Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 24. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


Speedofinale deel 1
Zaandam, 5. - 6.6.2010


Programmanr. 1
5-6-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:23.09000192236.901:18.14
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:22.78000072637.251:21.03
3.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:26.44000151239.971:23.53
4.Rowie KampDe Reuring1:24.95000170639.411:23.88
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:23.75000041240.521:24.03
6.Saskia van der VeldenDAW-FINENZO1:27.25000147840.091:24.13
7.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:25.46000154640.611:24.65
8.Chantal HetjesEd-Vo1:28.64000151039.681:24.73
9.Chayenne MoskKzc1:34.50000102241.051:25.35
10.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:25.65001000043.081:27.40
11.Viveka VerhageDAW-FINENZO1:31.83000148043.501:30.39
12.Steffi SchijfDAW-FINENZO1:30.5200014761:33.70
13.Neve BuijsA.Z.V.D.1:33.60000166644.111:33.75
14.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:35.62000167646.171:33.85
15.Sarah DekkerSG Haerlem'041:36.25000236245.381:34.19
16.Mariska KeetmanZV De Bron1:42.47000243043.891:35.63
17.Roos WindtZV Waterland1:37.2900026141:35.95
18.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:39.08000170846.271:37.92
19.Shira de HaanOeza1:39.68000113047.831:40.52
20.Ilona StroekEd-Vo1:40.05000243447.891:43.28
21.Mette BierhuizenZaanstad (SG)1:45.17000167849.111:44.34
AFGEMKirsten DijkmanKzc1:34.710000842


<< TOP >>
Programmanr. 2
5-6-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:08.29990149132.441:09.46
2.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:17.88990164334.871:13.09
3.Wesley BosHpc1:16.58990124135.511:13.80
4.Mike MoriannerKzc1:14.45990213734.991:13.82
5.Bas VlugtEd-Vo1:14.46990072735.191:14.54
6.Kaj van der PalKzc1:21.42990213536.341:16.26
7.Sander DorlandZV Waterland1:19.27990264336.001:16.56
8.Koen GaalOeza1:19.66990111335.931:17.48
9.Joost van ErkelensDAW-FINENZO1:18.82990192736.911:17.56
10.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:21.07990200938.401:18.95
11.Erik BultDAW-FINENZO1:25.07990215339.821:21.33
12.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:22.95990174738.821:21.70
13.Brian OtjesZv Aquarius1:17.78990113537.221:21.76
14.Tim KieftZaanstad (SG)1:24.30990192138.581:22.86
15.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:28.27990008939.091:23.32
16.Devon-Ray JacobsKzc1:24.93990168540.031:23.34
17.Raoul LieverstDAW-FINENZO1:22.57990071339.551:24.01
18.Nanne BrugmanZV Waterland1:25.17990136740.061:24.77
19.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:25.39990162741.281:25.04
20.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:28.95990057139.871:26.88
21.Sam van GroenHpc1:27.48990157742.651:29.88


<< TOP >>
Programmanr. 3
5-6-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn3:10.46990056243.881:31.792:26.433:08.25
2.Bibi StokvisZV De Bron3:14.24990089245.521:34.912:29.583:08.34
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht3:19.81990143845.531:34.032:30.393:13.70
4.Jet KleineOude Veer3:15.64990338444.501:34.682:32.473:14.33
5.Nicolah CowlesDAW-FINENZO3:29.25990291246.481:35.962:29.753:14.84
6.Femke StevensZaanstad (SG)3:13.95990154645.231:35.492:32.063:18.33
7.Jasmijn PadtDAW-FINENZO3:25.37990015649.131:39.032:37.343:18.56
8.Isabel PuntA.Z.V.D.3:19.34990140446.171:35.212:34.493:19.50
9.Susan BeemsterboerDe Reuring3:33.14990415843.631:34.942:38.263:25.06
10.Denise BoonstraDAW-FINENZO3:29.39990266249.771:43.872:46.433:26.85
11.Kim KenbeekZaanstad (SG)3:22.28990231242.971:34.582:38.253:27.07
12.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)3:47.15990351049.401:45.402:42.863:32.04
13.Edith KristSG Haerlem'043:34.69990195451.461:46.432:44.013:33.16
14.Esmée VeermanEd-Vo3:47.61990404250.551:43.582:48.373:37.76
15.Iona van SteltenZaanstad (SG)3:41.77990231458.561:47.602:50.183:40.93
16.Vera KominSG Haerlem'043:42.84990324055.121:50.642:51.793:41.01
17.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)3:47.00990174854.281:51.352:56.123:43.03
DISSelina BraunschweigerZV De Bron3:37.509903132RH47.871:56.142:45.563:32.53
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSimone MulDe Reuring3:34.219902766VH54.611:47.832:45.603:34.51
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISShirley LippusKzc3:48.869901406VC53.001:53.722:50.683:38.32
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC+RH+SL
DISFemke TimmermanDe Reuring3:44.89990416054.521:53.833:51.72
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
5-6-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:25.49980071940.001:23.90
2.Lars van der VeldenDAW-FINENZO1:29.51980017540.151:24.83
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:29.67980049343.101:29.89
4.Simon de GrootSG Haerlem'041:32.659800717FJ 144.361:31.45
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:30.239800699FJ 243.441:31.45
6.Bradley SapA.Z.V.D.1:29.29980102743.511:31.89
7.Rick van ZantenZV Waterland1:35.56980035144.401:34.10
8.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:35.15980071545.181:35.07
9.Jhamal BlankenDAW-FINENZO1:44.14980339747.711:39.08
10.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:43.91980184349.221:42.13
11.Sander KarregatEd-Vo1:38.63980036748.351:42.64
12.Thomas HaneveldDAW-FINENZO1:45.36980163149.561:43.53
13.Max PuschDAW-FINENZO1:44.78980295949.361:44.54
14.Shai DataukerA.Z.V.D.1:44.70980181951.111:45.80
15.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:47.34980135552.561:53.74
DISRuben DirkzwagerZaanstad (SG)1:51.149803729SK48.421:45.41
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
5-6-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylin StelOeza1:22.68010029039.311:24.43
2.Danique BernardEd-Vo1:30.79020022439.821:28.55
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:32.31010037246.091:34.68
4.Kim GroeneveldZV Waterland1:36.27010092443.731:36.38
5.Femke RitmanKzc1:38.93010028645.061:36.69
6.Danique SapA.Z.V.D.1:43.20010060246.711:41.22
7.Rosa AkerZV De Bron1:56.73010110648.821:46.26


<< TOP >>
Programmanr. 6
5-6-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:12.84000034934.961:12.70
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:14.20000032135.041:14.36
3.Phil BrantjesKzc1:18.76000048536.951:19.87
4.Luc KroonEd-Vo1:24.08010069737.911:22.60
5.Marco WempeSG Haerlem'041:29.42000083541.121:25.89
6.Merijn de BoerZaanstad (SG)1:28.24000084340.751:26.61
7.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:26.95000139142.331:27.51
8.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:30.88010036342.891:27.77
9.Nick StikkelmanDAW-FINENZO1:31.70010059339.451:28.28
10.Bas BetsZaanstad (SG)1:33.70000105945.321:31.63
11.Niels MartensKzc1:37.46010011145.211:33.52
12.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:34.72000116543.311:34.21
13.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:45.78010042744.721:34.93
14.Lucas JakZaanstad (SG)1:40.96000112745.241:36.65
15.Jason MacleodDAW-FINENZO1:42.41000097347.121:39.53
16.Aron VeermanEd-Vo1:40.32010081749.051:44.22
17.Baran MattagiZaanstad (SG)1:50.86000062950.531:47.63


<< TOP >>
Programmanr. 7
5-6-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal HetjesEd-Vo44.17000151041.93
2.Rowie KampDe Reuring44.35000170642.48
3.Michelle VerhoevenEd-Vo44.18000192243.12
4.Saskia van der VeldenDAW-FINENZO45.35000147845.92
5.Hannah BervoetsZaanstad (SG)45.15000072646.40
6.Maxine SchaapZaanstad (SG)45.82000151248.58
7.Bente KoelemeijZaanstad (SG)50.32000170848.65
8.Melissa VallingaZaanstad (SG)50.41000167649.00
9.Roos WindtZV Waterland50.25000261450.49
10.Ilona StroekEd-Vo53.66000243450.70
11.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend46.48000041251.05
12.Lieke RoggeZaanstad (SG)52.32000171252.31
13.Fleur de BoerDe Zeeschuimers54.59001000054.26
14.Mariska KeetmanZV De Bron58.91000243054.81
15.Steffi SchijfDAW-FINENZO47.42000147654.83FJ 1
16.Shira de HaanOeza47.66000113054.83FJ 2
17.Neve BuijsA.Z.V.D.53.47000166656.39
18.Viveka VerhageDAW-FINENZO54.82000148058.68
19.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:08.93000155058.92
20.Sarah DekkerSG Haerlem'041:07.6400023621:00.15
21.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht52.6000015461:04.30


<< TOP >>
Programmanr. 8
5-6-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn34.58990149135.28
2.Bas VlugtEd-Vo35.72990072735.82
3.Wesley BosHpc39.91990124139.45
4.Brian OtjesZv Aquarius39.40990113540.23
5.Mike MoriannerKzc38.32990213740.34
6.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn43.95990164341.33
7.Joppe van BeekDAW-FINENZO43.02990062743.15
8.Joost van ErkelensDAW-FINENZO43.37990192743.35
9.Raoul LieverstDAW-FINENZO42.71990071344.66
10.Sander DorlandZV Waterland45.56990264344.93
11.Stijn HuitengaSG Haerlem'0447.62990174745.15
12.Barry van EngeldorpZv Aquarius44.70990008945.30
13.Tim KieftZaanstad (SG)44.14990192145.94
14.Sander KesselaarMSV- Zeemacht46.98990200946.66
15.Dave LeijenaarOude Veer48.52990248547.39
16.Nanne BrugmanZV Waterland46.64990136747.64
17.Vito MeijZV Waterland47.47990077748.07
18.Koen GaalOeza45.00990111348.69
19.Rense RuigWZ&PC Purmerend50.87990162749.24
20.Daan In de BraektZaanstad (SG)45.37990057150.00
21.Sam van GroenHpc47.64990157757.54


<< TOP >>
Programmanr. 9
5-6-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bibi StokvisZV De Bron1:15.32990089238.181:17.28
2.Jet KleineOude Veer1:18.91990338437.721:18.63
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:17.12990056238.061:19.05
4.Leonie VosDAW-FINENZO1:21.20990166237.831:19.60
5.Jasmijn PadtDAW-FINENZO1:23.20990015639.441:20.70
6.Femke StevensZaanstad (SG)1:21.61990154637.211:21.31
7.Denise BoonstraDAW-FINENZO1:21.79990266239.351:21.73
8.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:22.58990143839.931:22.12
9.Isabel PuntA.Z.V.D.1:21.37990140440.161:23.23
10.Selina BraunschweigerZV De Bron1:27.84990313241.651:25.90
11.Nicolah CowlesDAW-FINENZO1:32.54990291241.371:26.74
12.Myrthe van BeekDAW-FINENZO1:30.65990107441.451:26.83
13.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:26.76990231243.721:29.45
14.Shirley LippusKzc1:29.00990140642.431:29.65
15.Suzanne IvensOeza1:31.26990290442.241:31.11
16.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:33.96990174843.861:32.81
17.Anna BruinsZaanstad (SG)1:31.939901966FJ 143.381:33.14
18.Edith KristSG Haerlem'041:34.129901954FJ 244.951:33.14
19.Simone MulDe Reuring1:32.58990276644.211:33.89
20.Vera KominSG Haerlem'041:36.09990324045.901:38.43
DISSusan BeemsterboerDe Reuring1:29.739904158AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 10
5-6-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-FINENZO1:14.15980017535.841:13.62
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:20.56980071938.681:17.35
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:18.52980049338.751:20.28
4.Thomas HaneveldDAW-FINENZO1:26.0898016311:20.73
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:21.85980069939.841:21.57
6.Rick van ZantenZV Waterland1:20.6698003511:22.84
7.Simon de GrootSG Haerlem'041:23.78980071742.221:24.26
Bradley SapA.Z.V.D.1:24.59980102741.111:24.26
9.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:24.06980212741.561:24.30
10.Jhamal BlankenDAW-FINENZO1:31.60980339744.261:26.47
11.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:23.0198007151:27.89
12.Sander KarregatEd-Vo1:26.69980036744.491:28.55
13.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:28.8398018511:29.37
14.Max PuschDAW-FINENZO1:35.77980295946.151:33.64
15.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:36.33980184346.611:34.12
16.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)1:34.68980372948.021:34.98
DISShai DataukerA.Z.V.D.1:23.339801819RD42.521:27.92
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
5-6-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylin StelOeza1:52.34010029052.751:50.44
2.Danique SapA.Z.V.D.1:50.69010060254.441:52.50
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:53.25010037256.151:53.76
4.Danique BernardEd-Vo2:01.32020022454.501:55.64
5.Femke RitmanKzc2:02.43010028657.922:03.11
6.Kim GroeneveldZV Waterland2:03.8901009242:03.25


