LIMIETWEDSTRIJD EINDHOVEN kb
Eindhoven (NED),    17.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 19. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 20. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 22. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 26. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 27. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 28. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 31. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 32. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 13:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel            29.83 9303976      29.56           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     30.72 9500752      32.02           
  3. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          33.64 9301772      32.38           
  4. Nienke Pranger                de Zeehond '73           33.86 9701612      33.07           
  5. Dieudonnée Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen     32.93 9600982      33.27           
  6. Yasmin Esser                  Zeester Meerval          33.85 9703924      33.78           
  7. Fiona Meuffels                Patrick                  35.25 9504366      34.18           
  8. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.89 9105162      34.60           
  9. Michelle Meusen               RZL                      34.04 9400852      34.61           
 10. Simone Soudant                Z&PV Nuenen              36.67 9500430      35.12           
 11. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.29 9303332      35.41           
 12. Petra Schuivens               Tritium (SG)             34.84 9305036      35.72           
 13. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen     35.99 9802962      35.93           
 14. Lisa van Casteren             Zeester Meerval          36.78 9403552      36.02           
 15. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           36.41 9502394      36.22           
 16. Joelle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 9702464      36.82           
 17. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen              34.95 9505430      37.16           
 18. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  38.26 9501356      37.21           
 19. Brigit Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen     37.11 9800216      37.30           
 20. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     35.80 9503450      37.35           
 21. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          38.40 9601286      38.38           
 22. Iris van de Crommert          Zeester Meerval          40.58 9801782      38.56           
 23. Laura van der Aalst           Kimbria                  39.56 9000006      38.71           
 24. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     38.33 9202912      39.00           
 25. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              38.72 9702982      39.10           
 26. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  38.57 9401286      39.21           
 27. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     40.33 9404962      39.55           
 28. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             40.86 9801174      39.93           
 29. Laura van Sabben              De Schelde               41.68 9804332      39.99           
 30. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          40.82 9802120      40.24           
 31. Claire van den Berg           Zeester Meerval          41.12 9800752      40.64           
 32. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              43.24 9606048      41.64           
 33. Denise Craenen                Hellas-Glana             42.77 9900040      41.66           
 34. Kyra Jongman                  Zeester Meerval          43.08 9902688      41.94           
 35. Jose Emmink                   ZPC Bikkel Hoogeveen     44.26 9902446      43.33           
 36. Eileen Kremer                 ZPC Bikkel Hoogeveen     45.20 9902034      46.11           
 37. Hilde Scheele                 De Schelde               48.04 9903276      48.01           
 38. Chaymae Aaloul                VZC  E&P                 48.15 9702304      48.13           
 39. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     47.56 9902186      49.52           
 40. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     53.26 9904044      53.37           
AFGE Colet Claessens               Z&PV Nuenen              32.33 9405182                      
AFGE Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     35.57 9403792                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 13:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Dinkelberg               ZV Vlaardingen-Schie     28.26 9300773      28.12           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.72 8402089      28.20           
  3. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             30.16 9104841      29.87           
  4. Christiaan Fusers             De Roersoppers           29.72 8700977      30.07           
  5. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  31.06 9304385      30.68           
  6. Simon van den Broek           Tritium (SG)             31.06 9302383      30.86           
  7. Ramon Verhulst                Hieronymus               31.16 9601751      31.32           
  8. Cees van der Heide            de Zeehond '73           32.29 9503967      31.81           
  9. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch     32.92 9502123      32.14           
 10. Stefan Roovers                De Stormvogel            28.84 9102753      32.15           
 11. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     31.33 8900033      32.35           
 12. Wesley Beck                   Hieronymus               31.69 9302123      32.48           
 13. Fabian Sebregts               Hieronymus               33.80 9500689      32.75           
 14. Vincent Dermaux               Hieronymus               34.15 9600599      33.20           
 15. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             34.41 9701577      33.46           
 16. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  35.72 9306693      34.10           
 17. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     38.07 9405739      36.70           
 18. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen              38.89 9701837      39.05           
 19. Kalle van Gemert              De Stormvogel            38.86 9801259      39.14           
 20. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              39.73 9701099      39.45           
 21. Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen     42.11 9801147      40.94           
 22. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     47.42 9703861      43.61           
AFGE Karim El Samman               Tritium (SG)             41.21 9505707                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
17-10-2010 - 13:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josse Marsman                 Njord                    38.42 0000722      40.32           
  2. Robin Goossens                Z&PV Nuenen              41.57 0003128      41.64           
  3. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade          43.58 0002440      43.38           
  4. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              45.94 0100434      44.61           
  5. Anouk Verhoeven               Njord                    43.92 0000544      45.95           
  6. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     44.64 0000524      46.71           
  7. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     44.98 0001034      46.84           
  8. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     49.26 0003166      48.67           
  9. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     47.74 0100546      49.24           
 10. Floor Ketting                 Eiffel Swimmers PSV      52.74 0102358      55.03           
 11. Anouk Geyselaers              Kimbria                  59.42 0100976      55.34           
 12. Puk Schoonderbeek             VZC  E&P                 59.84 0101242      56.76           
 13. Mette Marsman                 Njord                  1:05.60 0200380      56.84           
 14. Vera Weyzen                   Kimbria                  55.82 0100980      59.63           
 15. Joelle Poldervaart            Njord                    59.93 0100670      59.97           
 16. Meike Simons                  Eiffel Swimmers PSV      59.16 0201184    1:01.62           
 17. Emma Meerbeek                 VZC  E&P               1:15.23 0100660    1:10.50           
 DIS Marit van Kooten              VZC  E&P                 56.60 0001542                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
17-10-2010 - 13:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     41.31 0000267      40.61           
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             40.01 0000593      41.28           
  3. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:00.00 0101501      49.05           
  4. Toby van Triest               Eiffel Swimmers PSV      57.60 0003413      50.64           
  5. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:00.00 0200151      57.19           
  6. Luka Bouwman                  Eiffel Swimmers PSV    1:00.32 0201119      58.83           
 DIS Otto Pranger                  de Zeehond '73           40.98 0000007                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
 DIS Danny Seising                 VZC  E&P                 54.70 0200081                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
 DIS Arthur v.d. Put               Eiffel Swimmers PSV      56.80 0201015      58.03           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Jan-Willem Topfer             Eiffel Swimmers PSV    1:04.07 0101825    1:04.79 RH        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Andy van Poll                 De Roersoppers         1:00.00 0200493    1:06.49           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Ludovic D'Hert                Eiffel Swimmers PSV      58.36 0200735                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 13:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              26.61 8801698      26.76           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            26.77 9303976      27.04           
  3. Nelly Velthuijs               Njord                    27.77 9404028      28.11           
  4. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             27.50 9403432      28.19           
  5. Danielle v.d. Veer            DE ROG                   28.84 9301804      28.34           
  6. Sabine Klesman                De Roersoppers           28.23 9202860      28.46           
  7. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             28.99 9702110      28.59           
  8. Marsha Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen     29.39 9503552      28.71           
  9. Nikki Burcksen                Hieronymus               29.66 9701424      29.08           
 10. Denise Austen                 RZ                       28.25 9303778      29.16           
 11. Marissa Minkman               Hieronymus               29.02 9306054      29.17           
 12. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              29.74 9505044      29.30           
 13. Lisa van Casteren             Zeester Meerval          30.02 9403552      29.54           
 14. Savannah Leenheer             De Stormvogel            28.55 9603072      29.61           
 15. Renske Venner                 RZL                      29.49 9008012      29.93           
 16. Bente Seijkens                Hellas-Glana             31.68 9802832      29.96           
 17. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          29.68 8403078      29.98           
 18. Rozemarijn Erdbrink           VZC  E&P                 29.93 9300232      29.99           
 19. Danique Scheepers             DE ROG                   29.60 9700836      30.08           
 20. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          31.29 9802528      30.18           
 21. Rebecca Jager                 Oldambt                  32.10 9800402      30.25           
 22. Emy Liebregts                 Njord                    30.52 9505020      30.31           
 23. Janina Beckers                Eurode Kerkrade          30.58 9800574      30.36           
 24. Maaike Knops                  RZL                      30.21 9404018      30.38           
 25. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade          30.47 9602154      30.41           
 26. Senna Pols                    de Zeehond '73           31.08 9700012      30.44           
 27. Hilde vd Schans               DE ROG                   30.56 9502710      30.52           
 28. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch     32.31 9502958      30.59           
 29. Danique Ubags                 ZON/S&S                  30.55 9003780      30.85           
     Celina Austen                 RZ                       30.86 9602056      30.85           
