Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 5
Zaandam, 18.4.2010


Programmanr. 1
18-04-2010
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin StelOeza1:45.9701002901:40.60
2.Danique SapA.Z.V.D.1:58.6701006021:44.75
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:51.7401003721:47.85
4.Femke RitmanKzc1:51.5001002861:50.89


<< TOP >>
Programmanr. 2
18-04-2010
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn34.26000032134.27
2.Phil BrantjesKzc34.56000048534.93
3.Marco WempeSG Haerlem'0439.68000083536.94
4.Merijn de BoerZaanstad (SG)39.07000084338.97FJ 1
5.Nick van der WoudeSG Haerlem'0439.42000139138.97FJ 2
6.Mitchell RijksZaanstad (SG)40.98010036340.74
7.Bas BetsZaanstad (SG)39.49000105941.18
8.Sem DikZaanstad (SG)43.07010044542.14
9.Lucas JakZaanstad (SG)43.76000112742.53
10.Niels MartensKzc43.50010011143.09
10.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)43.50000116543.09
12.Andre ZozulyaSG Haerlem'0443.72000139343.31
13.Sjoerd JongertA.Z.V.D.45.63010042743.88
14.Baran MattagiZaanstad (SG)48.46000062946.00


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-04-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:17.5800007263:22.99
50m:48.21200m:3:22.99
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)NT00015123:31.08
50m:51.56200m:3:31.08
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT00016763:35.12
50m:50.41200m:3:35.12
4.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT00017123:43.95
50m:52.32200m:3:43.95
5.Neve BuijsA.Z.V.D.NT00016663:45.88
50m:53.47200m:3:45.88
6.Shira de HaanOezaNT00011303:51.60
50m:52.83200m:3:51.60
7.Kirsten DijkmanKzcNT00008423:51.96
50m:57.69200m:3:51.96
8.Mette BierhuizenZaanstad (SG)NT00016784:08.34
50m:57.21200m:4:08.34
DISLotte WesterborgKzcNT0002706VK+RH
VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt (geen tijd noteren).
DISSarah DekkerSG Haerlem'04NT0002362VK
VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt (geen tijd noteren).
DISFleur de BoerDe ZeeschuimersNT00100003:46.22VJ
VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.
50m:56.09200m:3:46.22
DISJeannine PosZaanstad (SG)NT00017104:15.59VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:02.84200m:4:15.59
DISNadine DolfingHpcNT00011164:33.35VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:11.89200m:4:33.35
NG.ZAQuinty VeenmanA.Z.V.D.NT0002324


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-04-2010
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn31.29990149131.64
2.Mike MoriannerKzc32.75990213733.67
3.Koen GaalOeza34.30990111334.77FJ 1
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn34.54990164334.77FJ 2
5.Kaj van der PalKzc36.43990213535.39
6.Daan in de BraektZaanstad (SG)38.40990057136.68FJ 1
7.Devon-Ray JacobsKzc36.22990168536.68FJ 2
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)38.69990196937.31
9.Stijn HuitengaSG Haerlem'0438.70990174737.87
10.Pepijn KerssensKzc45.28990132139.69
11.Milan ProsecZaanstad (SG)42.16990056941.02
12.Tommy BlomvlietKzcNT990347741.18
13.Basil BarrettZaanstad (SG)47.22990215744.28
NGLex LubbersHpc40.879902411


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-04-2010
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:31.5799015461:31.57
2.Isabel PuntA.Z.V.D.1:35.2299014041:33.11
3.Blom van de VeldeKzcNT99012621:34.49
4.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:38.2499023121:35.78
5.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:40.5499007841:39.33
6.Suzanne IvensOeza1:45.2899029041:41.12
7.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:53.5899035101:43.39
8.Edith KristSG Haerlem'041:42.1999019541:43.69
9.Sofie LindemanSG Haerlem'041:49.7599018921:44.14
10.Shirley LippusKzc1:42.4199014061:45.47
11.Vera KominSG Haerlem'041:52.0699032401:45.64
12.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:47.2199023141:47.34
13.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT99041781:51.51
14.Sascha de GrootKzc2:09.7099021621:54.71
15.Tessa WesterborgKzc2:02.2399019141:55.53
DISMoïse TimmerZaanstad (SG)1:42.129903292AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISRobyn SmithDe Zeeschuimers1:56.7999008921:48.32VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGValery HeykeZaanstad (SG)NT9904182
NGJulia VerheijenZaanstad (SG)NT9902316


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-04-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:19.3098007191:18.44
2.Simon de GrootSG Haerlem'041:21.8098007171:20.26
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:24.1198006991:22.08
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:22.9098004931:22.62
5.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:21.8798007151:23.89
6.Bradley SapA.Z.V.D.1:21.8398010271:25.67
7.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:28.1498006211:26.12
8.Jelle BetsZaanstad (SG)1:34.0198017291:30.05
9.Shai DataukerA.Z.V.D.1:32.4798018191:30.51
10.Sean TuinstraOeza1:33.6898016851:33.78
11.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:38.0898018431:35.98
12.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT98037291:40.30
13.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:44.8498018411:41.80
14.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT98032211:41.82
15.Niels OsingaSG Haerlem'041:57.8998023771:42.52
16.Daniel TrouwenHpc1:46.4598035091:46.38
17.Floris van RuttenSG Haerlem'041:57.6198023471:46.80
DISSven MartensKzc1:51.2898014451:48.93VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGMax van HoytemaOeza1:52.289804129


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-04-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza2:47.0698015282:44.06
50m:37.21200m:2:44.06
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:52.0098010642:51.66
50m:36.57200m:2:51.66
3.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:00.6997011002:55.32
50m:37.97200m:2:55.32
4.Anouk van DamSG Haerlem'043:00.8698000322:56.75
50m:38.64200m:2:56.75
5.Chantal BeijerSG Haerlem'042:56.7897008842:56.77
50m:40.44200m:2:56.77
6.Melina KnolZaanstad (SG)3:04.1298022322:57.00
50m:39.86200m:2:57.00
7.Jill JansenSG Haerlem'043:05.9697001703:03.06
50m:40.81200m:3:03.06
8.Linda BöhmSG Haerlem'043:08.2297031643:03.22
50m:41.32200m:3:03.22
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)3:05.4398010623:06.98
50m:42.03200m:3:06.98
10.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)3:06.4698032283:07.71
50m:40.82200m:3:07.71
11.Sylle HoogeveenHpc3:14.3997031803:10.64
50m:43.71200m:3:10.64
12.Veerle ClaassenHpc3:21.6098007823:12.34
50m:44.20200m:3:12.34
13.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:09.7097011023:12.94
50m:45.70200m:3:12.94
14.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:21.9198033763:16.21
50m:42.21200m:3:16.21
15.Tori GijzenSG Haerlem'043:22.1397031663:16.92
50m:46.77200m:3:16.92
16.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn3:36.7498046843:17.42
50m:45.78200m:3:17.42
17.Anouk DijkmanKzc3:18.6498015183:19.18
50m:48.84200m:3:19.18
18.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers3:19.8498033743:23.64
50m:46.45200m:3:23.64
19.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:34.2198035323:28.88
50m:50.00200m:3:28.88
20.Chantal BouquetZaanstad (SG)3:38.6798038423:33.22
50m:52.14200m:3:33.22
21.Florianne BultjeSG Haerlem'043:36.6098043423:35.67
50m:45.19200m:3:35.67
22.Rachelle ReijsooSG Haerlem'043:39.2997028103:37.69
50m:51.75200m:3:37.69
23.Noa DikZaanstad (SG)NT98048363:41.80
50m:52.80200m:3:41.80
24.Jessie KoopmanOeza3:44.3297053803:43.88
50m:54.12200m:3:43.88
25.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'043:54.8998039943:52.59
50m:55.64200m:3:52.59
26.Laura HartmanHpc4:26.6598005543:57.98
50m:55.78200m:3:57.98
27.Virginie van ZundertA.Z.V.D.3:56.0398049784:01.84
50m:1:00.01200m:4:01.84
28.Alinka OsingaSG Haerlem'04NT98032124:16.69
50m:1:04.31200m:4:16.69
29.Cleo KeyzerSG Haerlem'04NT98045244:32.34
50m:1:00.87200m:4:32.34
DISLisanne GrulOeza3:34.0297044063:25.26VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:49.11200m:3:25.26
DISTessa van LangelaarOeza3:35.4197052863:34.76
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:51.58200m:3:34.76
DISDaphne DuinkerkeZaanstad (SG)4:00.1597021763:48.81
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:55.51200m:3:48.81
AFGEMRosa WesterborgKzc3:34.399702966
AFGEMMarieke KorsSG Haerlem'04NT9803404
AFGEMMerel SchoutenSG Haerlem'043:41.049804952
NGMerel JacobsSG Haerlem'04NT9803402
NGCheryl ObolZaanstad (SG)3:59.719804538
NGEline van ZijlZaanstad (SG)3:38.159803382


