Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 31.10.2010


Programmanr. 1
31-10-2010 - 14:00
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterAZ&PC26.96940605027.29FJ 1
2.Ilse van HoornAZ&PC28.27900157827.29FJ 2
3.Denise van ArkAquapoldro28.50960480027.86FJ 1
4.Tamara GroveOceanus28.58960126627.86FJ 2
5.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo27.44960493827.95
Tanja van EssenWiekslag27.55940467827.95
7.Mandy van WakerenAZ&PC27.60860395428.07
8.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend28.73950364428.08
9.Lynn DybionaAZ&PC27.93950178628.11
10.Milou SchraverusAZ&PC28.62950387828.20
11.Suzanne de VriesAZ&PC28.64950062828.70
12.Sedona de KeijzerAZ&PC28.17960316428.82
13.Iranila PattipilohyDe Dolfijn29.16960523028.86
Sharona MlcochDAW-Finenzo27.80940617828.86
15.Mette BijemanAquarijn28.80950628228.97
16.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi30.52930682428.98
17.Roxann GeenenDAW-Finenzo28.28960151829.10
18.Ilse vd WijngaardOne Team Swimming29.54890473629.67
Maureen VisserDe Otters Het Gooi29.67890438829.67
20.Linda KampermanAquarijn29.70960123829.73
21.Karla WestenbergE Z C29.89960173829.79
22.Robin PameijerDe Dolfijn29.98970197829.87FJ 1
23.Laura AdvocaatMNC Dordrecht29.95950298829.87FJ 2
24.Ayako de NietDe Otters Het Gooi29.31940577829.92
Esther KuhlmanAquapoldro30.04960167829.92
26.Mandy VerhageDAW-Finenzo29.32950138230.04
27.Laura ter StegeRZC30.15960236430.07
28.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht30.63950055430.14
Marije DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam30.22970319230.14
30.Kim VisserRacing Club29.90970251630.16
31.Esmee In der MaurOne Team Swimming31.18960191230.20
32.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi30.14930082830.26
33.Vera MartensRZC31.02960085230.36
34.Myrthe de JongRacing Club30.33980024430.59
35.Tess de BoerDAW-Finenzo30.86960151630.64
36.Manon BroezeAZ&PC29.76970346830.75
37.Fenke BosschertDAW-Finenzo31.62970472431.01
38.Laura SchoemanE Z C30.95970228231.02
39.Rebecca MartensDAW-Finenzo31.71960435231.20
40.Loraine SeligerE Z C31.48950369631.30
41.Tara KokDe Otters Het Gooi32.50940511431.76
42.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn32.07990035832.00
43.Silke JonkDAW-Finenzo33.58980204232.31
44.Riemke BosmaAZ&PC32.89990220232.42
45.Anne NoomDAW-Finenzo33.78980006232.83
46.Sophie BrouwerAZ&PC34.10980213433.20
47.Renee VanderheydenAZ&PC33.47990313033.36
48.Esmee MorelAZ&PC33.36980235633.64
49.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn35.59960313033.80
50.Siham el BachaDe Dolfijn33.84950460233.89
51.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo35.27970387834.70
52.Elise ter ElstRZC33.38980146837.64


<< TOP >>
Programmanr. 2
31-10-2010 - 14:10
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van VelthovenDe Dolfijn22.58850269523.04
2.Thom de BoerDAW-Finenzo23.92910018124.07
3.Bas TietzeWZ&PC Purmerend24.37870335124.91FJ 1
4.Wouter KamanAquarijn25.23930024124.91FJ 2
5.Stefan TimmermansRZC26.00940301525.23
6.Roy VisserDe Otters Het Gooi25.07910242325.29
7.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend26.35930026925.36
8.Patrick MolenkampDe Dolfijn25.96880242725.51
9.Jordan KraaijenhofAZ&PC26.02930111125.67
Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi25.10900323125.67
11.Huub van HouwelingenAZ&PC26.02940601925.80
12.Bas KrafftAqua-Novio ´9425.57930319525.87
13.Lars HaarsmaDAW-Finenzo26.04960074525.89
14.Dave HeshofWZ&PC Purmerend25.90950140326.02
15.Sjors LieverstDAW-Finenzo26.73950138926.76
16.Fred SminkDe Otters Het Gooi26.57910451926.80
17.Arjan BaronDAW-Finenzo26.26910006726.82
18.Rikus de LangeAZ&PC27.18940126126.92
19.Maurice DeelenAZ&PC26.60710140727.02
20.Jan PeereboomDAW-Finenzo28.73950137127.20
21.Donny van den BoschAquarijn26.68950200127.23
22.Mark PijtakAZ&PC27.04900228727.39
23.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi28.16950002127.42
24.Max BevelanderHet Y27.28940266727.57
25.Wessel de JongOceanus27.65960144727.59
26.Ivar de JongDe Dolfijn30.19970086928.24FJ 1
27.Lars van der VeldenDAW-Finenzo29.20980017528.24FJ 2
28.Rick de MercadoOceanus28.97970067328.51
29.Sanjay JagroepDAW-Finenzo29.74970162528.76
30.Martijn TamisRacing Club33.06970140730.86
31.Albert van NeeDe Dolfijn31.88960262730.98
32.Timos SkotadisRacing Club31.76980461531.07
33.Djamal van der HoevenAZ&PC31.00980012731.49
34.Roel PeterinckE Z C32.73980146731.67
35.Niels JanssenWIDEX GZC DONKNT910750936.32
AFGEMTim BredenhofAquarijn31.109702243
AFGEMOliver BracheDe Dolfijn27.999605317


