Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 4
Zaandam, 21.3.2010


Programmanr. 1
21-03-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylin StelOeza1:31.01010029038.971:22.68
2.Yara GaljeZaanstad (SG)1:54.6101003721:32.31
3.Femke RitmanKzc1:42.25010028647.531:38.93
AFGEMJulia EijerZaanstad (SG)1:37.070100456


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-03-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:47.59000032149.241:42.65
2.Marco WempeSG Haerlem'041:51.01000083552.091:47.75
3.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:53.58000139152.211:48.04
4.Phil BrantjesKzc1:52.28000048554.051:51.04
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:55.23010042754.061:51.16
6.Niels MartensKzc1:56.58010011155.691:52.53
7.Baran MattagiZaanstad (SG)NT000062953.861:52.73
8.Sem DikZaanstad (SG)NT010044554.361:54.00
9.Stefan LoosKzc1:56.84000048757.041:58.77
10.Andre ZozulyaSG Haerlem'04NT000139355.551:58.81
11.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT000116556.422:00.25
12.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:59.30010036357.432:00.86
DISLucas JakZaanstad (SG)NT000112752.831:52.54
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBas BetsZaanstad (SG)2:03.370001059SL56.201:59.18
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-03-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:36.14000072643.711:29.96
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:39.97000151247.121:37.54
3.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT000171247.221:38.08
4.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:42.75000167648.311:38.75
5.Chayenne MoskKzc1:48.70000102248.761:40.42
6.Shira de HaanOeza1:41.13000113049.981:43.65
7.Sarah DekkerSG Haerlem'041:48.60000236252.681:45.10
8.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:41.42001000051.901:46.23
9.Quinty VeenmanA.Z.V.D.1:49.01000232453.881:47.74
10.Mette BierhuizenZaanstad (SG)NT000167850.721:48.05
11.Lotte WesterborgKzcNT00027061:08.582:17.06
DISKirsten DijkmanKzc1:47.910000842AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGNadine DolfingHpcNT0001116
NGNeve BuijsA.Z.V.D.1:50.670001666


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-03-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn36.68990149136.43
2.Wesley BosHpc39.91990124140.26
3.Mike MoriannerKzc42.96990213742.35
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn46.24990164343.95
5.Tim KieftZaanstad (SG)48.00990192144.14
6.Daan in de BraektZaanstad (SG)47.97990057145.37
7.Koen GaalOeza46.40990111346.47
8.Stijn HuitengaSG Haerlem'0447.62990174749.50
9.Mitchell van DijkOeza51.11990214550.38
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)52.30990196951.29
11.Devon-Ray JacobsKzc1:04.73990168551.81
12.Milan ProsecZaanstad (SG)56.14990056952.47
13.Sam van GroenHpc47.64990157753.53
14.Kaj van der PalKzcNT990213556.84
15.Roy VlielandOeza57.14990151758.02
DISBasil BarrettZaanstad (SG)1:00.55990215755.95VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLex LubbersHpc1:00.36990241158.21VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-03-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn3:33.81990056241.871:30.782:27.963:10.46
2.Femke StevensZaanstad (SG)3:19.09990154645.111:34.792:28.593:13.95
3.Isabel PuntA.Z.V.D.3:37.19990140447.251:36.232:35.153:19.34
4.Edith KristSG Haerlem'043:39.12990195450.931:47.192:44.513:34.69
5.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT99023143:41.77
6.Vera KominSG Haerlem'04NT990324054.801:52.072:52.633:42.84
7.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT990174856.211:53.652:59.503:47.00
8.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT990351051.601:50.382:57.423:47.15
9.Shirley LippusKzcNT990140655.571:56.492:57.343:48.86
10.Julia VerheijenZaanstad (SG)NT990231656.981:57.342:56.753:50.74
11.Robyn SmithDe ZeeschuimersNT99008921:02.291:59.743:05.124:05.50
12.Valery HeykeZaanstad (SG)NT99041821:01.002:05.213:10.134:08.93
13.Tessa WesterborgKzc4:34.5699019144:14.97
DISMoïse TimmerZaanstad (SG)NT9903292SL48.641:40.563:21.93
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISKim KenbeekZaanstad (SG)NT990231242.721:35.042:36.043:22.28
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCarmen TavenierZaanstad (SG)NT9904178RH1:01.973:03.593:59.70
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMAnna BruinsZaanstad (SG)NT9901966
AFGEMRegina van 't VeerZaanstad (SG)3:53.869900784


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-03-2010
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:26.68980071938.351:23.56
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:31.34980049341.001:29.77
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:33.53980069939.391:31.38
4.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:38.28980071543.961:36.47
5.Jelle BetsZaanstad (SG)1:41.21980172943.751:36.72
6.Sean TuinstraOeza1:51.51980168550.111:49.89
7.Floris van RuttenSG Haerlem'041:58.40980234752.501:55.86
8.Niels OsingaSG Haerlem'04NT980237756.032:00.42
9.Daniel TrouwenHpcNT980350959.002:14.81
DISSimon de GrootSG Haerlem'041:32.229800717VI42.311:32.71
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISShai DataukerA.Z.V.D.1:45.959801819VD46.851:47.27
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEMJob RozemeijerZaanstad (SG)NT9801841
AFGEMRobin SchulteSG Haerlem'04NT9800791
NGSander SchleeperZaanstad (SG)NT9801843


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-03-2010
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Serena StelOeza2:42.86980152838.651:19.602:02.092:41.22
2.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn2:53.33980033639.381:22.642:07.222:49.71
3.Anouk van DamSG Haerlem'042:47.86980003241.341:25.002:09.892:50.89
4.Lisa BrantjesKzc3:08.26980095041.761:26.412:11.662:54.62
5.Lotte VensZaanstad (SG)3:03.34970004440.541:25.632:12.672:58.24
6.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:03.13970110242.721:27.422:13.622:58.87
7.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:03.28970110042.171:28.862:17.643:03.05
8.Veerle ClaassenHpc3:21.54980078245.441:33.222:23.463:11.29
9.Fleur BonkerkZaanstad (SG)NT980337644.371:32.612:22.513:12.28
10.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers3:15.88980337445.631:37.822:29.263:13.13
11.Linda BöhmSG Haerlem'043:22.23970316447.081:36.812:27.243:15.03
12.Anouk DijkmanKzc3:28.48980151846.891:37.342:28.363:16.77
13.Chantal BouquetZaanstad (SG)NT980384247.481:40.172:34.363:21.95
14.Lisanne GrulOeza3:28.2897044062:33.293:22.56
15.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:39.10980353247.331:39.722:33.603:23.37
16.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)3:35.57970548247.501:39.962:32.623:23.84
17.Ilse van SteenZaanstad (SG)3:38.84970313048.941:40.622:34.813:24.88
18.Tessa van LangelaarOeza3:38.74970528648.341:41.152:35.233:25.75
19.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT980468446.961:42.062:38.063:30.00
20.Elise RotterdamZaanstad (SG)NT980065251.211:45.852:40.203:33.25
21.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)3:44.25970217649.331:43.212:38.633:34.25
22.Noa DikZaanstad (SG)NT980483650.461:45.552:42.213:34.66
23.Rachelle ReijsooSG Haerlem'043:52.18970281050.871:45.952:42.253:35.94
24.Florianne BultjeSG Haerlem'043:40.42980434254.041:49.052:43.393:38.79
25.Jessie KoopmanOezaNT970538050.711:47.152:45.963:40.00
26.Rosa WesterborgKzcNT970296652.001:48.812:46.583:41.05
27.Cheryl ObolZaanstad (SG)4:05.88980453848.581:46.882:50.773:48.91
28.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'04NT980399458.332:02.493:07.604:07.60
29.Cleo KeyzerSG Haerlem'04NT98045241:03.2821:35.933:22.064:25.78
DISChantal BeijerSG Haerlem'043:03.729700884RD43.691:29.152:15.282:59.87
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISVirginie van ZundertA.Z.V.D.3:39.399804978RD50.593:30.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLaura PomstraZwemvereniging HoornNT9805060RD1:43.023:33.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBritt de VriesZwemvereniging Hoorn4:03.469805112RC53.381:58.792:59.863:59.53
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTori GijzenSG Haerlem'043:33.629703166
AFGEMJill JansenSG Haerlem'043:08.969700170
NGMarieke KorsSG Haerlem'04NT9803404


