c competitie
ALKMAAR (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
14.3.10 - 13:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  8:13.07            8:14.62           
        Remco Tol, 95                              Fred Bond, 89
        Ruben Tol, 95                              Richard Veerman, 91
          8:14.62

  2. Waterland 1                   Waterland              8:16.97            8:31.30           
        João Schilder, 92                          Nick Venema, 93
        Tom van Gulik, 84                          Jordy Kok, 87
          8:31.30

  3. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          8:31.86            8:33.72           
        Sverre Eschweiler, 92                      Michael Bes, 72
        Christiaan Zwaal, 95                       Wouter Dogger, 84
          8:33.72

  4. Daw 1                         DAW-Finenzo            8:33.19            8:36.31           
        Rico Roels, 94                             Rian Visser, 90
        Rene de Boer, 64                           Demi de Rooij, 91
          8:36.31

  5. Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  8:57.54            9:10.89           
        Rick Bond, 93                              Bryan Kroon, 94
        Rob Tol, 92                                Peter Smit, 82
          9:10.89

  6. Waterland 2                   Waterland              8:42.72            9:31.01           
        Tim de Graaf, 92                           Stefan Bouwman, 91
        Matthijs Dinkla, 90                        Nicky Kok, 88
          9:31.01




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.3.10 - 13:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha van Zanten            Waterland                36.83 9801220      35.89           
  2. Leonie Vos                    DAW-Finenzo              44.81 9901662      41.08           
  3. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            44.03 9803342      41.71           
  4. Merel Tol                     Ed-Vo                    44.81 9800300      42.87           
  5. Roanne Stolk                  Waterland                43.97 9801002      43.66           
  6. Saskia van der Velden         DAW-Finenzo              46.72 0001478      45.35           
  7. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            47.67 9901438      45.76           
  8. Tarryn Macleod                DAW-Finenzo              48.90 9801622      46.13           
  9. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                    46.54 0001922      46.33           
 10. Jasmijn Padt                  DAW-Finenzo              48.44 9900156      47.50           
 11. Maartje Feldberg              DAW-Finenzo              49.52 9801620      47.56           
 12. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht            48.85 9802776      47.76           
 13. Denise Boonstra               DAW-Finenzo              51.27 9902662      49.17           
 14. Steffi Schijf                 DAW-Finenzo              47.42 0001476      49.22           
 15. Nicolah Cowles                DAW-Finenzo              48.75 9902912      49.24           
 16. Roos Windt                    Waterland                52.31 0002614      50.25           
 17. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht            54.97 9801212      51.43           
 18. Esmée Veerman                 Ed-Vo                    51.49 9904042      51.72           
 19. Denice Hukema                 Ed-Vo                    47.33 9901844      52.33           
 20. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht            54.43 0001546      52.97           
 21. Ilona Stroek                  Ed-Vo                    53.68 0002434      53.66           
 22. Viveka Verhage                DAW-Finenzo              54.82 0001480      56.85           
 23. Lieke Alofs                   DAW-Finenzo            1:15.88 9903232    1:02.54           
 24. Rebecca Schipper              Waterland                59.26 9902240    1:02.64           
 25. Talya de Lange                DAW-Finenzo            1:05.73 9902190    1:02.73           
 26. Eline Wiersma                 DAW-Finenzo            1:10.12 0001482    1:07.48           
 27. Caitlin Berkel                Waterland                   NT 0000608    1:13.88           
 DIS Myrthe van Beek               DAW-Finenzo              53.48 9901074      47.90 vc        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sterre Veerman                Ed-Vo                  1:00.60 0003544      58.96 vc        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Sanne Butter                  Ed-Vo                  1:06.81 0003522                      
AFGE Nadine Molenaar               Ed-Vo                    54.35 9904564                      
AFGE Chantal Hetjes                Ed-Vo                    44.17 0001510                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
14.3.10 - 13:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick van Zanten               Waterland              1:15.86 9800351    1:13.34           
          1:13.34
  2. Sander Karregat               Ed-Vo                  1:13.97 9800367    1:13.43           
          1:13.43
  3. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:15.30 9801851    1:14.36           
          1:14.36
  4. Bas Vlugt                     Ed-Vo                  1:14.77 9900727    1:15.12           
          1:15.12
  5. Joost van Erkelens            DAW-Finenzo            1:20.65 9901927    1:18.82           
          1:18.82
  6. Sander Dorland                Waterland              1:23.36 9902643    1:20.29           
          1:20.29
  7. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:21.97 9902009    1:21.07           
          1:21.07
  8. Max Pusch                     DAW-Finenzo            1:22.73 9802959    1:21.77           
          1:21.77
  9. Erik Bult                     DAW-Finenzo            1:30.41 9902153    1:25.07           
          1:25.07
 10. Rico Tol                      Ed-Vo                  1:24.83 9804123    1:26.06           
          1:26.06
 11. Nanne Brugman                 Waterland              1:26.72 9901367    1:27.97           
          1:27.97
 12. Vitken Vader                  MSV- Zeemacht          1:27.20 9801355    1:28.38           
          1:28.38
 13. Joppe van Beek                DAW-Finenzo            1:31.92 9900627    1:32.42           
          1:32.42
 14. Ian Berkel                    Waterland              1:28.84 9801199    1:36.38           
          1:36.38
 15. Vito Meij                     Waterland              1:39.17 9900777    1:38.34           
          1:38.34
 16. Jason Macleod                 DAW-Finenzo            1:47.59 0000973    1:42.41           
          1:42.41
 17. Aman Singhvi                  DAW-Finenzo            2:01.92 0000981    1:54.81           
          1:54.81
AFGE Raoul Lieverst                DAW-Finenzo            1:22.57 9900713                      
AFGE Kees Determan                 Waterland              1:39.55 9901365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 13:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            2:24.28 9601514    2:23.81           
          2:23.81
  2. Lara Deul                     Ed-Vo                  2:25.64 9602480    2:25.82           
          2:25.82
  3. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            2:30.10 9603690    2:27.77           
          2:27.77
  4. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          2:35.58 9602732    2:31.62           
          2:31.62
  5. Janine Kroon                  Ed-Vo                  2:31.08 9600600    2:39.51           
          2:39.51
  6. Lisa Schellinger              Waterland              2:52.22 9602006    2:41.25           
          2:41.25
  7. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            2:41.44 9603336    2:41.48           
          2:41.48
  8. Fenke Bosschert               DAW-Finenzo            2:53.91 9704724    2:45.20           
          2:45.20
  9. Annika Vader                  MSV- Zeemacht          2:53.70 9701552    2:49.05           
          2:49.05
 10. Annemarie Otte                Ed-Vo                  2:50.36 9603810    2:49.36           
          2:49.36
 11. Heather Bouman                MSV- Zeemacht          3:44.06 9702456    3:06.13           
          3:06.13
 12. Saviël Kuiken                 MSV- Zeemacht               NT 9802014    3:08.66           
          3:08.66

  NG Rebecca Schipper              Waterland              3:08.04 9902240                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10 - 14:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:25.80 9700351    1:27.12           
          1:27.12
  2. Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo            1:36.37 9604503    1:32.78           
          1:32.78
  3. Jos Kalverboer                Waterland              1:32.32 9602241    1:33.08           
          1:33.08
  4. Martijn Falk                  DAW-Finenzo                 NT 9601457    1:33.84           
          1:33.84
  5. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:39.32 9701001    1:40.47           
          1:40.47
  6. Victor Nieuwstad              MSV- Zeemacht          1:41.31 9702177    1:41.92           
          1:41.92
  7. Herke Brugman                 Waterland              1:43.20 9604143    1:44.14           
          1:44.14
  8. Lorenzo Runderkamp            Ed-Vo                  1:51.16 9703491    1:51.98           
          1:51.98
  9. Ruud Nijland                  MSV- Zeemacht          1:58.64 9704331    1:54.32           
          1:54.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.3.10 - 14:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryanne van Gulik              Waterland              3:00.20 8905470    2:44.98           
          2:44.98
  2. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            2:57.79 9601516    2:53.16           
          2:53.16
  3. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                  2:52.98 8000996    2:54.68           
          2:54.68
  4. Ilona Hogerheyde              DAW-Finenzo            2:57.10 7400224    2:55.14           
          2:55.14
  5. Cathy Kalverboer              Waterland              3:07.57 9101528    3:03.98           
          3:03.98
  6. Nienke van der zee            DAW-Finenzo            2:54.51 9605430    3:05.99           
          3:05.99
  7. Sarah de Waart                Waterland                   NT 9103400    3:11.60           
          3:11.60
  8. Agnes de Does                 Ed-Vo                       NT 8200398    3:12.10           
          3:12.10
  9. Jenny de Does                 Ed-Vo                  3:07.70 8200400    3:15.40           
          3:15.40
 10. Stephanie Havenaar            Waterland              3:12.07 8901604    3:25.19           
          3:25.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.3.10 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:01.20 8905697    1:02.08           
          1:02.08
  2. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:06.20 9106345    1:05.11           
          1:05.11
  3. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht          1:14.43 8400515    1:07.48           
          1:07.48
  4. Jordy Kok                     Waterland              1:04.39 8701783    1:08.17           
          1:08.17
  5. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          1:08.23 8904791    1:08.32           
          1:08.32
  6. Arjan Baron                   DAW-Finenzo            1:06.54 9100067    1:08.60 FJ 1      
          1:08.60
  7. Rowan Schaap                  DAW-Finenzo            1:07.05 8902729    1:08.60 FJ 2      
          1:08.60
  8. Nicky Kok                     Waterland              1:07.00 8801931    1:08.64           
          1:08.64
  9. Martijn van Gelderen          DAW-Finenzo            1:09.81 8900939    1:08.75           
          1:08.75
 10. Tom van Gulik                 Waterland              1:05.87 8400799    1:09.91           
          1:09.91
 11. Stefan Bouwman                Waterland              1:07.46 9100251    1:10.13           
          1:10.13
 12. Fred Heemstra                 DAW-Finenzo            1:09.47 6500357    1:11.62           
          1:11.62
 13. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:05.16 9105607    1:12.69           
          1:12.69
 14. Michael Bes                   MSV- Zeemacht          1:07.83 7201205    1:14.30           
          1:14.30
 15. Pieter Bakker                 MSV- Zeemacht          1:17.73 8800113    1:21.99           
          1:21.99
AFGE Hans Schoenmakers             DAW-Finenzo            1:27.64 6900863                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10 - 14:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            1:26.73 9406180    1:26.68           
          1:26.68
  2. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:27.98 9601510    1:27.99           
          1:27.99
  3. Hester Boes                   Waterland              1:30.48 9403670    1:28.02           
          1:28.02
  4. Sabrina van der Vis           Waterland              1:30.02 9503298    1:29.01           
          1:29.01
  5. Esmée Bont                    Ed-Vo                  1:30.71 9502336    1:30.39           
          1:30.39
  6. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:37.31 9604352    1:33.81           
          1:33.81
  7. Manon Sier                    Ed-Vo                  1:35.83 9403210    1:36.59           
          1:36.59
  8. Tami de Lange                 DAW-Finenzo            1:39.70 9704116    1:36.61           
          1:36.61
  9. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:29.90 9605514    1:36.68           
          1:36.68
 10. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:42.93 9702646    1:40.12           
          1:40.12
 11. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo            1:43.85 9703878    1:41.00           
          1:41.00
 12. Sharon Marinus                MSV- Zeemacht          1:43.65 9405844    1:44.67           
          1:44.67
  NG Judith Oudhuis                Waterland              1:39.45 9504444                      
  NG Jana Jak                      MSV- Zeemacht               NT 95jajak                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 14:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:06.75 9501119    1:08.16           
          1:08.16
  2. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:14.49 9503881    1:09.95           
          1:09.95
  3. Gerco Kalverboer              Waterland              1:10.11 9400231    1:11.75           
          1:11.75
  4. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            1:14.59 9401599    1:12.89           
          1:12.89
  5. Jan Peereboom                 DAW-Finenzo            1:16.17 9501371    1:15.04           
          1:15.04
  6. Koen Kesting                  Waterland              1:11.59 9400225    1:15.33           
          1:15.33
  7. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  1:12.65 9402341    1:15.68           
          1:15.68
  8. Paul de Graaf                 Waterland              1:16.45 9500107    1:16.54           
          1:16.54
  9. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:19.02 9502785    1:20.08           
          1:20.08
  NG Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:15.84 9501747                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
14.3.10 - 14:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          2:34.72 9400548    2:30.62           
          2:30.62
  2. Evelien Jurriansen            MSV- Zeemacht          2:33.88 9207504    2:35.75           
          2:35.75
  3. Davina van Perge              DAW-Finenzo            2:42.44 9503786    2:44.51           
          2:44.51
  4. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            2:51.24 9207500    2:45.73           
          2:45.73
  5. Melissa Eliveld               DAW-Finenzo            2:52.72 9500524    2:47.86           
          2:47.86
  6. Rozemarijn de Waart           Waterland              2:55.29 9201954    2:49.32           
          2:49.32
  7. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            2:40.22 9302306    2:52.92           
          2:52.92
  8. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            3:09.75 9505406    3:00.25           
          3:00.25
  9. Katelijn IJssennagger         DAW-Finenzo            3:06.69 9306764    3:01.36           
          3:01.36
 10. Angela Tol                    Ed-Vo                  3:09.39 9307222    3:02.70           
          3:02.70
 11. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  3:08.97 9207456    3:03.97           
          3:03.97
 12. Renee Huster                  Waterland                   NT 9204908    3:16.72           
          3:16.72
 DIS Marije Visser                 MSV- Zeemacht               NT 9307660    3:07.92 RC/RD     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:07.92
  NG Ashley Schouwenaar            MSV- Zeemacht          3:14.93 9205692                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10 - 14:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht            52.12 9204035      52.86           
            52.86
  2. Nick Venema                   Waterland                56.78 9300951      57.18           
            57.18
  3. João Schilder                 Waterland                56.36 9202145      57.52           
            57.52
  4. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:01.47 9501085      59.94           
            59.94
     Remco Tol                     Ed-Vo                    59.35 9501505      59.94           
            59.94
  6. Tim de Graaf                  Waterland                58.76 9202137    1:00.09           
          1:00.09
  7. Rick Bond                     Ed-Vo                  1:01.36 9303871    1:01.46           
          1:01.46
  8. Rico Roels                    DAW-Finenzo              59.26 9403119    1:02.04           
          1:02.04
  9. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:03.82 9502575    1:02.73           
          1:02.73
 10. Rick de Haas                  DAW-Finenzo            1:07.81 9207087    1:03.26           
          1:03.26
 11. Sander Kesting                Waterland              1:04.79 9202141    1:03.49           
          1:03.49
 12. Rob Tol                       Ed-Vo                    59.07 9205459    1:03.63           
          1:03.63
 13. Maikel Boes                   Waterland              1:04.11 9204629    1:04.44           
          1:04.44
  NG Bas Cavadino                  Ed-Vo                  1:03.23 9206887                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.3.10 - 14:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            27.34 9102172      27.74           
  2. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                    28.41 6900800      28.75           
  3. Sarah de Waart                Waterland                30.41 9103400      29.92           
  4. Marije de Winter              MSV- Zeemacht            28.69 8804930      29.93           
  5. Ilana Schaap                  DAW-Finenzo              28.85 9102714      30.35           
  6. Sinony van Putten             MSV- Zeemacht            30.03 9007666      30.68           
  7. Ilona Hogerheyde              DAW-Finenzo              29.96 7400224      30.92           
  8. Nienke van der zee            DAW-Finenzo              30.30 9605430      31.00           
  9. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                    28.18 8000996      31.03           
 10. Ryanne van Gulik              Waterland                30.72 8905470      31.12           
 11. Sandra Kok                    Ed-Vo                    30.81 9107424      31.74           
 12. Lisa Bakels                   Ed-Vo                    31.38 9000106      32.51           
 13. Joyce Geschiere               Ed-Vo                    32.79 9007526      32.61           
 14. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht            32.10 8500104      32.97           
 15. Agnes de Does                 Ed-Vo                    32.10 8200398      33.04 FJ 1      
 16. Stephanie Havenaar            Waterland                31.61 8901604      33.04 FJ 2      
 17. Mieke van Driel               Waterland                31.35 8901008      33.36           
     Jenny de Does                 Ed-Vo                    31.68 8200400      33.36           
 19. Ellen van Driel               Waterland                33.26 9000906      36.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.3.10 - 14:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  2:17.47 8905697    2:18.68           
          2:18.68
  2. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            2:18.95 9105607    2:21.26           
          2:21.26
  3. Richard Veerman               Ed-Vo                  2:21.36 9106345    2:22.93           
          2:22.93
  4. Rian Visser                   DAW-Finenzo            2:21.46 9007141    2:26.34           
          2:26.34
  5. Jordy Kok                     Waterland              2:19.37 8701783    2:28.07           
          2:28.07
  6. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          2:23.18 8904791    2:28.63           
          2:28.63
  7. Nicky Kok                     Waterland              2:27.18 8801931    2:31.25           
          2:31.25
  8. Peter Smit                    Ed-Vo                  2:29.61 8201607    2:32.80           
          2:32.80
  9. Michael Bes                   MSV- Zeemacht          2:22.97 7201205    2:34.39           
          2:34.39
 10. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht          2:31.15 8400515    2:35.47           
          2:35.47
 11. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          2:32.20 9002507    2:36.10           
          2:36.10
 12. Rowan Schaap                  DAW-Finenzo            2:26.63 8902729    2:36.58           
          2:36.58
 13. Matthijs Dinkla               Waterland              2:33.77 9000687    2:38.02           
          2:38.02
 14. Robin Schilder                Ed-Vo                  2:36.68 9006787    2:39.69           
          2:39.69
 15. Pieter Bakker                 MSV- Zeemacht          2:35.29 8800113    2:42.22           
          2:42.22
 16. Rene de Boer                  DAW-Finenzo            2:32.78 6400087    2:51.07           
          2:51.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.3.10 - 14:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha van Zanten            Waterland              1:15.62 9801220    1:13.11           
          1:13.11
  2. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:24.17 9803342    1:21.38           
          1:21.38
  3. Leonie Vos                    DAW-Finenzo            1:24.00 9901662    1:21.56           
          1:21.56
  4. Tarryn Macleod                DAW-Finenzo            1:26.92 9801622    1:22.25           
          1:22.25
  5. Maartje Feldberg              DAW-Finenzo            1:30.53 9801620    1:22.40           
          1:22.40
  6. Denise Boonstra               DAW-Finenzo            1:26.07 9902662    1:23.26 FJ 1      
          1:23.26
  7. Jasmijn Padt                  DAW-Finenzo            1:23.20 9900156    1:23.26 FJ 2      
          1:23.26
  8. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                  1:25.43 0001922    1:23.78           
          1:23.78
  9. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht          1:28.17 9801212    1:23.83           
          1:23.83
 10. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:26.50 9901438    1:24.40           
          1:24.40
 11. Merel Tol                     Ed-Vo                  1:24.43 9800300    1:25.15           
          1:25.15
 12. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:29.77 0001546    1:29.96           
          1:29.96
 13. Roanne Stolk                  Waterland              1:25.66 9801002    1:30.11           
          1:30.11
 14. Steffi Schijf                 DAW-Finenzo            1:33.18 0001476    1:30.52           
          1:30.52
 15. Myrthe van Beek               DAW-Finenzo            1:34.55 9901074    1:30.65           
          1:30.65
 16. Saskia van der Velden         DAW-Finenzo            1:31.95 0001478    1:31.13           
          1:31.13
 17. Nicolah Cowles                DAW-Finenzo            1:33.03 9902912    1:32.54           
          1:32.54
 18. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:33.45 9802776    1:32.88           
          1:32.88
 19. Esmée Veerman                 Ed-Vo                  1:40.88 9904042    1:34.71           
          1:34.71
 20. Viveka Verhage                DAW-Finenzo            1:33.34 0001480    1:34.72           
          1:34.72
 21. Lieke Alofs                   DAW-Finenzo            1:43.73 9903232    1:36.05           
          1:36.05
 22. Roos Windt                    Waterland              1:46.71 0002614    1:37.29           
          1:37.29
 23. Rebecca Schipper              Waterland              1:38.81 9902240    1:37.36           
          1:37.36
 24. Denice Hukema                 Ed-Vo                  1:30.02 9901844    1:38.13           
          1:38.13
 25. Talya de Lange                DAW-Finenzo            1:51.71 9902190    1:42.19           
          1:42.19
 26. Sterre Veerman                Ed-Vo                  1:41.86 0003544    1:47.42           
          1:47.42
 27. Ilona Stroek                  Ed-Vo                  1:44.68 0002434    1:50.68           
          1:50.68
 28. Eline Wiersma                 DAW-Finenzo            1:57.10 0001482    1:52.71           
          1:52.71
 29. Caitlin Berkel                Waterland              2:06.82 0000608    2:00.12           
          2:00.12
AFGE Nadine Molenaar               Ed-Vo                  1:50.77 9904564                      
AFGE Sanne Butter                  Ed-Vo                  2:03.84 0003522                      
AFGE Chantal Hetjes                Ed-Vo                  1:33.79 0001510                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
14.3.10 - 15:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Vlugt                     Ed-Vo                    35.72 9900727      36.78           
  2. Rick van Zanten               Waterland                38.78 9800351      37.15           
  3. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht            39.78 9801851      37.92           
  4. Max Pusch                     DAW-Finenzo              44.52 9802959      41.72           
  5. Joppe van Beek                DAW-Finenzo              44.65 9900627      43.02           
  6. Sander Karregat               Ed-Vo                    40.61 9800367      43.52           
  7. Joost van Erkelens            DAW-Finenzo              44.10 9901927      44.75           
  8. Nanne Brugman                 Waterland                51.26 9901367      48.87           
  9. Sander Dorland                Waterland                47.59 9902643      49.22           
 10. Vito Meij                     Waterland                48.61 9900777      49.76           
 11. Rico Tol                      Ed-Vo                    49.14 9804123      50.77           
 12. Erik Bult                     DAW-Finenzo              53.40 9902153      51.63           
 13. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht            51.26 9902009      54.19           
 14. Ian Berkel                    Waterland                53.44 9801199      59.16           
 15. Vitken Vader                  MSV- Zeemacht            55.57 9801355      59.54           
 DIS Jason Macleod                 DAW-Finenzo              58.13 0000973      56.83 Vc        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Aman Singhvi                  DAW-Finenzo            1:07.25 0000981    1:08.33 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Raoul Lieverst                DAW-Finenzo              44.00 9900713                      
AFGE Kees Determan                 Waterland                52.61 9901365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 15:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:32.17 9603690    1:31.67           
          1:31.67
  2. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:37.43 9601514    1:32.14           
          1:32.14
  3. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:29.42 9600600    1:33.45           
          1:33.45
  4. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:30.94 9602480    1:33.95           
          1:33.95
  5. Lisa Schellinger              Waterland              1:39.06 9602006    1:36.44           
          1:36.44
  6. Fenke Bosschert               DAW-Finenzo            1:38.13 9704724    1:37.02           
          1:37.02
  7. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:41.64 9603810    1:38.99           
          1:38.99
  8. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:38.35 9603336    1:39.36           
          1:39.36
  9. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:41.61 9602732    1:39.51           
          1:39.51
 10. Saviël Kuiken                 MSV- Zeemacht          1:42.82 9802014    1:44.21           
          1:44.21
 11. Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:50.25 9702456    1:53.75           
          1:53.75
 DIS Annika Vader                  MSV- Zeemacht          1:43.95 9701552    1:43.38 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:43.38

  NG Rebecca Schipper              Waterland              1:46.01 9902240                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo            2:33.47 9604503    2:27.18           
          2:27.18
  2. Levi Tol                      Ed-Vo                  2:30.86 9700351    2:28.74           
          2:28.74
  3. Martijn Falk                  DAW-Finenzo                 NT 9601457    2:29.98           
          2:29.98
  4. Jos Kalverboer                Waterland              2:49.51 9602241    2:34.76           
          2:34.76
  5. Victor Nieuwstad              MSV- Zeemacht          2:47.62 9702177    2:46.95           
          2:46.95
  6. Nico Karregat                 Ed-Vo                  2:50.71 9701001    2:51.28           
          2:51.28
  7. Herke Brugman                 Waterland              3:28.33 9604143    3:16.32           
          3:16.32
  8. Lorenzo Runderkamp            Ed-Vo                  3:15.52 9703491    3:17.22           
          3:17.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.3.10 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:38.28 9102172    2:37.21           
          2:37.21
  2. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            2:45.06 9601516    2:42.47           
          2:42.47
  3. Ilona Hogerheyde              DAW-Finenzo            2:43.01 7400224    2:46.85           
          2:46.85
  4. Marije de Winter              MSV- Zeemacht          2:40.26 8804930    2:47.46           
          2:47.46
  5. Sinony van Putten             MSV- Zeemacht          2:48.83 9007666    2:47.87           
          2:47.87
  6. Ryanne van Gulik              Waterland              2:46.54 8905470    2:48.13           
          2:48.13
  7. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  2:45.55 6900800    2:48.26           
          2:48.26
  8. Cathy Kalverboer              Waterland              2:49.00 9101528    2:48.60           
          2:48.60
  9. Ilana Schaap                  DAW-Finenzo            2:38.44 9102714    2:54.16           
          2:54.16
 10. Sandra Kok                    Ed-Vo                  2:45.46 9107424    2:55.72           
          2:55.72
 11. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht          2:54.11 8500104    2:59.66           
          2:59.66
 12. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  3:02.28 9007526    3:03.04           
          3:03.04
 13. Mieke van Driel               Waterland              2:49.00 8901008    3:03.77 FJ 1      
          3:03.77
 14. Lisa Bakels                   Ed-Vo                  2:59.09 9000106    3:03.77 FJ 2      
          3:03.77
 15. Ellen van Driel               Waterland              2:59.01 9000906    3:17.74           
          3:17.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.3.10 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                    24.02 8905697      24.88           
  2. Richard Veerman               Ed-Vo                    24.55 9106345      25.20           
  3. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht            25.24 8400515      25.61           
  4. Martijn van Gelderen          DAW-Finenzo              25.22 8900939      26.55           
  5. Rian Visser                   DAW-Finenzo              25.91 9007141      26.88           
  6. Arjan Baron                   DAW-Finenzo              26.26 9100067      26.99           
  7. Stefan Bouwman                Waterland                26.69 9100251      27.07           
  8. Peter Smit                    Ed-Vo                    26.51 8201607      27.34           
  9. Rowan Schaap                  DAW-Finenzo              26.70 8902729      27.43           
 10. Tom van Gulik                 Waterland                25.79 8400799      27.50 FJ 1      
 11. Robin Schilder                Ed-Vo                    26.20 9006787      27.50 FJ 2      
 12. Fred Heemstra                 DAW-Finenzo              27.29 6500357      27.56           
 13. Matthijs Dinkla               Waterland                27.27 9000687      28.61           
 14. Pieter Bakker                 MSV- Zeemacht            27.53 8800113      28.68           
 15. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht            29.25 9002507      29.40           
AFGE Hans Schoenmakers             DAW-Finenzo              30.31 6900863                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:16.31 9601510    1:16.08           
          1:16.08
  2. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            1:18.80 9406180    1:20.04 FJ 1      
          1:20.04
  3. Esmée Bont                    Ed-Vo                  1:18.49 9502336    1:20.04 FJ 2      
          1:20.04
  4. Tami de Lange                 DAW-Finenzo            1:24.91 9704116    1:24.63 FJ 1      
          1:24.63
  5. Sabrina van der Vis           Waterland              1:22.89 9503298    1:24.63 FJ 2      
          1:24.63
  6. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:25.31 9604352    1:24.67           
          1:24.67
  7. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo            1:26.59 9703878    1:25.52           
          1:25.52
  8. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:28.51 9702646    1:25.55           
          1:25.55
  9. Hester Boes                   Waterland              1:24.16 9403670    1:27.57           
          1:27.57
 10. Sharon Marinus                MSV- Zeemacht          1:31.89 9405844    1:34.92           
          1:34.92
 11. Manon Sier                    Ed-Vo                  1:37.13 9403210    1:34.97           
          1:34.97
  NG Jana Jak                      MSV- Zeemacht               NT 95jajak                      
  NG Judith Oudhuis                Waterland              1:24.74 9504444                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 15:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  1:13.32 9402341    1:12.70           
          1:12.70
  2. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:15.73 9501119    1:12.97           
          1:12.97
  3. Gerco Kalverboer              Waterland              1:16.99 9400231    1:19.68           
          1:19.68
  4. Paul de Graaf                 Waterland              1:21.45 9500107    1:19.91           
          1:19.91
  5. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:23.85 9503881    1:23.38           
          1:23.38
  6. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            1:25.08 9401599    1:24.79           
          1:24.79
  7. Koen Kesting                  Waterland              1:26.45 9400225    1:28.48           
          1:28.48
  8. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:32.30 9502785    1:33.07           
          1:33.07
  9. Jan Peereboom                 DAW-Finenzo            1:39.56 9501371    1:34.28           
          1:34.28
  NG Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:27.10 9501747                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10 - 15:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:03.14 9400548    1:03.09           
          1:03.09
  2. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:03.48 9207500    1:03.42           
          1:03.42
  3. Evelien Jurriansen            MSV- Zeemacht          1:04.15 9207504    1:05.17           
          1:05.17
  4. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:03.38 9503786    1:05.55           
          1:05.55
  5. Rozemarijn de Waart           Waterland              1:07.70 9201954    1:06.47           
          1:06.47
  6. Melissa Eliveld               DAW-Finenzo            1:07.11 9500524    1:08.52           
          1:08.52
  7. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            1:05.84 9302306    1:11.01           
          1:11.01
  8. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:09.39 9207456    1:11.64           
          1:11.64
  9. Katelijn IJssennagger         DAW-Finenzo            1:17.09 9306764    1:13.47 FJ 1      
          1:13.47
 10. Marije Visser                 MSV- Zeemacht          1:14.57 9307660    1:13.47 FJ 2      
          1:13.47
 11. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:12.62 9505406    1:14.72           
          1:14.72
 12. Renee Huster                  Waterland              1:19.25 9204908    1:16.57           
          1:16.57
 13. Angela Tol                    Ed-Vo                  1:14.05 9307222    1:16.94           
          1:16.94
 14. Iris van de Sandt             MSV- Zeemacht          1:20.50 9307568    1:21.09           
          1:21.09
  NG Ashley Schouwenaar            MSV- Zeemacht          1:10.57 9205692                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          2:13.06 9204035    2:12.46           
          2:12.46
  2. João Schilder                 Waterland              2:30.56 9202145    2:24.81           
          2:24.81
  3. Nick Venema                   Waterland              2:25.20 9300951    2:27.12           
          2:27.12
  4. Rico Roels                    DAW-Finenzo            2:31.70 9403119    2:30.35           
          2:30.35
  5. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            2:40.15 9501085    2:32.38           
          2:32.38
  6. Tim de Graaf                  Waterland              2:33.86 9202137    2:36.03           
          2:36.03
  7. Rick Bond                     Ed-Vo                  2:41.21 9303871    2:40.11           
          2:40.11
  8. Remco Tol                     Ed-Vo                  2:30.40 9501505    2:41.51           
          2:41.51
  9. Sander Kesting                Waterland              2:41.08 9202141    2:42.37           
          2:42.37
 10. Rob Tol                       Ed-Vo                  2:36.06 9205459    2:45.85           
          2:45.85
 11. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            2:49.10 9502575    2:46.48           
          2:46.48
 12. Maikel Boes                   Waterland              2:49.60 9204629    2:50.60           
          2:50.60
  NG Bas Cavadino                  Ed-Vo                  2:57.60 9206887                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.3.10 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:10.89 9102172    1:10.21           
          1:10.21
  2. Nienke van der zee            DAW-Finenzo            1:14.76 9605430    1:12.85           
          1:12.85
  3. Marije de Winter              MSV- Zeemacht          1:12.64 8804930    1:17.25           
          1:17.25
  4. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:18.32 9601516    1:17.49           
          1:17.49
  5. Sarah de Waart                Waterland              1:17.64 9103400    1:17.60           
          1:17.60
  6. Ilana Schaap                  DAW-Finenzo            1:16.24 9102714    1:18.69           
          1:18.69
  7. Lisa Bakels                   Ed-Vo                  1:15.57 9000106    1:19.39           
          1:19.39
  8. Sinony van Putten             MSV- Zeemacht          1:14.53 9007666    1:20.32           
          1:20.32
  9. Agnes de Does                 Ed-Vo                  1:19.80 8200398    1:21.68           
          1:21.68
 10. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  1:18.40 6900800    1:21.83           
          1:21.83
 11. Jenny de Does                 Ed-Vo                  1:22.37 8200400    1:22.18           
          1:22.18
 12. Cathy Kalverboer              Waterland              1:19.58 9101528    1:22.90           
          1:22.90
 13. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht          1:22.26 8500104    1:25.19           
          1:25.19
 14. Sandra Kok                    Ed-Vo                  1:19.38 9107424    1:26.84           
          1:26.84
 15. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  1:20.93 9007526    1:27.78           
          1:27.78
 16. Mieke van Driel               Waterland              1:25.06 8901008    1:28.67           
          1:28.67
 17. Ellen van Driel               Waterland              1:25.30 9000906    1:30.99           
          1:30.99
 DIS Stephanie Havenaar            Waterland              1:22.17 8901604    1:30.94 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:30.94
AFGE Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                  1:15.00 8000996                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.3.10 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  2:21.51 8905697    2:23.05           
          2:23.05
  2. Richard Veerman               Ed-Vo                  2:32.61 9106345    2:26.39           
          2:26.39
  3. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            2:27.91 9105607    2:30.17           
          2:30.17
  4. Jordy Kok                     Waterland              2:24.46 8701783    2:30.72           
          2:30.72
  5. Rene de Boer                  DAW-Finenzo            2:35.77 6400087    2:37.92           
          2:37.92
  6. Peter Smit                    Ed-Vo                  2:50.30 8201607    2:44.84           
          2:44.84
  7. Stefan Bouwman                Waterland              2:55.81 9100251    2:46.74           
          2:46.74
  8. Fred Heemstra                 DAW-Finenzo            2:52.22 6500357    2:47.19           
          2:47.19
  9. Michael Bes                   MSV- Zeemacht          2:30.63 7201205    2:48.08           
          2:48.08
 10. Robin Schilder                Ed-Vo                  2:42.24 9006787    2:51.12           
          2:51.12
 11. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          2:44.20 8904791    2:53.75           
          2:53.75
 12. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          2:47.24 9002507    2:58.61           
          2:58.61
 DIS Nicky Kok                     Waterland              2:31.41 8801931    2:36.15 VL        
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
          2:36.15
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo            2:21.51 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  1:48.78            1:49.39           
        Remco Tol, 95                              Bryan Kroon, 94
        Levi Tol, 97                               Ruben Tol, 95
          1:49.39

  2. Daw 1                         DAW-Finenzo            1:54.24            1:52.47           
        Jan Peereboom, 95                          Jasper Falk, 95
        Felix Geenen, 95                           Rico Roels, 94
          1:52.47

  3. Waterland 1                   Waterland              1:59.04            1:56.39           
        Jos Kalverboer, 96                         Paul de Graaf, 95
        Koen Kesting, 94                           Gerco Kalverboer, 94
          1:56.39

  4. Daw 2                         DAW-Finenzo            2:03.19            2:01.66           
        Martijn Falk, 96                           Glenn Smit, 94
        Dani Hoetmer, 96                           Pepijn Jorink, 95
          2:01.66

  5. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          2:18.59            2:15.56           
        Victor Nieuwstad, 97                       Vitken Vader, 98
        Jordi de Nijs, 98                          Christiaan Zwaal, 95
          2:15.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daw 1                         DAW-Finenzo            5:02.15            5:16.96           
        Laura Stokx, 96                            Nienke van der zee, 96
        Tess de Boer, 96                           Sophie Padt, 96
          5:16.96

  2. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  5:27.91            5:31.79           
        Isabelle Otte, 97                          Lara Deul, 96
        Janine Kroon, 96                           Annemarie Otte, 96
          5:31.79

  3. Daw 2                         DAW-Finenzo            6:05.68            5:37.72           
        Tami de Lange, 97                          Rebecca Martens, 96
        Nathalja Wiersma, 96                       Elena Peeters, 96
          5:37.72

  4. Waterland 1                   Waterland              5:52.48            6:08.99           
        Rebecca Schipper, 99                       Saritha van Zanten, 98
        Roanne Stolk, 98                           Lisa Schellinger, 96
          6:08.99

 DIS MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          5:43.85            5:55.49 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Suzanne van den Brink, 99                  Renee v.d. Brink, 96
        Britt Gerritse, 96                         Annika Vader, 97
          5:55.49




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO