4-kampwedstrijd dl 3
Brunssuum (NED),    28.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 200m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Meisjes, 200m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 6. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 17. Heren, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 4 x 25m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Minioren 5 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
28.03.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAMS, Laurent                 Zwemclub Eijsden       2:22.07 9600193    2:20.26           
          2:20.26
  2. VAN DEN BERG, Sander          Nimo                   2:24.92 8700211    2:27.66           
          2:27.66
  3. GEERLINGS, Freddie            Nimo                   2:23.06 7900379    2:27.91           
          2:27.91
  4. BAMS, Sven                    Zwemclub Eijsden       2:38.32 9405853    2:31.88           
          2:31.88
  5. BAMS, Philip                  Zwemclub Eijsden       2:33.80 9600195    2:32.89           
          2:32.89
  6. MATEUS, Alexandre             Brunssum                    NT 9505805    2:33.15           
          2:33.15
  7. VAN DE KUIT, Bjorn            Zon/S&s                2:37.96 9306693    2:33.87           
          2:33.87
  8. HERBEN, Jochim                Zwemclub Eijsden       2:44.48 9503407    2:35.80           
          2:35.80
  9. KERKHOFF, Joeri               Nimo                   2:43.68 9501689    2:37.32           
          2:37.32
 10. CUIJPERS, Yoeri               Nimo                   2:42.69 9403969    2:40.92           
          2:40.92
 11. PIKET, Björn                  Hzpc                   2:49.10 9602133    2:51.13           
          2:51.13
 12. RAMAEKERS, Tim                Zon/S&s                2:51.61 9600629    2:53.60           
          2:53.60
     OOSTERHOF, Steven             Nimo                        NT 8403173    2:53.60           
          2:53.60
 14. NELISSEN, Zjef                Hzpc                   3:00.44 9701679    3:04.10           
          3:04.10
 15. BOS, Dylan                    Hzpc                   3:08.79 9600717    3:09.89           
          3:09.89
 16. KOUTERS, Mick                 Zon/S&s                3:32.28 9703447    3:28.93           
          3:28.93
 DIS SMEETS, Math                  Nimo                   2:26.86 8704153    2:26.57           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:26.57
 DIS KAMAANSING, Kiowa             Nimo                   2:39.97 9500125    2:42.36           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:42.36
AFGE VILLEVOIJE, Thijs             Nimo                   2:32.23 9106589                      
AFGE LOGAN, James                  Brunssum                    NT 9505803                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
28.03.2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PFEFFER, Mara                 Nimo                   2:36.72 9105478    2:33.74           
          2:33.74
  2. PISTERS, Jona                 Nimo                   2:35.80 9501784    2:34.16           
          2:34.16
  3. MEIJER, Melissa               Nimo                   2:37.02 9304374    2:37.23           
          2:37.23
  4. WILLIGERS, Ina                Zwemclub Eijsden       2:46.10 9702678    2:37.63           
          2:37.63
  5. PEETERS, Bo                   Nimo                   2:41.56 9306564    2:37.89           
          2:37.89
  6. JENTE, Lisanne                Brunssum               2:39.68 9600788    2:38.95           
          2:38.95
  7. KOSTER, Manon                 Hzpc                   2:42.48 9701312    2:39.92           
          2:39.92
  8. JANSSEN, Alice                Hzpc                   2:39.78 8902012    2:40.47           
          2:40.47
  9. BECKS, Rinske                 Hzpc                   2:41.42 9403098    2:41.73           
          2:41.73
 10. DUIJKERS, Suzanne             Zon/S&s                2:37.44 8701024    2:43.89           
          2:43.89
 11. UBAGS, Danique                Zon/S&s                2:44.05 9003780    2:44.78           
          2:44.78
 12. WARNIER, Natalie              Zwemclub Eijsden       2:40.06 9103432    2:45.01           
          2:45.01
 13. VAN DEN BRANDT, Astrid        Zwemclub Eijsden       2:49.73 9505226    2:48.95           
          2:48.95
 14. VAN DEN BRANDT, Irma          Zwemclub Eijsden       2:52.24 9702676    2:49.48           
          2:49.48
 15. POORTS, Chayenne              Nimo                   2:47.74 9800670    2:49.60           
          2:49.60
 16. BAMS, Audrey                  Zwemclub Eijsden       2:54.98 9803700    2:50.79           
          2:50.79
 17. VAN DER KLIJ, Denise          Hzpc                   2:54.50 9600482    2:51.26           
          2:51.26
 18. WEIJMANS, Floor               Hzpc                   2:48.78 9502522    2:52.02           
          2:52.02
 19. VAN DER AALST, Karin          Zon/S&s                2:56.49 9501356    2:52.45           
          2:52.45
     SCHREPPERS, Meggie            Zwemclub Eijsden       2:51.82 9400512    2:52.45           
          2:52.45
 21. KERKHOFF, Bo                  Nimo                   2:51.39 9502376    2:53.29           
          2:53.29
 22. KERKHOFF, Sanne               Nimo                   2:52.23 9305530    2:53.32           
          2:53.32
 23. WILLIGERS, Clara              Zwemclub Eijsden       2:56.48 9604088    2:55.09           
          2:55.09
 24. BORGER, Ellen                 Brunssum               3:01.19 9600786    2:59.67           
          2:59.67
 25. JANSSEN, Lieke                Nimo                   3:03.75 9305954    2:59.70           
          2:59.70
 26. VAN MEGEN, Lotte              Hzpc                   3:02.95 9701376    3:05.07           
          3:05.07
 27. DE BEER, Kathleen             Zon/S&s                3:04.23 9702638    3:05.60           
          3:05.60
 28. BUIJSSEN, Celine              Hzpc                   3:07.48 9801484    3:06.39           
          3:06.39
 29. LEUNISSEN, Melanie            Nimo                   3:12.61 9800672    3:07.61           
          3:07.61
 30. KERKHOFS, Celine              Zwemclub Eijsden       3:09.74 9800548    3:08.70           
          3:08.70
 31. MICHELS, Tamara               Brunssum                    NT 9606236    3:11.31           
          3:11.31
 32. PEETERS, Milou                Hzpc                   3:20.84 9800668    3:11.39           
          3:11.39
 33. VAN DER AALST, Laura          Zon/S&s                2:59.04 9000006    3:12.80           
          3:12.80
 34. JEUKENS, Fabienne             Zwemclub Eijsden       3:19.91 8401156    3:13.24           
          3:13.24
     RAMAEKERS, Lisette            Zon/S&s                3:08.41 9403984    3:13.24           
          3:13.24
 36. WETSELS, Sabine               Zwemclub Eijsden       3:16.18 9704996    3:14.42           
          3:14.42
 37. STAPPERS, Susan               Zwemclub Eijsden       3:17.80 8201594    3:14.60           
          3:14.60
 38. SIMONS, Myrthe                Zon/S&s                3:25.93 9704330    3:15.38           
          3:15.38
 39. DI BARTOLOMEO, Verena         Nimo                   3:23.98 9602438    3:17.33           
          3:17.33
 40. DE LA CROIX, Dahnee           Zwemclub Eijsden       3:22.26 9803064    3:21.54           
          3:21.54
 41. GEELEN, Kelly                 Zwemclub Eijsden       3:22.28 9703408    3:23.80           
          3:23.80
 42. ODENHOVEN, Shannon            Nimo                   3:33.32 9703608    3:26.20           
          3:26.20
 43. PACHEN, Leonie                Zwemclub Eijsden       3:21.92 9803062    3:30.45           
          3:30.45
 44. WETSELS, Denise               Zwemclub Eijsden            NT 9506316    3:34.91           
          3:34.91
 45. OFFERMANS, Lotte              Zon/S&s                3:56.80 9804126    3:51.57           
          3:51.57
 DIS LITJENS, Alette               Hzpc                   3:37.38 9802220    3:25.64           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
          3:25.64
 DIS JONGEN, Lisa                  Nimo                        NT 9604924    3:33.89           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., dis SL
          3:33.89
AFGE KEUTEN, Carmen                Zwemclub Eijsden       3:08.26 9304432                      

  BM COLIJN, Lydia                 Mega                   2:33.70 559/86     2:31.64           
          2:31.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 200m schoolslag                 Minioren 5 en later
28.03.2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KOSTER, Koen                  Hzpc                        NT 9900517    3:14.10           
          1:35.34  3:14.10
  2. DE MUNTER, Vincent            Brunssum                    NT 0000181    3:19.44           
          1:37.41  3:19.44
  3. WARNIER, Timo                 Zwemclub Eijsden            NT 9900145    3:30.23           
          1:42.20  3:30.23
  4. WILLIGERS, Toine              Zwemclub Eijsden            NT 9902155    3:41.93           
          1:48.11  3:41.93
  5. SIMONS, Milo                  Zon/S&s                     NT 0000513    3:49.90           
          1:52.98  3:49.90
  6. AERTS, Sander                 Hzpc                        NT 9902045    3:51.26           
          1:52.11  3:51.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m schoolslag                 Minioren 5 en later
28.03.2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ROOSEN, Renee                 Zwemclub Eijsden            NT 9900074    3:27.37           
          1:39.78  3:27.37
  2. DISCO, Lara                   Brunssum                    NT 0101882    4:35.82           
          2:12.31  4:35.82
AFGE UMMELS, Demi                  Brunssum                    NT 0003546                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
28.03.2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. NEMETH, Rico                  Brunssum                 29.75 9004455      29.61           
  2. BAMS, Laurent                 Zwemclub Eijsden         31.88 9600193      31.72           
  3. NEMETH, Pedro                 Brunssum                 34.02 9401575      33.20           
  4. BAKKER, Ivo                   Zwemclub Eijsden         32.55 9204561      33.62           
  5. HERBEN, Jochim                Zwemclub Eijsden         36.42 9503407      34.00           
  6. CUIJPERS, Yoeri               Nimo                     33.27 9403969      35.20           
  7. HINSKENS, Tom                 Nimo                     35.66 9007241      36.04           
  8. VAN DE KUIT, Yannic           Zon/S&s                  37.19 9504825      37.19           
  9. WEINBERG, Martijn             Nimo                     40.44 9600955      37.70           
 10. GOFFIN, Tom                   Nimo                     37.33 8604457      38.45           
 11. THIJSSEN, Kay                 Hzpc                     37.33 9601799      39.45           
 12. KNIBBELER, Wouter             Brunssum                 43.83 9601617      41.28 FJ 1      
 13. VAN LIJF, Raoul               Zwemclub Eijsden         43.76 9802271      41.28 FJ 2      
 14. WILLIGERS, Stefan             Zwemclub Eijsden         46.94 9803213      44.45           
 15. KNIBBELER, Victor             Brunssum                    NT 9700795      46.87           
 16. LEMMEN, Jesper                Hzpc                     47.27 9802319      47.74           
AFGE ROUSCH, Miquel                Zwemclub Eijsden            NT 9704561                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
28.03.2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PFEFFER, Mara                 Nimo                     32.75 9105478      33.31           
  2. PISTERS, Jona                 Nimo                     32.36 9501784      33.51           
  3. PEETERS, Mignon               Nimo                     33.24 9701048      34.38           
  4. PEETERS, Bo                   Nimo                     34.96 9306564      34.98           
  5. GEILEN, Melissa               Zon/S&s                  34.80 9001128      35.02           
  6. KOSTER, Manon                 Hzpc                     37.00 9701312      35.14           
  7. JANSEN, Ingrid                Nimo                     35.15 8705592      35.44           
  8. KOELSTRA, Trudy               Brunssum                    NT 9307578      35.64           
  9. WARNIER, Natalie              Zwemclub Eijsden         35.21 9103432      35.70           
 10. POORTS, Chayenne              Nimo                     35.70 9800670      35.76           
     HENNIGFELD, Chidi             Zon/S&s                  34.29 9303332      35.76           
 12. HACKING, Michelle             Nimo                     36.93 9107646      36.43           
 13. VAN DER KLIJ, Denise          Hzpc                     37.25 9600482      36.89           
 14. VAN DEN BRANDT, Irma          Zwemclub Eijsden         37.42 9702676      36.95           
 15. WILLIGERS, Clara              Zwemclub Eijsden         36.37 9604088      37.23           
 16. VAN DEN BRANDT, Astrid        Zwemclub Eijsden         37.42 9505226      37.51           
     DE BROUWER, Kimberley         Nimo                     36.56 9505392      37.51           
 18. LINSSEN, Emmy                 Zon/S&s                  40.07 9600590      38.80           
 19. VAN DER AALST, Laura          Zon/S&s                  37.50 9000006      39.31           
 20. SLAGHUIS, Rylana              Zon/S&s                  37.18 9401286      40.26           
