Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 1
Amersfoort, 9.10.2010


Programmanr. 1
9-10-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Skip de MönninkAZ&PC1:13.40990103534.581:11.96
2.Joey KreuningIJZ&PC1:13.82990266935.041:16.89
3.Alex RazzakAZ&PC1:28.23990049339.221:25.05
4.Menno BasZwemclub Zeist1:30.42990294744.301:31.29
5.Oetse DonnerAZ&PCNT990328343.361:32.64
6.Youva AfajjayZ.V. Utrecht1:58.00990322942.281:34.98
7.Daniël HarmsenAZ&PCNT990384146.661:36.35
8.Gijs van EckZ.V. Utrecht1:44.9499008231:36.45
9.Sijmen WitteveenAZ&PCNT990234347.761:40.84
10.Xantier SlijngardAZ&PC1:46.37990152946.801:41.75
11.Wyan TimmersAZ&PCNT990231949.721:45.39
12.Kevin GüngörmüsAZ&PC1:51.33990332748.201:47.48
13.Amine NariZ.V. Utrecht2:11.10990306358.872:18.01
AFGEMMax van KeulenDe Duinkikkers1:20.679901999
AFGEMFreek van der WalGoSwim1:40.389901549
AFGEMTijmen KuijpersIJZ&PC1:32.039902723


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-10-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Claudia SchoutenGoSwim1:36.68000081246.331:35.89
2.Quinty JansenGoSwim1:40.87000081049.321:43.20
3.Yentl HoefakkerZwemclub ZeistNT000404857.151:57.52
4.Renske TinneveltAZ&PCNT000360455.031:57.95
5.Tara HazeGoSwim1:58.68000289257.992:00.34
6.Tessa BoudourWoerden2:10.94000365857.542:01.13
DISMyrthe BeijenGoSwim1:42.10000235047.451:41.42
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGEMFlorien de LangeAZ&PC1:46.850000190
AFGEMAlora Galvez TolboomDe Haaien2:07.060003578
AFGEMJune van GroesenZwemclub ZeistNT0003880


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-10-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:26.53010075938.401:22.37
2.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:38.26010037941.741:32.01
3.Bas van BentumGoSwim1:40.24010110944.681:32.07
4.Sebastiaan van der MeerAZ&PCNT010091342.521:33.85
5.Rick HaanschotenDe Haaien1:37.65010029145.191:34.50
6.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht1:36.95010137943.601:35.20
7.Rick DoumaDe Zwoer1:39.84010120545.871:41.96
8.Bob BroezeAZ&PCNT020007347.761:44.54
9.Tim HaanschotenDe HaaienNT030016351.951:52.33
10.Austin NamesnikZwemclub ZeistNT010181752.721:52.40
11.Nick van ZijpDe Haaien2:07.19010093550.951:52.45
12.Benjamin LotfolahianAZ&PCNT020033154.531:56.02
13.Ahmet UstaZ.V. UtrechtNT010138158.701:56.39
14.Anass CherkaouiZ.V. UtrechtNT010185753.371:58.22
15.Floyd de MönninkAZ&PCNT020014354.531:59.38
16.Wim van DuurenWoerdenNT010210353.532:09.47


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-10-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Djelo GuddeAZ&PCNT020040255.261:56.60
2.Lisa ShiZ.V. Utrecht2:08.08020093655.951:58.35
3.Monica WalenDe HaaienNT020042858.252:01.20
4.Merel BesselingAZ&PCNT02002422:04.86
5.Dyonne StamAZ&PC2:05.6902002921:00.132:05.48
6.Lieke NijmeijerAZ&PCNT030012459.552:08.17
7.Daniek Hendriksen of HendriksDe HaaienNT02003601:02.452:13.42
8.Maartje de KlaverDe Zwoer2:35.4502007541:03.762:17.26
9.Florence HietinkDe ZwoerNT02006541:07.262:23.20
DISCarmen AssilaDe HaaienNT02010481:06.602:21.81
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-10-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Milan ten BroekAZ&PC1:20.53000022937.561:21.95
2.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:40.03000239540.601:26.87
3.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:34.80000271143.181:27.99
4.Sem VoormolenDe Haaien1:30.20000049741.701:29.49
5.Lars van den BurgGoSwim1:26.09000056541.011:29.91
6.Karl van den BurgGoSwim1:32.68000055342.841:32.69
7.Kobus KuipersDe Haaien1:39.40000051147.201:36.42
8.Tom de RuiterAZ&PC1:39.56000175145.531:36.59
9.Sem KoelewijnAZ&PCNT000174944.481:38.59
10.Rick JacobsGoSwim2:04.37000210349.971:50.14
11.Rutger BergmanGoSwimNT000321553.451:56.91
12.Victor Abbink SpainkDe ZwoerNT000336354.422:00.49
AFGEMSamet BozkurtZ.V. Utrecht1:27.550001071


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-10-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ellen BootAZ&PC1:47.67010015452.191:47.69
2.Sanne BartenIJZ&PC1:54.02010128253.841:54.37
3.Elise HardemanAZ&PC1:55.82010106856.611:56.85
4.Saskia PietersenGoSwim1:59.95010158054.961:57.58
5.Drew van HuizenZ.V. Utrecht2:01.26010131459.102:03.98
6.Ella RietveldAZ&PCNT01023981:02.712:15.42


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-10-2010
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Martijn KornetGoSwim2:21.40970023132.531:09.142:21.96
2.Duncan de VosZ.V. Utrecht2:28.86970317733.961:11.122:23.36
3.Sezer YasZ.V. Utrecht2:30.45980090934.761:12.882:27.08
4.Joep KuipersAZ&PC2:39.99970063332.611:11.122:29.75
5.Lennart KruizingaAZ&PC2:45.15970263335.731:15.072:29.89
6.Djamal van der HoevenAZ&PC2:44.68980012734.801:13.772:30.23
7.Michiel FloorAZ&PC2:36.79980057534.781:14.312:35.55
8.Tjeerd SmidAZ&PC2:51.03970372336.821:19.082:38.41
9.Tim de ZoeteDe Duinkikkers2:41.36970187537.341:18.332:39.15
10.Theo ArpAZ&PC3:03.12970186937.041:20.862:44.77
11.Cyriel MuthertWoerden3:06.87980231539.691:22.962:49.52
12.Camiel BootAZ&PC2:59.69980164738.891:23.002:52.53
13.Jelle SchoutenGoSwim2:55.42970396940.301:26.972:56.42
14.Stefan JonkmanIJZ&PC2:52.51980380740.751:26.762:56.84
15.Thom HardemanAZ&PC3:09.79980384340.491:27.562:57.40
16.Balder HazeGoSwim2:58.39980244943.041:28.182:59.56
17.Derk van der SluisDe Duinkikkers3:12.53980093342.741:30.303:03.45
18.Maurits KruizingaAZ&PCNT980447941.671:31.953:11.26
19.Geert-Jan MolIJZ&PCNT980385342.051:32.903:13.72
20.Pim AmericaZ.V. UtrechtNT970466543.341:32.713:14.25
AFGEMRenzo StrangDe Duinkikkers3:27.459801151
AFGEMMisha van KrimpenGoSwimNT9804471
AFGEMWout de BruinIJZ&PC2:47.829800555
AFGEMMarijn ZwijssenDe ZwoerNT9804775


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-10-2010
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sophie BrouwerAZ&PC2:48.98980213437.541:18.322:39.34
2.Lisette van EsZwemclub Zeist2:51.24990234438.061:20.922:45.70
3.Chiara van WinsumAZ&PC3:13.04980036438.431:20.292:46.26
4.Riemke BosmaAZ&PC2:58.29990220239.981:24.212:47.15
5.Esmee MorelAZ&PC2:59.29980235640.071:24.232:49.63
6.Marlene BezemAZ&PC3:27.28980170438.731:23.072:52.54
7.Eline HendriksAZ&PC2:58.15980279438.781:22.762:52.60
8.Demi BunteZwemclub Zeist2:58.45980179440.921:27.332:55.08
9.Ellen van StralenIJZ&PC3:02.27980371039.261:24.842:55.84
10.Renske BassantAZ&PC3:05.78980394040.601:25.022:55.85
11.Merve ÖzdemirGoSwim2:57.57990338040.771:25.802:59.87
12.Joanie den OudstenGoSwimNT990322640.131:25.073:00.29
13.Mendy KooDe Haaien3:22.70990006539.781:26.723:07.44
14.Fleur TreepDe DuinkikkersNT990299444.931:34.993:08.28
15.Rianne EdelbroekGoSwimNT980513840.911:30.283:10.36
16.Annedotte KokDe DuinkikkersNT980505842.561:30.533:11.67
17.Elja DoumaDe ZwoerNT980032839.191:23.863:13.42
18.Marit BorgtsDe Duinkikkers3:18.80990049843.271:33.323:13.45
19.Inge den BreejenDe Duinkikkers3:24.29980130243.111:33.563:14.15
20.Suzanne AlbersIJZ&PCNT990372244.491:36.033:15.19
21.Mijke BergkotteDe ZwoerNT990343444.861:36.893:17.02
22.Majlen TolboomDe HaaienNT990119844.591:37.033:22.28
23.Michelle BartenIJZ&PCNT990372445.801:38.903:24.37
24.Youssra TagmoutyZ.V. Utrecht3:29.14990412045.281:35.033:27.30
25.Babette van BergenhenegouwenDe DuinkikkersNT990287448.511:43.423:27.41
26.Jonne van IngenDe Haaien3:36.14990120047.081:42.703:28.64
27.Ellen RoofZwemclub Zeist3:37.82990397847.241:43.293:29.15
28.Eline ZuidemaAZ&PCNT990369044.731:40.653:32.25
29.Firdaouss CherkaouiZ.V. UtrechtNT980552047.101:43.503:37.89
30.Floor StehouwerDe Haaien3:47.48990070848.991:47.903:38.92
31.Eline TreepDe DuinkikkersNT990287647.441:46.033:41.02
32.Lucelle BraanZwemclub ZeistNT990479245.571:41.473:42.83
33.Masha OdijkGoSwimNT990492248.711:48.703:51.28
DISRenee VanderheydenAZ&PC2:57.889903130
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMAinhoa Bijsterbosch de LónoGoSwim3:54.099904744
AFGEMIsabelle Abbink SpainkDe ZwoerNT9803414


