E.ON Nationale zwemcompetitie districkt klasse 1 en 3
Echt (NED),    3.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:24.86            4:25.74           
        Sabine Klesman, 92                         Lotte van Haarst, 97
        Jenny van de Borgh, 91                     Ilse Clevers, 85
          1:03.19  4:25.74

  2. Patrick 1                     Patrick                4:29.49            4:32.67           
        Fiona Meuffels, 95                         Sarina Paulussen, 93
        Rianne Golsteijn, 86                       Yvette Peulen, 94
          1:05.92  4:32.67

  3. Patrick 1                     Patrick                4:41.75            4:45.13           
        Inge Hover, 91                             Linda van Wegberg, 95
        Claire Ohlenforst, 93                      Christa Craenen, 92
          1:12.51  4:45.13

  4. De Roersoppers 2              De Roersoppers         4:50.10            4:59.02           
        Shanna Hintzen, 95                         Claudia Creemers, 92
        Stefanie Cox, 93                           Samantha van der Pluijm, 91
          1:10.08  4:59.02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ROB 1                         ROB                    2:13.97            2:11.64           
        Birgit Hanssen, 97                         Kiki Sturme, 90
        Joyce Janssen, 94                          Sandra Hanraets, 85
            32.85  2:11.64

  2. Eszet 1                       Eszet                  2:17.53            2:19.10           
        Robin Marban, 93                           Linda Verhaegh, 88
        Chantal Schrijnewerkers, 93                Leonie Lennards, 86
            35.29  2:19.10

  3. ROB 2                         ROB                    2:19.73            2:19.86           
        Charlotte Jaspers, 88                      Rianne Simons, 90
        Lieke Hintzen, 85                          Yvonne Hintzen, 89
          2:19.86

  4. ROB 3                         ROB                    2:23.98            2:29.10           
        Jesse Hebben, 96                           Shirley Thijssen, 96
        Lisan van Emmerik, 97                      Joy Gijpmans, 94
            38.00  2:29.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                2:19.75            2:15.94           
        Robin Meuwissen, 96                        Kevin Meuwissen, 95
        Joep Teulings, 95                          Rick van Wegberg, 97
            35.65  2:15.94

  2. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:25.75            2:22.83           
        Robbin Vonk, 98                            Niek van de Borgh, 95
        Max Vervoort, 96                           Zjef Nelissen, 97
            41.95  2:22.83

  3. De Roersoppers 2              De Roersoppers         2:58.68            2:50.23           
        Mark Tiemersma, 97                         Koen Wijnands, 98
        John Meerten, 97                           Jack Meerten, 97
            41.61  2:50.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                  22.51 0100183      20.81           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           27.90 0100439      24.07           
  3. Mike Jansen                   De Roersoppers           29.39 0200151      25.96           
  4. Eloy Mooren                   De Roersoppers           24.88 0100651      26.72           
  5. Daan Wijnands                 De Roersoppers           29.91 0200127      27.45           
  6. Dyon de Wit                   Patrick                  27.13 0200341      32.07           
  7. Kyle Sanders                  Eszet                       NT 0300341      36.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davina Wolfs                  Patrick                  25.70 0200842      24.90           
  2. Joyce Hawinkels               Eszet                    28.11 0100706      25.03           
  3. Fleur Beckers                 Patrick                  28.70 0200256      25.96           
  4. Naomi Driessen                Eszet                    32.41 0100704      26.18           
  5. Jill Winands                  Eszet                    40.57 0200580      26.33           
  6. Maike Jetten                  Patrick                  34.95 0201038      28.47           
  7. Tara Rademakers               Patrick                  29.15 0200614      29.72           
  8. Cheyenne Hendriks             Eszet                       NT 0102770      29.94           
  9. Kaya van der Haar             Patrick                  33.22 0201442      31.21           
 10. Sabine Strijp                 Patrick                  35.42 0300220      34.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:38.48 9900918    1:36.76           
          1:36.76
  2. Bo van der Vorst              Patrick                     NT 9904998    1:40.02           
          1:40.02
  3. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:47.33 0000250    1:46.29           
          1:46.29
  4. Jiska van Rijt                Patrick                1:51.22 9901880    1:46.95           
          1:46.95
  5. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:55.07 0000360    1:51.23           