 21. DE BEER, Kathleen             Zon/S&s                  39.12 9702638      40.36           
 22. KERKHOFS, Celine              Zwemclub Eijsden         43.43 9800548      40.54           
 23. VAN DER AALST, Karin          Zon/S&s                  38.31 9501356      41.07           
 24. VAN DER HAIJDEN, Myrthe       Brunssum                 43.60 9801174      41.33           
 25. JASPERS, Carlijn              Nimo                     39.89 9405798      41.36           
 26. VIEHMANN, Kendra              Brunssum                 44.42 9702128      42.13           
 27. ODENHOVEN, Shannon            Nimo                     41.20 9703608      42.23           
 28. SIMONS, Myrthe                Zon/S&s                  42.43 9704330      42.67           
 29. FRIJNS, Renee                 Zwemclub Eijsden         44.55 9801830      42.70           
 30. VERTOMMEN, Sabine             Zwemclub Eijsden         45.84 9804546      42.98           
 31. HOEKSEL, Justine              Zwemclub Eijsden         52.73 9803060      45.32           
 32. VERSTEEGEN, Esmee             Nimo                     48.26 9804438      45.86           
 33. NEZAM ELDIN, Rabab            Brunssum                    NT 9705938    1:04.57           
 DIS VIEHMANN, Amber               Brunssum                 38.76 9504400      38.32           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
AFGE AARTS, Anne                   Zwemclub Eijsden         53.91 9801376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
28.03.2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. JENTE, Daan                   Brunssum                 39.11 9900277      38.26           
  2. KAMNAROVSKI, Dimitar          Hzpc                     41.61 0000593      40.97           
  3. ROOSEN, Luuk                  Zwemclub Eijsden         46.49 0100577      44.11           
  4. VAN DER HAIJDEN, Lars         Brunssum                 44.97 9900225      44.47           
  5. DE BROUWER, Leroy             Nimo                     45.51 9900739      45.45           
 DIS NEZAM ELDIN, Bilal            Brunssum                    NT 0002919    1:00.34           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
28.03.2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ROOSEN, Renee                 Zwemclub Eijsden         41.17 9900074      39.95           
  2. KERKHOFS, Amber               Zwemclub Eijsden         42.34 0000074      42.91           
  3. LITJENS, Hilde                Hzpc                     44.70 9901156      43.56           
  4. HERBEN, Manon                 Zwemclub Eijsden         43.86 9903116      44.91           
  5. WILLIGERS, Loes               Zwemclub Eijsden         51.76 0001232      45.29           
  6. JANSSEN, Marloes              Hzpc                     54.26 9904128      49.39           
  7. THEUNISSEN, Kirsten           Zwemclub Eijsden         50.34 0000072      50.39           
  8. WILLIGERS, Iris               Zwemclub Eijsden         55.24 0100384      53.73           
  9. VAN ROESSEL, Demy             Nimo                     56.06 9903666      58.13           
 DIS DISCO, Lara                   Brunssum                    NT 0101882    1:10.54           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
28.03.2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. GEERLINGS, Freddie            Nimo                   2:32.68 7900379    2:38.36           
          1:15.60  2:38.36
  2. TAN, Indji                    Nimo                   2:51.76 9102973    2:41.85           
          1:14.29  2:41.85
  3. SLAGHUIS, Sander              Nimo                   2:39.76 8805305    2:41.93           
          1:17.77  2:41.93
  4. HERMANS, Sem                  Hzpc                   2:47.03 9601259    2:48.16           
          1:21.26  2:48.16
  5. WALDUS, Ronald                Nimo                   2:57.78 9206275    2:54.04           
          1:21.32  2:54.04
  6. JANSSEN, Patrick              Hzpc                   2:50.86 9302009    2:57.26           
          1:24.67  2:57.26
  7. SCHUTT, Karl                  Zwemclub Eijsden       2:58.85 9504147    3:00.74           
          1:26.12  3:00.74
  8. GOFFIN, Tom                   Nimo                        NT 8604457    3:02.48           
          1:25.45  3:02.48
  9. HELLENBRAND, Rick             Nimo                   3:04.36 8901173    3:02.67           
          1:27.48  3:02.67
 10. LINSSEN, Mark                 Hzpc                   3:09.42 9500535    3:08.02           
          1:32.23  3:08.02
 11. OTTEN, Pieter                 Hzpc                   3:44.91 9800937    3:33.97 FJ 1      
          1:42.80  3:33.97
 12. KNIBBELER, Wouter             Brunssum               3:38.82 9601617    3:33.97 FJ 2      
          1:44.33  3:33.97
 13. VAN LIJF, Raoul               Zwemclub Eijsden            NT 9802271    3:36.04           
          1:45.13  3:36.04
 14. HABETS, Jhamiro               Brunssum                    NT 9800803    4:06.23           
          1:55.33  4:06.23
 DIS WALDUS, Andreas               Nimo                   3:03.86 9503581    3:02.98           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:27.50  3:02.98
 DIS KAMAANSING, Kiowa             Nimo                   3:04.16 9500125    3:07.67           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:28.57  3:07.67
 DIS HINSKENS, Tom                 Nimo                        NT 9007241    3:43.32           
         14:47.04  3:43.32
 DIS PAULISSEN, David              Nimo                        NT 9703489    3:50.51           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:50.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
28.03.2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MEIJER, Melissa               Nimo                   2:53.54 9304374    2:56.20           
          1:22.73  2:56.20
  2. JENTE, Lisanne                Brunssum                    NT 9600788    3:01.07           
          1:27.70  3:01.07
  3. DUIJKERS, Suzanne             Zon/S&s                2:59.04 8701024    3:03.51           
          1:29.51  3:03.51
  4. HENNIGFELD, Chidi             Zon/S&s                3:11.90 9303332    3:07.26           
          1:30.10  3:07.26
  5. HACKING, Michelle             Nimo                   3:17.73 9107646    3:08.22           
          1:30.75  3:08.22
  6. UBAGS, Danique                Zon/S&s                3:05.85 9003780    3:08.74 FJ 1      
          1:30.51  3:08.74
  7. THEUNISSEN, Julie             Zwemclub Eijsden       3:08.99 9700248    3:08.74 FJ 2      
          1:28.92  3:08.74
  8. VAN BERLO, Juul               Hzpc                   3:11.37 9501490    3:15.42           
          1:31.89  3:15.42
  9. SNIJKERS, Inge                Nimo                   3:19.71 9008112    3:15.80           
          1:32.11  3:15.80
 10. JANSSEN, Lieke                Nimo                   3:23.67 9305954    3:22.42           
          1:37.82  3:22.42
 11. SIMONS, Myrthe                Zon/S&s                3:30.47 9704330    3:32.32           
          1:43.13  3:32.32
 12. GEELEN, Kelly                 Zwemclub Eijsden       3:30.95 9703408    3:33.57           
          1:46.32  3:33.57
 13. DE LA CROIX, Dahnee           Zwemclub Eijsden       3:37.77 9803064    3:37.87           
          1:48.07  3:37.87
 14. ENGELS, Melissa               Hzpc                   3:40.06 9601026    3:37.88           
          1:46.61  3:37.88
 15. VERSTEEGEN, Esmee             Nimo                   3:50.12 9804438    3:43.54           
          1:45.89  3:43.54
 16. KAMAANSING, Tayo              Nimo                   3:58.29 9705290    3:53.36           
          1:50.62  3:53.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 5 en later
28.03.2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KOSTER, Koen                  Hzpc                   1:22.06 9900517    1:21.20           
          1:21.20
  2. WILLIGERS, Toine              Zwemclub Eijsden       1:22.54 9902155    1:24.02           
          1:24.02
  3. DE MUNTER, Vincent            Brunssum               1:26.09 0000181    1:24.31           
          1:24.31
  4. JENTE, Daan                   Brunssum               1:26.32 9900277    1:24.70           
          1:24.70
  5. NELISSEN, Servé               Hzpc                   1:29.26 9900579    1:25.10           
          1:25.10
  6. KOELSTRA, Kirk                Brunssum                    NT 9903473    1:29.89           
          1:29.89
  7. WARNIER, Timo                 Zwemclub Eijsden       1:37.00 9900145    1:34.73           
          1:34.73
  8. KAMNAROVSKI, Dimitar          Hzpc                   1:34.53 0000593    1:35.29           
          1:35.29
  9. AERTS, Sander                 Hzpc                   1:35.89 9902045    1:36.55           
          1:36.55
 10. ROOSEN, Luuk                  Zwemclub Eijsden       1:33.91 0100577    1:39.14           
          1:39.14
 11. VAN MEGEN, Giel               Hzpc                   1:45.18 0000265    1:42.80           
          1:42.80
 12. DE BROUWER, Leroy             Nimo                   1:47.28 9900739    1:47.71           
          1:47.71
 13. SIMONS, Milo                  Zon/S&s                1:45.41 0000513    1:49.10           
          1:49.10
 14. BENJAMINS, Jonathan           Brunssum               1:51.80 9900565    1:56.66           
          1:56.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag                 Minioren 5 en later
28.03.2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ROOSEN, Renee                 Zwemclub Eijsden       1:25.63 9900074    1:28.22           
          1:28.22
  2. KERKHOFS, Amber               Zwemclub Eijsden       1:29.36 0000074    1:33.10           
          1:33.10
  3. HERBEN, Manon                 Zwemclub Eijsden            NT 9903116    1:40.04           
          1:40.04
  4. WILLIGERS, Loes               Zwemclub Eijsden       1:37.74 0001232    1:42.19           
          1:42.19
  5. THEUNISSEN, Kirsten           Zwemclub Eijsden       1:40.73 0000072    1:46.71           
          1:46.71
  6. ODENHOVEN, Chayenne           Nimo                   1:53.09 0000468    1:51.30           
          1:51.30
 DIS WILLIGERS, Iris               Zwemclub Eijsden       1:53.52 0100384    1:55.77           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:55.77



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
28.03.2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAMS, Laurent                 Zwemclub Eijsden         57.22 9600193      57.06           
            57.06
  2. VAN DEN BERG, Sander          Nimo                     57.85 8700211      57.91           
            57.91
  3. BAKKER, Ivo                   Zwemclub Eijsden         59.36 9204561      58.82 FJ 1      
            58.82
  4. BAMS, Sven                    Zwemclub Eijsden       1:00.36 9405853      58.82 FJ 2      
            58.82
  5. WALDUS, Ronald                Nimo                     57.29 9206275      58.93           
            58.93
  6. SMEETS, Math                  Nimo                     59.11 8704153    1:00.36           
          1:00.36
  7. HERMANS, Sem                  Hzpc                   1:01.90 9601259    1:01.29 FJ 1      
          1:01.29
  8. BAMS, Philip                  Zwemclub Eijsden       1:03.32 9600195    1:01.29 FJ 2      
          1:01.29
  9. BORGER, Robin                 Brunssum               1:02.04 9305183    1:01.53           
          1:01.53
 10. CUIJPERS, Yoeri               Nimo                   1:01.65 9403969    1:01.92           
          1:01.92
 11. MATEUS, Alexandre             Brunssum                    NT 9505805    1:02.67           
          1:02.67
 12. SLAGHUIS, Sander              Nimo                     58.22 8805305    1:03.23           
          1:03.23
 13. HELLENBRAND, Rick             Nimo                   1:03.62 8901173    1:03.25           
          1:03.25
 14. VAN DE KUIT, Bjorn            Zon/S&s                1:01.47 9306693    1:03.36           
          1:03.36
 15. HERBEN, Jochim                Zwemclub Eijsden       1:06.39 9503407    1:03.42           
          1:03.42
 16. KERKHOFF, Joeri               Nimo                   1:03.31 9501689    1:04.26           
          1:04.26
 17. JANSSEN, Patrick              Hzpc                   1:02.50 9302009    1:04.94           
          1:04.94
 18. WALDUS, Andreas               Nimo                   1:04.75 9503581    1:05.82           
          1:05.82
 19. OOSTERHOF, Steven             Nimo                   1:07.83 8403173    1:06.48           
          1:06.48
 20. SCHUTT, Karl                  Zwemclub Eijsden       1:05.98 9504147    1:06.83           
          1:06.83
 21. WEINBERG, Martijn             Nimo                   1:08.98 9600955    1:07.09           
          1:07.09
 22. VAN DE KUIT, Yannic           Zon/S&s                1:08.98 9504825    1:08.14           
          1:08.14
 23. RAMAEKERS, Tim                Zon/S&s                1:10.99 9600629    1:10.22           
          1:10.22
 24. PIKET, Björn                  Hzpc                   1:12.78 9602133    1:10.39           
          1:10.39
 25. GOFFIN, Tom                   Nimo                   1:13.29 8604457    1:12.95           
          1:12.95
 26. VAN LIJF, Raoul               Zwemclub Eijsden       1:15.20 9802271    1:15.65           
          1:15.65
 27. NELISSEN, Zjef                Hzpc                   1:15.52 9701679    1:15.69           
          1:15.69
 28. BOS, Dylan                    Hzpc                   1:16.81 9600717    1:17.64           
          1:17.64
 29. THIJSSEN, Kay                 Hzpc                   1:17.64 9601799    1:18.82           
          1:18.82
 30. KNIBBELER, Wouter             Brunssum               1:21.14 9601617    1:18.97           
          1:18.97
 31. LINSSEN, Mark                 Hzpc                   1:16.64 9500535    1:19.79           
          1:19.79
 32. KOUTERS, Mick                 Zon/S&s                1:23.55 9703447    1:21.48           
          1:21.48
 33. HABETS, Jhamiro               Brunssum               1:23.59 9800803    1:22.51           
          1:22.51
 34. PAULISSEN, David              Nimo                   1:23.04 9703489    1:23.18           
          1:23.18
 35. WILLIGERS, Stefan             Zwemclub Eijsden       1:22.64 9803213    1:23.45           
          1:23.45
 36. OTTEN, Pieter                 Hzpc                   1:25.18 9800937    1:28.55           
          1:28.55
 37. LEMMEN, Jesper                Hzpc                   1:29.32 9802319    1:33.53           
          1:33.53
 38. KNIBBELER, Victor             Brunssum               1:42.50 9700795    1:45.97           
          1:45.97
AFGE LOGAN, James                  Brunssum                    NT 9505803                      
AFGE ROUSCH, Miquel                Zwemclub Eijsden       1:54.39 9704561                      
AFGE VILLEVOIJE, Thijs             Nimo                     59.30 9106589                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
28.03.2010 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PFEFFER, Mara                 Nimo                   1:01.26 9105478    1:01.28           
          1:01.28
  2. PISTERS, Jona                 Nimo                   1:01.60 9501784    1:03.51           
          1:03.51
  3. WARNIER, Natalie              Zwemclub Eijsden       1:03.44 9103432    1:03.57           
          1:03.57
  4. WILLIGERS, Ina                Zwemclub Eijsden       1:03.43 9702678    1:03.76           
          1:03.76
  5. JANSSEN, Alice                Hzpc                   1:02.54 8902012    1:03.89           
          1:03.89
  6. BECKS, Rinske                 Hzpc                   1:04.45 9403098    1:04.68           
          1:04.68
  7. BAMS, Audrey                  Zwemclub Eijsden       1:06.45 9803700    1:05.42           
          1:05.42
  8. MEIJER, Melissa               Nimo                   1:00.04 9304374    1:05.43           
          1:05.43
  9. VAN DEN BRANDT, Astrid        Zwemclub Eijsden       1:04.48 9505226    1:05.80           
          1:05.80
 10. JANSEN, Ingrid                Nimo                   1:07.23 8705592    1:06.26           
          1:06.26
 11. PEETERS, Mignon               Nimo                   1:06.80 9701048    1:06.60           
          1:06.60
 12. GEILEN, Melissa               Zon/S&s                1:07.41 9001128    1:07.07 FJ 1      
          1:07.07
 13. SCHREPPERS, Meggie            Zwemclub Eijsden       1:08.20 9400512    1:07.07 FJ 2      
          1:07.07
 14. UBAGS, Danique                Zon/S&s                1:06.71 9003780    1:07.48           
            32.42  1:07.48
 15. WEIJMANS, Floor               Hzpc                   1:06.55 9502522    1:07.75           
          1:07.75
 16. VAN DEN BRANDT, Irma          Zwemclub Eijsden       1:11.54 9702676    1:07.86           
          1:07.86
 17. WILLIGERS, Clara              Zwemclub Eijsden       1:11.57 9604088    1:08.06           
          1:08.06
 18. KOELSTRA, Trudy               Brunssum                    NT 9307578    1:08.20           
          1:08.20
 19. KERKHOFF, Bo                  Nimo                   1:07.75 9502376    1:08.61           
          1:08.61
 20. HENNIGFELD, Chidi             Zon/S&s                1:06.61 9303332    1:09.12           
            32.62  1:09.12
 21. KERKHOFF, Sanne               Nimo                   1:07.82 9305530    1:10.42           
          1:10.42
 22. SLAGHUIS, Rylana              Zon/S&s                1:06.50 9401286    1:11.13           
            31.93  1:11.13
 23. DE BROUWER, Kimberley         Nimo                   1:09.79 9505392    1:11.72           
          1:11.72
 24. KERKHOFS, Celine              Zwemclub Eijsden       1:11.51 9800548    1:11.80           
          1:11.80
 25. VIEHMANN, Amber               Brunssum               1:13.80 9504400    1:12.16           
          1:12.16
 26. LEUNISSEN, Melanie            Nimo                   1:11.19 9800672    1:13.26           
          1:13.26
 27. MICHELS, Tamara               Brunssum               1:16.75 9606236    1:13.42           
          1:13.42
 28. SNIJKERS, Inge                Nimo                   1:11.67 9008112    1:13.43           
          1:13.43
 29. JANSSEN, Nieske               Nimo                   1:14.23 9601328    1:13.70           
          1:13.70
 30. VAN BERLO, Juul               Hzpc                   1:09.82 9501490    1:13.75           
          1:13.75
 31. VAN DER AALST, Karin          Zon/S&s                1:12.93 9501356    1:13.88           
          1:13.88
 32. BORGER, Ellen                 Brunssum               1:14.60 9600786    1:13.99           
          1:13.99
 33. WETSELS, Sabine               Zwemclub Eijsden       1:18.36 9704996    1:14.27           
          1:14.27
 34. VAN MEGEN, Lotte              Hzpc                   1:15.53 9701376    1:14.67           
          1:14.67
 35. JASPERS, Carlijn              Nimo                   1:14.72 9405798    1:15.62 FJ 1      
          1:15.62
 36. JEUKENS, Fabienne             Zwemclub Eijsden       1:14.77 8401156    1:15.62 FJ 2      
          1:15.62
 37. BUIJSSEN, Celine              Hzpc                   1:19.38 9801484    1:15.89           
          1:15.89
 38. DE BEER, Kathleen             Zon/S&s                1:15.36 9702638    1:16.45           
          1:16.45
 39. THEUNISSEN, Julie             Zwemclub Eijsden       1:18.97 9700248    1:18.33           
          1:18.33
 40. LINSSEN, Emmy                 Zon/S&s                1:17.86 9600590    1:18.36           
          1:18.36
 41. RAMAEKERS, Lisette            Zon/S&s                1:17.28 9403984    1:18.88           
          1:18.88
 42. PEETERS, Milou                Hzpc                   1:19.60 9800668    1:19.13           
          1:19.13
 43. ODENHOVEN, Shannon            Nimo                   1:25.23 9703608    1:19.36           
          1:19.36
 44. DI BARTOLOMEO, Verena         Nimo                   1:18.28 9602438    1:20.06           
          1:20.06
 45. KAMAANSING, Tayo              Nimo                   1:21.92 9705290    1:21.08           
          1:21.08
 46. STAPPERS, Susan               Zwemclub Eijsden       1:17.44 8201594    1:21.20           
          1:21.20
 47. FRIJNS, Renee                 Zwemclub Eijsden       1:23.02 9801830    1:21.54           
          1:21.54
 48. JONGEN, Lisa                  Nimo                   1:26.12 9604924    1:21.78           
          1:21.78
 49. LITJENS, Alette               Hzpc                   1:21.92 9802220    1:22.06           
          1:22.06
 50. VERTOMMEN, Sabine             Zwemclub Eijsden       1:23.07 9804546    1:26.20           
          1:26.20
 51. VAN DER HAIJDEN, Myrthe       Brunssum               1:28.05 9801174    1:26.45           
          1:26.45
 52. PACHEN, Leonie                Zwemclub Eijsden       1:27.17 9803062    1:27.79           
          1:27.79
 53. ENGELS, Melissa               Hzpc                   1:29.86 9601026    1:28.02           
          1:28.02
 54. WETSELS, Denise               Zwemclub Eijsden       1:28.51 9506316    1:28.32           
          1:28.32
 55. HOEKSEL, Justine              Zwemclub Eijsden       1:48.72 9803060    1:31.21           
          1:31.21
 56. OFFERMANS, Lotte              Zon/S&s                1:34.42 9804126    1:35.06           
          1:35.06
 57. NEZAM ELDIN, Rabab            Brunssum                    NT 9705938    1:58.86           
          1:58.86
AFGE AARTS, Anne                   Zwemclub Eijsden       1:45.45 9801376                      
AFGE KEUTEN, Carmen                Zwemclub Eijsden       1:14.97 9304432                      

  BM COLIJN, Lydia                 Mega                   1:01.60 559/86     1:01.35           
          1:01.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
28.03.2010 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WILLIGERS, Toine              Zwemclub Eijsden         31.86 9902155      32.52           
  2. DE MUNTER, Vincent            Brunssum                 33.17 0000181      32.97           
  3. NELISSEN, Servé               Hzpc                     32.65 9900579      33.56           
  4. KOELSTRA, Kirk                Brunssum                    NT 9903473      35.19           
  5. VAN DER HAIJDEN, Lars         Brunssum                 38.32 9900225      35.60           
  6. WARNIER, Timo                 Zwemclub Eijsden         39.14 9900145      38.36           
  7. SIMONS, Milo                  Zon/S&s                  39.61 0000513      38.50           
  8. VAN MEGEN, Giel               Hzpc                     42.22 0000265      39.66           
  9. ROOSEN, Luuk                  Zwemclub Eijsden         37.23 0100577      39.74           
 10. BENJAMINS, Jonathan           Brunssum                    NT 9900565      45.24           
 11. NEZAM ELDIN, Bilal            Brunssum                    NT 0002919      54.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
28.03.2010 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KERKHOFS, Amber               Zwemclub Eijsden         33.93 0000074      34.50           
  2. ROOSEN, Renee                 Zwemclub Eijsden         33.40 9900074      34.59           
  3. LITJENS, Hilde                Hzpc                     38.63 9901156      39.12           
  4. WILLIGERS, Loes               Zwemclub Eijsden         41.90 0001232      39.20           
  5. HERBEN, Manon                 Zwemclub Eijsden         40.36 9903116      39.98           
  6. THEUNISSEN, Kirsten           Zwemclub Eijsden         38.76 0000072      41.67           
  7. WILLIGERS, Iris               Zwemclub Eijsden         40.67 0100384      44.09           
  8. VAN ROESSEL, Demy             Nimo                     44.12 9903666      44.41           
  9. ODENHOVEN, Chayenne           Nimo                     45.65 0000468      45.26           
 10. JANSSEN, Marloes              Hzpc                     51.44 9904128      47.47           
 11. DISCO, Lara                   Brunssum                 55.82 0101882    1:00.21           
AFGE UMMELS, Demi                  Brunssum                    NT 0003546                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Heren, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
28.03.2010 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   1:57.71            2:01.44           
        SMEETS, Math, 87                           VAN DEN BERG, Sander, 87
        GEERLINGS, Freddie, 79                     WALDUS, Ronald, 92
            32.52  2:01.44

  2. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:07.01            2:06.64           
        BAKKER, Ivo, 92                            BAMS, Sven, 94
        BAMS, Laurent, 96                          BAMS, Philip, 96
            32.96  2:06.64

  3. Nimo 2                        Nimo                   2:07.61            2:11.38           
        HINSKENS, Tom, 90                          TAN, Indji, 91
        SLAGHUIS, Sander, 88                       OOSTERHOF, Steven, 84
            37.47  2:11.38

  4. Nimo 3                        Nimo                   2:09.88            2:14.83           
        WALDUS, Andreas, 95                        CUIJPERS, Yoeri, 94
        KAMAANSING, Kiowa, 95                      KERKHOFF, Joeri, 95
            35.77  2:14.83

  5. Hzpc 1                        Hzpc                   2:18.48            2:20.48           
        PIKET, Björn, 96                           HERMANS, Sem, 96
        JANSSEN, Patrick, 93                       NELISSEN, Zjef, 97
            38.72  2:20.48

  6. Nimo 4                        Nimo                   2:15.96            2:27.04           
        PAULISSEN, David, 97                       HELLENBRAND, Rick, 89
        GOFFIN, Tom, 86                            WEINBERG, Martijn, 96
            44.23  2:27.04

  7. Zce 2                         Zwemclub Eijsden       2:52.06            2:28.73           
        HERBEN, Jochim, 95                         WILLIGERS, Stefan, 98
        SCHUTT, Karl, 95
            33.33  2:28.73

  8. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:26.95            2:31.21           
        KOUTERS, Mick, 97                          RAMAEKERS, Tim, 96
        VAN DE KUIT, Yannic, 95                    VAN DE KUIT, Bjorn, 93
            43.67  2:31.21

  9. Hzpc 2                        Hzpc                   2:37.57            2:34.80           
        THIJSSEN, Kay, 96                          BOS, Dylan, 96
        LINSSEN, Mark, 95                          OTTEN, Pieter, 98
            40.17  2:34.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
28.03.2010 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   1:54.35            1:56.41           
        PEETERS, Bo, 93                            PFEFFER, Mara, 91
        MEIJER, Melissa, 93                        PISTERS, Jona, 95
            29.87  1:56.41

  2. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:01.40            1:59.46           
        VAN DEN BRANDT, Astrid, 95                 WILLIGERS, Ina, 97
        BAMS, Audrey, 98                           WARNIER, Natalie, 91
            30.14  1:59.46

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   1:59.90            2:02.10           
        KOSTER, Manon, 97                          JANSSEN, Alice, 89
        VAN DER KLIJ, Denise, 96                   BECKS, Rinske, 94
            30.03  2:02.10

  4. Nimo 2                        Nimo                   2:02.15            2:03.60           
        JANSEN, Ingrid, 87                         PEETERS, Mignon, 97
        POORTS, Chayenne, 98                       HACKING, Michelle, 91
            29.86  2:03.60

  5. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:05.34            2:04.39           
        UBAGS, Danique, 90                         HENNIGFELD, Chidi, 93
        WETZELS, Mandy, 94                         DUIJKERS, Suzanne, 87
            30.64  2:04.39

  6. Zce 2                         Zwemclub Eijsden       2:10.30            2:09.50           
        WILLIGERS, Clara, 96                       WETSELS, Sabine, 97
        JEUKENS, Fabienne, 84                      VAN DEN BRANDT, Irma, 97
            31.59  2:09.50

  7. Nimo 3                        Nimo                   2:08.66            2:10.37           
        KERKHOFF, Bo, 95                           DE BROUWER, Kimberley, 95
        KERKHOFF, Sanne, 93                        JASPERS, Carlijn, 94
            32.10  2:10.37

  8. Zce 3                         Zwemclub Eijsden       2:17.36            2:12.87           
        SCHREPPERS, Meggie, 94                     STAPPERS, Susan, 82
        THEUNISSEN, Julie, 97                      KERKHOFS, Celine, 98
            30.77  2:12.87

  9. Nimo 4                        Nimo                   2:15.13            2:13.31           
        LEUNISSEN, Melanie, 98                     JANSSEN, Lieke, 93
        JANSSEN, Nieske, 96                        SNIJKERS, Inge, 90
            32.88  2:13.31

 10. Zon/S&s 2                     Zon/S&s                2:12.05            2:15.50           
        GEILEN, Melissa, 90                        VAN DER AALST, Laura, 90
        RAMAEKERS, Lisette, 94                     VAN DER AALST, Karin, 95
            31.14  2:15.50

 11. Brunssum 1                    Brunssum                    NT            2:17.53           
        BORGER, Ellen, 96                          MICHELS, Tamara, 96
        JENTE, Lisanne, 96                         VIEHMANN, Kendra, 97
            35.01  2:17.53

 12. Hzpc 2                        Hzpc                   2:22.18            2:18.18           
        WEIJMANS, Floor, 95                        VAN MEGEN, Lotte, 97
        ENGELS, Melissa, 96                        VAN BERLO, Juul, 95
            31.98  2:18.18

 13. Nimo 5                        Nimo                   2:26.62            2:25.60           
        VERSTEEGEN, Esmee, 98                      JONGEN, Lisa, 96
        KAMAANSING, Tayo, 97                       ODENHOVEN, Shannon, 97
            37.64  2:25.60

 14. Zon/S&s 3                     Zon/S&s                2:28.27            2:28.06           
        OFFERMANS, Lotte, 98                       LINSSEN, Emmy, 96
        SIMONS, Myrthe, 97                         DE BEER, Kathleen, 97
            43.43  2:28.06

 15. Zce 4                         Zwemclub Eijsden       2:33.76            2:36.93           
        PACHEN, Leonie, 98                         DE LA CROIX, Dahnee, 98
        VERTOMMEN, Sabine, 98                      FRIJNS, Renee, 98
            39.81  2:36.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 4 x 25m schoolslag               Minioren 5 en later
28.03.2010 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hzpc 1                        Hzpc                        NT            1:33.10           
        VAN MEGEN, Giel, 00                        AERTS, Sander, 99
        KAMNAROVSKI, Dimitar, 00                   NELISSEN, Servé, 99
          1:33.10

  2. Brunssum 1                    Brunssum                    NT            1:35.88           
        KOELSTRA, Kirk, 99                         BENJAMINS, Jonathan, 99
        JENTE, Daan, 99                            DE MUNTER, Vincent, 00
          1:35.88




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Minioren 5 en later
28.03.2010 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:51.18            3:07.28           
        WILLIGERS, Loes, 00                        HERBEN, Manon, 99
        KERKHOFS, Amber, 00                        THEUNISSEN, Kirsten, 00
            46.06  3:07.28




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Brunssum