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-10-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Skip de MönninkAZ&PC1:30.27990103543.531:27.29
2.Menno BasZwemclub Zeist1:35.10990294748.451:39.40
3.Alex RazzakAZ&PC1:48.63990049350.131:42.22
4.Daniël HarmsenAZ&PCNT990384153.031:46.38
5.Oetse DonnerAZ&PC1:42.70990328352.841:46.78
6.Sijmen WitteveenAZ&PC1:52.70990234354.441:51.39
7.Xantier SlijngardAZ&PC1:56.34990152956.141:56.97
8.Wyan TimmersAZ&PCNT99023191:00.162:02.00
9.Amine NariZ.V. Utrecht2:16.0799030631:03.732:13.91
10.Kevin GüngörmüsAZ&PC2:06.6199033271:07.562:19.20
DISJoey KreuningIJZ&PC1:24.94990266942.461:26.43
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISGijs van EckZ.V. Utrecht1:41.50990082348.881:43.79
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISYouva AfajjayZ.V. UtrechtNT990322952.561:50.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTijmen KuijpersIJZ&PCNT9902723
AFGEMMax van KeulenDe Duinkikkers1:41.609901999
AFGEMFreek van der WalGoSwim1:47.059901549


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-10-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Myrthe BeijenGoSwim1:12.51000235034.501:12.33
2.Claudia SchoutenGoSwim1:21.61000081239.661:20.52
3.Quinty JansenGoSwim1:27.53000081042.471:29.45
4.Tara HazeGoSwim1:31.95000289245.501:34.83
5.Tessa BoudourWoerden1:48.65000365846.761:42.81
6.Renske TinneveltAZ&PC1:57.81000360450.921:46.97
7.Yentl HoefakkerZwemclub ZeistNT000404853.081:49.48
AFGEMJune van GroesenZwemclub ZeistNT0003880
AFGEMAlora Galvez TolboomDe Haaien2:09.450003578
AFGEMFlorien de LangeAZ&PC1:25.170000190


<< TOP >>
Programmanr. 11
9-10-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:31.73010075945.631:34.22
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PCNT010091352.951:44.64
3.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht1:44.19010137951.311:46.16
4.Rick HaanschotenDe Haaien1:49.30010029154.511:48.62
5.Bob BroezeAZ&PCNT020007356.291:58.00
6.Rick DoumaDe Zwoer2:06.39010120558.571:59.49
7.Floyd de MönninkAZ&PCNT02001431:00.312:02.32
8.Wim van DuurenWoerdenNT010210359.992:05.14
9.Tim HaanschotenDe HaaienNT03001631:02.622:10.94
10.Ahmet UstaZ.V. UtrechtNT01013811:04.932:12.41
11.Benjamin LotfolahianAZ&PCNT02003311:06.282:15.84
DISKoen van KeulenDe DuinkikkersNT010037950.771:44.64
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBas van BentumGoSwim2:24.49010110958.081:56.64
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNick van ZijpDe HaaienNT010093559.732:01.95
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISAustin NamesnikZwemclub ZeistNT010181759.262:03.97
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnass CherkaouiZ.V. UtrechtNT010185758.232:04.86
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
9-10-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa ShiZ.V. UtrechtNT020093656.67
2.Dyonne StamAZ&PCNT020029257.64
3.Monica WalenDe HaaienNT02004281:00.05
4.Djelo GuddeAZ&PCNT02004021:01.93
5.Carmen AssilaDe HaaienNT02010481:22.96
DISDaniek Hendriksen of HendriksDe HaaienNT02003601:03.46
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMerel BesselingAZ&PCNT02002421:07.86
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
9-10-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bryan KuijerDe DuinkikkersNT000239547.681:36.27
2.Milan ten BroekAZ&PC1:33.66000022947.301:36.46
3.Sem VoormolenDe Haaien1:47.51000049750.251:43.10
4.Aaron Hendriksen of HendriksDe HaaienNT000271151.611:44.71
5.Lars van den BurgGoSwim1:47.48000056551.631:44.75
6.Sem KoelewijnAZ&PCNT000174952.121:46.56
7.Karl van den BurgGoSwim1:45.82000055354.261:51.74
8.Rick JacobsGoSwim2:20.6700021031:07.092:21.16
DISTom de RuiterAZ&PCNT000175154.871:53.91
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKobus KuipersDe Haaien2:00.98000051158.072:00.42
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRutger BergmanGoSwim2:02.8800032151:03.682:06.53
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISVictor Abbink SpainkDe ZwoerNT00033631:08.472:18.10
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn
AFGEMSamet BozkurtZ.V. Utrecht1:41.020001071


<< TOP >>
Programmanr. 14
9-10-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen BootAZ&PCNT010015451.65
2.Saskia PietersenGoSwim49.99010158054.11
3.Sanne BartenIJZ&PCNT010128255.41
4.Elise HardemanAZ&PC54.84010106856.17
5.Drew van HuizenZ.V. Utrecht58.3401013141:04.68


<< TOP >>
Programmanr. 15
9-10-2010
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Djamal van der HoevenAZ&PCNT980012741.631:30.433:05.89
2.Michiel FloorAZ&PCNT980057542.471:30.613:06.80
3.Duncan de VosZ.V. Utrecht3:11.20970317742.571:30.873:07.63
4.Lennart KruizingaAZ&PC3:15.39970263344.571:34.483:14.04
5.Tim de ZoeteDe Duinkikkers3:31.51970187544.161:35.863:20.54
6.Theo ArpAZ&PC3:25.64970186945.381:37.693:24.46
7.Tjeerd SmidAZ&PC3:42.23970372346.461:41.573:27.74
8.Joep KuipersAZ&PC3:49.13970063347.671:44.363:35.48
9.Jelle SchoutenGoSwim3:35.89970396949.931:44.933:35.81
10.Sezer YasZ.V. UtrechtNT980090948.071:44.503:36.87
11.Geert-Jan MolIJZ&PCNT980385349.961:46.043:39.23
12.Pim AmericaZ.V. UtrechtNT970466547.051:42.853:40.20
13.Camiel BootAZ&PCNT980164750.611:49.503:47.23
14.Cyriel MuthertWoerdenNT980231554.041:54.953:51.98
15.Stefan JonkmanIJZ&PCNT980380752.921:53.703:53.23
16.Maurits KruizingaAZ&PCNT980447953.291:57.734:05.84
17.Derk van der SluisDe DuinkikkersNT980093359.122:03.834:17.06
DISMartijn KornetGoSwim3:47.64970023146.851:39.713:27.15
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISThom HardemanAZ&PCNT980384356.361:57.534:00.54
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISBalder HazeGoSwimNT980244958.182:03.294:09.62
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMRenzo StrangDe DuinkikkersNT9801151
AFGEMMisha van KrimpenGoSwimNT9804471
AFGEMWout de BruinIJZ&PCNT9800555
AFGEMMarijn ZwijssenDe ZwoerNT9804775


<< TOP >>
Programmanr. 16
9-10-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ellen van StralenIJZ&PC3:39.47980371043.471:34.113:18.20
2.Elja DoumaDe Zwoer3:20.53980032845.511:36.453:22.92
3.Demi BunteZwemclub Zeist3:33.10980179448.081:40.873:26.71
4.Lisette van EsZwemclub ZeistNT990234447.811:42.133:30.74
5.Chiara van WinsumAZ&PCNT980036448.701:42.983:33.09
6.Esmee MorelAZ&PC3:40.88980235648.311:43.103:33.32
7.Sophie BrouwerAZ&PC3:55.23980213449.101:44.053:34.75
8.Renee VanderheydenAZ&PCNT990313051.391:47.743:35.66
9.Eline HendriksAZ&PC3:45.25980279450.201:46.933:38.31
10.Marlene BezemAZ&PC3:48.20980170449.001:45.303:38.93
11.Suzanne AlbersIJZ&PCNT990372252.411:49.503:41.05
12.Mendy KooDe HaaienNT990006550.441:46.643:41.63
13.Merve ÖzdemirGoSwimNT990338052.311:49.783:45.50
14.Riemke BosmaAZ&PCNT990220252.471:51.373:48.36
15.Joanie den OudstenGoSwimNT990322651.821:50.003:48.59
16.Marit BorgtsDe DuinkikkersNT990049852.901:52.483:49.15
17.Majlen TolboomDe HaaienNT990119852.711:51.023:50.65
18.Fleur TreepDe DuinkikkersNT990299455.981:54.983:53.14
19.Renske BassantAZ&PCNT980394053.541:54.163:56.23
20.Ellen RoofZwemclub ZeistNT990397850.901:56.373:57.22
21.Youssra TagmoutyZ.V. UtrechtNT990412053.651:53.503:57.80
22.Annedotte KokDe DuinkikkersNT980505853.781:55.563:58.66
23.Masha OdijkGoSwimNT990492255.951:58.294:01.17
24.Michelle BartenIJZ&PCNT990372457.992:02.374:04.69
25.Eline ZuidemaAZ&PCNT990369057.422:00.574:04.95
26.Inge den BreejenDe Duinkikkers4:20.26980130254.951:56.784:05.86
27.Babette van BergenhenegouwenDe DuinkikkersNT990287458.262:01.924:13.45
28.Rianne EdelbroekGoSwimNT980513859.222:05.984:18.44
29.Jonne van IngenDe HaaienNT99012001:00.422:07.184:18.56
30.Mijke BergkotteDe ZwoerNT990343459.392:07.164:19.36
31.Firdaouss CherkaouiZ.V. UtrechtNT98055201:01.402:09.584:27.47
DISFloor StehouwerDe HaaienNT990070856.981:59.074:03.50
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMAinhoa Bijsterbosch de LónoGoSwimNT9904744
AFGEMIsabelle Abbink SpainkDe Zwoer4:07.799803414


<< TOP >>
Programmanr. 17
9-10-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joey KreuningIJZ&PC1:45.72990266949.231:41.07
2.Skip de MönninkAZ&PC1:46.18990103549.651:41.67
3.Alex RazzakAZ&PC1:56.06990049353.011:51.21
4.Gijs van EckZ.V. Utrecht1:48.46990082353.491:51.81
5.Menno BasZwemclub Zeist1:54.20990294755.251:54.80
6.Youva AfajjayZ.V. Utrecht2:06.68990322957.672:00.19
7.Xantier SlijngardAZ&PC1:58.14990152958.682:00.48
8.Daniël HarmsenAZ&PCNT990384159.182:02.38
9.Wyan TimmersAZ&PCNT99023191:00.662:04.53
10.Sijmen WitteveenAZ&PCNT99023431:01.822:07.70
11.Amine NariZ.V. Utrecht2:11.5099030631:07.392:23.81
DISOetse DonnerAZ&PC1:57.76990328355.541:55.67
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISKevin GüngörmüsAZ&PC2:02.96990332757.442:00.19
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMTijmen KuijpersIJZ&PC1:45.799902723
AFGEMFreek van der WalGoSwim2:01.889901549
AFGEMMax van KeulenDe Duinkikkers1:46.739901999


<< TOP >>
Programmanr. 18
9-10-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Myrthe BeijenGoSwim1:26.45000235041.161:23.90
2.Claudia SchoutenGoSwim1:34.68000081247.751:35.20
3.Quinty JansenGoSwim1:35.20000081049.111:37.78
4.Tara HazeGoSwim1:50.76000289254.601:49.54
5.Tessa BoudourWoerdenNT000365858.071:56.48
6.Renske TinneveltAZ&PCNT00036041:00.312:01.83
7.Yentl HoefakkerZwemclub ZeistNT000404859.932:04.43
AFGEMFlorien de LangeAZ&PC1:42.020000190
AFGEMJune van GroesenZwemclub ZeistNT0003880