<< TOP >>
Programmanr. 3
31-10-2010 - 14:15
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC32.42950010630.57
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.13850045431.02
3.Laura MoolenaarAZ&PC33.75960065632.07
4.Nicole BennisRacing Club34.51960047032.56FJ 1
5.Jamilla van VeenOne Team Swimming32.55960319232.56FJ 2
6.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend32.31960086832.57
7.Anouk RekersE Z C35.85970341634.67
8.Nienke van der zeeDAW-Finenzo34.37960543034.79
9.Chantal MolenkampAZ&PC35.87900262435.36
10.Laura StokxDAW-Finenzo35.36960151035.57
11.Jasmin LotfolahianAZ&PC38.03970314836.51
12.Tami de LangeDAW-Finenzo39.43970411637.70
13.Myrthe KamerbeekE Z C39.67980400838.37
14.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn39.43960313039.70
15.Eline HendriksAZ&PC45.36980279439.87


<< TOP >>
Programmanr. 4
31-10-2010 - 14:20
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascal TimmermansRZC27.16920234927.02
2.Timo DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam28.12930077327.80
3.Chris BernardAZ&PC29.00900734928.86
4.Vincent SchramDAW-Finenzo29.22940204129.70
5.Marciano LynchAZ&PC29.26940189329.86
6.Martijn DolkMNC Dordrecht30.00890073729.94
7.Robbin SchuchmannAquapoldro31.14930683330.32
8.Twan BootAZ&PC31.39960120130.64
9.Daniël BuijsAZ&PC32.62960018331.13
10.Paul BreeDe Otters Het Gooi32.62940012531.67
11.Jonne SchaafsmaRacing Club39.36980074536.20
12.Lennart KruizingaAZ&PC35.98970263336.45
13.Michiel FloorAZ&PC38.84980057538.65
NG.ZAFelix GeenenDAW-Finenzo36.089501085
AFGEMTim BredenhofAquarijn36.659702243


<< TOP >>
Programmanr. 5
31-10-2010 - 14:20
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly de JongAZ&PC2:25.1791014742:23.86
50m:30.02100m:1:05.92200m:2:23.86
2.Maud HoofsRacing Club2:36.2595012062:30.73
50m:32.67100m:1:11.23200m:2:30.73
3.Femke RemmitsOne Team Swimming2:33.9596036922:32.64
50m:32.04100m:1:09.89200m:2:32.64
4.Lianne MolkenboerE Z C2:43.6296020342:48.39
50m:31.86100m:1:11.86200m:2:48.39
5.Xanne KamerbeekE Z C3:03.8298028143:06.61
50m:38.11100m:1:25.80200m:3:06.61


<< TOP >>
Programmanr. 6
31-10-2010 - 14:25
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo2:18.0094005072:14.73
50m:29.26100m:1:03.29200m:2:14.73
2.Alex CatsburgLansingh2:29.0894047532:23.70
50m:31.45100m:1:07.92200m:2:23.70
3.Huub van HouwelingenAZ&PC2:20.4694060192:28.42
50m:31.13100m:1:09.00200m:2:28.42
4.Rikus de LangeAZ&PC2:54.9594012612:30.29
50m:31.54100m:1:09.39200m:2:30.29
5.Josha van den ElzenAquapoldro2:36.6896024232:33.60
50m:33.57100m:1:12.16200m:2:33.60
6.Sander KirillovaDe Dolfijn2:57.6398001212:53.22
50m:38.15100m:1:22.59200m:2:53.22
7.Ruben StamDe DolfijnNT98003313:04.71
50m:36.32100m:1:20.67200m:3:04.71


<< TOP >>
Programmanr. 7
31-10-2010 - 14:30
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes ZanderinkAZ&PC31.30880500632.36
2.Yvonne v.d. PolAZ&PC32.77880347233.80
3.Larissa BrakAZ&PC32.93880057233.95
4.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend34.81940303034.60
5.Cecily SadowskiAquapoldro35.92950018835.51
6.Suzanne de VriesAZ&PC36.06950062835.62
7.Marit VisscherDAW-Finenzo36.13960000435.88
8.Sedona de KeijzerAZ&PC37.80960316436.73
9.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo39.14970299837.42
10.Ayako de NietDe Otters Het Gooi37.80940577837.58
11.Sophie de BeenAquapoldro37.87940562637.82
12.Blanca de LouwAquapoldro39.11980126838.36
13.Milou SchraverusAZ&PC37.28950387839.07
14.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo38.56950290039.30
15.Mariko de NietDe Otters Het Gooi41.82990055441.48
16.Loraine SeligerE Z C41.39950369642.55
17.Sabrin el BachaDe Dolfijn47.28990054844.42
18.Esmee MorelAZ&PC44.95980235645.04


<< TOP >>
Programmanr. 8
31-10-2010 - 14:35
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter Jan de VriesAZ&PC28.37900318329.82
2.Bas TietzeWZ&PC Purmerend29.66870335130.32
3.Nick HessingAZ&PC30.87910375331.16
4.Chris BernardAZ&PC31.00900734931.46FJ 1
5.Jordan KraaijenhofAZ&PC30.40930111131.46FJ 2
6.Rian VisserDAW-Finenzo31.81900714132.18
7.Mart de BoerDAW-Finenzo33.10930358932.67
8.Sjors LieverstDAW-Finenzo34.60950138935.39
9.Klaas SchouteDAW-Finenzo35.55950089135.80
10.Jacco BeniestOne Team Swimming36.45850360339.82
11.Roel PeterinckE Z C44.95980146743.72
12.Michael SchoenmakerAZ&PC53.36830261554.71
DISKingue StruijfWZ&PC Purmerend31.249400913
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZADjamal van der HoevenAZ&PC40.929800127
AFGEMStijn AvezaatOne Team Swimming38.109700729


<< TOP >>
Programmanr. 9
31-10-2010 - 14:35
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend29.67940303029.63FJ 1
2.Mandy van WakerenAZ&PC29.79860395429.63FJ 2
3.Yvonne v.d. PolAZ&PC29.16880347230.82
4.Laura MoolenaarAZ&PC30.78960065631.33
5.Felicia SwetsAquapoldro33.26980127232.37
6.Jennifer StamDe Dolfijn31.26960289032.67
7.Maureen VisserDe Otters Het Gooi31.70890438832.84
8.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi33.92930682433.45
9.Esther KuhlmanAquapoldro35.02960167833.89
10.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht35.33950055434.48
11.Tara KokDe Otters Het Gooi37.78940511436.58
12.Myrthe KamerbeekE Z C37.64980400837.48
13.Renee VanderheydenAZ&PC39.02990313039.02
14.Elise ter ElstRZC42.57980146842.84


<< TOP >>
Programmanr. 10
31-10-2010 - 14:40
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fabian BeiminOZ&PC Oldenzaal25.25910008725.60
2.Wouter KamanAquarijn26.94930024126.57
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi26.80910242327.13
4.Arjan BaronDAW-Finenzo27.29910006727.36
5.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend27.87940091328.23
6.Rob van VlietAZ&PC28.00840245928.85
7.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi28.47900323129.13
8.Mark PijtakAZ&PC29.77900228730.39
9.Wessel de JongOceanus30.97960144730.92
10.Maurice DeelenAZ&PC31.07710140730.95
11.Navin KeizerDe Dolfijn35.17970133734.73


<< TOP >>
Programmanr. 11
31-10-2010 - 14:45
Dames, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y9:23.7386033469:17.00
50m:31.73100m:1:06.48200m:2:16.92400m:4:36.82800m:9:17.00
2.Iris PijtakAZ&PC9:18.7993006029:17.53
50m:32.04100m:1:07.44200m:2:18.69400m:4:40.94800m:9:17.53
3.Shireen PostAZ&PC9:14.8795032869:17.62
50m:32.12100m:1:06.94200m:2:17.69400m:4:39.09800m:9:17.62
4.Lynn DybionaAZ&PC10:00.0095017869:35.11
50m:31.82100m:1:07.11200m:2:18.54400m:4:43.63800m:9:35.11
5.Mirl de BoerDAW-Finenzo9:48.5097004689:49.79
50m:31.66100m:1:07.36200m:2:19.54400m:4:48.76800m:9:49.79
6.Naomi JanssenAqua-Novio ´9410:10.9797013909:50.30
50m:31.35100m:1:07.09200m:2:19.68400m:4:48.94800m:9:50.30
7.Amy van BlitterswijkAqua-Novio ´9410:12.82970066010:05.26
50m:30.43100m:1:05.46200m:2:18.19400m:4:51.64800m:10:05.26
8.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi10:33.57930082810:23.50
50m:33.46100m:1:11.18200m:2:28.10400m:5:05.70800m:10:23.50
9.Roxann GeenenDAW-Finenzo10:16.36960151810:28.63
50m:32.96100m:1:10.32200m:2:28.45400m:5:48.38800m:10:28.63
10.Elena PeetersDAW-Finenzo10:35.00960369010:34.55
50m:35.08100m:1:13.30200m:2:32.36400m:5:12.78800m:10:34.55
11.Manon BroezeAZ&PC10:50.00970346810:47.54
50m:33.86100m:1:12.23200m:2:33.10400m:5:17.32800m:10:47.54
12.Rebecca MartensDAW-Finenzo11:25.71960435210:48.26
50m:35.70100m:1:14.53200m:2:34.66400m:5:17.88800m:10:48.26
13.Silke JonkDAW-Finenzo11:59.69980204211:22.92
50m:37.18100m:1:18.23200m:2:42.38400m:5:34.67800m:11:22.92
14.Jasmin LotfolahianAZ&PCNT970314811:38.37
50m:38.27100m:1:20.61200m:2:48.42400m:5:46.39800m:11:38.37
15.Chiara van WinsumAZ&PCNT980036411:39.59
50m:40.18100m:1:21.93200m:2:47.71400m:5:45.06800m:11:39.59
16.Sophie BrouwerAZ&PCNT980213411:45.02
50m:38.54100m:1:21.64200m:2:50.26400m:5:50.82800m:11:45.02


