E.ON zwemcompetitie District deel 1
Sittard (NED),    3.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Senioren 2 en later    Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 39. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jeugd 2 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                      Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:23.67            4:25.45           
        Janina Beckers, 98                         Céline Jennes, 96
        Rebecca Vroomen, 93                        Roos Lemmen, 84
          1:05.63  4:25.45

  2. kimbria 1                     ZV Kimbria             4:32.11            4:37.58           
        Celine Kerkhofs, 98                        Kathinka Vertommen, 82
        Jolien van Golde, 92                       Meggie Schreppers, 94
          1:09.02  4:37.58

  3. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            4:44.81            4:44.39           
        Loes Arnoldussen, 96                       Rianne Ampts, 91
        Kiki Nemeth, 92                            Lisanne Jente, 96
          1:15.64  4:44.39

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:40.00            4:48.89           
        Silvy Collin, 89                           Rosien Meesen, 94
        Anouk Hustinx, 94                          Sophie Lang, 94
          1:09.02  4:48.89

  5. ZV Brunssum 2                 ZV Brunssum            4:56.60            4:51.03           
        Tamara Michels, 96                         Ellen Borger, 96
        Robin Klasens, 96                          Lisa Borger, 95
          1:13.47  4:51.03

  6. kimbria 2                     ZV Kimbria             4:46.21            4:54.72           
        Tobie Saparuwe, 98                         Aline Spierts, 86
        Aimee Janssen, 91                          Shelly Hollanders, 93
          1:08.79  4:54.72




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag               Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade             NT            2:14.51           
        Jeroen de Croock, 97                       Jordy Severins, 98
        Timo Billman, 96                           Laurence Smits, 95
            35.92  2:14.51

  2. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:21.44            2:17.24           
        Alexandre Mateus, 95                       Daan Jente, 99
        James Logan, 95                            Tom Niemark, 95
            32.64  2:17.24

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:27.60            2:21.45           
        Joey Derhaag, 97                           Niels Hoogerwerf, 95
        Jan van Aken, 95                           Lars van der Haijden, 99
            36.80  2:21.45