          1:51.23
  6. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:48.33 9903438    1:51.57           
          1:51.57
  7. Amber Vervoort                De Roersoppers         1:59.13 9901188    1:52.67           
          1:52.67
  8. Anne van Straaten             Patrick                2:00.86 9901884    1:54.82           
          1:54.82
  9. Sarine van Rijt               Patrick                1:57.49 0001194    1:55.24           
          1:55.24
 10. Eva Vullers                   De Roersoppers         2:04.75 9901848    2:00.54           
          2:00.54
 11. Lotte Beckers                 Patrick                     NT 0000834    2:04.57           
          2:04.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malon Hanssen                 ROB                      48.31 9901472      48.59           
  2. Britt Gijpmans                ROB                      45.04 0001404      51.66           
  3. Kelly Drissen                 Eszet                    54.43 9901196      51.89           
  4. Marit van Emmerik             ROB                      52.61 0001406      52.74           
  5. Lyan Smeets                   Eszet                    59.77 0003046      54.45           
  6. Lianne Geraets                ROB                    1:00.30 0002322      54.60           
  7. Samantha Schmidgall           Eszet                    58.89 0002154      54.86           
  8. Lissa van der Beek            Eszet                    56.60 0001112      55.10           
  9. Gwen Wouters                  Eszet                    58.96 0001824      56.26           
 10. Daphne Thijssen               ROB                      55.62 0001078      56.31           
 11. Tara Riemens                  Patrick                  58.86 0003678      57.02           
 12. Nina Claessen                 Patrick                  55.03 9904680      57.82           
 13. Sanne Cnoops                  Patrick                1:02.54 0003680      58.48           
 14. Pleun Urlings                 Patrick                  58.72 9904482      59.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:36.15 9900579    1:38.95           
          1:38.95
  2. Mariano Paulussen             Patrick                1:49.72 9901283    1:48.80           
          1:48.80
  3. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:46.28 9900667    1:49.89 FJ 1      
          1:49.89
  4. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:46.28 9901877    1:49.89 FJ 2      
          1:49.89
  5. Roel Slobbe                   Patrick                1:55.81 9901287    1:56.71           
          1:56.71
  6. Luuk Meerten                  De Roersoppers         2:00.00 9903427    2:15.92           
          2:15.92
 DIS Jeroen van Gellekom           Patrick                     NT 9903795    1:55.60           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:55.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Sanders                   Eszet                    51.51 0100373      49.24           
  2. Martijn Verheyden             Patrick                  52.46 9903301      52.39           
  3. Lesley Hawinkels              ROB                      57.73 0000937      58.86           
  4. Lars Rademakers               Patrick                1:01.12 0002327      58.95           
  5. Nick van Mölken               Eszet                  1:05.54 9901981    1:01.29           
  6. Jorren Strijp                 Patrick                1:01.35 0003345    1:02.54           
  7. Axel Neitzke                  Patrick                1:12.27 0001413    1:11.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:20.04 9701858    1:23.50           
          1:23.50
  2. Birgit Hanssen                ROB                    1:26.76 9703194    1:25.07           
          1:25.07
  3. Anneloes Meijers              De Roersoppers         1:34.53 9704322    1:27.39           
          1:27.39
  4. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:28.15 9801032    1:28.45           
          1:28.45
  5. Lisan van Emmerik             ROB                    1:34.42 9703006    1:31.07           
          1:31.07
  6. Lucie Vrehen                  Patrick                1:37.48 9703222    1:33.16           
          1:33.16
  7. Cloë Notten                   Patrick                     NT 9705446    1:33.23           
          1:33.23
  8. Michelle Smeets               Eszet                  1:40.76 9802536    1:37.60           
          1:37.60
  9. Lisanne Maessen               De Roersoppers         1:35.75 9801626    1:37.99           
          1:37.99
 10. Valerie Schmitz               De Roersoppers         1:44.61 9801030    1:46.26           
          1:46.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick van Wegberg              Patrick                1:28.33 9703817    1:20.26           
          1:20.26
  2. Luc Nelissen                  Patrick                1:20.54 9701381    1:20.71           
          1:20.71
  3. Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:29.36 9700225    1:28.80           
          1:28.80
  4. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:25.58 9800737    1:30.09 FJ 1      
          1:30.09
  5. Lars Hamacher                 Patrick                1:28.81 9703189    1:30.09 FJ 2      
          1:30.09
  6. Luuk Willems                  Patrick                1:33.82 9703191    1:30.41           
          1:30.41
  7. Kevin Hobbel                  Patrick                     NT 9704915    1:32.70           
          1:32.70
  8. Chris Verheesen               Patrick                1:37.04 9701379    1:33.33           
          1:33.33
  9. Jasper Slobbe                 Patrick                1:42.26 9700435    1:36.64           
          1:36.64
 10. Camiel Heijnen                Patrick                     NT 9804513    1:43.89           
          1:43.89
 11. Max Neitzke                   Patrick                     NT 9803527    1:47.39           
          1:47.39
 12. Pim Vrehen                    Patrick                1:53.65 9803525    1:47.98           
          1:47.98
 13. Stan Lutgens                  Patrick                     NT 9704917    1:50.54           
          1:50.54
 14. Max Engelen                   De Roersoppers         1:55.83 9801403    1:51.48           
          1:51.48
 DIS Jiry Maassen                  ROB                    1:40.84 9800889                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Leonardo Verkoelen            Patrick                     NT 9704697    1:47.39           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:47.39
 DIS Jasper Strijp                 Patrick                     NT 9804399    2:03.17           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., dis VA
          2:03.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                  30.29 9504366      30.77           
  2. Joyce Delsing                 Patrick                  33.65 9502594      32.54           
  3. Femke Maassen                 Patrick                  32.95 9606098      32.82           
  4. Anne van Haarst               De Roersoppers           34.70 9506128      34.08           
  5. Lotte Verstraelen             De Roersoppers           35.29 9602598      34.70           
  6. Linda van Wegberg             Patrick                  31.67 9506160      35.23           
  7. Saskia Turlings               Patrick                  38.75 9504842      35.95           
  8. Janou Francot                 Patrick                     NT 9506432      36.16           
  9. Nicole Delsing                Patrick                  36.97 9601290      37.04           
     Nikki Hautvast                Patrick                     NT 9601292      37.04           
 11. Celine Jansen                 De Roersoppers           38.02 9705404      37.36           
 12. Jesse Hebben                  ROB                      35.81 9601552      37.61           
 13. Shirley Thijssen              ROB                      36.17 9601550      38.04           
 14. Susanne Engelen               De Roersoppers           42.02 9705526      38.51           
AFGE Victoria Bänziger             Patrick                  36.39 9504956                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meuwissen               Patrick                  28.60 9502485      28.38           
  2. Joep Teulings                 Patrick                  30.10 9505655      28.82           
  3. Ferd Simons                   ROB                      31.72 9503101      30.45           
  4. Max Vervoort                  De Roersoppers           30.46 9601405      30.76           
  5. Robin Meuwissen               Patrick                  29.95 9602601      30.80           
  6. Zjef Nelissen                 De Roersoppers           32.54 9701679      32.50           
  7. Jeroen van Buggenum           Patrick                  37.23 9601545      34.98           
  8. Jack Meerten                  De Roersoppers           37.65 9704377      35.73           
  9. John Meerten                  De Roersoppers           39.04 9704375      37.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:17.20 9504876    1:20.07           
          1:20.07
  2. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:23.03 9801142    1:23.77           
          1:23.77
  3. Claire Ohlenforst             Patrick                1:20.54 9307636    1:24.26           
          1:24.26
  4. Yvette Peulen                 Patrick                1:29.58 9405298    1:29.88           
          1:29.88
  5. Stefanie Cox                  De Roersoppers         1:27.33 9306648    1:31.23           
          1:31.23
  6. Maud Meuwissen                Patrick                1:32.65 9402078    1:32.23           
          1:32.23
NG.Z Sarina Paulussen              Patrick                1:30.52 9307426                      
  NG Veerle Corstjens              Patrick                1:28.09 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 50m vlinderslag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joyce Janssen                 ROB                      40.60 9404482      40.29           
  2. Rayna Maassen                 ROB                      42.54 9304084      41.23           
  3. Robin Marban                  Eszet                    40.21 9301948      42.38           
  4. Chantal Schrijnewerkers       Eszet                    45.02 9305194      47.48           
 DIS Joy Gijpmans                  ROB                      44.76 9406826      56.20           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef Verheesen                Patrick                1:19.00 9402405    1:12.13           
          1:12.13
  2. Marc Craenen                  Patrick                1:13.50 9301055    1:12.83           
          1:12.83
  3. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:34.91 9400627    1:14.13           
          1:14.13
  4. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:25.13 9505197    1:14.80           
          1:14.80
  5. Ivo Hover                     Patrick                1:18.53 9404679    1:18.36           
          1:18.36
  6. Jordi Hintzen                 Patrick                1:28.38 9403907    1:25.58           
          1:25.58
  7. Jesse van Dun                 Patrick                1:55.70 9406153    1:28.54           
          1:28.54
  8. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:26.08 9800247    1:28.95           
          1:28.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco Moors                   ROB                      35.95 9404733      37.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:22.25 8503908    1:21.93           
          1:21.93
  2. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:28.27 9202860    1:29.02           
          1:29.02
  3. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         1:31.33 9108218    1:31.76           
          1:31.76
  4. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:33.06 9101014    1:33.82           
          1:33.82
  5. Inge Hover                    Patrick                1:33.79 9107952    1:35.39           
          1:35.39
  6. Claudia Creemers              De Roersoppers         1:34.28 9202864    1:36.17           
          1:36.17
  7. Tessa Schmits                 De Roersoppers         1:37.89 9302842    1:39.29           
          1:39.29
  8. Charlotte van de Laar         Patrick                1:37.86 9207650    1:40.16           
          1:40.16
  9. Christa Craenen               Patrick                1:34.05 9200384    1:40.64           
          1:40.64
 10. Rianne Golsteijn              Patrick                1:38.36 8601262    1:40.78           
          1:40.78
 11. Ashley de Vos                 Patrick                1:39.52 8705882    1:42.48           
          1:42.48
 12. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:38.56 9102490    1:45.23           
          1:45.23
NG.Z Janine Veelen                 De Roersoppers         1:45.23 9207686                      
  NG Wieke Bos                     De Roersoppers         1:29.69 8200218                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sandra Hanraets               ROB                      40.85 8501144      40.64           
  2. Kiki Sturme                   ROB                      44.76 9003660      44.04           
  3. Leonie Lennards               Eszet                    44.48 8602262      44.17           
  4. Yvette Simons                 ROB                      46.16 9202432      44.98           
  5. Lieke Hintzen                 ROB                      49.26 8501254      46.86           
  6. Rianne Simons                 ROB                      46.53 9006202      47.04           
  7. Yvonne Hintzen                ROB                      47.15 8901754      47.57           
  8. Linda Verhaegh                Eszet                    46.74 8804486      48.27           
  9. Charlotte Jaspers             ROB                      48.73 8805830      49.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:11.15 9000579    1:12.87           
          1:12.87
  2. Sjors Pietermans              Patrick                1:12.59 9106841    1:13.23           
          1:13.23
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:14.46 9103401    1:14.42           
          1:14.42
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         1:11.85 8903247    1:15.29           
          1:15.29
  5. Tom van der Sterren           Patrick                1:14.43 8502495    1:17.26           
          1:17.26
  6. Richard Hubers                De Roersoppers         1:18.14 8501129    1:18.29           
          1:18.29
  7. Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:16.66 8601229    1:19.38           
          1:19.38
  8. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:19.48 8700977    1:20.36           
          1:20.36
  9. Dennis van Eck                Patrick                1:22.12 8700825    1:21.65           
          1:21.65
 10. Kevin ten Braak               Patrick                1:20.06 9205471    1:22.76           
          1:22.76
 11. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:21.72 9202243    1:25.86           
          1:25.86
 12. Bjorn Scheijven               Patrick                1:28.15 9103731    1:28.54           
          1:28.54
  NG Roger Pouls                   De Roersoppers         1:27.89 8702653                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harald Thijssen               ROB                      36.61 8903139      36.58           
  2. Tom Derks                     ROB                      46.04 8804753      44.92           
  3. Andy Beckers                  Patrick                  46.50 9204027      45.98           
NG.Z Maik Draaisma                 Patrick                  45.25 9107285                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                  40.10 0100183      40.45           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           48.39 0100439      48.89           
  3. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:00.00 0200151      51.44           
  4. Dyon de Wit                   Patrick                  55.54 0200341      55.70           
  5. Eloy Mooren                   De Roersoppers         1:00.00 0100651      55.95           
  6. Daan Wijnands                 De Roersoppers         1:00.00 0200127      55.98           
  7. Kyle Sanders                  Eszet                       NT 0300341    1:15.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Beckers                 Patrick                  45.72 0200256      46.70           
  2. Naomi Driessen                Eszet                  1:02.63 0100704      48.42           
  3. Joyce Hawinkels               Eszet                    49.86 0100706      50.82           
  4. Jill Winands                  Eszet                  1:02.50 0200580      54.86           
  5. Tara Rademakers               Patrick                1:00.12 0200614    1:02.36           
  6. Davina Wolfs                  Patrick                     NT 0200842    1:03.00           
  7. Maike Jetten                  Patrick                1:02.57 0201038    1:06.58           
  8. Sabine Strijp                 Patrick                     NT 0300220    1:06.76           
  9. Cheyenne Hendriks             Eszet                       NT 0102770    1:11.54           
 10. Kaya van der Haar             Patrick                1:20.76 0201442    1:16.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers           46.00 9900918      40.80           
  2. Jiska van Rijt                Patrick                  41.40 9901880      41.34           
  3. Anne van Straaten             Patrick                  49.05 9901884      44.70           
  4. Bo van der Vorst              Patrick                  48.67 9904998      47.23           
  5. Sanne Vilters                 De Roersoppers           55.00 9903438      48.57           
  6. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers           49.20 0000250      49.20           
  7. Sarine van Rijt               Patrick                  52.54 0001194      50.60           
  8. Amy Mooren                    De Roersoppers           50.67 0000360      50.87           
  9. Amber Vervoort                De Roersoppers         1:00.00 9901188      51.42           
 10. Eva Vullers                   De Roersoppers         1:06.57 9901848      54.07           
 11. Lotte Beckers                 Patrick                  59.22 0000834    1:01.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malon Hanssen                 ROB                      21.29 9901472      19.14           
  2. Daphne Thijssen               ROB                         NT 0001078      21.35 FJ 1      
  3. Lianne Geraets                ROB                         NT 0002322      21.35 FJ 2      
  4. Britt Gijpmans                ROB                      27.43 0001404      23.45           
  5. Pleun Urlings                 Patrick                  24.20 9904482      24.25           
  6. Kelly Drissen                 Eszet                       NT 9901196      24.72           
  7. Samantha Schmidgall           Eszet                    29.02 0002154      24.84 FJ 1      
  8. Lissa van der Beek            Eszet                    27.93 0001112      24.84 FJ 2      
  9. Marit van Emmerik             ROB                      29.23 0001406      24.89           
 10. Gwen Wouters                  Eszet                    25.00 0001824      25.47           
 11. Tara Riemens                  Patrick                  27.51 0003678      25.86           
 12. Sanne Cnoops                  Patrick                  28.28 0003680      26.53           
 13. Nina Claessen                 Patrick                  29.91 9904680      26.67           
 14. Lyan Smeets                   Eszet                    34.92 0003046      28.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serve Nelissen                De Roersoppers           38.86 9900579      39.71           
  2. Roel Wijnands                 De Roersoppers           45.58 9901877      45.31           
  3. Daan Zenden                   De Roersoppers           45.93 9900667      45.60           
  4. Roel Slobbe                   Patrick                  46.38 9901287      46.16           
  5. Mariano Paulussen             Patrick                  51.25 9901283      47.63           
  6. Jeroen van Gellekom           Patrick                  49.53 9903795      50.24           
