:44.72
  3. Laura Badoux                  Daw                    2:55.85 8200038    2:53.97           
            38.88  1:23.15  2:08.77  2:53.97
  4. Jaimy Lee Taskin              Noordwijkerhout        2:54.63 9403364    2:55.02           
            38.41  1:22.93  2:09.20  2:55.02
  5. Marisol van Helden            Noordwijkerhout        2:53.14 9502298    3:03.35           
            39.34  1:24.42  2:12.81  3:03.35
  6. Ramona Vuijst                 De Otters Het Gooi     3:06.93 9300828    3:06.13           
            41.34  1:28.56  2:17.69  3:06.13
  7. Nicolah Cowles                Daw                    3:25.53 9902912    3:23.64           
            46.95  1:38.28  2:31.23  3:23.64
  8. Kirsten Boon                  ZV Westland Dijkglas   3:33.04 9803530    3:26.58           
            47.18  1:40.35  2:34.28  3:26.58
  9. Talya de Lange                Daw                    3:45.13 9902190    3:44.55           
            52.09  1:49.83  2:47.64  3:44.55
AFGE Nisa Yelci                    ZV Westland Dijkglas   3:10.50 9303150                      
AFGE Mylène IJpema                 ZV Westland Dijkglas   3:25.26 9603284                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout        2:23.11 9200519    2:23.91           
            31.85  1:08.10  1:45.85  2:23.91
  2. Nick Hessing                  Az&pc                  2:23.57 9103753    2:25.46           
            32.39  1:09.18  1:47.01  2:25.46
  3. Patrick Molenkamp             De Dolfijn             2:36.94 8802427    2:32.44           
            34.14  1:12.47  1:52.21  2:32.44
  4. Rian Visser                   Daw                    2:34.46 9007141    2:36.74           
            34.18  1:13.12  1:54.92  2:36.74
  5. Ron Langelaan                 Daw                    2:40.03 7800643    2:36.92           
            35.88  1:16.50  1:56.57  2:36.92
  6. Okko de Haas                  ZV De Bron             2:49.64 7801593    2:54.80           
            38.40  1:22.35  2:07.70  2:54.80
  7. Dennis Jansen                 Noordwijkerhout        2:57.32 9401237    2:57.68           
            37.94  1:22.05  2:09.36  2:57.68
  8. Robbert Jansen                Noordwijkerhout        3:21.56 9703207    3:09.85           
            39.63  1:27.73  2:18.72  3:09.85
  9. Joost van Erkelens            Daw                         NT 9901927    3:24.12           
            43.83  1:37.16  2:31.29  3:24.12
 10. Adam Malash                   De Dolfijn             3:31.93 9702145    3:24.64           
            42.81  1:36.59  2:31.60  3:24.64
 11. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend             NT 9902643    3:25.73           
            46.45  1:39.49  2:32.72  3:25.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Alle, 50m vlinderslag                  Minioren 5 en later
7-11-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia van der Velden         Daw                      45.35 0001478      44.72           
  2. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.                 53.17 0100427      49.36           
  3. Haron Malash                  De Dolfijn               48.32 0000541      49.41           
  4. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          53.01 0004198      49.86           
  5. Mariska Keetman               ZV De Bron               54.81 0002430      52.29           
  6. Ouassima Quandil              De Dolfijn                  NT 0102948    1:03.44           
        Backup tijd
 DIS Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:03.85 0200689      57.49 AE        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), AE



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
7-11-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:07.01 9403030    1:11.61           
            29.85  1:11.61
  2. Melissa Zwaan                 Daw                    1:09.53 9103666    1:11.89           
            33.62  1:11.89
  3. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:11.64 9402788    1:14.41           
            34.51  1:14.41
  4. Rebecca Martens               Daw                    1:17.70 9604352    1:15.53           
            34.59  1:15.53
  5. Debby den Besten              ZV Westland Dijkglas   1:13.99 9207520    1:16.17           
            35.38  1:16.17
  6. Laura Stokx                   Daw                    1:17.54 9601510    1:17.43           
            34.43  1:17.43
  7. Nienke van der zee            Daw                    1:14.53 9605430    1:19.07           
            34.64  1:19.07
  8. Tessa de Koning               ZV Westland Dijkglas   1:40.06 9903482    1:27.01           
            39.75  1:27.01
  9. Julia Litjens                 ZV Westland Dijkglas   1:25.08 9801188    1:29.73           
            40.26  1:29.73
 10. Lotte Hoogeterp               Daw                    1:28.58 9703878    1:29.94           
            41.89  1:29.94
 11. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:34.61 9802774    1:32.34           
            40.73  1:32.34
 12. Mandy Beumer                  ZV De Bron             1:32.72 9404844    1:33.04           
            41.01  1:33.04
 13. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:31.14 9801004    1:34.72           
            44.18  1:34.72
 14. Anne van der Schatte Olivier  De Otters Het Gooi     1:40.00 9605302    1:35.03           
            42.76  1:35.03
 15. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:41.99 9803342    1:52.86           
            50.66  1:52.86
 DIS Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:27.12 9701100            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            37.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
7-11-2010 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn               58.03 9202351      57.82           
            27.21    57.82
  2. Walter Jansen                 Noordwijkerhout          59.85 9300225      59.31           
            26.45    59.31
  3. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        1:03.74 9200027    1:00.77           
            27.74  1:00.77
  4. Roy Visser                    De Otters Het Gooi       58.93 9102423    1:01.76           
            28.23  1:01.76
  5. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:01.45 9501403    1:02.07           
            29.14  1:02.07
  6. Thom de Boer                  Daw                    1:02.06 9100181    1:02.86           
            29.25  1:02.86
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:01.72 9303065    1:04.18           
            29.11  1:04.18
  8. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout        1:03.73 9304001    1:04.53           
            29.99  1:04.53
  9. Jarno Weertman                De Otters Het Gooi     1:01.59 9003231    1:05.50           
            30.61  1:05.50
 10. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:05.43 9503881    1:08.02           
            30.99  1:08.02
 11. Jan Peereboom                 Daw                    1:16.28 9501371    1:08.27           
            32.16  1:08.27
 12. Valiant Beekes                De Otters Het Gooi     1:06.68 9500021    1:09.55           
            31.60  1:09.55
 13. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:25.92 9801851    1:20.75           
            37.39  1:20.75
 14. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:19.47 9600445    1:26.97           
            41.00  1:26.97
 15. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:30.65 9802127    1:28.16           
            40.59  1:28.16
 16. Thomas Haneveld               Daw                    1:34.46 9801631    1:37.13           
            42.49  1:37.13
 17. Joppe van Beek                Daw                         NT 9900627    1:40.33           
            47.47  1:40.33
 18. Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend             NT 9903775    2:07.77           
            57.00  2:07.77
NG.Z Arjan Baron                   Daw                    1:00.65 9100067                      





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
7-11-2010 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:13.67 9503644    2:13.35           
            30.38  1:04.23  1:39.32  2:13.35
  2. Sharona Mlcoch                Daw                    2:10.22 9406178    2:13.54           
            30.71  1:04.52  1:39.84  2:13.54
  3. Elinore de Jong               De Otters Het Gooi     2:10.00 8902072    2:14.27           
            28.63  1:02.09  1:38.41  2:14.27
  4. Linda van der Hout            ZV Westland Dijkglas   2:10.99 9300344    2:14.35           
            30.23  1:03.69  1:39.15  2:14.35
  5. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        2:14.14 9302840    2:15.98           
            30.31  1:05.03  1:40.37  2:15.98
  6. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:16.38 9202772    2:16.19           
            31.49  1:05.60  1:41.18  2:16.19
  7. Marianne vd Poll              Daw                    2:12.80 8903352    2:18.02           
            30.17  1:04.76  1:41.32  2:18.02
  8. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:17.33 9600316    2:19.31           
            32.20  1:07.48  1:44.12  2:19.31
  9. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        2:22.01 9601554    2:23.85           
            32.51  1:09.10  1:47.21  2:23.85
 10. Melissa Zwaan                 Daw                    2:12.91 9103666    2:25.97           
            31.82  1:08.35  1:47.26  2:25.97
 11. Laura van der Veen            A.z.v.d.               2:33.67 9404090    2:26.86           
            33.57  1:10.99  1:50.15  2:26.86
 12. Elena Peeters                 Daw                    2:25.03 9603690    2:27.46           
            34.78  1:12.16  1:50.16  2:27.46
 13. Tess de Boer                  Daw                    2:22.56 9601516    2:27.97           
            33.81  1:11.51  1:50.40  2:27.97
 14. Rebecca Martens               Daw                    2:25.88 9604352    2:33.86           
            34.62  1:13.50  1:54.02  2:33.86
 15. Iris Forkink                  De Columbiaan               NT 9805680    2:33.92           
            35.22  1:15.84  1:56.78  2:33.92
 16. Patty Kras                    De Zeeschuimers        2:39.45 9503112    2:40.88           
            36.57  1:17.51  1:59.76  2:40.88
 17. Kim van der Putten            ZV Westland Dijkglas   2:45.82 9801202    2:41.46           
            37.70  1:19.62  2:02.08  2:41.46
 18. Anne Noom                     Daw                    2:37.59 9800062    2:47.47           
            35.44  1:17.02  2:04.13  2:47.47
 19. Suzanne Hobo                  De Columbiaan               NT 9802408    2:47.56           
            37.40  1:22.28  2:06.15  2:47.56
 20. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        2:48.42 9701102    2:49.34           
            38.97  1:21.55  2:06.10  2:49.34
 21. Bibi Stokvis                  Daw                    2:46.16 9900892    2:49.97           
            39.77  1:24.20  2:09.54  2:49.97
 22. Rosa Schot                    Daw                    2:18.31 9207500    2:51.31           
            36.57  1:19.16  2:04.71  2:51.31
 23. Naomi te Lindert              Daw                    2:56.87 9904782    2:52.54           
            38.62  1:24.07  2:09.36  2:52.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
7-11-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel Schouten               ZV Haerlem             1:58.72 9300653    1:59.93           
            27.79    58.04  1:28.98  1:59.93
  2. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        2:02.84 9300269    2:02.18           
            28.29    58.81  1:30.33  2:02.18
  3. Nick Hessing                  Az&pc                  1:55.91 9103753    2:02.23           
            27.05    57.47  1:29.68  2:02.23
  4. Raoul Engelenburg             De Dolfijn             1:59.75 8900843    2:03.83           
            30.10  1:02.10  1:32.74  2:03.83
  5. Jan Batstra                   De Dolfijn                  NT 9302737    2:04.66           
            28.16  1:00.14  1:32.71  2:04.66
  6. Nick Duivenvoorden            Noordwijkerhout        2:03.07 9300731    2:04.80           
            27.93    59.44  1:32.30  2:04.80
  7. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout        2:06.70 9500803    2:05.98           
            28.47  1:00.11  1:33.33  2:05.98
  8. Fred Smink                    De Otters Het Gooi     2:05.18 9104519    2:08.32           
            29.00  1:00.99  1:34.47  2:08.32
  9. Jan Peereboom                 Daw                    2:16.74 9501371    2:12.48           
            30.36  1:04.69  1:39.97  2:12.48
 10. Felix Geenen                  Daw                    2:14.85 9501085    2:13.05           
            30.29  1:04.71  1:39.75  2:13.05
 11. Armand Heyder                 ZV Westland Dijkglas   2:21.58 9603221    2:15.05           
            31.31  1:06.10  1:41.85  2:15.05
 12. Rowdy Spaltman                Daw                    2:14.75 9501747    2:16.50           
            30.31  1:05.51  1:41.26  2:16.50
 13. Ricardo Kleijn                ZV Westland Dijkglas   2:13.86 9406059    2:18.92           
            30.14  1:04.01  1:40.59  2:18.92
 14. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        2:18.25 9600467    2:19.09           
            31.41  1:06.68  1:43.30  2:19.09
 15. Sanjay Jagroep                Daw                    2:23.21 9701625    2:25.03           
            31.75  1:08.59  1:47.63  2:25.03
 16. Pascal Nuijten                ZV Westland Dijkglas   2:24.78 9701353    2:26.44           
            33.34  1:10.94  1:49.19  2:26.44
 17. Jason Slijngard               De Dolfijn             2:36.86 9801265    2:36.57           
            34.99  1:15.09  1:56.71  2:36.57
 18. Tim de Jong                   Noordwijkerhout        2:53.26 9701807    2:53.60           
            36.86  1:21.88  2:08.84  2:53.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Alle, 50m rugslag                    Minioren 5 en later
7-11-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          38.83 0000349      39.76           
  2. Saskia van der Velden         Daw                      42.52 0001478      41.71           
  3. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          44.13 0000412      44.38           
  4. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht            47.41 0001546      46.14           
  5. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.                 47.82 0100427      46.19           
  6. Haron Malash                  De Dolfijn               49.22 0000541      47.86           
  7. Marina van Eyken              De Dolfijn                  NT 0201196      49.08           
  8. Mariska Keetman               ZV De Bron               46.92 0002430      51.07           
  9. Pien Boodt                    De Dolfijn               58.03 0100982      51.71           
 10. Ouassima Quandil              De Dolfijn                  NT 0102948      52.94           
 11. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend             NT 0101762      54.31           
 12. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:01.72 0003007      54.76           
 13. Frank Bouquet                 A.z.v.d.                 58.48 0102279      57.84           
 14. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend             NT 0102258    1:09.44           
 DIS Marie de Boer                 WZ&PC Purmerend        1:01.68 0102686    1:03.43 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
 DIS Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        1:02.46 0002418    1:05.98 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
7-11-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             1:04.58 9002010    1:02.86           
            30.11  1:02.86
  2. Anja van der Hout             De Dolfijn             1:02.84 9001598    1:03.57           
            30.38  1:03.57
  3. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:07.48 8500454    1:07.38           
            32.68  1:07.38
  4. Sietske Veldkamp              ZPC De Hof             1:08.95 9501628    1:08.24           
            33.56  1:08.24
  5. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:09.24 9400548    1:09.33           
            33.52  1:09.33
  6. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:07.15 9600868    1:10.22           
            34.65  1:10.22
  7. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               1:11.58 9101490    1:10.26           
            34.82  1:10.26
  8. Maureen Visser                De Otters Het Gooi     1:12.48 8904388    1:12.13           
            34.45  1:12.13
  9. Britt Vis                     ZV Westland Dijkglas   1:14.21 9700888    1:13.51           
            36.31  1:13.51
 10. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:09.63 9102172    1:14.23           
            35.01  1:14.23
 11. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:10.51 9500314    1:14.41           
            35.53  1:14.41
 12. Nienke van der zee            Daw                    1:11.92 9605430    1:15.14           
            36.39  1:15.14
 13. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:18.07 9701320    1:20.40           
            38.55  1:20.40
 14. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:18.57 9604628    1:20.53           
            39.34  1:20.53
 15. Tami de Lange                 Daw                    1:21.92 9704116    1:22.43           
            39.29  1:22.43
 16. Geertje Oskam                 MSV- Zeemacht               NT 8903154    1:23.13           
            40.18  1:23.13
 17. Renee Brink van den           MSV- Zeemacht          1:22.16 9602732    1:24.48           
            41.39  1:24.48
 18. Lotte Hoogeterp               Daw                    1:23.69 9703878    1:24.86           
            41.84  1:24.86
 19. Anne van der Schatte Olivier  De Otters Het Gooi     1:29.96 9605302    1:25.39           
            41.78  1:25.39
 20. Suzanne Brink van den         MSV- Zeemacht          1:28.47 9901438    1:26.01           
            42.94  1:26.01
 21. Kimberley Kort                Daw                    1:26.53 9804698    1:29.47           
            42.27  1:29.47
 22. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:33.89 9801004    1:33.19           
            46.02  1:33.19
 23. Myrthe van Beek               Daw                    1:38.25 9901074    1:34.08           
            46.95  1:34.08
 24. Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:33.51 9802036    1:35.06           
            46.69  1:35.06
 25. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:52.51 9802776    1:39.59           
            46.68  1:39.59
 26. Hannah van Westreenen         De Dolfijn                  NT 9904604    1:42.46           
            49.57  1:42.46
 27. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:49.84 9902892    1:50.21           
            52.33  1:50.21
 28. Talya de Lange                Daw                    1:56.55 9902190    1:50.83           
            55.24  1:50.83
AFGE Mylène IJpema                 ZV Westland Dijkglas   1:23.11 9603284                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
7-11-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Velthoven             De Dolfijn             1:00.00 8502695      57.03           
            28.27    57.03
  2. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht            56.70 9204035      57.12           
            28.21    57.12
  3. Dennis Eliveld                De Dolfijn             1:01.34 9202351      59.89           
            29.59    59.89
  4. Vincent Schram                Daw                    1:04.39 9402041    1:07.53           
            33.26  1:07.53
  5. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:16.70 9800975    1:13.30           
            35.55  1:13.30
  6. Joeri Jacobs                  De Columbiaan               NT 9600049    1:13.59           
            35.32  1:13.59
  7. Ruben Forkink                 De Columbiaan          1:14.69 9601305    1:14.39           
            36.34  1:14.39
  8. Dani Hoetmer                  Daw                    1:12.92 9604503    1:14.41           
            36.57  1:14.41
  9. Rowdy Spaltman                Daw                    1:14.63 9501747    1:15.67           
            36.17  1:15.67
 10. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:21.25 9703033    1:16.41           
            37.72  1:16.41
 11. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:17.32 9600445    1:16.60           
            38.15  1:16.60
 12. Ingmar Bakker                 A.z.v.d.               1:18.52 9800493    1:17.40           
            37.23  1:17.40
 13. Thomas Haneveld               Daw                    1:20.73 9801631    1:20.31           
            39.61  1:20.31
 14. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:24.22 9703609    1:22.39           
            40.36  1:22.39
 15. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:25.67 9901001    1:24.58           
            41.26  1:24.58
 16. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:30.26 9902009    1:27.36           
            43.93  1:27.36
 17. Joppe van Beek                Daw                    1:26.40 9900627    1:29.56           
            44.24  1:29.56
 18. Nick van Nijburg              De Otters Het Gooi     1:34.94 9902169    1:30.70           
            45.15  1:30.70
 19. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:36.70 9704153    1:32.04           
            43.81  1:32.04
 20. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:33.29 9701931    1:33.64           
            46.91  1:33.64
 21. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:33.17 9901627    1:35.50           
            47.18  1:35.50
 22. Bonk Stout                    De Dolfijn                  NT 9902181    1:35.70           
            45.74  1:35.70
 23. Pascal Benjamins              A.z.v.d.               1:36.39 9902379    1:38.31           
            47.96  1:38.31
 DIS Maarten van der Veen          A.z.v.d.               1:48.78 9902381            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            50.96
 DIS Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend        1:49.09 9903775    1:45.06 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
            50.26  1:45.06
NG.Z Paul Bree                     De Otters Het Gooi     1:11.82 9400125                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Boers                   De Columbiaan          1:10.88 9104546    1:11.32           
            33.60  1:11.32
  2. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:15.03 9603240    1:15.12           
            35.17  1:15.12
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:14.51 9403030    1:15.88           
            35.00  1:15.88
  4. Yvanna Zuurveld               Daw                    1:22.29 9702998    1:19.77           
            37.70  1:19.77
  5. Iris Voogt                    ZV Westland Dijkglas   1:18.55 9504364    1:20.27           
            37.37  1:20.27
  6. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:24.27 9504810    1:23.61           
            39.63  1:23.61
  7. Marisol van Helden            Noordwijkerhout        1:21.39 9502298    1:23.93           
            38.63  1:23.93
  8. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:36.11 6900846    1:32.25           
            42.72  1:32.25
  9. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:29.90 9605514    1:33.84           
            43.90  1:33.84
 10. Joy Vavier                    ZV Westland Dijkglas   1:35.36 9701686    1:35.35           
            45.00  1:35.35
 11. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:41.08 9801222    1:36.80           
            46.22  1:36.80
 12. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:32.66 9701100    1:37.25           
            46.24  1:37.25
 13. Nicolah Cowles                Daw                    1:35.78 9902912    1:38.76           
            47.54  1:38.76
 14. Kirsten Boon                  ZV Westland Dijkglas   1:39.99 9803530    1:39.00           
            46.57  1:39.00
 15. Saviël Kuiken                 MSV- Zeemacht          1:39.51 9802014    1:39.34           
            47.52  1:39.34
 16. Lieke Alofs                   Daw                    1:42.05 9903232    1:39.76           
            47.03  1:39.76
 17. Kimberley Kort                Daw                    1:36.69 9804698    1:40.47           
            48.02  1:40.47
 18. Leonie Vos                    Daw                    1:38.02 9901662    1:40.99           
            46.30  1:40.99
 19. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:50.01 9704886    1:41.48           
            48.23  1:41.48
 20. Lotte Hendriks                De Otters Het Gooi     1:48.06 9804074    1:43.50           
            48.38  1:43.50
 21. Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:46.76 9702456    1:43.59           
            48.78  1:43.59
 22. Anouk Kruk van der            MSV- Zeemacht          1:49.46 9903778    1:47.38           
            50.15  1:47.38
 23. Melanie Volkers               MSV- Zeemacht          1:48.12 9506126    1:49.51           
            51.38  1:49.51
 24. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        1:48.93 9802424    1:56.12           
            52.93  1:56.12
 25. Catannia Nortan               De Dolfijn             2:13.30 9904400    1:56.13           
            55.81  1:56.13
 DIS Daisy Beetstra                De Zeeschuimers        1:42.42 9803374            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            50.06
AFGE Nisa Yelci                    ZV Westland Dijkglas   1:28.21 9303150                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        1:06.70 9400913    1:06.39           
            31.09  1:06.39
  2. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout        1:07.23 9200519    1:07.22           
            31.59  1:07.22
  3. Rian Visser                   Daw                    1:10.15 9007141    1:11.31           
            33.05  1:11.31
  4. Mart de Boer                  Daw                    1:11.33 9303589    1:12.16           
            33.32  1:12.16
  5. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:05.69 8703351    1:12.65           
            30.78  1:12.65
  6. Richard Kras                  De Zeeschuimers        1:11.07 9103407    1:13.42           
            32.79  1:13.42
  7. Daan Remmelzwaal              WZ&PC Purmerend        1:13.52 9302553    1:14.32           
            34.08  1:14.32
  8. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          1:17.50 9002507    1:18.76           
            37.08  1:18.76
  9. Dennis Jansen                 Noordwijkerhout        1:22.76 9401237    1:18.92           
            36.41  1:18.92
 10. Okko de Haas                  ZV De Bron             1:17.54 7801593    1:20.19           
            38.35  1:20.19
 11. Oliver de Haas                ZV De Bron             1:23.23 8002213    1:22.30           
            38.66  1:22.30