<< TOP >>
Programmanr. 12
31-10-2010 - 15:05
Heren, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan GlorieHet Y8:57.6288011158:43.99
50m:28.85100m:1:00.58200m:2:05.63400m:4:17.02800m:8:43.99
2.Daniël BuijsAZ&PC10:29.0296001839:11.61
50m:29.76100m:1:03.21200m:2:13.89400m:4:34.84800m:9:11.61
3.Fred SminkDe Otters Het Gooi9:05.7891045199:13.52
50m:29.27100m:1:01.49200m:2:09.33400m:4:30.22800m:9:13.52
4.Mitchell van WinsumAZ&PC9:37.5195006199:25.42
50m:29.26100m:1:02.36200m:2:11.08400m:4:31.83800m:9:25.42
5.Twan BootAZ&PC10:30.0096012019:36.12
50m:30.97100m:1:05.38200m:2:15.55400m:4:40.03800m:9:36.12
6.Felix GeenenDAW-Finenzo10:26.0495010859:57.09
50m:31.19100m:1:06.95200m:2:21.73400m:4:53.82800m:9:57.09
7.Michiel FloorAZ&PCNT980057511:21.63
50m:36.19100m:1:17.73200m:2:44.93400m:5:42.70800m:11:21.63
8.Lennart KruizingaAZ&PCNT970263311:22.29
50m:36.13100m:1:17.76200m:2:44.20400m:5:41.20800m:11:22.29
9.Jason SlijngardDe Dolfijn11:17.52980126511:30.75
50m:33.55100m:1:15.24200m:2:42.78400m:5:38.53800m:11:30.75
10.Jelmer LankhorstRacing Club11:27.80980035311:58.64
50m:32.73100m:1:12.28200m:2:36.48400m:5:26.59800m:11:58.64


<< TOP >>
Programmanr. 13
31-10-2010 - 15:30
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte WilmsAZ&PC58.12840277058.27
50m:27.93100m:58.27
2.Ilse van HoornAZ&PC58.31900157858.72
50m:28.16100m:58.72
3.Sanne RodenburgRZC1:01.0294047141:00.14
50m:28.95100m:1:00.14
4.Rachelle VisserAZ&PC1:00.4295001061:00.26
50m:28.99100m:1:00.26
5.Tamara GroveOceanus1:01.7096012661:00.86
50m:29.42100m:1:00.86
6.Denise van ArkAquapoldro1:01.8996048001:00.89
50m:29.26100m:1:00.89
7.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:01.1995036441:00.93
50m:29.11100m:1:00.93
8.Milou SchraverusAZ&PC1:01.2595038781:01.07FJ 1
50m:29.45100m:1:01.07
9.Sedona de KeijzerAZ&PC1:02.4196031641:01.07FJ 2
50m:29.25100m:1:01.07
10.Laura MoolenaarAZ&PC1:00.6296006561:01.62
50m:29.03100m:1:01.62
11.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo59.6896049381:01.92
50m:28.95100m:1:01.92
12.Nicole BennisRacing Club1:02.3196004701:02.57
50m:30.32100m:1:02.57
13.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:00.8094061781:02.88
50m:29.75100m:1:02.88
14.Mette BijemanAquarijn1:02.4895062821:02.95
50m:29.72100m:1:02.95
15.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:05.7093068241:02.96
50m:30.07100m:1:02.96
16.Robin PameijerDe Dolfijn1:04.7997019781:04.26
50m:31.29100m:1:04.26
17.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:04.5795029881:05.30
50m:31.52100m:1:05.30
18.Cecily SadowskiAquapoldro1:05.0195001881:05.34FJ 1
50m:31.29100m:1:05.34
19.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo1:04.3095029001:05.34FJ 2
50m:30.39100m:1:05.34
20.Sophie de BeenAquapoldro1:07.5894056261:05.76
50m:31.48100m:1:05.76
21.Esmee In der MaurOne Team Swimming1:06.2196019121:05.93
50m:31.31100m:1:05.93
22.Mandy van WakerenAZ&PC1:00.3586039541:06.06
50m:31.22100m:1:06.06
23.Mandy VerhageDAW-Finenzo1:02.4595013821:06.43
50m:30.81100m:1:06.43
24.Laura ter StegeRZC1:07.9596023641:06.62
50m:31.54100m:1:06.62
25.Georgette WortelboerRZC1:07.6796021441:06.93
50m:30.91100m:1:06.93
26.Laura StokxDAW-Finenzo1:06.2096015101:07.07
50m:31.68100m:1:07.07
27.Tess de BoerDAW-Finenzo1:06.9196015161:07.11FJ 1
50m:32.12100m:1:07.11
28.Anouk RekersE Z C1:06.6097034161:07.11FJ 2
50m:32.36100m:1:07.11
29.Myrthe de JongRacing Club1:07.3398002441:07.26
50m:31.80100m:1:07.26
30.Vera MartensRZC1:08.3696008521:08.43
50m:32.44100m:1:08.43
31.Isolde de LouwAquapoldro1:09.2595030081:08.95
50m:32.27100m:1:08.95
32.Fenke BosschertDAW-Finenzo1:09.2497047241:09.29
50m:33.65100m:1:09.29
33.Elena PeetersDAW-Finenzo1:08.1396036901:09.85
50m:34.00100m:1:09.85
34.Tamara MaassenAquapoldro1:13.0498012701:10.50
50m:33.90100m:1:10.50
35.Moesha WartesDe Dolfijn1:12.0999017241:12.20
50m:34.36100m:1:12.20
36.Anne NoomDAW-Finenzo1:14.9498000621:12.45FJ 1
37.Riemke BosmaAZ&PC1:14.2199022021:12.45FJ 2
50m:34.69100m:1:12.45
38.Maaike PastAquapoldro1:15.2199015981:12.57
50m:34.39100m:1:12.57
39.Renee VanderheydenAZ&PC1:13.9299031301:13.09
50m:34.47100m:1:13.09
40.Siham el BachaDe Dolfijn1:15.4695046021:14.56
50m:35.53100m:1:14.56
41.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:16.9899005541:14.95
50m:35.73100m:1:14.95
42.Elise ter ElstRZC1:14.9698014681:15.18
50m:35.37100m:1:15.18
43.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn1:18.8496031301:16.74
50m:36.87100m:1:16.74
44.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo1:18.4997038781:17.54
50m:37.77100m:1:17.54
45.Eline HendriksAZ&PC1:20.2098027941:17.90
50m:37.05100m:1:17.90
46.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:19.3299005481:19.40
50m:37.74100m:1:19.40
NGMartine KuijlaarsMNC Dordrecht1:05.629500554


<< TOP >>
Programmanr. 14
31-10-2010 - 15:45
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van VelthovenDe Dolfijn48.53850269549.61
50m:23.84100m:49.61
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend53.51920002753.36
50m:24.89100m:53.36
3.Thom de BoerDAW-Finenzo53.05910018153.93
50m:25.71100m:53.93
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi54.61910242354.94
50m:26.19100m:54.94
5.Patrick MolenkampDe Dolfijn56.75880242755.30
50m:26.36100m:55.30
6.Tom BrouwersRZC54.92940202755.74
50m:26.31100m:55.74
7.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend55.22930026955.98FJ 1
50m:27.01100m:55.98
8.Dave HeshofWZ&PC Purmerend55.59950140355.98FJ 2
50m:26.88100m:55.98
9.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi54.92900323156.63
10.Lars HaarsmaDAW-Finenzo56.67960074556.73
50m:26.73100m:56.73
11.Huub van HouwelingenAZ&PC56.25940601956.84
50m:27.16100m:56.84
12.Martijn van TrichtAqua-Novio ´9456.91910358156.95
50m:27.67100m:56.95
13.Stefan TimmermansRZC56.23940301557.70
50m:26.79100m:57.70
14.Thomas MeijerAquapoldro59.74940232158.21
50m:28.28100m:58.21
15.Rikus de LangeAZ&PC57.74940126158.50
50m:28.20100m:58.50
16.Mart de BoerDAW-Finenzo56.96930358958.53
50m:27.20100m:58.53
17.Jan PeereboomDAW-Finenzo1:02.71950137159.26
50m:28.47100m:59.26
18.Jorgos SkotadisRacing Club1:00.80980331759.74
50m:28.38100m:59.74
19.Fergil HestermanHet Y1:00.21930018759.93
50m:28.87100m:59.93
20.Donny van den BoschAquarijn58.9895020011:00.16
50m:28.15100m:1:00.16
21.Mark PijtakAZ&PC1:02.1790022871:01.15FJ 1
50m:28.50100m:1:01.15
22.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:01.4494001251:01.15FJ 2
50m:28.98100m:1:01.15
23.Ivar de JongDe Dolfijn1:04.3797008691:02.08
50m:29.15100m:1:02.08
24.Max BevelanderHet Y1:00.2194026671:02.51
50m:29.92100m:1:02.51
25.Krijn de KievitRacing Club1:02.5597002771:02.53
50m:29.63100m:1:02.53
26.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:02.9895000211:02.64
50m:30.00100m:1:02.64
27.Rick de MercadoOceanus1:02.7397006731:02.87
50m:29.93100m:1:02.87
28.Stefan van den BergDe Dolfijn1:06.3296026831:04.08
50m:30.03100m:1:04.08
29.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:04.2397016251:04.43FJ 1
50m:30.44100m:1:04.43
30.Ruben StamDe Dolfijn1:04.6498003311:04.43FJ 2
50m:30.44100m:1:04.43
31.Timos SkotadisRacing Club1:08.8398046151:07.90
50m:32.25100m:1:07.90
32.Roel PeterinckE Z C1:13.8998014671:10.45
50m:34.56100m:1:10.45
33.Tijmen KuinDe Dolfijn1:19.2398021831:19.86
50m:37.70100m:1:19.86
34.Niels JanssenWIDEX GZC DONKNT91075091:24.70
50m:39.75100m:1:24.70
AFGEMOliver BracheDe Dolfijn1:00.309605317
AFGEMTim BredenhofAquarijn1:06.929702243


<< TOP >>
Programmanr. 15
31-10-2010 - 15:55
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterAZ&PC1:06.7694060501:07.86
50m:32.72100m:1:07.86
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:05.7585004541:08.29
50m:33.15100m:1:08.29
3.Jamilla van VeenOne Team Swimming1:09.5496031921:10.54
50m:34.60100m:1:10.54
4.Karla WestenbergE Z C1:10.5496017381:11.27
50m:34.50100m:1:11.27
5.Esther KuhlmanAquapoldro1:11.6896016781:11.28
50m:34.57100m:1:11.28
6.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:12.4889043881:12.08
50m:34.49100m:1:12.08
7.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:12.2496052301:12.53
50m:34.37100m:1:12.53
8.Lianne MolkenboerE Z C1:11.9596020341:12.88FJ 1
50m:35.25100m:1:12.88
9.Ilse vd WijngaardOne Team Swimming1:12.2389047361:12.88FJ 2
50m:35.37100m:1:12.88
10.Kim VisserRacing Club1:13.2997025161:13.89
50m:35.70100m:1:13.89
11.Marije DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam1:14.3097031921:14.51
50m:36.36100m:1:14.51
12.Jennifer StamDe Dolfijn1:13.3696028901:14.77
50m:35.62100m:1:14.77
13.Laura SchoemanE Z C1:17.4697022821:16.01
50m:37.15100m:1:16.01
14.Nienke van der zeeDAW-Finenzo1:11.9296054301:16.79
50m:36.20100m:1:16.79
15.Tami de LangeDAW-Finenzo1:21.9297041161:21.82
50m:39.76100m:1:21.82
16.Esmee MorelAZ&PC1:27.1998023561:26.57
50m:42.20100m:1:26.57


<< TOP >>
Programmanr. 16
31-10-2010 - 15:55
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascal TimmermansRZC58.38920234959.24
50m:28.72100m:59.24
2.Timo DinkelbergZV Vlaardingen-Schiedam59.0493007731:00.20
50m:29.23100m:1:00.20
3.Martijn DolkMNC Dordrecht1:02.4889007371:02.53
50m:30.97100m:1:02.53
4.Robbin SchuchmannAquapoldro1:04.3093068331:04.55
50m:31.31100m:1:04.55
5.Marciano LynchAZ&PC59.7794018931:04.88
50m:31.39100m:1:04.88
6.Vincent SchramDAW-Finenzo1:04.3994020411:05.58
50m:31.62100m:1:05.58
7.Josha van den ElzenAquapoldro1:08.8996024231:08.77
50m:33.60100m:1:08.77
8.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend58.8592000271:10.17
50m:33.07100m:1:10.17
9.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:11.8294001251:15.32
50m:36.39100m:1:15.32
10.Albert van NeeDe Dolfijn1:17.0496026271:16.61
50m:37.52100m:1:16.61
11.Lennart KruizingaAZ&PC1:19.5397026331:22.26
50m:39.20100m:1:22.26
12.Martijn TamisRacing Club1:28.9597014071:27.79
50m:42.94100m:1:27.79


<< TOP >>
Programmanr. 17
31-10-2010 - 16:00
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC2:23.9495001062:25.58
50m:30.85200m:2:25.58
2.Kelly de JongAZ&PC2:33.5791014742:27.15
50m:29.61200m:2:27.15
3.Evelien SohlHet Y2:28.1686033462:29.31
50m:32.50200m:2:29.31
4.Maud HoofsRacing Club2:33.3195012062:32.80
50m:31.60200m:2:32.80
5.Shireen PostAZ&PC2:33.5095032862:36.68
50m:33.34200m:2:36.68
6.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend2:34.8396008682:36.76
50m:33.66200m:2:36.76
7.Linda KampermanAquarijn2:37.6696012382:37.00
50m:33.56200m:2:37.00
8.Kim VisserRacing Club2:39.5897025162:45.01
50m:35.17200m:2:45.01
9.Chantal MolenkampAZ&PC2:46.3390026242:47.34
50m:35.19200m:2:47.34
10.Tara KokDe Otters Het Gooi2:58.9794051142:50.03
50m:37.40200m:2:50.03
11.Myrthe de JongRacing Club2:56.3298002442:51.38
50m:37.00200m:2:51.38
12.Moesha WartesDe Dolfijn2:50.0799017242:55.31
50m:36.71200m:2:55.31
13.Iona van der ToornRacing Club3:01.0899008842:56.84
50m:39.66200m:2:56.84
14.Xanne KamerbeekE Z C2:58.6298028142:58.52
50m:38.16200m:2:58.52
15.Myrthe KamerbeekE Z C3:03.2698040082:59.55
50m:40.14200m:2:59.55
16.Chiara van WinsumAZ&PC3:04.0798003643:04.51
50m:42.90200m:3:04.51
17.Renee VanderheydenAZ&PC3:06.3899031303:06.47
50m:41.89200m:3:06.47
18.Alyssa vd LansRacing Club3:11.2499016443:08.07
50m:42.67200m:3:08.07
19.Eline HendriksAZ&PC3:11.9898027943:10.06
50m:41.66200m:3:10.06
DISLaura SchoemanE Z C2:53.369702282
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 18
31-10-2010 - 16:15
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fabian BeiminOZ&PC Oldenzaal2:07.9291000872:10.29
50m:26.43200m:2:10.29
2.Nick HessingAZ&PC2:08.8391037532:10.94
50m:29.13200m:2:10.94
3.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo2:21.0094005072:15.93
50m:29.14200m:2:15.93
4.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:14.7293011112:18.26
50m:29.79200m:2:18.26
5.Rob van VlietAZ&PC2:14.4084024592:21.67
50m:30.36200m:2:21.67
6.Daan GlorieHet Y2:18.8288011152:22.00
50m:29.63200m:2:22.00
7.Lars HaarsmaDAW-Finenzo2:21.8596007452:25.05
50m:31.25200m:2:25.05
8.Wessel de JongOceanus2:29.9596014472:26.82
50m:32.32200m:2:26.82
9.Daniël BuijsAZ&PC2:29.3896001832:27.96
50m:32.27200m:2:27.96
10.Mitchell van WinsumAZ&PC2:25.2395006192:28.23
50m:31.45200m:2:28.23
11.Jorgos SkotadisRacing Club2:30.2298033172:28.58
50m:32.37200m:2:28.58
12.Sjors LieverstDAW-Finenzo2:23.3695013892:29.40
50m:31.12200m:2:29.40
13.Krijn de KievitRacing Club2:39.3597002772:36.66
50m:34.16200m:2:36.66
14.Lars van der VeldenDAW-Finenzo2:35.3198001752:36.97
50m:33.64200m:2:36.97
15.Jonne SchaafsmaRacing Club2:41.8398007452:37.44
50m:33.52200m:2:37.44
16.Maurice DeelenAZ&PC2:35.2671014072:40.75
50m:31.98200m:2:40.75
17.Sander KirillovaDe Dolfijn2:48.6098001212:47.78
50m:37.39200m:2:47.78
18.Djamal van der HoevenAZ&PC2:55.1298001272:50.36
50m:37.11200m:2:50.36
19.Jason SlijngardDe Dolfijn3:00.0698012653:06.94
50m:43.04200m:3:06.94
20.Tijmen KuinDe Dolfijn3:35.6998021833:19.84
50m:45.50200m:3:19.84
AFGEMOliver BracheDe Dolfijn2:35.889605317