<< TOP >>
Programmanr. 12
5-6-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:38.99000034947.771:40.40
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:42.49000032150.441:44.54
3.Marco WempeSG Haerlem'041:47.75000083551.071:44.78
4.Nick StikkelmanDAW-FINENZO1:46.91010059350.561:44.91
5.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:47.45010074750.801:46.81
6.Sem DikZaanstad (SG)1:54.0001004451:49.00
7.Phil BrantjesKzc1:51.04000048554.601:51.36
8.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:51.16010042755.811:52.82
9.Jason MacleodDAW-FINENZO1:48.34000097353.701:53.25
10.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:48.0400013911:54.15
11.Niels MartensKzc1:51.02010011155.691:54.87
12.Baran MattagiZaanstad (SG)1:52.73000062957.541:55.75
13.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)2:00.25000116555.621:56.18
14.Lucas JakZaanstad (SG)1:52.54000112755.771:56.50
15.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:59.30010036357.631:58.84
16.Bas BetsZaanstad (SG)1:59.1800010591:00.182:02.62
17.Luc KroonEd-Vo2:00.80010069759.282:04.70
18.Rowan WempeSG Haerlem'042:10.77010082558.392:06.63
DISAron VeermanEd-Vo2:00.430100817SL56.381:58.46
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
5-6-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:29.96000072644.421:29.63
2.Saskia van der VeldenDAW-FINENZO1:30.54000147844.501:30.53
3.Rowie KampDe Reuring1:32.610001706FJ 147.171:33.83
4.Michelle VerhoevenEd-Vo1:34.560001922FJ 246.251:33.83
5.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:37.5400015121:37.82
6.Chayenne MoskKzc1:40.24000102248.501:38.56
7.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:36.00000041249.941:40.08
8.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:38.08000171249.061:42.19
9.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:38.75000167650.961:43.16
10.Chantal HetjesEd-Vo1:40.30000151052.021:44.24
11.Steffi SchijfDAW-FINENZO1:42.5400014761:44.25
12.Viveka VerhageDAW-FINENZO1:44.28000148052.701:44.79
13.Roos WindtZV Waterland1:46.32000261450.151:45.18
14.Ilona StroekEd-Vo1:42.71000243452.951:45.83
15.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:41.42001000053.711:46.47
16.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:46.7600017081:48.96
17.Mariska KeetmanZV De Bron1:46.40000243052.831:49.31
18.Sarah DekkerSG Haerlem'041:45.10000236254.461:51.89
19.Shira de HaanOeza1:41.13000113053.921:54.87
DISSimone AnvelinkMSV- Zeemacht1:45.350001546RC50.751:42.25
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKirsten DijkmanKzc1:47.910000842


<< TOP >>
Programmanr. 14
5-6-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:19.04990149138.551:19.64
2.Bas VlugtEd-Vo1:24.90990072739.851:21.35
3.Wesley BosHpc1:26.84990124140.461:23.89
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:30.6999016431:24.71
5.Koen GaalOeza1:27.37990111342.581:25.42
6.Sander DorlandZV Waterland1:26.16990264343.661:27.18
7.Mike MoriannerKzc1:34.74990213744.101:29.71
8.Kaj van der PalKzc1:37.18990213544.561:30.06
9.Joppe van BeekDAW-FINENZO1:33.63990062745.411:31.04
10.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:35.92990200945.961:31.12
11.Tim KieftZaanstad (SG)1:35.18990192144.431:32.57
12.Joost van ErkelensDAW-FINENZO1:36.9699019271:32.95
13.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:33.17990162746.701:34.18
14.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:42.2899017471:35.62
15.Erik BultDAW-FINENZO1:37.44990215347.821:36.75
16.Raoul LieverstDAW-FINENZO1:37.87990071348.061:37.52
17.Nanne BrugmanZV Waterland1:39.36990136749.461:39.23
18.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:37.32990057149.111:41.60
19.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:41.91990008950.341:42.16
20.Brian OtjesZv Aquarius1:36.02990113549.341:43.23
21.Sam van GroenHpc1:44.06990157751.481:44.78


<< TOP >>
Programmanr. 15
5-6-2010
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:39.43990231245.871:38.22
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:37.25990056245.301:38.73
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:43.07990143845.651:39.32
4.Nicolah CowlesDAW-FINENZO1:53.19990291249.281:43.21
5.Susan BeemsterboerDe Reuring1:51.26990415846.801:46.66
6.Jet KleineOude Veer1:48.24990338447.101:46.75
7.Selina BraunschweigerZV De Bron1:50.45990313250.921:48.96
8.Isabel PuntA.Z.V.D.1:49.8899014041:49.28
9.Bibi StokvisZV De Bron1:52.10990089252.091:51.73
10.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)2:01.7999035101:52.62
11.Jasmijn PadtDAW-FINENZO1:52.38990015652.681:53.32
12.Femke StevensZaanstad (SG)1:42.28990154651.581:53.43
13.Esmée VeermanEd-Vo2:03.60990404253.481:56.29
14.Edith KristSG Haerlem'041:57.84990195452.851:56.97
15.Simone MulDe Reuring2:05.6899027662:00.62
16.Denise BoonstraDAW-FINENZO2:03.68990266253.552:01.19
17.Laura AkerZV De Bron2:02.68990353055.022:04.25
18.Iona van SteltenZaanstad (SG)2:04.789902314FJ 156.822:07.64
19.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)2:04.019901748FJ 257.342:07.64
20.Vera KominSG Haerlem'042:05.25990324059.182:15.85
DISAnna BruinsZaanstad (SG)2:07.709901966VC56.132:06.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 16
5-6-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-FINENZO5:07.4198001754:54.24
50m:
100m:
32.50
1:09.89
32.50
37.39
150m:
200m:
1:47.61
2:25.45
37.72
37.84
250m:
300m:
3:03.30
3:41.34
37.85
38.04
350m:
400m:
4:19.31
4:54.24
37.97
34.93
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'045:07.7598007194:54.67
50m:
100m:
33.14
1:10.40
33.14
37.26
150m:
200m:
1:40.31
2:25.64
29.91
45.33
250m:
300m:
3:03.44
3:41.12
37.80
37.68
350m:
400m:
4:18.45
4:54.67
37.33
36.22
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.5:30.1998004935:36.43
50m:
100m:
36.27
1:18.28
36.27
42.01
150m:
200m:
2:01.76
2:46.14
43.48
44.38
250m:
300m:
3:30.27
4:13.99
44.13
43.72
350m:
400m:
4:58.25
5:36.43
44.26
38.18
4.Rick van ZantenZV Waterland5:47.3998003515:37.60
50m:
100m:
38.22
1:20.60
38.22
42.38
150m:
200m:
2:04.67
2:48.08
44.07
43.41
250m:
300m:
3:32.37
4:15.63
44.29
43.26
350m:
400m:
4:56.02
5:37.60
40.39
41.58
5.Sander KarregatEd-Vo5:44.0798003675:39.33
50m:
100m:
39.53
1:21.75
39.53
42.22
150m:
200m:
2:05.17
2:50.56
43.42
45.39
250m:
300m:
3:34.06
4:17.90
43.50
43.84
350m:
400m:
5:00.45
5:39.33
42.55
38.88
6.Jhamal BlankenDAW-FINENZO5:49.5898033975:41.15
50m:
100m:
37.80
1:18.54
37.80
40.74
150m:
200m:
2:02.94
2:46.78
44.40
43.84
250m:
300m:
3:31.12
4:13.38
44.34
42.26
350m:
400m:
4:58.25
5:41.15
44.87
42.90
7.Bradley SapA.Z.V.D.5:41.3798010275:44.87
50m:
100m:
37.12
1:20.54
37.12
43.42
150m:
200m:
2:04.44
2:49.67
43.90
45.23
250m:
300m:
3:34.27
4:18.65
44.60
44.38
350m:
400m:
5:02.82
5:44.87
44.17
42.05
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht5:56.0898018515:48.93
50m:
100m:
37.93
1:21.01
37.93
43.08
150m:
200m:
2:06.18
2:51.28
45.17
45.10
250m:
300m:
3:35.81
4:21.32
44.53
45.51
350m:
400m:
5:05.66
5:48.93
44.34
43.27
9.Lex SandburgZaanstad (SG)5:48.4698006995:50.22
50m:
100m:
36.07
1:18.63
36.07
42.56
150m:
200m:
2:03.46
2:48.84
44.83
45.38
250m:
300m:
3:34.71
4:19.85
45.87
45.14
350m:
400m:
5:05.93
5:50.22
46.08
44.29
10.Thomas HaneveldDAW-FINENZO5:45.6298016315:50.98
50m:
100m:
37.99
1:22.43
37.99
44.44
150m:
200m:
2:07.86
2:53.60
45.43
45.74
250m:
300m:
3:38.04
4:23.51
44.44
45.47
350m:
400m:
5:07.09
5:50.98
43.58
43.89
11.Simon de GrootSG Haerlem'045:45.7598007175:51.05
50m:
100m:
39.17
1:24.77
39.17
45.60
150m:
200m:
2:10.71
2:57.86
45.94
47.15
250m:
300m:
3:43.61
4:28.56
45.75
44.95
350m:
400m:
5:10.86
5:51.05
42.30
40.19
12.Simon KoopenWZ&PC Purmerend5:42.8298021275:52.05
50m:
100m:
38.48
1:23.01
38.48
44.53
150m:
200m:
2:08.42
2:53.14
45.41
44.72
250m:
300m:
3:38.95
4:24.47
45.81
45.52
350m:
400m:
5:09.72
5:52.05
45.25
42.33
13.Shai DataukerA.Z.V.D.6:06.6098018195:53.71
50m:
100m:
41.88
1:28.47
41.88
46.59
150m:
200m:
2:14.59
2:59.82
46.12
45.23
250m:
300m:
3:45.04
4:29.74
45.22
44.70
350m:
400m:
5:13.66
5:53.71
43.92
40.05
14.Martijn de LeeuwSG Haerlem'045:53.8998007156:09.86
50m:
100m:
40.05
1:25.59
40.05
45.54
150m:
200m:
2:12.83
3:00.57
47.24
47.74
250m:
300m:
3:47.94
4:35.54
47.37
47.60
350m:
400m:
5:23.59
6:09.86
48.05
46.27
15.Max PuschDAW-FINENZO6:24.5198029596:28.19
50m:
100m:
41.41
1:29.19
41.41
47.78
150m:
200m:
2:19.09
3:09.19
49.90
50.10
250m:
300m:
4:00.31
4:51.22
51.12
50.91
350m:
400m:
5:41.32
6:28.19
50.10
46.87
16.Raymon ZoetigheidWZ&PC Purmerend6:41.2998043236:34.89
50m:
100m:
43.37
1:33.09
43.37
49.72
150m:
200m:
2:24.68
3:16.28
51.59
51.60
250m:
300m:
4:07.96
4:59.28
51.68
51.32
350m:
400m:
5:49.55
6:34.89
50.27
45.34
17.Vitken VaderMSV- Zeemacht6:41.2998013556:49.76
50m:
100m:
45.53
1:36.54
45.53
51.01
150m:
200m:
2:29.14
3:20.11
52.60
50.97
250m:
300m:
4:14.28
5:08.43
54.17
54.15
350m:
400m:
6:01.46
6:49.76
53.03
48.30
18.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)6:38.8498032216:59.18
50m:
100m:
45.68
1:37.50
45.68
51.82
150m:
200m:
2:31.78
3:24.82
54.28
53.04
250m:
300m:
4:17.87
5:13.14
53.05
55.27
350m:
400m:
6:06.34
6:59.18
53.20
52.84


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-6-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo53.54020022444.24
2.Kaylin StelOeza50.29010029046.44
3.Danique SapA.Z.V.D.1:01.63010060254.71
4.Femke RitmanKzc58.81010028659.60
5.Yara GaljeZaanstad (SG)57.1401003721:00.63
6.Kim GroeneveldZV Waterland1:03.8601009241:02.65


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-6-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn41.46000032138.45
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend39.90000034939.69
3.Luc KroonEd-Vo41.29010069741.40
4.Phil BrantjesKzc41.84000048544.14
5.Stefan LoosKzc51.92000048747.67
6.Nick van der WoudeSG Haerlem'0450.67000139149.12
7.Bas BetsZaanstad (SG)47.43000105949.22
8.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius53.17010074749.80
9.Mitchell RijksZaanstad (SG)51.18010036350.62
10.Aron VeermanEd-Vo52.93010081751.24
11.Jason MacleodDAW-FINENZO51.89000097351.48
12.Marco WempeSG Haerlem'0454.71000083551.66
13.Sjoerd JongertA.Z.V.D.53.25010042753.54
14.Niels MartensKzc57.03010011156.63
15.Nick StikkelmanDAW-FINENZO51.29010059359.47
DISLucas Mesman CasinoZaanstad (SG)49.81000116551.34VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISSem DikZaanstad (SG)53.82010044552.58VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBaran MattagiZaanstad (SG)1:06.5700006291:10.42VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 19
6-6-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:28.47990143840.781:24.18
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:28.16990056243.521:28.11
3.Jasmijn PadtDAW-FINENZO1:34.379900156FJ 145.331:28.97
4.Nicolah CowlesDAW-FINENZO1:33.309902912FJ 21:28.97
5.Bibi StokvisZV De Bron1:28.829900892FJ 344.711:28.97
6.Femke StevensZaanstad (SG)1:29.58990154644.051:29.72
7.Jet KleineOude Veer1:35.96990338445.871:32.65
8.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:37.82990231247.491:36.45
9.Susan BeemsterboerDe Reuring1:38.39990415846.431:36.67
10.Denise BoonstraDAW-FINENZO1:43.67990266247.101:37.17
11.Myrthe van BeekDAW-FINENZO1:42.6699010741:38.25
12.Edith KristSG Haerlem'041:43.58990195449.071:38.64
13.Suzanne IvensOeza1:45.03990290448.471:42.39
14.Selina BraunschweigerZV De Bron1:44.85990313250.461:42.69
15.Anna BruinsZaanstad (SG)1:39.47990196649.651:43.59
16.Simone MulDe Reuring1:43.4899027661:45.34
NGIsabel PuntA.Z.V.D.1:33.549901404


<< TOP >>
Programmanr. 20
6-6-2010
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-FINENZO1:17.40980017534.271:15.73
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:23.56980071936.571:19.31
3.Jhamal BlankenDAW-FINENZO1:22.00980339737.491:19.68
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:25.9298018511:22.93
5.Rick van ZantenZV Waterland1:25.12980035139.061:23.00
6.Lex SandburgZaanstad (SG)1:31.38980069938.771:24.11
7.Bradley SapA.Z.V.D.1:28.02980102739.101:26.20
8.Simon de GrootSG Haerlem'041:32.22980071740.661:29.62
9.Sander KarregatEd-Vo1:33.80980036742.141:30.05
10.Max PuschDAW-FINENZO1:32.77980295941.021:31.24
11.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:40.66980212742.581:33.16
12.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:29.77980049341.751:36.51
13.Thomas HaneveldDAW-FINENZO1:36.97980163143.811:37.13
14.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:36.4798007151:37.21
15.Shai DataukerA.Z.V.D.1:45.95980181943.471:37.23
16.Hugo BlomDe Reuring1:43.90980194944.261:40.73
17.Frank DekkerDAW-FINENZO1:41.72980115547.181:42.70
18.Floris van RuttenSG Haerlem'041:55.86980234749.881:46.72
19.Rico TolEd-Vo1:56.84980412348.861:47.14
20.Sean TuinstraOeza1:46.82980168552.041:56.10
21.Steef HuibertsOude Veer1:53.0398008131:56.35


<< TOP >>
Programmanr. 21
6-6-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michelle VerhoevenEd-Vo3:21.95000192244.751:34.152:28.433:12.90
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:17.58000072647.743:15.76
3.Saskia van der VeldenDAW-FINENZO3:26.87000147847.161:35.152:38.333:24.21
4.Rowie KampDe Reuring3:25.24000170646.431:36.312:38.563:24.68
5.Maxine SchaapZaanstad (SG)3:31.08000151248.331:40.242:39.673:25.36
6.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend3:29.97000041248.333:28.84
7.Chantal HetjesEd-Vo3:27.67000151043.953:31.43
8.Melissa VallingaZaanstad (SG)3:35.12000167651.633:35.54
9.Fleur de BoerDe Zeeschuimers3:46.22001000053.783:37.81
10.Lieke RoggeZaanstad (SG)3:43.95000171252.411:45.342:49.243:40.89
11.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:36.7800015461:01.131:54.432:59.023:44.59
12.Mariska KeetmanZV De Bron4:01.00000243055.041:52.232:54.993:44.83
13.Neve BuijsA.Z.V.D.3:45.88000166653.891:52.402:53.573:45.92
14.Shira de HaanOeza3:51.60000113055.211:52.902:55.213:48.38
15.Ilona StroekEd-Vo4:00.90000243452.161:49.112:58.373:57.82
DISRoos WindtZV Waterland3:46.470002614VI54.763:52.70
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSanne RotteveelMSV- Zeemacht4:12.820001550RH59.824:12.14
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISCaitlin BerkelZV Waterland4:28.790000608VB1:10.584:30.73
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMKirsten DijkmanKzc3:51.960000842
NGMette BierhuizenZaanstad (SG)4:08.340001678


<< TOP >>
Programmanr. 22
6-6-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn2:53.78990149135.822:52.05
2.Bas VlugtEd-Vo2:57.06990072739.441:24.102:17.443:00.12
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn3:08.26990164341.641:28.302:24.783:05.10
4.Mike MoriannerKzc3:07.67990213740.881:30.392:24.723:05.72
5.Joost van ErkelensDAW-FINENZO3:09.06990192743.883:07.42
6.Koen GaalOeza3:21.44990111347.723:14.05
7.Sander DorlandZV Waterland3:13.76990264346.961:35.502:31.373:14.61
8.Sander KesselaarMSV- Zeemacht3:41.22990200946.841:36.482:34.283:16.44
9.Raoul LieverstDAW-FINENZO3:26.89990071345.201:36.442:33.553:19.37
10.Brian OtjesZv Aquarius3:12.46990113542.983:20.23
11.Stijn HuitengaSG Haerlem'043:41.61990174750.243:23.75
12.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:25.36990057148.781:41.682:40.183:28.68
13.Nanne BrugmanZV Waterland3:29.58990136748.213:29.51
14.Barry van EngeldorpZv Aquarius3:33.16990008946.283:29.78
15.Rense RuigWZ&PC Purmerend3:25.84990162746.951:37.412:42.753:30.21
16.Joppe van BeekDAW-FINENZO3:27.34990062748.683:32.64
17.Devon-Ray JacobsKzc3:35.35990168554.011:49.412:52.733:39.89
18.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:39.48990196954.391:52.602:57.483:45.01
19.Kees DetermanZV Waterland3:50.31990136554.283:50.56
20.Basil BarrettZaanstad (SG)3:52.58990215758.001:54.713:01.753:51.42
DISKaj van der PalKzc3:30.229902135VC52.431:34.562:35.493:17.98
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 23
6-6-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylin StelOeza1:32.72010029045.341:33.94
2.Danique BernardEd-Vo1:43.66020022447.291:36.61
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:40.07010037249.541:38.38
4.Danique SapA.Z.V.D.1:47.6801006021:43.28
5.Femke RitmanKzc1:51.50010028652.511:49.62
DISRosa AkerZV De Bron2:17.310101106AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISKim GroeneveldZV Waterland1:47.460100924RH51.621:44.60
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 24
6-6-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Phil BrantjesKzc1:24.88000048541.621:24.11
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:25.21000034943.181:25.72
3.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:26.42000032142.201:27.91
4.Luc KroonEd-Vo1:30.50010069744.841:31.71
5.Stefan LoosKzc1:49.41000048746.861:35.50
6.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:39.0700013911:39.37
7.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:42.71010036349.441:39.92
8.Marco WempeSG Haerlem'041:50.9200008351:42.40
9.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:50.66010042751.181:42.84
10.Nick StikkelmanDAW-FINENZO1:47.97010059348.661:43.20
11.Jason MacleodDAW-FINENZO1:51.91000097351.901:44.89
12.Bas BetsZaanstad (SG)1:43.91000105951.621:46.25
13.Aron VeermanEd-Vo1:53.80010081753.271:47.91
14.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:50.78010074753.841:48.98
15.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:55.67000116551.501:54.40
16.Niels MartensKzc1:54.84010011159.901:59.02
17.Baran MattagiZaanstad (SG)2:05.7500006291:03.152:05.75


<< TOP >>
Programmanr. 25
6-6-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nicolah CowlesDAW-FINENZO1:41.7399029121:35.78
2.Leonie VosDAW-FINENZO1:42.62990166246.101:38.02
3.Femke StevensZaanstad (SG)1:36.21990154646.501:38.19
4.Bibi StokvisZV De Bron1:37.92990089247.931:39.61
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:41.39990056247.371:39.69
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:40.88990143848.081:41.68
7.Lieke AlofsDAW-FINENZO1:50.94990323248.211:42.05
8.Jet KleineOude Veer1:46.01990338451.741:46.87
9.Edith KristSG Haerlem'041:47.00990195452.611:47.05
10.Denise BoonstraDAW-FINENZO1:54.90990266252.631:50.56
11.Selina BraunschweigerZV De Bron1:52.93990313251.901:50.65
12.Simone MulDe Reuring1:50.5599027661:50.75
13.Anna BruinsZaanstad (SG)1:54.05990196654.091:54.46
14.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:50.509902312FJ 155.341:57.66
15.Suzanne IvensOeza1:49.539902904FJ 255.641:57.66
DISEsmée VeermanEd-Vo1:51.879904042AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAVera KominSG Haerlem'041:55.509903240
NGIsabel PuntA.Z.V.D.1:45.029901404


<< TOP >>
Programmanr. 26
6-6-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-FINENZO1:04.61980017530.571:03.09
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:05.8698007191:03.55
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:09.45980069932.151:08.88
4.Sander KarregatEd-Vo1:11.20980036732.911:09.10
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:10.41980049333.801:10.35
6.Simon de GrootSG Haerlem'041:14.0798007171:12.30
7.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:13.07980212735.191:12.96
8.Thomas HaneveldDAW-FINENZO1:13.03980163134.561:13.18
9.Bradley SapA.Z.V.D.1:14.69980102735.721:13.46
10.Shai DataukerA.Z.V.D.1:15.21980181935.291:14.04
11.Jhamal BlankenDAW-FINENZO1:16.62980339737.531:14.06
12.Rick van ZantenZV Waterland1:13.00980035135.851:14.32
13.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:15.39980071535.181:14.65
14.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:14.36980185136.621:15.04
15.Max PuschDAW-FINENZO1:21.7798029591:22.23
16.Sean TuinstraOeza1:19.3398016851:23.18
Vitken VaderMSV- Zeemacht1:27.20980135539.081:23.18
18.Hugo BlomDe Reuring1:23.26980194939.161:25.76
19.Rico TolEd-Vo1:24.83980412343.221:26.34
20.Frank DekkerDAW-FINENZO1:25.00980115541.821:28.81


<< TOP >>
Programmanr. 27
6-6-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:42.6200007261:39.88
2.Rowie KampDe Reuring1:44.05000170652.761:48.44
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:48.23000167652.311:49.06
4.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:50.67000151253.721:50.18
5.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:50.36001000053.621:51.97
6.Saskia van der VeldenDAW-FINENZO1:47.99000147854.031:52.51
7.Shira de HaanOeza1:48.91000113053.861:53.00
8.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:51.50000041253.561:53.74
9.Chantal HetjesEd-Vo1:51.1700015101:55.71
10.Neve BuijsA.Z.V.D.1:56.47000166655.831:57.35
11.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:54.46000170854.751:57.89
12.Sarah DekkerSG Haerlem'042:00.9000023621:59.21
13.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:55.65000171256.631:59.43
14.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:54.02000154658.182:01.23
15.Ilona StroekEd-Vo2:06.21000243459.472:06.32
DISMichelle VerhoevenEd-Vo1:39.200001922SK47.321:39.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 28
6-6-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mike MoriannerKzc1:35.3199021371:32.10
2.Joost van ErkelensDAW-FINENZO1:34.80990192744.371:34.60
3.Bas VlugtEd-Vo1:38.44990072746.501:37.05
4.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:40.99990149146.751:37.46
5.Sander DorlandZV Waterland1:39.22990264348.671:42.60
6.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:42.6299016431:43.39
7.Devon-Ray JacobsKzc1:42.45990168549.661:43.72
8.Brian OtjesZv Aquarius1:42.89990113549.991:44.34
9.Raoul LieverstDAW-FINENZO1:43.4099007131:45.30
10.Kaj van der PalKzc1:44.329902135FJ 150.641:46.23
11.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:47.109902009FJ 251.051:46.23
12.Koen GaalOeza1:44.33990111350.351:47.09
13.Mitchell van DijkOeza1:53.93990214552.741:49.18
14.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:52.99990008952.471:50.51
15.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:52.85990174754.461:50.60
16.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:50.6599005711:51.49
17.Kees DetermanZV Waterland1:47.21990136553.161:52.41
18.Joppe van BeekDAW-FINENZO1:50.52990062756.041:54.02
19.Nanne BrugmanZV Waterland1:51.34990136756.171:54.77
20.Milan ProsecZaanstad (SG)1:53.55990056955.291:56.68
AFGEMTim KieftZaanstad (SG)1:49.759901921


<< TOP >>
Programmanr. 29
6-6-2010
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylin StelOeza1:38.0901002901:38.66
2.Yara GaljeZaanstad (SG)1:47.8501003721:46.29
3.Danique SapA.Z.V.D.1:43.2501006021:49.01
4.Femke RitmanKzc1:49.4301002861:50.38
5.Kim GroeneveldZV Waterland1:53.5001009241:55.52
6.Rosa AkerZV De Bron2:02.3401011061:55.59
DISDanique BernardEd-Vo1:41.590200224RH1:41.62
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 30
6-6-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:27.2500003211:28.50
2.Phil BrantjesKzc1:30.7800004851:31.99
3.Marco WempeSG Haerlem'041:40.9900008351:38.74
4.Luc KroonEd-Vo1:36.8401006971:38.89
5.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:36.9900013911:39.09
6.Sem DikZaanstad (SG)1:48.4601004451:41.12
7.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:42.8001003631:42.56
8.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:44.6001007471:43.50
9.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:45.2901004271:43.90
10.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:46.8500011651:45.91
11.Aron VeermanEd-Vo1:48.1001008171:49.25
DISIan van TielWZ&PC Purmerend1:24.300000349SL1:24.89
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNick StikkelmanDAW-FINENZO1:42.940100593RH1:42.08
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJason MacleodDAW-FINENZO1:45.060000973RH1:47.94
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISNiels MartensKzc1:47.930100111RH1:54.64
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISBaran MattagiZaanstad (SG)1:59.530000629VC2:02.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 31
6-6-2010
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De Bron6:12.3699008925:50.28
50m:
100m:
39.09
1:23.33
39.09
44.24
150m:
200m:
2:08.04
2:53.24
44.71
45.20
250m:
300m:
3:37.84
4:22.66
44.60
44.82
350m:
400m:
5:08.28
5:50.28
45.62
42.00
2.Jasmijn PadtDAW-FINENZO6:09.0799001565:54.49
50m:
100m:
39.71
1:23.90
39.71
44.19
150m:
200m:
2:09.65
2:55.03
45.75
45.38
250m:
300m:
3:41.02
4:27.30
45.99
46.28
350m:
400m:
5:12.40
5:54.49
45.10
42.09
3.Jet KleineOude Veer6:16.0099033846:06.28
50m:
100m:
40.94
1:26.18
40.94
45.24
150m:
200m:
2:13.19
3:00.60
47.01
47.41
250m:
300m:
3:48.24
4:35.97
47.64
47.73
350m:
400m:
5:22.93
6:06.28
46.96
43.35
4.Denise BoonstraDAW-FINENZO6:07.1199026626:22.29
50m:
100m:
39.21
1:25.60
39.21
46.39
150m:
200m:

3:01.14
250m:
300m:
350m:
400m:

6:22.29
5.Femke StevensZaanstad (SG)6:27.9399015466:27.82
50m:
100m:
41.19
1:31.40
41.19
50.21
150m:
200m:
2:22.30
3:10.54
50.90
48.24
250m:
300m:
4:01.94
4:53.00
51.40
51.06
350m:
400m:
5:41.95
6:27.82
48.95
45.87
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht6:34.2099014386:33.81
50m:
100m:
40.79
1:28.62
40.79
47.83
150m:
200m:
2:19.08
3:10.98
50.46
51.90
250m:
300m:
4:02.87
4:54.60
51.89
51.73
350m:
400m:
5:46.32
6:33.81
51.72
47.49
7.Myrthe van BeekDAW-FINENZO6:58.2399010746:40.97
50m:
100m:
42.00
1:34.15
42.00
52.15
150m:
200m:
2:27.32
3:20.02
53.17
52.70
250m:
300m:
4:12.91
5:04.61
52.89
51.70
350m:
400m:
5:56.08
6:40.97
51.47
44.89
8.Blom van de VeldeKzc6:44.7899012626:42.90
50m:
100m:
43.85
1:32.90
43.85
49.05
150m:
200m:
2:24.70
3:16.27
51.80
51.57
250m:
300m:
4:08.80
5:02.39
52.53
53.59
350m:
400m:
5:54.20
6:42.90
51.81
48.70
9.Shirley LippusKzc7:04.6799014066:45.19
50m:
100m:
45.64
1:36.68
45.64
51.04
150m:
200m:
2:29.25
3:22.23
52.57
52.98
250m:
300m:
4:14.51
5:07.12
52.28
52.61
350m:
400m:
5:58.47
6:45.19
51.35
46.72
10.Selina BraunschweigerZV De Bron6:47.8699031326:48.40
50m:
100m:
41.56
1:32.84
41.56
51.28
150m:
200m:
2:25.14
3:18.28
52.30
53.14
250m:
300m:
4:11.75
5:05.35
53.47
53.60
350m:
400m:
5:58.47
6:48.40
53.12
49.93
11.Kim KenbeekZaanstad (SG)6:38.7999023126:55.12
50m:
100m:
43.29
1:33.64
43.29
50.35
150m:
200m:

3:18.82
250m:
300m:
350m:
400m:

6:55.12
12.Edith KristSG Haerlem'047:09.6699019546:55.65
50m:
100m:
49.14
1:42.35
49.14
53.21
150m:
200m:
2:36.72
3:30.50
54.37
53.78
250m:
300m:
4:23.61
5:16.54
53.11
52.93
350m:
400m:
6:07.50
6:55.65
50.96
48.15
13.Simone MulDe Reuring7:06.7899027666:58.55
50m:
100m:
46.70
1:41.28
46.70
54.58
150m:
200m:
2:35.50
3:29.58
54.22
54.08
250m:
300m:
4:23.60
5:16.67
54.02
53.07
350m:
400m:
6:07.98
6:58.55
51.31
50.57
14.Suzanne IvensOeza7:04.6299029046:59.56
50m:
100m:
45.49
1:39.01
45.49
53.52
150m:
200m:
2:32.13
3:26.27
53.12
54.14
250m:
300m:
4:21.46
5:15.62
55.19
54.16
350m:
400m:
6:09.13
6:59.56
53.51
50.43
15.Susan BeemsterboerDe Reuring7:01.5999041587:00.35
50m:
100m:
46.09
1:38.68
46.09
52.59
150m:
200m:
2:32.86
3:28.36
54.18
55.50
250m:
300m:
4:25.74
5:17.08
57.38
51.34
350m:
400m:
6:08.28
7:00.35
51.20
52.07
16.Lieke AlofsDAW-FINENZO7:08.2299032327:14.11
50m:
100m:
44.88
1:39.14
44.88
54.26
150m:
200m:
2:33.58
3:29.88
54.44
56.30
250m:
300m:
4:26.03
5:21.08
56.15
55.05
350m:
400m:
6:19.00
7:14.11
57.92
55.11
DISVera KominSG Haerlem'047:05.079903240AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
NGIsabel PuntA.Z.V.D.6:25.779901404


<< TOP >>
Programmanr. 32
6-6-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars van der VeldenDAW-FINENZO2:43.59980017534.782:36.71
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'042:46.43980071937.062:37.50
3.Lex SandburgZaanstad (SG)2:55.90980069937.232:49.12
4.Rick van ZantenZV Waterland2:54.11980035138.551:22.442:14.502:55.00
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.2:58.48980049341.561:25.752:17.452:55.82
6.Simon de GrootSG Haerlem'042:56.21980071741.822:55.93
7.Martijn de LeeuwSG Haerlem'043:02.96980071542.783:01.97
8.Jhamal BlankenDAW-FINENZO3:08.07980339741.613:02.04
9.Sander KarregatEd-Vo2:55.75980036741.253:02.88
10.Thomas HaneveldDAW-FINENZO3:12.16980163145.411:31.462:29.873:10.16
11.Shai DataukerA.Z.V.D.3:17.8198018193:11.21
12.Simon KoopenWZ&PC Purmerend3:14.31980212741.953:12.06
13.Jordi de NijsMSV- Zeemacht3:15.97980185140.573:14.63
14.Max PuschDAW-FINENZO3:14.68980295943.993:17.80
15.Frank DekkerDAW-FINENZO3:17.71980115547.821:41.782:37.933:26.89
16.Sean TuinstraOeza3:23.359801685FJ 150.013:28.65
17.Hugo BlomDe Reuring3:32.199801949FJ 246.713:28.65
18.Steef HuibertsOude Veer3:32.07980081353.451:45.902:49.373:33.40
19.Vitken VaderMSV- Zeemacht3:38.28980135558.293:37.25
20.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)3:37.92980322149.543:38.09
21.Rico TolEd-Vo3:46.90980412351.771:55.992:56.993:39.82