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-03-2010
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn2:24.25960118533.941:10.971:48.792:25.08
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:31.35960046935.871:14.531:54.392:33.49
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:46.62960052736.811:17.611:59.242:38.78
4.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:43.96960044538.151:19.012:00.232:40.54
5.David van GroenHpc2:47.85970134137.801:20.082:02.582:44.05
6.Roy van der WoudeSG Haerlem'042:47.79970057938.991:21.642:03.412:44.85
7.Sander KroepSG Haerlem'042:51.31960138940.231:22.802:06.592:47.43
8.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:01.77960107540.201:23.082:07.102:48.25
9.Stan BlokSG Haerlem'043:01.03970056942.711:25.942:09.122:50.83
10.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn3:00.10960295542.461:27.822:15.902:59.90
11.Corné BorstOeza3:11.11960233545.871:34.352:23.163:09.85
12.Allard de VriesOeza3:12.69960233745.181:35.302:26.603:13.44
13.Martijn BraspenningHpc3:23.28970287547.031:36.642:27.473:16.46
14.Matthijs EngelkesSG Haerlem'04NT970231547.301:40.762:31.913:22.32
15.Bram KerkhofHpcNT970321353.641:53.282:53.873:52.25
DISEmiel OsingaSG Haerlem'043:37.599601331RC47.271:39.142:31.393:22.13
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISTimo HolZwemvereniging Hoorn3:23.359701885RD45.581:35.862:28.723:22.37
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-03-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylin StelOeza1:36.8701002901:38.09
2.Yara GaljeZaanstad (SG)NT010037249.601:40.07
3.Femke RitmanKzcNT010028652.951:51.50
AFGEMJulia EijerZaanstad (SG)NT0100456


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-03-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn41.91000032141.93
2.Phil BrantjesKzc43.84000048544.82
3.Bas BetsZaanstad (SG)47.43000105947.52
4.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT000116549.81
5.Nick van der WoudeSG Haerlem'0455.21000139150.67
6.Mitchell RijksZaanstad (SG)54.66010036351.18
7.Stefan LoosKzc51.92000048753.75
8.Marco WempeSG Haerlem'041:02.09000083554.71
9.Andre ZozulyaSG Haerlem'0459.47000139355.35
10.Niels MartensKzc59.7901001111:00.46
11.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:01.6401004271:01.14
DISLucas JakZaanstad (SG)NT000112752.06VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSem DikZaanstad (SG)NT010044553.82VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBaran MattagiZaanstad (SG)NT00006291:06.57VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-03-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:24.1300007261:22.78
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:26.44000151240.841:26.89
3.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:30.4000100001:29.03
4.Chayenne MoskKzc1:37.11000102243.421:34.50
5.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:40.36000167646.501:35.62
6.Sarah DekkerSG Haerlem'041:36.25000236245.551:37.30
7.Shira de HaanOeza1:37.50000113046.831:40.50
8.Mette BierhuizenZaanstad (SG)NT000167849.521:45.17
9.Quinty VeenmanA.Z.V.D.1:44.57000232452.211:53.14
10.Lotte WesterborgKzcNT00027061:04.472:18.96
DISLieke RoggeZaanstad (SG)1:43.520001712AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISKirsten DijkmanKzc1:37.750000842AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGNeve BuijsA.Z.V.D.1:33.600001666
NGNadine DolfingHpc1:55.200001116


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-03-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mike MoriannerKzc1:39.1499021371:37.51
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:43.56990149148.361:41.44
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:47.67990164349.261:42.62
4.Wesley BosHpc1:45.00990124148.531:43.50
5.Kaj van der PalKzc1:44.3299021351:46.46
6.Koen GaalOeza1:44.33990111349.661:47.13
7.Devon-Ray JacobsKzc1:51.8499016851:48.51
8.Tim KieftZaanstad (SG)1:50.9999019211:49.75
9.Stijn HuitengaSG Haerlem'042:02.11990174755.051:52.85
10.Sam van GroenHpc1:54.03990157755.071:53.09
11.Milan ProsecZaanstad (SG)1:56.79990056954.281:53.55
12.Roy VlielandOeza1:51.35990151755.371:54.47
13.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:54.60990196955.741:57.10
14.Lex LubbersHpc2:01.5799024112:00.43
15.Basil BarrettZaanstad (SG)2:02.79990215758.452:02.92
DISDaan in de BraektZaanstad (SG)1:50.929900571SL52.381:50.65
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMitchell van DijkOeza1:53.939902145SL55.121:53.86
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-03-2010
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:41.2799005621:37.25
2.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:49.71990231246.991:39.43
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:54.12990329249.671:45.40
4.Femke StevensZaanstad (SG)1:42.28990154649.471:46.33
5.Isabel PuntA.Z.V.D.1:51.00990140449.571:49.88
6.Edith KristSG Haerlem'041:58.99990195451.571:57.84
7.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT990351054.602:01.79
8.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT990174858.402:04.01
9.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT99023142:04.78
10.Vera KominSG Haerlem'04NT990324057.162:05.25
11.Tessa WesterborgKzcNT99019141:01.142:10.14
12.Robyn SmithDe ZeeschuimersNT99008921:01.532:29.88
DISValery HeykeZaanstad (SG)NT99041822:32.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMAnna BruinsZaanstad (SG)NT9901966
AFGEMRegina van 't VeerZaanstad (SG)1:47.619900784


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-03-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'042:48.6598007192:46.43
2.Lex SandburgZaanstad (SG)2:57.48980069939.091:24.172:17.362:55.90
3.Simon de GrootSG Haerlem'042:56.21980071743.121:28.542:19.392:57.86
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.3:15.09980049341.341:28.812:19.912:58.48
5.Martijn de LeeuwSG Haerlem'043:04.1198007151:28.672:20.733:02.96
6.Jelle BetsZaanstad (SG)NT980172945.451:32.762:31.703:13.70
7.Sean TuinstraOeza3:31.8198016853:23.35
8.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT980322151.441:48.602:48.323:37.92
9.Niels OsingaSG Haerlem'04NT980237756.751:53.622:56.123:44.78
10.Floris van RuttenSG Haerlem'04NT980234753.501:57.083:01.913:55.21
DISShai DataukerA.Z.V.D.3:17.819801819VD48.321:58.862:38.533:22.18
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISDaniel TrouwenHpcNT9803509VC+RH1:00.012:02.103:14.564:05.65
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMRobin SchulteSG Haerlem'043:15.469800791
AFGEMJob RozemeijerZaanstad (SG)NT9801841
NGRuben DirkzwagerZaanstad (SG)NT9803729
NGSander SchleeperZaanstad (SG)3:59.189801843


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-03-2010
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:20.31970110039.391:27.822:18.643:07.52
2.Serena StelOeza3:07.0698015283:09.15
3.Anouk van DamSG Haerlem'043:18.71980003240.351:30.022:22.623:13.41
4.Chantal BeijerSG Haerlem'043:24.88970088442.381:33.602:26.923:19.42
5.Veerle ClaassenHpc3:49.3498007823:36.13
6.Linda BöhmSG Haerlem'043:52.83970316447.781:46.092:47.433:48.50
7.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:49.30970110246.061:43.452:46.813:52.20
8.Rosa WesterborgKzc4:56.5497029663:59.17
9.Florianne BultjeSG Haerlem'044:33.16980434251.711:54.143:01.604:07.27
10.Rachelle ReijsooSG Haerlem'044:27.70970281055.372:01.403:08.404:14.55
11.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'04NT980399457.912:06.573:17.194:29.18
DISLisa BrantjesKzc3:07.419800950VC40.071:28.592:19.353:06.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDaisy BeetstraDe Zeeschuimers3:55.869803374VC48.711:51.172:52.783:46.40
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMTori GijzenSG Haerlem'043:53.269703166
AFGEMJill JansenSG Haerlem'043:40.589700170
NGMarieke KorsSG Haerlem'04NT9803404


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-03-2010
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:51.7296005272:44.55
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn3:13.61960118534.091:17.012:01.932:46.85
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:56.46960046935.711:19.672:05.752:52.96
4.Sander KroepSG Haerlem'043:17.95960138937.531:22.712:09.652:57.74
5.Stan BlokSG Haerlem'043:14.60970056938.901:25.562:13.133:00.76
6.Jeroen JongertA.Z.V.D.3:00.72960044537.981:25.342:14.643:06.60
7.David van GroenHpcNT970134142.691:33.292:25.063:15.06
8.Roy van der WoudeSG Haerlem'043:33.89970057943.011:36.402:30.963:22.59
9.Corné BorstOezaNT96023353:49.00
10.Allard de VriesOeza3:58.2596023373:56.59
11.Matthijs EngelkesSG Haerlem'04NT970231551.991:53.673:00.414:10.58
12.Bram KerkhofHpcNT97032131:01.912:18.343:37.034:51.98
DISEmiel OsingaSG Haerlem'04NT9601331VC49.841:50.482:55.894:05.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTimo HolZwemvereniging HoornNT9701885VI53.002:00.443:08.684:15.22
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMartijn BraspenningHpcNT9702875VC55.592:03.183:14.104:25.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.