2010-02-21=Boxtel-LAC3
Boxtel (NED),    21.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag, 11 - 12 jaar    Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag, 11 - 12 jaar
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, 9 - 10 jaar    Nr. 5. Dames, 2000m vrije slag, 15 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 2000m vrije slag, 15 jaar en ouder    Nr. 7. Meisjes, 1500m vrije slag, 13 - 14 jaar
Nr. 8. Jongens, 1500m vrije slag, 13 - 14 jaar    Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag, 11 - 12 jaar
Nr. 10. Jongens, 800m vrije slag, 11 - 12 jaar    Nr. 11. Meisjes, 400m vrije slag, 9 - 10 jaar
Nr. 12. Jongens, 400m vrije slag, 9 - 10 jaar    Nr. 13. Dames, 400m wisselslag, 15 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 400m wisselslag, 15 jaar en ouder    Nr. 15. Meisjes, 400m wisselslag, 13 - 14 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 200m wisselslag                   Gebjr 1998 - 1999
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              3:25.11 9900992    3:28.32           
            46.47  3:28.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 200m wisselslag                   Gebjr 1998 - 1999
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9801785    3:09.61           
            45.33  3:09.61
  2. Fabian van Beek               Zegenwerp                   NT 9800635    3:18.50           
            43.31  3:18.50
  3. Sander Somers                 Zegenwerp                   NT 9900951    3:45.36           
            51.95  3:45.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                   Gebjr 2000 - 2001
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp                   NT 0000614    3:23.31           
            46.25  3:23.31
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp                   NT 0100146    3:50.51           
          3:50.51
 DIS Dionne Paridaans              Zegenwerp                   NT 0002382    4:33.41 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:00.91  4:33.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 2000m vrije slag                      1995 en eerder
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roos van Esch                 TRB-RES               25:31.92 8200468   26:37.09           
            35.79  1:13.85  2:32.06  5:09.35 10:28.54 13:09.14 19:53.16 26:37.09
  2. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn  26:52.02 9301064   28:10.86           
            35.92  1:14.73  2:34.54  5:19.20 10:58.48 13:53.13 21:06.60 28:10.86
  3. Marloes Ruis                  Arethusa                    NT 9503220   28:20.39           
            36.10  1:14.64  2:34.82  5:19.32 11:05.67 13:58.82 21:10.82 28:20.39
  4. Carlijn Martens               Arethusa                    NT 9102032   29:14.45           
            40.99  1:25.30  2:55.51  5:52.98 11:47.90 14:44.29 22:06.96 29:14.45
  5. Melissa van der Schoot        Zegenwerp                   NT 9203120   29:58.86           
            40.11  1:22.93  2:51.34  5:49.22 11:51.39 14:51.64 22:26.93 29:58.86
  6. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp             29:14.72 9302278   30:01.92           
            38.84  1:21.72  2:49.59  5:49.00 11:54.08 14:58.61 22:42.63 30:01.92
  7. Lindsay Hendriks              Arethusa                    NT 9503854   30:10.18           
            37.03  1:15.99  2:38.51  5:27.13 11:08.60 14:28.49 22:20.87 30:10.18
  8. Emma Verhoeven                Zegenwerp                   NT 9303326   30:16.05           
            38.97  1:21.94  2:50.98  5:52.44 12:04.55 15:12.54 22:53.45 30:16.05
  9. Zoë van de Heijden            Zwemvereniging Hoorn        NT 9307674   35:27.24           
            44.63  1:33.34  3:14.47  6:40.08 13:33.78 17:56.81 26:41.07 35:27.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 2000m vrije slag                      1995 en eerder
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander Hulleman            De Zijl LGB           23:34.19 8300989   23:22.82           
            30.48  1:03.60  2:12.29  4:31.13  9:10.29 11:30.57 17:26.36 23:22.82
  2. Casper van der Haagen         Zwemvereniging Hoorn  24:46.80 9202521   24:21.34           
            33.44  1:10.96  2:26.34  4:55.18  9:49.49 12:14.81 18:18.36 24:21.34
  3. Bruun Beenker                 Zwemvereniging Hoorn  25:04.52 9100083   26:20.22           
            32.56  1:09.39  2:25.62  5:02.80 10:21.73 13:01.94 19:41.28 26:20.22
  4. Rick Nobels                   Zwemvereniging Hoorn        NT 9505569   31:35.61           
            39.51  1:25.19  2:59.42  6:08.59 12:33.03 15:43.41 23:46.75 31:35.61
 DIS Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo           22:22.99 9100859                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
            30.37  1:04.29  2:13.82  4:35.47  9:19.76 12:10.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 1500m vrije slag                  Gebjr 1996 - 1997
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV   20:37.60 9601816   19:42.48           
            34.02  1:11.48  2:28.29  5:05.18 10:24.06 13:03.87 19:42.48
  2. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV         NT 9702736   21:24.34           
            36.16  1:16.13  2:39.54  5:29.81 11:17.10 14:11.67 21:24.34
  3. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                   NT 9605190   21:45.87           
            37.08  1:19.57  2:46.18  5:39.62 11:29.26 14:24.59 21:45.87
  4. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9702564   22:08.04           
            38.51  1:21.33  2:49.00  5:44.50 11:40.29 14:38.95 22:08.04
  5. Manon van Lith                Zegenwerp                   NT 9605544   23:28.02           
            39.23  1:23.20  2:54.51  6:02.67 12:25.11 15:39.64 23:28.02
  6. Manouschka van Beek           Zegenwerp             25:58.50 9603628   23:28.76           
            38.02  1:21.29  2:53.26  6:01.82 12:25.48 15:39.57 23:28.76
  7. Iris Kok                      Zwemvereniging Hoorn        NT 9705466   25:38.45           
            43.69  1:33.42  3:17.31  6:41.91 13:30.02 16:57.73 25:38.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 1500m vrije slag                  Gebjr 1996 - 1997
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV   19:14.06 9600691   18:56.92           
            34.69  1:12.27  2:27.40  5:00.24 10:04.00 12:36.28 18:56.92
  2. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV         NT 9600427   19:06.56           
            34.88  1:12.87  2:30.22  5:04.41 10:12.24 12:45.45 19:06.56
  3. Richie van Empel              Zegenwerp             23:00.00 9603631   20:38.42           
            36.23  1:15.45  2:36.67  5:24.36 11:03.26 13:49.70 20:38.42
  4. Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn        NT 9603695   20:42.88           
            35.05  1:15.01  2:35.55  5:20.14 10:55.14 13:45.88 20:42.88
  5. Floris van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV   24:35.00 9700489   21:39.38           
            36.61  1:17.42  2:41.88  5:34.85 11:27.45 14:22.65 21:39.38
  6. Bobby Visser                  Zegenwerp             24:32.80 9601437   23:23.92           
            36.42  1:19.45  2:49.64  5:55.92 12:18.04 15:30.86 23:23.92
AFGE Jasper Smits                  Zwemvereniging Hoorn        NT 9605141                      

  BM Jan Minkels                   Zegenwerp             27:24.82 5600213   29:20.83           
          1:03.58  2:09.33  4:01.94  7:54.16 15:41.91 19:36.38 29:20.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 800m vrije slag                   Gebjr 1998 - 1999
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Gerrits                 Zegenwerp             16:01.32 9900992   14:16.67           
            44.39  1:36.36  3:26.73  7:05.32 14:16.67
  2. Nienke Oudijk                 Zegenwerp                   NT 9804998   18:11.14           
            50.30  1:53.25  4:11.48  8:57.53 18:11.14
AFGE Tamara Brouwers               Eiffel Swimmers PSV   12:11.61 9802494                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 800m vrije slag                   Gebjr 1998 - 1999
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9800919   12:30.73           
            39.86  1:26.40  3:01.25  6:08.10 12:30.73
  2. Sander Somers                 Zegenwerp                   NT 9900951   15:51.17           
            53.48  1:51.45  3:52.24  7:54.37 15:51.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 400m vrije slag                   Gebjr 2000 - 2001
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp                   NT 0000614    6:40.40           
            40.99  1:31.59  3:14.87  6:40.40
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp                   NT 0100146    8:04.32           
            47.16  1:49.92  3:54.07  8:04.32
  3. Dionne Paridaans              Zegenwerp                   NT 0002382    9:13.42           
            59.00  2:09.02  4:35.60  7:00.23  9:13.42

  BM Desiree Peltenburg            Zegenwerp              6:14.59 9403304    6:02.71           
            38.44  1:21.80  2:52.40  6:02.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 400m vrije slag                   Gebjr 2000 - 2001
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                   NT 0100541    6:45.91           
            43.15  1:33.34  3:18.25  6:45.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 400m wisselslag                       1995 en eerder
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Smulders                  TRB-RES                5:50.79 9501248    5:43.08           
            33.11  1:14.29  5:43.08
  2. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                   NT 9403308    6:19.47           
            37.29  1:24.80  6:19.47
  3. Tessa Visser                  Zegenwerp                   NT 9306452    7:14.48           
            42.48  1:37.58  7:14.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 400m wisselslag                       1995 en eerder
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo            4:47.86 9100859                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 400m wisselslag                   Gebjr 1996 - 1997
21-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    5:53.30 9601624    5:33.01           
            35.89  1:17.94  5:33.01
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV         NT 9700490    5:44.02           
            37.36  1:20.60  5:44.02
  3. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV         NT 9600234    5:46.98           
            37.63  1:23.44  5:46.98
  4. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV         NT 9702562    5:56.70           
            39.09  1:27.50  5:56.70
  5. Amy van Lier                  De Vennen                   NT 9603022    5:56.92           
            35.74  1:20.40  5:56.92
  6. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9702564    6:22.57           
            42.10  1:35.64  6:22.57
  7. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV         NT 9700910    6:26.38           
          6:26.38



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp