Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  Junioren 1 en ouder


Kring Sprint Senioren
Hilversum, 7.2.2010


Programmanr. 1
7.2.10 - 10:45
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

1.Boukje AalbersTriton35.70970159436.42A
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi39.40970281836.61A
3.Chantal KosmisDe Futen37.44970203437.80A
4.Sandra SchoonderwoerdTriton38.38970210437.93A
5.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi36.54970358838.03A
6.Yanna LoogmanZPCH38.48970184838.50A
7.Sanne VerhoevenDe Aalscholver42.92970478839.43
8.Larissa KeizerweerdKon AZ 187043.69970420041.18
9.Ludi van LeeuwenTorpedo43.26970485442.12
10.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi45.54970281643.44
11.Anne VeenDe Otters Het Gooi49.10970271444.00
12.Rikki QuandilDe Dolfijn49.60970562645.17
13.Janneke HoendersTorpedo47.19970545445.67
14.Kyra LoenDe Aalscholver48.45970327046.37
AFGEMLillian SolleveldHet Y48.729705398

Junioren 3

1.Jennifer StamDe Futen32.54960289032.72A
2.Iranila PattipilohyDe Dolfijn35.29960523034.02A
3.Esther KoxTorpedo38.82960061236.22A
4.Tiffany PikkerIJsselmeer36.68960338036.75A
5.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn41.95960313038.32A
6.Daniëlle SpoelderDe Aalscholver37.78960464038.40A
7.Marijke RebelHet Y43.54960309239.13
8.Jodie van VlokhovenDe Futen41.07960353239.25
9.Jorien WiskerkeTriton37.78960108640.76
10.Chloë van den HoffOceanus41.94960403241.48
DISAnnika NeuteboomTorpedo35.319601354AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Jeugd 1

1.Zoë van der AartZPCH33.09950315233.44A
2.Robin Pagano MiraniOceanus35.20950255635.00A
3.Marieke de RooijTriton34.85950167436.15A
4.Sharon JanssenZPCH38.14950650037.22A
5.Alissa BusOceanus44.10950137040.03A
6.Marit PlukkerTriton39.40950294040.26A
7.Siham el BachaDe Dolfijn42.61950460240.62
DISTessa v.d. ZwaardOceanus33.369501366AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISSeren SavutKon AZ 187041.81950407842.22VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn32.989500804

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus33.46940184431.73A
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi33.80940577833.95A
3.Debby DistelblomIJsselmeer35.49940474835.30A
4.Kelsey GielenOceanus34.67940193435.49A
5.Latesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn36.65940456637.20A
6.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen46.14940508844.36A
7.Samantha de VinkTorpedo44.15940665445.09
8.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen49.52940692445.38

Senioren 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn30.11930089830.54A
2.Nikki van der HoornOceanus32.10930722431.07A
3.Ilona BroedersHet Y35.31930103035.30A
4.Daniëlle BrouwerDe Futen37.26930348435.49A
5.Megan BartlingZPCH36.09930334636.86A
6.Eva PannemanIJsselmeer43.99930771243.58A
DISMarieke SpittelerOceanus34.999303402AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMKaylee KochHet Y33.329301444

Senioren

1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi28.82840079029.33A
2.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi32.25890452231.57A
3.Geertje ScharpZPCH31.38860313631.68A
4.Ingrid BootDe Aalscholver31.86700016832.50A
5.Martine OuwendijkDe Aalscholver36.67870306632.66A
6.Jessica HooyerTriton32.98900158232.95A
7.Maureen VisserDe Otters Het Gooi32.16890438833.46
8.Wyke NieuwenhuizenOceanus33.13910386233.67
9.Merel ToussaintDe Futen33.89920378834.00
10.Milja BreedTorpedo36.51880059434.52
11.Laura OotesDe Dolfijn36.07920134034.93
12.Cynthia de GalanKon AZ 187034.05920341634.94
13.Esmeralda de VinkTorpedo36.27910794235.79
14.Caroline GoedhartDe Aalscholver35.99910589236.80
15.Esther BeerlingTriton38.73840012038.41
16.Sylvia OudshoornZPCH35.73920137038.89
17.Margriet MaasbommelDe Meeuwen DiemenNT870264240.10
18.Lisa AardewijnIJsselmeer42.30920328843.12
AFGEMKim HooyerTriton34.929203038


<< TOP >>
Programmanr. 2
7.2.10 - 10:59
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Michael TonsbeekDe Dolfijn31.44970128729.20A
2.Rick MooiIJsselmeer29.86970331730.06A
3.Rick de MercadoOceanus29.98970067330.29A
4.Joris DiepeveenDe Futen31.80970094131.19A
5.Roy MoisonZPCH31.81970072331.89A
6.Lars v.d. ZeeTriton32.22970242732.05A
7.Navin KeizerDe Dolfijn32.35970133732.27
8.Adam MalashDe Dolfijn34.04970214532.72
9.Michel van NieuwkerkDe Futen35.49970241332.83
10.Anis el BachaouiDe Dolfijn37.13970209334.25
11.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn38.24970395134.39
12.Pieter OosterheertTriton37.49970114936.08
13.Casper BruningDe Futen39.42970205537.36
14.Muharem YilmazDe Dolfijn40.29970193138.51
15.Vincent KokTorpedo44.99970379539.61FJ 1
16.Joe Julien KassisDe Dolfijn39.57970415339.61FJ 2

Junioren 2

1.Max GuthmanDe Dolfijn27.64960331728.04A
2.Kaspur van der LemKon AZ 187028.90960027928.74A
3.Bjorn PortengenZPCH29.19960519529.10A
4.Fernando MoolhuijsenOceanus30.54960087129.55A
5.Stefan van den BergZPCH31.81960268330.04A
6.Thomas VeroudenOceanus30.17960285530.08A
7.Martijn van der ZwaardOceanus31.61960234330.44
8.Raymon OstendorfDe Aalscholver31.40960084530.70FJ 1
9.Dwight van SchoorlDe Dolfijn31.19960032730.70FJ 3
10.Teun SteinrothTorpedo32.22960251931.00
11.Louis van RijtZPCH31.80960407731.60
12.Albert van NeeDe Dolfijn33.95960262732.16
13.Mathijs HellingOceanus33.44960104332.45
14.Stefan GrijpinkTriton35.32960132132.60
15.Jesper KokDe Dolfijn34.02960024733.64
16.Kevin VinkZPCH35.16960232534.88
17.Juipe WinsserDe Otters Het Gooi39.85960331137.36
18.Shotaro de NietDe Otters Het Gooi40.19960511938.23
NG.ZAEmre GözegirHet Y39.569604171

Junioren 3

1.Andy OnderstalDe Dolfijn26.36950488926.47A
2.Roy GraafmansDe Futen27.41950211927.46A
3.Stanley MoolhuijsenOceanus29.43950104527.81A
4.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen27.44950343127.96A
5.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi29.23950002128.34A
6.Diego Hélant MullerDe Dolfijn30.24950045129.10A
7.Thomas BruningDe Futen29.86950116129.39
8.Rick BunschotenDe Aalscholver29.86950420329.44
9.Mitch MeeusenHet Y30.22950076729.57
10.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi30.29950247929.76
11.Martijn de MercadoOceanus29.70950221329.80
12.Mark SchranderZPCH32.23950464529.94
13.Nick van der KrogtOceanus28.86950131330.11
14.Joeri BerendsOceanus29.86950036930.36
15.Freek DiepeveenDe Futen31.17950274330.70
16.Sven DriessenOceanus32.88950280930.75
17.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi30.81950029531.00
18.Niek van DijkDe Aalscholver32.39950508931.19
19.Mansour KhaleqiDe Dolfijn33.35950236531.39
20.Niels RuijzenaarsDe Aalscholver30.76950291931.72
21.Maarten VosIJsselmeer32.72950029731.79
NG.ZAMargeö MijnhijmerHet YNT9505737
AFGEMJersio A. LangHet Y32.669505471

Junioren 4

1.Friedrich VinkIJsselmeer26.27940461326.33A
2.Jesse MeijerDe Dolfijn26.15940363327.04A
3.Max BevelanderHet Y26.99940266727.49A
4.Tom HuydtsTorpedo27.90940237527.90A
5.Michael van AmstelOceanus29.42940121728.36A
6.Paul BreeDe Otters Het Gooi29.72940012528.59A
7.Dennis SchlebaumZPCH29.18940502728.72
8.Wietse de HaanTriton29.32940164129.10
9.Robbie WallinDe Futen34.07940425929.84
10.Jasper BiemoltDe Aalscholver30.99940309530.09
11.Kasper EriksZPCH30.06940312530.18
12.Kevin HooijerTriton30.18940164330.20
13.Nathan EekhofDe Futen30.47940449930.69
14.Dennis van der VeldeIJsselmeer31.08940614531.57
DISMax WegbransOceanus29.629402543AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZALorenzo OosterhoffDe Dolfijn28.989403467
NG.ZAWesley van SpaandonkIJsselmeer33.569405627
NG.ZAYunus YegenogluHet Y32.049406181

Jeugd 1

1.Loic KempIJsselmeer26.39930348326.04A
2.Laurent WilkensTorpedo26.49930322127.13A
3.Daniel RosinghHet Y26.74930274127.47A
4.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen28.08930279127.74A
5.Bjorn GrootOceanus28.52930072127.85A
6.Mike VerweijDe Aalscholver27.41930524528.00A
7.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn28.29930173528.44
8.Tim ten KateHet Y28.20930024928.73
8.Fergil HestermanHet Y28.57930018728.73
10.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen28.81930303329.26
AFGEMFreek SchoffelmeerDe Dolfijn29.379302903

Jeugd 2 en ouder

1.Jos VergeerOceanus24.54910274724.42A
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi25.08910242325.07A
3.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi25.89900323125.36A
4.Ryan van VoskuilenDe Aalscholver25.79910244925.67A
5.Marco WeisbeekDe Aalscholver31.41850294525.72A
6.Robert RohaanOceanus25.26920367925.87A
7.Theo BeglingerOceanus25.82900015925.92
8.Mike HereijgersDe Futen25.26850100726.00FJ 1
9.Raoul EngelenburgDe Dolfijn25.94890084326.00FJ 2
10.Chester HautvastTriton24.92920435926.07
11.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi27.04910028326.33
11.Pascal van KasselTriton25.45850128926.33
11.Killian HestermanHet Y25.65900118726.33
14.Tim BunnikTriton26.57900050526.34
15.Wouter HestermanHet Y25.63890123926.81
16.Dennis JonkerZPCH26.30840109726.89
17.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen26.54860130926.92
18.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen27.16870141527.17
19.Donald HillebregtOceanus27.68920262927.23
20.Leander van DiggelenZPCH27.21880076327.25
21.Arjen KervezeeHet Y27.41700056327.46
22.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen28.93910097327.78
23.Marcel van der LemKon AZ 187027.99650056328.06
24.Nicolaas van der VoortTorpedo28.48920423128.16
25.Cees LijzengaKon AZ 187028.15600094928.32
26.Martijn LeursDe Otters Het Gooi28.54880217128.48
27.Thom van DijkDe Aalscholver26.67910290328.57
27.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi28.38880240128.57
29.Wouter VosIJsselmeer29.75900316129.03
30.Glenn MooiIJsselmeer29.26920677929.20
30.Niels Groot ObbinkDe Futen29.38890104729.20
32.Ruben HoogeveenDe Dolfijn30.05890239330.16
33.Raïd EmraniHet Y30.92910059130.64
34.Tim FieneTriton29.96900087331.10
35.Erik de WolfKon AZ 187032.98600097133.21
NG.ZARogier HollanderDe Otters Het Gooi26.688901295
AFGEMJean-Michel BrenninkmeijerOceanus26.949007337
AFGEMJeroen BoskerDe Aalscholver29.147901887
AFGEMEwout de VriesTriton25.509003663


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.2.10 - 11:20
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

1.Noa OldenhofZPCH35.83970062237.03A
2.Yanna LoogmanZPCH37.57970184837.24A
3.Boukje AalbersTriton37.52970159437.74A
4.Eva van der BornOceanus39.56970238038.51A
5.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi39.83970358839.99A
6.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi40.96970281641.95A
7.Sanne VerhoevenDe Aalscholver44.73970478842.16
8.Larissa KeizerweerdKon AZ 187041.83970420042.53
9.Rikki QuandilDe Dolfijn43.60970562643.36
10.Kyra LoenDe Aalscholver47.05970327044.18
11.Leonore BoekeHet Y47.91970528444.88
12.Kirke van de PortHet Y49.16970443245.31
13.Kaylee de VriesTritonNT970527046.34
14.Rosa RandoeHet Y48.97970443446.59
15.Nicole KaandorpHet Y50.83970226248.89
16.Merel SoeterikHet YNT97052821:03.44
DISJanneke HoendersTorpedo45.49970545445.35RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 3

1.Iranila PattipilohyDe Dolfijn33.71960523034.42A
2.Jennifer StamDe Futen35.41960289035.14A
3.Annika NeuteboomTorpedo39.09960135436.92A
4.Esther KoxTorpedo39.42960061237.94A
5.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn41.75960313039.43A
6.Daniëlle SpoelderDe Aalscholver41.60960464039.55A
7.Nina LijzengaKon AZ 187037.39960502639.73
8.Carla ten KateHet Y39.22960083239.78
9.Suzanne den BrinkerZPCH41.44960526440.21
10.Robin SimonseTorpedo39.59960349440.32
11.Jodie van VlokhovenDe Futen41.36960353240.48
12.Britt KlokTorpedo40.96960516241.04
13.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi43.28960530241.45
14.Lisa RoelvinkHet Y40.42960309441.68
15.Diyar SavutKon AZ 187041.72960348243.01
16.Sammie BouwmeesterDe Aalscholver45.10960553244.07
AFGEMLisa de JongOceanus38.029602380

Jeugd 1

1.Zoë van der AartZPCH34.69950315235.07A
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus34.87950136635.09A
3.Robin Pagano MiraniOceanus35.51950255635.88A
4.Marieke de RooijTriton36.91950167437.33A
5.Lisa MartelhoffHet Y39.12950425838.77A
6.Seren SavutKon AZ 187039.50950407841.00A
7.Marit PlukkerTriton37.88950294041.34
8.Siham el BachaDe Dolfijn43.34950460242.04
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn31.819500804

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus32.59940184431.54A
2.Tara KokDe Otters Het Gooi38.45940511437.24A
3.Samantha de VinkTorpedo41.51940665439.12A
4.Kelsey GielenOceanus37.23940193439.39A
5.Layla GroenendaalTriton44.50940713044.11A
DISFleur NagelhoutTriton46.88940705041.48RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Senioren 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn33.56930089832.89A
2.Nikki van der HoornOceanus33.76930722433.58A
3.Megan BartlingZPCH33.95930334635.06A
4.Ilona BroedersHet Y33.65930103035.15A
5.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi34.63930682435.22A
6.Daniëlle BrouwerDe Futen35.87930348435.76A
7.Marieke SpittelerOceanus35.62930340235.88
8.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi37.19930082837.18
9.Ilse BaasZPCH36.55930466237.33
10.Annemieke de RooijTriton39.68930269638.83

Senioren

1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi31.90840079032.91A
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus33.30910386233.80A
3.Maureen VisserDe Otters Het Gooi33.06890438833.96A
4.Saskia OuwendijkDe Aalscholver33.06870306834.30A
5.Merel ToussaintDe Futen34.23920378834.60A
6.Martine OuwendijkDe Aalscholver34.24870306635.14A
7.Milja BreedTorpedo34.97880059436.05
8.Jessica HooyerTriton34.96900158236.92
9.Cynthia de GalanKon AZ 187035.80920341637.03
10.Laura OotesDe Dolfijn40.70920134038.32
11.Desiree van der LemKon AZ 187039.66680028238.37
12.Esmeralda de VinkTorpedo38.22910794239.42
13.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi40.47880056839.99
14.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi39.68920442640.96
15.Esther BeerlingTriton40.93840012041.85


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.2.10 - 11:36
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Michael TonsbeekDe Dolfijn35.23970128732.86A
2.Rick MooiIJsselmeer34.51970331734.16A
3.Navin KeizerDe Dolfijn35.76970133736.53A
4.Joris DiepeveenDe Futen37.01970094137.47A FJ 1
5.Lars v.d. ZeeTriton37.46970242737.47A FJ 2
6.Rick de MercadoOceanus37.72970067338.32A
7.Adam MalashDe Dolfijn43.57970214538.78
8.Anis el BachaouiDe Dolfijn39.21970209339.21
9.Michel van NieuwkerkDe Futen40.98970241340.79
10.Pieter OosterheertTriton46.76970114948.29
DISCasper BruningDe Futen45.91970205545.29VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Junioren 2

1.Max GuthmanDe Dolfijn33.07960331731.88A
2.Bjorn PortengenZPCH32.29960519532.17A
3.Thomas VeroudenOceanus34.48960285532.96A
4.Kaspur van der LemKon AZ 187033.56960027934.29A
5.Raymon OstendorfDe Aalscholver36.25960084534.41A
6.Martijn van der ZwaardOceanus41.72960234336.45A
7.Dwight van SchoorlDe Dolfijn37.89960032736.93
8.Mathijs HellingOceanus39.63960104338.04
9.Teun SteinrothTorpedo39.63960251939.74
10.Kevin VinkZPCH41.67960232540.82
11.Albert van NeeDe Dolfijn45.72960262743.62

Junioren 3

1.Andy OnderstalDe Dolfijn28.99950488928.31A
2.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi30.25950002130.68A
3.Rick BunschotenDe Aalscholver34.16950420331.82A
4.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen31.90950343131.87A
5.Nick van der KrogtOceanus31.97950131332.17A
6.Diego Hélant MullerDe Dolfijn32.63950045133.14A
7.Stanley MoolhuijsenOceanus36.10950104533.98
8.Mitch MeeusenHet Y35.37950076734.02
8.Roy GraafmansDe Futen34.52950211934.02
10.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi37.88950247935.28
11.Joeri BerendsOceanus36.02950036935.76FJ 1
12.Sven DriessenOceanus36.16950280935.76FJ 2
13.Martijn de MercadoOceanus34.51950221336.70
14.Maarten VosIJsselmeer39.44950029738.42
15.Freek DiepeveenDe Futen38.06950274339.88

Junioren 4

1.Friedrich VinkIJsselmeer28.74940461329.10A
2.Jesse MeijerDe Dolfijn30.87940363330.59A
3.Max WegbransOceanus33.26940254331.66A
4.Frans BijlHet Y32.98940131931.76A
5.Jasper BiemoltDe Aalscholver33.20940309532.23A
6.Tom HuydtsTorpedo33.34940237532.39A
7.Michael van AmstelOceanus33.59940121733.26
8.Dennis SchlebaumZPCH35.00940502733.35
9.Lorenzo OosterhoffDe Dolfijn34.15940346733.41
10.Robbie WallinDe Futen37.86940425934.29
11.Kevin HooijerTriton36.08940164334.31
12.Kasper EriksZPCH37.54940312535.13
13.Wietse de HaanTriton37.26940164135.21
14.Dennis van der VeldeIJsselmeer38.25940614537.63

Jeugd 1

1.Loic KempIJsselmeer27.93930348328.31A
2.Laurent WilkensTorpedo29.14930322129.32A
3.Mike VerweijDe Aalscholver29.46930524530.09A
4.Daniel RosinghHet Y30.28930274130.90A
5.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn30.96930173531.21A
6.Alexander SendrowiczDe Meeuwen DiemenNT930303331.68A
7.Bjorn GrootOceanus33.00930072131.87
7.Tim ten KateHet Y30.95930024931.87
9.Fergil HestermanHet Y33.86930018732.97
AFGEMFreek SchoffelmeerDe Dolfijn30.679302903

Jeugd 2 en ouder

1.Roy VisserDe Otters Het Gooi26.95910242327.09A
2.Robert RohaanOceanus27.43920367927.36A
3.Jos VergeerOceanus27.88910274727.57A
4.Marco WeisbeekDe Aalscholver29.63850294527.69A
5.Killian HestermanHet Y27.88900118728.08A
6.Theo BeglingerOceanus27.19900015928.14A
7.Chester HautvastTriton27.94920435928.72
8.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi28.50900323128.73
9.Raoul EngelenburgDe Dolfijn28.67890084329.31
10.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen28.40860130929.36
11.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi29.53910028329.71
12.Tim BunnikTriton28.88900050529.86
13.Bas OverboschHet Y29.80770073729.92
13.Donald HillebregtOceanus29.20920262929.92
15.Cees LijzengaKon AZ 187030.26600094930.21
16.Pascal van KasselTriton29.02850128930.33
17.Thom van DijkDe Aalscholver31.07910290331.20
18.Arjen KervezeeHet Y29.48700056331.21
19.Wouter VosIJsselmeer32.02900316131.32
20.Mike HereijgersDe Futen29.41850100731.54
20.Nicolaas van der VoortTorpedo30.57920423131.54
22.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen35.20910097331.78
23.Martijn LeursDe Otters Het Gooi31.07880217131.87
23.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen32.95870141531.87
25.Leander van DiggelenZPCH32.04880076332.17
26.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi31.23880240132.28
27.Ruben HoogeveenDe Dolfijn32.78890239333.14
28.Niels Groot ObbinkDe Futen36.37890104733.98
29.Glenn MooiIJsselmeer33.02920677934.57
NG.ZARogier HollanderDe Otters Het Gooi29.678901295
AFGEMJeroen BoskerDe Aalscholver32.407901887
AFGEMEwout de VriesTriton28.109003663
AFGEMJean-Michel BrenninkmeijerOceanus32.059007337


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.2.10 - 11:53
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

1.Dominique LuursemaTriton43.74970210241.64A
2.Eva van der BornOceanus43.34970238042.02A
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi43.21970281843.23A
4.Sandra SchoonderwoerdTriton44.96970210443.77A
5.Noa OldenhofZPCH42.48970062243.96A
6.Chantal KosmisDe Futen45.22970203444.16A
7.Madelon DijkstraZPCH47.16970351046.80
8.Rikki QuandilDe Dolfijn49.73970562647.00
9.Rosa RandoeHet Y47.98970443449.01
10.Camile BorkelmansHet YNT970582649.59
11.Anne VeenDe Otters Het Gooi51.44970271449.82
DISKaylee de VriesTriton58.36970527050.74SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMLillian SolleveldHet Y56.459705398

Junioren 3

1.Esther KoxTorpedo37.28960061237.95A
2.Jennifer StamDe Futen39.36960289039.89A
3.Carla ten KateHet Y43.13960083242.59A
4.Marijke RebelHet Y42.85960309243.25A
5.Britt KlokTorpedo43.39960516243.47A
6.Annika NeuteboomTorpedo46.22960135444.76A
7.Jorien WiskerkeTriton48.75960108644.97
8.Chloë van den HoffOceanus47.72960403248.06
9.Sammie BouwmeesterDe Aalscholver51.22960553248.16
10.Diyar SavutKon AZ 187045.93960348248.57
11.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn48.02960313048.89
12.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi52.67960530250.85
13.Nina LijzengaKon AZ 187050.79960502651.50
14.Youssra BelahcenHet Y51.29960435051.78
DISSuzanne BronsDe Futen47.48960588047.73SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMLisa de JongOceanus45.549602380

Jeugd 1

1.Marit PlukkerTriton42.33950294042.12A
2.Siham el BachaDe Dolfijn42.12950460242.95A
3.Alissa BusOceanus42.82950137043.51A
4.Tessa RijswijkIJsselmeer48.66950643449.01A
DISHanna van GesselDe Dolfijn44.07950460442.02SR
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn40.559500804

Jeugd 2

1.Ayako de NietDe Otters Het Gooi37.86940577838.00A
2.Tara KokDe Otters Het Gooi41.54940511441.45A
3.Berber StevensDe Meeuwen Diemen41.91940595043.54A
4.Latesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn45.07940456644.68A
5.Layla GroenendaalTriton47.39940713046.06A
6.Fleur NagelhoutTriton49.34940705047.00A
7.Maud EriksHet Y47.67940696049.18

Senioren 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn38.99930089838.26A
2.Daniëlle BrouwerDe Futen39.64930348439.14A
3.Ilse BaasZPCH37.97930466239.72A
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi40.82930082840.62A
5.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi44.43930682444.53A
6.Annemieke de RooijTriton46.44930269646.60A
AFGEMKaylee KochHet Y37.829301444

Senioren

1.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi35.31890452234.32A
2.Caroline GoedhartDe Aalscholver38.26910589236.99A
3.Geertje ScharpZPCH36.37860313637.10A
4.Saskia OuwendijkDe Aalscholver40.47870306840.07A
5.Desiree van der LemKon AZ 187040.62680028240.26A
6.Merel ToussaintDe Futen41.34920378840.66A
7.Milja BreedTorpedo40.45880059440.79
8.Sylvia OudshoornZPCH40.84920137041.70
9.Lisa AardewijnIJsselmeer43.81920328843.74
10.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi40.99920442643.94
11.Esther BeerlingTriton44.32840012045.73
DISSanne van BrachtDe Otters Het Gooi41.338800568AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISLaura OotesDe Dolfijn41.339201340AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMKim HooyerTriton41.659203038


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.2.10 - 12:07
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Michael TonsbeekDe Dolfijn33.40970128732.48A
2.Joris DiepeveenDe Futen38.28970094137.23A
3.Roy MoisonZPCH36.35970072337.76A
4.Rick de MercadoOceanus38.67970067337.85A
4.Lars v.d. ZeeTriton40.66970242737.85A
6.Navin KeizerDe Dolfijn40.32970133739.80A
7.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn44.78970395140.63
8.Anis el BachaouiDe Dolfijn44.09970209343.54
9.Muharem YilmazDe Dolfijn50.32970193147.10
DISJoe Julien KassisDe Dolfijn54.45970415346.38RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 2

1.Fernando MoolhuijsenOceanus36.46960087133.95A
2.Kaspur van der LemKon AZ 187033.43960027934.04A
3.Max GuthmanDe Dolfijn33.77960331734.36A
4.Thomas VeroudenOceanus35.86960285535.67A
5.Dwight van SchoorlDe Dolfijn37.26960032736.23A
6.Mathijs HellingOceanus37.96960104336.85A
7.Raymon OstendorfDe Aalscholver37.29960084537.89
8.Albert van NeeDe Dolfijn38.47960262738.80
9.Stefan van den BergZPCH37.01960268338.81
10.Jesper KokDe Dolfijn39.45960024739.17
11.Stefan GrijpinkTriton44.20960132140.79
12.Juipe WinsserDe Otters Het Gooi45.11960331144.92
NG.ZAEmre GözegirHet Y51.679604171

Junioren 3

1.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi34.69950002133.46A
2.Thomas BruningDe Futen37.10950116134.63A
3.Freek DiepeveenDe Futen36.67950274334.83A
4.Roy GraafmansDe Futen39.76950211935.44A
5.Rick BunschotenDe Aalscholver37.48950420335.76A
6.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi37.45950247936.64A
7.Diego Hélant MullerDe Dolfijn37.38950045136.66
8.Sven DriessenOceanus37.08950280937.94
9.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi39.29950029538.20
10.Niek van DijkDe Aalscholver41.73950508938.69
11.Niels RuijzenaarsDe Aalscholver38.80950291940.26

Junioren 4

1.Friedrich VinkIJsselmeer31.37940461331.13A
2.Frans BijlHet Y33.16940131932.94A
3.Paul BreeDe Otters Het Gooi33.44940012533.03A
4.Kevin HooijerTriton32.75940164334.07A
5.Jasper BiemoltDe Aalscholver34.89940309534.69A
6.Dennis SchlebaumZPCH36.61940502734.96A
7.Michael van AmstelOceanus34.89940121735.18
8.Kasper EriksZPCH39.08940312538.44
9.Nathan EekhofDe Futen40.80940449939.57
DISTom HuydtsTorpedo32.28940237531.97RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWesley van SpaandonkIJsselmeer39.979405627
AFGEMBradley MartensHet Y34.129400185

Jeugd 1

1.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen31.10930279131.59A
2.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen34.33930303333.20A
3.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn33.26930173534.35A
4.Mike VerweijDe Aalscholver33.60930524534.93A
AFGEMFreek SchoffelmeerDe Dolfijn34.089302903

Jeugd 2 en ouder

1.Theo BeglingerOceanus28.49900015929.51A
2.Raoul EngelenburgDe Dolfijn29.07890084329.95A
3.Marco WeisbeekDe Aalscholver30.67850294530.60A
4.Wouter HestermanHet Y30.45890123931.19A
5.Roy VisserDe Otters Het Gooi29.52910242331.54A
6.Mike HereijgersDe Futen30.35850100731.59A
7.Tim BunnikTriton31.58900050531.97
8.Ryan van VoskuilenDe Aalscholver30.64910244932.45
9.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi32.02900323132.48
10.Pascal van KasselTriton31.04850128932.70
11.Marcel van der LemKon AZ 187033.04650056332.94
12.Chester HautvastTriton31.34920435933.39
13.Bas OverboschHet Y30.64770073733.40
14.Thom van DijkDe Aalscholver32.20910290333.64
15.Nicolaas van der VoortTorpedo33.48920423133.73
16.Tim FieneTriton32.32900087335.08
17.Martijn LeursDe Otters Het Gooi35.69880217137.29
18.Ruben HoogeveenDe Dolfijn38.58890239338.30
19.Erik de WolfKon AZ 187049.64600097150.82
NG.ZARogier HollanderDe Otters Het Gooi31.368901295
AFGEMJean-Michel BrenninkmeijerOceanusNT9007337
AFGEMEwout de VriesTriton29.999003663


<< TOP >>
Programmanr. 7
7.2.10 - 12:22
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

1.Yanna LoogmanZPCH31.91970184832.02A
2.Noa OldenhofZPCH32.29970062232.04A
3.Eva van der BornOceanus32.03970238032.40A
4.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi33.46970281832.50A
5.Boukje AalbersTriton32.06970159432.76A
6.Sandra SchoonderwoerdTriton34.94970210433.81A
7.Dominique LuursemaTriton34.88970210234.50
8.Chantal KosmisDe Futen34.70970203434.88
9.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi34.31970358834.91
10.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi36.75970281635.41
11.Sanne VerhoevenDe Aalscholver37.82970478835.76
12.Ludi van LeeuwenTorpedo36.26970485436.17
13.Anne VeenDe Otters Het Gooi41.65970271436.45
14.Rikki QuandilDe Dolfijn40.98970562636.70
15.Madelon DijkstraZPCH37.14970351036.92
16.Larissa KeizerweerdKon AZ 187035.57970420038.32
17.Kyra LoenDe Aalscholver38.59970327038.42
18.Janneke HoendersTorpedo39.66970545438.69
19.Kaylee de VriesTriton41.48970527041.57FJ 1
20.Leonore BoekeHet Y42.57970528441.57FJ 2
21.Kirke van de PortHet Y38.21970443241.72
22.Camile BorkelmansHet YNT970582644.00
23.Merel SoeterikHet Y54.95970528249.89
DISNicole KaandorpHet Y45.069702262AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMLillian SolleveldHet Y39.669705398

Junioren 3

1.Iranila PattipilohyDe Dolfijn29.34960523029.38A
2.Esther KoxTorpedo30.73960061230.95A
3.Marijke RebelHet Y33.06960309232.23A
4.Annika NeuteboomTorpedo33.34960135432.50A
5.Tiffany PikkerIJsselmeer33.16960338033.07A
6.Daniëlle SpoelderDe Aalscholver33.61960464033.59A
7.Britt KlokTorpedo33.56960516234.17
8.Jodie van VlokhovenDe Futen34.70960353234.38
9.Suzanne den BrinkerZPCH33.85960526434.59
10.Jorien WiskerkeTriton33.86960108634.63
11.Chloë van den HoffOceanus34.40960403234.91
12.Lisa RoelvinkHet Y36.00960309435.82
13.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn36.44960313036.17
14.Robin SimonseTorpedo35.62960349437.36
15.Sammie BouwmeesterDe Aalscholver38.84960553237.88
16.Nina LijzengaKon AZ 187035.42960502638.10
17.Diyar SavutKon AZ 187035.64960348238.67
18.Youssra BelahcenHet Y38.63960435038.69
19.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi38.70960530238.86
20.Suzanne BronsDe Futen44.33960588040.20
DISJennifer StamDe Futen30.359602890AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMLisa de JongOceanus33.569602380

Jeugd 1

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus29.45950136630.60A
2.Zoë van der AartZPCH29.89950315230.99A
3.Robin Pagano MiraniOceanus31.23950255631.66A
4.Sharon JanssenZPCH32.30950650032.18A
5.Marieke de RooijTriton30.73950167432.42A
6.Lisa MartelhoffHet Y33.42950425832.50A
7.Alissa BusOceanus32.39950137032.94
8.Siham el BachaDe Dolfijn35.23950460234.39
9.Seren SavutKon AZ 187034.60950407836.69
10.Tessa RijswijkIJsselmeer39.38950643439.22
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn27.779500804

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus30.39940184429.54A
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi29.76940577830.00A
3.Debby DistelblomIJsselmeer31.92940474832.02A
4.Kelsey GielenOceanus30.89940193432.42A
5.Tara KokDe Otters Het Gooi32.11940511432.56A
6.Latesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn33.08940456633.76A
7.Berber StevensDe Meeuwen Diemen34.62940595034.10
8.Fleur NagelhoutTriton33.98940705034.20
9.Samantha de VinkTorpedo34.42940665434.46
10.Maud EriksHet Y35.18940696036.36
11.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen36.92940508836.91FJ 1
12.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen36.01940692436.91FJ 2
13.Layla GroenendaalTriton38.35940713039.13

Senioren 1

1.Nikki van der HoornOceanus28.41930722429.18A
2.Jamie de JongDe Dolfijn28.19930089829.26A
3.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi29.92930682430.59A
4.Ilse BaasZPCH29.65930466230.65A
5.Ilona BroedersHet Y29.70930103031.20A
6.Daniëlle BrouwerDe Futen32.29930348431.21A
7.Marieke SpittelerOceanus30.63930340231.22
8.Megan BartlingZPCH30.36930334631.34
9.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi31.00930082831.59
10.Eva PannemanIJsselmeer34.27930771234.26
11.Annemieke de RooijTriton34.45930269636.04
AFGEMTessa RoelenDe Meeuwen Diemen37.199307162
AFGEMKaylee KochHet Y29.369301444

Senioren

1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi26.76840079027.42A
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus29.21910386229.17A
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi28.80890452229.26A
4.Geertje ScharpZPCH28.93860313629.47A
5.Merel ToussaintDe Futen29.26920378829.76A
6.Martine OuwendijkDe Aalscholver31.67870306629.82A
7.Ingrid BootDe Aalscholver29.06700016829.95
8.Maureen VisserDe Otters Het Gooi30.22890438830.03
9.Saskia OuwendijkDe Aalscholver29.15870306830.33
10.Cynthia de GalanKon AZ 187030.09920341630.59
11.Jessica HooyerTriton29.74900158230.60
12.Caroline GoedhartDe Aalscholver30.39910589230.89
13.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi32.42880056831.40
14.Laura OotesDe Dolfijn31.57920134032.02
15.Desiree van der LemKon AZ 187032.08680028232.40
16.Sylvia OudshoornZPCH30.96920137032.53
17.Lisa AardewijnIJsselmeer32.62920328833.34FJ 1
18.Esmeralda de VinkTorpedo32.94910794233.34FJ 2
19.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi33.14920442633.50
20.Margriet MaasbommelDe Meeuwen Diemen36.33870264233.95


<< TOP >>
Programmanr. 8
7.2.10 - 12:42
Heren, 50m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Michael TonsbeekDe Dolfijn39.39970128738.35A
2.Michel van NieuwkerkDe Futen43.67970241343.24A
3.Adam MalashDe Dolfijn46.80970214543.51A
4.Roy MoisonZPCH44.64970072343.82A
5.Navin KeizerDe Dolfijn44.16970133744.38A
6.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn46.39970395144.42A
7.Casper BruningDe Futen47.94970205547.73
8.Anis el BachaouiDe Dolfijn48.03970209347.91
9.Pieter OosterheertTriton50.36970114949.98
10.Joe Julien KassisDe Dolfijn51.72970415352.87
11.Muharem YilmazDe Dolfijn55.53970193153.24
DISVincent KokTorpedo51.819703795AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Junioren 2

1.Stefan van den BergZPCH38.36960268338.61A
2.Fernando MoolhuijsenOceanus39.64960087138.98A
3.Max GuthmanDe Dolfijn38.92960331739.40A
4.Bjorn PortengenZPCH42.90960519540.06A
5.Martijn van der ZwaardOceanus41.13960234341.82A
6.Teun SteinrothTorpedo43.44960251943.00A
7.Louis van RijtZPCH40.24960407744.51
8.Albert van NeeDe Dolfijn42.06960262744.66
9.Stefan GrijpinkTriton45.89960132145.32
10.Kevin VinkZPCH47.91960232546.56
11.Jesper KokDe Dolfijn45.90960024746.71
DISShotaro de NietDe Otters Het Gooi53.44960511954.18SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.

Junioren 3

1.Nick van der KrogtOceanus34.98950131335.76A
2.Joeri BerendsOceanus35.65950036936.92A
3.Stanley MoolhuijsenOceanus37.78950104536.98A
4.Roy GraafmansDe Futen37.20950211937.60A
5.Thomas BruningDe Futen39.51950116138.19A
6.Diego Hélant MullerDe Dolfijn39.77950045139.38A
7.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen38.28950343139.65
8.Martijn de MercadoOceanus41.82950221340.36
9.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi41.53950029541.26
10.Niek van DijkDe Aalscholver45.42950508941.29
11.Mark SchranderZPCH44.45950464543.24
DISMansour KhaleqiDe Dolfijn43.70950236539.10SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISNiels RuijzenaarsDe Aalscholver41.70950291942.23SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
NG.ZAMargeö MijnhijmerHet YNT9505737
AFGEMJersio A. LangHet Y45.709505471

Junioren 4

1.Jesse MeijerDe Dolfijn35.73940363336.05A
2.Frans BijlHet Y36.76940131937.57A
3.Wietse de HaanTriton39.92940164137.96A
4.Max BevelanderHet Y37.17940266738.22A
5.Robbie WallinDe Futen42.30940425939.19A
6.Max WegbransOceanus39.19940254339.65A
7.Paul BreeDe Otters Het Gooi40.51940012541.07
8.Tom HuydtsTorpedo45.83940237541.56
DISNathan EekhofDe Futen41.31940449943.10SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
NG.ZAYunus YegenogluHet Y48.619406181
AFGEMWesley van SpaandonkIJsselmeer43.459405627
AFGEMBradley MartensHet Y39.299400185

Jeugd 1

1.Loic KempIJsselmeer33.22930348333.69A
2.Daniel RosinghHet Y35.78930274134.37A
3.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen33.96930279134.40A
4.Tim ten KateHet Y36.07930024937.03A
5.Bjorn GrootOceanus36.59930072137.19A
6.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn37.30930173539.16A
7.Fergil HestermanHet Y41.73930018740.94
AFGEMFreek SchoffelmeerDe Dolfijn35.379302903

Jeugd 2 en ouder

1.Ryan van VoskuilenDe Aalscholver30.45910244931.10A
2.Robert RohaanOceanus30.55920367931.51A
3.Jos VergeerOceanus33.35910274733.38A
4.Donald HillebregtOceanus32.29920262933.39A
5.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen33.76860130933.60A
6.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi34.46910028334.40A
7.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi35.14880240135.06
8.Bas OverboschHet Y35.73770073735.54FJ 1
9.Tim BunnikTriton36.29900050535.54FJ 2
10.Marcel van der LemKon AZ 187034.38650056335.67
11.Pascal van KasselTriton34.59850128935.76
12.Dennis JonkerZPCH34.51840109735.90
13.Raïd EmraniHet Y35.15910059136.05
14.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen36.72870141536.29
15.Killian HestermanHet Y38.11900118736.58
16.Ruben HoogeveenDe Dolfijn37.54890239337.12
17.Tim FieneTriton37.25900087338.68
18.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen40.37910097339.18
19.Cees LijzengaKon AZ 187039.48600094939.54
20.Niels Groot ObbinkDe Futen40.09890104740.12
21.Raoul EngelenburgDe Dolfijn39.64890084340.80
22.Erik de WolfKon AZ 187042.16600097142.39
AFGEMJeroen BoskerDe Aalscholver41.087901887
AFGEMEwout de VriesTriton34.079003663


<< TOP >>
Programmanr. 1
7.2.10 - 16:30
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

Finale A
1.Boukje AalbersTriton36.42970159435.55
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi36.61970281836.43
3.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi38.03970358837.65FJ 1
4.Chantal KosmisDe Futen37.80970203437.65FJ 2
5.Sandra SchoonderwoerdTriton37.93970210437.70
6.Yanna LoogmanZPCH38.50970184840.11

Junioren 3

Finale A
1.Jennifer StamDe Futen32.72960289031.26
2.Iranila PattipilohyDe Dolfijn34.02960523033.86
3.Esther KoxTorpedo36.22960061236.97
4.Tiffany PikkerIJsselmeer36.75960338037.05
5.Daniëlle SpoelderDe Aalscholver38.40960464038.42
6.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn38.32960313039.06

Jeugd 1

Finale A
1.Zoë van der AartZPCH33.44950315233.55
2.Marieke de RooijTriton36.15950167434.38
3.Robin Pagano MiraniOceanus35.00950255634.53
4.Sharon JanssenZPCH37.22950650037.06
5.Marit PlukkerTriton40.26950294039.04
6.Alissa BusOceanus40.03950137039.92

Jeugd 2

Finale A
1.Chantal GroveOceanus31.73940184431.41
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi33.95940577833.76
3.Debby DistelblomIJsselmeer35.30940474834.97
4.Kelsey GielenOceanus35.49940193435.70
5.Latesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn37.20940456637.30
6.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen44.36940508842.95

Senioren 1

Finale A
1.Jamie de JongDe Dolfijn30.54930089830.36
2.Nikki van der HoornOceanus31.07930722431.32
3.Daniëlle BrouwerDe Futen35.49930348433.97
4.Ilona BroedersHet Y35.30930103034.97
5.Megan BartlingZPCH36.86930334637.51
6.Eva PannemanIJsselmeer43.58930771243.64

Senioren

Finale A
1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi29.33840079029.56
2.Geertje ScharpZPCH31.68860313631.19
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi31.57890452231.38
4.Ingrid BootDe Aalscholver32.50700016832.42
5.Martine OuwendijkDe Aalscholver32.66870306632.98
6.Jessica HooyerTriton32.95900158233.23


<< TOP >>
Programmanr. 2
7.2.10 - 16:38
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

Finale A
1.Rick de MercadoOceanus30.29970067328.97
2.Michael TonsbeekDe Dolfijn29.20970128729.26
3.Roy MoisonZPCH31.89970072331.52
4.Lars v.d. ZeeTriton32.05970242732.25FJ 1
5.Rick MooiIJsselmeer30.06970331732.25FJ 2
DISJoris DiepeveenDe Futen31.199700941AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Junioren 2

Finale A
1.Max GuthmanDe Dolfijn28.04960331727.16
2.Kaspur van der LemKon AZ 187028.74960027928.86
3.Bjorn PortengenZPCH29.10960519528.94
4.Fernando MoolhuijsenOceanus29.55960087129.39
5.Thomas VeroudenOceanus30.08960285529.73
6.Stefan van den BergZPCH30.04960268330.70

Junioren 3

Finale A
1.Andy OnderstalDe Dolfijn26.47950488926.13
2.Roy GraafmansDe Futen27.46950211926.97
3.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen27.96950343127.41
4.Stanley MoolhuijsenOceanus27.81950104528.03
5.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi28.34950002128.16
6.Diego Hélant MullerDe Dolfijn29.10950045129.74

Junioren 4

Finale A
1.Friedrich VinkIJsselmeer26.33940461325.62
2.Jesse MeijerDe Dolfijn27.04940363326.36
3.Max BevelanderHet Y27.49940266727.81
4.Tom HuydtsTorpedo27.90940237528.07
5.Michael van AmstelOceanus28.36940121728.25
6.Paul BreeDe Otters Het Gooi28.59940012528.92

Jeugd 1

Finale A
1.Loic KempIJsselmeer26.04930348325.66
2.Laurent WilkensTorpedo27.13930322126.46
3.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen27.74930279127.51FJ 1
4.Daniel RosinghHet Y27.47930274127.51FJ 2
5.Bjorn GrootOceanus27.85930072128.30
6.Mike VerweijDe Aalscholver28.00930524529.73

Jeugd 2 en ouder

Finale A
1.Jos VergeerOceanus24.42910274724.69
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi25.07910242325.10FJ 1
3.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi25.36900323125.10FJ 2
4.Robert RohaanOceanus25.87920367925.48
5.Marco WeisbeekDe Aalscholver25.72850294527.03
6.Ryan van VoskuilenDe Aalscholver25.67910244929.04


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.2.10 - 16:44
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

Finale A
1.Noa OldenhofZPCH37.03970062236.29
2.Boukje AalbersTriton37.74970159436.66
3.Yanna LoogmanZPCH37.24970184837.73
4.Eva van der BornOceanus38.51970238038.35
5.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi41.95970281639.04
6.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi39.99970358839.78

Junioren 3

Finale A
1.Iranila PattipilohyDe Dolfijn34.42960523033.30
2.Jennifer StamDe Futen35.14960289033.70
3.Annika NeuteboomTorpedo36.92960135436.03
4.Esther KoxTorpedo37.94960061239.21
5.Daniëlle SpoelderDe Aalscholver39.55960464039.76
6.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn39.43960313041.09

Jeugd 1

Finale A
1.Zoë van der AartZPCH35.07950315233.91
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus35.09950136634.22
3.Robin Pagano MiraniOceanus35.88950255634.66
4.Marieke de RooijTriton37.33950167435.88
5.Lisa MartelhoffHet Y38.77950425839.06
DISSeren SavutKon AZ 187041.00950407839.64RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jeugd 2

Finale A
1.Chantal GroveOceanus31.54940184431.71
2.Tara KokDe Otters Het Gooi37.24940511437.82
3.Samantha de VinkTorpedo39.12940665438.93
4.Kelsey GielenOceanus39.39940193439.02
5.Layla GroenendaalTriton44.11940713043.26

Senioren 1

Finale A
1.Jamie de JongDe Dolfijn32.89930089832.82
2.Nikki van der HoornOceanus33.58930722433.48
3.Megan BartlingZPCH35.06930334633.90
4.Daniëlle BrouwerDe Futen35.76930348434.36
5.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi35.22930682435.09
6.Ilona BroedersHet Y35.15930103035.59

Senioren

Finale A
1.Wyke NieuwenhuizenOceanus33.80910386232.60FJ 1
2.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi32.91840079032.60FJ 2
3.Maureen VisserDe Otters Het Gooi33.96890438833.22
4.Merel ToussaintDe Futen34.60920378834.77FJ 1
5.Saskia OuwendijkDe Aalscholver34.30870306834.77FJ 2
6.Martine OuwendijkDe Aalscholver35.14870306635.95


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.2.10 - 16:52
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

Finale A
1.Michael TonsbeekDe Dolfijn32.86970128731.76
2.Rick MooiIJsselmeer34.16970331732.97
3.Navin KeizerDe Dolfijn36.53970133735.72
4.Rick de MercadoOceanus38.32970067336.16
5.Lars v.d. ZeeTriton37.47970242738.47
DISJoris DiepeveenDe Futen37.479700941
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Junioren 2

Finale A
1.Max GuthmanDe Dolfijn31.88960331731.32
2.Bjorn PortengenZPCH32.17960519531.90
3.Thomas VeroudenOceanus32.96960285532.25
4.Kaspur van der LemKon AZ 187034.29960027933.14
5.Raymon OstendorfDe Aalscholver34.41960084533.71
6.Martijn van der ZwaardOceanus36.45960234335.80

Junioren 3

Finale A
1.Andy OnderstalDe Dolfijn28.31950488928.43
2.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi30.68950002129.89
3.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen31.87950343130.60
4.Rick BunschotenDe Aalscholver31.82950420331.35
5.Nick van der KrogtOceanus32.17950131332.06
6.Diego Hélant MullerDe Dolfijn33.14950045133.32

Junioren 4

Finale A
1.Friedrich VinkIJsselmeer29.10940461328.64
2.Jesse MeijerDe Dolfijn30.59940363329.66
3.Frans BijlHet Y31.76940131931.61
4.Max WegbransOceanus31.66940254332.13
5.Tom HuydtsTorpedo32.39940237532.54
6.Jasper BiemoltDe Aalscholver32.23940309532.66

Jeugd 1

Finale A
1.Loic KempIJsselmeer28.31930348328.76
2.Laurent WilkensTorpedo29.32930322129.11
3.Mike VerweijDe Aalscholver30.09930524529.34
4.Daniel RosinghHet Y30.90930274130.64
5.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn31.21930173531.40FJ 1
6.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen31.68930303331.40FJ 2

Jeugd 2 en ouder

Finale A
1.Roy VisserDe Otters Het Gooi27.09910242327.26
2.Marco WeisbeekDe Aalscholver27.69850294527.37
3.Jos VergeerOceanus27.57910274727.47
4.Theo BeglingerOceanus28.14900015927.67
5.Robert RohaanOceanus27.36920367927.75
6.Killian HestermanHet Y28.08900118728.38


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.2.10 - 16:59
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

Finale A
1.Dominique LuursemaTriton41.64970210242.33
2.Noa OldenhofZPCH43.96970062242.83FJ 1
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi43.23970281842.83FJ 2
4.Sandra SchoonderwoerdTriton43.77970210443.32
5.Chantal KosmisDe Futen44.16970203444.05
DISEva van der BornOceanus42.02970238041.78SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 3

Finale A
1.Esther KoxTorpedo37.95960061237.51
2.Jennifer StamDe Futen39.89960289038.72
3.Carla ten KateHet Y42.59960083242.12
4.Britt KlokTorpedo43.47960516242.66
5.Annika NeuteboomTorpedo44.76960135444.72
DISMarijke RebelHet Y43.25960309242.26SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Jeugd 1

Finale A
1.Marit PlukkerTriton42.12950294040.67
2.Siham el BachaDe Dolfijn42.95950460242.35
3.Alissa BusOceanus43.51950137042.71
4.Tessa RijswijkIJsselmeer49.01950643448.23

Jeugd 2

Finale A
1.Ayako de NietDe Otters Het Gooi38.00940577837.89
2.Tara KokDe Otters Het Gooi41.45940511441.32
3.Berber StevensDe Meeuwen Diemen43.54940595042.84
4.Layla GroenendaalTriton46.06940713044.66
5.Latesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn44.68940456645.51
6.Fleur NagelhoutTriton47.00940705047.71

Senioren 1

Finale A
1.Daniëlle BrouwerDe Futen39.14930348437.88
2.Jamie de JongDe Dolfijn38.26930089838.30
3.Ilse BaasZPCH39.72930466239.12
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi40.62930082840.98
5.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi44.53930682444.47
6.Annemieke de RooijTriton46.60930269645.45

Senioren

Finale A
1.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi34.32890452234.57
2.Caroline GoedhartDe Aalscholver36.99910589237.15
3.Geertje ScharpZPCH37.10860313637.38
4.Desiree van der LemKon AZ 187040.26680028240.13
5.Saskia OuwendijkDe Aalscholver40.07870306840.48
6.Merel ToussaintDe Futen40.66920378841.22


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.2.10 - 17:07
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

Finale A
1.Michael TonsbeekDe Dolfijn32.48970128732.04
2.Lars v.d. ZeeTriton37.85970242736.95
3.Roy MoisonZPCH37.76970072337.13
4.Rick de MercadoOceanus37.85970067337.42FJ 1
5.Joris DiepeveenDe Futen37.23970094137.42FJ 2
6.Navin KeizerDe Dolfijn39.80970133741.10

Junioren 2

Finale A
1.Max GuthmanDe Dolfijn34.36960331732.62
2.Fernando MoolhuijsenOceanus33.95960087133.36
3.Kaspur van der LemKon AZ 187034.04960027933.48
4.Thomas VeroudenOceanus35.67960285534.13
5.Mathijs HellingOceanus36.85960104336.17FJ 1
6.Dwight van SchoorlDe Dolfijn36.23960032736.17FJ 2

Junioren 3

Finale A
1.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi33.46950002132.82
2.Freek DiepeveenDe Futen34.83950274333.98
3.Thomas BruningDe Futen34.63950116134.13
4.Roy GraafmansDe Futen35.44950211934.45
5.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi36.64950247935.41
DISRick BunschotenDe Aalscholver35.76950420335.67RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Junioren 4

Finale A
1.Friedrich VinkIJsselmeer31.13940461331.26
2.Kevin HooijerTriton34.07940164332.34FJ 1
3.Frans BijlHet Y32.94940131932.34FJ 2
4.Paul BreeDe Otters Het Gooi33.03940012533.01
5.Jasper BiemoltDe Aalscholver34.69940309533.97
6.Dennis SchlebaumZPCH34.96940502734.88

Jeugd 1

Finale A
1.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen31.59930279131.20
2.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen33.20930303332.89
3.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn34.35930173533.28
DISMike VerweijDe Aalscholver34.939305245AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Jeugd 2 en ouder

Finale A
1.Raoul EngelenburgDe Dolfijn29.95890084329.02
2.Theo BeglingerOceanus29.51900015929.16
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi31.54910242329.77
4.Marco WeisbeekDe Aalscholver30.60850294529.89
5.Mike HereijgersDe Futen31.59850100731.16
6.Wouter HestermanHet Y31.19890123931.39


<< TOP >>
Programmanr. 7
7.2.10 - 17:14
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 2

Finale A
1.Noa OldenhofZPCH32.04970062231.53
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi32.50970281831.73
3.Eva van der BornOceanus32.40970238031.94
4.Boukje AalbersTriton32.76970159432.77FJ 1
5.Yanna LoogmanZPCH32.02970184832.77FJ 2
6.Sandra SchoonderwoerdTriton33.81970210434.24

Junioren 3

Finale A
1.Iranila PattipilohyDe Dolfijn29.38960523029.16
2.Esther KoxTorpedo30.95960061231.14
3.Annika NeuteboomTorpedo32.50960135431.73
4.Daniëlle SpoelderDe Aalscholver33.59960464033.20FJ 1
5.Marijke RebelHet Y32.23960309233.20FJ 2
6.Tiffany PikkerIJsselmeer33.07960338033.50

Jeugd 1

Finale A
1.Zoë van der AartZPCH30.99950315230.38
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus30.60950136630.54
3.Robin Pagano MiraniOceanus31.66950255631.01
4.Marieke de RooijTriton32.42950167431.96
5.Lisa MartelhoffHet Y32.50950425832.49FJ 1
6.Sharon JanssenZPCH32.18950650032.49FJ 2

Jeugd 2

Finale A
1.Ayako de NietDe Otters Het Gooi30.00940577829.31
2.Chantal GroveOceanus29.54940184429.32
3.Kelsey GielenOceanus32.42940193432.23
3.Debby DistelblomIJsselmeer32.02940474832.23
5.Tara KokDe Otters Het Gooi32.56940511432.50
6.Latesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn33.76940456634.38

Senioren 1

Finale A
1.Nikki van der HoornOceanus29.18930722428.57
2.Jamie de JongDe Dolfijn29.26930089829.43
3.Daniëlle BrouwerDe Futen31.21930348430.28
4.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi30.59930682430.52
5.Ilse BaasZPCH30.65930466230.89
6.Ilona BroedersHet Y31.20930103031.78

Senioren

Finale A
1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi27.42840079027.98
2.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi29.26890452228.77
3.Wyke NieuwenhuizenOceanus29.17910386229.04
4.Geertje ScharpZPCH29.47860313629.39
5.Merel ToussaintDe Futen29.76920378829.92
6.Martine OuwendijkDe Aalscholver29.82870306630.21


<< TOP >>
Programmanr. 8
7.2.10 - 17:21
Heren, 50m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

Finale A
1.Michael TonsbeekDe Dolfijn38.35970128738.26
2.Michel van NieuwkerkDe Futen43.24970241341.33
3.Roy MoisonZPCH43.82970072342.70
4.Jesse FrankenhuizenDe Dolfijn44.42970395143.72
5.Navin KeizerDe Dolfijn44.38970133743.83
DISAdam MalashDe Dolfijn43.51970214541.95SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 2

Finale A
1.Stefan van den BergZPCH38.61960268337.64
2.Fernando MoolhuijsenOceanus38.98960087138.27
3.Max GuthmanDe Dolfijn39.40960331739.00
4.Bjorn PortengenZPCH40.06960519539.32
5.Martijn van der ZwaardOceanus41.82960234340.81
6.Teun SteinrothTorpedo43.00960251942.88

Junioren 3

Finale A
1.Nick van der KrogtOceanus35.76950131334.98
2.Joeri BerendsOceanus36.92950036936.32
3.Stanley MoolhuijsenOceanus36.98950104536.58
4.Roy GraafmansDe Futen37.60950211937.82
5.Diego Hélant MullerDe Dolfijn39.38950045139.47
DISThomas BruningDe Futen38.19950116138.18SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.

Junioren 4

Finale A
1.Jesse MeijerDe Dolfijn36.05940363335.89
2.Frans BijlHet Y37.57940131936.73
3.Max BevelanderHet Y38.22940266737.39
4.Wietse de HaanTriton37.96940164137.77
5.Robbie WallinDe Futen39.19940425937.90
6.Max WegbransOceanus39.65940254340.57

Jeugd 1

Finale A
1.Loic KempIJsselmeer33.69930348334.29
2.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen34.40930279134.51
3.Daniel RosinghHet Y34.37930274134.82
4.Tim ten KateHet Y37.03930024936.07
5.Bjorn GrootOceanus37.19930072137.27
DISQuincy Hélant MullerDe Dolfijn39.16930173540.38SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Jeugd 2 en ouder

Finale A
1.Robert RohaanOceanus31.51920367931.42
2.Ryan van VoskuilenDe Aalscholver31.10910244931.51
3.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen33.60860130933.08
4.Jos VergeerOceanus33.38910274733.29
5.Donald HillebregtOceanus33.39920262933.54
6.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi34.40910028333.98