Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 103. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  J. min.5 e.l. / M.jun. 1 e.l.
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 105. Alle, 25m vrije slag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 111. Alle, 50m schoolslag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 112. Alle, 50m schoolslag  J. min.5 e.l. / M.jun. 1 e.l.
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 113. Alle, 25m schoolslag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo Aalsmeer deel 4
Aalsmeer, 21.3.2010


Programmanr. 1
21.3.10 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk StevensOceanus1:35.6901004461:38.45
2.Sam EveleensOceanus1:58.8601005081:42.77
3.Sharan KeizerDe Dolfijn1:50.8501003661:51.86
4.Lisa van NieuwkerkDe Futen2:01.8602005221:52.36
5.Pien BoodtDe Dolfijn1:59.1301009821:53.02
6.Demi KliffenOceanus2:00.1801004521:53.78
7.Giulia CorsiOceanus1:39.3801004681:55.41
8.Nada el BachaouiDe DolfijnNT01017001:56.87
9.Luna Estrella de RuijterDe DolfijnNT02009781:57.52


<< TOP >>
Programmanr. 2
21.3.10 - 15:06
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus1:30.9000008151:30.67
2.Ruben van VierzenOceanus1:52.2600008031:49.19
3.Hassan NawarDe Futen1:48.4500009471:50.35
4.Corné HoboOceanusNT00008171:51.95
5.Haron MalashDe Dolfijn1:54.3200005411:53.08
6.Daniël van der LaanDe Amstel1:58.8200009271:55.60
7.Valdemar de JongDe Dolfijn1:56.7601002211:55.98
8.Dennis van NieuwkerkDe Futen2:03.6300015532:01.72
9.Dion van den HeuvelOceanus2:06.2900008012:09.39
DISSebastian van der BornOceanus2:00.7300008051:52.32SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISPhilip BroerseDe Dolfijn2:09.7401004772:10.51SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
21.3.10 - 15:12
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus1:37.3900009561:31.45
2.Lulu-May VerbeekOceanus1:39.0100009581:37.60
3.Samantha MantelDe Futen1:49.5600014421:42.12
4.Isaa EbbingeOceanus1:41.2400013141:44.10
5.Sophie van WijngaardenDe Futen1:58.4200014441:51.63
6.Renske BeekDe Futen1:53.2900005161:53.29
7.Gita EngelOceanusNT00027701:53.78
8.Linn ArendseOceanusNT00025801:54.04
9.Amber RademakerOceanusNT00027721:55.64


<< TOP >>
Programmanr. 103
21.3.10 - 15:16
50m vrije slagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jane SommelingOceanus43.34020040642.95
2.Jens van BakelOceanusNT010154344.63
3.Thomas WeeningOceanus48.30020052345.75
4.Amber BellaartOceanus49.93010126046.01
5.Rick MoensOceanus51.15010100747.67
6.Anouck RamdjanamsinghOceanus53.19010050248.69
7.Loïs BosmanOceanus49.25020040448.98
8.Maaike HogerterpDe FutenNT020092053.11FJ 1
9.Jodi van MastwijkOceanusNT010200853.11FJ 2
10.Rosa EbbingeOceanus57.86020090455.26


<< TOP >>
Programmanr. 104
21.3.10 - 15:20
50m vrije slagJ. min.5 e.l. / M.jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek ZeldenrustDe Futen45.28990335545.07
2.Milan MoermanDe Futen44.22980383745.63
3.Mehdi HammamiDe Futen44.20980445145.89
4.Beau MaassenDe Futen47.00980289547.77
5.Miranda HassanDe Futen52.23990398248.03
6.Timur HamdamovDe Futen51.76980407349.36
AFGEMErik MalmDe FutenNT9804525


<< TOP >>
Programmanr. 4
21.3.10 - 15:22
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Reijer BoodtDe Dolfijn37.47990100135.08
2.Daan SommelingOceanus41.16990076739.38
3.Ruben GriffioenOceanus41.92990077139.82
4.Ricardo GraafmansDe Futen39.10990040940.06
5.Mitchell GoneshOceanus51.08990076547.36
6.Roan van BakelOceanus55.74990172352.59
7.Anouar AznouDe DolfijnNT990111155.26
8.Florian van GemerenDe Futen55.98990185755.92
9.Mart BroerseDe Dolfijn1:06.40990221756.78
10.Mickey PetersDe AmstelNT990334758.04
DISDaniel KrymchanskyOceanusNT990175950.48VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 105
21.3.10 - 15:26
25m vrije slagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 5
21.3.10 - 15:26
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn2:54.3799017242:50.07
2.Fabiënne VorkOceanus3:09.2999024943:02.61
3.Anouk van NoordOceanus3:00.1499012943:03.35
4.Dana BosmanOceanus3:24.3699012963:21.67
5.Tess Pagano MiraniOceanusNT99021023:25.80
6.Iris BastiaansenDe AmstelNT99020063:40.28
7.Nina van MastwijkOceanusNT99026163:55.83
8.Fleur van DiemenOceanusNT99033564:21.85
DISRafaëlla van NeeDe Dolfijn3:04.6599003583:03.05RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIris van der MoolenDe AmstelNT99020523:34.51SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCatannia NortanDe DolfijnNT99044004:32.42VC/VD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn3:37.929903038


<< TOP >>
Programmanr. 6
21.3.10 - 15:34
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus1:15.6898033171:15.00
2.Ruben StamDe Futen1:18.2698003311:18.97
3.Bart SommelingOceanus1:26.2598007651:20.27
4.Sander KirillovaOceanus1:24.9298001211:22.42
5.Yves-Maurice VorkOceanusNT98005831:42.38
6.Tijmen KuinDe Dolfijn1:58.0798021831:46.98
7.Roy StevensOceanusNT98042791:47.20
8.Aage VermeerenOceanus2:00.2298025011:54.38
9.Vince SijmonsDe AmstelNT98011972:00.90
DISMike van VlietDe AmstelNT98028612:12.72Vc
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
21.3.10 - 15:38
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus2:49.6098011342:39.36
2.Eva van der BornOceanus2:53.4697023802:47.88
3.Cheryl ZethofOceanusNT98013142:55.15
4.Suzanne HoboOceanusNT98024083:01.67
5.Luca EbbingeOceanus3:19.3698024063:12.99
6.Aïcha CroesOceanus3:18.6098033383:13.31
7.Lin KohenDe DolfijnNT98020123:13.50
8.Simone HuismanOceanusNT98024023:19.58
AFGEMNella DiepeveenDe FutenNT9801520


<< TOP >>
Programmanr. 8
21.3.10 - 15:46
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus2:31.4296014472:28.51
2.Fernando MoolhuijsenOceanus2:50.1596008712:32.20
3.Thomas VeroudenOceanus2:37.2096028552:42.09
4.Martijn van der ZwaardOceanus2:58.3496023432:47.79
5.Mark VisserDe Amstel2:47.8696014492:49.16
6.Mathijs HellingOceanus2:50.1196010432:50.30
7.Joris DiepeveenDe Futen2:51.9297009412:52.64
8.Jesper KokDe Dolfijn2:51.6096002472:52.69
9.Navin KeizerDe Dolfijn3:03.2697013372:59.12
10.Michel van NieuwkerkDe Futen3:11.3497024133:05.10
11.Anis el BachaouiDe Dolfijn3:16.2097020933:07.22
12.Adam MalashDe DolfijnNT97021453:12.89
AFGEMAlbert van NeeDe Dolfijn2:55.369602627


<< TOP >>
Programmanr. 9
21.3.10 - 15:56
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Giulia CorsiOceanus1:51.6001004681:47.83
2.Anouk StevensOceanus1:44.1201004461:47.91
3.Sam EveleensOceanus1:57.9201005081:53.70
4.Demi KliffenOceanus2:25.3201004522:06.20
5.Nada el BachaouiDe DolfijnNT01017002:10.87
6.Lisa van NieuwkerkDe Futen2:17.5002005222:24.80
DISPien BoodtDe Dolfijn2:30.7301009822:00.06RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSharan KeizerDe DolfijnNT01003662:04.73RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLuna Estrella de RuijterDe DolfijnNT02009782:09.01RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
21.3.10 - 16:02
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus36.59000081535.00
2.Ruben van VierzenOceanus38.16000080339.51
3.Haron MalashDe Dolfijn53.72000054150.67
4.Daniël van der LaanDe Amstel47.00000092752.01
5.Hassan NawarDe Futen57.10000094752.20
6.Valdemar de JongDe Dolfijn1:00.88010022155.85
7.Sebastian van der BornOceanusNT000080557.09
8.Dion van den HeuvelOceanus1:02.25000080157.22
9.Dennis van NieuwkerkDe Futen57.6300015531:00.43
10.Corné HoboOceanus1:03.7200008171:01.13
DISPhilip BroerseDe DolfijnNT01004771:14.26VC/VD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
21.3.10 - 16:06
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus1:24.2000009561:22.34
2.Lulu-May VerbeekOceanus1:23.7800009581:25.62
3.Samantha MantelDe Futen1:35.6200014421:34.51
4.Isaa EbbingeOceanus1:35.9400013141:37.95
5.Renske BeekDe Futen1:35.8000005161:40.36
6.Gita EngelOceanus1:40.7600027701:41.76
7.Linn ArendseOceanus1:51.4800025801:47.24
8.Sophie van WijngaardenDe Futen1:44.0700014441:50.96
9.Amber RademakerOceanus1:55.7500027721:51.67


<< TOP >>
Programmanr. 111
21.3.10 - 16:10
50m schoolslagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jane SommelingOceanus56.32020040656.08
2.Thomas WeeningOceanus55.91020052356.38
3.Rick MoensOceanus58.01010100758.49
4.Jens van BakelOceanus1:02.4501015431:01.59
5.Jodi van MastwijkOceanus1:00.6101020081:03.07
6.Loïs BosmanOceanus1:04.0902004041:05.90
7.Maaike HogerterpDe FutenNT02009201:07.03
8.Rosa EbbingeOceanus1:09.9202009041:13.26
DISAmber BellaartOceanus57.59010126055.86SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAnouck RamdjanamsinghOceanus58.74010050256.38SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 112
21.3.10 - 16:14
50m schoolslagJ. min.5 e.l. / M.jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek ZeldenrustDe FutenNT990335551.00
2.Beau MaassenDe Futen56.87980289554.89
3.Mehdi HammamiDe FutenNT980445158.86
4.Miranda HassanDe Futen57.09990398259.87
5.Timur HamdamovDe Futen1:02.8598040731:02.85
6.Milan MoermanDe Futen59.6398038371:05.45
AFGEMErik MalmDe FutenNT9804525


<< TOP >>
Programmanr. 12
21.3.10 - 16:18
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben GriffioenOceanus1:33.6999007711:33.91
2.Daan SommelingOceanus1:42.4599007671:37.07
3.Reijer BoodtDe Dolfijn1:44.3699010011:40.03
4.Mickey PetersDe AmstelNT99033471:45.95
5.Florian van GemerenDe Futen1:50.9199018571:50.36
6.Daniel KrymchanskyOceanus1:52.7499017591:52.36
7.Roan van BakelOceanus1:54.8099017231:53.96
8.Mitchell GoneshOceanus1:57.2799007651:55.65
9.Anouar AznouDe DolfijnNT99011112:04.10
10.Mart BroerseDe Dolfijn2:06.8699022172:04.70
DISRicardo GraafmansDe Futen1:39.7799004091:40.44SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 113
21.3.10 - 16:22
25m schoolslagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
21.3.10 - 16:22
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn1:24.9199017241:23.68
2.Anouk van NoordOceanus1:37.2199012941:36.07
3.Fabiënne VorkOceanus1:46.5999024941:38.96
4.Dana BosmanOceanus1:54.5899012961:51.92
5.Iris van der MoolenDe Amstel2:01.9899020521:56.51
6.Tess Pagano MiraniOceanusNT99021021:56.88
7.Iris BastiaansenDe Amstel2:01.7399020062:01.42
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn1:37.139903038
NGRafaëlla van NeeDe DolfijnNT9900358


<< TOP >>
Programmanr. 14
21.3.10 - 16:28
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus2:50.0098033172:31.85
2.Bart SommelingOceanus2:59.7098007652:45.64
3.Ruben StamDe Futen2:53.2098003312:50.70
4.Sander KirillovaOceanus3:02.6998001212:51.95
5.Yves-Maurice VorkOceanusNT98005833:14.09
6.Vince SijmonsDe AmstelNT98011973:35.93
7.Tijmen KuinDe Dolfijn3:42.1698021833:39.80
8.Olaf van der ZwaardOceanus3:59.4898027773:45.66
DISRoy StevensOceanusNT98042793:16.89RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISAage VermeerenOceanusNT98025013:36.67RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMike van VlietDe AmstelNT98028614:03.54RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 15
21.3.10 - 16:36
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van den HeuvelOceanus3:11.2497010042:54.19
2.Chantal KosmisDe FutenNT97020343:33.46


<< TOP >>
Programmanr. 16
21.3.10 - 16:40
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Navin KeizerDe DolfijnNT97013373:20.69
DISThomas VeroudenOceanus3:05.089602855AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISJoris DiepeveenDe FutenNT9700941AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISWessel de JongOceanus2:52.5196014472:47.88
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.