 31. Xandra Blaauw                 Njord                    31.00 9703580      30.90           
     Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      30.90           
 33. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              31.00 9601814      30.93           
 34. Daniëlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen     30.04 9402634      30.95           
     Ilse van der Heijden          Njord                    30.79 9402878      30.95           
 36. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert           32.25 9403584      31.01           
 37. Christa Schuivens             Tritium (SG)             30.60 9603730      31.04           
 38. Linda Dehing                  RZ                       30.45 9400022      31.09           
 39. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  31.54 9401286      31.21           
 40. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     31.99 9702664      31.28           
 41. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen              31.52 9307220      31.35           
 42. Charessa Feider               Tritium (SG)             31.00 9404340      31.53           
 43. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              31.46 9702866      31.57           
 44. Emmely Toonen                 Tritium (SG)             32.00 9603374      31.70           
 45. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen     31.57 9700954      31.75           
     McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade          33.38 9805438      31.75           
 47. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade          33.61 9804668      31.76           
 48. Joelle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 9702464      31.77           
 49. Serafina Vlijt                De Roersoppers           31.32 9801142      31.94           
 50. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval          31.71 9702092      32.03           
 51. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  31.86 9702638      32.12           
 52. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch     32.02 8302552      32.33           
 53. Evie Suijkerbuijk             Hieronymus               32.02 9605858      32.49           
 54. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          32.96 9802120      32.62           
 55. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch     32.91 9601820      32.63           
 56. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen     32.02 9702340      32.70           
 57. Esra Hoogeveen                ZPC Bikkel Hoogeveen     32.86 9800946      32.75           
 58. Dianne Nien                   RZ                       31.57 7100452      32.76           
 59. Iris van de Crommert          Zeester Meerval          33.48 9801782      32.86           
 60. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  33.40 9600590      33.23           
 61. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     33.74 9404154      33.25           
 62. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert           33.67 9701632      33.27           
 63. Anne van Thuijl               ZPC Nederweert              NT 9108426      33.34           
 64. Maaike de Beer                Zeester Meerval          33.98 9702504      33.41           
 65. Myrthe Simons                 ZON/S&S                  34.85 9704330      33.46           
 66. Noor Uiterwijk Winkel         ZPC Bikkel Hoogeveen     34.02 9800556      33.52           
 67. Simone van den Elzen          BZV 's-hertogenbosch     32.70 9701980      33.55           
 68. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     34.21 9604126      33.68           
 69. Anne van Asperen              ZPC Bikkel Hoogeveen     32.74 9800308      33.75           
 70. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                  35.22 9403984      34.06           
 71. Charissa Drost                Hellas-Glana             35.70 9704750      34.14           
 72. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     34.16 9704548      34.17           
 73. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              34.67 9900856      34.29           
 74. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig     38.08 9801108      34.37           
 75. Vivian Hermans                ZPC Nederweert           35.53 9803410      34.47           
 76. Anne van Casteren             Zeester Meerval          35.08 9601288      34.76           
 77. Romy Kruizinga                ZPC Bikkel Hoogeveen     35.23 9803288      34.85           
 78. Claudia de Buck               De Schelde               35.26 9801810      35.20           
 79. Maritte Pisters               Zeester Meerval          34.82 9802190      35.56           
 80. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade             NT 9900438      36.05           
 81. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     37.36 9904046      36.20           
 82. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           36.89 9901932      37.17           
 83. Amber van de Kraats           VZC  E&P                 38.02 9900236      37.66           
 84. Mariecke de Beer              ZON/S&S                  37.08 9900524      37.67           
 85. Lisa Truijen                  ZPC Nederweert           39.83 9701942      37.94           
 86. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana             38.89 9900398      38.50           
 87. Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen     36.51 9900966      38.73           
 88. Melanie Franssens             De Schelde               38.53 9902242      39.45           
 89. Chaymae Aaloul                VZC  E&P                 39.99 9702304      40.41           
 90. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     45.89 9904044      44.57           
 DIS Nicole Lora                   Kimbria                  33.45 9703894                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Jessica Manders               Z&PV Nuenen              31.13 9604004                      
AFGE Nadien van Lang               Njord                    31.39 9702012                      
AFGE Larissa Dirchs                RZL                      41.38 9604726                      
AFGE Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     31.09 9402102                      
AFGE Lieke Schors                  RZL                      34.29 9802024                      
AFGE Rianne de Croock              Eurode Kerkrade          36.47 9801466                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 13:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.17 8402089      24.36           
  2. Lars Rongen                   BZV 's-hertogenbosch     25.32 8902635      24.42           
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             24.44 9304079      24.87           
  4. Mike Schel                    NDD                      26.54 9403279      26.13           
  5. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.41 9103401      26.18           
  6. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     26.73 9504297      26.37           
  7. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade          26.39 9400341      26.45           
  8. Glenn Rompelberg              Kimbria                  26.86 9303807      26.77           
  9. Wesley Beck                   Hieronymus               27.25 9302123      27.29           
 10. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen     27.26 9603447      27.38           
 11. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen     26.26 9500523      27.58           
 12. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  27.23 9306693      27.81           
 13. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             27.87 9501965      27.87           
 14. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          29.00 9601033      28.10           
 15. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     28.02 9203627      28.12           
 16. Andy van Akkeren              Hieronymus               29.04 9505381      28.13           
 17. Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      28.26           
 18. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert           29.85 9405283      28.42           
 19. Remco van Velzen              de Zeehond '73           28.39 9800011      28.79           
 20. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     28.90 9406127      28.80           
 21. Fabian Sebregts               Hieronymus               29.16 9500689      28.85           
 22. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch     33.83 9503051      29.18           
 23. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen              28.95 9502291      29.39           
 24. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.60 9204443      29.44           
     Jordy Severins                Eurode Kerkrade          30.13 9800559      29.44           
 26. Jelle Nap                     VZC  E&P                 29.59 9502875      29.63           
 27. Joop Truijen                  ZPC Nederweert           29.61 9401111      29.64           
 28. Marco Wams                    ZPC Bikkel Hoogeveen     29.52 9602081      29.92           
 29. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     32.29 9405739      30.20           
 30. Gauke Eilander                ZPC Bikkel Hoogeveen     30.18 9800603      30.57           
 31. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                  32.11 9600629      30.77           
 32. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     31.03 9602921      31.52           
 33. Thijs Oost                    ZPC Bikkel Hoogeveen     32.86 9601419      32.01           
 34. Leroy van Ooijik              VZC  E&P                 33.36 9800361      33.28           
 35. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen              33.66 9701837      33.33           
 36. Ruben Nap                     VZC  E&P                 32.14 9800213      33.59           
 37. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             34.60 9900225      35.25           
 38. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade          35.64 9903459      35.97           
 39. Roel Wijnands                 De Roersoppers           37.67 9901877      38.50           
 40. Joshua Sinkiewicz             ZON/S&S                  35.12 9900431      38.63           
NG.Z Jos van Herk                  VZC  E&P                 36.01 9803037                      
AFGE Sander van Bentum             Hieronymus               30.36 9602391                      
AFGE Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade          36.92 9800427                      
AFGE Reuben Smits                  Eurode Kerkrade          36.58 9800055                      
AFGE Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade          28.00 9401797                      
AFGE Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade          38.31 9902093                      
AFGE Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch     32.64 9701593                      
AFGE Mart Baert                    BZV 's-hertogenbosch     31.12 9000093                      
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana             27.23 9503663                      
AFGE Caio Passos-newman            Kimbria                  34.45 9801043                      
AFGE Martijn Mechielsen            De Stormvogel            29.67 9001933                      
AFGE Laurence Smits                Eurode Kerkrade          28.42 9500007                      
AFGE Jeroen de Croock              Eurode Kerkrade             NT 9702025                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 13:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                  33.93 0000074      33.06           
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade          35.45 0000514      35.11           
  3. Anouk Verhoeven               Njord                    37.42 0000544      37.63           
  4. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade          39.43 0002442      37.82           
  5. Babet Kruger                  VZC  E&P                 38.71 0003390      37.93           
  6. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     40.18 0000524      38.14           
  7. Amy Verhouden                 Eiffel Swimmers PSV      42.10 0101400      38.59           
  8. Indy Jongman                  Zeester Meerval          40.02 0100528      38.86           
  9. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen              43.39 0002388      39.84           
 10. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade          41.60 0101408      40.78           
 11. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          41.81 0200078      41.07           
 12. Lisanne Seising               VZC  E&P                 41.86 0002084      41.78           
 13. Anouk van der Wielen          Heldense Zwemverenig     45.26 0101514      43.74           
