Nr. 1. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 5. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 13. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open


Clubkamp-NIMO-2010-deel2
Landgraaf, 4.3.2010


Programmanr. 1
4.3.10
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melissa MeijerNimo1:17.85930437435.971:16.00
2.Chloé RutzerveldNimo1:20.42920345036.751:20.35
3.Jona PistersNimo1:22.29950178437.821:20.48
4.Vera WeinbergNimo1:22.95930214438.901:23.59
5.Bo PeetersNimo1:24.15930656439.401:24.82
6.Fanny RobbertsenNimo1:24.16910262240.661:25.37
7.Chayenne PoortsNimo1:27.28980067041.531:27.34
8.Danique UbagsZon/S&s1:25.70900378041.291:28.14
9.Mignon PeetersNimo1:31.93970104841.531:28.56
10.Sanne KerkhoffNimo1:27.15930553041.361:29.61
11.Ingrid JansenNimo1:32.29870559239.431:30.40
Mara PfefferNimo1:28.00910547842.761:30.40
Inge SnijkersNimo1:30.21900811242.521:30.40
14.Karin van der AalstZon/S&s1:32.57950135643.001:31.04
15.Rylana SlaghuisNimo1:30.27940128641.761:32.36
16.Bo KerkhoffNimo1:31.53950237644.331:32.77
17.Anke SnijkersNimo1:31.30920163843.431:32.93
18.Lieke JanssenNimo1:36.08930595443.821:34.44
19.Nieske JanssenNimo1:37.36960132844.551:34.87
20.Kendra ViehmannZV Brunssum1:36.09970212845.881:35.96
21.Carlijn JaspersNimo1:38.07940579844.491:36.55
22.Melanie LeunissenNimo1:35.19980067244.401:37.32
23.Minke TheunissenZC Valkenburg1:38.69980182648.341:39.25
24.Myrthe SimonsZon/S&s1:42.18970433048.351:40.56
25.Myrthe van der HaijdenZV Brunssum1:45.94980117447.751:40.92
26.Esmee VersteegenNimo1:48.31980443847.031:42.00
27.Elisa HelmerZC Valkenburg1:47.06980336651.521:46.40
28.Tayo KamaansingNimo1:44.23970529049.891:46.64
29.Michelle BarteletZC Valkenburg1:42.29980218450.961:47.13
30.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo2:03.92980455859.202:06.70
AFGEMMichelle HackingNimo1:27.989107646
AFGEMRianne de CroockZC Valkenburg1:37.739801466


<< TOP >>
Programmanr. 2
4.3.10
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Math SmeetsNimo1:11.84870415333.541:11.96
2.Freddie GeerlingsNimo1:08.79790037933.061:12.24
3.Indji TanNimo1:15.43910297334.391:13.17
4.Sander SlaghuisNimo1:13.28880530534.101:13.23
5.Ronald WaldusNimo1:21.11920627535.331:15.63
6.Robin RamaekersNimo1:18.82930438535.891:16.26
7.Sander van den BergNimo1:14.92870021134.841:16.53
8.Mark SnijdersZon/S&s1:17.02880318736.521:16.72
9.Martyn SlaghuisNimo1:15.45910303537.121:19.06
10.Kiowa KamaansingNimo1:25.61950012537.451:20.64
11.Andreas WaldusNimo1:28.45950358137.271:21.41
12.Yoeri CuijpersNimo1:24.94940396938.931:22.89
13.Rick HellenbrandNimo1:24.19890117340.251:25.77
14.Thijs VillevoijeNimo1:23.67910658940.551:26.48
15.Joeri KerkhoffNimo1:29.03950168940.531:28.13
16.Martijn WeinbergNimo1:37.81960095545.281:35.71
17.David PaulissenNimo1:49.91970348948.561:44.05
18.Vincent JacobsZC Valkenburg1:43.13980166949.511:44.26
19.Quint JacobsZC Valkenburg1:54.70980167153.451:51.82
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg1:30.529702025


<< TOP >>
Programmanr. 3
4.3.10
25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly DaemenNimo31.41020095427.42
2.Jesner DalmZV Brunssum31.53020020728.34
3.Ashraf Ait MelloukNimo32.34030013129.34
4.Bodhi MichielsNimo31.29020056529.39
5.Christiaan van der HaijdenZV BrunssumNT030018734.53
DISRodney OoijenNimo29.5329.51
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJasper ThomasNimo33.62020042731.73
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
DISMilan LuthjensNimo37.8732.17
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMJack LennonNimoNT


<< TOP >>
Programmanr. 4
4.3.10
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erin-Lisa DalmZV Brunssum49.12990039846.59
2.Madelena GuticNimo1:03.0499040761:04.11
3.Jessie DautzenbergNimo1:13.401:06.85
4.Joey SyedNimo1:11.5100033301:08.07
AFGEMLorena van der LindenNimo1:17.82


<< TOP >>
Programmanr. 5
4.3.10
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan JenteZV Brunssum48.03990027746.91
2.Milo SimonsZon/S&s51.16000051351.80
3.Lars van der HaijdenZV Brunssum54.50990022553.36
DISDion LuthjensNimoNT1:06.46
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMohamed Al BadriNimoNT1:24.98
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
4.3.10
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stella PeetersNimo1:47.92990081250.161:46.78
2.Chayenne OdenhovenNimo2:12.5000004681:03.232:16.71
DISDemy van RoesselNimo2:04.80990366657.982:04.21
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 7
4.3.10
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vincent de MunterZV Brunssum1:37.00000018145.501:35.84
2.Leroy de BrouwerNimo2:09.23990073959.302:05.00
3.Tommy LennonNimoNT1:04.892:11.95
4.Anour DlalatNimoNT01011371:02.642:12.46
5.Wesley DohmenNimoNT00021671:01.622:12.79
6.Sofian Ait MelloukNimo2:19.6400017071:04.532:14.03
DISLuc ArnoldussenZV Brunssum2:03.42990054357.612:00.89
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISJosiah VerschoorNimo1:55.86000216559.122:01.73
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBas DijkstraNimo2:07.43000004358.142:04.76
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 8
4.3.10
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne DuijkersZon/S&s38.68870102439.59
2.Chidi HennigfeldZon/S&s40.17930333239.82
3.Danique UbagsZon/S&s39.76900378040.79
4.Leslie JacobsNimo41.76910810242.70
5.Karin van der AalstZon/S&s43.33950135643.54
6.Kimberley de BrouwerNimo45.90950539244.65
7.Emma WillemsNimo45.29930103645.78
8.Katrien KurversNimo46.23950340847.13
9.Myrthe SimonsZon/S&s47.04970433048.46
10.Suzan VermeereNimo50.05930774448.72
11.Dzunia HochstenbachNimo51.42830276649.57
12.Syrina RamaekersNimo48.17930770649.89
13.Shannon OdenhovenNimo53.28970360851.60
14.Lisa JongenNimo55.50960492452.53
15.Pilar AlgeraNimo51.03980302054.83
16.Lisa SnijkersNimo57.66970011255.64
17.Kirsten LangenNimo53.11910822856.50
18.Lauren BouwhuisNimo55.89960606857.66
19.Priscilla de BrouwerNimo1:00.64930744859.83


<< TOP >>
Programmanr. 9
4.3.10
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom GoffinNimo37.50860445736.54
2.Steven OosterhofNimo37.93840317338.04
3.Ralf te LamNimo37.50910138938.18
4.Charan SplinterNimo39.92940674638.67
5.Tom HinskensNimo39.77900724139.09
6.Marc BrounsNimo39.81800021741.07
7.Mel LaumenNimo44.38950207944.05
8.Bart-Jan PloumenNimo52.39930680551.61
9.Randel OoijenNimo57.26980410754.18
10.Roel WiertzNimoNT960512355.73
11.David AufdenkampNimo1:03.0895017011:04.45
DISFranz te LamNimo37.856400449
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISDavid BurgerNimo39.18910738139.29
DISYouri BeckersNimo1:03.921:09.76
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMJason KölgenNimo1:12.07


<< TOP >>
Programmanr. 10
4.3.10
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jona PistersNimo1:02.14950178429.731:01.60
2.Melissa MeijerNimo1:00.04930437429.691:02.22
3.Vera WeinbergNimo1:02.29930214430.391:03.59
4.Mara PfefferNimo1:01.26910547830.641:03.66
5.Bo PeetersNimo1:05.06930656430.141:03.85
6.Chloé RutzerveldNimo1:04.85920345031.631:06.06
7.Fanny RobbertsenNimo1:06.70910262231.911:06.59
8.Mignon PeetersNimo1:09.31970104831.671:06.80
9.Ingrid JansenNimo1:07.25870559231.671:07.23
10.Melissa GeilenZon/S&sNT900112832.371:07.41
11.Anke SnijkersNimo1:07.40920163832.121:07.47
12.Nina GrispenZC Valkenburg1:07.82970065633.061:07.69
13.Danique UbagsZon/S&s1:06.71900378032.461:08.84
14.Chayenne PoortsNimo1:06.02980067031.811:08.87
15.Sanne KerkhoffNimo1:07.82930553033.391:09.66
16.Bo KerkhoffNimo1:07.75950237634.031:10.45
17.Rylana SlaghuisNimo1:06.50940128633.231:10.91
18.Melanie LeunissenNimo1:14.50980067233.961:12.32
19.Mandy WetzelsZon/S&s1:09.45940101234.121:12.84
20.Inge SnijkersNimo1:11.67900811234.411:12.88
21.Nieske JanssenNimo1:14.28960132835.841:14.23
22.Minke TheunissenZC Valkenburg1:20.18980182637.041:16.03
23.Carlijn JaspersNimo1:14.80940579835.971:16.77
24.Lieke JanssenNimo1:14.82930595436.751:17.12
25.Michelle BarteletZC Valkenburg1:26.32980218438.361:20.63
26.Tayo KamaansingNimo1:22.13970529037.571:21.92
27.Elisa HelmerZC Valkenburg1:33.4798033661:22.97
28.Esmee VersteegenNimo1:36.80980443840.081:24.93
29.Myrthe van der HaijdenZV Brunssum1:28.05980117440.701:25.65
30.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo1:45.56980455843.771:35.11
AFGEMLisanne JenteZV Brunssum1:05.729600788
AFGEMRianne de CroockZC Valkenburg1:13.869801466
AFGEMAmber ViehmannZV Brunssum1:10.529504400
AFGEMMichelle HackingNimo1:04.619107646


<< TOP >>
Programmanr. 11
4.3.10
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Alan SmeetsHellas-Glana52.87840208926.3856.09
2.Robin RamaekersNimo58.33930438527.5557.91
3.Ronald WaldusNimo1:00.30920627528.2558.97
4.Sander van den BergNimo57.85870021127.5759.08
5.Math SmeetsNimo59.37870415328.1459.11
6.Thijs VillevoijeNimo59.30910658928.911:00.50
7.Sander SlaghuisNimo58.22880530528.511:00.81
8.Mark SnijdersZon/S&s59.40880318729.421:01.39
9.Kiowa KamaansingNimo1:01.06950012529.311:01.52
10.Max GrispenZC Valkenburg1:01.549501783FJ 129.691:01.98
11.Indji TanNimo1:03.409102973FJ 229.541:01.98
12.Freddie GeerlingsNimo57.91790037929.391:02.45
13.Yoeri CuijpersNimo1:01.65940396930.001:02.89
14.Rick HellenbrandNimo1:03.628901173FJ 130.941:03.91
15.Joeri KerkhoffNimo1:04.749501689FJ 230.741:03.91
16.Bjorn van de KuitZon/S&s1:01.47930669330.001:04.15
17.Martyn SlaghuisNimo1:02.15910303531.231:05.01
18.Dylan NottenZC Valkenburg1:05.41950009931.281:05.43
19.Andreas WaldusNimo1:04.75950358131.291:05.57
20.Martijn WeinbergNimo1:10.349600955FJ 133.321:08.98
21.Yannic van de KuitZon/S&s1:10.809504825FJ 232.831:08.98
22.Vincent JacobsZC Valkenburg1:12.27980166934.821:12.45
23.David PaulissenNimo1:25.22970348939.661:23.04
24.Quint JacobsZC Valkenburg1:36.36980167144.891:35.70
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg1:08.819702025


<< TOP >>
Programmanr. 12
4.3.10
25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesner DalmZV Brunssum29.29020020721.49
2.Kelly DaemenNimo25.25020095421.92
3.Ashraf Ait MelloukNimo25.93030013123.71FJ 1
4.Bodhi MichielsNimo27.50020056523.71FJ 2
5.Rodney OoijenNimo28.9424.46
6.Jasper ThomasNimo29.67020042726.48
7.Milan LuthjensNimoNT28.65
8.Christiaan van der HaijdenZV BrunssumNT030018729.73
AFGEMJack LennonNimoNT


<< TOP >>
Programmanr. 13
4.3.10
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erin-Lisa DalmZV Brunssum38.89990039839.41
2.Madelena GuticNimo1:02.54990407655.86
3.Joey SyedNimo1:00.82000333058.93
4.Jessie DautzenbergNimoNT59.78
AFGEMLorena van der LindenNimo1:15.00


<< TOP >>
Programmanr. 14
4.3.10
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milo SimonsZon/S&s40.29000051341.84
2.Luc ArnoldussenZV Brunssum44.92990054345.09
3.Dion LuthjensNimoNT1:06.25
4.Mohamed Al BadriNimoNT1:37.48


<< TOP >>
Programmanr. 15
4.3.10
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stella PeetersNimo1:32.45990081241.761:32.97
2.Demy van RoesselNimo1:39.30990366644.121:35.21
3.Chayenne OdenhovenNimo1:42.19000046847.161:40.95


<< TOP >>
Programmanr. 16
4.3.10
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vincent de MunterZV Brunssum1:14.17000018136.471:15.69
2.Daan JenteZV Brunssum1:16.48990027738.661:19.05
3.Bas DijkstraNimo1:25.32000004339.071:23.18
4.Lars van der HaijdenZV Brunssum1:22.26990022540.951:24.67
5.Leroy de BrouwerNimo1:31.47990073942.661:32.15
6.Tommy LennonNimoNT44.751:39.39
7.Josiah VerschoorNimo1:49.07000216551.201:50.70
8.Sofian Ait MelloukNimo1:48.68000170755.431:53.83
9.Wesley DohmenNimo1:57.57000216752.651:54.01
10.Anour DlalatNimo1:47.87010113755.841:56.84


<< TOP >>
Programmanr. 17
4.3.10
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa GeilenZon/S&sNT900112830.83
2.Nina GrispenZC Valkenburg29.85970065630.94
3.Danique UbagsZon/S&s30.34900378031.15
4.Leslie JacobsNimo30.94910810231.25
5.Chidi HennigfeldZon/S&s30.34930333231.32
6.Kimberley de BrouwerNimo32.16950539231.95
7.Emma WillemsNimo33.22930103633.76
8.Karin van der AalstZon/S&s32.83950135633.90
9.Shannon OdenhovenNimo37.62970360834.91
10.Myrthe SimonsZon/S&s36.92970433035.75
11.Lisa JongenNimo36.49960492435.78
12.Katrien KurversNimo37.45950340836.44
13.Suzan VermeereNimo39.19930774437.03
14.Dzunia HochstenbachNimo38.70830276637.92
15.Kirsten LangenNimo37.83910822838.70
16.Priscilla de BrouwerNimo39.52930744839.60
17.Pilar AlgeraNimo39.92980302042.60
18.Syrina RamaekersNimo43.92930770644.88
19.Lisa SnijkersNimo43.91970011245.03
20.Lauren BouwhuisNimo49.87960606848.72
AFGEMDominique CraemersZV Brunssum38.949503196
AFGEMRianne de CroockZC Valkenburg33.459801466


<< TOP >>
Programmanr. 18
4.3.10
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alan SmeetsHellas-Glana24.17840208926.47
2.Mark SnijdersZon/S&s26.80880318727.33
3.Ralf te LamNimo28.18910138928.35FJ 1
4.Max GrispenZC Valkenburg27.85950178328.35FJ 2
5.Bjorn van de KuitZon/S&s27.65930669328.98
6.Steven OosterhofNimo30.31840317329.62
7.Franz te LamNimo30.77640044931.01
8.David BurgerNimo33.39910738131.46
9.Mel LaumenNimo34.60950207932.31
10.Tom GoffinNimo32.98860445732.69
11.Charan SplinterNimo33.25940674632.72
12.Marc BrounsNimo31.52800021732.95
13.Tom HinskensNimo33.73900724133.39
14.Bart-Jan PloumenNimo38.69930680540.97
15.David AufdenkampNimo47.44950170146.46
16.Randel OoijenNimo49.64980410747.19
17.Roel WiertzNimo1:01.19960512356.32
18.Youri BeckersNimoNT58.28
AFGEMJason KölgenNimo1:12.73
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg32.369702025


<< TOP >>
Programmanr. 19
4.3.10
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Melissa MeijerNimo3:00.50930437438.391:22.292:53.54
2.Fanny RobbertsenNimo2:59.98910262240.231:24.962:57.84
3.Bo PeetersNimo2:59.22930656441.601:29.693:09.97
4.Chayenne PoortsNimo3:08.89980067042.571:32.123:11.88
5.Kendra ViehmannZV Brunssum3:25.36970212848.731:42.953:31.59
6.Melanie LeunissenNimo3:47.83980067247.451:42.003:32.93


<< TOP >>
Programmanr. 20
4.3.10
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 21
4.3.10
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Vera WeinbergNimo2:18.78930214432.021:07.602:19.07
2.Bo KerkhoffNimo2:29.17950237634.881:12.942:31.72
3.Nina GrispenZC Valkenburg2:29.65970065635.031:15.902:39.55
4.Mandy WetzelsZon/S&s2:34.82940101234.261:16.402:45.53
5.Michelle BarteletZC Valkenburg3:06.32980218438.061:24.122:57.29
6.Elisa HelmerZC Valkenburg3:13.61980336642.221:30.973:07.28


<< TOP >>
Programmanr. 22
4.3.10
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Robin RamaekersNimo2:04.70930438530.221:02.282:07.62
2.Silvan ViehmannZV Brunssum2:07.32940376329.331:02.082:10.32
3.Freddie GeerlingsNimo2:08.79790037930.511:03.702:12.92
4.Math SmeetsNimo2:19.48870415331.151:04.822:14.05
5.Thijs VillevoijeNimo2:11.40910658929.571:03.602:14.21
6.Max GrispenZC Valkenburg2:21.07950178331.921:07.292:19.04
7.Kiowa KamaansingNimo2:33.63950012536.611:07.652:20.50
8.Joeri KerkhoffNimo2:25.54950168932.061:08.622:20.96
9.Yannic van de KuitZon/S&s2:32.43950482533.271:11.882:31.74
10.Vincent JacobsZC Valkenburg2:37.85980166936.031:17.292:40.93
11.Quint JacobsZC ValkenburgNT980167145.351:43.143:29.84


<< TOP >>
Programmanr. 23
4.3.10
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Suzanne DuijkersZon/S&s2:37.44870102435.222:45.47
2.Mignon PeetersNimo2:50.90970104836.752:46.27
3.Chidi HennigfeldZon/S&s2:50.33930333239.072:55.23
AFGEMLisanne JenteZV Brunssum2:37.509600788
AFGEMAmber ViehmannZV Brunssum2:54.509504400


<< TOP >>
Programmanr. 24
4.3.10
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dylan NottenZC Valkenburg2:42.21950009933.762:38.87