Ganze Estafette Toernooi 2010
Goes (NED),    21.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 4 x 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 4. Jongens, 4 x 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 5. Dames, 4 x 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 4 x 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 4 x 50m vlinderslag, Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 4 x 50m vlinderslag, Junioren 2 en later
Nr. 9. Dames, 4 x 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 4 x 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 4 x 100m schoolslag, Junioren 3 en later    Nr. 12. Jongens, 4 x 100m schoolslag, Junioren 2 en later
Nr. 13. Dames, 10 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 10 x 50m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vlinderslag                     Senioren Open
21.2.10 - 9:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:28.60            4:35.16           
        Judith Stap, 93                            Manon Minneboo, 93
        Merel van der Ent, 93                      Savannah Leenheer, 96
            30.60  1:06.11  4:35.16

  2. De Honte 1                    De Honte               5:05.72            5:04.56           
        Laura Reijm, 95                            Emke Erpelinck, 90
        Evi Erpelinck, 89                          Iris Erpelinck, 93
          1:25.38  5:04.56

  3. Scheldestroom 1               Scheldestroom          4:55.40            5:10.05           
        Kirsten de Boevere, 93                     Rani Rootsaert, 95
        Marlinda Eggermont, 85                     Ryan Verplanke, 77
          1:27.08  5:10.05

  4. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:57.25            5:17.23           
        Monique de Haard, 92                       Hinke Oosterhoff, 98
        Tamara Nordin, 87                          Anneloek Schrijvershof, 86
          1:15.32  5:17.23

  5. De Bevelanders 1              De Bevelanders         5:26.70            5:21.39           
        Annelotte van Dieren, 93                   Eline Vermue, 92
        Miriam van Noorden, 91                     Manon Kloosterman, 97
          1:19.89  5:21.39

  6. De Stormvogel 2               De Stormvogel          5:36.11            5:37.84           
        Danique van Peenen, 92                     Britt Wolterman, 95
        Vivienne van Vliet, 94                     Jaimy Kort, 92
          1:24.91  5:37.84

  7. Scheldestroom 2               Scheldestroom          6:00.36            5:59.47           
        Rody Vanhijfte, 94                         Evelyn Verplanke, 81
        Pauline Rootsaert, 92                      Lotte Boone, 93
          1:20.68  5:59.47

  8. De Schelde 1                  De Schelde             6:03.26            6:11.29           
        Bianca de Pooter, 92                       Yentl Geelhoedt, 95
        Dymphie Huijssen, 95                       Eline van der Werf, 94
          1:28.48  6:11.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Heren, 4 x 100m vlinderslag                     Senioren Open
21.2.10 - 9:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:00.37            4:06.66           
        Joeri van Wallenburg, 90                   Simon Edenburg, 93
        René van Wallenburg, 92                    Bob Dalmeijer, 94
            27.80  1:00.66  4:06.66

  2. De Schelde 1                  De Schelde             4:10.54            4:14.32           
        Kevin Hondsmerk, 88                        Cees van Houwelingen, 63
        Bas van Houwelingen, 92                    Niels Suy, 93
            29.07  1:00.59  4:14.32

  3. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:29.41            4:28.51           
        Hajo Kok, 92                               Arco Wagenvoort, 65
        Angelo Priester, 92                        Dennis Boonman, 89
            28.46  1:02.32  4:28.51

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:25.26            4:33.80           
        Stefan Roovers, 91                         Yannick Mol, 93
        Jasper Rouwendal, 90                       Ron van Vliet, 61
          1:01.89  4:33.80

  5. Scheldestroom 1               Scheldestroom          4:40.74            4:47.23           
        Davy Hermans, 91                           Robin Dellaert, 88
        Joris Boekhorst, 91                        Sander Boidin, 92
          1:10.39  4:47.23

  6. Scheldestroom 3               Scheldestroom          5:38.32            5:07.20           
        Martijn Eggermont, 82                      Laurens Westerweele, 94
        Vincent Keijmel, 91                        Ivan Dellaert, 94
          1:16.56  5:07.20

  7. De Honte 1                    De Honte               5:20.40            5:26.51           
        Tom Erpelinck, 91                          Jan Kindt, 95
        Jorg Verhallen, 91                         Wouter van Kerckhoven, 95
          1:07.26  5:26.51

  8. Scheldestroom 2               Scheldestroom          5:19.63            5:29.02           
        Peter Boekhorst, 63                        Ruben de Koster, 86
        Thijs de Vries, 95                         Dennis Eggermont, 75
            38.43  1:26.21  5:29.02

  9. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          5:56.87            6:00.92           
        Daniel Mehlbaum, 95                        Lukas de Hamer, 94
        Sander de Hamer, 97                        Erik Vermeu, 89
          1:33.00  6:00.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 4 x 50m rugslag                 Junioren 3 en later
21.2.10 - 9:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             2:43.00            2:39.39           
        Felicia Groenewold, 98                     Tessa Eijkman, 97
        Romy de Bruijne, 96                        Maaike Pladdet, 97
            39.29  2:39.39

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:36.33            2:46.06           
        Sarinah Leenheer, 97                       Eva de Weert, 96
        Rowena de Kok, 96                          Merel Kuijs, 97
            39.75  2:46.06

  3. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          3:01.95            2:56.48           
        Vera Poot, 97                              Britt van Vossen, 96
        Demi van den Broek, 98                     Jaimy de Vrieze, 98
            41.70  2:56.48

  4. De Honte 1                    De Honte               2:58.64            3:03.62           
        Amy Verhallen, 97                          Stephanie de Roos, 98
        Simone van Kerckhoven, 97                  Kimberly de Witte, 97
            39.40  3:03.62

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:50.84                              
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), 2e zwemmer
        Cynthia van Gils, 97                       Elvira de Nood, 97
        Carmen Diessen van, 97                     Mette Wagenvoort, 97
            44.76

 DIS Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:22.00            2:36.25           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 2e zwemmer
        Marloes van der Vlies, 98                  Kim van Gemert, 98
        Eline de Haard, 96                         Lotte Dalmeijer, 96
            40.10  2:36.25


  BM De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:50.75            2:54.14           
        Daphne de Jonge, 98                        Ylva Wolterman, 98
        Anne Klijberg, 97                          Joelle Siewe, 96
            43.05  2:54.14

  BM Scheldestroom 1               Scheldestroom          2:50.82            2:58.76           
        Ilona Vrolijk, 95                          Laura Hermans, 96
        Nicole Thomaes, 98                         Laura Thomaes, 98
            44.48  2:58.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 4 x 50m rugslag                 Junioren 2 en later
21.2.10 - 10:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:21.05            2:19.41           
        Levy Kort, 96                              Tom van Elsen, 97
        Wouter Stap, 97                            Pedro Mol, 96
            34.85  2:19.41

  2. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:35.20            2:34.26           
        Kalle van Gemert, 98                       Alex Breel, 97
        Jonathan Davidse, 97                       Kevin van Haaren, 96
            38.86  2:34.26

  3. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:28.49            2:39.07           
        Casper Zwier, 97                           David Smeele, 96
        Nicky Joosse, 96                           Nander Meerman, 98
            36.91  2:39.07

  4. De Schelde 1                  De Schelde             2:46.53            2:47.28           
        Jasper van Riet, 96                        Koen Legters, 96
        Thom Allonsius, 97                         Dimitri Geers, 97
            38.22  2:47.28

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         3:01.58                              
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), 4e zwemmer
        Arco Nahon, 97                             Dion Priester, 96
        Jeroen Reijnhout, 96                       Jeffrey Cats, 98
            46.21


  BM Scheldestroom 1               Scheldestroom          2:58.40            2:44.54           
        Carlo Fieret, 97                           Ruben de Kraker, 98
        Rik Vanhijfte, 96                          Thijs de Vries, 95
            40.86  2:44.54




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 4 x 100m rugslag                       Senioren Open
21.2.10 - 10:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:31.37            4:40.31           
        Merel van der Ent, 93                      Manon Minneboo, 93
        Jaimy Kort, 92                             Judith Stap, 93
          1:06.96  4:40.31

  2. De Honte 1                    De Honte               5:08.72            5:09.89           
        Evi Erpelinck, 89                          Iris Erpelinck, 93
        Joline Verhallen, 94                       Merel van Drongelen, 95
          1:17.95  5:09.89

  3. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:52.63            5:16.41           
        Romy Hoogendijk, 96                        Tamara Nordin, 87
        Anneloek Schrijvershof, 86                 Monique de Haard, 92
          1:16.07  5:16.41

  4. De Bevelanders 1              De Bevelanders         5:13.42            5:17.32           
        Miriam van Noorden, 91                     Ilse van Noorden, 94
        Rieke Vermue, 95                           Annelotte van Dieren, 93
          1:12.23  5:17.32

  5. Scheldestroom 1               Scheldestroom          5:09.72            5:18.20           
        Nicky Vanhijfte, 92                        Rody Vanhijfte, 94
        Rani Rootsaert, 95                         Marlinda Eggermont, 85
          1:20.83  5:18.20

  6. Scheldestroom 2               Scheldestroom          5:34.14            5:52.66           
        Evelyn Verplanke, 81                       Ilona Vrolijk, 95
        Pauline Rootsaert, 92                      Lotte Boone, 93
          1:23.43  5:52.66

  7. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          5:54.10            5:55.70           
        Esther Poot, 94                            Manon van der Heijden, 95
        Daphne de Koster, 93                       Nicole Cappon, 92
          1:20.64  5:55.70

  8. De Schelde 1                  De Schelde             5:44.91            6:01.86           
        Anouk Molewijk, 95                         Charissa Loof, 96
        Yentl Geelhoedt, 95                        Bianca de Pooter, 92
          1:25.92  6:01.86

 DIS De Stormvogel 2               De Stormvogel          5:30.91            5:33.65           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 4e zwemmer
        Vivian Koopmanschap, 94                    Chelsea Schild, 95
        Danique van Peenen, 92                     Britt Wolterman, 95
          1:23.43  5:33.65




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 4 x 100m rugslag                       Senioren Open
21.2.10 - 10:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:06.89            4:22.87           
        Bob Dalmeijer, 94                          Steven Uijl, 93
        Niek de Ridder, 88                         Joeri van Wallenburg, 90
          1:05.68  4:22.87

  2. De Schelde 1                  De Schelde             4:20.40            4:25.40           
        Bas van Houwelingen, 92                    Cas van Vorstenbos, 94
        Erwin van Boven, 85                        Christian de Die, 95
          1:01.78  4:25.40

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:21.52            4:32.04           
        Jan Brink, 62                              Jasper Rouwendal, 90
        Stefan Roovers, 91                         Yannick Mol, 93
          1:11.39  4:32.04

  4. Scheldestroom 1               Scheldestroom          4:42.46            4:57.86           
        Robin Hermans, 94                          Martijn Eggermont, 82
        Vincent Keijmel, 91                        Davy Hermans, 91
          1:10.40  4:57.86

  5. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:53.81            4:58.77           
        Robin Nahon, 94                            Angelo Priester, 92
        Remy van de Guchte, 83                     Hajo Kok, 92
          1:15.58  4:58.77

  6. Scheldestroom 2               Scheldestroom          5:27.23            5:14.52           
        Thijs de Vries, 95                         Ruben de Koster, 86
        Dennis Eggermont, 75                       Ivan Dellaert, 94
          1:24.51  5:14.52

  7. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          6:01.28            5:51.43           
        Kevin Dane, 88                             Bas Wullems, 94
        Kevin den Braber, 93                       Roy Zeilstra, 93
          1:27.45  5:51.43

  8. Z&PC de Ganze 2               Z&PC de Ganze               NT            6:59.39           
        Sander de Hamer, 97                        Ronnie Otte, 97
        Kai Goudswaard, 95                         Daan de Win, 95
          1:30.60  6:59.39

 DIS De Honte 1                    De Honte               5:20.04            5:34.74           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 3e zwemmer
        Jorg Verhallen, 91                         Jan Kindt, 95
        Wouter van Kerckhoven, 95                  Tom Erpelinck, 91
          1:14.17  5:34.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Meisjes, 4 x 50m vlinderslag               Junioren 3 en later
21.2.10 - 10:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:16.27            2:17.62           
        Hinke Oosterhoff, 98                       Eline de Haard, 96
        Lotte Dalmeijer, 96                        Romy Hoogendijk, 96
            35.27  2:17.62

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:31.54            2:41.62           
        Merel Kuijs, 97                            Sarinah Leenheer, 97
        Rowena de Kok, 96                          Eva de Weert, 96
            39.92  2:41.62

  3. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          2:47.05            2:42.29           
        Eva Oyevaar, 96                            Jelitta van Esseveld, 98
        Vera Poot, 97                              Britt van Vossen, 96
            32.39  2:42.29

  4. De Honte 1                    De Honte               3:10.92            3:08.39           
        Amy Verhallen, 97                          Laura Tieleman, 98
        Simone van Kerckhoven, 97                  Kimberly de Witte, 97
            40.70  3:08.39

 DIS De Schelde 1                  De Schelde             2:48.24            2:44.97           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 2e zwemmer
        Tessa Eijkman, 97                          Romy de Bruijne, 96
        Elise de Kwaadsteniet, 98                  Felicia Groenewold, 98
            35.24  2:44.97

 DIS Scheldestroom 1               Scheldestroom          3:05.00            2:54.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 2e zwemmer
        Laura Hermans, 96                          Nicole Thomaes, 98
        Laura Thomaes, 98                          Rody Vanhijfte, 94
            37.97  2:54.88

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         3:07.61            3:00.00           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., 4e zwemmer
        Mette Wagenvoort, 97                       Cynthia van Gils, 97
        Carmen Diessen van, 97                     Elvira de Nood, 97
            37.60  3:00.00


  BM De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:53.69            2:58.11           
        Ylva Wolterman, 98                         Joelle Siewe, 96
        Anne Klijberg, 97                          Daphne de Jonge, 98
            48.51  2:58.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 4 x 50m vlinderslag               Junioren 2 en later
21.2.10 - 10:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:14.73            2:12.12           
        Pedro Mol, 96                              Wouter Stap, 97
        Levy Kort, 96                              Tom van Elsen, 97
            32.06  2:12.12

  2. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:18.63            2:26.78           
        David Smeele, 96                           Nicky Joosse, 96
        Casper Zwier, 97                           Nander Meerman, 98
            43.18  2:26.78

  3. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:41.07            2:37.73           
        Jonathan Davidse, 97                       Alex Breel, 97
        Kalle van Gemert, 98                       Kevin van Haaren, 96
            34.92  2:37.73

  4. De Schelde 1                  De Schelde             2:43.87            2:46.45           
        Jasper van Riet, 96                        Thom Allonsius, 97
        Nick Soetmulder, 98                        Dimitri Geers, 97
            37.21  2:46.45

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:58.11                              
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren), 2e zwemmer
        Jeroen Reijnhout, 96                       Arco Nahon, 97
        Dion Priester, 96                          Jeffrey Cats, 98
            41.00


  BM Scheldestroom 1               Scheldestroom          2:59.88            2:41.64           
        Ruben de Kraker, 98                        Joris Boekhorst, 91
        Carlo Fieret, 97                           Rik Vanhijfte, 96
            44.74  2:41.64




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Dames, 4 x 100m schoolslag                      Senioren Open
21.2.10 - 10:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          5:07.46            5:15.86           
        Savannah Leenheer, 96                      Judith Stap, 93
        Manon Minneboo, 93                         Merel van der Ent, 93
            38.51  1:20.48  5:15.86

  2. De Honte 1                    De Honte               5:45.11            5:45.39           
        Merel van Drongelen, 95                    Emke Erpelinck, 90
        Evi Erpelinck, 89                          Iris Erpelinck, 93
            42.51  1:29.54  5:45.39

  3. Scheldestroom 1               Scheldestroom          5:33.07            5:45.77           
        Rody Vanhijfte, 94                         Ryan Verplanke, 77
        Marlinda Eggermont, 85                     Nicky Vanhijfte, 92
            41.31  1:28.99  5:45.77

  4. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       5:33.69            5:50.67           
        Anneloek Schrijvershof, 86                 Romy Hoogendijk, 96
        Tamara Nordin, 87                          Monique de Haard, 92
            40.10  1:26.32  5:50.67

  5. De Bevelanders 1              De Bevelanders         5:52.58            6:03.00           
        Manon Kloosterman, 97                      Eline Vermue, 92
        Annelotte van Dieren, 93                   Ilse van Noorden, 94
            38.36  1:23.86  6:03.00

  6. De Schelde 1                  De Schelde             5:55.60            6:08.60           
        Eline van der Werf, 94                     Bianca de Pooter, 92
        Anouk Molewijk, 95                         Dymphie Huijssen, 95
          6:08.60

  7. De Stormvogel 2               De Stormvogel          6:17.30            6:25.48           
        Jaimy Kort, 92                             Vivian Koopmanschap, 94
        Britt Wolterman, 95                        Danique van Peenen, 92
            39.70  1:23.70  6:25.48

  8. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          6:21.94            6:31.89           
        Eva Oyevaar, 96                            Esther Poot, 94
        Manon van der Heijden, 95                  Daphne de Koster, 93
            43.10  1:32.45  6:31.89

  9. Scheldestroom 2               Scheldestroom          6:11.05            6:33.61           
        Pauline Rootsaert, 92                      Ilona Vrolijk, 95
        Kirsten de Boevere, 93                     Lotte Boone, 93
            45.67  1:40.58  6:33.61




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Heren, 4 x 100m schoolslag                      Senioren Open
21.2.10 - 10:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             4:37.51            4:42.68           
        Erwin van Boven, 85                        Bas van Houwelingen, 92
        Cees van Houwelingen, 63                   Kevin Hondsmerk, 88
            35.38  1:16.62  4:42.68

  2. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:33.98            4:50.76           
        Simon Edenburg, 93                         Joeri van Wallenburg, 90
        Charles Potin, 83                          Sonny Corré, 93
            32.02  1:08.16  4:50.76

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:59.09            5:13.64           
        Jasper Rouwendal, 90                       Yannick Mol, 93
        Jan Brink, 62                              Jeroen Dellebeke, 81
            34.54  1:15.70  5:13.64

  4. Scheldestroom 1               Scheldestroom          5:15.24            5:23.39           
        Sander Boidin, 92                          Joris Boekhorst, 91
        Robin Dellaert, 88                         Robin Hermans, 94
            36.45  1:17.73  5:23.39

  5. De Bevelanders 1              De Bevelanders         5:39.55            5:51.02           
        Siegert van Dieren, 95                     Remy van de Guchte, 83
        Dennis Boonman, 89                         Robin Nahon, 94
            42.86  1:33.39  5:51.02

  6. Scheldestroom 3               Scheldestroom          6:36.54            5:53.13           
        Thijs de Vries, 95                         Ivan Dellaert, 94
        Rik Vanhijfte, 96                          Davy Hermans, 91
            45.00  1:37.07  5:53.13

  7. De Honte 1                    De Honte               5:54.30            5:54.36           
        Roel van Drongelen, 91                     Wouter van Kerckhoven, 95
        Jan Kindt, 95                              Tom Erpelinck, 91
            41.30  1:28.89  5:54.36

  8. Scheldestroom 2               Scheldestroom          5:51.76            5:55.16           
        Laurens Westerweele, 94                    Ruben de Koster, 86
        Peter Boekhorst, 63                        Dennis Eggermont, 75
            39.36  1:26.76  5:55.16

  9. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          6:16.66            6:26.79           
        Bas Wullems, 94                            Roy Zeilstra, 93
        Lukas de Hamer, 94                         Kevin den Braber, 93
            44.09  1:32.37  6:26.79

 10. Z&PC de Ganze 2               Z&PC de Ganze          7:44.54            7:46.73           
        Kai Goudswaard, 95                         Daan de Win, 95
        Ronnie Otte, 97                            Sander de Hamer, 97
            50.73  1:46.54  7:46.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Meisjes, 4 x 100m schoolslag               Junioren 3 en later
21.2.10 - 11:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       5:49.07            6:02.76           
        Hinke Oosterhoff, 98                       Lotte Dalmeijer, 96
        Eline de Haard, 96                         Romy Hoogendijk, 96
            45.54  1:37.36  6:02.76

  2. De Schelde 1                  De Schelde             6:21.91            6:21.29           
        Romy de Bruijne, 96                        Charissa Loof, 96
        Felicia Groenewold, 98                     Elise de Kwaadsteniet, 98
            41.23  1:27.23  6:21.29

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          6:06.54            6:28.22           
        Rowena de Kok, 96                          Merel Kuijs, 97
        Sarinah Leenheer, 97                       Daphne de Jonge, 98
            44.30  1:32.66  6:28.22

  4. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          7:24.01            6:55.99           
        Britt van Vossen, 96                       Jaimy de Vrieze, 98
        Demi van den Broek, 98                     Jelitta van Esseveld, 98
            46.07  1:39.55  6:55.99

  5. De Honte 1                    De Honte               7:07.19            7:06.20           
        Simone van Kerckhoven, 97                  Laura Tieleman, 98
        Amy Verhallen, 97                          Stephanie de Roos, 98
            46.57  1:40.60  7:06.20

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         7:28.33            7:21.45           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., 2e zwemmer
        Carmen Diessen van, 97                     Cynthia van Gils, 97
        Elvira de Nood, 97                         Mette Wagenvoort, 97
            54.29  1:54.45  7:21.45


  BM Scheldestroom 1               Scheldestroom          6:21.49            6:43.54           
        Laura Thomaes, 98                          Rani Rootsaert, 95
        Nicole Thomaes, 98                         Laura Hermans, 96
            53.23  1:54.58  6:43.54




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Jongens, 4 x 100m schoolslag               Junioren 2 en later
21.2.10 - 11:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          5:43.91            5:45.95           
        Kevin van Haaren, 96                       Wouter Stap, 97
        Pedro Mol, 96                              Levy Kort, 96
            41.32  1:26.32  5:45.95

  2. De Stormvogel 2               De Stormvogel          6:14.87            6:15.36           
        Alex Breel, 97                             Kalle van Gemert, 98
        Tom van Elsen, 97                          Jonathan Davidse, 97
            46.26  1:37.13  6:15.36

  3. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       5:49.85            6:19.04           
        Nicky Joosse, 96                           Nander Meerman, 98
        Casper Zwier, 97                           David Smeele, 96
            43.28  1:32.28  6:19.04

  4. De Schelde 1                  De Schelde             6:20.28            6:21.51           
        Thom Allonsius, 97                         Jasper van Riet, 96
        Koen Legters, 96                           Nick Soetmulder, 98
            41.45  1:27.23  6:21.51

  5. De Bevelanders 1              De Bevelanders         7:09.01            7:28.92           
        Jeffrey Cats, 98                           Arco Nahon, 97
        Dion Priester, 96                          Jeroen Reijnhout, 96
          7:28.92


  BM Scheldestroom 1               Scheldestroom          7:08.56            6:17.95           
        Carlo Fieret, 97                           Vincent Keijmel, 91
        Rik Vanhijfte, 96                          Ruben de Kraker, 98
            47.92  1:41.26  6:17.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 10 x 50m vrije slag                      Senioren Open
21.2.10 - 11:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          5:00.32            5:02.30           
        Manon Minneboo, 93                         Britt Wolterman, 95
        Savannah Leenheer, 96                      Vivian Koopmanschap, 94
        Judith Stap, 93                            Chelsea Schild, 95
        Merel van der Ent, 93                      Danique van Peenen, 92
        Jaimy Kort, 92                             Vivienne van Vliet, 94
            26.83    56.92  1:25.26  1:52.04  2:21.77  2:54.36  3:27.48  3:58.89  4:31.42
          5:02.30

  2. De Honte 1                    De Honte               5:21.63            5:28.26           
        Evi Erpelinck, 89                          Laura Reijm, 95
        Enia Heyne, 92                             Natasja de Roos, 70
        Simone van Kerckhoven, 97                  Amy Verhallen, 97
        Emke Erpelinck, 90                         Joline Verhallen, 94
        Merel van Drongelen, 95                    Iris Erpelinck, 93
            30.42  5:28.26

  3. Scheldestroom 1               Scheldestroom          5:38.21            5:28.36           
        Nicky Vanhijfte, 92                        Evelyn Verplanke, 81
        Pauline Rootsaert, 92                      Rani Rootsaert, 95
        Kirsten de Boevere, 93                     Rody Vanhijfte, 94
        Laura Hermans, 96                          Ryan Verplanke, 77
        Ilona Vrolijk, 95                          Marlinda Eggermont, 85
            32.64  5:28.36

  4. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       5:04.01            5:30.22           
        Kim van Gemert, 98                         Romy Hoogendijk, 96
        Hinke Oosterhoff, 98                       Tamara Nordin, 87
        Marloes van der Vlies, 98                  Anneloek Schrijvershof, 86
        Lotte Dalmeijer, 96                        Renske Scholte, 94
        Eline de Haard, 96                         Monique de Haard, 92
            41.71  5:30.22

  5. De Schelde 1                  De Schelde             5:38.69            5:36.00           
        Charissa Loof, 96                          Dymphie Huijssen, 95
        Anouk Molewijk, 95                         Elise de Kwaadsteniet, 98
        Tessa Eijkman, 97                          Yentl Geelhoedt, 95
        Bianca de Pooter, 92                       Romy de Bruijne, 96
        Eline van der Werf, 94                     Maaike Pladdet, 97
            34.54  1:06.80  5:36.00

  6. De Bevelanders 1              De Bevelanders         5:40.99            5:45.65           
        Mette Wagenvoort, 97                       Annelotte van Dieren, 93
        Rieke Vermue, 95                           Elvira de Nood, 97
        Cynthia van Gils, 97                       Ilse van Noorden, 94
        Eline Vermue, 92                           Manon Kloosterman, 97
        Carmen Diessen van, 97                     Miriam van Noorden, 91
            32.58  1:04.06  5:45.65

  7. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          5:57.37            6:02.42           
        Esther Poot, 94                            Britt van Vossen, 96
        Nicole Cappon, 92                          Demi van den Broek, 98
        Manon van der Heijden, 95                  Vera Poot, 97
        Jaimy de Vrieze, 98                        Jelitta van Esseveld, 98
        Eva Oyevaar, 96                            Daphne de Koster, 93
            32.64  1:09.04  6:02.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 10 x 50m vrije slag                      Senioren Open
21.2.10 - 11:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:20.59            4:22.29           
        Casper Zwier, 97                           René van Wallenburg, 92
        Ryan Woei, 86                              Niek de Ridder, 88
        Sonny Corré, 93                            Charles Potin, 83
        Steven Uijl, 93                            Bob Dalmeijer, 94
        Simon Edenburg, 93                         Joeri van Wallenburg, 90
            30.16  4:22.29

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:39.69            4:44.66           
        Jasper Rouwendal, 90                       Jonathan Davidse, 97
        Yannick Mol, 93                            Tom van Elsen, 97
        Ron van Vliet, 61                          Levy Kort, 96
        Wouter Stap, 97                            Jeroen Dellebeke, 81
        Pedro Mol, 96                              Jan Brink, 62
            27.29  4:44.66

  3. De Schelde 1                  De Schelde             4:56.23            4:52.00           
        Niels Suy, 93                              Cas van Vorstenbos, 94
        Cees van Houwelingen, 63                   Bas van Houwelingen, 92
        Christian de Die, 95                       Nick Soetmulder, 98
        Kevin Hondsmerk, 88                        Dimitri Geers, 97
        Erwin van Boven, 85                        Koen Legters, 96
            27.86  4:52.00

  4. Scheldestroom 1               Scheldestroom          4:57.68            4:52.07           
        Martijn Eggermont, 82                      Robin Hermans, 94
        Robin Dellaert, 88                         Sander Boidin, 92
        Joris Boekhorst, 91                        Laurens Westerweele, 94
        Vincent Keijmel, 91                        Carlo Fieret, 97
        Davy Hermans, 91                           Peter Boekhorst, 63
          4:52.07

  5. De Bevelanders 1              De Bevelanders         5:14.92            5:13.48           
        Hajo Kok, 92                               Arco Nahon, 97
        Remy van de Guchte, 83                     Robin Nahon, 94
        Siegert van Dieren, 95                     Jeroen Reijnhout, 96
        Angelo Priester, 92                        Arco Wagenvoort, 65
        Jeffrey Cats, 98                           Dennis Boonman, 89
            26.26  5:13.48

 DIS Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze          5:42.07                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), 1e zwemmer
        Erik Vermeu, 89                            Daan de Win, 95
        Kevin Dane, 88                             Roy Zeilstra, 93
        Lukas de Hamer, 94                         Bas Wullems, 94
        Kevin den Braber, 93                       Sander de Hamer, 97
        Kai Goudswaard, 95                         Daniel Mehlbaum, 95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Ganze