 14. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             43.20 0100268      43.75           
 15. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     42.79 0100546      43.77           
 16. Laura Schinkel                VZC  E&P                 41.80 0100860      44.12           
 17. Vera Weyzen                   Kimbria                  46.53 0100980      44.89           
 18. Shirley Arts                  Eiffel Swimmers PSV      47.04 0101402      44.91           
 19. Puk Schoonderbeek             VZC  E&P                 51.02 0101242      45.26           
 20. Anouk Geyselaers              Kimbria                  45.36 0100976      45.74           
 21. Marit van Kooten              VZC  E&P                 49.22 0001542      47.57           
 22. Sanne Zitter                  VZC  E&P                 49.36 0003352      48.25           
 23. Chanour Mercelina             De Roersoppers           52.47 0101374      49.29           
 24. Mahres van Walsem             VZC  E&P                 52.74 0100688      51.32           
 25. Joelle Poldervaart            Njord                    53.06 0100670      53.29           
 26. Mette Marsman                 Njord                  1:13.98 0200380      57.10           
 DIS Emma Meerbeek                 VZC  E&P               1:00.76 0100660                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     50.02 0200550      47.67           
        AK - Na het beëindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
AFGE Rachelle Franken              Eurode Kerkrade          48.86 0003752                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 13:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     35.21 0000263      34.41           
  2. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     33.73 0000267      34.43           
  3. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             35.79 0000593      34.91           
  4. Otto Pranger                  de Zeehond '73           34.63 0000007      35.41           
  5. Milo Simons                   ZON/S&S                  35.67 0000513      35.62           
  6. Xander v.d. Plas              Eiffel Swimmers PSV      36.35 0101029      37.32           
  7. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade          38.13 0000297      38.86           
  8. Twan Swagten                  De Roersoppers           48.97 0001123      42.27           
  9. Mathijs Verdonck              Eiffel Swimmers PSV      39.43 0101685      45.23           
 10. Tim van Poll                  De Roersoppers           51.33 0101501      46.61           
 11. Ivar Koevoet                  Njord                    51.43 0200185      47.99           
 12. Danny Seising                 VZC  E&P                 54.67 0200081      48.31           
 13. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:00.00 0200151      53.14           
 14. Andy van Poll                 De Roersoppers         1:00.07 0200493      58.50           
 DIS Niels de Boer                 Eurode Kerkrade          41.74 0001977                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade          45.62 0200157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 13:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               de Zeehond '73           28.62 9600604      27.89           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            29.98 9303976      29.82           
  3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          30.40 9602580      30.14           
  4. Savannah Leenheer             De Stormvogel            31.98 9603072      30.85           
  5. Danique Agterberg             Hellas-Glana             30.63 9401054      31.01           
  6. Chantal Willems               Tritium (SG)             31.16 9105482      32.02           
  7. Bo Verhoeven                  Njord                    34.68 9801562      32.78           
  8. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     32.62 9105162      33.14           
  9. Svenja Zonneveld              RZ                       32.13 9301096      33.16           
 10. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  35.43 9501356      34.27           
 11. Samantha Boef                 de Zeehond '73           33.81 9702840      34.36           
 12. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              36.15 9505044      34.67           
 13. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     33.19 9503450      34.71           
 14. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert           34.76 9403584      35.12           
 15. Meggie Schreppers             Kimbria                  33.86 9400512      35.53           
 16. Elske Eikholt                 Tritium (SG)             36.57 9305032      35.57           
 17. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           34.24 9700032      35.59           
 18. Joyce Vervoort                Njord                    35.22 9405370      36.14           
 19. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen     35.90 9700944      36.42           
 20. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     36.60 9404962      36.63           
 21. Dianne Nien                   RZ                       35.58 7100452      37.61           
 22. Ankie Meusen                  RZL                      36.08 9302180      38.25           
 23. Chantal Vervoort              Njord                    36.00 9603134      38.47           
 24. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             38.76 9700714      39.03           
 25. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              41.33 9606048      39.20           
 26. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              39.95 9702556      39.62           
 27. Nicole Schoonbeek             Njord                    40.56 9503144      39.91           
 28. Laura van der Aalst           Kimbria                  37.15 9000006      39.98           
 29. Anne van Thuijl               ZPC Nederweert              NT 9108426      40.44           
 30. Kim van der Heijden           Njord                    40.10 9700662      40.80           
 31. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              39.31 9702982      41.14           
 32. Aniek Ketelings               RZ                       45.07 9800588      42.19           
 33. Esmé Setoe                    Z&PV Nuenen              46.49 9904450      42.80           
 34. Annebeth Trepels              Njord                    38.98 9403184      43.72           
 35. Denise Craenen                Hellas-Glana             48.42 9900040      45.55           
 36. Nicole Lora                   Kimbria                  41.43 9703894      45.82           
 37. Esmee Strieder                Njord                       NT 9902256      47.05           
 38. Fleur Mom                     ZON/S&S                  57.76 9805352      47.96           
 39. Laura van Sabben              De Schelde               48.70 9804332      48.14           
 40. Mariecke de Beer              ZON/S&S                  47.36 9900524      48.55           
 41. Melanie Franssens             De Schelde               45.73 9902242      51.24           
 42. Beau Geenen                   RZL                      52.70 9902320      51.29           
 43. Annick Meertens               De Schelde               59.97 9804330      54.34           
 44. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     52.64 9902186    1:01.27           
 DIS Sofie Nooijen                 Zeester Meerval          38.12 9702092                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     36.57 9403792                      
AFGE Lieke Schors                  RZL                      40.74 9802024                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 13:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Eltink                  NDD                      27.68 9100589      27.32           
  2. Alain Dassen                  Kimbria                  27.92 9203459      28.24           
  3. Simon van den Broek           Tritium (SG)             27.80 9302383      28.40           
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers           27.99 8903247      28.44           
  5. Stefan Roovers                De Stormvogel            28.56 9102753      28.46           
  6. Stijn Agten                   RZL                      28.32 8700037      29.06           
  7. Peter Bernsen                 DE ROG                   29.44 6301119      29.26           
  8. Robin Eltink                  NDD                      29.01 9406147      29.91           
  9. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             28.35 9104841      30.05           
 10. Ramon Verhulst                Hieronymus               29.96 9601751      30.33           
 11. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  29.57 9304385      30.49           
 12. Cees van der Heide            de Zeehond '73           32.11 9503967      30.73           
 13. Wesley Beck                   Hieronymus               31.19 9302123      30.84           
 14. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     30.54 8900033      31.09           
 15. Dick Duisters                 RZL                      30.01 9107427      31.18           
 16. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     32.49 9406127      31.73           
 17. Remco van Velzen              de Zeehond '73           31.28 9800011      32.04           
 18. Bart de Heer                  Hellas-Glana             31.10 9500359      32.21           
 19. Jim Ketelings                 RZ                       32.39 9403901      32.35           
 20. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  31.67 9306693      32.87           
 21. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             35.02 9701577      33.19           
 22. Ivo Grosveld                  RZL                      35.02 9702483      33.44           
 23. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     33.52 9204443      33.67           
 24. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch     36.16 9601463      35.67           
 25. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     39.64 9602921      35.95           
 26. Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch     37.51 9602443      36.93           
 27. Jordi van Akkeren             Hieronymus               38.97 9604705      37.00           
 28. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              38.07 9701099      37.05           
 29. Kalle van Gemert              De Stormvogel            38.20 9801259      37.09           
 30. Bart Köhlen                   Hellas-Glana             37.73 9802453      37.34           
 31. Rens Hoofs                    Racing Club              40.84 9800161      38.33           
 32. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert           40.84 9605095      38.48           
 33. Jos van Herk                  VZC  E&P                 42.48 9803037      38.55           
 34. Rick Paardekooper             VZC  E&P                 43.76 9701321      40.78           
 35. Sven Geenen                   RZL                      48.03 9802695      45.86           
AFGE Caio Passos-newman            Kimbria                  42.62 9801043                      
AFGE Karim El Samman               Tritium (SG)             32.96 9505707                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Dames, 50m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             35.52 9403432      36.31           
  2. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch     36.30 9405634      36.41           
  3. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade          36.83 9504690      36.97           
  4. Rozemarijn Erdbrink           VZC  E&P                 37.86 9300232      37.06           
  5. Rebecca Jager                 Oldambt                  39.16 9800402      38.44           
  6. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              38.03 9601814      38.48           
  7. Naomi Feider                  Tritium (SG)             41.30 9107956      39.17           
  8. Nelly Velthuijs               Njord                    38.48 9404028      39.52           
     Renske Venner                 RZL                      37.77 9008012      39.52           
 10. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     39.60 9702664      39.68           
 11. Lisa van Casteren             Zeester Meerval          39.25 9403552      39.97           
 12. Ilse van der Heijden          Njord                    39.70 9402878      40.07           
 13. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  39.82 9303332      40.54           
 14. Petra Schuivens               Tritium (SG)             39.30 9305036      40.70           
 15. Nikki Burcksen                Hieronymus               41.67 9701424      40.83           
 16. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  43.10 9702638      41.27           
 17. Shauny Feider                 Tritium (SG)             44.64 9305940      42.08           
 18. Karin Bongers                 RZL                      39.09 9303800      42.42           
