Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 1 en 2
Nr. 4. Meisjes, 25m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 5. Jongens, 25m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 25m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open


Clubkamp-NIMO-2011-deel1.mdb
Landgraaf, 17.2.2011


Programmanr. 1
17-2-2011
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melissa MeijerNimo1:11.41930437432.051:09.27
2.Vera WeinbergNimo1:09.09930214432.181:10.35
3.Chayenne PoortsNimo1:13.56980067033.421:12.45
4.Nina GrispenZC Valkenburg1:14.29970065633.931:14.73
5.Bo PeetersNimo1:13.10930656434.131:14.89
6.Ingrid JansenNimo1:17.58870559234.851:17.47
7.Mignon PeetersNimo1:18.25970104837.181:21.19
8.Chloé RutzerveldNimo1:18.89920345035.121:21.28
9.Bo KerkhoffNimo1:25.619502376FJ 139.431:27.26
10.Anke SnijkersNimo1:26.999201638FJ 238.671:27.26
11.Jessica van DijkKimbria1:31.81980055241.161:28.45
12.Melanie LeunissenNimo1:34.64980067239.961:29.56
13.Lieke JanssenNimo1:28.95930595439.701:30.17
14.Nieske JanssenNimo1:28.51960132841.281:30.45
15.Inge SnijkersNimo1:27.09900811240.601:31.32
16.Stella PeetersNimo1:32.13990081242.331:32.56
17.Carlijn JaspersNimo1:30.84940579841.391:33.51
18.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo1:57.24980455850.801:52.55
DISDemy van RoesselNimo2:14.64990366651.081:56.54
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., DIS VD
AFGEMSanne KerkhoffNimo1:18.739305530
AFGEMMerel JaspersNimo1:30.929602544


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-2-2011
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Max GrispenZC Valkenburg1:01.64950178328.771:02.84
2.Jory NiemarkHellas-Glana1:03.47920440930.841:05.07
3.Sander van ElburgZC Valkenburg1:01.188800937FJ 130.741:05.87
4.Sander van den BergNimo1:04.748700211FJ 230.551:05.87
5.Hugo KnebelNimo1:09.50790066729.831:06.38
6.Freddie GeerlingsNimo1:06.65790037930.421:08.92
7.Joeri KerkhoffNimo1:10.32950168931.921:09.43
8.Indji TanNimo1:08.42910297331.791:10.97
9.Ronald WaldusNimo1:13.26920627532.241:11.42
10.Thijs VillevoijeNimo1:08.67910658931.501:11.53
11.Rick HellenbrandNimo1:10.25890117333.261:11.95
12.Sander SlaghuisNimo1:12.55880530532.851:12.31
13.Kiowa KamaansingNimo1:12.15950012531.921:12.87
14.Martijn WeinbergNimo1:15.82960095533.321:15.95
15.Tom GoffinNimo1:17.41860445734.151:17.28
16.Camiel SmeetsNimo1:17.48940091135.791:22.18
17.David PaulissenNimo1:45.76970348948.861:44.61
18.Leroy de BrouwerNimo2:00.4099007392:00.31
AFGEMYoeri CuijpersNimo1:08.809403969


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-2-2011
25m vlinderslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 4
17-2-2011
Meisjes, 25m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISSisa al-BadriNimoNT27.18
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-2-2011
Jongens, 25m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dion LuthjensNimoNT30.00
2.Milan LuthjensNimoNT31.36
3.Kemo BarucijaNimoNT33.92
4.Mohamed al BadriNimoNT34.33
5.Xander VaessenNimoNT37.01


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-2-2011
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris DijkstraNimoNT020176645.63
2.Chayenne OdenhovenNimo51.00000046847.27
3.Jessie DautzenbergNimo58.83010182658.29
4.Joey SyedNimo1:07.9800033301:01.71
DISKelly DaemenNimoNT02009521:02.07
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISNikki StarremansNimoNT02019841:13.40
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-2-2011
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas DijkstraNimo41.46000004342.02
2.Jylano NahrNimoNT010259348.19
3.Anour DlalatNimo1:04.5701011371:00.55
DISRodney OoijenNimoNT02011271:00.09
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJasper ThomasNimoNT02004271:06.80
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

DISAshraf Ait MelloukNimoNT03001311:06.31
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-2-2011
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leslie JacobsNimo32.84910810234.69
2.Kimberley de BrouwerNimo37.12950539236.07
3.Suzan VermeereNimo41.90930774438.37
4.Emma WillemsNimo38.97930103638.88
5.Katrien KurversNimo41.48950340839.86
6.Lisa JongenNimo42.20960492441.15
7.Kyra RaadschildersKimbria42.34960260442.33
8.Kyra JanssenKimbria43.32980099043.80
9.Marjolein DautzenbergNimo45.54830278244.10
10.Verena di BartolomeoNimo45.59960243844.42
11.Lavinia NotermansNimo48.67960291444.76
12.Kirsten LangenNimo47.73910822847.63
13.Priscilla de BrouwerNimo49.78930744848.09
14.Lisa SnijkersNimo52.65970011254.15
15.Romy CoenenNimoNT54.22
16.Pilar AlgeraNimo52.61980302056.07
17.Madelena GuticNimo56.48990407656.64
18.Syrina RamaekersNimo1:01.20930770657.45
19.Shona SmeetsNimoNT1:04.27
DISMarissa OteroNimoNT1:22.04
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMJennay LapreNimo35.598403398
AFGEMLauren BouwhuisNimo1:06.069606068
AFGEMYvon VermeereNimoNT9506716


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-2-2011
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max GrispenZC Valkenburg27.57950178328.24
2.Jory NiemarkHellas-Glana29.55920440929.63
3.Jeroen CustersKimbria30.20910631930.59
4.Bob GoffinNimo31.08890426331.29
5.Ralf te LamNimo31.60910138931.36
6.Franz te LamNimo32.79640044933.54
7.Tom HinskensNimo35.12900724134.46
8.Karsten MeijersKimbria36.93900495938.18
9.Stefan LindenschmidtNimo41.91950592540.36
10.Marc BrounsNimo38.45800021742.32
11.Bart-Jan PloumenNimo46.67930680546.38
12.Randel OoijenNimo53.07980410747.33
13.David AufdenkampNimo47.57950170149.43
14.Stan GoertzNimoNT58.04
15.Youri BeckersNimoNT1:05.54


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-2-2011
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melissa MeijerNimo1:11.75930437434.761:11.98
2.Ingrid JansenNimo1:14.1287055921:13.04
3.Chayenne PoortsNimo1:13.64980067036.051:14.76
4.Bo PeetersNimo1:14.03930656436.571:16.10
5.Anke SnijkersNimo1:15.16920163837.711:17.82
6.Vera WeinbergNimo1:16.93930214438.391:19.05
7.Mignon PeetersNimo1:12.33970104837.721:19.46
8.Chloé RutzerveldNimo1:19.6192034501:22.20
9.Jessica van DijkKimbria1:22.07980055240.551:22.41
10.Nieske JanssenNimo1:20.88960132840.481:23.01
11.Melanie LeunissenNimo1:25.48980067241.041:25.14
12.Bo KerkhoffNimo1:23.00950237642.361:25.39
13.Inge SnijkersNimo1:28.5590081121:27.36
14.Lieke JanssenNimo1:25.02930595441.581:27.85
15.Carlijn JaspersNimo1:25.50940579844.511:32.28
16.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo1:38.54980455847.621:37.34
17.Demy van RoesselNimo1:59.22990366650.471:44.31
AFGEMMerel JaspersNimo1:23.389602544
AFGEMSanne KerkhoffNimo1:27.239305530
AFGEMNina GrispenZC Valkenburg1:22.169700656


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-2-2011
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hugo KnebelNimo1:09.50790066732.691:07.23
2.Ronald WaldusNimo1:06.2392062751:07.92
3.Thijs VillevoijeNimo1:10.0291065891:10.32
4.Kiowa KamaansingNimo1:09.63950012534.161:10.86
5.Freddie GeerlingsNimo1:07.54790037934.971:11.10
6.Sander SlaghuisNimo1:11.65880530535.391:12.57
7.Indji TanNimo1:12.64910297335.951:13.60
8.Joeri KerkhoffNimo1:10.74950168936.351:15.50
9.Martijn WeinbergNimo1:14.95960095536.601:15.96
10.Camiel SmeetsNimo1:11.71940091137.771:17.59
11.Rick HellenbrandNimo1:18.52890117339.461:19.82
12.Tom GoffinNimo1:23.67860445739.641:21.88
13.David PaulissenNimo1:26.93970348943.031:27.64
14.Karsten MeijersKimbria1:26.9090049591:31.05
15.Leroy de BrouwerNimo1:27.95990073945.361:33.82
DISSander van den BergNimo1:07.62870021133.811:10.80
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMYoeri CuijpersNimo1:13.239403969


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-2-2011
25m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
17-2-2011
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sisa al-BadriNimoNT1:12.89