<< TOP >>
Programmanr. 19
31-10-2010 - 16:25
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes ZanderinkAZ&PC1:08.8288050061:09.85
50m:32.81100m:1:09.85
2.Larissa BrakAZ&PC1:12.4988005721:15.48
50m:35.58100m:1:15.48
3.Yvonne v.d. PolAZ&PC1:12.3988034721:15.80
50m:35.93100m:1:15.80
4.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:17.4694030301:15.89
50m:34.76100m:1:15.89
5.Suzanne de VriesAZ&PC1:16.6395006281:17.81
50m:36.91100m:1:17.81
6.Nicole BennisRacing Club1:17.0796004701:18.68
50m:37.24100m:1:18.68
7.Cecily SadowskiAquapoldro1:21.1595001881:18.80
50m:37.01100m:1:18.80
8.Sedona de KeijzerAZ&PC1:21.8196031641:19.30
50m:37.40100m:1:19.30
9.Marit VisscherDAW-Finenzo1:17.8496000041:20.08
50m:37.85100m:1:20.08
10.Sophie de BeenAquapoldro1:25.1194056261:22.00
50m:38.86100m:1:22.00
11.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:23.7697029981:22.45
50m:39.08100m:1:22.45
12.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:26.1299003581:23.56
50m:40.21100m:1:23.56
13.Robin PameijerDe Dolfijn1:24.9297019781:23.72
50m:40.13100m:1:23.72
14.Blanca de LouwAquapoldro1:24.5798012681:24.12
50m:39.41100m:1:24.12
15.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo1:20.9095029001:24.50
50m:39.36100m:1:24.50
16.Georgette WortelboerRZC1:28.5496021441:26.38
50m:39.68100m:1:26.38
17.Manon BroezeAZ&PC1:28.3197034681:28.29
50m:40.50100m:1:28.29
18.Felicia SwetsAquapoldro1:31.1698012721:29.60
50m:42.64100m:1:29.60
19.Laura ter StegeRZC1:32.3996023641:33.20
50m:42.67100m:1:33.20
20.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:36.5899005481:34.45
50m:44.69100m:1:34.45
21.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:39.0297031481:38.50
50m:46.16100m:1:38.50
22.Esmee MorelAZ&PC1:36.6998023561:39.78
50m:46.32100m:1:39.78
DISSiham el BachaDe Dolfijn1:35.309504602
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 20
31-10-2010 - 16:30
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter Jan de VriesAZ&PC1:02.7790031831:04.44
50m:30.28100m:1:04.44
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:07.7994009131:06.70
50m:31.45100m:1:06.70
3.Bas TietzeWZ&PC Purmerend1:05.6987033511:07.50
50m:31.06100m:1:07.50
4.Patrick MolenkampDe Dolfijn1:10.4588024271:10.08
50m:33.28100m:1:10.08
5.Alex CatsburgLansingh1:09.7194047531:11.15
50m:33.61100m:1:11.15
6.Rian VisserDAW-Finenzo1:10.1590071411:11.18
50m:32.87100m:1:11.18
7.Nick HessingAZ&PC1:06.8191037531:12.57
50m:33.16100m:1:12.57
8.Mart de BoerDAW-Finenzo1:11.3393035891:13.10
50m:33.60100m:1:13.10
9.Thomas MeijerAquapoldro1:14.1194023211:13.68
50m:35.19100m:1:13.68
10.Ivar de JongDe Dolfijn1:16.7697008691:14.54
50m:35.27100m:1:14.54
11.Robbin SchuchmannAquapoldro1:18.6493068331:18.06
50m:36.52100m:1:18.06
12.Klaas SchouteDAW-Finenzo1:17.8495008911:18.32
50m:36.67100m:1:18.32
13.Stefan van den BergDe Dolfijn1:20.2396026831:22.29
50m:39.07100m:1:22.29
14.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:23.9497016251:23.70
50m:38.79100m:1:23.70
15.Michiel FloorAZ&PC1:26.8298005751:27.75
50m:41.18100m:1:27.75
16.Jacco BeniestOne Team Swimming1:21.9985036031:29.43
50m:41.60100m:1:29.43
17.Martijn TamisRacing Club1:30.4797014071:29.99
50m:43.89100m:1:29.99
18.Roel PeterinckE Z C1:33.0498014671:34.92
50m:44.48100m:1:34.92
19.Michael SchoenmakerAZ&PC2:05.9983026152:00.18
50m:55.75100m:2:00.18
DISNiels JanssenWIDEX GZC DONKNT91075091:43.46
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:50.15100m:1:43.46
AFGEMStijn AvezaatOne Team Swimming1:21.509700729


<< TOP >>
Programmanr. 21
31-10-2010 - 16:40
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte WilmsAZ&PC1:04.6084027701:04.11
50m:29.23100m:1:04.11
2.Ilse van HoornAZ&PC1:05.9390015781:06.41
50m:31.09100m:1:06.41
3.Milou SchraverusAZ&PC1:13.5495038781:12.11
50m:33.90100m:1:12.11
4.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:09.3996049381:12.13
50m:32.89100m:1:12.13
5.Mirl de BoerDAW-Finenzo1:12.9397004681:13.83
50m:33.85100m:1:13.83
6.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:14.6595029881:14.14
50m:33.78100m:1:14.14
7.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:20.8494057781:15.45
50m:33.61100m:1:15.45
8.Isolde de LouwAquapoldro1:16.8995030081:16.41
50m:33.96100m:1:16.41
9.Esther KuhlmanAquapoldro1:22.6796016781:16.95
50m:35.23100m:1:16.95
10.Rebecca MartensDAW-Finenzo1:21.4496043521:17.98
50m:35.51100m:1:17.98
11.Anouk RekersE Z C1:19.4597034161:19.01
50m:36.78100m:1:19.01
12.Mandy VerhageDAW-Finenzo1:12.3195013821:20.12
50m:36.38100m:1:20.12
13.Nienke van der zeeDAW-Finenzo1:14.5396054301:20.54
50m:35.15100m:1:20.54
14.Maaike PastAquapoldro1:26.0799015981:20.71
50m:37.01100m:1:20.71
15.Denise van ArkAquapoldro1:24.6496048001:21.02
50m:37.43100m:1:21.02
16.Sophie BrouwerAZ&PC1:26.6298021341:24.53
50m:39.75100m:1:24.53
17.Iona van der ToornRacing Club1:26.6199008841:26.60
50m:40.98100m:1:26.60
18.Tamara MaassenAquapoldro1:28.7498012701:26.67
50m:40.19100m:1:26.67
19.Alyssa vd LansRacing Club1:36.5499016441:33.98
50m:42.86100m:1:33.98
DISRiemke BosmaAZ&PC1:47.799902202
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 22
31-10-2010 - 16:45
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas KrafftAqua-Novio ´9459.42930319559.77
50m:27.85100m:59.77
2.Chris BernardAZ&PC59.0090073491:00.08
50m:27.81100m:1:00.08
3.Tom BrouwersRZC1:00.7294020271:00.87
50m:28.99100m:1:00.87
4.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:03.0395014031:01.45
50m:28.50100m:1:01.45
5.Arjan BaronDAW-Finenzo1:00.6591000671:03.16
6.Daan GlorieHet Y1:04.6088011151:03.95
50m:30.20100m:1:03.95
7.Martijn van TrichtAqua-Novio ´941:06.9891035811:07.17
50m:30.95100m:1:07.17
8.Donny van den BoschAquarijn1:06.4995020011:07.68
50m:30.58100m:1:07.68
9.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:06.6895000211:08.57
50m:31.26100m:1:08.57
10.Jan PeereboomDAW-Finenzo1:12.3695013711:09.73
50m:32.89100m:1:09.73
11.Jorgos SkotadisRacing Club1:12.4298033171:10.26
50m:32.39100m:1:10.26
12.Fergil HestermanHet Y1:11.3993001871:11.70
50m:32.70100m:1:11.70
13.Jonne SchaafsmaRacing Club1:17.5098007451:15.91
50m:35.17100m:1:15.91
14.Krijn de KievitRacing Club1:20.6197002771:17.45
50m:35.47100m:1:17.45
15.Navin KeizerDe Dolfijn1:21.0397013371:21.68
50m:37.18100m:1:21.68
16.Timos SkotadisRacing ClubNT98046151:24.80
50m:37.96100m:1:24.80