  4. kimbria 1                     ZV Kimbria             2:48.20            2:41.57           
        Kevin Janssen, 97                          Caio Passos-newman, 98
        Floris Nieuwland, 96                       Yessin Moustarieh, 96
            42.89  2:41.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag                   Minioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade          27.07 0200157      23.26           
  2. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana             25.23 0200217      23.56           
  3. Milan Scheepers               ZV Brunssum                 NT 0101749      24.54           
  4. Lorcan Lonergan               ZV Kimbria               26.36 0200563      24.74           
  5. Jesner Dalm                   Hellas-Glana                NT 0200207      25.95           
 DIS Dann Göbbels                  Eurode Kerkrade          30.60 0300109      32.26           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag                            7 - 9 jaar
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabel Dijkstra               ZV Brunssum                 NT 0200918      22.42           
  2. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          25.07 0200078      22.76           
  3. Journey Fortuin               Hellas-Glana             25.42 0200284      23.77           
  4. Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana             26.08 0101640      23.84           
  5. Nikki Douma                   ZV Brunssum                 NT 0102252      24.59           
  6. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana             34.57 0102856      25.07           
  7. Vera Weyzen                   ZV Kimbria               28.01 0100980      25.67           
  8. Chabelli Setzu                ZV Brunssum                 NT 0102840      25.70           
  9. Renske Koetsier               ZV Kimbria               27.23 0200244      26.13           
 10. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria               32.12 0100976      26.40           
 11. Lara Disco                    ZV Brunssum                 NT 0101882      26.65           
 12. Renske van den Bosch          ZV Brunssum                 NT 0102250      26.68           
 13. Chelsea Essers                ZV Kimbria               27.39 0101664      27.63           
 14. Michelle Godding              ZV Kimbria               32.14 0200942      27.64           
 15. Lila Kosmann                  ZV Kimbria               28.35 0101666      28.39           
  NG Maud Lanckohr                 Eurode Kerkrade          34.20 0201096                      
  NG Zoë Ummels                    ZV Brunssum                 NT 0300522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 1 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZV Kimbria             1:38.62 0000074    1:35.89           
          1:35.89
  2. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:52.45 0002442    1:39.23           
          1:39.23
  3. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:41.38 0000514    1:39.54           
          1:39.54
  4. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:40.97 9900438    1:39.92           
          1:39.92
  5. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana           1:40.19 9900398    1:41.04           
          1:41.04
  6. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:47.82 0002440    1:41.47           
          1:41.47
  7. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:48.03 0001070    1:43.01           
          1:43.01
  8. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:54.20 0000632    1:48.64           
          1:48.64
  9. Misha Geelen                  ZV Kimbria             1:47.57 9903396    1:48.81           
          1:48.81
 10. Aukje Koetsier                ZV Kimbria             1:56.80 0002260    1:50.47           
          1:50.47
 11. Esmee Dietzenbacher           ZV Brunssum            2:01.09 9901986    1:51.73           
          1:51.73
 12. Julie Ouillon                 ZV Kimbria             1:55.74 0000704    1:52.52           
          1:52.52
 13. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           2:01.04 0100676    1:54.02           
          1:54.02
 14. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:59.78 9902506    1:54.17           
          1:54.17
 15. Isabelle Dubois               ZV Kimbria             2:02.16 9901944    1:54.51           
          1:54.51
 16. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        2:19.54 0101408    2:01.47           
          2:01.47
 17. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           2:01.89 0100256    2:02.16           
          2:02.16
 18. Nikita Paulussen              ZV Kimbria             2:14.50 9902770    2:02.60           
          2:02.60
 19. Lauraine Drost                Hellas-Glana           2:06.93 9903480    2:03.95           
          2:03.95
 20. Quinty Raes                   ZV Brunssum            2:06.78 9904566    2:07.72           
          2:07.72
 21. Nikki Godding                 ZV Kimbria                  NT 0003570    2:09.50           
          2:09.50
 22. Melis Aydeniz                 ZV Kimbria             2:11.09 0100440    2:11.32           
          2:11.32
 DIS Amber Raadschilders           ZV Kimbria             1:52.59 0000534    1:47.51           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:47.51
  NG Demi Ummels                   ZV Brunssum            2:12.60 0003546                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 6 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             ZV Brunssum            1:33.25 0000181    1:32.95           
          1:32.95
  2. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade        1:41.03 9903459    1:42.42           
          1:42.42
  3. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:42.70 0000297    1:45.32           
          1:45.32
  4. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:55.43 9902093    1:51.68           
          1:51.68
  5. Luc Arnoldussen               ZV Brunssum            2:00.48 9900543    1:53.29           
          1:53.29
  6. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana           1:57.85 0100225    1:55.57           
          1:55.57
  7. Mika Sieben                   Hellas-Glana           1:57.48 0100195    1:58.27           
          1:58.27
  8. Robert Jansen                 Hellas-Glana           2:05.13 0000823    1:58.45           
          1:58.45
  9. Bilal Nezam Eldin             ZV Brunssum            2:11.80 0002919    1:59.64           
          1:59.64
 10. Lex Carter                    Hellas-Glana           2:06.23 0001275    2:02.91           
          2:02.91
 11. Kamal Moustarieh              ZV Kimbria                  NT 0100395    2:10.89           
          2:10.89
 12. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:09.89 9900885    2:14.02           
          2:14.02
 DIS Daan Jente                    ZV Brunssum            1:41.65 9900277    1:41.98           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:41.98
 DIS Kirk Koelstra                 ZV Brunssum            1:48.78 9903473    1:43.19           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:43.19
 DIS Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        2:05.92 0001977    1:48.51           
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          1:48.51
 DIS Joey Sieben                   Hellas-Glana           2:06.94 0100193    2:02.59           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:02.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag                 Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:21.84 9802528    1:16.61           
          1:16.61
  2. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria             1:21.88 9802954    1:18.80           
          1:18.80
  3. Rianne de Croock              Eurode Kerkrade        1:24.00 9801466    1:22.47           
          1:22.47
  4. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        1:29.48 9804668    1:23.02           
          1:23.02
  5. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:23.92 9805438    1:23.29           
          1:23.29
  6. Janelle van den Heuvel        ZV Brunssum            1:29.27 9700842    1:24.36           
          1:24.36
  7. Celine Kerkhofs               ZV Kimbria             1:21.76 9800548    1:25.74           
          1:25.74
  8. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:32.54 9704750    1:26.16           
          1:26.16
  9. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:38.60 9801174    1:26.20           
          1:26.20
 10. Mariska Craemers              ZV Brunssum            1:28.99 9700650    1:26.22           
          1:26.22
 11. Gabryelle Beland              ZV Brunssum                 NT 9805720    1:27.07           
          1:27.07
 12. Lianne Bonné                  Hellas-Glana           1:29.60 9700844    1:31.32           
          1:31.32
 13. Luna van Acker                ZV Kimbria                  NT 9805042    1:32.10           
          1:32.10
 14. Aniek Leij van der            ZV Brunssum                 NT 9805484    1:35.14           
          1:35.14
 15. Kyra Janssen                  ZV Kimbria             1:37.13 9800990    1:35.72           
          1:35.72
 16. Renee Schauwaert              ZV Kimbria             1:41.48 9801482    1:38.64           
          1:38.64
 17. Laura Larue                   Hellas-Glana           1:50.67 9802844    1:40.86           
          1:40.86
 18. Rabab Nezam Eldin             ZV Brunssum                 NT 9705938    1:51.89           
          1:51.89
 DIS Bo Garritsen                  ZV Brunssum                 NT 9805482    1:43.06           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:43.06
  NG Hannah Billman                Eurode Kerkrade        1:37.17 9800576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag                 Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:18.36 9800559    1:16.86           
          1:16.86
  2. Jeroen de Croock              Eurode Kerkrade        1:17.48 9702025    1:17.08           
          1:17.08
  3. Ivo Nemeth                    ZV Brunssum            1:30.27 9700075    1:20.05           
          1:20.05
  4. Joey Derhaag                  Hellas-Glana           1:25.36 9703941    1:22.80           
          1:22.80
  5. Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:28.54 9801043    1:27.14           
          1:27.14
  6. Ruben Dietzenbacher           ZV Brunssum                 NT 9703259    1:28.23           
          1:28.23
  7. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade        1:33.56 9800427    1:29.00           
          1:29.00
  8. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:38.28 9900225    1:29.26           
          1:29.26
  9. Thijmen Bruist                ZV Brunssum            1:37.29 9802597    1:30.80           
          1:30.80
 10. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:36.03 9800055    1:33.77           
          1:33.77
 11. Jhamiro Habets                ZV Brunssum            1:39.75 9800803    1:34.52           
          1:34.52
 12. Kevin Janssen                 ZV Kimbria             1:34.93 9700585    1:35.95           
          1:35.95
 13. Victor Knibbeler              ZV Brunssum            1:54.53 9700795    1:42.32           
          1:42.32
 14. Justus Donders                ZV Kimbria             1:46.00 9703735    1:48.62           
          1:48.62
 DIS Dennis Niemark                ZV Brunssum            1:51.67 9800801    1:41.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:41.95
 DIS Fabian Fontaine               ZV Brunssum                 NT 9701703    1:58.64           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:58.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag                    Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade          30.92 9602154      30.47           
  2. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade          32.23 9702464      30.89           
  3. Lisa Borger                   ZV Brunssum              32.67 9503194      32.52           
  4. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               33.58 9800552      32.60           
  5. Robin Klasens                 ZV Brunssum              32.48 9604532      32.88           
  6. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade          31.28 9504690      33.42           
  7. Zoï Pappas                    ZV Kimbria               31.97 9700448      33.48           
  8. Tamara Michels                ZV Brunssum              34.92 9606236      33.83           
  9. Kendra Viehmann               Hellas-Glana             36.42 9702128      34.48           
 10. Robin Janssen                 ZV Kimbria               35.88 9505602      34.89           
 11. Daniëlle Beland               ZV Brunssum                 NT 9506700      35.36           
 12. Kyra Raadschilders            ZV Kimbria               37.67 9602604      36.28           
 13. Maja Andric                   Hellas-Glana             38.13 9701302      36.33           
 14. Lisa Meyers                   ZV Kimbria               38.96 9605054      36.73           
 15. Bojana Andric                 Hellas-Glana             39.03 9503998      38.92           
 16. Dominique Craemers            ZV Brunssum              38.94 9503196      39.16           
 17. Nicole Boshoven               ZV Kimbria               46.90 9804426      44.37           
 18. Sterre Kosmann                ZV Kimbria                  NT 9904590      49.36           
 DIS Amber Viehmann                Hellas-Glana             32.40 9504400                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag                 Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexandre Mateus              ZV Brunssum              31.00 9505805      27.22           
  2. Laurence Smits                Eurode Kerkrade          29.47 9500007      28.42           
  3. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          29.54 9601033      29.00           
  4. Tom Niemark                   ZV Brunssum              39.50 9502397      29.39           
  5. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             30.54 9505409      29.80           
  6. Brian Schijns                 Eurode Kerkrade          30.74 9500713      30.16           
  7. Jan van Aken                  Hellas-Glana             30.53 9504369      30.64           
  8. James Logan                   ZV Brunssum              33.44 9505803      32.27           
  9. Wouter Knibbeler              ZV Brunssum              33.86 9601617      32.64           
 10. Yessin Moustarieh             ZV Kimbria               35.01 9604733      34.02           
 11. Floris Nieuwland              ZV Kimbria                  NT 9605323      35.69           
 12. Jeroen Savelkoul              ZV Brunssum              59.31 9602811      40.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                 Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:07.73 9301772    1:12.02           
          1:12.02
  2. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            1:09.69 9600788    1:12.39           
          1:12.39
  3. Meggie Schreppers             ZV Kimbria             1:28.00 9400512    1:24.33           
          1:24.33
  4. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:21.32 9402266    1:25.57           
          1:25.57
  5. Ellen Borger                  ZV Brunssum            1:25.85 9600786    1:25.60           
          1:25.60
  6. Inge Bonné                    Hellas-Glana           1:27.64 9404300    1:28.59           
          1:28.59
  7. Simone Jongen                 ZV Kimbria             1:31.25 9402028    1:31.02           
          1:31.02
  8. Shelly Hollanders             ZV Kimbria             1:27.28 9303454    1:32.04           
          1:32.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vlinderslag                   Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Borger                  ZV Brunssum            1:04.71 9305183    1:04.02           
          1:04.02
  2. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        1:02.98 9400341    1:04.66           
          1:04.66
  3. Pim Thijert                   Hellas-Glana           1:14.74 9305431    1:10.42           
          1:10.42
  4. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             1:11.84 9303807    1:12.80           
          1:12.80
  5. Pedro Nemeth                  ZV Brunssum            1:18.98 9401575    1:20.30           
          1:20.30
  6. Bas van Zeijl                 ZV Kimbria             1:35.42 9400821    1:22.57           
          1:22.57
  7. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:31.82 9405753    1:24.59           
          1:24.59
  8. Tommie Amalo                  ZV Kimbria             1:35.00 9307075    1:29.44           
          1:29.44
  9. Vincent Wijsman               Hellas-Glana                NT 9405499    1:42.92           
          1:42.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:28.97 9800574    1:27.38           
          1:27.38
  2. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:24.36 9402268    1:27.97           
          1:27.97
  3. Jolien van Golde              ZV Kimbria             1:28.87 9204200    1:28.23           
          1:28.23
  4. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade        1:27.39 8403078    1:28.45           
          1:28.45
  5. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:27.20 8805688    1:30.04           
          1:30.04
  6. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:33.04 8900802    1:32.10           
          1:32.10
  7. Kiki Nemeth                   ZV Brunssum            1:34.29 9203448    1:35.23           
          1:35.23
  8. Ramona Zander van der         ZV Brunssum            1:38.61 8604216    1:35.60           
          1:35.60
  9. Kathinka Vertommen            ZV Kimbria             1:30.69 8201712    1:35.73           
          1:35.73
 10. Carmen Keuten                 ZV Kimbria             1:33.39 9304432    1:36.36           
          1:36.36
 11. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:33.74 9002302    1:36.45           
          1:36.45
 12. Laura van der Aalst           ZV Kimbria             1:37.38 9000006    1:38.01           
          1:38.01
 13. Susan Stappers                ZV Kimbria             1:44.22 8201594    1:39.02           
          1:39.02
 14. Aimee Janssen                 ZV Kimbria             1:38.70 9104864    1:41.61           
          1:41.61
 15. Fabienne Jeukens              ZV Kimbria             1:39.65 8401156    1:42.06           
          1:42.06
 16. Shirley van Sundert           ZV Kimbria             1:43.67 9106504    1:42.38           
          1:42.38
 17. Aline Spierts                 ZV Kimbria             1:38.65 8604698    1:48.17           
          1:48.17
 18. Elena Habets                  ZV Brunssum                 NT 9007170    2:18.67           
          2:18.67
 DIS Rianne Ampts                  ZV Brunssum            1:35.84 9103930    1:44.15           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:44.15
AFGE Bonnie Ubachs                 ZV Brunssum            1:30.66 8704896                      
  NG Gwenda Roex                   ZV Brunssum            1:37.91 8703428                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jos Gulpers                   ZV Brunssum            1:12.25 7700371    1:09.24           
          1:09.24
  2. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:13.55 8901141    1:11.73           
          1:11.73
  3. Alain Dassen                  ZV Kimbria             1:14.60 9203459    1:12.86           
          1:12.86
  4. Richard Ricksen               ZV Brunssum            1:13.63 7000841    1:13.45           
          1:13.45
  5. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:16.48 9401797    1:15.98           
          1:15.98
  6. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:18.16 9300469    1:16.32           
          1:16.32
  7. Charel Thewissen              ZV Kimbria             1:19.61 9005591    1:18.07           
          1:18.07
  8. Marcel Handler                ZV Brunssum            1:17.78 8200617    1:19.72           
          1:19.72
  9. Rico Nemeth                   ZV Brunssum            1:17.16 9004455    1:21.18           
          1:21.18
 10. Jeroen Custers                ZV Kimbria             1:19.28 9106319    1:21.89           
          1:21.89
 11. Philip Kamsteeg               Eurode Kerkrade        1:28.26 9303015    1:27.91           
          1:27.91
 12. Karsten Meijers               ZV Kimbria             1:31.30 9004959    1:31.45           
          1:31.45
 13. Tom Gulikers                  ZV Kimbria             1:35.57 9405547    1:31.86           
          1:31.86
 14. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:31.46 9203397    1:32.39           
          1:32.39
 DIS Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:21.64 8905665    1:25.66           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:25.66
  NG Peter Gulpers                 ZV Brunssum            1:20.09 7901617                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade          50.02 0200157      45.62           
  2. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana                NT 0200217      47.36           
  3. Milan Scheepers               ZV Brunssum              56.48 0101749      49.57           
  4. Jesner Dalm                   Hellas-Glana             46.51 0200207      49.67           
  5. Lorcan Lonergan               ZV Kimbria                  NT 0200563      57.07           
  6. Dann Göbbels                  Eurode Kerkrade        1:15.86 0300109    1:02.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag                          7 - 9 jaar
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          43.73 0200078      41.81           
  2. Isabel Dijkstra               ZV Brunssum              45.77 0200918      43.36           
  3. Vera Weyzen                   ZV Kimbria               46.53 0100980      43.73           
  4. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria               52.70 0100976      45.36           
  5. Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana             49.13 0101640      46.00           
  6. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana             53.76 0102856      47.69           
  7. Journey Fortuin               Hellas-Glana             52.11 0200284      47.82           
  8. Renske Koetsier               ZV Kimbria               49.74 0200244      48.04           
  9. Lara Disco                    ZV Brunssum              54.13 0101882      48.30           
 10. Nikki Douma                   ZV Brunssum                 NT 0102252      55.66           
 11. Michelle Godding              ZV Kimbria                  NT 0200942      55.89           
 12. Lila Kosmann                  ZV Kimbria                  NT 0101666      56.22 FJ 1      
 13. Chelsea Essers                ZV Kimbria                  NT 0101664      56.22 FJ 2      
 14. Renske van den Bosch          ZV Brunssum            1:03.57 0102250      56.34           
 15. Chabelli Setzu                ZV Brunssum                 NT 0102840      59.62           
  NG Maud Lanckohr                 Eurode Kerkrade        1:05.07 0201096                      
  NG Zoë Ummels                    ZV Brunssum                 NT 0300522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 50m rugslag                   Junioren 1 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZV Kimbria               40.74 0000074      40.07           
  2. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade          47.40 9900438      42.50           
  3. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade          45.54 0002440      43.58           
  4. Misha Geelen                  ZV Kimbria               49.25 9903396      43.94           
  5. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade          46.02 0000514      44.89           
  6. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade          50.06 0002442      45.54           
  7. Amber Raadschilders           ZV Kimbria               47.70 0000534      45.66           
  8. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             47.95 0100256      45.67           
  9. Esmee Dietzenbacher           ZV Brunssum              50.22 9901986      45.86           
 10. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana             46.34 9900398      46.05 FJ 1      
 11. Julie Ouillon                 ZV Kimbria               47.47 0000704      46.05 FJ 2      
 12. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             49.61 0100676      46.32           
 13. Romy Radermacher              Hellas-Glana             51.43 0001070      46.55           
 14. Sonja Jansen                  Hellas-Glana             51.13 9902506      46.60           
 15. Aukje Koetsier                ZV Kimbria               49.18 0002260      46.67           
 16. Britt Cornelissens            Hellas-Glana             49.70 0000632      49.45           
 17. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade          48.73 0101408      50.11           
 18. Isabelle Dubois               ZV Kimbria               52.34 9901944      50.20           
 19. Nikki Godding                 ZV Kimbria               58.27 0003570      52.95           
 20. Melis Aydeniz                 ZV Kimbria               57.13 0100440      53.57           
 21. Lauraine Drost                Hellas-Glana             53.90 9903480      54.46           
 22. Nikita Paulussen              ZV Kimbria               59.71 9902770      55.02           
 23. Sterre Kosmann                ZV Kimbria                  NT 9904590      55.29           
 24. Quinty Raes                   ZV Brunssum                 NT 9904566      58.39           
  NG Demi Ummels                   ZV Brunssum                 NT 0003546                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    ZV Brunssum              38.26 9900277      37.74           
  2. Vincent de Munter             ZV Brunssum              39.85 0000181      39.20           
  3. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade          50.68 0001977      43.80           
  4. Kirk Koelstra                 ZV Brunssum                 NT 9903473      43.86           
  5. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade             NT 9903459      44.45           
  6. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade          45.38 0000297      45.48           
  7. Luc Arnoldussen               ZV Brunssum              49.72 9900543      47.46           
  8. Lars Kerremans                Hellas-Glana             52.36 0100305      48.72           
  9. Mika Sieben                   Hellas-Glana             53.26 0100195      49.95           
 10. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade          48.89 9902093      50.07           
 11. Lex Carter                    Hellas-Glana             53.86 0001275      50.70           
 12. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana             55.22 0100225      53.02           
 13. Bilal Nezam Eldin             ZV Brunssum                 NT 0002919      53.61           
 14. Joey Sieben                   Hellas-Glana             56.92 0100193      53.66           
     Robert Jansen                 Hellas-Glana             55.67 0000823      53.66           
 16. Roel Hustinx                  Hellas-Glana             57.01 9900885      58.73           
 17. Kamal Moustarieh              ZV Kimbria               56.75 0100395    1:02.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:09.32 9802528    1:06.92           
          1:06.92
  2. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:10.67 9805438    1:08.89           
          1:08.89
  3. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria             1:09.64 9802954    1:10.20           
          1:10.20
  4. Celine Kerkhofs               ZV Kimbria             1:08.95 9800548    1:11.18           
          1:11.18
  5. Rianne de Croock              Eurode Kerkrade        1:11.35 9801466    1:11.67           
          1:11.67
  6. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        1:11.11 9804668    1:12.77           
          1:12.77
  7. Mariska Craemers              ZV Brunssum            1:16.38 9700650    1:15.09           
          1:15.09
  8. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:17.28 9801174    1:16.92           
          1:16.92
  9. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:18.13 9704750    1:17.17           
          1:17.17
 10. Janelle van den Heuvel        ZV Brunssum            1:16.88 9700842    1:17.45           
          1:17.45
 11. Gabryelle Beland              ZV Brunssum                 NT 9805720    1:17.57           
          1:17.57
 12. Kyra Janssen                  ZV Kimbria             1:26.05 9800990    1:23.54           
          1:23.54
 13. Lianne Bonné                  Hellas-Glana           1:22.58 9700844    1:23.62           
          1:23.62
 14. Luna van Acker                ZV Kimbria             1:29.93 9805042    1:25.54           
          1:25.54
 15. Aniek Leij van der            ZV Brunssum            1:39.73 9805484    1:28.02           
          1:28.02
 16. Renee Schauwaert              ZV Kimbria             1:41.80 9801482    1:28.92           
          1:28.92
 17. Laura Larue                   Hellas-Glana           1:33.60 9802844    1:30.20           
          1:30.20
 18. Bo Garritsen                  ZV Brunssum            1:47.07 9805482    1:36.65           
          1:36.65
 19. Rabab Nezam Eldin             ZV Brunssum            1:52.39 9705938    1:48.57           
          1:48.57
  NG Hannah Billman                Eurode Kerkrade        1:25.28 9800576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m vrije slag                 Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:04.09 9800559    1:04.59           
          1:04.59
  2. Jeroen de Croock              Eurode Kerkrade        1:07.54 9702025    1:07.92           
          1:07.92
  3. Ivo Nemeth                    ZV Brunssum            1:12.46 9700075    1:08.02           
          1:08.02
  4. Joey Derhaag                  Hellas-Glana           1:11.78 9703941    1:11.67           
          1:11.67
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:19.87 9900225    1:14.76           
          1:14.76
  6. Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:15.15 9801043    1:16.32           
          1:16.32
  7. Ruben Dietzenbacher           ZV Brunssum            1:21.08 9703259    1:16.48           
          1:16.48
  8. Jhamiro Habets                ZV Brunssum            1:20.32 9800803    1:18.36           
          1:18.36
  9. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade        1:20.92 9800427    1:21.16           
          1:21.16
 10. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:20.84 9800055    1:22.51           
          1:22.51
 11. Thijmen Bruist                ZV Brunssum            1:27.91 9802597    1:26.82           
          1:26.82
 12. Kevin Janssen                 ZV Kimbria             1:21.71 9700585    1:29.68           
          1:29.68
 13. Victor Knibbeler              ZV Brunssum            1:41.06 9700795    1:31.32           
          1:31.32
 14. Justus Donders                ZV Kimbria             1:35.51 9703735    1:32.26           
          1:32.26
 15. Dennis Niemark                ZV Brunssum            1:32.15 9800801    1:34.40           
          1:34.40
 16. Fabian Fontaine               ZV Brunssum                 NT 9701703    1:37.45           
          1:37.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 200m schoolslag                    Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        3:03.20 9602154    3:02.76           
          1:27.13  3:02.76
  2. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:56.20 9504690    3:03.50           
          1:28.70  3:03.50
  3. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:06.39 9702464    3:05.23           
          1:29.23  3:05.23
  4. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             3:18.97 9800552    3:18.60           
          1:34.04  3:18.60
  5. Maja Andric                   Hellas-Glana           3:34.75 9701302    3:28.70           
          1:41.13  3:28.70
  6. Kendra Viehmann               Hellas-Glana           3:25.36 9702128    3:30.73           
          1:42.45  3:30.73
  7. Robin Klasens                 ZV Brunssum            3:32.67 9604532    3:30.95           
          1:41.70  3:30.95
  8. Zoï Pappas                    ZV Kimbria             3:25.28 9700448    3:36.78           
          1:45.17  3:36.78
  9. Tamara Michels                ZV Brunssum            3:39.67 9606236    3:39.48           
          1:43.60  3:39.48
 10. Amber Viehmann                Hellas-Glana           3:30.92 9504400    3:43.12           
          1:45.10  3:43.12
 11. Kyra Raadschilders            ZV Kimbria             3:46.64 9602604    3:44.73           
          1:46.92  3:44.73
 12. Daniëlle Beland               ZV Brunssum                 NT 9506700    3:50.80           
          1:50.36  3:50.80
 13. Bojana Andric                 Hellas-Glana           3:58.57 9503998    3:52.28           
          1:48.12  3:52.28
 14. Dominique Craemers            ZV Brunssum            3:59.06 9503196    4:02.60           
          1:53.82  4:02.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m schoolslag                 Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:43.90 9601033    2:44.58           
          1:18.48  2:44.58
  2. Alexandre Mateus              ZV Brunssum            2:55.00 9505805    2:59.73           
          1:24.20  2:59.73
  3. Jan van Aken                  Hellas-Glana           3:09.69 9504369    3:04.45           
          1:27.10  3:04.45
  4. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        3:22.52 9500007    3:05.08           
          1:30.14  3:05.08
  5. Brian Schijns                 Eurode Kerkrade             NT 9500713    3:11.38           
          1:29.82  3:11.38
  6. James Logan                   ZV Brunssum            3:17.31 9505803    3:15.57           
          1:33.48  3:15.57
  7. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           3:32.53 9505409    3:16.13           
          1:31.82  3:16.13
  8. Tom Niemark                   ZV Brunssum            3:31.75 9502397    3:17.26           
          1:31.14  3:17.26
  9. Wouter Knibbeler              ZV Brunssum            3:26.09 9601617    3:30.60           
          1:39.42  3:30.60
 10. Yessin Moustarieh             ZV Kimbria             3:47.45 9604733    3:54.33           
          1:51.51  3:54.33
 DIS Jeroen Savelkoul              ZV Brunssum            4:30.11 9602811    3:57.95           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:53.26  3:57.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 200m vrije slag                  Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:16.17 9301772    2:23.88           
          1:09.42  2:23.88
  2. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            2:27.04 9600788    2:31.10           
          1:13.95  2:31.10
  3. Meggie Schreppers             ZV Kimbria             2:28.54 9400512    2:36.32           
          1:14.04  2:36.32
  4. Rianne de Croock              Eurode Kerkrade        2:30.86 9801466    2:36.45 FJ 1      
          1:16.32  2:36.45
  5. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           2:32.29 9402266    2:36.45 FJ 2      
          1:14.97  2:36.45
  6. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        2:39.73 9804668    2:37.13           
          1:16.82  2:37.13
  7. Ellen Borger                  ZV Brunssum            2:37.00 9600786    2:37.70           
          1:17.95  2:37.70
  8. Sophie Lang                   Hellas-Glana           2:32.85 9404998    2:38.86           
          1:15.80  2:38.86
  9. Shelly Hollanders             ZV Kimbria             2:32.94 9303454    2:42.76           
          1:16.58  2:42.76
 10. Simone Jongen                 ZV Kimbria             2:46.39 9402028    2:47.89           
          1:20.00  2:47.89
 11. Loes Arnoldussen              ZV Brunssum            2:46.76 9603146    2:48.36           
          1:20.16  2:48.36
 12. Lisa Meyers                   ZV Kimbria             3:11.68 9605054    2:54.39           
          1:22.80  2:54.39
 13. Inge Bonné                    Hellas-Glana           2:57.34 9404300    2:56.58           
          1:24.64  2:56.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag                    Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:03.86 9400341    2:06.66           
          1:01.30  2:06.66
  2. Robin Borger                  ZV Brunssum            2:14.11 9305183    2:12.82           
          1:00.89  2:12.82
  3. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             2:19.89 9303807    2:17.98           
          1:04.36  2:17.98
  4. Pim Thijert                   Hellas-Glana           2:17.45 9305431    2:18.80           
          1:03.80  2:18.80
  5. Pedro Nemeth                  ZV Brunssum            2:26.58 9401575    2:26.23           
          1:09.54  2:26.23
  6. Bas van Zeijl                 ZV Kimbria             2:29.54 9400821    2:27.40           
          1:09.76  2:27.40
  7. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           2:30.42 9405753    2:28.40           
          1:11.22  2:28.40
  8. Tommie Amalo                  ZV Kimbria             2:26.00 9307075    2:44.84           
          1:13.72  2:44.84
  9. Vincent Wijsman               Hellas-Glana           3:07.62 9405499    3:01.98           
          1:24.29  3:01.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:19.36 9800574    1:16.29           
          1:16.29
  2. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade        1:15.80 8403078    1:17.74           
          1:17.74
  3. Jolien van Golde              ZV Kimbria             1:19.79 9204200    1:19.86 FJ 1      
          1:19.86
  4. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:20.77 8900802    1:19.86 FJ 2      
          1:19.86
  5. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:16.61 9402268    1:20.20           
          1:20.20
  6. Kathinka Vertommen            ZV Kimbria             1:20.92 8201712    1:21.12           
          1:21.12
  7. Kiki Nemeth                   ZV Brunssum            1:24.09 9203448    1:22.14           
          1:22.14
  8. Rianne Ampts                  ZV Brunssum            1:22.57 9103930    1:22.17           
          1:22.17
  9. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:22.80 9002302    1:23.23           
          1:23.23
 10. Ramona Zander van der         ZV Brunssum                 NT 8604216    1:24.45           
          1:24.45
 11. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:27.04 8805688    1:24.82           
          1:24.82
 12. Laura van der Aalst           ZV Kimbria             1:24.77 9000006    1:25.60           
          1:25.60
 13. Aline Spierts                 ZV Kimbria             1:23.99 8604698    1:28.82           
          1:28.82
 14. Susan Stappers                ZV Kimbria             1:31.36 8201594    1:30.16           
          1:30.16
 15. Aimee Janssen                 ZV Kimbria             1:28.20 9104864    1:30.54           
          1:30.54
 16. Fabienne Jeukens              ZV Kimbria             1:27.37 8401156    1:31.57           
          1:31.57
 17. Carmen Keuten                 ZV Kimbria             1:23.90 9304432    1:32.14           
          1:32.14
 18. Robin Janssen                 ZV Kimbria             1:35.97 9505602    1:33.02           
          1:33.02
 19. Shirley van Sundert           ZV Kimbria             1:34.67 9106504    1:35.71           
          1:35.71
 20. Elena Habets                  ZV Brunssum                 NT 9007170    1:55.60           
          1:55.60
AFGE Bonnie Ubachs                 ZV Brunssum            1:17.39 8704896                      
  NG Gwenda Roex                   ZV Brunssum            1:23.70 8703428                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jos Gulpers                   ZV Brunssum            1:04.56 7700371    1:03.80           
          1:03.80
  2. Alain Dassen                  ZV Kimbria             1:01.50 9203459    1:04.52           
          1:04.52
  3. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:05.58 8901141    1:04.70           
          1:04.70
  4. Charel Thewissen              ZV Kimbria             1:05.51 9005591    1:06.02           
          1:06.02
  5. Richard Ricksen               ZV Brunssum            1:08.43 7000841    1:06.16           
          1:06.16
  6. Rico Nemeth                   ZV Brunssum            1:06.33 9004455    1:07.70           
          1:07.70
  7. Jeroen Custers                ZV Kimbria             1:07.73 9106319    1:10.02           
          1:10.02
  8. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:11.23 9300469    1:10.73           
          1:10.73
  9. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:10.36 9401797    1:11.23           
          1:11.23
 10. Marcel Handler                ZV Brunssum            1:12.87 8200617    1:11.79           
          1:11.79
 11. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:11.18 8905665    1:12.26           
          1:12.26
 12. Philip Kamsteeg               Eurode Kerkrade        1:16.41 9303015    1:17.74           
          1:17.74
 13. Karsten Meijers               ZV Kimbria             1:22.14 9004959    1:23.07           
          1:23.07
 14. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:25.89 9203397    1:28.36           
          1:28.36
 DIS Tom Gulikers                  ZV Kimbria             1:19.23 9405547    1:27.32           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:27.32
  NG Peter Gulpers                 ZV Brunssum            1:15.33 7901617                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        2:07.48            2:06.06           
        Janina Beckers, 98                         Joëlle Savelberg, 97
        Shania Haenen, 98                          McKenzie Kelly, 98
            31.62  2:06.06

  2. kimbria 1                     ZV Kimbria             2:10.96            2:09.39           
        Jessica van Dijk, 98                       Zoï Pappas, 97
        Celine Kerkhofs, 98                        Tobie Saparuwe, 98
            33.00  2:09.39

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:28.18            2:23.16           
        Charissa Drost, 97                         Lianne Bonné, 97
        Kendra Viehmann, 97                        Myrthe van der Haijden, 98
            35.70  2:23.16

  4. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:31.92            2:29.39           
        Aniek Leij van der, 98                     Janelle van den Heuvel, 97
        Bo Garritsen, 98                           Mariska Craemers, 97
            38.23  2:29.39

  5. kimbria 2                     ZV Kimbria             2:38.21            2:33.14           
        Misha Geelen, 99                           Renee Schauwaert, 98
        Kyra Janssen, 98                           Luna van Acker, 98
            38.70  2:33.14




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 4 x 100m vrije slag                  Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            4:17.39            4:09.58           
        Tom Niemark, 95                            Alexandre Mateus, 95
        Pedro Nemeth, 94                           Robin Borger, 93
          1:05.26  4:09.58

  2. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:06.00            4:12.04           
        Jordy Vroomen, 94                          Timo Billman, 96
        Jeffrey Schijns, 94                        Jordy Severins, 98
            58.66  4:12.04

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:17.13            4:23.57           
        Pim Thijert, 93                            Jan van Aken, 95
        Eric Scheijen, 94                          Wilco van der Sluis, 93
          1:03.48  4:23.57

  4. kimbria 1                     ZV Kimbria             4:31.43            4:26.50           
        Bas van Zeijl, 94                          Tommie Amalo, 93
        Tom Gulikers, 94                           Glenn Rompelberg, 93
          1:05.52  4:26.50

  5. Eurode Kerkrade 2             Eurode Kerkrade        4:28.22            4:37.48           
        Philip Kamsteeg, 93                        Jeroen de Croock, 97
        Laurence Smits, 95                         Brian Schijns, 95
          1:10.70  4:37.48




SPLASH Meet Manager 11Registered to Hellas-Glana