<< TOP >>
Programmanr. 8
18-04-2010
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafSG Haerlem'042:18.2896026032:18.26
50m:31.93100m:1:06.50150m:1:42.43200m:2:18.26
2.David van GroenHpc2:38.5097013412:24.27
50m:32.97100m:1:10.49150m:1:49.04200m:2:24.27
3.Stan BlokSG Haerlem'042:28.3697005692:25.75
50m:33.56100m:1:10.08150m:1:48.87200m:2:25.75
4.Roy van der WoudeSG Haerlem'042:28.8497005792:25.86
50m:33.96100m:1:11.37150m:1:49.86200m:2:25.86
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:32.9096004452:27.58
50m:34.28100m:1:11.71150m:1:50.55200m:2:27.58
6.Sander KroepSG Haerlem'042:41.6096013892:29.87
50m:35.12100m:1:14.34150m:1:53.07200m:2:29.87
7.Matthijs FleumerZaanstad (SG)2:48.1796032732:37.29
50m:35.00100m:1:15.66150m:1:57.91200m:2:37.29
8.Allard de VriesOeza2:46.2096023372:39.13
50m:35.10100m:1:16.25150m:1:57.87200m:2:39.13
9.Ruben SapA.Z.V.D.2:43.6796011452:41.09
50m:34.14100m:1:14.40150m:1:57.56200m:2:41.09
10.Martijn BraspenningHpc3:10.2397028752:49.76
50m:38.43100m:1:22.15150m:2:07.66200m:2:49.76
11.Emiel OsingaSG Haerlem'043:04.7796013312:55.10
50m:40.37100m:1:26.55150m:2:14.21200m:2:55.10
12.Corné BorstOeza2:57.5296023352:55.61
50m:38.39100m:1:22.94150m:2:10.24200m:2:55.61
13.Chris DekkerZaanstad (SG)2:56.6497009152:57.62
50m:40.39100m:1:25.18150m:2:12.86200m:2:57.62
14.Jesse ZandvlietSG Haerlem'043:02.4997033613:02.78
50m:40.14100m:1:27.53150m:2:15.89200m:3:02.78
15.Arthur KoningOeza3:26.0696048373:03.71
50m:41.81100m:1:27.62150m:2:15.09200m:3:03.71
16.Timo HolZwemvereniging Hoorn3:39.8797018853:03.86
50m:37.62100m:1:27.09150m:2:19.49200m:3:03.86
17.Gijs v.d. WoordHpc3:08.8197000593:07.79
50m:40.28100m:1:29.50150m:2:19.62200m:3:07.79
18.Matthijs EngelkesSG Haerlem'043:18.2397023153:30.22
50m:44.25100m:1:39.07150m:2:36.22200m:3:30.22
19.Berend KomenOeza3:47.1097045233:39.54
50m:47.26100m:1:47.41150m:2:45.26200m:3:39.54
AFGEMClim KerssensKzc3:01.059703617


<< TOP >>
Programmanr. 9
18-04-2010
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin StelOeza38.88010029039.35
2.Yara GaljeZaanstad (SG)43.00010037243.60
3.Danique SapA.Z.V.D.43.83010060244.85
4.Femke RitmanKzc42.90010028645.41


<< TOP >>
Programmanr. 10
18-04-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:28.2600003211:29.08
2.Phil BrantjesKzc1:30.8100004851:32.89
3.Marco WempeSG Haerlem'041:42.4300008351:40.99
4.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:36.9900013911:42.56
5.Mitchell RijksZaanstad (SG)NT01003631:42.80
6.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT00011651:46.85
7.Merijn de BoerZaanstad (SG)1:45.3100008431:49.89
8.Sem DikZaanstad (SG)1:48.4601004451:50.35
9.Niels MartensKzc1:55.6101001111:50.43
10.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:53.9901004271:51.24
DISLucas JakZaanstad (SG)NT00011271:41.58VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISAndre ZozulyaSG Haerlem'04NT00013931:57.05RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISBaran MattagiZaanstad (SG)NT00006291:59.53VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMBas BetsZaanstad (SG)1:49.490001059


<< TOP >>
Programmanr. 11
18-04-2010
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)35.78000072635.65
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)38.80000151238.22
3.Fleur de BoerDe Zeeschuimers41.25001000039.62
4.Melissa VallingaZaanstad (SG)41.11000167641.31
5.Neve BuijsA.Z.V.D.44.36000166642.06
6.Kirsten DijkmanKzc41.92000084242.23
7.Sarah DekkerSG Haerlem'0445.12000236242.72
8.Lieke RoggeZaanstad (SG)41.55000171242.85
9.Jeannine PosZaanstad (SG)48.48000171044.11
10.Shira de HaanOeza42.41000113044.85
11.Mette BierhuizenZaanstad (SG)44.86000167847.42
12.Nadine DolfingHpc47.51000111647.79
13.Lotte WesterborgKzc1:04.4700027061:01.57
NG.ZAQuinty VeenmanA.Z.V.D.49.280002324


<< TOP >>
Programmanr. 12
18-04-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn3:01.5699014912:53.78
50m:36.37200m:2:53.78
2.Mike MoriannerKzc3:18.7599021373:07.67
50m:41.46200m:3:07.67
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn3:31.9999016433:08.26
4.Koen GaalOezaNT99011133:21.44
50m:50.11200m:3:21.44
5.Devon-Ray JacobsKzcNT99016853:35.35
50m:52.15200m:3:35.35
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:39.4899019693:47.30
DISDaan in de BraektZaanstad (SG)3:37.2799005713:25.36VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:46.81200m:3:25.36
DISKaj van der PalKzcNT99021353:30.22VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:58.41200m:3:30.22
DISStijn HuitengaSG Haerlem'04NT99017473:41.61VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:55.43200m:3:41.61
DISBasil BarrettZaanstad (SG)NT99021573:52.58VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:55.36200m:3:52.58
DISPepijn KerssensKzcNT99013213:59.57VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:04.16200m:3:59.57
DISMilan ProsecZaanstad (SG)NT99005694:00.19VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGLex LubbersHpcNT9902411


<< TOP >>
Programmanr. 13
18-04-2010
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabel PuntA.Z.V.D.NT99014046:25.77
50m:42.37100m:1:32.12200m:3:11.55400m:6:25.77
2.Femke StevensZaanstad (SG)6:37.6499015466:27.93
50m:42.23100m:1:31.10200m:3:09.65400m:6:27.93
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT99023126:38.79
50m:43.45100m:1:32.96200m:3:16.04400m:6:38.79
4.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT99032926:42.88
50m:48.98100m:1:41.14200m:3:27.02400m:6:42.88
5.Blom van de VeldeKzcNT99012626:44.78
50m:43.45100m:1:33.35200m:2:24.84400m:6:44.78
6.Regina van 't VeerZaanstad (SG)NT99007846:45.90
50m:45.66100m:1:37.04200m:3:25.78400m:6:45.90
7.Suzanne IvensOezaNT99029047:04.62
50m:49.26100m:1:44.29200m:3:33.82400m:7:04.62
8.Shirley LippusKzcNT99014067:04.67
50m:49.08100m:1:41.42200m:3:29.79400m:7:04.67
9.Vera KominSG Haerlem'04NT99032407:05.07
50m:48.56100m:1:44.05200m:3:34.08400m:7:05.07
10.Edith KristSG Haerlem'047:17.7199019547:09.66
50m:49.27100m:1:43.79200m:3:35.95400m:7:09.66
11.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT99035107:16.21
50m:45.21100m:1:37.38200m:3:30.75400m:7:16.21
12.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT99023147:22.60
50m:49.26100m:1:44.73200m:3:36.25400m:7:22.60
13.Tessa WesterborgKzcNT99019147:26.55
50m:49.04100m:1:44.81200m:3:40.76400m:7:26.55
14.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT99041787:52.18
50m:47.68100m:1:43.06200m:3:41.39400m:7:52.18
15.Sascha de GrootKzcNT99021627:52.95
50m:54.95100m:1:54.35200m:3:58.06400m:7:52.95
NGValery HeykeZaanstad (SG)NT9904182
NGJulia VerheijenZaanstad (SG)NT9902316


<< TOP >>
Programmanr. 14
18-04-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'045:08.2598007195:07.75
50m:33.53100m:1:11.60200m:2:29.60400m:5:07.75
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.5:24.5398004935:30.19
50m:35.37100m:1:16.06200m:2:41.25400m:5:30.19
3.Bradley SapA.Z.V.D.5:32.7498010275:41.37
50m:38.53100m:1:22.78200m:2:52.44400m:5:41.37
4.Simon de GrootSG Haerlem'045:48.8398007175:45.75
50m:38.01100m:1:21.66200m:2:52.07400m:5:45.75
5.Lex SandburgZaanstad (SG)6:06.6998006995:48.46
50m:36.30100m:1:18.74200m:2:49.66400m:5:48.46
6.Martijn de LeeuwSG Haerlem'046:06.4498007155:53.89
50m:39.45100m:1:24.20200m:2:56.40400m:5:53.89
7.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT98006215:56.66
50m:38.91100m:1:22.80200m:2:55.79400m:5:56.66
8.Jelle BetsZaanstad (SG)NT98017296:02.10
50m:40.63100m:1:26.05200m:2:59.72400m:6:02.10
9.Shai DataukerA.Z.V.D.6:05.9998018196:06.60
50m:42.61100m:1:29.84200m:3:03.39400m:6:06.60
10.Sean TuinstraOeza6:28.9098016856:16.65
50m:38.55100m:1:24.97200m:3:01.60400m:6:16.65
11.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT98032216:38.84
100m:1:32.62200m:3:15.76400m:6:38.84
12.Job RozemeijerZaanstad (SG)NT98018416:42.27
50m:45.53100m:1:36.19200m:3:19.67400m:6:42.27
13.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT98037296:53.94
50m:44.98100m:1:37.23200m:3:23.71400m:6:53.94
14.Sander SchleeperZaanstad (SG)NT98018436:54.22
50m:43.76100m:1:34.06200m:3:19.86400m:6:54.22
15.Sven MartensKzcNT98014457:04.68
50m:48.54100m:1:42.28200m:3:32.21400m:7:04.68
16.Floris van RuttenSG Haerlem'04NT98023477:07.35
50m:49.57100m:1:44.93200m:3:35.46400m:7:07.35
17.Daniel TrouwenHpcNT98035097:15.28
50m:45.97100m:1:39.07200m:3:29.80400m:7:15.28
18.Niels OsingaSG Haerlem'04NT98023777:55.83
50m:30.04100m:1:49.73200m:2:50.66400m:7:55.83
NGMax van HoytemaOezaNT9804129


<< TOP >>
Programmanr. 15
18-04-2010
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza2:24.1098015282:21.69
50m:33.18100m:1:09.65200m:2:21.69
2.Lisa BrantjesKzc2:33.1398009502:25.57
50m:34.07100m:1:11.34200m:2:25.57
3.Melina KnolZaanstad (SG)2:34.2098022322:31.80
50m:33.83100m:1:12.38200m:2:31.80
4.Caitlin SmithDe Zeeschuimers2:40.2897011002:36.49
50m:33.89100m:1:13.17200m:2:36.49
5.Chantal BeijerSG Haerlem'042:40.2197008842:39.06
50m:36.11100m:1:17.19200m:2:39.06
6.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:40.2798010642:41.71
50m:37.40100m:1:19.18200m:2:41.71
7.Anouk van DamSG Haerlem'042:44.1298000322:41.93
50m:37.54100m:1:19.90200m:2:41.93
8.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'043:30.2898039942:42.84
50m:50.92100m:1:46.81200m:2:42.84
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:54.5498010622:44.42
50m:37.03100m:1:18.92200m:2:44.42
10.Jill JansenSG Haerlem'042:46.9697001702:47.68
50m:38.07100m:1:20.82200m:2:47.68
11.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers2:45.9497011022:48.42
50m:37.91100m:1:20.82200m:2:48.42
12.Veerle ClaassenHpc2:55.4598007822:49.75
50m:39.73100m:1:23.93200m:2:49.75
13.Linda BöhmSG Haerlem'042:52.4297031642:51.40
50m:38.88100m:1:22.71200m:2:51.40
14.Sylle HoogeveenHpc2:55.8497031802:51.96
50m:38.86100m:1:22.86200m:2:51.96
15.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:54.3798046842:53.15
50m:39.59100m:1:24.40200m:2:53.15
16.Tori GijzenSG Haerlem'042:50.7297031662:53.69
50m:38.78100m:1:22.85200m:2:53.69
17.Anouk DijkmanKzcNT98015182:58.46
50m:42.35200m:2:58.46
18.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:56.0498032282:59.51
50m:40.59100m:1:27.14200m:2:59.51
19.Lisanne GrulOeza3:12.7297044063:03.09
50m:41.53100m:1:28.37200m:3:03.09
20.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:06.5298033763:04.68
50m:38.93100m:1:25.48200m:3:04.68
21.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers3:06.8898033743:06.00
50m:41.46100m:1:30.50200m:3:06.00
22.Laura EijkA.Z.V.D.3:00.6797038623:07.76
50m:40.40100m:1:29.12200m:3:07.76
23.Chantal BouquetZaanstad (SG)3:22.6298038423:09.03
50m:42.50100m:1:32.75200m:3:09.03
24.Tessa van LangelaarOeza3:04.7597052863:09.37
50m:43.50100m:1:31.40200m:3:09.37
25.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:18.7498035323:13.18
50m:43.64100m:1:33.53200m:3:13.18
26.Jessie KoopmanOeza3:20.2397053803:17.38
50m:43.52100m:1:33.46200m:3:17.38
27.Noa DikZaanstad (SG)NT98048363:19.84
50m:45.51100m:1:36.93200m:3:19.84
28.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)3:32.0197021763:22.84
50m:44.16100m:1:37.26200m:3:22.84
29.Rachelle ReijsooSG Haerlem'043:36.7397028103:26.46
50m:48.39100m:1:43.39200m:3:26.46
30.Florianne BultjeSG Haerlem'043:32.2598043423:31.58
50m:48.98100m:1:44.76200m:3:31.58
31.Virginie van ZundertA.Z.V.D.3:27.6198049783:33.19
50m:47.94100m:1:44.43200m:3:33.19
32.Laura HartmanHpc3:25.1998005543:35.37
50m:45.61100m:1:42.34200m:3:35.37
33.Alinka OsingaSG Haerlem'044:08.7498032123:50.08
50m:52.25100m:1:50.68200m:3:50.08
34.Cleo KeyzerSG Haerlem'04NT98045244:28.01
50m:1:00.82100m:2:09.17200m:4:28.01
AFGEMRosa WesterborgKzc3:05.939702966
AFGEMMarieke KorsSG Haerlem'04NT9803404
AFGEMMerel SchoutenSG Haerlem'043:20.729804952
NGMerel JacobsSG Haerlem'04NT9803402
NGCheryl ObolZaanstad (SG)4:13.099804538
NGEline van ZijlZaanstad (SG)3:27.179803382


<< TOP >>
Programmanr. 16
18-04-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafSG Haerlem'042:37.1196026032:37.25
50m:35.78200m:2:37.25
2.Sander KroepSG Haerlem'042:47.5396013892:48.30
50m:36.86200m:2:48.30
3.Stan BlokSG Haerlem'042:49.8397005692:48.53
50m:38.46200m:2:48.53
4.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:49.5196004452:49.55
50m:37.58200m:2:49.55
5.Roy van der WoudeSG Haerlem'042:50.9097005792:54.17
50m:40.70200m:2:54.17
6.Matthijs FleumerZaanstad (SG)3:07.6496032732:57.17
50m:37.52200m:2:57.17
7.Ruben SapA.Z.V.D.2:57.7896011453:02.84
50m:39.34200m:3:02.84
8.Allard de VriesOeza3:13.0396023373:11.03
50m:46.11200m:3:11.03
9.Corné BorstOeza3:14.8896023353:12.32
50m:45.32200m:3:12.32
10.Martijn BraspenningHpc3:15.3797028753:13.75
50m:46.56200m:3:13.75
11.Emiel OsingaSG Haerlem'043:20.1896013313:17.28
50m:45.30200m:3:17.28
12.Jesse ZandvlietSG Haerlem'043:26.1097033613:26.16
50m:47.13200m:3:26.16
13.Timo HolZwemvereniging Hoorn3:31.9697018853:29.64
50m:49.90200m:3:29.64
14.Gijs v.d. WoordHpc3:34.1297000593:30.15
50m:50.35200m:3:30.15
15.Matthijs EngelkesSG Haerlem'04NT97023153:31.46
50m:50.21200m:3:31.46
DISArthur KoningOezaNT96048373:31.29VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:46.06200m:3:31.29
NG.ZADavid van GroenHpc2:47.189701341
AFGEMClim KerssensKzc4:10.599703617