Limietwedstrijd De Biesboschzwemmers deel 3
Gorinchem (NED),    13.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 1500m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 1500m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 2000m vrije slag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 2000m vrije slag, Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 23. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 24. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 1500m vrije slag                       Senioren Open
13.2.10                          serie 1, tijdens programma 3                           Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust den Hommel   18:55.00 9200810   17:33.82           
          1:04.95  2:15.02  4:35.26  9:17.57 17:33.82
  2. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen           22:28.98 9307220   21:27.46           
          1:18.62  2:44.44  5:38.30 11:23.46 21:27.46
  3. Renee Deddens                 ZPB H&L Productions         NT 9503614   21:51.04           
          1:19.39  2:45.39  5:40.04 11:31.76 21:51.04
  4. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran  22:16.83 9602496   21:51.26           
          1:17.29  2:43.33  5:38.57 11:28.73 21:51.26
  5. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702250   22:04.48           
          1:22.64  2:49.80  5:48.26 11:42.92 22:04.48
  6. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702218   22:08.74           
          1:20.65  2:50.13  5:48.92 11:44.16 22:08.74
  7. Davina Branderhorst           Z.V. Den Doorn              NT 9601046   22:24.16           
          1:20.32  2:49.26  5:50.76 11:53.48 22:24.16
  8. Roxanne van Bavel             ZPB H&L Productions   22:43.66 9400878   22:34.23           
          1:22.13  2:51.57  5:51.92 11:57.51 22:34.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 1500m vrije slag                       Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Buddenberg            De Zeehond'73         18:26.23 9502289   17:19.53           
          1:02.32  2:10.24  4:28.47  9:07.45 17:19.53
  2. Tom Lommers                   WZV                   17:48.31 9001847   17:28.58           
          1:01.09  2:09.36  4:26.32  9:10.67 17:28.58
  3. Kevin Janssen                 Zeester Meerval       18:06.37 9204109   18:10.20           
          1:05.95  2:17.01  4:42.97  9:36.46 18:10.20
  4. Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel   20:02.01 9206673   20:03.70           
          1:12.70  2:32.39  5:14.10 10:03.47 20:03.70
  5. Bram van de Water             Z.V. Den Doorn              NT 9501629   20:38.02           
          1:11.70  2:33.45  5:19.23 10:53.88 20:38.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 2000m vrije slag                       Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Wigleven                Poseidon'56           25:15.00 9500058   25:21.50           
          1:10.98  2:24.71  4:53.59  9:57.86 18:59.06 25:21.50
  2. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran        NT 9002960   29:31.92           
          1:18.55  2:45.64  5:44.20 11:42.38 22:12.72 29:31.92
  3. Kim van Vliet                 WZV                   31:26.57 8704384   32:21.95           
          1:22.23  2:55.60  6:06.95 12:32.42 24:04.04 32:21.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 2000m vrije slag                       Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran  25:13.71 9301809   24:01.28           
          1:06.56  2:17.76  4:40.81  9:28.61 17:57.97 24:01.28
  2. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran  23:32.60 9104211   25:55.02           
          1:04.86  2:14.82  4:37.20  9:31.82 19:01.60 25:55.02
  3. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran  29:00.81 9305227   26:08.07           
          1:11.20  2:29.23  5:05.16 10:19.26 19:35.02 26:08.07
  4. Rudy Chambon                  WZV                   27:55.00 9306775   28:09.33           
          1:12.51  2:33.06  5:17.55 10:56.74 20:56.49 28:09.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:16.77 9900480    1:16.42           
            35.07  1:16.42
  2. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers        NT 9900160    1:21.89           
            39.90  1:21.89
  3. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers   1:24.99 9900166    1:22.53           
            39.49  1:22.53
  4. Carmen Damen                  De Biesboschzwemmers   1:34.49 0000010    1:30.28           
            40.83  1:30.28
  5. Maartje Tak                   Hieronymus             1:38.44 0003018    1:30.33           
            43.53  1:30.33
AFGE Annegida Koek                 De Biesboschzwemmers   1:38.04 9900164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:27.33 9900083    1:27.41           
            40.98  1:27.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        2:51.29 9403552    2:43.29           
            38.67  1:20.18  2:43.29
  2. Nina Tourton                  ZPB H&L Productions    3:00.25 9603612    2:47.26           
            38.93  1:20.29  2:47.26
  3. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval        2:51.70 9501552    2:54.65           
            40.89  1:24.54  2:54.65
 DIS Daisy Koning                  De Zeeschuimers        2:36.35 9500314    2:33.62           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            34.95  1:12.07  2:33.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Duinhouwer               Z.V. Den Doorn         2:36.52 9107161    2:34.11           
            37.06  2:34.11
  2. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers   2:42.58 9206863    2:44.75           
            37.21  1:20.11  2:44.75
  3. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   3:01.76 9702135    2:56.66           
            39.59  1:25.00  2:56.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aranka Wichers                d'ELFT                   35.40 9306378      33.69           
  2. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     35.38 9107812      35.53           
  3. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              35.48 9504592      35.71           
  4. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen              37.28 9505430      36.23           
  5. Eline van Krimpen             WIDEX GZC DONK           37.45 9704226      36.41           
  6. Ida van de Water              Z.V. Den Doorn           37.47 9702472      37.31           
  7. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel      42.42 9703458      39.05           
  8. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              38.51 9601814      39.14           
  9. Patty Kras                    De Zeeschuimers          40.36 9503112      39.36           
 10. Kyra de Lange                 WIDEX GZC DONK           40.77 9502210      39.80           
 11. Hester van de Elzen           Zeester Meerval          41.77 9501554      40.02           
 12. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers          43.16 9803374      40.48           
 13. Anne van Casteren             Zeester Meerval          41.02 9601288      40.86           
 14. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     41.28 9800722      41.30           
 15. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     41.50 9801232      42.70           
 16. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers     44.31 9700324      43.86           
 17. Jorien van der Linden         Bijtelskil               47.07 9700876      45.00           
AFGE Mirre Thomas                  Zwemlust den Hommel      32.29 9506002                      
AFGE Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     34.90 9200110                      
AFGE Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers          39.71 9701102                      
AFGE Sanne van der Stelt           Z.V. Den Doorn           35.25 9303562                      
AFGE Caitlin Smith                 De Zeeschuimers          41.84 9701100                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Kras                  De Zeeschuimers          33.30 9103407      31.30           
  2. Sven Alderlieste              SBC2000                  34.19 9501329      33.35           
  3. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     37.54 9600145      35.63           
  4. Jordie Buis                   De Zeeschuimers          40.77 9502901      37.82           
  5. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     37.96 9600563      38.02           
  6. Perry van Zanten              Bijtelskil               38.45 9003403      38.08           
  7. Antwan Duyzer                 Z.V. Den Doorn           41.41 9401329      38.56           
  8. Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers          40.00 9505545      39.03           
  9. Ruben Kant                    Z.V. Den Doorn           42.20 9702669      41.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlien Veldscholte           ZPB H&L Productions    1:20.91 9305880    1:18.85           
            37.38  1:18.85
  2. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:22.35 6700528    1:22.97           
            39.73  1:22.97
  3. Nicole van der Kooy           SBC2000                1:23.45 8702310    1:24.73           
            39.97  1:24.73
  4. Yldau de Lange                WIDEX GZC DONK         1:25.00 9303608    1:25.76           
            40.98  1:25.76
  5. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:25.27 9601554    1:28.99           
            41.30  1:28.99
  6. Kathy Groot                   SBC2000                1:26.07 9700444    1:30.82           
            42.68  1:30.82
  7. Vera van der Stelt            Z.V. Den Doorn         1:33.17 9702476    1:32.79           
            43.45  1:32.79
  8. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers   1:35.33 9301378    1:36.24           
            46.81  1:36.24
  9. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:43.44 9702556    1:39.20           
            47.09  1:39.20
 10. Sygrid Jongmans               Hieronymus             1:42.32 9704482    1:39.63           
            46.67  1:39.63
 11. Celine van Tintelen           De Biesboschzwemmers   1:44.28 9601876    1:40.28           
            46.93  1:40.28
 12. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:46.10 9600288    1:45.40           
            48.74  1:45.40
 DIS Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:26.77 9400340                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:32.07 9704154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silvan de Waart               WIDEX GZC DONK         1:14.47 9205345    1:15.56           
            35.24  1:15.56
  2. Colin de Wit                  Bijtelskil             1:21.80 9500363    1:22.03           
            37.90  1:22.03
  3. Andy van Akkeren              Hieronymus             1:25.76 9505381    1:23.42           
            39.46  1:23.42
  4. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   1:24.82 9400453    1:24.09           
            39.33  1:24.09
  5. Wouter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         1:26.00 7200889    1:24.74           
            39.96  1:24.74
  6. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:33.12 9502291    1:30.46           
            42.34  1:30.46
  7. Olle Sjouke                   Bijtelskil                  NT 9801371    1:50.75           
            52.02  1:50.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Antoinette van den Brink      Zwemlust den Hommel    1:21.47 9402022    1:20.20           
            36.23  1:20.20
  2. Celine van Houtum             WZV                    1:29.78 9604508    1:23.81           
            37.69  1:23.81
  3. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel    1:35.72 9703458    1:36.29           
            43.38  1:36.29
  4. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:35.10 9601288    1:38.54           
            46.00  1:38.54
AFGE Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:33.31 9701100                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.37 9102825      59.42           
            26.91    59.42
  2. Casper Marelis                IJZPC                  1:05.91 9203231    1:06.60           
            30.71  1:06.60
  3. Walter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         1:11.13 9401327    1:12.97           
            30.22  1:12.97
  4. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel    1:15.36 9503761    1:13.61           
            33.42  1:13.61
  5. Pim Scheffer                  Z.V. Den Doorn         1:15.00 9205535    1:14.89           
            31.24  1:14.89
  6. Jordi van Akkeren             Hieronymus             1:44.67 9604705    1:32.03           
            43.23  1:32.03
  7. Ronaldo Nagtzaam              Hieronymus             1:38.36 9803293    1:36.34           
            41.12  1:36.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicole van der Kooy           SBC2000                2:24.10 8702310    2:22.07           
            32.84  1:08.53  2:22.07
  2. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        2:24.22 9601554    2:26.15           
            32.73  1:10.04  2:26.15
  3. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            2:48.02 9601814    2:32.76           
            35.60  1:14.14  2:32.76
  4. Eline van Krimpen             WIDEX GZC DONK         2:35.65 9704226    2:34.20           
            34.37  1:14.25  2:34.20
  5. Nina Tourton                  ZPB H&L Productions    2:51.13 9603612    2:36.00           
            34.27  1:13.93  2:36.00
  6. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval        2:33.67 9501552    2:40.45           
            36.07  1:16.87  2:40.45
  7. Jacqueline van Rossum         Zwemlust den Hommel    2:52.18 9601400    2:41.35           
            37.62  1:17.92  2:41.35
  8. Kyra de Lange                 WIDEX GZC DONK         2:46.59 9502210    2:43.99           
            37.00  1:18.70  2:43.99
AFGE Sanne van der Stelt           Z.V. Den Doorn         2:33.24 9303562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Verhulst                Hieronymus             2:18.24 9601751    2:13.36           
            30.07  1:04.58  2:13.36
  2. Harmen van der Herik          Bijtelskil                  NT 9306807    2:31.00           
            32.51  1:10.34  2:31.00
  3. Michael Vermoen               ZPB H&L Productions    2:54.18 9604897    2:47.21           
            35.09  1:17.03  2:47.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aranka Wichers                d'ELFT                   34.86 9306378      34.65           
  2. Karlien Veldscholte           ZPB H&L Productions      36.80 9305880      36.60           
  3. Lisa van Casteren             Zeester Meerval          39.72 9403552      39.55           
  4. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              37.24 9504592      40.28           
  5. Hester van de Elzen           Zeester Meerval          41.59 9501554      41.56           
  6. Patty Kras                    De Zeeschuimers          44.67 9503112      44.44           
  7. Sygrid Jongmans               Hieronymus               45.14 9704482      45.96           
  8. Jacqueline van Rossum         Zwemlust den Hommel      46.76 9601400      46.17           
  9. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers          48.20 9803374      46.36           
AFGE Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers          45.83 9701102                      
AFGE Mirre Thomas                  Zwemlust den Hommel      39.05 9506002                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Kras                  De Zeeschuimers          30.62 9103407      31.36           
  2. Silvan de Waart               WIDEX GZC DONK           33.02 9205345      33.56           
  3. Walter van der Stelt          Z.V. Den Doorn           32.76 9401327      33.98           
  4. Antwan Duyzer                 Z.V. Den Doorn           38.35 9401329      37.43           
  5. Andy van Akkeren              Hieronymus               40.80 9505381      38.50           
  6. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel      40.18 9503761      39.34           
  7. Jordie Buis                   De Zeeschuimers          44.36 9502901      42.16           
  8. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     42.39 9600563      42.74           
  9. Jordi van Akkeren             Hieronymus               44.74 9604705      43.84           
 DIS Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers          38.61 9505545      38.43           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Ronaldo Nagtzaam              Hieronymus               44.98 9803293      46.51           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     37.09 9900480      36.48           
  2. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     49.59 9900166      47.94           
  3. Carmen Damen                  De Biesboschzwemmers     53.99 0000010      50.31           
  4. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers        NT 9900160      50.77           
  5. Maartje Tak                   Hieronymus               55.48 0003018      55.96           
AFGE Annegida Koek                 De Biesboschzwemmers        NT 9900164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     57.74 9900083    1:00.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aranka Wichers                d'ELFT                 1:00.49 9306378    1:00.26           
            29.21  1:00.26
  2. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:06.16 9601554    1:06.07 FJ 1      
            31.95  1:06.07
  3. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:05.32 9500314    1:06.07 FJ 2      
            31.78  1:06.07
  4. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:06.38 9107812    1:06.35           
            31.71  1:06.35
  5. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:07.51 9400340    1:06.70           
            32.07  1:06.70
  6. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:04.00 9504592    1:07.21           
            32.26  1:07.21
  7. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:07.15 6700528    1:07.55           
            32.37  1:07.55
  8. Ida van de Water              Z.V. Den Doorn         1:09.16 9702472    1:08.84           
            32.83  1:08.84
  9. Antoinette van den Brink      Zwemlust den Hommel    1:09.30 9402022    1:10.16           
            34.31  1:10.16
 10. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:11.20 9505430    1:10.55           
            33.32  1:10.55
 11. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:09.33 9400348    1:11.36           
            35.58  1:11.36
 12. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval        1:08.12 9501552    1:11.78           
            33.87  1:11.78
 13. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:11.95 9800722    1:12.65           
            34.66  1:12.65
 14. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:11.59 9503112    1:13.36           
            34.80  1:13.36
 15. Vera van der Stelt            Z.V. Den Doorn         1:19.13 9702476    1:16.12           
            35.77  1:16.12
 16. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel    1:21.44 9703458    1:16.59           
            37.50  1:16.59
 17. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:19.23 9601288    1:18.08           
            37.26  1:18.08
 18. Celine van Houtum             WZV                    1:21.02 9604508    1:18.71 FJ 1      
            38.45  1:18.71
 19. Celine van Tintelen           De Biesboschzwemmers   1:19.39 9601876    1:18.71 FJ 2      
            36.91  1:18.71
 20. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:20.81 9702556    1:19.48 FJ 1      
            38.32  1:19.48
 21. Sygrid Jongmans               Hieronymus             1:21.04 9704482    1:19.48 FJ 2      
            38.38  1:19.48
 22. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers   1:21.11 9801232    1:21.42           
            38.54  1:21.42
 23. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers   1:21.79 9301378    1:25.15           
            39.90  1:25.15
 24. Jorien van der Linden         Bijtelskil                  NT 9700876    1:25.89           
            39.78  1:25.89
 25. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers   1:28.06 9700324    1:29.36           
            42.76  1:29.36
 26. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:29.52 9600288    1:32.92           
            42.99  1:32.92
AFGE Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:13.00 9701100                      
AFGE Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers   1:09.25 9200110                      
AFGE Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        1:15.00 9701102                      
AFGE Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:26.86 9704154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     52.20 9102825      54.08           
            26.23    54.08
  2. Richard Kras                  De Zeeschuimers          53.30 9103407      54.21           
            25.74    54.21
  3. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     57.07 8803627      58.10           
            27.37    58.10
  4. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     58.54 9206863    1:00.54           
            27.89  1:00.54
  5. Pim Scheffer                  Z.V. Den Doorn         1:03.67 9205535    1:00.90           
            28.81  1:00.90
  6. Casper Marelis                IJZPC                    58.34 9203231    1:01.24           
            29.04  1:01.24
  7. Ramon Verhulst                Hieronymus             1:00.75 9601751    1:01.44           
            29.20  1:01.44
  8. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   1:03.82 9400453    1:02.88           
            30.81  1:02.88
  9. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel    1:03.50 9503761    1:03.28           
            30.47  1:03.28
 10. Andy van Akkeren              Hieronymus             1:06.96 9505381    1:05.53           
            31.46  1:05.53
 11. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen            1:06.14 9502291    1:05.90           
            31.88  1:05.90
 12. Harmen van der Herik          Bijtelskil             1:06.57 9306807    1:05.97           
            30.89  1:05.97
 13. Wouter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         1:06.00 7200889    1:06.21           
            31.42  1:06.21
 14. Jordie Buis                   De Zeeschuimers        1:06.63 9502901    1:06.53           
            30.00  1:06.53
 15. Perry van Zanten              Bijtelskil             1:06.39 9003403    1:06.97           
            31.35  1:06.97
 16. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:14.48 9600145    1:11.04           
            32.22  1:11.04
 17. Colin de Wit                  Bijtelskil             1:09.21 9500363    1:12.76           
            33.61  1:12.76
 18. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:18.75 9702135    1:15.70           
            34.90  1:15.70
 19. Jordi van Akkeren             Hieronymus             1:22.60 9604705    1:18.24           
            38.37  1:18.24
 20. Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers        1:07.58 9505545    1:22.09           
            30.09  1:22.09
 21. Ruben Kant                    Z.V. Den Doorn         1:26.27 9702669    1:23.45           
            39.26  1:23.45
 22. Olle Sjouke                   Bijtelskil             1:49.11 9801371    1:32.20           
            43.48  1:32.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 400m wisselslag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maya Kingma                   SBC2000                5:54.77 9503824    5:37.42           
          1:24.34  5:37.42
  2. Yldau de Lange                WIDEX GZC DONK         6:10.67 9303608    6:05.72           
          1:30.43  6:05.72
  3. Kathy Groot                   SBC2000                     NT 9700444    6:14.38           
          1:27.04  6:14.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
13.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Heerbeek             Z&PV Nuenen            5:04.09 9301769    4:52.80           
          1:06.90  4:52.80
  2. Remco van Althuis             SBC2000                5:46.48 8300029    5:23.32           
          1:11.11  5:23.32
  3. Sven Alderlieste              SBC2000                     NT 9501329    5:33.04           
          1:17.84  5:33.04
  4. Lars Duinhouwer               Z.V. Den Doorn         5:55.78 9107161    5:33.99           
          1:19.77  5:33.99
  5. Rick Minkman                  Hieronymus                  NT 9701097    6:04.89           
          1:27.29  6:04.89



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers