4-KAMP DEEL 4
Horst (NED),    25.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 10. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 11. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Gemengd, 8 x 25m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 18. Dames, 5 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 5 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
25.4.10 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       2:42.97 9900074    2:39.80           
          1:16.02  2:39.80
  2. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       3:01.16 0000074    2:48.13           
          1:19.00  2:48.13
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       3:14.07 9903116    2:58.24           
          1:27.88  2:58.24
  4. Hilde Litjens                 Hzpc                   3:06.61 9901156    3:04.02           
          1:28.02  3:04.02
  5. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       3:24.82 0000072    3:09.63           
          1:29.62  3:09.63
  6. Demy van Roessel              Nimo                   3:37.46 9903666    3:25.43           
          1:36.18  3:25.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 200m vrije slag         Jongens Minioren 5 en later
25.4.10 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   2:39.06 9900517    2:27.60           
          1:11.42  2:27.60
  2. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:54.86 9902155    2:28.83           
          1:11.70  2:28.83
  3. Vincent de Munter             ZVB                    2:56.18 0000181    2:36.70           
          1:14.86  2:36.70
  4. Servé Nelissen                Hzpc                   2:56.83 9900579    2:38.99           
          1:15.41  2:38.99
  5. Daan Jente                    ZVB                         NT 9900277    2:47.93           
          1:20.83  2:47.93
  6. Bas Dijkstra                  Nimo                   3:06.07 0000043    3:03.60           
          1:29.83  3:03.60
  7. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                3:27.90 9900431    3:04.92           
          1:28.26  3:04.92
  8. Sander Aerts                  Hzpc                   3:09.70 9902045    3:05.53           
          1:29.88  3:05.53
  9. Leroy de Brouwer              Nimo                   3:10.85 9900739    3:06.42           
          1:29.57  3:06.42
 10. Giel van Megen                Hzpc                        NT 0000265    3:10.68           
          1:29.26  3:10.68
 11. Thomas Lennon                 Nimo                        NT 0101741    3:34.76           
          1:41.13  3:34.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
25.4.10 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             Hzpc                   2:22.04 9400150    2:26.95           
          1:12.40  2:26.95
  2. Jona Pisters                  Nimo                   2:35.36 9501784    2:32.13           
          1:13.64  2:32.13
  3. Lydia Colijn                  Mega                   2:33.68 559/86     2:33.89           
          1:15.76  2:33.89
  4. Manon Koster                  Hzpc                   2:39.78 9701312    2:37.63           
          1:17.48  2:37.63
  5. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:45.64 9702678    2:39.08           
          1:17.79  2:39.08
  6. Mignon Peeters                Nimo                   2:40.70 9701048    2:39.81           
          1:17.21  2:39.81
  7. Chayenne Poorts               Nimo                   2:42.86 9800670    2:40.02           
          1:17.36  2:40.02
  8. Fanny Robbertsen              Nimo                   2:37.05 9102622    2:42.90           
          1:17.47  2:42.90
  9. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                2:42.34 8701024    2:43.29           
          1:23.48  2:43.29
 10. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                2:44.50 9303332    2:44.39           
          1:19.39  2:44.39
 11. Ilse Litjens                  Hzpc                   2:43.44 9602640    2:46.38           
          1:20.35  2:46.38
 12. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:50.02 9803700    2:46.57           
          1:22.42  2:46.57
 13. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:51.89 9702676    2:47.02           
          1:24.16  2:47.02
 14. Michelle Hacking              Nimo                   2:51.93 9107646    2:47.24           
          1:21.40  2:47.24
 15. Denise van der Klij           Hzpc                   2:48.56 9600482    2:47.36           
          1:22.51  2:47.36
 16. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:58.41 9505226    2:49.80           
          1:22.07  2:49.80
 17. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9604088    2:52.51           
          1:24.13  2:52.51
 18. Juul van Berlo                Hzpc                   2:53.60 9501490    2:54.86           
          1:23.25  2:54.86
 19. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                2:55.02 9401012    2:55.04           
          1:24.32  2:55.04
 20. Jamilla Franssen              Zon/S&s                3:00.14 9404872    2:59.14           
          1:25.85  2:59.14
 21. Lotte van Megen               Hzpc                   2:57.34 9701376    2:59.64           
          1:25.86  2:59.64
 22. Lieke Janssen                 Nimo                   3:01.89 9305954    3:00.43           
          1:27.15  3:00.43
 23. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       3:01.95 9704996    3:00.79           
          1:29.21  3:00.79
 24. Celine Buijssen               Hzpc                   3:06.71 9801484    3:04.45           
          1:31.02  3:04.45
 25. Melanie Leunissen             Nimo                   3:11.53 9800672    3:06.26           
          1:30.20  3:06.26
 26. Alette Litjens                Hzpc                   3:14.17 9802220    3:12.98           
          1:35.42  3:12.98
 27. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       3:24.92 9801830    3:13.28           
          1:35.04  3:13.28
 28. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       3:19.72 9804546    3:15.25           
          1:32.97  3:15.25
 29. Melissa Engels                Hzpc                   3:33.56 9601026    3:16.45           
          1:36.39  3:16.45
 30. Laura van der Aalst           Zon/S&s                2:56.56 9000006    3:17.42           
          1:30.29  3:17.42
 31. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       3:25.31 9803064    3:20.13           
          1:39.20  3:20.13
 32. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       3:22.60 9803062    3:21.02           
          1:41.31  3:21.02
 33. Lisa Snijkers                 Nimo                   3:39.02 9700112    3:33.96           
          1:43.58  3:33.96
 34. Lotte Offermans               Zon/S&s                4:12.60 9804126    3:58.89           
          1:58.64  3:58.89
 DIS Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       3:28.73 9703408    3:17.10           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.45  3:17.10
AFGE Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       2:43.36 9103432                      
AFGE Fleur Mom                     Zon/S&s                3:54.35 9805352                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
25.4.10 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Zon/S&s                2:13.82 9304385    2:17.23           
          1:04.51  2:17.23
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:21.72 9600193    2:18.23           
          1:08.00  2:18.23
  3. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       2:32.91 9204561    2:25.64           
          1:10.95  2:25.64
  4. Ronald Waldus                 Nimo                   2:32.30 9206275    2:26.04           
          1:10.29  2:26.04
  5. Sem Hermans                   Hzpc                   2:23.78 9601259    2:26.06           
          1:12.09  2:26.06
  6. Sam Derks                     Hzpc                   2:31.18 9600719    2:30.87           
          1:13.50  2:30.87
  7. Pedro Nemeth                  ZVB                    3:00.20 9401575    2:31.89           
          1:13.76  2:31.89
  8. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:32.50 9600195    2:32.36           
          1:15.76  2:32.36
  9. Rico Nemeth                   ZVB                    2:23.48 9004455    2:37.30           
          1:04.67  2:37.30
 10. Bram Becks                    Hzpc                   2:30.14 9303701    2:37.68           
          1:11.68  2:37.68
 11. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden            NT 9503407    2:37.90           
          1:18.99  2:37.90
 12. Patrick Janssen               Hzpc                   2:37.98 9302009    2:40.15           
          1:17.23  2:40.15
 13. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                2:54.69 9504825    2:44.23           
          1:18.50  2:44.23
 14. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       2:46.10 9504147    2:50.40           
          1:26.20  2:50.40
 15. Dylan Bos                     Hzpc                   3:03.31 9600717    3:04.26           
          1:29.02  3:04.26
 16. Zjef Nelissen                 Hzpc                   3:01.64 9701679    3:05.80           
          1:31.45  3:05.80
 17. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 9802271    3:14.67           
          1:37.16  3:14.67
 18. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden            NT 9803213    3:15.26           
          1:37.80  3:15.26
AFGE Alexandre Mateus              ZVB                         NT 9505805                      
AFGE Martijn Weinberg              Nimo                   3:07.14 9600955                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Minioren 5 en later
25.4.10 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:45.66 9901156    1:44.64           
            49.54  1:44.64
  2. Noa de Vries                  Hzpc                   1:52.76 0101556    1:53.58           
            54.42  1:53.58
  3. Imke van den Hoef             Hzpc                   1:51.90 0101552    1:56.20           
            56.67  1:56.20
  4. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       1:56.00 0001232    1:56.50           
            55.86  1:56.50
  5. Louise Shirras                Nimo                        NT 0102322    2:00.67           
            57.13  2:00.67
  6. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       2:07.68 0100384    2:05.98           
            58.84  2:05.98
  7. Maartje Buijs                 Zwemclub Eijsden            NT 9904134    2:12.33           
          1:00.80  2:12.33
 DIS Demy van Roessel              Nimo                   2:04.21 9903666    2:00.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            56.96  2:00.70
 DIS Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden            NT 9903114    2:10.80           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.64  2:10.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 5 en later
25.4.10 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             ZVB                    1:33.25 0000181    1:38.60           
            45.67  1:38.60
  2. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                   1:42.29 0000593    1:43.20           
            48.42  1:43.20
  3. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden       1:50.58 0100577    1:48.01           
            51.03  1:48.01
  4. Sander Aerts                  Hzpc                   1:48.09 9902045    1:55.23           
            53.57  1:55.23
  5. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden            NT 0100809    1:55.57           
            53.95  1:55.57
  6. Giel van Megen                Hzpc                   2:00.88 0000265    1:56.57           
            56.10  1:56.57
  7. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden            NT 0100807    1:56.67           
            54.80  1:56.67
  8. Bilal Nezam Eldin             ZVB                         NT 0002919    2:04.16           
            57.60  2:04.16
  9. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden            NT 0002875    2:08.02           
            59.45  2:08.02
 10. Wesley Dohmen                 Nimo                   2:05.35 0002167    2:08.41           
            57.92  2:08.41
 11. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden            NT 0100815    2:10.16           
          1:00.03  2:10.16
 12. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 0100811    2:29.57           
          1:09.29  2:29.57
 13. Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden            NT 0100813    2:31.20           
          1:08.26  2:31.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
25.4.10 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                     28.02 9304374      28.00           
  2. Lydia Colijn                  Mega                     28.16 559/86       28.77           
  3. Rinske Becks                  Hzpc                     29.29 9403098      28.99           
  4. Alice Janssen                 Hzpc                     29.36 8902012      29.11           
  5. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden            NT 9702678      29.14           
  6. Vera Weinberg                 Nimo                     28.50 9302144      29.20           
  7. Linda Custers                 Hzpc                     29.09 8600738      29.44           
  8. Bo Peeters                    Nimo                     29.43 9306564      29.48           
  9. Ingrid Jansen                 Nimo                     29.72 8705592      29.51           
 10. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         30.73 9604088      29.98           
 11. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         30.17 9702676      30.15           
 12. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         29.76 9505226      30.25           
 13. Chayenne Poorts               Nimo                     30.93 9800670      30.36           
 14. Anke Snijkers                 Nimo                     30.42 9201638      30.44           
 15. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden         30.77 9400512      30.54           
 16. Danique Ubags                 Zon/S&s                  30.34 9003780      30.60           
 17. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden         30.95 9803700      30.86           
 18. Ilse Litjens                  Hzpc                     32.00 9602640      31.28           
 19. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                  30.92 8701024      31.29           
 20. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                  30.34 9303332      31.36           
 21. Rylana Slaghuis               Zon/S&s                  30.67 9401286      31.54           
 22. Bo Kerkhoff                   Nimo                     31.48 9502376      31.79           
 23. Sanne Kerkhoff                Nimo                     31.34 9305530      31.95           
 24. Floor Weijmans                Hzpc                     31.98 9502522      32.46           
 25. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                  32.41 9401012      32.48           
 26. Melanie Leunissen             Nimo                     32.88 9800672      32.51           
 27. Kathleen de Beer              Zon/S&s                  32.95 9702638      32.87           
 28. Inge Snijkers                 Nimo                     33.29 9008112      33.01           
 29. Karin van der Aalst           Zon/S&s                  32.83 9501356      33.02           
 30. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         34.50 9704996      33.07           
 31. Carlijn Jaspers               Nimo                     33.89 9405798      33.13           
 32. Ellen Borger                  ZVB                      33.39 9600786      33.43           
 33. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         36.06 9700248      34.13           
 34. Emmy Linssen                  Zon/S&s                  34.07 9600590      34.36           
 35. Tayo Kamaansing               Nimo                     35.42 9705290      34.45           
 36. Katrien Kurvers               Nimo                     36.44 9503408      35.72           
 37. Laura van der Aalst           Zon/S&s                  34.11 9000006      35.86           
 38. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden         38.57 9803064      36.26           
 39. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden         36.39 9801830      36.64           
 40. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden         38.85 9506316      36.68           
 41. Jamilla Franssen              Zon/S&s                  34.29 9404872      36.87           
 42. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden         38.45 9804546      37.14           
 43. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         37.92 9703408      37.23           
 44. Dzunia Hochstenbach           Nimo                     37.92 8302766      37.34           
 45. Melissa Engels                Hzpc                     42.48 9601026      37.57           
 46. Esmee Versteegen              Nimo                     37.64 9804438      38.17           
 47. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden         39.81 9803062      38.36           
 48. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden         48.61 9803060      39.48           
 49. Pilar Algera                  Nimo                     39.92 9803020      40.56           
 50. Lisa Snijkers                 Nimo                     43.91 9700112      43.64           
 51. Rabab Nezam Eldin             ZVB                         NT 9705938      47.30           
AFGE Anne Aarts                    Zwemclub Eijsden         48.64 9801376                      
AFGE Shannon Odenhoven             Nimo                     34.91 9703608                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
25.4.10 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         26.17 9600193      26.13           
  2. Sander van den Berg           Nimo                     26.27 8700211      26.54           
  3. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         26.80 9405853      26.68           
  4. Sander Slaghuis               Nimo                     26.54 8805305      27.02           
  5. Kiowa Kamaansing              Nimo                     27.20 9500125      27.51           
  6. Camiel Smeets                 Nimo                     27.16 9400911      27.68           
  7. Mark Snijders                 Zon/S&s                  26.80 8803187      27.82           
  8. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         28.84 9600195      28.00           
  9. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                  27.65 9306693      28.23           
 10. Bram Becks                    Hzpc                     29.16 9303701      28.71           
 11. Yoeri Cuijpers                Nimo                     27.98 9403969      28.73           
 12. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         29.33 9503407      28.82           
 13. Rick Hellenbrand              Nimo                     29.17 8901173      29.24 FJ 1      
 14. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden         29.95 9504147      29.24 FJ 2      
 15. Steven Oosterhof              Nimo                     28.90 8403173      29.42           
 16. Joeri Kerkhoff                Nimo                     29.48 9501689      29.45           
 17. Sam Derks                     Hzpc                     31.26 9600719      29.72           
 18. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                  31.04 9504825      29.79           
 19. Tom Goffin                    Nimo                     31.82 8604457      31.57           
 20. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                  32.19 9600629      32.11           
 21. Dylan Bos                     Hzpc                     33.13 9600717      33.65           
 22. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden         34.73 9802271      34.84           
 23. David Paulissen               Nimo                     38.16 9703489      36.45           
 24. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         39.00 9803213      37.70           
 25. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden            NT 9800389      37.82           
 26. Pieter Otten                  Hzpc                     39.82 9800937      38.02           
 27. Jesper Lemmen                 Hzpc                     42.63 9802319      40.14           
AFGE Martijn Weinberg              Nimo                     32.26 9600955                      
AFGE Mark Linssen                  Hzpc                     33.44 9500535                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Minioren 5 en later
25.4.10 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:31.00 9900074    1:35.36           
            41.51  1:35.36
  2. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden            NT 0000074    1:43.61           
            45.60  1:43.61
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:52.04 9903116    1:48.20           
          1:48.20
  4. Imke van den Hoef             Hzpc                        NT 0101552    1:49.03           
          1:49.03
  5. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden            NT 0000072    1:57.99           
          1:57.99
AFGE Chayenne Odenhoven            Nimo                   2:10.54 0000468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Minioren 5 en later
25.4.10 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:47.48 9902155    1:23.07           
          1:23.07
  2. Koen Koster                   Hzpc                   1:32.28 9900517    1:26.51           
            39.02  1:26.51
  3. Daan Jente                    ZVB                         NT 9900277    1:29.29           
          1:29.29
  4. Bas Dijkstra                  Nimo                        NT 0000043    1:49.80           
          1:49.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
25.4.10 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:15.03 9102076    1:16.14           
            36.54  1:16.14
  2. Melissa Meijer                Nimo                   1:16.00 9304374    1:18.12           
            37.26  1:18.12
  3. Michelle Verouden             Hzpc                   1:16.73 9400150    1:19.95           
            38.23  1:19.95
  4. Alice Janssen                 Hzpc                   1:25.28 8902012    1:23.79           
            40.13  1:23.79
  5. Danique Ubags                 Zon/S&s                1:25.70 9003780    1:25.89           
            39.73  1:25.89
  6. Linda Custers                 Hzpc                   1:29.35 8600738    1:25.94           
            40.57  1:25.94
  7. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:24.16 9102622    1:26.19           
            40.62  1:26.19
  8. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                1:26.43 9303332    1:27.13           
            40.32  1:27.13
  9. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:26.57 9400512    1:28.70           
            42.22  1:28.70
 10. Mignon Peeters                Nimo                   1:28.56 9701048    1:29.75           
            41.74  1:29.75
 11. Inge Snijkers                 Nimo                   1:30.21 9008112    1:29.82           
            42.07  1:29.82
 12. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:34.95 9702676    1:30.07           
            42.59  1:30.07
 13. Juul van Berlo                Hzpc                   1:29.02 9501490    1:30.48           
            43.07  1:30.48
 14. Emmy Linssen                  Zon/S&s                1:28.35 9600590    1:30.95           
            42.68  1:30.95
 15. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:30.40 8705592    1:31.13           
            40.19  1:31.13
 16. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:28.92 9700248    1:31.51           
            40.86  1:31.51
 17. Anke Snijkers                 Nimo                   1:31.30 9201638    1:32.11           
            43.39  1:32.11
 18. Lotte van Megen               Hzpc                   1:32.40 9701376    1:32.26           
            44.23  1:32.26
 19. Kathleen de Beer              Zon/S&s                1:33.89 9702638    1:32.31           
            43.80  1:32.31
 20. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                1:30.81 9401012    1:33.02           
            44.67  1:33.02
 21. Ilse Litjens                  Hzpc                   1:36.32 9602640    1:34.23           
            44.48  1:34.23
 22. Denise van der Klij           Hzpc                   1:31.97 9600482    1:34.64           
            43.93  1:34.64
 23. Carlijn Jaspers               Nimo                   1:36.55 9405798    1:36.46           
            45.97  1:36.46
 24. Rylana Slaghuis               Zon/S&s                1:30.27 9401286    1:37.78           
            45.92  1:37.78
 25. Ellen Borger                  ZVB                    1:36.26 9600786    1:37.86           
            46.23  1:37.86
 26. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:42.29 9804546    1:38.80           
            46.54  1:38.80
 27. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:42.95 9704996    1:40.82           
            47.26  1:40.82
 28. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:44.13 9506316    1:41.05 FJ 1      
            47.79  1:41.05
 29. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:42.48 9703408    1:41.05 FJ 2      
            47.91  1:41.05
 30. Jamilla Franssen              Zon/S&s                1:38.88 9404872    1:41.95           
            47.80  1:41.95
 31. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:40.33 9803064    1:42.90           
            49.15  1:42.90
 32. Alette Litjens                Hzpc                   1:47.64 9802220    1:43.54           
            48.20  1:43.54
 33. Jamie Vaessen                 Hzpc                   1:43.47 9103142    1:43.79           
            47.56  1:43.79
 34. Katrien Kurvers               Nimo                   1:42.23 9503408    1:44.64           
            48.29  1:44.64
 35. Esmee Versteegen              Nimo                   1:42.00 9804438    1:46.64           
            48.67  1:46.64
 36. Dzunia Hochstenbach           Nimo                   1:49.61 8302766    1:48.76           
            49.86  1:48.76
 37. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       1:49.08 9803062    1:49.23           
            52.21  1:49.23
 38. Tayo Kamaansing               Nimo                   1:44.23 9705290    1:49.86           
            51.51  1:49.86
 39. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       1:51.67 9801830    1:51.60           
            52.88  1:51.60
 40. Rabab Nezam Eldin             ZVB                         NT 9705938    1:56.18           
            54.75  1:56.18
 41. Lotte Offermans               Zon/S&s                2:00.20 9804126    1:57.70           
            56.30  1:57.70
 42. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden            NT 9803060    2:01.11           
            57.59  2:01.11
 43. Pilar Algera                  Nimo                   1:57.02 9803020    2:03.49           
            55.20  2:03.49
 DIS Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:27.15 9305530    1:29.04           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            41.23  1:29.04
AFGE Anne Aarts                    Zwemclub Eijsden            NT 9801376                      
AFGE Fleur Mom                     Zon/S&s                     NT 9805352                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
25.4.10 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Math Smeets                   Nimo                   1:11.84 8704153    1:12.42           
            33.92  1:12.42
  2. Indji Tan                     Nimo                   1:13.17 9102973    1:13.28           
            33.61  1:13.28
  3. Mark Snijders                 Zon/S&s                1:16.72 8803187    1:17.61           
            36.56  1:17.61
  4. Ronald Waldus                 Nimo                   1:15.63 9206275    1:18.45           
            36.17  1:18.45
  5. Robin Ramaekers               Zon/S&s                1:16.26 9304385    1:18.79           
            36.62  1:18.79
  6. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:21.41 9204561    1:19.10           
            37.00  1:19.10
  7. Patrick Janssen               Hzpc                   1:18.81 9302009    1:20.45           
            37.10  1:20.45
  8. Tom Goffin                    Nimo                   1:22.13 8604457    1:20.90           
            37.46  1:20.90
  9. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:24.80 9504147    1:22.58           
            38.70  1:22.58
 10. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:27.64 9600195    1:23.42           
            40.23  1:23.42
 11. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                1:25.14 9306693    1:23.55           
            39.14  1:23.55
 12. Steven Oosterhof              Nimo                   1:29.02 8403173    1:23.72           
            39.58  1:23.72
 13. Camiel Smeets                 Nimo                   1:24.90 9400911    1:24.31           
            39.22  1:24.31
 14. Björn Piket                   Hzpc                   1:27.83 9602133    1:29.14           
            41.67  1:29.14
 15. Zjef Nelissen                 Hzpc                   1:30.01 9701679    1:30.11           
            42.57  1:30.11
 16. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:35.83 9802271    1:40.44           
            46.79  1:40.44
 17. David Paulissen               Nimo                   1:44.05 9703489    1:42.17           
            48.61  1:42.17
 18. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:45.42 9800389    1:43.10           
            48.95  1:43.10
 19. Pieter Otten                  Hzpc                   1:42.80 9800937    1:44.98           
            48.89  1:44.98
 20. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:45.54 9803213    1:52.67           
          1:52.67
 21. Jesper Lemmen                 Hzpc                   2:00.07 9802319    1:57.17           
            56.18  1:57.17
AFGE Mark Linssen                  Hzpc                   1:29.03 9500535                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
25.4.10 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden         39.95 9900074      39.73           
  2. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden         42.34 0000074      40.74           
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden         43.86 9903116      45.16           
  4. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         45.29 0001232      45.25           
  5. Noa de Vries                  Hzpc                     56.48 0101556      46.39           
  6. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         50.34 0000072      50.10           
  7. Lieke Meulenkamp              Hzpc                     55.23 0101554      51.72 FJ 1      
  8. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         53.73 0100384      51.72 FJ 2      
  9. Maartje Buijs                 Zwemclub Eijsden         59.51 9904134      54.92           
 10. Louise Shirras                Nimo                        NT 0102322      56.36           
 11. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden         56.73 9903114      57.98           
AFGE Chayenne Odenhoven            Nimo                     51.93 0000468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 5 en later
25.4.10 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         36.71 9902155      36.76           
  2. Servé Nelissen                Hzpc                     40.08 9900579      38.86           
  3. Daan Jente                    ZVB                      38.26 9900277      39.23           
  4. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                     40.97 0000593      40.01           
  5. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         44.11 0100577      43.61           
  6. Leroy de Brouwer              Nimo                     45.45 9900739      44.90           
  7. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                  42.95 9900431      46.45           
  8. Thomas Lennon                 Nimo                        NT 0101741      49.40           
  9. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden            NT 0002875      51.26           
 10. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden         50.54 0100807      53.90           
 11. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden         51.80 0100809      54.48           
 12. Wesley Dohmen                 Nimo                     59.82 0002167      58.50           
 13. Bilal Nezam Eldin             ZVB                         NT 0002919      58.72           
 14. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden         56.75 0100811      59.95           
 15. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden            NT 0100815    1:01.36           
 16. Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden       1:08.57 0100813    1:04.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
25.4.10 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Weinberg                 Nimo                   2:33.86 9302144    2:36.45           
          1:09.16  2:36.45
  2. Jona Pisters                  Nimo                   2:42.92 9501784    2:38.57           
          1:13.86  2:38.57
  3. Lisanne Jente                 ZVB                    2:36.66 9600788    2:38.96           
          1:13.96  2:38.96
  4. Michelle Hacking              Nimo                   2:39.77 9107646    2:41.73           
          1:16.21  2:41.73
  5. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                2:37.60 8701024    2:41.92           
          1:17.26  2:41.92
  6. Bo Peeters                    Nimo                   3:23.92 9306564    2:42.82           
          1:14.42  2:42.82
  7. Rinske Becks                  Hzpc                   3:03.04 9403098    2:46.86           
          1:18.07  2:46.86
  8. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:58.36 9702678    2:49.02           
          1:18.75  2:49.02
  9. Manon Koster                  Hzpc                   2:51.98 9701312    2:49.16           
          1:19.20  2:49.16
 10. Danique Ubags                 Zon/S&s                2:55.12 9003780    2:58.04           
          1:18.00  2:58.04
 11. Karin van der Aalst           Zon/S&s                3:16.81 9501356    3:00.90           
          1:21.48  3:00.90
 12. Floor Weijmans                Hzpc                   3:29.58 9502522    3:01.57           
          1:21.84  3:01.57
 13. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden            NT 9505226    3:07.23           
          1:26.14  3:07.23
 14. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9604088    3:09.05           
          1:27.53  3:09.05
 15. Bo Kerkhoff                   Nimo                   3:04.21 9502376    3:10.15           
          1:26.60  3:10.15
 16. Ingrid Jansen                 Nimo                        NT 8705592    3:17.58           
          1:27.55  3:17.58
 17. Lieke Janssen                 Nimo                   3:21.74 9305954    3:20.29           
          1:32.57  3:20.29
 18. Celine Buijssen               Hzpc                   3:34.95 9801484    3:25.48           
          1:35.67  3:25.48
AFGE Shannon Odenhoven             Nimo                   3:47.61 9703608                      
AFGE Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden            NT 9103432                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
25.4.10 - 17:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:33.45 9600193    2:25.25           
          1:06.44  2:25.25
  2. Sander van den Berg           Nimo                   2:28.64 8700211    2:30.16 FJ 1      
          1:08.01  2:30.16
  3. Robin Ramaekers               Zon/S&s                2:29.33 9304385    2:30.16 FJ 2      
          1:08.26  2:30.16
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden            NT 9405853    2:34.86           
            38.56  2:34.86
  5. Rick Hellenbrand              Nimo                   2:41.90 8901173    2:39.51           
          1:14.59  2:39.51
  6. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:47.64 9501689    2:41.29           
          1:14.51  2:41.29
  7. Indji Tan                     Nimo                   3:32.94 9102973    2:44.33           
          1:13.96  2:44.33
  8. Sander Slaghuis               Nimo                   2:50.00 8805305    2:45.90           
          1:17.14  2:45.90
  9. Yoeri Cuijpers                Nimo                   2:56.73 9403969    2:46.19           
          1:12.80  2:46.19
 10. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden            NT 9204561    2:47.82           
          1:18.17  2:47.82
 11. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden            NT 9503407    2:53.76           
          1:21.14  2:53.76
 12. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                3:02.91 9600629    2:57.98           
          1:22.39  2:57.98
 13. Björn Piket                   Hzpc                   3:11.59 9602133    3:10.33           
          1:29.47  3:10.33
 14. Tom Goffin                    Nimo                        NT 8604457    3:11.10           
          1:25.02  3:11.10
 DIS Sem Hermans                   Hzpc                   2:28.17 9601259    2:29.36           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:09.73  2:29.36
 DIS Kiowa Kamaansing              Nimo                        NT 9500125    3:03.76           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:19.76  3:03.76
AFGE Alexandre Mateus              ZVB                         NT 9505805                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Gemengd, 8 x 25m vrije slag               Minioren 5 en later
25.4.10 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden            NT            2:20.53           
        Manon Herben, 99                           Kirsten Theunissen, 00
        Thimo Elissen, 01                          Luuk Roosen, 01
        Amber Kerkhofs, 00                         Renee Roosen, 99
        Alex Buijs, 01                             Toine Willigers, 99
          2:20.53

  2. Hzpc 1                        Hzpc                        NT            2:23.11           
        Lieke Meulenkamp, 01                       Imke van den Hoef, 01
        Giel van Megen, 00                         Sander Aerts, 99
        Noa de Vries, 01                           Hilde Litjens, 99
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Koen Koster, 99
          2:23.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 5 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
25.4.10 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hzpc 1                        Hzpc                   2:23.68            2:23.23           
        Alice Janssen, 89                          Michelle Verouden, 94
        Rinske Becks, 94                           Judith van Meijel, 91
        Linda Custers, 86
            28.80  2:23.23

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:24.48            2:25.92           
        Melissa Meijer, 93                         Ingrid Jansen, 87
        Bo Peeters, 93                             Jona Pisters, 95
        Vera Weinberg, 93
            28.87  2:25.92

  3. Nimo 2                        Nimo                   2:33.55            2:36.04           
        Michelle Hacking, 91                       Mignon Peeters, 97
        Fanny Robbertsen, 91                       Anke Snijkers, 92
        Chayenne Poorts, 98
            31.44  2:36.04

  4. Hzpc 2                        Hzpc                   2:37.12            2:37.51           
        Floor Weijmans, 95                         Denise van der Klij, 96
        Juul van Berlo, 95                         Manon Koster, 97
        Ilse Litjens, 96
            31.45  2:37.51

  5. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:34.68            2:37.97           
        Rylana Slaghuis, 94                        Chidi Hennigfeld, 93
        Mandy Wetzels, 94                          Danique Ubags, 90
        Suzanne Duijkers, 87
            32.70  2:37.97

  6. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:29.73            2:39.10           
        Clara Willigers, 96                        Ina Willigers, 97
        Astrid van den Brandt, 95                  Justine Hoeksel, 98
        Meggie Schreppers, 94
            30.48  2:39.10

  7. Nimo 3                        Nimo                   2:42.68            2:44.48           
        Melanie Leunissen, 98                      Sanne Kerkhoff, 93
        Bo Kerkhoff, 95                            Inge Snijkers, 90
        Carlijn Jaspers, 94
            33.10  2:44.48

  8. Zce 2                         Zwemclub Eijsden       2:44.89            2:47.07           
        Irma van den Brandt, 97                    Sabine Vertommen, 98
        Julie Theunissen, 97                       Audrey Bams, 98
        Sabine Wetsels, 97
            30.39  2:47.07

  9. Zon/S&s 2                     Zon/S&s                2:47.91            2:52.82           
        Karin van der Aalst, 95                    Laura van der Aalst, 90
        Jamilla Franssen, 94                       Kathleen de Beer, 97
        Emmy Linssen, 96
            33.64  2:52.82

 10. Nimo 4                        Nimo                   2:58.55            3:01.69           
        Esmee Versteegen, 98                       Dzunia Hochstenbach, 83
        Tayo Kamaansing, 97                        Lieke Janssen, 93
        Katrien Kurvers, 95
            38.92  3:01.69

 11. Hzpc 3                        Hzpc                   3:09.16            3:02.64           
        Lotte van Megen, 97                        Alette Litjens, 98
        Melissa Engels, 96                         Celine Buijssen, 98
        Jamie Vaessen, 91
            34.13  3:02.64

 12. Zce 3                         Zwemclub Eijsden       3:08.75            3:11.70           
        Dahnee de la Croix, 98                     Leonie Pachen, 98
        Kelly Geelen, 97                           Renee Frijns, 98
        Denise Wetsels, 95
            37.61  3:11.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Heren, 5 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
25.4.10 - 18:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:12.72            2:14.23           
        Math Smeets, 87                            Ronald Waldus, 92
        Sander Slaghuis, 88                        Sander van den Berg, 87
        Kiowa Kamaansing, 95
            26.64  2:14.23

  2. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:17.93            2:16.72           
        Ivo Bakker, 92                             Sven Bams, 94
        Jochim Herben, 95                          Laurent Bams, 96
        Philip Bams, 96
            27.30  2:16.72

  3. Nimo 2                        Nimo                   2:22.23            2:24.13           
        Yoeri Cuijpers, 94                         Rick Hellenbrand, 89
        Indji Tan, 91                              Camiel Smeets, 94
        Steven Oosterhof, 84
            29.36  2:24.13

  4. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:24.23            2:25.11           
        Bjorn van de Kuit, 93                      Mark Snijders, 88
        Tim Ramaekers, 96                          Robin Ramaekers, 93
        Yannic van de Kuit, 95
            28.06  2:25.11

  5. Hzpc 1                        Hzpc                   2:29.59            2:28.83           
        Patrick Janssen, 93                        Sem Hermans, 96
        Sam Derks, 96                              Bram Becks, 93
        Björn Piket, 96
            30.11  2:28.83

AFGE Hzpc 2                        Hzpc                   3:01.56                              
        Zjef Nelissen, 97                          Mark Linssen, 95
        Pieter Otten, 98                           Dylan Bos, 96
        Jesper Lemmen, 98




SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc