2010-10-03 EON Landelijke B-C Competitie deel 1
Alkmaar (NED),    3.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          4:49.40            4:47.16           
        Melina Knol, 98                            Skye Tomie Doerk, 98
        Lieke Koenderink, 97                       Zoë van der Kwaak, 98
          1:10.35  4:47.16

  2. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            5:15.41            5:01.97           
        Fenke Bosschert, 97                        Tarryn Macleod, 98
        Tami de Lange, 97                          Kimberley Kort, 98
          1:09.24  5:01.97

  3. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  5:46.66            5:38.67           
        Sharon van der Lem, 98                     Merel Tol, 98
        Esmée Veerman, 99                          Isabelle Otte, 97
          1:33.58  5:38.67




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
3-10-2010 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          2:41.99            2:45.38           
        Tim Kieft, 99                              Kim Kenbeek, 99
        Femke Stevens, 99                          Daan In de Braekt, 99
            42.52  2:45.38

  2. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  2:46.32            2:46.21           
        Michelle Verhoeven, 00                     Bas Vlugt, 99
        Chantal Hetjes, 00                         Luc Kroon, 01
            44.38  2:46.21

  3. DAW-FINENZO 2                 DAW-FINENZO            3:07.34            2:51.95           
        Myrthe van Beek, 99                        Denise Boonstra, 99
        Nick Stikkelman, 01                        Terence Power, 00
            42.25  2:51.95

  4. Waterland 1                   Waterland              3:11.57            3:09.39           
        Kim Groeneveld, 01                         Vito Meij, 99
        Roos Windt, 00                             Nanne Brugman, 99
            49.54  3:09.39

  5. Waterland 2                   Waterland              3:38.83            3:30.31           
        Michael van Kerkwijk, 01                   Arjen van der Vis, 00
        Roos Schipper, 01                          Caitlin Berkel, 00
            49.61  3:30.31

 DIS DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            2:54.13            2:56.52 RF        
        Friso Datema, 00                           Saskia van der Velden, 00
        Lieke Alofs, 99                            Jens de Groot, 00
            44.53  2:56.52

 DIS DAW-FINENZO 3                 DAW-FINENZO            3:25.71            3:14.13 sm        
        Jason Macleod, 00                          Naomi te Lindert, 99
        Aman Singhvi, 00                           Talya de Lange, 99
            50.59  3:14.13

AFGE Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  3:21.04                              
        Aron Veerman, 01                           Ilona Stroek, 00
        Jordi van der Lem, 00                      Sterre Veerman, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarah de Waart                Waterland              1:26.80 9103400    1:25.66           
          1:25.66
  2. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  1:25.89 6900800    1:27.41           
          1:27.41
  3. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:28.19 9503028    1:27.73           
          1:27.73
  4. Rozemarijn de Waart           Waterland              1:30.48 9201954    1:28.81           
          1:28.81
  5. Desiree van der Lem           Ed-Vo                  1:27.14 6800282    1:28.90           
          1:28.90
  6. Ryanne van Gulik              Waterland              1:27.48 8905470    1:29.22           
          1:29.22
  7. Rosa Schot                    DAW-FINENZO            1:29.68 9207500    1:30.19           
          1:30.19
  8. Sandra Kok                    Ed-Vo                  1:25.86 9107424    1:30.56           
          1:30.56
  9. Ilana Schaap                  DAW-FINENZO            1:23.27 9102714    1:31.54           
          1:31.54
 10. Elena Peeters                 DAW-FINENZO            1:31.67 9603690    1:34.22           
          1:34.22
 11. Agnes de Does                 Ed-Vo                  1:31.57 8200398    1:34.90           
          1:34.90
 12. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)               NT 9703606    1:39.16           
          1:39.16
 13. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:34.13 9207456    1:40.19           
          1:40.19
AFGE Jenny de Does                 Ed-Vo                  1:31.04 8200400                      
AFGE Jamie Lee Bron                Zaanstad (SG)          1:32.19 9506020                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
3-10-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Veerman               Ed-Vo                  4:19.79 9106345    4:28.80           
          4:28.80
  2. Fred Bond                     Ed-Vo                  4:29.79 8905697    4:30.62           
          4:30.62
  3. Jordy Kok                     Waterland              4:21.12 8701783    4:30.96           
          4:30.96
  4. Arjan Baron                   DAW-FINENZO            4:31.22 9100067    4:38.94           
          4:38.94
  5. Peter Smit                    Ed-Vo                  4:39.30 8201607    4:45.25           
          4:45.25
  6. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)          4:39.39 9100751    4:46.45           
          4:46.45
  7. Felix Geenen                  DAW-FINENZO            4:46.87 9501085    4:48.32           
          4:48.32
  8. Nicky Kok                     Waterland              4:28.68 8801931    4:48.70           
          4:48.70
  9. Robin Schortinghuis           Zaanstad (SG)          4:52.82 9002915    4:49.19           
          4:49.19
 10. Rene de Boer                  DAW-FINENZO            5:00.00 6400087    4:53.50           
          4:53.50
 11. Stefan Bouwman                Waterland              5:03.55 9100251    5:01.40           
          5:01.40
 12. Rob Tol                       Ed-Vo                  4:48.92 9205459    5:07.97           
          5:07.97
 13. Maikel Boes                   Waterland              5:42.77 9204629    5:09.24           
          5:09.24
 14. Jeroen Schortinghuis          Zaanstad (SG)          5:00.61 8702981    5:17.17           
          5:17.17
 15. Bas Cavadino                  Ed-Vo                       NT 9206887    5:18.88           
          5:18.88
 16. Tim de Graaf                  Waterland              5:03.11 9202137    5:41.98           
          5:41.98
 DIS Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)          5:11.71 9003859            AD        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
3-10-2010 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          1:17.08 9404852    1:16.21           
          1:16.21
  2. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:19.91 9703566    1:17.90           
          1:17.90
  3. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:18.28 9602480    1:17.98           
          1:17.98
  4. Dieuwertje Jorink             DAW-FINENZO            1:14.75 9302306    1:18.39           
          1:18.39
  5. Laura Stokx                   DAW-FINENZO            1:16.08 9601510    1:20.65           
          1:20.65
  6. Ilse van Niekerk              DAW-FINENZO            1:18.80 9406180    1:21.18           
          1:21.18
  7. Hester Boes                   Waterland              1:22.59 9403670    1:22.28           
          1:22.28
  8. Katelijn IJssennagger         DAW-FINENZO            1:27.04 9306764    1:23.74           
          1:23.74
  9. Sabrina van der Vis           Waterland              1:24.39 9503298    1:26.56           
          1:26.56
 10. Angela Tol                    Ed-Vo                  1:25.15 9307222    1:28.16           
          1:28.16
 11. Manon Sier                    Ed-Vo                  1:34.97 9403210    1:39.83           
          1:39.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Venema                   Waterland              2:46.50 9300951    2:43.08           
          2:43.08
  2. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  2:42.29 9402341    2:44.11           
          2:44.11
  3. Gerco Kalverboer              Waterland              2:50.12 9400231    2:47.38           
          2:47.38
  4. Klaas Schoute                 DAW-FINENZO            2:47.20 9500891    2:54.14           
          2:54.14
  5. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          2:58.16 9402801    2:56.67           
          2:56.67
  6. Rico Roels                    DAW-FINENZO            3:09.54 9403119    3:01.08           
          3:01.08
  7. Vincent Schram                DAW-FINENZO            3:01.67 9402041    3:09.44           
          3:09.44
  8. Koen Kesting                  Waterland              3:06.20 9400225    3:14.62           
          3:14.62
 DIS Rick Bond                     Ed-Vo                  2:59.24 9303871    3:00.28 SQ        
          3:00.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tess de Boer                  DAW-FINENZO            2:22.56 9601516    2:25.09           
          2:25.09
  2. Rebecca Martens               DAW-FINENZO            2:28.03 9604352    2:25.88           
          2:25.88
  3. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          2:36.98 9505454    2:29.16           
          2:29.16
  4. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          2:42.06 9601682    2:32.86           
          2:32.86