 12. Sanjay Jagroep                Daw                    1:23.32 9701625    1:24.66           
            39.45  1:24.66
 13. Robbert Jansen                Noordwijkerhout        1:24.20 9703207    1:25.68           
            39.22  1:25.68
 14. Jordie Buis                   De Zeeschuimers        1:34.06 9502901    1:30.63           
            41.69  1:30.63
 15. Joost van Erkelens            Daw                    1:32.13 9901927    1:37.76           
            45.11  1:37.76
 16. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:37.47 9801265    1:38.19           
            46.44  1:38.19
 17. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:40.03 9901001    1:40.78           
            47.84  1:40.78
 18. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:42.98 9704153    1:41.65           
            48.33  1:41.65
 19. Bonk Stout                    De Dolfijn                  NT 9902181    1:49.52           
            51.72  1:49.52
 20. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:52.56 9701931    1:50.71           
            52.31  1:50.71
 21. Pascal Benjamins              A.z.v.d.               1:52.25 9902379    1:52.50           
            53.39  1:52.50
 22. Adrian Paliga Hardinge        De Dolfijn                  NT 9903903    2:14.82           
          1:03.06  2:14.82
 DIS Elroy van Wees                WZ&PC Purmerend        2:01.48 9902717            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            55.27
NG.Z Joppe Soons                   De Otters Het Gooi     1:14.84 9402245                      
AFGE Roy Kant                      ZV De Bron             1:27.41 9400819                      
AFGE Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers        1:29.00 9505545                      
AFGE Davy Barrett                  MSV- Zeemacht          1:44.53 9701115                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Alle, 50m schoolslag                   Minioren 5 en later
7-11-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          45.89 0000349      47.12           
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          50.97 0000412      48.60           
  3. Haron Malash                  De Dolfijn               50.35 0000541      50.52           
  4. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.                 51.29 0100427      51.08           
  5. Saskia van der Velden         Daw                      50.32 0001478      51.17           
  6. Marina van Eyken              De Dolfijn                  NT 0201196      56.32           
  7. Mariska Keetman               ZV De Bron               55.19 0002430      58.25           
  8. Pien Boodt                    De Dolfijn               59.76 0100982      58.72           
  9. Frank Bouquet                 A.z.v.d.               1:08.22 0102279    1:00.82           
 10. Marie de Boer                 WZ&PC Purmerend             NT 0102686    1:01.00           
 11. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend        1:02.75 0102258    1:01.63           
 12. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:05.96 0200689    1:02.72           
 13. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        1:12.44 0002418    1:12.67           
 DIS Ouassima Quandil              De Dolfijn                  NT 0102948      56.48 SL        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
 DIS Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend          57.68 0101762      57.27 SK        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
NG.Z Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:08.92 0003007                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy Lee Taskin              Noordwijkerhout        2:30.04 9403364    2:31.82           
            34.09  1:11.50  1:56.76  2:31.82
  2. Michelle Hoogendoorn          ZPC De Hof             2:34.29 9503718    2:33.61           
            33.27  1:10.17  1:59.43  2:33.61
  3. Sharona Mlcoch                Daw                    2:27.84 9406178    2:36.06           
            31.88  1:11.20  1:59.18  2:36.06
  4. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:40.96 9600316    2:40.53           
            34.90  1:14.29  2:03.65  2:40.53
  5. Roxann Geenen                 Daw                    2:39.32 9601518    2:42.71           
            33.46  1:15.12  2:05.16  2:42.71
  6. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout        2:35.76 9601060    2:44.13           
            35.45  1:18.78  2:06.63  2:44.13
  7. Yvanna Zuurveld               Daw                    2:50.94 9702998    2:45.23           
            38.07  1:22.07  2:08.01  2:45.23
  8. Tess de Boer                  Daw                    2:42.47 9601516    2:48.50           
            36.10  1:17.32  2:09.41  2:48.50
  9. Anne Noom                     Daw                    2:53.65 9800062    2:57.79           
            41.61  1:25.87  2:17.11  2:57.79
 10. Bibi Stokvis                  Daw                    3:07.02 9900892    3:15.57           
            48.90  1:39.70  2:34.91  3:15.57
 DIS Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        4:14.50 9902892            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            58.22  1:55.98  3:05.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
7-11-2010 - 17:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:12.13 9200027    2:11.57           
            27.77  1:01.88  1:40.70  2:11.57
  2. Marcel Schouten               ZV Haerlem             2:12.85 9300653    2:14.91           
            29.59  1:03.38  1:44.04  2:14.91
  3. Patrick Molenkamp             De Dolfijn             2:18.77 8802427    2:16.26           
            29.22  1:04.98  1:44.47  2:16.26
  4. Tom Verbeek                   De Dolfijn             2:15.26 8803527    2:16.27           
            28.93  1:04.78  1:45.27  2:16.27
  5. Jorden Theijink               ZPC De Hof             2:18.06 9400323    2:17.47           
            28.82  1:03.42  1:44.51  2:17.47
  6. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout        2:22.80 9304001    2:22.88           
            30.94  1:08.57  1:50.58  2:22.88
  7. Nick Duivenvoorden            Noordwijkerhout        2:21.39 9300731    2:25.41           
            30.75  1:07.94  1:51.31  2:25.41
  8. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:21.29 9303065    2:26.85           
            29.40  1:07.91  1:53.35  2:26.85
  9. Mart de Boer                  Daw                    2:21.79 9303589    2:27.26           
            31.81  1:11.78  1:53.31  2:27.26
 10. Robbert Jan Bree              De Otters Het Gooi     2:22.51 9100283    2:27.43           
            29.81  1:09.74  1:53.27  2:27.43
 11. Valiant Beekes                De Otters Het Gooi     2:35.93 9500021    2:40.48           
            31.51  1:13.52  2:05.00  2:40.48
 12. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        3:13.76 9902643    3:08.53           
            46.12  1:31.68  2:27.14  3:08.53
 13. Tim de Jong                   Noordwijkerhout        3:05.19 9701807    3:16.94           
            43.95  1:32.07  2:33.40  3:16.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
7-11-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja van der Hout             De Dolfijn               26.03 9001598      25.97           
  2. Anouk Elzerman                De Dolfijn               27.21 9005914      27.99           
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          28.08 9503644      28.18           
  4. Linda van der Hout            ZV Westland Dijkglas     28.41 9300344      28.30           
  5. Marianne vd Poll              Daw                      29.21 8903352      28.45           
  6. Marlou van der Kulk           De Otters Het Gooi       28.98 9306824      29.05           
  7. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht            28.50 9400548      29.50           
  8. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          30.08 9504810      29.85           
  9. Laura van der Veen            A.z.v.d.                 28.67 9404090      29.86           
 10. Laura Stokx                   Daw                      29.84 9601510      29.98           
 11. Rosa Schot                    Daw                      28.74 9207500      29.99           
 12. Iris Voogt                    ZV Westland Dijkglas     29.49 9504364      30.00           
 13. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend          29.61 9600868      30.11           
 14. Ramona Vuijst                 De Otters Het Gooi       30.14 9300828      30.15           
 15. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers          30.24 9601554      30.17           
 16. Laura Badoux                  Daw                      29.52 8200038      30.25           
 17. Nienke van der zee            Daw                      30.30 9605430      30.80           
 18. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          29.99 9500314      30.94           
 19. Fenke Bosschert               Daw                      31.62 9704724      31.12           
 20. Debby den Besten              ZV Westland Dijkglas     31.38 9207520      31.23           
 21. Julia Litjens                 ZV Westland Dijkglas     31.81 9801188      31.53           
 22. Renee Brink van den           MSV- Zeemacht            31.34 9602732      31.90           
 23. Britt Vis                     ZV Westland Dijkglas     34.27 9700888      32.18           
 24. Kim van der Putten            ZV Westland Dijkglas     33.87 9801202      32.29           
     Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht            30.67 9604628      32.29           
 26. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend          32.72 6900846      33.06           
 27. Elena Peeters                 Daw                      31.85 9603690      33.28           
 28. Denise Boonstra               Daw                      33.43 9902662      33.36           
 29. Tessa de Koning               ZV Westland Dijkglas     33.45 9903482      33.43           
 30. Joy Vavier                    ZV Westland Dijkglas     32.12 9701686      33.66           
 31. Mandy Beumer                  ZV De Bron               33.72 9404844      33.81           
 32. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht            35.60 9802774      34.39           
 33. Kimberley Kort                Daw                      33.97 9804698      34.41           
 34. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          33.89 9701320      34.43           
 35. Tami de Lange                 Daw                      35.74 9704116      34.84           
 36. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            36.58 9803342      35.58           
 37. Naomi te Lindert              Daw                      35.23 9904782      35.65           
 38. Sheri Zwietering              A.z.v.d.                 39.34 9802036      37.57           
 39. Hannah van Westreenen         De Dolfijn               36.82 9904604      37.61           
 40. Kirsten Boon                  ZV Westland Dijkglas     39.69 9803530      37.92           
 41. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend          43.53 9802424      41.55           
 42. Talya de Lange                Daw                      44.86 9902190      46.43           
 43. Catannia Nortan               De Dolfijn               45.98 9904400      47.75           
 DIS Leonie Vos                    Daw                      35.78 9901662            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Patty Kras                    De Zeeschuimers          32.09 9503112            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Mylène IJpema                 ZV Westland Dijkglas     33.24 9603284                      
AFGE Nisa Yelci                    ZV Westland Dijkglas     34.16 9303150                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
7-11-2010 - 17:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Costeris                 De Dolfijn               23.70 9202327      23.98           
  2. Thom de Boer                  Daw                      23.92 9100181      24.01           
  3. Walter Jansen                 Noordwijkerhout          24.47 9300225      24.26           
  4. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht            24.06 9204035      24.57           
  5. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          24.66 9400913      24.84           
  6. Richard Kras                  De Zeeschuimers          24.68 9103407      25.36           
  7. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          25.36 9300269      25.53           
  8. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          25.90 9501403      25.72           
  9. Rian Visser                   Daw                      25.91 9007141      26.25           
 10. Ricardo Kleijn                ZV Westland Dijkglas     26.73 9406059      26.48           
 11. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout          26.68 9500803      26.55           
 12. Raoul Engelenburg             De Dolfijn               26.00 8900843      26.70           
 13. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht            26.20 9503881      26.82           
 14. Job Boersma                   Daw                      26.45 9501185      26.94           
 15. Mart de Boer                  Daw                      26.10 9303589      27.26           
 16. Rogier Hollander              De Otters Het Gooi       26.98 8901295      27.32           
 17. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn               28.74 9403467      27.34           
 18. Rowdy Spaltman                Daw                      27.58 9501747      27.37           
 19. Ron Langelaan                 Daw                      27.98 7800643      27.69           
 20. Jan Peereboom                 Daw                      28.73 9501371      27.73           
 21. Oliver de Haas                ZV De Bron               27.69 8002213      27.85           
 22. Jordie Buis                   De Zeeschuimers          29.64 9502901      28.19           
 23. Felix Geenen                  Daw                      28.69 9501085      28.48           
 24. Armand Heyder                 ZV Westland Dijkglas     30.02 9603221      28.55           
 25. Ralph Kras                    De Zeeschuimers          30.36 5800599      28.65           
 26. Pascal Nuijten                ZV Westland Dijkglas     29.89 9701353      28.94           
 27. Okko de Haas                  ZV De Bron               29.00 7801593      29.65           
 28. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          30.51 9800975      29.96           
 29. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          31.77 9703033      31.15           
 30. Ingmar Bakker                 A.z.v.d.                 32.04 9800493      31.21           
 31. Dani Hoetmer                  Daw                      31.30 9604503      31.74           
 32. Niels Post                    De Otters Het Gooi       32.02 9801327      31.83           
 33. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend          33.27 9703609      31.87           
 34. Jason Slijngard               De Dolfijn               31.48 9801265      32.18           
 35. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          33.99 9802127      32.34           
 36. Thomas Haneveld               Daw                      33.60 9801631      32.71           
 37. Reijer Boodt                  De Dolfijn               33.11 9901001      34.32           
 38. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          38.54 9901627      37.02           
 39. Bonk Stout                    De Dolfijn               36.76 9902181      37.67           
 40. Elroy van Wees                WZ&PC Purmerend          44.07 9902717      39.23           
 41. Maarten van der Veen          A.z.v.d.                 40.93 9902381      39.39           
 DIS Vincent Schram                Daw                      25.63 9402041            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Roy Kant                      ZV De Bron               29.75 9400819                      
AFGE Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers          29.66 9505545                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend