Speedo deel 5
Brunssum (NED),    18.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
18.04.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                        NT 0100350    1:43.86           
          1:43.86
  2. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:41.91 0100676    1:44.16           
          1:44.16
  3. Melis Aydeniz                 Kimbria                     NT 0100440    1:55.20           
          1:55.20
  4. Journey Fortuin               Hellas-Glana                NT 0200284    2:05.73           
          2:05.73
 DIS Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:46.10 0100256    1:42.82           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:42.82
 DIS Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       1:49.53 0100384    1:52.39           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:52.39
 DIS Julia Vroemen                 Hellas-Glana                NT 0101250    1:53.57           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:53.57
 DIS Isabel Dijkstra               ZV Brunssum                 NT 0200918    1:58.70           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:58.70
 DIS Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana                NT 0101640    2:01.20           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          2:01.20
 DIS Lara Disco                    ZV Brunssum                 NT 0101882    2:05.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:05.45
 DIS Renske van den Bosch          ZV Brunssum                 NT 0102250    2:31.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:31.23
AFGE Nikki Douma                   ZV Brunssum                 NT 0102252                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
18.04.2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             ZV Brunssum              33.17 0000181      33.04           
  2. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         37.23 0100577      37.73           
  3. Lars Kerremans                Hellas-Glana             44.57 0100305      43.70           
  4. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana             49.20 0100225      43.76           
  5. Lex Carter                    Hellas-Glana             45.29 0001275      44.39           
  6. Mathijs van Hees              ZV Brunssum              52.57 0001721      45.59 FJ 1      
  7. Robert Jansen                 Hellas-Glana             46.16 0000823      45.59 FJ 2      
  8. Jesner Dalm                   Hellas-Glana                NT 0200207      46.51           
  9. Mika Sieben                   Hellas-Glana             45.32 0100195      46.64           
 10. Bilal Nezam Eldin             ZV Brunssum                 NT 0002919      48.36           
 11. Milan Scheepers               ZV Brunssum                 NT 0101749      56.48           
 12. Tobias Benjamins              ZV Brunssum            1:25.88 0100895    1:15.14           
AFGE Michael Moerkens              Zeps                     47.67 0000713                      
AFGE Joey Sieben                   Hellas-Glana             51.54 0100193                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
18.04.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       3:16.66 0000074    3:15.76           
          3:15.76
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                     NT 0000534    3:32.60           
          3:32.60
  3. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden            NT 0001232    3:35.23           
          3:35.23
  4. Julie Ouillon                 Kimbria                     NT 0000704    3:35.32           
          3:35.32
  5. Romy Radermacher              Hellas-Glana                NT 0001070    3:43.16           
          3:43.16
  6. Aukje Koetsier                Kimbria                     NT 0002260    3:48.07           
          3:48.07
  7. Eline van Gansewinkel         Zeps                        NT 0001068    4:19.67           
          4:19.67
 DIS Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       3:44.89 0000072    3:29.76           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:29.76
 DIS Britt Cornelissens            Hellas-Glana                NT 0000632    3:49.89           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., dis VE
          3:49.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
18.04.2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         31.86 9902155      31.73           
  2. Daan Jente                    ZV Brunssum              35.90 9900277      32.95           
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             36.41 9900225      34.60           
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana             36.20 9900461      35.51           
  5. Kirk Koelstra                 ZV Brunssum                 NT 9903473      35.73           
  6. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden         38.36 9900145      37.10           
  7. Gilian Hubers                 Zeps                     39.25 9901551      38.04           
  8. Jussi Dirks                   Zeps                     41.83 9901309      42.11           
  9. Jonathan Benjamins            ZV Brunssum              44.90 9900565      44.13           
 10. Roel Hustinx                  Hellas-Glana             48.02 9900885      47.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
18.04.2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:25.63 9900074    1:24.92           
          1:24.92
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:30.55 9902072    1:28.57           
          1:28.57
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:40.04 9903116    1:34.26           
          1:34.26
  4. Quinty Schoens                Zeps                   1:43.66 9903246    1:34.67           
          1:34.67
  5. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana           1:39.81 9900398    1:35.46           
          1:35.46
  6. Davine Ramakers               Kimbria                1:50.37 9903392    1:45.76           
          1:45.76
  7. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:53.51 9902506    1:48.07           
          1:48.07
  8. Anne Ostendorf                Zeps                   1:55.85 9901030    1:48.48           
          1:48.48
 DIS Denise Craenen                Hellas-Glana           1:35.84 9900040    1:35.46           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:35.46
 DIS Misha Geelen                  Kimbria                     NT 9903396    1:41.02           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:41.02
 DIS Esmee Dietzenbacher           ZV Brunssum            1:46.80 9901986    1:42.02           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis SD
          1:42.02
 DIS Eva Dewaide                   Zeps                        NT 9903244    1:46.89           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:46.89
 DIS Quinty Raes                   ZV Brunssum                 NT 9904566    2:02.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:02.42
 DIS Lauraine Drost                Hellas-Glana           2:00.82 9903480    2:04.20           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:04.20
AFGE Isabelle Dubois               Kimbria                1:52.48 9901944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
18.04.2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:28.84 9800287    1:24.20           
          1:24.20
  2. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:26.65 9802271    1:24.51           
          1:24.51
  3. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:33.32 9802453    1:26.98           
          1:26.98
  4. Caio Passos-newman            Kimbria                1:31.07 9801043    1:28.54           
          1:28.54
  5. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       1:36.83 9803395    1:29.42           
          1:29.42
  6. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:40.30 9800389    1:41.54           
          1:41.54
  7. Quintijn van Hees             ZV Brunssum            1:43.77 9802253    1:44.63           
          1:44.63
  8. Daan Rosenboom                Zeps                        NT 9801495    1:51.51           
          1:51.51
  9. Teun van der Heijden          Zeps                        NT 9803251    1:54.13           
          1:54.13
 DIS Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:40.28 9803213    1:34.32           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:34.32
 DIS Dennis Niemark                ZV Brunssum            1:51.67 9800801    1:46.67           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:46.67
AFGE Tim de Beer                   Zeps                   1:51.78 9802567                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
18.04.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:47.43 9702110    2:39.98           
          2:39.98
  2. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:37.63 9702678    2:40.45           
          2:40.45
  3. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:49.48 9702676    2:48.80           
          2:48.80
  4. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:50.79 9803700    2:57.51           
          2:57.51
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:57.73 9700714    2:57.98           
          2:57.98
  6. Janelle van den Heuvel        ZV Brunssum            2:58.53 9700842    2:59.64           
          2:59.64
  7. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:04.20 9700248    2:59.86           
          2:59.86
  8. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   3:04.76 9802092    3:00.92           
          3:00.92
  9. Tobie Saparuwe                Kimbria                3:09.61 9802954    3:04.95           
          3:04.95
 10. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       3:08.70 9800548    3:05.64           
          3:05.64
 11. Mariska Craemers              ZV Brunssum            3:04.97 9700650    3:06.10           
          3:06.10
 12. Charissa Drost                Hellas-Glana           3:18.75 9704750    3:07.98           
          3:07.98
 13. Zoï Pappas                    Kimbria                3:04.17 9700448    3:10.86           
          3:10.86
 14. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           3:30.45 9801174    3:14.20           
          3:14.20
 15. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       3:14.42 9704996    3:14.98           
          3:14.98
 16. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       3:23.18 9804546    3:15.10           
          3:15.10
 17. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       3:21.54 9803064    3:18.23           
          3:18.23
 18. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       3:22.28 9703408    3:19.95           
          3:19.95
 19. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           3:29.29 9803732    3:21.16           
          3:21.16
 20. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       3:21.92 9803062    3:23.30           
          3:23.30
 21. Laura Larue                   Hellas-Glana           3:43.98 9802844    3:40.42           
          3:40.42
 DIS Anne van Meyel                Kimbria                3:18.23 9704206                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:44.54 9701232    2:37.95           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:37.95
 DIS Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       3:22.43 9801830    3:21.89           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., dis VH+SK
          3:21.89
 DIS Michelle Ramakers             Kimbria                3:29.70 9705014    3:29.98           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:29.98
AFGE Sela de Wolff                 ZV Brunssum            3:40.50 9704266                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
18.04.2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:05.96 9600193    2:03.80           
          1:01.16  2:03.80
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:13.89 9600195    2:15.58           
          1:06.42  2:15.58
  3. Lars van Didden               Zeps                   2:26.54 9701615    2:28.95           
          1:11.89  2:28.95
  4. Michaily Pappas               Kimbria                2:48.45 9700285    2:43.10           
          2:43.10
  5. Killian von den Hoff          ZV Brunssum            2:44.51 9700013    2:50.39           
          1:20.26  2:50.39
  6. Ruben Dietzenbacher           ZV Brunssum            2:54.40 9703259    2:52.29           
          1:23.29  2:52.29
  7. Yessin Moustarieh             Kimbria                3:19.72 9604733    3:09.10           
          1:28.20  3:09.10
  8. Jeroen Savelkoul              ZV Brunssum            3:43.33 9602811    3:41.60           
          1:43.13  3:41.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
18.04.2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                     43.42 0100350      41.13           
  2. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             41.51 0100256      41.23           
  3. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         40.67 0100384      41.61           
  4. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             42.10 0100676      43.92           
  5. Melis Aydeniz                 Kimbria                  43.90 0100440      44.51           
  6. Julia Vroemen                 Hellas-Glana             50.98 0101250      45.89           
  7. Isabel Dijkstra               ZV Brunssum                 NT 0200918      46.39           
  8. Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana                NT 0101640      49.13           
  9. Journey Fortuin               Hellas-Glana             52.11 0200284      53.02           
 10. Lara Disco                    ZV Brunssum              55.82 0101882      54.13           
 11. Renske van den Bosch          ZV Brunssum                 NT 0102250    1:03.57           
AFGE Nikki Douma                   ZV Brunssum                 NT 0102252                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
18.04.2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             ZV Brunssum            1:26.09 0000181    1:24.10           
          1:24.10
  2. Lex Carter                    Hellas-Glana           2:05.51 0001275    1:53.11           
          1:53.11
  3. Mika Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100195    1:53.42           
          1:53.42
 DIS Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden       1:33.91 0100577    1:36.48           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:36.48
 DIS Liam Meuldijk                 Hellas-Glana                NT 0100225    1:50.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.45
 DIS Lars Kerremans                Hellas-Glana                NT 0100305    1:53.02           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
          1:53.02
 DIS Robert Jansen                 Hellas-Glana           2:15.36 0000823    1:55.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis SK
          1:55.54
 DIS Jesner Dalm                   Hellas-Glana                NT 0200207    1:56.60           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:56.60
 DIS Bilal Nezam Eldin             ZV Brunssum                 NT 0002919    1:59.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.30
 DIS Mathijs van Hees              ZV Brunssum                 NT 0001721    2:12.36           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., dis VE+RH
          2:12.36
 DIS Milan Scheepers               ZV Brunssum                 NT 0101749    2:15.86           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis VD
          2:15.86
AFGE Joey Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100193                      
AFGE Michael Moerkens              Zeps                        NT 0000713                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
18.04.2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden         33.93 0000074      34.76           
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                  38.65 0000534      36.73           
  3. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         39.20 0001232      37.67           
  4. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         38.76 0000072      37.86           
  5. Aukje Koetsier                Kimbria                  39.10 0002260      40.02           
  6. Romy Radermacher              Hellas-Glana             43.20 0001070      40.20           
  7. Julie Ouillon                 Kimbria                  40.82 0000704      40.86           
  8. Britt Cornelissens            Hellas-Glana             44.89 0000632      42.42           
  9. Demi Ummels                   ZV Brunssum                 NT 0003546      47.89           
 10. Eline van Gansewinkel         Zeps                     52.48 0001068      48.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
18.04.2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       3:06.05 9902155    2:58.19           
          2:58.19
  2. Daan Jente                    ZV Brunssum            3:10.10 9900277    3:05.87           
          3:05.87
  3. Stan Stelten                  Hellas-Glana                NT 9900461    3:14.92           
          3:14.92
  4. Lars van der Haijden          Hellas-Glana                NT 9900225    3:17.38           
          3:17.38
  5. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       3:25.64 9900145    3:22.38           
          3:22.38
  6. Kirk Koelstra                 ZV Brunssum                 NT 9903473    3:27.71           
          3:27.71
  7. Gilian Hubers                 Zeps                        NT 9901551    3:40.83           
          3:40.83
 DIS Jussi Dirks                   Zeps                        NT 9901309    3:38.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:38.54
 DIS Roel Hustinx                  Hellas-Glana                NT 9900885    4:13.92           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:13.92
 DIS Jonathan Benjamins            ZV Brunssum                 NT 9900565    4:15.34           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:15.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
18.04.2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       5:40.43 9900074    5:38.58           
          1:21.25  2:48.72  4:15.43  5:38.58
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           6:46.70 9902072    6:14.25           
          1:22.56  2:57.47  4:38.66  6:14.25
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden            NT 9903116    6:19.18           
          1:29.56  3:08.79  4:47.19  6:19.18
  4. Denise Craenen                Hellas-Glana           7:11.70 9900040    6:25.11           
          1:32.65  3:12.33  4:52.80  6:25.11
  5. Quinty Schoens                Zeps                   7:02.10 9903246    6:28.16           
          1:31.82  3:10.44  4:49.94  6:28.16
  6. Esmee Dietzenbacher           ZV Brunssum                 NT 9901986    6:35.88           
          1:35.94  3:19.40  5:01.03  6:35.88
  7. Érin-Lisa Dalm                Hellas-Glana                NT 9900398    6:50.81           
          1:31.75  3:14.44  5:05.84  6:50.81
  8. Eva Dewaide                   Zeps                        NT 9903244    6:56.04           
          1:41.64  3:28.95  5:16.02  6:56.04
  9. Misha Geelen                  Kimbria                     NT 9903396    7:00.83           
          1:39.79  3:30.67  5:20.37  7:00.83
 10. Sonja Jansen                  Hellas-Glana                NT 9902506    7:21.15           
          1:42.53  3:38.16  5:32.88  7:21.15
 11. Davine Ramakers               Kimbria                     NT 9903392    7:45.76           
          1:45.95  3:45.54  5:47.13  7:45.76
 12. Anne Ostendorf                Zeps                        NT 9901030    7:56.82           
          1:51.21  3:56.90  5:58.64  7:56.82
 13. Lauraine Drost                Hellas-Glana                NT 9903480    8:28.36           
          2:02.36  4:15.87  6:27.65  8:28.36
AFGE Isabelle Dubois               Kimbria                     NT 9901944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
18.04.2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           6:15.39 9802453    5:49.34           
          1:17.50  2:44.12  4:22.59  5:49.34
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           5:47.34 9800287    5:49.60           
          1:16.07  2:41.25  4:21.59  5:49.60
  3. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 9802271    6:06.47           
          1:24.38  2:57.91  4:33.57  6:06.47
  4. Caio Passos-newman            Kimbria                     NT 9801043    6:09.94           
          1:27.09  3:03.01  4:41.51  6:09.94
  5. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden            NT 9803395    6:11.42           
          1:24.52  2:59.02  4:37.27  6:11.42
  6. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden            NT 9803213    6:14.03           
          1:31.28  3:06.34  4:42.56  6:14.03
  7. Dennis Niemark                ZV Brunssum                 NT 9800801    6:52.37           
          1:37.34  3:25.87  5:12.96  6:52.37
  8. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden            NT 9800389    6:52.59           
          1:35.20  3:24.21  5:12.59  6:52.59
  9. Daan Rosenboom                Zeps                        NT 9801495    7:03.88           
          1:38.72  3:28.00  5:18.32  7:03.88
 10. Quintijn van Hees             ZV Brunssum                 NT 9802253    7:03.89           
          1:39.39  3:31.30  5:25.70  7:03.89
 11. Teun van der Heijden          Zeps                        NT 9803251    8:04.28           
          1:51.79  3:58.53  6:04.03  8:04.28
AFGE Tim de Beer                   Zeps                        NT 9802567                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
18.04.2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:19.49 9702678    2:19.94           
            33.42  1:09.80  2:19.94
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:21.84 9701232    2:22.12           
            33.28  1:09.69  2:22.12
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:25.77 9702110    2:23.37           
            33.06  1:10.03  2:23.37
  4. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:28.94 9803700    2:30.89           
            34.57  1:13.47  2:30.89
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:42.79 9702676    2:32.07           
            35.67  1:15.20  2:32.07
  6. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       2:38.40 9800548    2:33.73           
            36.13  1:15.29  2:33.73
  7. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:40.73 9700714    2:36.93           
            36.57  1:16.57  2:36.93
  8. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   2:58.47 9802092    2:40.28           
            37.47  1:17.75  2:40.28
  9. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:44.73 9704996    2:42.48           
            37.95  1:19.69  2:42.48
 10. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       2:58.22 9700248    2:42.50           
            38.84  1:23.00  2:42.50
 11. Janelle van den Heuvel        ZV Brunssum            2:42.53 9700842    2:45.98           
            38.25  1:21.22  2:45.98
 12. Zoï Pappas                    Kimbria                2:42.14 9700448    2:47.90           
            36.38  1:19.41  2:47.90
 13. Mariska Craemers              ZV Brunssum            2:42.25 9700650    2:48.60           
            37.44  1:20.56  2:48.60
 14. Charissa Drost                Hellas-Glana           2:59.73 9704750    2:48.78           
            37.69  1:21.50  2:48.78
 15. Tobie Saparuwe                Kimbria                2:48.89 9802954    2:51.91           
            37.66  1:20.50  2:51.91
 16. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana                NT 9801174    2:56.75           
            39.41  1:24.85  2:56.75
 17. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       3:21.31 9804546    2:56.93           
            39.31  1:22.34  2:56.93
 18. Anne van Meyel                Kimbria                2:59.64 9704206    2:57.56           
            38.86  1:23.11  2:57.56
 19. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       3:09.15 9803064    2:58.59           
            42.28  1:29.69  2:58.59
 20. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       3:13.83 9801830    3:02.30           
            41.08  1:29.62  3:02.30
 21. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           3:10.32 9803732    3:03.04           
            42.67  1:28.10  3:03.04
 22. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       3:01.07 9703408    3:04.75           
            42.91  1:29.85  3:04.75
 23. Michelle Ramakers             Kimbria                2:58.99 9705014    3:05.16           
            41.86  1:28.64  3:05.16
 24. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       3:20.00 9803062    3:13.41           
            43.94  1:34.25  3:13.41
 25. Laura Larue                   Hellas-Glana           3:29.42 9802844    3:18.37           
            43.46  1:34.82  3:18.37
 26. Rabab Nezam Eldin             ZV Brunssum                 NT 9705938    4:03.21           
            53.56  1:54.81  4:03.21
AFGE Sela de Wolff                 ZV Brunssum            3:24.15 9704266                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
18.04.2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:20.26 9600193    2:22.68           
          2:22.68
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:32.89 9600195    2:34.75           
          2:34.75
  3. Lars van Didden               Zeps                   2:48.38 9701615    2:47.00           
          2:47.00
  4. Killian von den Hoff          ZV Brunssum            3:04.73 9700013    3:09.33           
          3:09.33
  5. Michaily Pappas               Kimbria                3:13.90 9700285    3:12.14           
          3:12.14
 DIS Ruben Dietzenbacher           ZV Brunssum                 NT 9703259    3:19.66           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:19.66
 DIS Yessin Moustarieh             Kimbria                     NT 9604733    3:43.85           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:43.85
 DIS Jeroen Savelkoul              ZV Brunssum            4:23.08 9602811    4:07.03           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis SD
          4:07.03



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Brunssum