 19. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  41.86 9600590      42.50           
 20. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              41.91 9702866      42.61           
 21. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     41.22 9602096      42.68           
 22. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     43.00 9604126      43.04           
 23. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     44.01 9704548      43.17           
 24. Xandra Blaauw                 Njord                    42.36 9703580      43.21           
 25. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     43.00 9202912      43.59           
     Jacqueline Teley              RZL                      45.27 9405944      43.59           
 27. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             44.51 9902072      43.61           
 28. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     43.22 9404154      43.84           
 29. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                  47.16 9403984      43.87           
 30. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          42.39 9802120      44.06           
 31. Maaike de Beer                Zeester Meerval          45.58 9702504      44.23           
 32. Esra Hoogeveen                ZPC Bikkel Hoogeveen     45.37 9800946      44.32           
 33. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  41.76 9401286      44.35           
 34. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          46.37 9700778      44.38           
 35. Laura van der Aalst           Kimbria                  44.76 9000006      44.57           
 36. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          46.74 9801458      44.94           
 37. Iris van de Crommert          Zeester Meerval          50.05 9801782      45.04           
 38. Evie Suijkerbuijk             Hieronymus               45.13 9605858      45.15           
 39. Chantal van de Kraats         VZC  E&P                 45.29 9600280      45.22           
 40. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              45.19 9900856      45.41           
 41. Anneloes Meijers              De Roersoppers           48.83 9704322      45.99           
 42. Claire van den Berg           Zeester Meerval          45.94 9800752      46.01           
 43. Myrthe Simons                 ZON/S&S                  44.34 9704330      46.06           
 44. Kyra Jongman                  Zeester Meerval          48.09 9902688      47.16           
     Noor Uiterwijk Winkel         ZPC Bikkel Hoogeveen     46.90 9800556      47.16           
 46. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     49.09 9904046      47.19           
 47. Claudia de Buck               De Schelde               46.73 9801810      47.44           
 48. Mariecke de Beer              ZON/S&S                  47.64 9900524      47.62           
 49. Celine Jansen                 De Roersoppers           48.92 9705404      47.86           
 50. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana             46.59 9900398      48.03           
 51. Shania Visser                 RZ                       54.34 9902794      49.21           
 52. Amber van de Kraats           VZC  E&P                 50.57 9900236      49.42           
 53. Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen     47.93 9900966      49.67           
 54. Nicole Lora                   Kimbria                  47.09 9703894      49.72           
 55. Ely van Kraaij                Zeester Meerval          56.21 9901050      52.30           
 DIS Larissa Zegers                RZ                       54.49 9902788                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Chaymae Aaloul                VZC  E&P                 48.95 9702304      49.56           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Nadien van Lang               Njord                    47.26 9702012                      
AFGE Jessica Manders               Z&PV Nuenen              41.61 9604004                      
AFGE Larissa Dirchs                RZL                      50.67 9604726                      
AFGE Hannah Billman                Eurode Kerkrade          48.48 9800576                      
AFGE Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     40.35 9402102                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Heren, 50m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de Bruijn                Hieronymus               30.38 9205151      30.19           
  2. Bart van der Aar              BZV 's-hertogenbosch     31.02 8900005      31.02           
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             32.98 9304079      33.68           
  4. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              34.54 9502293      34.14           
  5. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch     35.07 9401365      35.04           
  6. Fabian Sebregts               Hieronymus               38.30 9500689      35.65           
  7. Glenn Rompelberg              Kimbria                  36.51 9303807      37.37           
  8. Vincent Dermaux               Hieronymus               38.51 9600599      38.29           
  9. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen              40.63 9502291      39.46           
 10. Dylan Wolters                 Hellas-Glana             41.74 9800287      40.49           
 11. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     45.75 9701649      43.86           
 12. Joshua Sinkiewicz             ZON/S&S                  45.67 9900431      44.96           
 13. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     47.21 9703861      47.69           
 14. Joost Paardekooper            VZC  E&P                 55.51 9900197      54.53           
AFGE Martijn Mechielsen            De Stormvogel            34.46 9001933                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 14:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Goossens                Z&PV Nuenen              47.37 0003128      46.37           
  2. Indy Jongman                  Zeester Meerval          48.59 0100528      48.55           
  3. Laura Schinkel                VZC  E&P                 55.20 0100860      49.70           
  4. Simone Gorren                 Z&PV Nuenen              50.72 0001742      50.69           
  5. Lisanne Seising               VZC  E&P                 53.05 0002084      50.70           
  6. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              54.49 0100434      51.44           
  7. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen              54.43 0002388      53.75           
  8. Mahres van Walsem             VZC  E&P                 59.32 0100688      55.66           
  9. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             54.89 0100268      56.77           
 10. Anouk van der Wielen          Heldense Zwemverenig     56.19 0101514      57.54           
 11. Chanour Mercelina             De Roersoppers           59.05 0101374      58.27           
 12. Vera Weyzen                   Kimbria                  59.09 0100980    1:00.44           
 13. Joelle Poldervaart            Njord                  1:02.51 0100670    1:01.51           
 14. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:04.39 0100976    1:01.90           
 15. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     59.11 0200550    1:02.29           
 16. Sanne Zitter                  VZC  E&P               1:04.16 0003352    1:03.06           
 17. Emma Meerbeek                 VZC  E&P               1:03.13 0100660    1:03.55           
 18. Mette Marsman                 Njord                  1:18.48 0200380    1:10.42           
AFGE Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     51.27 0001034                      
AFGE Rachelle Franken              Eurode Kerkrade          55.59 0003752                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             45.91 0000593      45.74           
  2. Milo Simons                   ZON/S&S                  47.30 0000513      47.15           
  3. Tim van Poll                  De Roersoppers           54.55 0101501      54.70           
  4. Danny Seising                 VZC  E&P                 55.51 0200081      54.99           
  5. Ivar Koevoet                  Njord                    57.11 0200185    1:02.82           
  6. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:00.00 0200151    1:03.45           
  7. Andy van Poll                 De Roersoppers         1:00.00 0200493    1:04.56           
AFGE Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade        1:01.36 0200157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            2:38.95 9502972    2:33.89           
            34.40  1:14.31  1:54.81  2:33.89
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:37.84 9701232    2:34.59           
            33.73  1:12.51  1:53.02  2:34.59
  3. Fiona Meuffels                Patrick                3:15.27 9504366    2:59.41           
            36.91  1:23.19  2:11.78  2:59.41
  4. Charessa Feider               Tritium (SG)           3:10.00 9404340    3:01.65           
            37.23  1:23.04  2:11.28  3:01.65
  5. Maritte Pisters               Zeester Meerval        3:16.65 9802190    3:21.58           
            41.81  1:32.77  2:26.63  3:21.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            2:10.28 9302135    2:10.15           
            28.91  1:02.62  1:36.86  2:10.15
  2. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:25.48 9501965    2:20.65           
            32.33  1:08.59  1:45.04  2:20.65
  3. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:30.72 9500523    2:33.72           
            32.49  1:10.86  1:51.88  2:33.72
  4. Bas de Bruijn                 Hieronymus             3:35.55 9402509    2:40.32           
            34.51  1:15.08  1:57.52  2:40.32
  5. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                2:48.13 9600629    2:53.03           
            35.62  1:19.06  2:06.00  2:53.03
  6. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            3:21.56 9801185    3:05.60           
            37.35  1:26.81  2:17.15  3:05.60
  7. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:30.39 9800247    3:18.46           
            43.16  1:34.01  2:29.01  3:18.46
  8. Rick Paardekooper             VZC  E&P               3:57.72 9701321    3:50.04           
            46.34  1:45.79  2:48.18  3:50.04
 DIS Christiaan Fusers             De Roersoppers         2:25.71 8700977                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:27.88 9204409    2:24.79           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            31.43  1:06.31  1:44.51  2:24.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 14:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josse Marsman                 Njord                  1:14.58 0000722    1:14.70           
            35.50  1:14.70
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:18.59 0000514    1:17.12           
            37.08  1:17.12
  3. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:32.20 0002442    1:27.00           
            41.79  1:27.00
  4. Anouk Verhoeven               Njord                  1:25.39 0000544    1:27.21           
            41.04  1:27.21
  5. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:32.52 0101408    1:31.70           
            44.24  1:31.70
  6. Amy Verhouden                 Eiffel Swimmers PSV         NT 0101400    1:33.75           
            45.44  1:33.75
  7. Lisanne Seising               VZC  E&P               1:35.32 0002084    1:34.01           
            44.92  1:34.01
  8. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig   1:43.82 0003166    1:34.55           
            43.01  1:34.55
  9. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:36.17 0200078    1:36.08           
            45.31  1:36.08
 10. Laura Schinkel                VZC  E&P               1:40.07 0100860    1:36.26           
            47.34  1:36.26
 11. Sanne van Walsem              VZC  E&P               1:33.05 0100686    1:39.14           
            46.91  1:39.14
 12. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)           1:35.34 0100268    1:41.99           
            46.99  1:41.99
 13. Vera Weyzen                   Kimbria                     NT 0100980    1:43.32           
            48.50  1:43.32
 14. Floor Ketting                 Eiffel Swimmers PSV         NT 0102358    1:43.65           
            49.44  1:43.65
 15. Puk Schoonderbeek             VZC  E&P               1:46.34 0101242    1:47.08           
            49.06  1:47.08
 16. Shirley Arts                  Eiffel Swimmers PSV         NT 0101402    1:48.71           
            50.57  1:48.71
 17. Meike Simons                  Eiffel Swimmers PSV         NT 0201184    1:57.88           
            54.74  1:57.88
AFGE Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:26.24 0001034                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 14:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:13.64 0000267    1:17.62           
            37.42  1:17.62
  2. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:16.42 0000007    1:19.64           
            38.69  1:19.64
  3. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:42.43 0001977    1:23.58           
            40.15  1:23.58
  4. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:22.44 0000297    1:26.04           
            39.86  1:26.04
  5. Mathijs Verdonck              Eiffel Swimmers PSV         NT 0101685    1:30.89           
            41.83  1:30.89
  6. Xander v.d. Plas              Eiffel Swimmers PSV         NT 0101029    1:31.59           
            42.95  1:31.59
  7. Toby van Triest               Eiffel Swimmers PSV         NT 0003413    1:44.41           
            48.54  1:44.41
  8. Mike van Kooten               VZC  E&P               2:08.96 0001419    1:49.31           
            49.81  1:49.31
  9. Arthur v.d. Put               Eiffel Swimmers PSV         NT 0201015    1:52.52           
            53.16  1:52.52
 10. Jan-Willem Topfer             Eiffel Swimmers PSV         NT 0101825    1:54.19           
            50.73  1:54.19
 DIS Luka Bouwman                  Eiffel Swimmers PSV         NT 0201119                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Ludovic D'Hert                Eiffel Swimmers PSV         NT 0200735                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Dames, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:02.91 9600604    1:03.27           
            30.54  1:03.27
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:04.68 9303976    1:05.01           
            31.70  1:05.01
  3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:08.00 9602580    1:07.46           
            32.60  1:07.46
  4. Dieudonnée Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.50 9600982    1:08.23           
            33.30  1:08.23
  5. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:09.45 9500752    1:11.35           
            34.39  1:11.35
  6. Nelly Velthuijs               Njord                  1:14.44 9404028    1:12.44           
            35.26  1:12.44
  7. Yasmin Esser                  Zeester Meerval        1:13.29 9703924    1:13.72           
            35.90  1:13.72
  8. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:12.19 9105162    1:14.02           
            35.77  1:14.02
  9. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:15.16 9701612    1:14.08           
            35.78  1:14.08
 10. Marije Dinkelberg             ZV Vlaardingen-Schie   1:14.30 9703192    1:15.72           
            36.79  1:15.72
 11. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.43 9802962    1:15.89           
            36.68  1:15.89
 12. Linda Dehing                  RZ                     1:15.38 9400022    1:16.09           
            37.02  1:16.09
 13. Karin Bongers                 RZL                    1:13.70 9303800    1:16.54           
            36.59  1:16.54
 14. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:17.13 9303332    1:18.64           
            37.77  1:18.64
 15. Brigit Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.31 9800216    1:19.37           
            38.79  1:19.37
 16. Celina Austen                 RZ                     1:19.78 9602056    1:20.18           
            38.60  1:20.18
 17. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:19.33 9501356    1:20.59           
            38.98  1:20.59
 18. Rebecca Jager                 Oldambt                1:21.59 9800402    1:20.73           
            39.76  1:20.73
 19. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:15.15 9305036    1:21.09           
            38.17  1:21.09
 20. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:20.68 9603730    1:21.57           
            39.20  1:21.57
 21. Ilse van der Heijden          Njord                  1:18.78 9402878    1:22.11           
            40.36  1:22.11
 22. Felicia Groenewold            De Schelde             1:23.46 9803240    1:22.48           
            39.94  1:22.48
 23. Anne van Asperen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.97 9800308    1:22.57           
            40.47  1:22.57
 24. Kim van der Heijden           Njord                  1:23.33 9700662    1:23.11           
            40.94  1:23.11
 25. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:23.41 9701632    1:23.13           
            40.97  1:23.13
 26. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:21.22 9702664    1:23.21           
            41.68  1:23.21
 27. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:22.12 9700714    1:23.34           
            40.61  1:23.34
 28. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:23.38 9401286    1:23.98           
            41.09  1:23.98
 29. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:26.98 9801108    1:25.80           
            40.93  1:25.80
 30. Iris van de Crommert          Zeester Meerval        1:29.42 9801782    1:26.15           
            42.20  1:26.15
 31. Shae Bours                    RZ                     1:31.80 9803982    1:27.38           
            43.55  1:27.38
 32. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:23.60 9404154    1:27.46           
            42.16  1:27.46
 33. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:28.79 9900040    1:28.03           
            43.36  1:28.03
 34. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:26.56 9600590    1:28.09           
            42.76  1:28.09
 35. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:28.99 9305032    1:28.91           
            43.39  1:28.91
 36. Nicole Schoonbeek             Njord                  1:29.40 9503144    1:29.29           
            43.05  1:29.29
 37. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:21.11 9202912    1:29.74           
            41.84  1:29.74
 38. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:31.51 9900438    1:31.14           
            44.67  1:31.14
 39. Jose Emmink                   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:38.10 9902446    1:35.14           
            45.08  1:35.14
 40. Ely van Kraaij                Zeester Meerval        1:39.76 9901050    1:36.29           
            46.44  1:36.29
 41. Eileen Kremer                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:39.71 9902034    1:44.28           
            50.63  1:44.28
 42. Melanie Franssens             De Schelde             1:43.67 9902242    1:48.37           
            50.09  1:48.37
 43. Fleur Mom                     ZON/S&S                1:47.74 9805352    1:49.95           
            53.46  1:49.95
 DIS Aniek Ketelings               RZ                     1:35.15 9800588    1:36.62           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.62
AFGE Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:07.71 9405182                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Heren, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             59.33 8402089    1:00.98           
            29.45  1:00.98
  2. Stefan Roovers                De Stormvogel          1:01.61 9102753    1:03.00           
            30.88  1:03.00
  3. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:04.48 9304385    1:05.40           
            31.51  1:05.40
  4. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:02.48 9104841    1:06.41           
            32.59  1:06.41
  5. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.71 9603447    1:08.46           
            33.04  1:08.46
  6. Andy van Akkeren              Hieronymus             1:16.10 9505381    1:13.68           
            36.06  1:13.68
  7. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:14.72 9500359    1:14.12           
            36.35  1:14.12
  8. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert         1:22.34 9605095    1:19.01           
            38.47  1:19.01
  9. Rens Hoofs                    Racing Club            1:22.20 9800161    1:20.44           
            39.56  1:20.44
 10. Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:26.95 9801147    1:23.67           
            40.69  1:23.67
 11. Leroy van Ooijik              VZC  E&P               1:26.36 9800361    1:23.83           
            41.00  1:23.83
 12. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            1:23.17 9701837    1:25.55           
            41.52  1:25.55
 13. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:34.33 9901877    1:37.63           
            46.83  1:37.63
 14. Joost Paardekooper            VZC  E&P               2:02.30 9900197    1:53.97           
            52.29  1:53.97
AFGE Jeroen de Croock              Eurode Kerkrade        1:14.36 9702025                      
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:07.67 9503663                      
AFGE Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:13.79 9500007                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Z&PV Nuenen              58.12 8801698      58.83           
            27.71    58.83
  2. Linda Schellekens             BZV 's-hertogenbosch   1:00.72 8803854    1:00.53           
            29.03  1:00.53
  3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             58.90 9403432    1:01.17           
            28.86  1:01.17
  4. Danielle v.d. Veer            DE ROG                 1:01.95 9301804    1:01.31           
            29.61  1:01.31
  5. Danielle Scheepers            Njord                  1:02.91 9005428    1:02.50           
            30.34  1:02.50
  6. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:03.99 9202860    1:02.81           
            30.49  1:02.81
  7. Maud Hoofs                    Racing Club            1:01.16 9501206    1:03.33           
            30.58  1:03.33
  8. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:03.89 9602806    1:03.41           
            30.15  1:03.41
  9. Aylin van Uffelen             Racing Club            1:02.95 9600352    1:03.74           
            30.69  1:03.74
 10. Svenja Zonneveld              RZ                     1:03.28 9301096    1:04.26           
            31.04  1:04.26
 11. Renske Venner                 RZL                    1:02.46 9008012    1:04.45           
            31.11  1:04.45
 12. Marsha Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.62 9503552    1:04.54           
            30.98  1:04.54
 13. Michelle Meusen               RZL                    1:05.36 9400852    1:04.62           
            30.50  1:04.62
 14. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:04.09 9603072    1:04.87           
            30.92  1:04.87
 15. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:06.50 9505044    1:05.01           
            31.34  1:05.01
 16. Fiona Meuffels                Patrick                1:07.02 9504366    1:05.32           
            31.97  1:05.32
 17. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:07.23 9602154    1:05.76           
            31.38  1:05.76
 18. Hilde vd Schans               DE ROG                 1:07.18 9502710    1:06.09           
            31.75  1:06.09
 19. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:03.92 9105482    1:06.13           
            31.17  1:06.13
 20. Danique Scheepers             DE ROG                 1:05.32 9700836    1:06.17           
            31.91  1:06.17
 21. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:03.57 9701424    1:06.31           
            32.38  1:06.31
 22. Daniëlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.06 9402634    1:06.55           
            32.43  1:06.55
 23. Marije Dinkelberg             ZV Vlaardingen-Schie   1:06.66 9703192    1:06.92           
            33.01  1:06.92
 24. Bo Verhoeven                  Njord                  1:06.02 9801562    1:07.60           
            32.03  1:07.60
 25. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade        1:08.69 8403078    1:07.62           
            33.11  1:07.62
 26. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:07.19 9503450    1:07.76           
            32.84  1:07.76
 27. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:06.10 9403584    1:07.79           
            32.82  1:07.79
 28. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:07.48 9003780    1:08.01           
            32.40  1:08.01
 29. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:09.09 9601814    1:08.08           
            32.96  1:08.08
 30. Bente Seijkens                Hellas-Glana           1:08.39 9802832    1:08.19           
            33.07  1:08.19
 31. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch   1:14.57 9502958    1:08.52           
            32.53  1:08.52
 32. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:08.48 9505430    1:08.78           
            33.63  1:08.78
 33. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.80 9700954    1:09.15           
            33.58  1:09.15
 34. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:09.94 9606048    1:09.20           
            33.42  1:09.20
 35. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:08.89 9805438    1:09.21           
            33.66  1:09.21
 36. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:06.95 9107956    1:09.47           
            32.68  1:09.47
 37. Brighid van Uffelen           Racing Club            1:11.53 9800310    1:09.52           
            33.32  1:09.52
 38. Meggie Schreppers             Kimbria                1:07.07 9400512    1:09.70           
            33.60  1:09.70
 39. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:07.26 9700032    1:09.72           
            33.16  1:09.72
 40. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        1:09.20 9702092    1:09.74           
            33.75  1:09.74
 41. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:10.41 9702866    1:09.88           
            33.88  1:09.88
 42. Samantha Boef                 de Zeehond '73         1:12.07 9702840    1:09.99           
            33.58  1:09.99
 43. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen            1:09.62 9307220    1:10.03           
            33.78  1:10.03
 44. Nathasja Scheepers            DE ROG                 1:06.45 9405048    1:10.61           
            33.40  1:10.61
 45. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:12.69 9801142    1:10.74           
            35.00  1:10.74
 46. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.78 9702340    1:11.37           
            34.27  1:11.37
 47. Joyce Vervoort                Njord                  1:10.82 9405370    1:11.58           
            34.33  1:11.58
 48. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch   1:08.81 8302552    1:11.64           
            34.21  1:11.64
 49. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch   1:15.82 9601820    1:11.88           
            33.99  1:11.88
 50. Esra Hoogeveen                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.25 9800946    1:12.42           
            34.71  1:12.42
 51. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        1:11.11 9804668    1:12.53           
            34.35  1:12.53
 52. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval        1:11.56 9700778    1:12.79           
            34.90  1:12.79
 53. Jacqueline Teley              RZL                    1:10.69 9405944    1:13.27           
            34.96  1:13.27
 54. Chantal van de Kraats         VZC  E&P               1:13.97 9600280    1:13.45           
            36.15  1:13.45
 55. Simone van den Elzen          BZV 's-hertogenbosch   1:11.11 9701980    1:13.49           
            34.98  1:13.49
 56. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.17 9302180    1:13.63           
            35.31  1:13.63
 57. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:12.61 9702638    1:13.71           
            34.62  1:13.71
 58. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:12.02 9602096    1:13.75           
            35.16  1:13.75
 59. Annebeth Trepels              Njord                  1:13.07 9403184    1:13.82           
            35.39  1:13.82
 60. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:14.34 9403984    1:14.55           
            35.84  1:14.55
 61. Chantal Vervoort              Njord                  1:13.78 9603134    1:14.81           
            36.01  1:14.81
 62. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:17.17 9704750    1:15.01           
            35.50  1:15.01
 63. Iris van de Crommert          Zeester Meerval        1:14.26 9801782    1:15.02           
            35.92  1:15.02
 64. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:18.08 9601288    1:15.20           
            35.84  1:15.20
 65. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:15.23 9900856    1:15.46           
            37.54  1:15.46
 66. Anne van Thuijl               ZPC Nederweert              NT 9108426    1:15.75           
            35.39  1:15.75
 67. Anneloes Meijers              De Roersoppers         1:23.28 9704322    1:17.80           
            36.23  1:17.80
 68. Esmee Strieder                Njord                  1:22.57 9902256    1:17.82           
            37.45  1:17.82
 69. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:15.87 9702982    1:18.02           
            38.03  1:18.02
 70. Romy Kruizinga                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.31 9803288    1:18.28           
            38.13  1:18.28
 71. Noor Uiterwijk Winkel         ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.58 9800556    1:18.48           
            36.07  1:18.48
 72. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:18.64 9702556    1:18.85           
            37.42  1:18.85
 73. Maaike de Beer                Zeester Meerval        1:18.48 9702504    1:19.17           
            38.92  1:19.17
 74. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval        1:17.17 9801458    1:19.50           
            38.25  1:19.50
 75. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:15.99 9800752    1:19.67           
            37.97  1:19.67
 76. Laura van Sabben              De Schelde             1:18.68 9804332    1:19.92           
            37.89  1:19.92
 77. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:21.48 9901932    1:20.23           
            38.39  1:20.23
 78. Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.95 9900966    1:20.77           
            38.59  1:20.77
 79. Kyra Jongman                  Zeester Meerval        1:21.60 9902688    1:21.33           
            39.15  1:21.33
 80. Celine Jansen                 De Roersoppers         1:23.82 9705404    1:21.45           
            38.32  1:21.45
 81. Claudia de Buck               De Schelde             1:19.58 9801810    1:21.50           
            40.06  1:21.50
 82. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:19.24 9900524    1:22.69           
            39.82  1:22.69
 83. Nicole Lora                   Kimbria                1:17.97 9703894    1:23.41           
            39.14  1:23.41
 84. Esmé Setoe                    Z&PV Nuenen            1:32.10 9904450    1:26.58           
            41.89  1:26.58
 85. Beau Geenen                   RZL                    1:30.79 9902320    1:27.66           
            40.65  1:27.66
 86. Shania Visser                 RZ                     1:33.26 9902794    1:27.91           
            41.90  1:27.91
 87. Hilde Scheele                 De Schelde             1:30.90 9903276    1:29.35           
            42.80  1:29.35
 88. Annick Meertens               De Schelde             1:34.54 9804330    1:37.05           
            44.98  1:37.05
 89. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig   1:43.23 9904044    1:40.38           
            47.24  1:40.38
 90. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig   1:40.29 9902186    1:45.44           
            47.81  1:45.44
AFGE Meryl Tetelepta               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.29 8704060                      
AFGE Larissa Dirchs                RZL                    1:37.04 9604726                      
AFGE Lieke Schors                  RZL                    1:15.67 9802024                      
AFGE Rianne de Croock              Eurode Kerkrade        1:11.35 9801466                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 14:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Rongen                   BZV 's-hertogenbosch     55.40 8902635      53.64           
            25.57    53.64
  2. Kevin Eltink                  NDD                      54.57 9100589      54.20           
            26.13    54.20
  3. Timo Dinkelberg               ZV Vlaardingen-Schie     54.12 9300773      54.78           
            26.19    54.78
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             55.97 9403511      55.27           
            26.40    55.27
  5. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             54.70 9304079      56.59           
            26.96    56.59
  6. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade          56.42 9400341      57.41           
            28.26    57.41
  7. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     57.81 9504297      57.65           
            27.74    57.65
  8. Willem Jongen                 De Roersoppers           57.48 9103401      57.92           
            28.06    57.92
  9. Cees van der Heide            de Zeehond '73           58.58 9503967      58.12           
            28.31    58.12
 10. Simon van den Broek           Tritium (SG)             56.70 9302383      58.31           
            27.74    58.31
 11. Robin Eltink                  NDD                      58.99 9406147      58.34           
            28.54    58.34
 12. Stijn Agten                   RZL                      56.25 8700037      58.35           
            27.62    58.35
 13. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:00.03 9502293      59.51           
            29.09    59.51
 14. Mike Schel                    NDD                      58.28 9403279      59.77           
            28.91    59.77
 15. Wesley Beck                   Hieronymus               58.70 9302123      59.89           
            28.78    59.89
 16. Peter Bernsen                 DE ROG                   59.21 6301119      59.91           
            28.15    59.91
 17. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.10 8900033      59.96           
            28.71    59.96
 18. Ramon Verhulst                Hieronymus               59.20 9601751      59.98           
            29.33    59.98
 19. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:00.40 9405561    1:00.11           
            28.89  1:00.11
 20. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch   1:03.33 9502123    1:00.54           
            28.90  1:00.54
 21. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:00.54 9501965    1:00.55           
            29.28  1:00.55
 22. Glenn Rompelberg              Kimbria                  59.39 9303807    1:00.75           
            29.52  1:00.75
 23. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:03.13 9601033    1:01.31           
            29.44  1:01.31
 24. Dick Duisters                 RZL                      59.03 9107427    1:01.66           
            29.40  1:01.66
 25. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:02.45 9306693    1:02.19           
            29.48  1:02.19
 26. Fabian Sebregts               Hieronymus             1:03.54 9500689    1:02.80           
            29.81  1:02.80
 27. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:04.09 9800559    1:03.02           
            30.49  1:03.02
 28. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:02.87 9502291    1:03.46           
            30.72  1:03.46
 29. Vincent Dermaux               Hieronymus             1:04.07 9600599    1:03.83           
            30.60  1:03.83
     Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:02.44 9800011    1:03.83           
            30.52  1:03.83
 31. Jelle Nap                     VZC  E&P               1:04.05 9502875    1:04.06           
            30.74  1:04.06
 32. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:03.95 9401111    1:04.45           
            31.11  1:04.45
 33. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert         1:08.23 9405283    1:04.56           
            30.79  1:04.56
 34. Marco Wams                    ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.64 9602081    1:04.71           
            30.92  1:04.71
 35. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:07.64 9701577    1:04.73           
            31.74  1:04.73
 36. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch   1:06.92 9503051    1:05.29           
            31.14  1:05.29
 37. Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch   1:10.02 9602443    1:05.71           
            30.95  1:05.71
 38. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:04.28 9204443    1:06.10           
            31.44  1:06.10
 39. Ivo Grosveld                  RZL                    1:09.92 9702483    1:06.73           
            32.05  1:06.73
 40. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:12.95 9405739    1:06.75           
            32.26  1:06.75
 41. Gauke Eilander                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.96 9800603    1:07.33           
            31.97  1:07.33
 42. Thijs Oost                    ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.45 9601419    1:09.63           
            32.84  1:09.63
 43. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:10.64 9802453    1:10.05           
            33.21  1:10.05
 44. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:11.91 9701099    1:10.33           
            33.61  1:10.33
 45. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:11.56 9801259    1:10.60           
            33.95  1:10.60
 46. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:14.59 9800287    1:11.24           
            35.13  1:11.24
 47. Jordi van Akkeren             Hieronymus             1:11.89 9604705    1:11.37           
            33.73  1:11.37
 48. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:14.92 9602921    1:12.05           
            34.15  1:12.05
 49. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:14.26 9701649    1:14.27           
            35.67  1:14.27
 50. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert         1:16.42 9605095    1:14.96           
            35.63  1:14.96
 51. Dimitri Geers                 De Schelde             1:19.88 9703263    1:15.59           
            36.66  1:15.59
 52. Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.89 9801147    1:15.95           
            35.72  1:15.95
 53. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade        1:20.54 9903459    1:17.77           
            37.56  1:17.77
 54. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:14.76 9900225    1:18.34           
            37.01  1:18.34
 55. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig   1:21.91 9703861    1:23.23           
            37.77  1:23.23
 56. Sven Geenen                   RZL                    1:24.14 9802695    1:25.10           
            40.10  1:25.10
 DIS Luuk Meerten                  De Roersoppers         1:50.00 9903427                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:27.73 9902093                      
AFGE Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:20.84 9800055                      
AFGE Caio Passos-newman            Kimbria                1:15.15 9801043                      
AFGE Martijn Mechielsen            De Stormvogel            57.70 9001933                      
AFGE Sander van Bentum             Hieronymus             1:07.82 9602391                      
AFGE Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade        1:20.92 9800427                      
AFGE Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch   1:19.02 9701593                      
AFGE Mart Baert                    BZV 's-hertogenbosch   1:05.61 9000093                      
AFGE Karim El Samman               Tritium (SG)           1:10.71 9505707                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
17-10-2010 - 15:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:32.32 0002440    1:31.60           
            45.18  1:31.60
  2. Indy Jongman                  Zeester Meerval        1:35.78 0100528    1:34.94           
            46.11  1:34.94
  3. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen            1:38.22 0100434    1:36.52           
            46.52  1:36.52
  4. Sanne van Walsem              VZC  E&P               1:41.68 0100686    1:43.47           
            52.03  1:43.47
  5. Anouk Geyselaers              Kimbria                     NT 0100976    1:58.44           
            57.67  1:58.44
  6. Puk Schoonderbeek             VZC  E&P               1:57.88 0101242    2:10.16           
          1:04.63  2:10.16
AFGE Josse Marsman                 Njord                  1:21.39 0000722                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
17-10-2010 - 15:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:26.57 0000593    1:30.01           
            45.03  1:30.01
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:35.20 0000263    1:30.51           
            44.72  1:30.51
  3. Xander v.d. Plas              Eiffel Swimmers PSV    1:37.89 0101029    1:36.97           
            45.56  1:36.97
  4. Mathijs Verdonck              Eiffel Swimmers PSV    1:42.07 0101685    1:48.69           
            51.66  1:48.69
 DIS Milo Simons                   ZON/S&S                1:35.72 0000513    1:32.43           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.58  1:32.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danielle v.d. Veer            DE ROG                 1:06.64 9301804    1:08.21           
            31.86  1:08.21
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:10.03 9401054    1:09.66           
            32.36  1:09.66
  3. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:08.86 9301772    1:10.27           
            32.70  1:10.27
  4. Marissa Minkman               Hieronymus             1:14.65 9306054    1:13.11           
            33.97  1:13.11
  5. Linda Dehing                  RZ                     1:15.69 9400022    1:16.25           
            35.59  1:16.25
  6. Denise Austen                 RZ                     1:12.61 9303778    1:17.66           
            34.92  1:17.66
  7. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        1:19.16 9601286    1:18.74           
            36.52  1:18.74
  8. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:19.19 9402102    1:19.16           
            34.94  1:19.16
  9. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:23.03 9801142    1:21.02           
            38.86  1:21.02
 10. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:17.95 9501356    1:21.65           
            36.13  1:21.65
 11. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:23.23 9404962    1:22.12           
            38.47  1:22.12
 12. Rebecca Jager                 Oldambt                1:22.32 9800402    1:23.56           
            39.17  1:23.56
 13. Dianne Nien                   RZ                     1:19.29 7100452    1:26.02           
            39.39  1:26.02
 14. Felicia Groenewold            De Schelde             1:21.08 9803240    1:26.48           
            38.87  1:26.48
 15. Xandra Blaauw                 Njord                  1:26.34 9703580    1:27.27           
            39.60  1:27.27
 16. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:24.51 9700944    1:27.87           
            38.49  1:27.87
 17. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:29.75 9702638    1:32.90           
            41.44  1:32.90
     Vivian Hermans                ZPC Nederweert         1:40.72 9803410    1:32.90           
            41.25  1:32.90
 19. Shae Bours                    RZ                     1:29.76 9803982    1:33.59           
            42.64  1:33.59
 20. Kyra Jongman                  Zeester Meerval        1:37.89 9902688    1:33.61           
            43.52  1:33.61
 21. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:47.86 9701632    1:40.45           
            44.31  1:40.45
 22. Evie Suijkerbuijk             Hieronymus             1:46.24 9605858    1:40.96           
            40.04  1:40.96
 23. Anne van Asperen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:38.55 9800308    1:41.85           
            45.49  1:41.85
 24. Hilde Scheele                 De Schelde             1:40.98 9903276    1:41.95           
            48.25  1:41.95
AFGE Hannah Billman                Eurode Kerkrade        1:35.50 9800576                      
AFGE Nadien van Lang               Njord                  1:20.20 9702012                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alain Dassen                  Kimbria                1:00.75 9203459    1:01.61           
            28.31  1:01.61
  2. Stefan Roovers                De Stormvogel          1:01.89 9102753    1:02.57           
            29.00  1:02.57
  3. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:04.70 9204409    1:04.05           
            29.65  1:04.05
  4. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.57 9500523    1:05.30           
            30.12  1:05.30
  5. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:22.91 9500359    1:15.37           
            34.77  1:15.37
  6. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch   1:21.27 9601463    1:19.12           
            37.60  1:19.12
  7. Dimitri Geers                 De Schelde             1:39.66 9703263    1:30.02           
            40.50  1:30.02
  8. Rick Paardekooper             VZC  E&P               1:45.03 9701321    1:45.88           
            43.36  1:45.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 15:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:17.46 9603072    1:17.47           
            36.43  1:17.47
  2. Rozemarijn Erdbrink           VZC  E&P               1:22.17 9300232    1:21.78           
            38.64  1:21.78
  3. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   1:19.17 9405634    1:22.46           
            38.54  1:22.46
  4. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:22.48 9504690    1:22.56           
            39.49  1:22.56
  5. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:23.46 9700012    1:23.08           
            39.31  1:23.08
  6. Marsha Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:24.63 9503552    1:23.55           
            39.69  1:23.55
  7. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:21.20 9702110    1:23.96           
            39.59  1:23.96
  8. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:25.43 9603374    1:24.46           
            39.87  1:24.46
  9. Hilde vd Schans               DE ROG                 1:24.21 9502710    1:25.34           
            40.53  1:25.34
 10. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:25.29 9702664    1:26.17           
            40.57  1:26.17
 11. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:22.79 9403552    1:26.99           
            40.86  1:26.99
 12. Renske Venner                 RZL                    1:24.00 9008012    1:27.15           
            40.47  1:27.15
 13. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:25.89 9003780    1:27.72           
            41.37  1:27.72
 14. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:28.62 9802528    1:28.04           
            41.72  1:28.04
 15. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:27.13 9303332    1:28.22           
            41.80  1:28.22
 16. Emy Liebregts                 Njord                  1:23.35 9505020    1:28.41           
            41.35  1:28.41
 17. Brigit Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:28.26 9800216    1:28.47           
            42.11  1:28.47
 18. Nathasja Scheepers            DE ROG                 1:24.22 9405048    1:28.83           
            41.69  1:28.83
 19. Maaike Knops                  RZL                    1:25.42 9404018    1:29.18           
            41.56  1:29.18
 20. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.83 9802962    1:29.56           
            42.41  1:29.56
 21. Daniëlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:26.79 9402634    1:30.27           
            41.95  1:30.27
 22. Karin Bongers                 RZL                    1:23.42 9303800    1:30.40           
            42.50  1:30.40
 23. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.91 9700954    1:30.89           
            42.77  1:30.89
 24. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:31.67 9700714    1:31.45           
            43.30  1:31.45
 25. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        1:28.93 9601286    1:31.66           
            43.22  1:31.66
 26. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:28.35 9600590    1:32.10           
            43.74  1:32.10
 27. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:31.04 9502394    1:32.40           
            42.97  1:32.40
 28. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:35.16 9801108    1:32.85           
            44.04  1:32.85
 29. Felicia Groenewold            De Schelde             1:31.62 9803240    1:33.08           
            43.96  1:33.08
 30. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:30.52 9702340    1:34.25           
            44.03  1:34.25
 31. Yasmin Esser                  Zeester Meerval        1:34.58 9703924    1:34.28           
            43.55  1:34.28
 32. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:37.23 9902072    1:34.29           
            44.90  1:34.29
 33. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:31.69 9701424    1:34.40           
            44.56  1:34.40
 34. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:36.73 9801174    1:34.86           
            45.87  1:34.86
 35. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:32.92 9704548    1:35.11           
            44.90  1:35.11
 36. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:35.09 9403984    1:36.01           
            45.79  1:36.01
 37. Myrthe Simons                 ZON/S&S                1:35.50 9704330    1:36.04           
            46.25  1:36.04
 38. Esmee Strieder                Njord                  1:37.21 9902256    1:38.52           
            46.32  1:38.52
 39. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:34.37 9401286    1:39.40           
            46.67  1:39.40
 40. Aniek Ketelings               RZ                     1:42.16 9800588    1:40.31           
            47.41  1:40.31
 41. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:39.92 9900438    1:41.26           
            47.58  1:41.26
 42. Eileen Kremer                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:44.39 9902034    1:42.15           
            48.66  1:42.15
 43. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig   1:43.80 9904046    1:42.67           
            48.64  1:42.67
 44. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:45.24 9601288    1:43.28           
            48.72  1:43.28
 45. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana           1:40.19 9900398    1:44.81           
            49.20  1:44.81
 46. Romy Kruizinga                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9803288    1:45.82           
            51.10  1:45.82
 47. Celine Jansen                 De Roersoppers         1:45.45 9705404    1:47.50           
            49.43  1:47.50
 48. Lisa Truijen                  ZPC Nederweert         1:57.64 9701942    1:52.24           
            53.75  1:52.24
 49. Ely van Kraaij                Zeester Meerval        1:56.81 9901050    1:53.86           
            53.74  1:53.86
 50. Fleur Mom                     ZON/S&S                1:51.73 9805352    1:54.47           
            53.82  1:54.47
 51. Larissa Zegers                RZ                     1:57.55 9902788    1:55.84           
            53.67  1:55.84
 52. Jose Emmink                   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:53.16 9902446    1:57.83           
            55.46  1:57.83
 53. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    1:58.00           
            55.07  1:58.00
AFGE Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:18.98 9405182                      
AFGE Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:28.54 9403792                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 15:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de Bruijn                Hieronymus             1:06.74 9205151    1:06.82           
            31.34  1:06.82
  2. Bart van der Aar              BZV 's-hertogenbosch   1:08.32 8900005    1:09.98           
            32.25  1:09.98
  3. Bas de Bruijn                 Hieronymus             1:12.36 9402509    1:11.14           
            33.76  1:11.14
  4. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.73 9001267    1:14.00           
            34.32  1:14.00
  5. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.23 9603447    1:17.55           
            36.65  1:17.55
  6. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   1:16.48 9401365    1:18.37           
            36.77  1:18.37
  7. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.26 9504297    1:18.81           
            37.45  1:18.81
  8. Marco Wams                    ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.38 9602081    1:22.02           
            38.52  1:22.02
  9. Andy van Akkeren              Hieronymus             1:22.57 9505381    1:22.91           
            38.95  1:22.91
 10. Jim Ketelings                 RZ                     1:22.43 9403901    1:23.29           
            38.55  1:23.29
 11. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:25.29 9401111    1:24.00           
            38.98  1:24.00
 12. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:27.88 9800287    1:25.54           
            41.21  1:25.54
 13. Dick Duisters                 RZL                    1:25.81 9107427    1:26.52           
            40.47  1:26.52
 14. Jordi van Akkeren             Hieronymus             1:29.31 9604705    1:27.00           
            41.22  1:27.00
 15. Ivo Grosveld                  RZL                    1:29.76 9702483    1:27.30           
            41.74  1:27.30
 16. Thijs Oost                    ZPC Bikkel Hoogeveen   1:39.89 9601419    1:29.75           
            42.45  1:29.75
 17. Ruben Nap                     VZC  E&P               1:36.20 9800213    1:39.24           
            47.23  1:39.24
 18. Joshua Sinkiewicz             ZON/S&S                1:40.50 9900431    1:41.43           
            47.69  1:41.43
 19. Sven Geenen                   RZL                    1:55.93 9802695    1:48.93           
            50.61  1:48.93
 20. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig   1:50.18 9703861    1:48.97           
            50.33  1:48.97
 21. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:46.28 9901877    1:52.09           
            52.78  1:52.09
 22. Luuk Meerten                  De Roersoppers         2:00.00 9903427    2:10.73           
          1:00.56  2:10.73
AFGE Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:15.98 9401797                      
AFGE Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:51.68 9902093                      
AFGE Sander van Bentum             Hieronymus             1:27.76 9602391                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 15:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:35.89 0000074    1:36.83           
            46.68  1:36.83
  2. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:39.96 0003128    1:38.28           
            46.67  1:38.28
  3. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:39.54 0000514    1:38.72           
            47.24  1:38.72
  4. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:39.23 0002442    1:38.81           
            46.66  1:38.81
  5. Babet Kruger                  VZC  E&P               1:49.60 0003390    1:43.28           
            50.01  1:43.28
  6. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:41.47 0002440    1:43.99           
            49.98  1:43.99
  7. Laura Schinkel                VZC  E&P               1:54.39 0100860    1:44.73           
            50.90  1:44.73
  8. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:46.13 0000524    1:46.61           
            50.95  1:46.61
  9. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig   1:48.07 0003166    1:49.18           
            51.37  1:49.18
 10. Amy Verhouden                 Eiffel Swimmers PSV    1:58.12 0101400    1:51.88           
            54.14  1:51.88
 11. Simone Gorren                 Z&PV Nuenen            1:52.98 0001742    1:52.19           
            53.43  1:52.19
 12. Lisanne Seising               VZC  E&P               1:56.46 0002084    1:52.38           
            53.11  1:52.38
 13. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        2:02.30 0200078    1:54.50           
            55.18  1:54.50
 14. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   1:56.75 0100546    1:56.94           
            55.69  1:56.94
 15. Marit van Kooten              VZC  E&P               2:17.24 0001542    2:00.71           
            58.85  2:00.71
 16. Anouk van der Wielen          Heldense Zwemverenig   2:02.91 0101514    2:02.44           
            57.72  2:02.44
 17. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        2:01.47 0101408    2:07.13           
          1:00.09  2:07.13
 18. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig        NT 0200550    2:10.65           
          1:00.19  2:10.65
 19. Shirley Arts                  Eiffel Swimmers PSV    2:08.89 0101402    2:11.28           
          1:03.85  2:11.28
AFGE Rachelle Franken              Eurode Kerkrade             NT 0003752                      
AFGE Josse Marsman                 Njord                  1:38.37 0000722                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
17-10-2010 - 15:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:41.89 0000263    1:42.52           
            49.56  1:42.52
  2. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:42.70 0000297    1:45.15           
            49.89  1:45.15
  3. Milo Simons                   ZON/S&S                1:46.39 0000513    1:47.35           
            50.73  1:47.35
  4. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        2:05.92 0001977    1:48.64           
            52.31  1:48.64
  5. Danny Seising                 VZC  E&P               2:08.42 0200081    2:03.43           
            58.44  2:03.43
  6. Mike van Kooten               VZC  E&P               2:02.23 0001419    2:03.81           
            59.32  2:03.81
AFGE Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade             NT 0200157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Dames, 400m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 15:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Schellekens             BZV 's-hertogenbosch   5:21.64 8803854    5:20.99           
            34.16  1:15.14  1:57.90  2:38.52  3:23.15  4:08.91  4:46.25  5:20.99
  2. Maud Hoofs                    Racing Club            5:28.96 9501206    5:24.63           
            33.96  1:13.25  1:56.29  2:38.14  3:24.08  4:11.72  4:49.25  5:24.63
  3. Wendy Bex                     Hellas-Glana           5:34.67 9701232    5:29.03           
            34.32  1:14.34  1:57.61  2:39.73  3:28.36  4:17.42  4:55.06  5:29.03
  4. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        5:55.00 9800574    5:33.06           
            35.26  1:17.68  1:58.98  2:40.33  3:27.91  4:16.62  4:55.49  5:33.06
  5. Dieudonnée Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   5:41.23 9600982    5:33.95           
            33.65  1:13.96  1:58.15  2:39.79  3:28.56  4:17.98  4:57.10  5:33.95
  6. Danielle Scheepers            Njord                  5:34.43 9005428    5:39.88           
            33.73  1:15.55  2:01.72  2:44.65  3:34.76  4:25.55  5:03.58  5:39.88
  7. Aylin van Uffelen             Racing Club            5:27.20 9600352    5:42.75           
            35.70  1:20.42  2:04.62  2:48.46  3:37.25  4:25.88  5:04.62  5:42.75
  8. Fiona Meuffels                Patrick                5:48.68 9504366    5:47.27           
            38.46  1:25.75  2:10.23  2:53.69  3:43.18  4:32.57  5:10.71  5:47.27
  9. Michelle Meusen               RZL                    5:41.74 9400852    5:48.05           
            35.74  1:20.95  2:05.09  2:47.95  3:39.34  4:30.92  5:10.25  5:48.05
 10. Joelle Savelberg              Eurode Kerkrade             NT 9702464    5:55.03           
            34.70  1:19.38  2:05.29  2:49.97  3:41.94  4:33.88  5:15.37  5:55.03
 11. Brighid van Uffelen           Racing Club            6:03.54 9800310    5:58.37           
            36.92  1:23.46  2:13.14  3:01.32  3:49.76  4:40.47  5:19.88  5:58.37
 12. Bo Verhoeven                  Njord                       NT 9801562    6:02.53           
            36.35  1:21.63  2:10.55  2:59.72  3:52.15  4:44.67  5:24.52  6:02.53
 13. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9700944    6:04.45           
            39.12  1:27.79  2:12.55  2:55.50  3:48.50  4:42.37  5:24.38  6:04.45
 14. Maaike Knops                  RZL                    6:02.40 9404018    6:07.20           
            37.81  1:26.17  2:13.62  3:00.05  3:51.54  4:43.41  5:24.68  6:07.20
 15. Shauny Feider                 Tritium (SG)           6:30.92 9305940    6:09.56           
            39.10  1:28.23  2:15.18  3:00.71  3:52.73  4:47.44  5:28.91  6:09.56
 16. Carley Donders                Heldense Zwemverenig        NT 9602096    6:25.74           
            41.34  1:33.29  2:23.57  3:12.53  4:04.55  4:56.98  5:42.97  6:25.74
 17. Jacqueline Teley              RZL                         NT 9405944    6:27.44           
            45.79  1:39.23  2:32.62  3:21.51  4:12.07  5:04.22  5:47.21  6:27.44
 18. Ankie Meusen                  RZL                    6:21.22 9302180    6:31.25           
            40.85  1:32.33  2:23.82  3:14.15  4:07.97  5:02.97  5:47.60  6:31.25
 19. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    6:41.20           
            45.77  1:39.28  2:30.40  3:20.92  4:17.31  5:17.41  6:01.96  6:41.20
 20. Kim van der Heijden           Njord                  6:41.19 9700662    6:42.96           
            44.68  1:40.84  2:31.34  3:19.53  4:17.09  5:13.74  6:00.87  6:42.96
 21. Maritte Pisters               Zeester Meerval        6:40.79 9802190    6:43.05           
            43.33  1:36.32  2:27.51  3:16.37  4:11.15  5:07.65  5:55.91  6:43.05
AFGE Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Heren, 400m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
17-10-2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Soudant               Z&PV Nuenen            4:40.51 9302125    4:50.09           
            28.13  1:01.46  1:38.49  2:14.17  2:57.46  3:41.17  4:15.47  4:50.09
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           4:52.82 9403511    4:55.85           
            31.58  1:09.69  1:48.27  2:25.45  3:06.51  3:48.45  4:23.00  4:55.85
  3. Robin Ramaekers               ZON/S&S                4:58.16 9304385    5:12.12           
            31.36  1:10.37  1:50.56  2:29.75  3:15.05  4:01.04  4:36.77  5:12.12
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         5:13.09 8903247    5:17.47           
            31.50  1:10.90  1:52.65  2:34.29  3:18.98  4:03.66  4:40.71  5:17.47
  5. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                     NT 9600629    5:47.68           
            36.31  1:20.38  2:05.54  2:49.18  3:39.90  4:31.19  5:08.99  5:47.68
  6. Gauke Eilander                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9800603    5:55.37           
            37.08  1:22.81  2:08.06  2:51.77  3:42.40  4:33.23  5:14.52  5:55.37
  7. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            6:05.54 9801185    6:00.10           
            40.21  1:30.39  2:17.01  3:00.84  3:52.76  4:45.49  5:24.42  6:00.10
  8. Koen Wijnands                 De Roersoppers              NT 9800247    6:27.54           
            43.91  1:38.57  2:29.65  3:20.44  4:11.80  5:04.31  5:48.07  6:27.54



SPLASH Meet Manager 11Registered to Heldense Zwemvereniging