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-2-2011
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milan LuthjensNimoNT1:04.54
2.Dion LuthjensNimoNT1:13.72
3.Kemo BarucijaNimoNT1:14.26
4.Xander VaessenNimoNT1:14.44
5.Mohamed al BadriNimoNT1:21.93


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-2-2011
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Chayenne OdenhovenNimo1:48.43000046850.921:45.51
2.Iris DijkstraNimo1:59.07020176657.171:55.28
3.Jessie DautzenbergNimo2:07.1401018261:01.812:05.45
4.Nikki StarremansNimoNT02019841:03.342:08.48
5.Joey SyedNimo2:25.0600033302:09.26
6.Kelly DaemenNimo2:26.5402009521:03.372:13.30


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-2-2011
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas DijkstraNimo1:31.15000004346.361:36.00
2.Jylano NahrNimoNT010259358.732:01.51
3.Jasper ThomasNimo2:05.2902004271:02.312:10.25
4.Anour DlalatNimo2:18.5801011371:04.452:12.92
DISRodney OoijenNimoNT0201127
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), DIS RH, RF

BMAshraf Ait MelloukNimoNT03001311:04.262:08.82


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-2-2011
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberley de BrouwerNimo36.12950539235.52
2.Emma WillemsNimo36.89930103637.74
3.Leslie JacobsNimo35.59910810238.00
4.Lisa JongenNimo43.35960492440.28
5.Kyra JanssenKimbria50.68980099042.53
6.Marjolein DautzenbergNimo41.74830278243.20
7.Suzan VermeereNimo44.29930774443.40
8.Verena di BartolomeoNimo46.60960243844.20
9.Lisa SnijkersNimo48.15970011246.68
10.Kirsten LangenNimo45.51910822846.75
11.Stella PeetersNimo45.09990081247.24
12.Katrien KurversNimo48.23950340848.50
13.Priscilla de BrouwerNimo45.89930744849.82
14.Pilar AlgeraNimo52.54980302053.30
15.Romy CoenenNimoNT53.32
16.Shona SmeetsNimoNT55.42
17.Syrina RamaekersNimo59.60930770659.45
18.Madelena GuticNimo57.48990407659.76
19.Marissa OteroNimoNT1:08.32
DISLavinia NotermansNimo52.11960291448.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMLauren BouwhuisNimo55.399606068
AFGEMJennay LapreNimo39.928403398
AFGEMYvon VermeereNimo58.899506716


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-2-2011
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen CustersKimbria29.86910631930.04
2.Bob GoffinNimo33.86890426334.02
3.Ralf te LamNimo37.02910138937.16
4.Franz te LamNimo35.21640044937.25
5.Stefan LindenschmidtNimoNT950592538.91
6.Marc BrounsNimo37.82800021740.57
7.Randel OoijenNimo48.37980410748.17
8.Bart-Jan PloumenNimo47.24930680548.42
9.David AufdenkampNimo49.04950170151.72
10.Stan GoertzNimoNT59.00
11.Youri BeckersNimoNT1:00.89
DISTom HinskensNimo34.45900724135.59
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-2-2011
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Vera WeinbergNimo2:38.86930214434.041:12.302:35.98
2.Nina GrispenZC Valkenburg3:01.74970065636.531:23.272:55.75


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-2-2011
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jory NiemarkHellas-Glana2:27.88920440931.671:08.322:26.36
2.Max GrispenZC Valkenburg2:48.9595017831:12.392:33.54
3.Sander van ElburgZC Valkenburg2:29.33880093732.821:12.122:41.67
4.Kiowa KamaansingNimo3:03.769500125FJ 135.861:18.972:58.44
5.Martijn WeinbergNimoNT9600955FJ 235.451:21.112:58.44
6.Tom GoffinNimo3:11.10860445736.571:21.843:00.13
AFGEMYoeri CuijpersNimo2:46.199403969


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-2-2011
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 22
17-2-2011
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Thijs VillevoijeNimo2:25.89910658934.321:11.422:28.16
2.Jeroen CustersKimbria2:30.34910631935.161:14.252:35.06


<< TOP >>
Programmanr. 23
17-2-2011
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jessica van DijkKimbria2:49.29980055242.172:55.51
2.Nieske JanssenNimo3:00.20960132842.473:00.69
3.Lieke JanssenNimo2:57.40930595442.133:02.46
4.Kyra JanssenKimbria3:56.07980099047.613:23.02
5.Kyra RaadschildersKimbria3:16.47960260444.163:24.65


<< TOP >>
Programmanr. 24
17-2-2011
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sander van ElburgZC Valkenburg2:23.52880093735.682:49.95
AFGEMKarsten MeijersKimbria2:56.679004959