  5. Saritha van Zanten            Waterland              2:36.96 9801220    2:34.90           
          2:34.90
  6. Janine Kroon                  Ed-Vo                  2:31.08 9600600    2:40.99           
          2:40.99
  7. Lisa Schellinger              Waterland              2:41.25 9602006    2:42.65           
          2:42.65
  8. Nathalja Wiersma              DAW-FINENZO            2:41.44 9603336    2:45.08           
          2:45.08
  9. Annemarie Otte                Ed-Vo                  2:49.36 9603810    2:47.16           
          2:47.16
 10. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  2:47.59 9702646    2:48.99           
          2:48.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:12.83 9501119    1:13.94           
          1:13.94
  2. Paul de Graaf                 Waterland              1:19.69 9500107    1:20.86           
          1:20.86
  3. Rowdy Spaltman                DAW-FINENZO            1:27.10 9501747    1:22.40           
          1:22.40
  4. Pepijn Jorink                 DAW-FINENZO            1:27.58 9502575    1:24.03           
          1:24.03
  5. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:29.32 9600279    1:27.32           
          1:27.32
  6. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:33.57 9600925    1:29.38           
          1:29.38
  7. Jasper Falk                   DAW-FINENZO            1:31.98 9502785    1:29.81           
          1:29.81
  8. Jan Peereboom                 DAW-FINENZO            1:34.28 9501371    1:31.05           
          1:31.05
  9. Jos Kalverboer                Waterland              1:32.32 9602241    1:32.71           
          1:32.71
 10. Martijn Falk                  DAW-FINENZO            1:33.84 9601457    1:34.54           
          1:34.54
 11. Brian van Kerkwijk            Waterland              1:44.89 9605339    1:36.26           
          1:36.26
 12. Herke Brugman                 Waterland              1:43.20 9604143    1:37.39           
          1:37.39
 DIS Remco Tol                     Ed-Vo                  1:27.68 9501505    1:26.87 SD        
          1:26.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
3-10-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Aan                     Zaanstad (SG)            35.21 9601498      34.29           
  2. Nienke van der Zee            DAW-FINENZO              35.04 9605430      34.37           
  3. Sarah de Waart                Waterland                35.02 9103400      35.54           
  4. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                    34.78 8000996      35.62           
  5. Ilana Schaap                  DAW-FINENZO              34.90 9102714      36.50           
  6. Rozemarijn de Waart           Waterland                38.02 9201954      37.15           
  7. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                    35.64 6900800      37.22           
  8. Melina Knol                   Zaanstad (SG)            36.05 9802232      37.43           
  9. Sandra Kok                    Ed-Vo                    35.25 9107424      38.01           
 10. Agnes de Does                 Ed-Vo                    36.43 8200398      38.06           
 11. Joyce Geschiere               Ed-Vo                    37.75 9007526      38.98           
 12. Desiree van der Lem           Ed-Vo                    36.88 6800282      39.79           
 13. Stephanie Havenaar            Waterland                37.62 8901604      40.25           
 14. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)               NT 9703606      41.48           
 15. Elise Keijzer                 Ed-Vo                    41.77 9207456      41.55           
 16. Mieke van Driel               Waterland                40.22 8901008      41.83           
AFGE Jamie Lee Bron                Zaanstad (SG)            40.94 9506020                      
AFGE Jenny de Does                 Ed-Vo                    37.89 8200400                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:02.56 8905697    1:02.65           
          1:02.65
  2. João Schilder                 Waterland              1:05.11 9202145    1:06.03           
          1:06.03
  3. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:03.64 9106345    1:06.25           
          1:06.25
  4. Jordy Kok                     Waterland              1:04.93 8701783    1:06.52           
          1:06.52
  5. Kars Luttik                   DAW-FINENZO            1:10.44 7800675    1:07.13           
          1:07.13
  6. Tom van Gulik                 Waterland              1:04.57 8400799    1:08.55 FJ 1      
          1:08.55
  7. Arno Vlasveld                 Zaanstad (SG)          1:05.74 8502811    1:08.55 FJ 2      
          1:08.55
  8. Martijn van Gelderen          DAW-FINENZO            1:07.06 8900939    1:09.30           
          1:09.30
  9. Rowan Schaap                  DAW-FINENZO            1:07.76 8902729    1:10.41           
          1:10.41
 10. Fred Heemstra                 DAW-FINENZO            1:12.73 6500357    1:10.92           
          1:10.92
 11. Arjan Baron                   DAW-FINENZO            1:06.95 9100067    1:11.02           
          1:11.02
 12. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)          1:09.00 8701041    1:11.45           
          1:11.45
 13. Tim de Graaf                  Waterland              1:10.01 9202137    1:11.97           
          1:11.97
 14. Jeffrey Schippers             Zaanstad (SG)          1:12.28 9002593    1:12.38           
          1:12.38
 15. Peter Smit                    Ed-Vo                  1:09.39 8201607    1:13.16           
          1:13.16
 16. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  1:11.80 6500563    1:13.53           
          1:13.53
 17. Stefan Bouwman                Waterland              1:10.58 9100251    1:14.76           
          1:14.76
 18. Rob Tol                       Ed-Vo                  1:10.80 9205459    1:16.42           
          1:16.42
 19. Maikel Boes                   Waterland              1:16.34 9204629    1:17.35           
          1:17.35
 20. Jeroen Schortinghuis          Zaanstad (SG)          1:12.99 8702981    1:19.39           
          1:19.39
 DIS Nicky Kok                     Waterland              1:08.04 8801931            AA        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:22.04 9801064    1:20.50           
          1:20.50
  2. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          1:23.06 9803228    1:20.94           
          1:20.94
  3. Lotte Hoogeterp               DAW-FINENZO            1:31.57 9703878    1:28.58           
          1:28.58
  4. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:30.56 9801062    1:33.58           
          1:33.58
  5. Roanne Stolk                  Waterland              1:38.53 9801002    1:36.03           
          1:36.03
  6. Tami de Lange                 DAW-FINENZO            1:51.58 9704116    1:37.38           
          1:37.38
  7. Fenke Bosschert               DAW-FINENZO            1:45.42 9704724    1:37.65           
          1:37.65
  8. Merel Tol                     Ed-Vo                  1:39.49 9800300    1:37.68           
          1:37.68
  9. Tarryn Macleod                DAW-FINENZO            1:52.95 9801622    1:41.99           
          1:41.99
 10. Kimberley Kort                DAW-FINENZO            1:37.28 9804698    1:42.28           
          1:42.28
 11. Maartje Feldberg              DAW-FINENZO            1:55.78 9801620    1:47.82           
          1:47.82
 12. Esmée Veerman                 Ed-Vo                  1:56.29 9904042    1:53.18           
          1:53.18
 13. Sammy Jo Bron                 Zaanstad (SG)               NT 9802050    2:00.62           
          2:00.62
 14. Rebecca Schipper              Waterland              2:41.76 9902240    2:19.76 VE        
          2:19.76
 DIS Sharon van der Lem            Ed-Vo                       NT 9800270    2:06.45 VC        
          2:06.45
AFGE Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          1:28.86 9703606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          2:38.27 9701993    2:39.76           
          2:39.76
  2. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)               NT 9800699    2:51.81           
          2:51.81
  3. Thomas Haneveld               DAW-FINENZO            3:07.37 9801631    2:53.53           
          2:53.53
  4. Maurits de Bruijn             DAW-FINENZO            2:53.89 9700917    2:55.86           
          2:55.86
  5. Jelle Bets                    Zaanstad (SG)               NT 9801729    3:03.04           
          3:03.04
  6. Frank Dekker                  DAW-FINENZO                 NT 9801155    3:20.31           
          3:20.31
 DIS Max Pusch                     DAW-FINENZO                 NT 9802959    3:18.83 RF        
          3:18.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:20.77 9700351    1:17.28           
          1:17.28
  2. Rick van Zanten               Waterland              1:20.66 9800351    1:17.33           
          1:17.33
  3. Bas Vlugt                     Ed-Vo                  1:21.35 9900727    1:18.97           
          1:18.97
  4. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:33.40 9701001    1:32.71 FJ 1      
          1:32.71
  5. Ian Berkel                    Waterland              1:43.86 9801199    1:32.71 FJ 2      
          1:32.71
 DIS Rico Tol                      Ed-Vo                  1:50.88 9804123    1:49.73 RH        
          1:49.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
3-10-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boonstra               DAW-FINENZO              38.98 9902662      33.43           
  2. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)            35.65 0000726      34.31           
  3. Naomi te Lindert              DAW-FINENZO              37.13 9904782      35.29           
  4. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                    35.76 0001922      35.74           
  5. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)            35.82 9901546      36.01           
  6. Chantal Hetjes                Ed-Vo                    37.69 0001510      36.86           
  7. Myrthe van Beek               DAW-FINENZO              41.45 9901074      37.36           
  8. Saskia van der Velden         DAW-FINENZO              37.94 0001478      37.97           
  9. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)            38.58 9902312      38.18 FJ 1      
 10. Moïse Timmer                  Zaanstad (SG)            37.34 9903292      38.18 FJ 2      
 11. Viveka Verhage                DAW-FINENZO              40.23 0001480      40.14           
 12. Ilona Stroek                  Ed-Vo                    42.54 0002434      40.16           
 13. Lieke Alofs                   DAW-FINENZO              43.89 9903232      40.54           
 14. Kim Groeneveld                Waterland                40.29 0100924      40.57           
 15. Sterre Veerman                Ed-Vo                    45.93 0003544      41.28           
 16. Stephania Bos                 DAW-FINENZO              40.23 0102754      42.77           
 17. Roos Windt                    Waterland                43.76 0002614      43.37           
 18. Talya de Lange                DAW-FINENZO              49.18 9902190      44.86           
 19. Eline Wiersma                 DAW-FINENZO              47.65 0001482      47.76           
 20. Caitlin Berkel                Waterland                49.53 0000608      48.47           
 21. Roos Schipper                 Waterland              1:11.30 0102408    1:01.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
3-10-2010 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          1:34.35 9901921    1:34.09           
          1:34.09
  2. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)          1:43.24 9901969    1:36.12           
          1:36.12
  3. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)          1:32.84 9900713    1:36.18 FJ 1      
          1:36.18
  4. Luc Kroon                     Ed-Vo                  1:36.84 0100697    1:36.18 FJ 2      
          1:36.18
  5. Bas Bets                      Zaanstad (SG)          1:49.49 0001059    1:37.52           
          1:37.52
  6. Terence Power                 DAW-FINENZO            1:47.60 0002905    1:37.81           
          1:37.81
  7. Friso Datema                  DAW-FINENZO            1:45.51 0003027    1:38.99           
          1:38.99
  8. Nick Stikkelman               DAW-FINENZO            1:42.08 0100593    1:39.09           
          1:39.09
  9. Nanne Brugman                 Waterland              1:36.64 9901367    1:41.11           
          1:41.11
 10. Arjen van der Vis             Waterland                   NT 0002945    1:41.61           
          1:41.61
 11. Vito Meij                     Waterland              1:41.92 9900777    1:42.77           
          1:42.77
 12. Jason Macleod                 DAW-FINENZO            1:45.06 0000973    1:42.86           
          1:42.86
 13. Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:50.82 0000189    1:47.45           
          1:47.45
 14. Aman Singhvi                  DAW-FINENZO            2:01.51 0000981    1:54.26           
          1:54.26
 15. Michael van Kerkwijk          Waterland                   NT 0102205    1:56.91           
          1:56.91
 DIS Daan In de Braekt             Zaanstad (SG)          1:36.32 9900571    1:40.20 RH        
          1:40.20
 DIS Jens de Groot                 DAW-FINENZO            1:51.18 0001399    1:43.62 AE        
          1:43.62
 DIS Ruben Uidam                   Waterland              1:58.86 0002949    1:54.26 VC        
          1:54.26
AFGE Aron Veerman                  Ed-Vo                  1:48.10 0100817                      
AFGE Kees Determan                 Waterland              1:47.20 9901365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
3-10-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          5:13.65 9601498    5:05.92           
          5:05.92
  2. Elena Peeters                 DAW-FINENZO            4:57.14 9603690    5:11.35           
          5:11.35
  3. Ryanne van Gulik              Waterland              5:23.87 8905470    5:20.25           
          5:20.25
  4. Nienke van der Zee            DAW-FINENZO            5:10.51 9605430    5:20.44           
          5:20.44
  5. Rosa Schot                    DAW-FINENZO            5:14.72 9207500    5:22.12           
          5:22.12
  6. Rozemarijn de Waart           Waterland              5:25.26 9201954    5:22.96           
          5:22.96
  7. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          5:29.95 9802232    5:28.10           
          5:28.10
  8. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                  5:11.35 8000996    5:31.48           
          5:31.48
  9. Agnes de Does                 Ed-Vo                  5:34.61 8200398    5:42.45           
          5:42.45
 10. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  5:43.26 9007526    5:42.67           
          5:42.67
 11. Mieke van Driel               Waterland              5:21.53 8901008    5:47.27           
          5:47.27
 12. Stephanie Havenaar            Waterland              5:48.04 8901604    5:58.45           
          5:58.45
AFGE Jenny de Does                 Ed-Vo                  5:24.76 8200400                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:09.79 8905697    1:12.31           
          1:12.31
  2. João Schilder                 Waterland              1:11.27 9202145    1:14.10           
          1:14.10
  3. Kevin vd Poll                 DAW-FINENZO            1:12.27 8602429    1:15.34           
          1:15.34
  4. Arno Vlasveld                 Zaanstad (SG)          1:11.82 8502811    1:16.09           
          1:16.09
  5. Tom van Gulik                 Waterland              1:12.40 8400799    1:17.15           
          1:17.15
  6. Robin Schortinghuis           Zaanstad (SG)          1:13.00 9002915    1:17.60           
          1:17.60
  7. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  1:19.46 6500563    1:20.70           
          1:20.70
  8. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)          1:21.38 9003859    1:21.35           
          1:21.35
  9. Rene de Boer                  DAW-FINENZO            1:18.72 6400087    1:21.91           
          1:21.91
 10. Bas Cavadino                  Ed-Vo                  1:20.80 9206887    1:22.97           
          1:22.97
 11. Martijn van Gelderen          DAW-FINENZO            1:15.50 8900939    1:24.53           
          1:24.53
 12. Tim de Graaf                  Waterland              1:20.99 9202137    1:26.09           
          1:26.09
 13. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)          1:15.64 8701041    1:28.10           
          1:28.10
 14. Maikel Boes                   Waterland              1:27.90 9204629    1:29.63           
          1:29.63
 15. Peter Smit                    Ed-Vo                  1:20.66 8201607    1:29.74           
          1:29.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Niekerk              DAW-FINENZO            3:03.56 9406180    3:11.83           
          3:11.83
  2. Katelijn IJssennagger         DAW-FINENZO            3:19.66 9306764    3:16.09           
          3:16.09
  3. Laura Stokx                   DAW-FINENZO            3:15.60 9601510    3:18.04           
          3:18.04
  4. Sabrina van der Vis           Waterland              3:12.43 9503298    3:19.71           
          3:19.71
  5. Lara Deul                     Ed-Vo                  3:30.61 9602480    3:19.91           
          3:19.91
  6. Hester Boes                   Waterland              3:10.55 9403670    3:20.48           
          3:20.48
  7. Dieuwertje Jorink             DAW-FINENZO            3:04.20 9302306    3:22.08           
          3:22.08
  8. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          3:22.57 9404852    3:30.41 FJ 1      
          3:30.41
  9. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          3:27.30 9703566    3:30.41 FJ 2      
          3:30.41
 10. Manon Sier                    Ed-Vo                  3:30.22 9403210    3:40.15           
          3:40.15
 11. Angela Tol                    Ed-Vo                  3:46.81 9307222    3:51.98           
          3:51.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Schram                DAW-FINENZO            1:04.39 9402041    1:04.49           
          1:04.49
  2. Nick Venema                   Waterland              1:06.34 9300951    1:07.50           
          1:07.50
  3. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          1:08.57 9402801    1:09.66           
          1:09.66
  4. Rico Roels                    DAW-FINENZO            1:12.21 9403119    1:11.61           
          1:11.61
  5. Gerco Kalverboer              Waterland              1:10.11 9400231    1:12.38           
          1:12.38
  6. Klaas Schoute                 DAW-FINENZO            1:13.26 9500891    1:14.02           
          1:14.02
  7. Rick Bond                     Ed-Vo                  1:12.04 9303871    1:16.30           
          1:16.30
  8. Koen Kesting                  Waterland              1:11.59 9400225    1:19.40           
          1:19.40
  9. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  1:12.65 9402341    1:24.12           
          1:24.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:27.16 9505454    1:28.08           
          1:28.08
  2. Tess de Boer                  DAW-FINENZO            1:26.30 9601516    1:29.07           
          1:29.07
  3. Rebecca Martens               DAW-FINENZO            1:33.81 9604352    1:32.09           
          1:32.09
  4. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:31.51 9601682    1:32.70           
          1:32.70
  5. Saritha van Zanten            Waterland              1:33.75 9801220    1:33.47           
          1:33.47
  6. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:29.42 9600600    1:34.54           
          1:34.54
  7. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:40.12 9702646    1:36.79           
          1:36.79
  8. Lisa Schellinger              Waterland              1:35.63 9602006    1:38.37           
          1:38.37
  9. Nathalja Wiersma              DAW-FINENZO            1:38.35 9603336    1:38.90           
          1:38.90
 10. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:38.99 9603810    1:39.83           
          1:39.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  2:01.09 9501119    2:05.95           
          2:05.95
  2. Rowdy Spaltman                DAW-FINENZO            2:15.30 9501747    2:14.75           
          2:14.75
  3. Felix Geenen                  DAW-FINENZO            2:13.84 9501085    2:14.85           
          2:14.85
  4. Jasper Falk                   DAW-FINENZO            2:18.47 9502785    2:16.43           
          2:16.43
  5. Remco Tol                     Ed-Vo                  2:10.86 9501505    2:16.49           
          2:16.49
  6. Jan Peereboom                 DAW-FINENZO            2:27.87 9501371    2:16.74           
          2:16.74
  7. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  2:19.50 9600279    2:24.45           
          2:24.45
  8. Paul de Graaf                 Waterland              2:23.02 9500107    2:26.61           
          2:26.61
  9. Pepijn Jorink                 DAW-FINENZO            2:14.15 9502575    2:29.00           
          2:29.00
 10. Martijn Falk                  DAW-FINENZO            2:29.11 9601457    2:29.09           
          2:29.09
 11. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          2:35.02 9600925    2:29.26           
          2:29.26
 12. Jos Kalverboer                Waterland              2:33.50 9602241    2:31.91           
          2:31.91
 13. Brian van Kerkwijk            Waterland              3:02.94 9605339    2:51.63           
          2:51.63
 14. Herke Brugman                 Waterland              3:09.26 9604143    3:15.46           
          3:15.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Schot                    DAW-FINENZO            1:16.32 9207500    1:15.40           
          1:15.40
  2. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  1:14.19 6900800    1:15.69           
          1:15.69
  3. Nienke van der Zee            DAW-FINENZO            1:15.69 9605430    1:16.67           
          1:16.67
  4. Sarah de Waart                Waterland              1:14.67 9103400    1:16.80           
          1:16.80
  5. Ryanne van Gulik              Waterland              1:17.34 8905470    1:19.21           
          1:19.21
  6. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                  1:14.21 8000996    1:20.88           
          1:20.88
  7. Ilana Schaap                  DAW-FINENZO            1:15.35 9102714    1:21.29           
          1:21.29
  8. Sandra Kok                    Ed-Vo                  1:16.75 9107424    1:21.56           
          1:21.56
  9. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:25.56 9503028    1:23.72           
          1:23.72
 10. Desiree van der Lem           Ed-Vo                  1:22.07 6800282    1:24.58           
          1:24.58
 11. Mieke van Driel               Waterland              1:20.22 8901008    1:27.40           
          1:27.40
 12. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  1:22.35 9007526    1:27.48           
          1:27.48
 13. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:20.47 9207456    1:27.82 FJ 1      
          1:27.82
 14. Stephanie Havenaar            Waterland              1:23.54 8901604    1:27.82 FJ 2      
          1:27.82
 15. Kimberley Kort                DAW-FINENZO            1:26.55 9804698    1:29.89           
          1:29.89
 DIS Femke Aan                     Zaanstad (SG)          1:17.14 9601498    1:17.10 SD        
          1:17.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
3-10-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                    29.08 8905697      30.62           
  2. Arjan Baron                   DAW-FINENZO              30.77 9100067      31.04           
  3. Richard Veerman               Ed-Vo                    29.88 9106345      31.11           
  4. João Schilder                 Waterland                31.18 9202145      31.37           
  5. Rowan Schaap                  DAW-FINENZO              30.75 8902729      31.47           
  6. Jordy Kok                     Waterland                30.34 8701783      31.72           
  7. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)            31.20 9100751      32.00           
  8. Nicky Kok                     Waterland                31.40 8801931      32.23           
  9. Kars Luttik                   DAW-FINENZO              31.27 7800675      32.44           
 10. Kevin vd Poll                 DAW-FINENZO              31.09 8602429      32.56           
 11. Fred Heemstra                 DAW-FINENZO              33.75 6500357      32.95           
 12. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)            33.70 9003859      33.19           
 13. Stefan Bouwman                Waterland                32.00 9100251      33.28           
 14. Bas Cavadino                  Ed-Vo                    33.22 9206887      33.41           
 15. Jeffrey Schippers             Zaanstad (SG)            32.45 9002593      33.62           
 16. Tom van Gulik                 Waterland                31.05 8400799      33.72           
 17. Marcel van der Lem            Ed-Vo                    32.75 6500563      34.00           
 18. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)            33.57 8701041      34.20           
 19. Peter Smit                    Ed-Vo                    31.74 8201607      35.12           
 20. Martijn van Gelderen          DAW-FINENZO              31.08 8900939      35.78           
 21. Maikel Boes                   Waterland                36.06 9204629      35.93           
 22. Tim de Graaf                  Waterland                32.39 9202137      36.31           
 23. Rob Tol                       Ed-Vo                    33.04 9205459      37.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          2:46.92 9801064    2:46.25           
          2:46.25
  2. Tami de Lange                 DAW-FINENZO            2:59.40 9704116    2:51.42           
          2:51.42
  3. Lotte Hoogeterp               DAW-FINENZO            2:56.14 9703878    2:55.95           
          2:55.95
  4. Fenke Bosschert               DAW-FINENZO            3:11.44 9704724    3:02.89           
          3:02.89
  5. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          2:59.92 9801062    3:03.37           
          3:03.37
  6. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)               NT 9803228    3:05.13           
          3:05.13
  7. Maartje Feldberg              DAW-FINENZO            3:14.94 9801620    3:20.06           
          3:20.06
  8. Tarryn Macleod                DAW-FINENZO            3:26.90 9801622    3:34.95           
          3:34.95
 DIS Sammy Jo Bron                 Zaanstad (SG)               NT 9802050    3:51.48 RD        
          3:51.48
AFGE Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          3:16.45 9703606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roanne Stolk                  Waterland              1:35.33 9801002    1:34.63           
          1:34.63
  2. Merel Tol                     Ed-Vo                  1:37.67 9800300    1:34.71           
          1:34.71
  3. Esmée Veerman                 Ed-Vo                  1:43.04 9904042    1:41.13           
          1:41.13
  4. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  1:39.41 9800270    1:42.81           
          1:42.81
  5. Rebecca Schipper              Waterland              1:43.42 9902240    1:49.26           
          1:49.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          1:15.43 9701993    1:12.99           
          1:12.99
  2. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:16.79 9700351    1:16.18           
          1:16.18
  3. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:24.11 9800699    1:23.21           
          1:23.21
  4. Rick van Zanten               Waterland              1:23.00 9800351    1:25.50           
          1:25.50
  5. Bas Vlugt                     Ed-Vo                       NT 9900727    1:26.35           
          1:26.35
  6. Thomas Haneveld               DAW-FINENZO            1:36.97 9801631    1:35.16           
          1:35.16
  7. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:37.71 9701001    1:35.73           
          1:35.73
  8. Max Pusch                     DAW-FINENZO            1:30.75 9802959    1:38.99           
          1:38.99
  9. Jelle Bets                    Zaanstad (SG)          1:36.72 9801729    1:40.62           
          1:40.62
 10. Frank Dekker                  DAW-FINENZO            1:41.72 9801155    1:40.63           
          1:40.63
 11. Rico Tol                      Ed-Vo                  1:47.14 9804123    1:49.96           
          1:49.96
 DIS Maurits de Bruijn             DAW-FINENZO            1:31.13 9700917    1:34.20 VE        
          1:34.20
 DIS Ian Berkel                    Waterland              1:58.23 9801199    2:02.03 VH        
          2:02.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
3-10-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          1:29.81 9901546    1:28.39           
          1:28.39
  2. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)          1:32.50 0000726    1:29.81           
          1:29.81
  3. Denise Boonstra               DAW-FINENZO            1:36.76 9902662    1:31.85           
          1:31.85
  4. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:35.78 9902312    1:32.01           
          1:32.01
  5. Moïse Timmer                  Zaanstad (SG)          1:42.12 9903292    1:33.04           
          1:33.04
  6. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                  1:29.52 0001922    1:33.15           
          1:33.15
  7. Myrthe van Beek               DAW-FINENZO            1:42.23 9901074    1:35.68           
          1:35.68
  8. Chantal Hetjes                Ed-Vo                  1:35.72 0001510    1:36.73           
          1:36.73
  9. Naomi te Lindert              DAW-FINENZO                 NT 9904782    1:36.96           
          1:36.96
 10. Saskia van der Velden         DAW-FINENZO            1:36.19 0001478    1:37.97           
          1:37.97
 11. Stephania Bos                 DAW-FINENZO            1:44.50 0102754    1:42.64           
          1:42.64
 12. Lieke Alofs                   DAW-FINENZO            1:51.99 9903232    1:43.70           
          1:43.70
 13. Viveka Verhage                DAW-FINENZO            1:45.68 0001480    1:45.49           
          1:45.49
 14. Roos Windt                    Waterland              1:53.29 0002614    1:45.90           
          1:45.90
 15. Talya de Lange                DAW-FINENZO            1:59.61 9902190    1:47.52           
          1:47.52
 16. Kim Groeneveld                Waterland              1:53.50 0100924    1:50.89           
          1:50.89
 17. Ilona Stroek                  Ed-Vo                  1:48.53 0002434    1:51.51           
          1:51.51
 18. Sterre Veerman                Ed-Vo                  2:09.22 0003544    1:57.08           
          1:57.08
 19. Eline Wiersma                 DAW-FINENZO            2:09.93 0001482    2:02.05           
          2:02.05
 20. Caitlin Berkel                Waterland              2:10.26 0000608    2:10.15           
          2:10.15
 21. Roos Schipper                 Waterland                   NT 0102408    2:16.36           
          2:16.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
3-10-2010 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)            35.48 9901921      35.03           
  2. Luc Kroon                     Ed-Vo                    35.98 0100697      36.73           
  3. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)            37.31 9901969      37.42           
  4. Friso Datema                  DAW-FINENZO              39.06 0003027      37.78           
  5. Daan In de Braekt             Zaanstad (SG)            36.31 9900571      38.26           
  6. Nanne Brugman                 Waterland                38.37 9901367      38.30           
  7. Nick Stikkelman               DAW-FINENZO              39.28 0100593      38.75           
  8. Vito Meij                     Waterland                40.87 9900777      39.08           
  9. Terence Power                 DAW-FINENZO              40.97 0002905      39.17           
 10. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)            36.41 9900713      39.59           
 11. Bas Bets                      Zaanstad (SG)            39.49 0001059      41.02           
 12. Arjen van der Vis             Waterland                45.83 0002945      41.33           
 13. Jordi van der Lem             Ed-Vo                    42.42 0000189      43.52           
 14. Jason Macleod                 DAW-FINENZO              45.00 0000973      43.57           
 15. Ruben Uidam                   Waterland                45.95 0002949      44.10           
 16. Michael van Kerkwijk          Waterland                49.02 0102205      44.34           
 17. Jens de Groot                 DAW-FINENZO              40.32 0001399      45.91           
 18. Aman Singhvi                  DAW-FINENZO              50.50 0000981      49.39           
AFGE Kees Determan                 Waterland                41.99 9901365                      
AFGE Aron Veerman                  Ed-Vo                    45.84 0100817                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
3-10-2010 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:07.07            5:14.16           
        Zoë van der Kwaak, 98                      Femke Aan, 96
        Lisanne van Zijl, 95                       Eline den Brave, 96
          1:19.69  5:14.16

  2. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  5:06.76            5:14.31           
        Lara Deul, 96                              Ingrid de Does-Sier, 80
        Desiree van der Lem, 68                    Monique Tol-Tuijp, 69
          1:20.91  5:14.31

  3. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            5:00.37            5:15.49           
        Laura Stokx, 96                            Nienke van der Zee, 96
        Ilse van Niekerk, 94                       Rosa Schot, 92
          1:21.12  5:15.49

  4. Waterland 1                   Waterland              5:03.50            5:15.80           
        Sarah de Waart, 91                         Ryanne van Gulik, 89
        Hester Boes, 94                            Rozemarijn de Waart, 92
          1:21.05  5:15.80

  5. DAW-FINENZO 2                 DAW-FINENZO            5:17.61            5:21.47           
        Tess de Boer, 96                           Rebecca Martens, 96
        Katelijn IJssennagger, 93                  Elena Peeters, 96
          1:19.18  5:21.47

  6. Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  5:20.61            5:45.79           
        Agnes de Does, 82                          Elise Keijzer, 92
        Sandra Kok, 91                             Janine Kroon, 96
          1:22.84  5:45.79




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
3-10-2010 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  3:41.78            3:45.93           
        Richard Veerman, 91                        Peter Smit, 82
        Ruben Tol, 95                              Fred Bond, 89
            55.39  3:45.93

  2. Waterland 1                   Waterland              3:47.33            3:53.75           
        Nicky Kok, 88                              Nick Venema, 93
        João Schilder, 92                          Jordy Kok, 87
          1:01.45  3:53.75

  3. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            3:53.15            3:58.43           
        Rico Roels, 94                             Arjan Baron, 91
        Rene de Boer, 64                           Vincent Schram, 94
          1:00.13  3:58.43

  4. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          4:02.03            4:00.72           
        Matthew van den Ent, 90                    Bjorn de Goede, 87
        Maarten van der Park, 94                   Martijn Gras, 91
            58.59  4:00.72

  5. DAW-FINENZO 2                 DAW-FINENZO            4:01.74            4:01.50           
        Rowdy Spaltman, 95                         Klaas Schoute, 95
        Jan Peereboom, 95                          Kevin vd Poll, 86
          1:01.51  4:01.50

  6. Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  3:59.12            4:09.52           
        Remco Tol, 95                              Rick Bond, 93
        Rob Tol, 92                                Bryan Kroon, 94
          1:00.74  4:09.52




SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO