? LAC 1 LAC 1
Boxtel (NED),    31.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 800m vrije slag, 1996 en eerder    Nr. 2. Heren, 800m vrije slag, 1996 en eerder
Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 9. Dames, 200m wisselslag, 1996 en eerder    Nr. 10. Heren, 200m wisselslag, 1996 en eerder
Nr. 11. Meisjes, 200m wisselslag, Gebjr 1997 - 2000    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, 1997 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 800m vrije slag                       1996 en eerder
31-10-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           9:53.92 9403432    9:43.29           
            31.60  1:06.54  1:41.32  2:16.36  2:51.23  3:26.16  4:01.51  4:37.73  5:14.82
          5:55.86  6:34.02  7:12.23  7:50.82  8:28.86  9:06.32  9:43.29
  2. Désirée Emmen                 zv De Vennen           9:46.77 9204862    9:49.28           
            32.34  1:07.25  1:42.94  2:19.31  2:55.69  3:32.47  4:09.26  4:46.84  5:24.94
          6:03.06  6:41.26  7:19.59  7:57.25  8:35.19  9:13.38  9:49.28
  3. Kimberley Teunissen           De Waalstroom         10:27.32 9201742    9:53.14           
            34.43  1:11.31  1:48.97  2:26.48  3:04.13  3:41.79  4:19.72  4:57.32  5:34.89
          6:12.69  6:50.36  7:27.29  8:03.72  8:40.36  9:17.15  9:53.14
  4. Inge Arts                     Zeester Meerval        9:36.01 9203076    9:58.94           
            32.00  1:06.50  1:41.94  2:17.72  2:54.32  3:31.47  4:09.28  4:47.85  5:26.44
          6:05.50  6:44.25  7:24.47  8:02.16  8:41.28  9:20.06  9:58.94
  5. Cindy Hendriks                De Waalstroom         11:17.32 9207672   10:18.60           
            35.64  1:13.95  1:52.95  2:32.00  3:11.86  3:51.10  4:29.73  5:08.42  5:47.36
          6:26.42  7:05.57  7:44.64  8:23.76  9:03.42  9:41.36 10:18.60
  6. Anne Klijberg                 Trb/res                     NT 9503974   11:04.02           
            36.60  1:17.07  1:57.86  2:39.89  3:21.73  4:04.23  4:46.26  5:28.45  6:10.73
          6:52.76  7:35.23  8:17.26  8:59.95  9:42.39 10:24.36 11:04.02
  7. Renske Zandberg               Trb/res                     NT 9604832   11:13.10           
            36.41  1:17.35  2:00.05  2:42.19  3:26.80  4:10.64  4:54.02  5:37.93  6:21.79
          7:04.20  7:46.63  8:29.60  9:11.97  9:53.86 10:34.54 11:13.10
  8. Renate Peppenster             Trb/res               11:15.77 9604298   11:14.08           
            36.44  1:15.88  1:57.31  2:39.09  3:22.00  4:05.45  4:48.44  5:32.22  6:15.97
          7:00.26  7:44.34  8:26.88  9:10.53  9:53.30 10:34.47 11:14.08
  9. Marjoke Debets                De Waalstroom         11:29.02 8600768   11:17.20           
            38.07  1:19.36  2:01.32  2:44.02  3:26.39  4:09.02  4:51.45  5:34.16  6:16.29
          6:59.02  7:41.89  8:24.73  9:08.00  9:51.64 10:34.67 11:17.20
 10. Naomi Feider                  Tritium (SG)          11:27.25 9107956   11:21.36           
            36.20  1:16.48  1:57.89  2:39.65  3:21.53  4:04.02  4:47.38  5:31.13  6:15.95
          7:00.34  7:44.24  8:28.78  9:12.21  9:55.86 10:40.10 11:21.36
 11. Shauny Feider                 Tritium (SG)          11:04.42 9305940   11:23.25           
            35.28  1:15.10  1:56.32  2:39.22  3:22.82  4:06.60  4:49.25  5:34.06  6:18.35
          7:01.56  7:46.16  8:28.85  9:14.00  9:57.28 10:40.60 11:23.25
 12. Charessa Feider               Tritium (SG)          11:32.35 9404340   11:34.20           
            35.76  1:16.03  1:58.01  2:40.46  3:24.18  4:07.43  4:52.85  5:39.33  6:24.44
          7:10.83  7:54.67  8:38.87  9:24.10 10:08.92 10:53.71 11:34.20
 13. Manouschka van Beek           Zegenwerp             12:11.70 9603628   11:37.79           
            36.66  1:18.50  2:01.91  2:45.94  3:30.88  4:15.60  5:01.10  5:46.22  6:30.91
          7:16.35  8:00.97  8:45.19  9:29.41 10:13.53 10:57.16 11:37.79
 14. Manon van Lith                Zegenwerp             12:25.11 9605544   11:48.14           
            38.19  1:19.30  2:02.59  2:46.97  3:31.23  4:16.19  5:01.06  5:46.44  6:31.86
          7:17.56  8:02.63  8:47.66  9:34.08 10:21.19 11:06.21 11:48.14
 15. Desiree Peltenburg            Zegenwerp             12:39.15 9403304   12:27.64           
            39.17  1:23.00  2:08.83  2:55.39  3:42.02  4:29.02  5:15.33  6:03.20  6:51.02
          7:38.95  8:27.86  9:17.00 10:05.69 10:54.11 11:42.26 12:27.64
 DIS Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV   10:10.13 9601816            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
            34.02
 DIS Pascalle Rovers               Eiffel Swimmers PSV    9:57.18 9301064            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 800m vrije slag                       1996 en eerder
31-10-2010 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans-Peter Hartog             DAW                         NT 9100859    8:45.16           
            28.52    59.91  1:31.92  2:04.84  2:37.50  3:10.84  3:44.41  4:17.89  4:51.16
          5:24.69  5:57.97  6:31.59  7:05.22  7:39.11  8:12.79  8:45.16
  2. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    9:10.71 9601007    8:58.60           
            29.54  1:01.56  1:34.42  2:07.60  2:40.78  3:14.78  3:48.63  4:23.03  4:57.77
          5:32.03  6:06.57  6:41.30  7:16.04  7:50.51  8:25.71  8:58.60
  3. Tom Havekes                   De Waalstroom          9:17.03 8901119    9:08.95           
            32.17  1:05.95  1:40.23  2:14.58  2:48.77  3:23.00  3:57.58  4:32.17  5:06.77
          5:41.51  6:16.58  6:51.48  7:26.36  8:00.67  8:35.26  9:08.95
  4. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        8:52.31 9003283    9:11.94           
            28.25    59.94  1:33.22  2:07.47  2:42.63  3:18.22  3:53.94  4:30.16  5:05.00
          5:40.85  6:17.38  6:54.00  7:27.60  8:03.00  8:38.94  9:11.94
  5. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        9:48.48 9501081    9:15.45           
            30.80  1:04.36  1:39.23  2:14.33  2:49.20  3:24.67  4:00.61  4:35.64  5:10.89
          5:45.92  6:21.67  6:56.51  7:31.30  8:06.70  8:41.42  9:15.45
  6. Rik Bakker                    Trb/res                9:57.78 9104625    9:22.00           
            30.66  1:04.79  1:39.72  2:14.91  2:49.82  3:24.91  4:00.41  4:35.66  5:11.32
          5:46.69  6:22.16  6:57.69  7:33.10  8:09.28  8:47.41  9:22.00
  7. Daan Viering                  De Waalstroom          9:57.89 9403839    9:35.31           
            33.25  1:09.20  1:45.65  2:21.94  2:58.41  3:34.82  4:11.45  4:47.94  5:24.34
          6:00.96  6:37.22  7:13.48  7:49.50  8:26.02  9:01.59  9:35.31
  8. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    9:58.14 9600691    9:41.48           
            31.67  1:07.13  1:43.29  2:19.13  2:55.64  3:32.39  4:09.39  4:46.45  5:23.73
          6:00.64  6:38.26  7:15.73  7:52.86  8:30.00  9:06.32  9:41.48
  9. Thomas Rietveld               Trb/res                9:44.45 9401803    9:44.13           
            31.32  1:06.23  1:40.73  2:15.26  2:50.42  3:26.73  4:04.42  4:43.29  5:22.95
          6:00.23  6:38.76  7:17.48  7:56.67  8:31.36  9:07.70  9:44.13
 10. Teun Strijbosch               Tritium (SG)          12:20.04 9603041    9:48.78           
            33.16  1:10.16  1:48.04  2:25.75  3:03.58  3:41.45  4:19.06  4:57.19  5:33.53
          6:10.22  6:47.64  7:24.09  8:01.03  8:37.38  9:13.44  9:48.78
 11. Jo-an Mudde                   Zeester Meerval        9:40.63 6701457    9:56.15           
            33.47  1:09.78  1:47.27  2:24.55  3:02.35  3:39.40  4:16.98  4:54.73  5:31.93
          6:09.72  6:47.74  7:25.63  8:03.95  8:41.59  9:56.15
 12. Richie van Empel              Zegenwerp             11:03.26 9603631   10:37.39           
            34.13  1:11.63  1:49.95  2:29.62  3:09.08  3:49.61  4:29.68  5:10.96  5:52.45
          6:33.60  7:13.54  7:55.23  8:36.85  9:18.61  9:59.69 10:37.39
 13. Ivan Timmers                  E.o.z.c.                    NT 8502601   10:49.13           
            33.45  1:11.04  1:49.80  2:30.04  3:10.29  3:50.86  4:32.54  5:14.48  5:56.32
          6:38.54  7:20.86  8:02.76  8:44.26  9:27.48 10:09.64 10:49.13
 14. Bobby Visser                  Zegenwerp             11:38.95 9601437   11:08.64           
            34.86  1:13.90  1:54.72  2:36.72  3:19.66  4:02.95  4:45.77  5:29.00  6:11.33
          6:54.69  7:37.47  8:20.96  9:04.45  9:46.80 10:29.39 11:08.64
 15. André Zandberg                Trb/res               11:47.89 6601369   11:50.14           
            36.05  1:16.49  1:59.02  2:42.93  3:27.74  4:13.38  4:58.28  5:43.36  6:29.21
          7:14.79  8:00.65  8:47.46  9:33.92 10:19.39 11:05.45 11:50.14
 16. Bart van Betuw                Zegenwerp             12:15.51 6500087   12:46.79           
            39.53  1:26.16  2:14.03  3:02.32  3:50.79  4:39.79  5:28.76  6:18.16  7:07.60
          7:56.94  8:46.06  9:35.85 10:25.79 11:14.38 12:01.94 12:46.79
AFGE Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV         NT 9503445                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 800m vrije slag                     Junioren 2 en 3
31-10-2010 - 14:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV   10:11.09 9700490   10:22.38           
            32.91  1:09.59  1:46.75  2:24.18  3:02.59  3:41.88  4:21.38  5:01.06  5:41.31
          6:22.28  7:02.81  7:43.31  8:23.59  9:03.84  9:44.66 10:22.38
  2. Rebecca Jager                 zc Oldambt            10:42.97 9800402   10:42.11           
            33.81  1:11.16  1:50.72  2:30.88  3:11.32  3:52.59  4:33.78  5:15.03  5:56.56
          6:37.63  7:19.17  8:00.14  8:41.77  9:22.70 10:03.94 10:42.11
  3. Carlijn Viering               De Waalstroom         11:13.96 9701142   10:53.32           
            36.89  1:16.80  1:56.95  2:37.07  3:18.02  3:59.02  4:40.20  5:21.57  6:03.32
          6:45.45  7:27.48  8:09.60  8:51.02  9:32.36 10:13.36 10:53.32
  4. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval       11:26.57 9702092   11:32.00           
            34.47  1:13.86  1:55.19  2:38.73  3:23.11  4:07.51  4:52.37  5:37.14  6:21.41
          7:10.91  7:53.34  8:36.32  9:21.24 10:05.63 10:49.75 11:32.00
  5. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval       12:59.02 9802120   11:33.28           
            37.82  1:21.16  2:05.72  2:50.72  3:36.03  4:20.53  5:05.32  5:49.47  6:33.79
          7:18.53  8:02.76  8:46.53  9:30.12 10:12.97 10:54.85 11:33.28
  6. Daniek Peppenster             Trb/res               12:15.89 9702916   11:42.48           
            37.70  1:19.10  2:01.29  2:44.64  3:28.13  4:12.16  4:56.20  5:41.13  6:26.10
          7:11.67  7:57.42  8:43.32  9:29.16 10:15.32 11:00.29 11:42.48
  7. Iris van de Crommert          Zeester Meerval       13:45.76 9801782   12:12.75           
            39.04  1:22.44  2:07.48  2:53.19  3:39.28  4:25.20  5:11.88  5:58.36  6:45.45
          7:32.22  8:18.78  9:06.34  9:53.97 10:41.97 11:28.48 12:12.75
  8. Maritte Pisters               Zeester Meerval       13:49.74 9802196   12:42.86           
            40.00  1:25.07  2:11.13  2:58.60  3:45.73  4:33.45  5:21.86  6:10.32  6:58.86
          7:48.29  8:38.54  9:27.57 10:17.32 11:07.07 11:55.45 12:42.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 800m vrije slag                     Junioren 1 en 2
31-10-2010 - 15:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV   11:27.45 9700489   10:38.51           
            34.04  1:11.20  1:49.43  2:28.99  3:09.02  3:49.16  4:30.19  5:10.52  5:51.22
          6:32.30  7:13.29  7:54.87  8:35.88  9:17.66  9:58.66 10:38.51
  2. Sieb Wesseling                Tritium (SG)                NT 9800489   11:29.27           
            39.04  1:23.18  2:08.26  2:52.23  3:36.42  4:21.14  5:05.94  5:49.15  6:33.02
          7:17.18  8:01.44  8:43.26  9:25.97 10:08.41 10:52.72 11:29.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
31-10-2010 - 15:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Habers                  Zeester Meerval        6:10.68 0000054    6:01.19           
            41.35  1:27.12  2:12.66  2:58.03  3:44.10  4:30.25  5:17.44  6:01.19
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              6:40.40 0000614    6:17.63           
            40.46  1:27.28  2:15.85  3:05.98  3:54.96  4:43.46  5:32.85  6:17.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m vrije slag                     Minioren 5 en 6
31-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht                NT 9900823    6:44.62           
            44.05  1:34.73  2:27.61  3:19.73  4:12.62  5:04.70  5:57.90  6:44.62
  2. Sander Somers                 Zegenwerp              7:14.98 9900951    6:53.61           
            46.86  1:39.30  2:32.64  3:26.02  4:20.00  5:13.20  6:06.70  6:53.61
 DIS Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           7:22.30 9903229            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vrije slag                     Minioren 3 en 4
31-10-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp              3:47.94 0100146    3:13.30           
            42.15  1:33.96  3:13.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 3 en 4
31-10-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              3:18.25 0100541    3:08.89           
            40.39  1:29.51  2:21.29  3:08.89
  2. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht                NT 0101379    3:31.19           
            46.35  1:42.56  2:39.00  3:31.19
  3. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                   NT 0200139    3:41.95           
            50.26  1:46.92  2:43.20  3:41.95
  4. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht                NT 0101857    4:08.32           
            53.32  1:57.70  3:02.92  4:08.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 200m wisselslag                       1996 en eerder
31-10-2010 - 15:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           2:28.02 9403432    2:29.36           
            32.80  2:29.36
  2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        2:31.48 9602580    2:30.89           
            33.16  2:30.89
  3. Pascalle Rovers               Eiffel Swimmers PSV    2:38.64 9301064    2:41.59           
            35.76  2:41.59
  4. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    2:42.75 9601816    2:42.44           
            37.63  2:42.44
  5. Charessa Feider               Tritium (SG)           2:51.76 9404340    2:51.79           
            37.14  2:51.79
  6. Shauny Feider                 Tritium (SG)           2:51.16 9305940    3:10.91           
            41.06  3:10.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m wisselslag                       1996 en eerder
31-10-2010 - 15:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        2:11.43 9003283    2:15.67           
            30.00  2:15.67
  2. Hans-Peter Hartog             DAW                         NT 9100859    2:19.36           
            30.36  2:19.36
  3. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    2:26.30 9601007    2:23.89           
            31.10  2:23.89
  4. Rik Bakker                    Trb/res                2:23.59 9104625    2:25.76           
            31.08  2:25.76
  5. Thomas Rietveld               Trb/res                2:24.80 9401803    2:26.57           
            29.91  2:26.57
  6. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           2:24.38 9304079    2:28.78           
            29.87  2:28.78
  7. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           2:31.23 9603041    2:36.44           
            33.14  2:36.44
  8. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    2:39.84 9600691    2:38.84           
            35.00  2:38.84
AFGE Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV    2:23.04 9503445                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 200m wisselslag                   Gebjr 1997 - 2000
31-10-2010 - 15:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    2:38.76 9700490    2:39.20           
            34.16  2:39.20
  2. Rebecca Jager                 zc Oldambt             2:52.63 9800402    2:51.23           
            38.02  2:51.23
  3. Manon Kampman                 Zegenwerp                   NT 0000614    3:14.47           
            45.17  3:14.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 200m wisselslag                       1997 en later
31-10-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           3:01.12 9800489    3:08.25           
            41.44  3:08.25
  2. Sander Somers                 Zegenwerp                   NT 9900951    3:32.52           
            51.46  3:32.52
  3. Fabian van Beek               Zegenwerp              3:18.50 9800635    3:32.75           
            46.73  3:32.75



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zegenwerp