  7. Luuk Meerten                  De Roersoppers         1:06.77 9903427      55.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Sanders                   Eszet                    23.77 0100373      23.80           
  2. Lars Rademakers               Patrick                  22.94 0002327      24.04           
  3. Lesley Hawinkels              ROB                      37.69 0000937      26.33           
  4. Nick van Mölken               Eszet                    32.10 9901981      27.95           
  5. Jorren Strijp                 Patrick                     NT 0003345      30.26           
  6. Martijn Verheyden             Patrick                     NT 9903301      30.45           
  7. Axel Neitzke                  Patrick                  31.85 0001413      31.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:09.07 9701858    1:10.78           
          1:10.78
  2. Anneloes Meijers              De Roersoppers         1:23.28 9704322    1:16.64           
          1:16.64
  3. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:18.64 9801032    1:18.47           
          1:18.47
  4. Lucie Vrehen                  Patrick                1:26.69 9703222    1:22.51           
          1:22.51
  5. Cloë Notten                   Patrick                1:28.73 9705446    1:23.91           
          1:23.91
  6. Lisanne Maessen               De Roersoppers         1:29.39 9801626    1:29.75           
          1:29.75
  7. Valerie Schmitz               De Roersoppers         1:30.94 9801030    1:30.41           
          1:30.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Birgit Hanssen                ROB                      40.93 9703194      39.78           
  2. Michelle Smeets               Eszet                    46.13 9802536      43.46           
  3. Lisan van Emmerik             ROB                      43.55 9703006      43.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick van Wegberg              Patrick                1:13.47 9703817    1:10.03           
          1:10.03
  2. Luc Nelissen                  Patrick                1:10.68 9701381    1:12.08           
          1:12.08
  3. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:11.84 9800737    1:14.22           
          1:14.22
  4. Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:18.63 9700225    1:15.51           
          1:15.51
  5. Luuk Willems                  Patrick                1:21.54 9703191    1:20.14           
          1:20.14
  6. Lars Hamacher                 Patrick                1:19.04 9703189    1:20.76           
          1:20.76
  7. Jasper Slobbe                 Patrick                1:25.26 9700435    1:22.53           
          1:22.53
  8. Chris Verheesen               Patrick                1:23.50 9701379    1:23.28           
          1:23.28
  9. Pim Vrehen                    Patrick                1:39.67 9803525    1:37.42           
          1:37.42
 10. Max Engelen                   De Roersoppers         1:41.98 9801403    1:41.70           
          1:41.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hobbel                  Patrick                  49.60 9704915      44.74           
  2. Camiel Heijnen                Patrick                  47.60 9804513      46.24           
  3. Jiry Maassen                  ROB                      48.00 9800889      46.90           
  4. Leonardo Verkoelen            Patrick                     NT 9704697      51.37           
  5. Stan Lutgens                  Patrick                     NT 9704917      55.83           
  6. Max Neitzke                   Patrick                1:10.58 9803527    1:11.65           
 DIS Jasper Strijp                 Patrick                1:00.81 9804399                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                3:03.98 9504366    3:04.53           
          1:29.23  3:04.53
  2. Joyce Delsing                 Patrick                3:08.92 9502594    3:11.15           
          1:30.95  3:11.15
  3. Anne van Haarst               De Roersoppers         3:29.47 9506128    3:25.98           
          1:38.37  3:25.98
  4. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         3:30.17 9602598    3:30.86           
          1:38.48  3:30.86
  5. Linda van Wegberg             Patrick                3:37.81 9506160    3:30.87           
          1:40.62  3:30.87
  6. Saskia Turlings               Patrick                3:36.31 9504842    3:37.36           
          1:43.58  3:37.36
  7. Nicole Delsing                Patrick                3:44.18 9601290    3:43.94           
          1:46.89  3:43.94
  8. Janou Francot                 Patrick                     NT 9506432    3:44.53           
          1:43.11  3:44.53
  9. Nikki Hautvast                Patrick                3:57.87 9601292    3:47.85           
          1:46.30  3:47.85
 10. Susanne Engelen               De Roersoppers         3:55.04 9705526    3:49.29           
          1:49.76  3:49.29
 11. Celine Jansen                 De Roersoppers         3:52.11 9705404    3:55.76           
          1:53.02  3:55.76
AFGE Victoria Bänziger             Patrick                3:45.52 9504956                      
  NG Femke Maassen                 Patrick                     NT 9606098                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shirley Thijssen              ROB                    1:39.43 9601550    1:43.96           
          1:43.96
  2. Jesse Hebben                  ROB                    1:40.57 9601552    1:47.60           
          1:47.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Vervoort                  De Roersoppers         2:58.08 9601405    3:03.11           
          1:26.99  3:03.11
  2. Kevin Meuwissen               Patrick                3:02.14 9502485    3:06.25           
          1:31.61  3:06.25
  3. Joep Teulings                 Patrick                3:18.50 9505655    3:14.98           
          1:33.02  3:14.98
  4. Robin Meuwissen               Patrick                3:13.87 9602601    3:16.92           
          1:33.54  3:16.92
  5. Jeroen van Buggenum           Patrick                3:39.59 9601545    3:27.50           
          1:39.81  3:27.50
  6. Jack Meerten                  De Roersoppers         4:00.00 9704377    3:54.98           
          1:55.55  3:54.98
  7. John Meerten                  De Roersoppers         4:00.00 9704375    4:12.53           
          2:03.40  4:12.53
 DIS Zjef Nelissen                 De Roersoppers         3:13.83 9701679    3:12.99           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:32.08  3:12.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferd Simons                   ROB                    1:26.11 9503101    1:27.07           
          1:27.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                2:21.20 9504366    2:21.58           
          1:09.48  2:21.58
  2. Sarina Paulussen              Patrick                2:33.95 9307426    2:32.25           
          1:13.31  2:32.25
  3. Claire Ohlenforst             Patrick                     NT 9307636    2:36.02           
          1:14.26  2:36.02
  4. Shanna Hintzen                De Roersoppers         2:36.12 9504876    2:40.79           
          1:16.69  2:40.79
  5. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:53.50 9801142    2:43.35           
          1:21.84  2:43.35
  6. Yvette Peulen                 Patrick                2:38.54 9405298    2:43.67           
          1:17.00  2:43.67
  7. Maud Meuwissen                Patrick                2:53.68 9402078    2:54.91           
          1:25.65  2:54.91
  8. Stefanie Cox                  De Roersoppers         2:46.45 9306648    2:55.54           
          1:23.77  2:55.54
  9. Tessa Schmits                 De Roersoppers         3:10.12 9302842    3:05.45           
          1:26.73  3:05.45
  NG Veerle Corstjens              Patrick                2:45.87 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joyce Janssen                 ROB                    1:17.32 9404482    1:17.75           
          1:17.75
  2. Robin Marban                  Eszet                  1:19.67 9301948    1:20.13           
          1:20.13
  3. Chantal Schrijnewerkers       Eszet                  1:22.01 9305194    1:20.90           
          1:20.90
  4. Rayna Maassen                 ROB                    1:23.88 9304084    1:24.60           
          1:24.60
  5. Joy Gijpmans                  ROB                    1:22.77 9406826    1:27.04           
          1:27.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Suskens                  De Roersoppers         2:22.14 9400627    2:13.94           
          1:05.30  2:13.94
  2. Ivo Hover                     Patrick                2:26.29 9404679    2:25.25           
          1:11.65  2:25.25
  3. Niek van de Borgh             De Roersoppers         2:31.73 9505197    2:25.39           
          1:11.36  2:25.39
  4. Stef Verheesen                Patrick                2:29.51 9402405    2:27.36           
          1:11.82  2:27.36
  5. Marc Craenen                  Patrick                2:29.33 9301055    2:29.10           
          1:13.31  2:29.10
  6. Koen Wijnands                 De Roersoppers         2:46.09 9800247    2:44.06           
          1:19.16  2:44.06
  7. Jordi Hintzen                 Patrick                2:51.59 9403907    2:49.35           
          1:23.09  2:49.35
  8. Jesse van Dun                 Patrick                3:07.43 9406153    2:51.96           
          1:20.67  2:51.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco Moors                   ROB                    1:03.80 9404733    1:06.30           
          1:06.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:13.03 8503908    1:13.35           
          1:13.35
  2. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:16.20 9202860    1:17.60           
          1:17.60
  3. Sandra Hanraets               ROB                    1:21.94 8501144    1:19.20           
          1:19.20
  4. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         1:18.38 9108218    1:19.57           
          1:19.57
  5. Rianne Golsteijn              Patrick                1:19.89 8601262    1:21.43           
          1:21.43
  6. Christa Craenen               Patrick                1:18.72 9200384    1:22.51           
          1:22.51
  7. Inge Hover                    Patrick                1:18.99 9107952    1:22.81           
          1:22.81
  8. Leonie Lennards               Eszet                  1:24.85 8602262    1:26.05           
          1:26.05
  9. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:23.69 9101014    1:26.08 FJ 1      
          1:26.08
 10. Claudia Creemers              De Roersoppers         1:23.58 9202864    1:26.08 FJ 2      
          1:26.08
 11. Kiki Sturme                   ROB                    1:30.88 9003660    1:26.85           
          1:26.85
 12. Yvonne Hintzen                ROB                    1:28.25 8901754    1:27.67           
          1:27.67
 13. Yvette Simons                 ROB                    1:29.17 9202432    1:28.20           
          1:28.20
 14. Charlotte van de Laar         Patrick                1:31.74 9207650    1:28.94           
          1:28.94
 15. Lieke Hintzen                 ROB                    1:33.12 8501254    1:30.73           
          1:30.73
 16. Linda Verhaegh                Eszet                  1:27.82 8804486    1:30.82           
          1:30.82
 17. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:26.58 9102490    1:31.28           
          1:31.28
 18. Charlotte Jaspers             ROB                    1:28.76 8805830    1:32.11           
          1:32.11
 19. Rianne Simons                 ROB                    1:32.44 9006202    1:35.89           
          1:35.89
 20. Janine Veelen                 De Roersoppers         1:33.46 9207686    1:38.22           
          1:38.22
 21. Ashley de Vos                 Patrick                1:34.53 8705882    1:40.10           
          1:40.10
  NG Wieke Bos                     De Roersoppers         1:15.23 8200218                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Patrick                1:03.11 8502495    1:05.48           
          1:05.48
  2. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:06.51 8700977    1:05.87           
          1:05.87
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:04.56 9103401    1:06.80           
          1:06.80
  4. Sjors Pietermans              Patrick                1:06.28 9106841    1:07.06 FJ 1      
          1:07.06
  5. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:04.98 9000579    1:07.06 FJ 2      
          1:07.06
  6. Remco de Veen                 De Roersoppers         1:04.29 8903247    1:07.50           
          1:07.50
  7. Richard Hubers                De Roersoppers         1:06.96 8501129    1:08.82           
          1:08.82
  8. Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:08.77 8601229    1:11.31           
          1:11.31
  9. Dennis van Eck                Patrick                1:12.40 8700825    1:11.75           
          1:11.75
 10. Harald Thijssen               ROB                    1:12.39 8903139    1:12.98           
          1:12.98
 11. Tom Simons                    De Roersoppers         1:12.37 8902849    1:13.89           
          1:13.89
 12. Kevin ten Braak               Patrick                1:13.54 9205471    1:16.32           
          1:16.32
 13. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:13.49 9202243    1:16.73           
          1:16.73
 14. Bjorn Scheijven               Patrick                1:17.17 9103731    1:17.70           
          1:17.70
 15. Andy Beckers                  Patrick                1:22.51 9204027    1:25.49           
          1:25.49
 16. Tom Derks                     ROB                    1:28.07 8804753    1:31.09           
          1:31.09
NG.Z Maik Draaisma                 Patrick                     NT 9107285                      
  NG Roger Pouls                   De Roersoppers         1:12.02 8702653                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:14.48            2:12.77           
        Lotte van Haarst, 97                       Anneloes Meijers, 97
        Ydwien Vervoort, 98                        Serafina Vlijt, 98
            31.87  2:12.77

  2. Patrick 1                     Patrick                2:33.25            2:30.22           
        Cloë Notten, 97                            Bo van der Vorst, 99
        Lucie Vrehen, 97                           Jiska van Rijt, 99
            37.95  2:30.22

  3. De Roersoppers 2              De Roersoppers         2:37.11            2:35.13           
        Amber Thevissen, 99                        Lisanne Maessen, 98
        Celine Jansen, 97                          Susanne Engelen, 97
            34.94  2:35.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                4:11.20            4:14.60           
        Marc Craenen, 93                           Ivo Hover, 94
        Stef Verheesen, 94                         Kevin Meuwissen, 95
          1:03.22  4:14.60

  2. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:25.64            4:24.38           
        Joep Suskens, 94                           Max Vervoort, 96
        Serve Nelissen, 99                         Niek van de Borgh, 95
          1:00.15  4:24.38




SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick