Uitslag ZRO-competitie deel 4 Poule C 06-02-2010

Progr. nr. 72: 4x50m vrij est. m. junioren 3 en later Eindtijd   50m      
1 ZPB H&L 1   2.06.54     2.05.99a I 0.30.60      
2 DWF 1   2.07.86     2.05.99b II 0.30.62      
3 ACZ 1   2.15.35     2.12.54 III 0.32.56      
4 ZPC Numansdorp 1   2.14.71     2.15.30   0.36.31      
- PCG 1   2.25.96     afg.          
 
ZPB H&L 1 DWF 1
98-00858 Cindy Rkman   96-01358 Debby Kraaijeveld  
97-01336 Eva Cornelisse   96-02738 Judith de Heer  
96-03612 Nina Tourton   96-02736 Anne de Heer  
96-02862 Zoë van der Velden   96-02742 Julia Mijnster  
           
 
ACZ 1 ZPC Numansdorp 1
97-02426 Cheryl Westerbaan   97-02992 Tessa de Vos  
97-03462 Brenda van Hulst   96-02458 Rhea Lambregts  
96-03244 Quinty Terlouw   98-00658 Elize Bouman  
96-02626 Giulia Ros   97-00382 Claudia van Galen  
           
 
PCG 1  
98-00586 Merel Schenau        
96-02316 Daphne Bikker        
97-02420 Danique Lauritsen        
96-02318 Doris Kragten        
           
 
Progr. nr. 73: 4x50m vrij est. j. junioren 2 en later Eindtijd   50m      
1 ZV de Gooye 1   2.20.22     2.23.06 I 0.34.98      
- PCG 1   2.19.14     ng          
- ZPB H&L 1   2.09.29     ng          
 
ZV de Gooye 1 PCG 1
96-00639 Wilber Hameeteman   97-01175 Jeremy Evers  
98-00433 Jordi Schaaf   97-03445 Mike van der Linden  
97-00783 Sander de Vos   98-02443 Job Kooij  
98-00231 Niels Donkersloot   96-03419 Erik van Lopik  
           
 
ZPB H&L 1  
96-03371 Leon de Vries        
96-04897 Michael Vermoen        
98-03147 Thieme Altena        
98-01361 Linquendo van der Klooster        
           
 
Progr. nr. 74: 200m wissel senioren dames all-in Eindtijd   50m      
1 Sade Daal ACZ 2.33.61 88-06594   2.36.39 I 0.33.20      
2 Karlien Veldscholte ZPB H&L 2.38.35 93-05880   2.36.98 II 0.34.16      
3 Renate Elvers ZPB H&L 2.33.40 91-05194   2.39.91 III 0.34.22      
4 Leonie vd Lavoir ZPC Numansdorp 2.37.54 85-01834   2.41.30   0.34.37      
5 Sunanda van Heteren PCG 2.46.83 89-01728   2.42.84   0.36.40      
6 Yana Gavrilyuk ACZ 2.43.16 91-08186   2.49.99   0.34.31      
7 Debby Kraaijeveld DWF 2.47.56 96-01358   2.50.00   0.35.51      
8 Annelies Kievit ZV de Gooye 2.48.62 84-01286   2.50.78   0.35.60      
9 Yanicke Stekelenburg ZPC Numansdorp 2.43.10 90-03606   2.54.29   0.37.36      
10 Emily van Erk ACZ 2.56.68 95-02574   2.56.00   0.35.51      
11 Sabine van Heteren DWF 2.52.42 93-01150   2.57.01   0.40.25      
12 Marloes Dijkgraaf PCG 3.10.28 90-00828   3.12.13   0.40.24      
13 Rebecca Verlek DWF 3.09.27 86-03752   3.14.15          
14 Mirjam Kievit ZV de Gooye 3.17.83 86-01918   3.27.57   0.42.73      
 
- Marian Nederlof DWF 3.15.52 76-00950 BM 3.06.51   0.40.39      
 
Progr. nr. 75: 200m wissel senioren heren all-in Eindtijd   50m      
1 Johnny den Uil DWF 2.15.87 84-02293   2.14.92 I 0.28.40      
2 Egbert Stolk ZPB H&L 2.19.71 76-00889   2.19.49 II 0.29.43      
3 Jan-Willem den Dunnen PCG 2.27.33 95-00883   2.23.81 III 0.30.39      
4 Anne Terlouw ZV de Gooye 2.32.43 90-02877   2.27.45   0.30.41      
5 Haico Weijers ZPC Numansdorp 2.18.33 88-03759   2.27.51   0.29.86      
6 Bram Piederiet ZPC Numansdorp 2.23.36 90-02281   2.27.76   0.30.76      
7 Paul Weijers ZPC Numansdorp 2.21.17 86-03475   2.30.86   0.31.49      
8 David Verlek DWF 2.27.71 84-02381   2.33.04   0.30.13      
9 Paul Sterk PCG 2.23.69 89-03025   2.33.65   0.30.72      
10 Ardi van der Stel ACZ 2.36.27 88-03271   2.36.83   0.32.84      
11 Davy Vermaas ZPB H&L 2.37.96 90-03041   2.37.16   0.31.64      
12 Gijs Bezemer ACZ 2.33.92 83-00169   2.41.08   0.33.78      
13 Laurens Kalis DWF 2.52.75 91-01141   2.43.26   0.32.70      
14 Remco Wiegmink ACZ 2.43.67 84-02595   2.44.27   0.32.88      
15 Mitchell Coert ZPB H&L 2.35.89 92-04055   2.48.22   0.32.91      
- Anthony Struijk ZV de Gooye 2.46.03 91-04247   ng          
 
- Remco Evers ZPC Numansdorp 2.28.12 89-00865 BM afg.          
- Menno Wiegmink ACZ   85-03717 BM 2.53.96   0.35.05      
 
Progr. nr. 76: 50m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd          
1 Cindy Rkman ZPB H&L 0.30.26 98-00858   0.31.07 I        
2 Elize Bouman ZPC Numansdorp 0.32.82 98-00658   0.32.73 II        
3 Pien Schravensande ACZ 0.35.30 99-02010   0.33.08 III        
4 Ilse Wijnmaalen PCG 0.34.71 99-00940   0.34.25          
5 Esmeralda van Werkhoven PCG 0.37.80 99-00412   0.35.50          
6 Evi Mijnster DWF 0.36.40 99-00450   0.36.74          
7 Chémène de Klein DWF 0.39.61 99-00448   0.37.13          
8 Anouk van Weelden PCG 0.38.17 99-02828   0.37.15          
9 Juliette Diaz Diaz ZPB H&L 0.38.29 00-00048   0.37.80a          
10 Nienke Mandemaker ZPB H&L 0.38.12 98-03686   0.37.80b          
11 Sjaron van Hulst ACZ 0.37.97 98-03268   0.38.14          
12 Rosanne Valk ZPC Numansdorp 0.39.82 98-04090   0.38.64          
13 Lindsay van den Doel ZV de Gooye 0.38.87 00-02360   0.38.70a          
14 Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 0.38.45 00-00650   0.38.70b          
15 Kirsten Terlouw ACZ 0.44.65 99-02012   0.42.16          
16 Aïsha Boelen DWF 0.43.58 99-00452   0.42.83          
17 Lucinde van Driel ZPC Numansdorp   00-00588   0.43.40          
18 Manon Hameeteman ZV de Gooye 0.45.10 99-00678   0.44.44          
 
Progr. nr. 77: 50m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd          
1 Linquendo van der Klooster ZPB H&L 0.33.20 98-01361   0.33.22 I        
2 Delano van Reede DWF 0.33.54 98-01267   0.33.70 II        
3 Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.33.98 98-00231   0.34.06 III        
4 Ricco van Baarle ACZ   98-8-ag0   0.35.23          
5 Jordi Schaaf ZV de Gooye 0.35.56 98-00433   0.35.71          
6 Stan Verrijp ZPC Numansdorp 0.37.74 99-01255   0.36.06          
7 Job Kooij PCG 0.37.32 98-02443   0.37.35          
8 Patrick Buist ZPB H&L 0.38.87 99-01761   0.37.94a          
9 Jurgen Wervers ZV de Gooye 0.38.12 98-02517   0.37.94b          
10 Bart Spaans ACZ 0.41.91 99-02559   0.39.16a          
11 Julian van Erk ACZ 0.39.67 99-01323   0.39.16b          
12 Perry van Brakel ZPC Numansdorp 0.52.08 00-01631   0.47.87          
13 Pascal Lockhorst ZPC Numansdorp   00-02189   1.09.32          
- Thieme Altena ZPB H&L 0.38.46 98-03147   ng          
- Bob Hogendoorn DWF 0.37.50 99-03089   ng          
 
Progr. nr. 78: 50m school m. jeugd 2 en later Eindtijd          
1 Estrella Wierikx ZPC Numansdorp 0.33.36 94-02712   0.34.59 I        
2 Nina Tourton ZPB H&L 0.41.36 96-03612   0.39.44 II        
3 Lise Beijleveldt ACZ 0.39.39 95-05236   0.40.08 III        
4 Laura v.d Heijden ACZ 0.41.14 95-02576   0.41.00          
5 Esmeralda de Zwart ZPB H&L 0.41.76 97-03876   0.41.35          
6 Celina Glimmerveen ACZ 0.42.09 94-04198   0.41.99          
7 Renee Deddens ZPB H&L 0.42.25 95-03614   0.42.10          
8 Anne de Heer DWF 0.41.02 96-02736   0.43.41          
9 Sabine van Acquoij PCG 0.43.62 94-03894   0.44.70          
10 Nathalie Venema ZPC Numansdorp 0.45.97 95-05120   0.45.64          
11 Femke Koning PCG 0.44.83 94-06468   0.45.82          
  Daniëlle de Klein DWF 0.46.42 94-04786   0.45.82          
13 Jorieke Wolfert ZV de Gooye 0.45.69 95-00928   0.46.11          
14 Marije v. d. Boogert ZV de Gooye 0.46.41 94-04000   0.47.22          
15 Talitha Boelen DWF 0.48.28 95-02910   0.49.75          
16 Petra de Kreek ZPC Numansdorp 0.56.86 94-06868   0.56.45          
- Danique Lauritsen PCG 0.46.10 97-02420   afg.          
 
- Tiara Maitimu ACZ 0.44.22 94-05624 BM 0.43.35          
 
Progr. nr. 79: 50m school j. junioren 4 en later Eindtijd          
1 Richard Bestebreur ZPC Numansdorp 0.33.42 94-04797   0.33.14 I        
2 Jos Terlouw ZV de Gooye 0.37.36 94-00601   0.34.32 II        
3 Youri Appeljan ZPC Numansdorp 0.36.56 95-02567   0.36.07 III        
4 Koen Jongejan ZV de Gooye 0.38.07 95-02945   0.38.24          
5 Leon de Vries ZPB H&L 0.38.36 96-03371   0.39.40          
6 Lars Schoffelmeer ZPC Numansdorp 0.39.02 95-01907   0.39.48          
7 Christiaan Hulsbus ACZ 0.40.98 94-02495   0.41.10          
8 Bram Schenau PCG 0.43.98 95-01611   0.41.12          
9 Ivar Veldscholte ZPB H&L 0.38.31 95-02657   0.41.16          
10 Marnick de Bruin DWF 0.42.02 94-03623   0.41.21          
11 Arno de Bruijn DWF 0.43.89 95-04411   0.43.12          
12 Ramon van Huizen ZV de Gooye 0.45.17 94-00945   0.43.86          
13 Mike van der Linden PCG 0.46.92 97-03445   0.48.58          
 
Progr. nr. 80: 100m school m. senioren 2 en later Eindtijd   50m      
1 Karlien Veldscholte ZPB H&L 1.20.91 93-05880   1.18.19 I 0.36.35      
2 Rebecca Evers ZPC Numansdorp 1.26.37 92-00534   1.25.16 II 0.39.84      
3 Roxanne van Bavel ZPB H&L 1.27.14 94-00878   1.27.20 III 0.41.06      
4 Kayleigh Westerbaan ACZ 1.25.58 92-05054   1.27.26   0.40.89      
5 Cindy Rkman ZPB H&L 1.26.09 98-00858   1.28.95   0.41.05      
6 Sharelle Hartman DWF 1.29.66 92-02504   1.32.26   0.42.96      
7 Joyce van Briemen ACZ 1.36.13 93-07134   1.32.42   0.43.42      
8 Amanda Schaaf ZV de Gooye 1.36.60 93-00662   1.33.35   0.43.88      
9 Wolke Visser ZPC Numansdorp 1.38.95 93-03676   1.36.93   0.45.84      
10 Ria Kortlever DWF 1.37.24 92-07576   1.37.49   0.45.33      
11 Danique Lauritsen PCG   97-02420   1.39.70   0.47.14      
12 Daphne Bikker PCG   96-02316   1.43.17   0.48.29      
13 Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 1.43.40 93-06638   1.43.20   0.47.45      
14 Tessa de Vos ZPC Numansdorp 1.43.42 97-02992   1.43.46   0.47.31      
15 Chantal Luthart ACZ 1.40.39 92-04712   1.46.34   0.50.50      
 
Progr. nr. 81: 100m school j. jeugd 2 en later Eindtijd   50m      
1 Timo Lambregts ZPC Numansdorp 1.17.66 93-02809   1.15.89 I 0.34.70      
2 Sietze Noorduyn PCG 1.20.64 94-04727   1.19.87 II 0.37.06      
3 Mitchell Coert ZPB H&L 1.15.93 92-04055   1.20.28 III 0.37.35      
4 Frank van 't Hoff DWF 1.24.33 93-00201   1.20.76   0.36.87      
5 Tyron Gijsbertha ACZ 1.22.06 94-05077   1.22.10   0.36.81      
6 Coen van der Wekken ZV de Gooye 1.25.13 92-02965   1.23.92   0.38.94      
7 Annegies van 't Zand ZPB H&L 1.28.14 94-01543   1.25.42   0.40.04      
8 Vincent Kraaijeveld DWF 1.28.82 94-01617   1.27.58   0.41.08      
9 Rob Stolk ZPC Numansdorp 1.28.84 92-06539   1.30.17   0.42.76      
10 Marco Akershoek ZV de Gooye 1.23.59 93-00003   1.30.65   0.41.82      
11 Eric Wolfert ZV de Gooye 1.31.94 92-02103   1.35.89   0.43.39      
12 John van Heteren DWF 1.44.17 93-05017   1.42.17   0.47.29      
 
Progr. nr. 82: 100m rug m. junioren 3 en later Eindtijd   50m      
1 Nina Tourton ZPB H&L 1.19.80 96-03612   1.17.26 I 0.37.40      
2 Giulia Ros ACZ 1.25.75 96-02626   1.22.37 II 0.40.69      
3 Rhea Lambregts ZPC Numansdorp 1.23.68 96-02458   1.23.86 III 0.40.48      
4 Cheryl Westerbaan ACZ 1.27.36 97-02426   1.25.01   0.40.51      
5 Judith de Heer DWF 1.23.89 96-02738   1.25.02   0.41.62      
6 Julia Mijnster DWF 1.26.33 96-02742   1.25.52   0.41.81      
7 Zoë van der Velden ZPB H&L 1.26.69 96-02862   1.26.40   0.43.02      
8 Claudia van Galen ZPC Numansdorp 1.26.81 97-00382   1.27.02   0.41.26      
9 Quinty Terlouw ACZ 1.31.08 96-03244   1.29.24   0.42.96      
10 Eva Cornelisse ZPB H&L 1.29.17 97-01336   1.30.01   0.43.94      
11 Daphne Bikker PCG 1.29.98 96-02316   1.30.88   0.44.53      
12 Danique Lauritsen PCG   97-02420   1.31.33   0.46.19      
13 Gerdine v.d. Boogert ZV de Gooye 1.38.04 96-01100   1.31.76   0.44.76      
14 Louise Bakker DWF 1.39.19 97-02984   1.36.44   0.47.51      
15 Anouk Appeljan ZPC Numansdorp 1.41.18 97-03120   1.41.34   0.48.64      
- Femke den Eerzamen ZV de Gooye 1.52.16 96-05676   ng          
- Lobke den Eerzamen ZV de Gooye   98-05116   ng          
 
- Brenda van Hulst ACZ 1.37.06 97-03462 BM 1.31.44   0.44.55      
 
Progr. nr. 83: 100m rug j. junioren 2 en later Eindtijd   50m      
1 Erik van Lopik PCG 1.11.50 96-03419   1.10.80 I 0.34.92      
2 Leon de Vries ZPB H&L 1.18.03 96-03371   1.17.89 II 0.38.08      
3 Michael Vermoen ZPB H&L 1.28.92 96-04897   1.24.59 III 0.40.06      
4 Sven op 't Ende ZPC Numansdorp 1.26.58 97-01811   1.26.06   0.41.93      
5 Wilber Hameeteman ZV de Gooye 1.30.52 96-00639   1.27.72   0.42.43      
6 Jeroen Bestebreur ZPC Numansdorp 1.29.25 97-02181   1.29.36   0.43.57      
7 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 1.32.20 97-01193   1.34.95   0.44.92      
8 Job Kooij PCG   98-02443   1.35.52   0.47.01      
9 Sander de Vos ZV de Gooye 1.37.96 97-00783   1.36.62   0.47.95      
10 Niels Verkaik ACZ   96-6-ag0   1.40.67   0.48.46      
11 Jeroen Flokstra DWF 1.50.77 97-04181   1.53.85   0.53.18      
- Nick Hogendoorn DWF 1.51.63 97-04179     RE        
- Sam van den Burg ZPB H&L 1.28.08 97-00799   afg.          
 
Progr. nr. 84: 50m vrij senioren dames all-in Eindtijd          
1 Yana Gavrilyuk ACZ 0.27.65 91-08186   0.28.72 I        
2 Sade Daal ACZ 0.28.85 88-06594   0.29.16 II        
3 Renate Elvers ZPB H&L 0.28.11 91-05194   0.29.92 III        
4 Annelies Kievit ZV de Gooye 0.29.71 84-01286   0.30.00          
5 Yanicke Stekelenburg ZPC Numansdorp 0.29.02 90-03606   0.30.33a          
6 Leonie vd Lavoir ZPC Numansdorp 0.30.21 85-01834   0.30.33b          
7 Sunanda van Heteren PCG 0.31.35 89-01728   0.31.02          
8 Laura v.d Heijden ACZ 0.32.33 95-02576   0.31.20          
9 Sabine van Heteren DWF 0.31.88 93-01150   0.31.75a          
10 Debby Kraaijeveld DWF 0.31.02 96-01358   0.31.75b          
11 Marian Nederlof DWF 0.31.69 76-00950   0.32.06          
12 Renee Deddens ZPB H&L 0.33.74 95-03614   0.34.02          
13 Mirjam Kievit ZV de Gooye 0.34.33 86-01918   0.35.12          
14 Marloes Dijkgraaf PCG 0.34.06 90-00828   0.35.50          
 
- Rebecca Verlek DWF 0.34.86 86-03752 BM 0.35.99          
 
Progr. nr. 85: 50m vrij senioren heren all-in Eindtijd          
1 Gijs Bezemer ACZ 0.25.51 83-00169   0.25.44 I        
2 Johnny den Uil DWF 0.25.59 84-02293   0.25.78 II        
3 Haico Weijers ZPC Numansdorp 0.25.96 88-03759   0.26.12 III        
4 Bram Piederiet ZPC Numansdorp 0.25.89 90-02281   0.26.16          
5 Remco Evers ZPC Numansdorp 0.25.42 89-00865   0.26.36          
6 Egbert Stolk ZPB H&L 0.25.75 76-00889   0.26.54          
7 Paul Sterk PCG 0.26.25 89-03025   0.26.60          
8 David Verlek DWF 0.25.22 84-02381   0.26.81          
9 Martijn Bogaard PCG 0.26.76 89-00325   0.26.94b          
10 Anne Terlouw ZV de Gooye 0.28.73 90-02877   0.27.18a          
11 Davy Vermaas ZPB H&L 0.27.47 90-03041   0.27.18b          
12 Jan-Willem den Dunnen PCG 0.26.74 95-00883   0.27.26          
13 Remco Wiegmink ACZ 0.27.31 84-02595   0.28.77          
14 Ardi van der Stel ACZ 0.28.18 88-03271   0.29.06          
15 Laurens Kalis DWF 0.29.61 91-01141   0.30.04          
- Anthony Struijk ZV de Gooye 0.27.48 91-04247   ng          
 
- Paul Weijers ZPC Numansdorp 0.26.28 86-03475 BM 0.26.94a          
- Menno Wiegmink ACZ 0.31.11 85-03717 BM 0.29.51          
 
Progr. nr. 86: 50m vlinder m. junioren 1 en later Eindtijd          
- Merel Schenau PCG 0.51.57 98-00586   Reserve          
1 Cindy Rkman ZPB H&L 0.35.02 98-00858   0.35.34 I        
2 Elize Bouman ZPC Numansdorp 0.36.81 98-00658   0.37.37 II        
3 Esmeralda van Werkhoven PCG 0.41.58 99-00412   0.39.83 III        
4 Anouk van Weelden PCG 0.43.73 99-02828   0.43.70          
5 Ilse Wijnmaalen PCG 0.41.93 99-00940   0.44.44          
6 Evi Mijnster DWF 0.43.11 99-00450   0.44.86          
7 Juliette Diaz Diaz ZPB H&L 0.42.62 00-00048   0.45.29          
8 Pien Schravensande ACZ 0.49.70 99-02010   0.46.45          
9 Lindsay van den Doel ZV de Gooye 0.47.34 00-02360   0.46.60          
10 Sjaron van Hulst ACZ 0.51.64 98-03268   0.47.02          
11 Nienke Mandemaker ZPB H&L 0.48.13 98-03686   0.48.06          
12 Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 0.46.68 00-00650   0.48.71          
13 Aïsha Boelen DWF 0.50.02 99-00452   0.49.80          
14 Chémène de Klein DWF 0.51.55 99-00448   0.50.58          
15 Rosanne Valk ZPC Numansdorp 0.57.74 98-04090   0.52.89          
16 Kirsten Terlouw ACZ 0.55.54 99-02012   0.55.32          
17 Lucinde van Driel ZPC Numansdorp   00-00588   0.59.61          
18 Manon Hameeteman ZV de Gooye 1.01.45 99-00678   1.02.45          
 
Progr. nr. 87: 50m vlinder j. minioren 6 en later Eindtijd          
1 Delano van Reede DWF 0.43.09 98-01267   0.41.43 I        
2 Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.40.95 98-00231   0.42.89 II        
3 Julian van Erk ACZ 0.44.44 99-01323   0.42.94 III        
4 Linquendo van der Klooster ZPB H&L 0.40.20 98-01361   0.42.96          
5 Jurgen Wervers ZV de Gooye 0.48.42 98-02517   0.44.93          
6 Jordi Schaaf ZV de Gooye 0.52.00 98-00433   0.46.96          
7 Ricco van Baarle ACZ   98-8-ag0   0.48.08          
8 Job Kooij PCG 0.48.11 98-02443   0.49.90          
9 Bart Spaans ACZ 0.58.80 99-02559   0.55.12          
10 Patrick Buist ZPB H&L 0.55.21 99-01761   0.57.00          
- Stan Verrijp ZPC Numansdorp 0.48.05 99-01255   0.45.92 VI        
- Perry van Brakel ZPC Numansdorp 1.09.94 00-01631   1.16.81 VC        
- Thieme Altena ZPB H&L 0.45.10 98-03147   ng          
- Bob Hogendoorn DWF 0.53.95 99-03089   ng          
 
Progr. nr. 88: 50m vrij m. senioren 2 en later Eindtijd          
1 Kayleigh Westerbaan ACZ 0.28.86 92-05054   0.29.26 I        
2 Karlien Veldscholte ZPB H&L 0.29.61 93-05880   0.30.02 II        
3 Rebecca Evers ZPC Numansdorp 0.30.50 92-00534   0.30.94 III        
4 Wolke Visser ZPC Numansdorp 0.32.89 93-03676   0.31.57          
5 Zoë van der Velden ZPB H&L 0.31.20 96-02862   0.31.89          
6 Sharelle Hartman DWF 0.30.91 92-02504   0.32.11          
7 Ria Kortlever DWF 0.31.89 92-07576   0.32.31          
8 Amanda Schaaf ZV de Gooye 0.32.44 93-00662   0.32.46a          
9 Joyce van Briemen ACZ 0.31.46 93-07134   0.32.46b          
10 Celina Glimmerveen ACZ 0.31.91 94-04198   0.32.87          
11 Femke Koning PCG   94-06468   0.33.80          
12 Sabine van Acquoij PCG   94-03894   0.33.93          
13 Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 0.35.58 93-06638   0.34.84          
14 Esmeralda de Zwart ZPB H&L 0.35.42 97-03876   0.35.37          
15 Petra de Kreek ZPC Numansdorp 0.34.02 94-06868   0.38.27          
 
- Chantal Luthart ACZ 0.32.61 92-04712 BM 0.36.92          
 
Progr. nr. 89: 50m vrij j. jeugd 2 en later Eindtijd          
1 Timo Lambregts ZPC Numansdorp 0.26.02 93-02809   0.26.14 I        
2 Marco Akershoek ZV de Gooye 0.26.76 93-00003   0.26.27 II        
3 Coen van der Wekken ZV de Gooye 0.28.36 92-02965   0.28.86 III        
4 Mitchell Coert ZPB H&L 0.28.12 92-04055   0.29.10          
5 Eric Wolfert ZV de Gooye 0.29.57 92-02103   0.29.86          
6 Ivar Veldscholte ZPB H&L 0.29.48 95-02657   0.30.29          
7 Frank van 't Hoff DWF 0.30.13 93-00201   0.30.32          
8 Bram Schenau PCG 0.30.80 95-01611   0.30.61          
9 Rob Stolk ZPC Numansdorp 0.30.40 92-06539   0.31.05          
10 Christiaan Hulsbus ACZ 0.30.47 94-02495   0.31.17          
11 Michael Vermoen ZPB H&L 0.34.73 96-04897   0.34.11          
12 John van Heteren DWF 0.38.76 93-05017   0.38.32          
 
Progr. nr. 90: 200m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd   50m 100m    
1 Estrella Wierikx ZPC Numansdorp 2.25.08 94-02712   2.21.21 I 0.32.26 1.07.81    
2 Julia Mijnster DWF 2.32.03 96-02742   2.30.06 II   1.11.80    
3 Emily van Erk ACZ 2.31.26 95-02574   2.32.11 III 0.33.18 1.12.05    
4 Lise Beijleveldt ACZ 2.35.42 95-05236   2.33.39   0.34.29 1.13.92    
5 Anne de Heer DWF 2.32.25 96-02736   2.35.62   0.35.66 1.15.74    
6 Renee Deddens ZPB H&L 2.42.39 95-03614   2.37.68   0.35.90 1.15.72    
7 Tiara Maitimu ACZ 2.38.99 94-05624   2.40.52   0.33.33 1.15.27    
8 Roxanne van Bavel ZPB H&L 2.37.95 94-00878   2.40.89   0.36.07 1.17.60    
9 Nathalie Venema ZPC Numansdorp 2.43.37 95-05120   2.43.70   0.34.72 1.17.69    
10 Eva Cornelisse ZPB H&L 2.46.57 97-01336   2.44.12   0.37.43 1.19.89    
11 Daniëlle de Klein DWF 2.51.80 94-04786   2.45.34   0.37.64 1.20.06    
12 Claudia van Galen ZPC Numansdorp 2.45.98 97-00382   2.49.86   0.36.42 1.19.95    
13 Sabine van Acquoij PCG 2.47.84 94-03894   2.50.71   0.38.55 1.21.99    
14 Femke Koning PCG 2.46.27 94-06468   2.50.78   0.38.20 1.22.39    
15 Jorieke Wolfert ZV de Gooye   95-00928   2.53.54   0.39.57 1.23.36    
16 Marije v. d. Boogert ZV de Gooye 3.01.45 94-04000   3.03.05   0.39.83 1.24.98    
- Doris Kragten PCG 2.38.91 96-02318   afg.          
 
- Talitha Boelen DWF 3.01.74 95-02910 BM 2.58.10   0.40.39 1.25.39    
 
Progr. nr. 91: 200m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd   50m 100m    
1 Lars Schoffelmeer ZPC Numansdorp 2.07.15 95-01907   2.05.23 I 0.29.24 1.01.64    
2 Richard Bestebreur ZPC Numansdorp 2.10.54 94-04797   2.08.40 II 0.29.08 1.01.65    
3 Erik van Lopik PCG 2.16.18 96-03419   2.09.52 III 0.29.93 1.02.78    
4 Koen Jongejan ZV de Gooye 2.20.27 95-02945   2.17.39   0.30.61 1.05.17    
5 Jos Terlouw ZV de Gooye 2.39.65 94-00601   2.22.57   0.32.42 1.08.82    
6 Youri Appeljan ZPC Numansdorp 2.21.44 95-02567   2.22.95   0.31.42 1.07.70    
7 Tyron Gijsbertha ACZ 2.25.56 94-05077   2.23.52   0.32.49 1.09.34    
8 Leon de Vries ZPB H&L 2.33.67 96-03371   2.28.60   0.33.29 1.13.02    
9 Annegies van 't Zand ZPB H&L 2.24.64 94-01543   2.28.86   0.32.65 1.09.07    
10 Vincent Kraaijeveld DWF 2.28.50 94-01617   2.29.05   0.33.99 1.12.28    
11 Sietze Noorduyn PCG 2.18.42 94-04727   2.34.16   0.31.43 1.09.35    
12 Marnick de Bruin DWF 2.43.41 94-03623   2.34.34   0.33.52 1.13.44    
13 Ramon van Huizen ZV de Gooye 2.41.04 94-00945   2.40.14   0.36.99 1.16.89    
14 Arno de Bruijn DWF 2.40.61 95-04411   2.41.14   0.35.89 1.17.31    
15 Ivar Veldscholte ZPB H&L 2.30.51 95-02657   2.43.27   0.36.34 1.17.60    
 
Progr. nr. 92: 50m vrij m. junioren 3 en later Eindtijd          
1 Nina Tourton ZPB H&L 0.32.51 96-03612   0.31.87 I        
2 Giulia Ros ACZ 0.32.15 96-02626   0.32.10 II        
3 Judith de Heer DWF 0.32.88 96-02738   0.33.29 III        
4 Eva Cornelisse ZPB H&L 0.32.57 97-01336   0.33.51          
5 Rhea Lambregts ZPC Numansdorp 0.33.92 96-02458   0.33.70a          
6 Cheryl Westerbaan ACZ 0.33.23 97-02426   0.33.70b          
7 Quinty Terlouw ACZ 0.34.34 96-03244   0.34.42          
8 Danique Lauritsen PCG 0.35.29 97-02420   0.35.21          
9 Esmeralda de Zwart ZPB H&L 0.35.42 97-03876   0.35.46          
10 Gerdine v.d. Boogert ZV de Gooye 0.36.69 96-01100   0.35.62          
11 Daphne Bikker PCG 0.36.14 96-02316   0.36.13          
12 Tessa de Vos ZPC Numansdorp 0.35.95 97-02992   0.37.00          
13 Anouk Appeljan ZPC Numansdorp 0.37.48 97-03120   0.37.02          
14 Louise Bakker DWF 0.41.36 97-02984   0.40.62          
15 Merel Schenau PCG 0.43.10 98-00586   0.41.07          
- Femke den Eerzamen ZV de Gooye 0.40.16 96-05676   ng          
- Lobke den Eerzamen ZV de Gooye 0.44.23 98-05116   ng          
 
- Brenda van Hulst ACZ 0.35.63 97-03462 BM 0.36.08          
 
Progr. nr. 93: 50m vrij j. junioren 2 en later Eindtijd          
1 Erik van Lopik PCG   96-03419   0.28.16 I        
2 Linquendo van der Klooster ZPB H&L 0.33.20 98-01361   0.32.57 II        
3 Jeroen Bestebreur ZPC Numansdorp 0.32.96 97-02181   0.32.95 III        
4 Sven op 't Ende ZPC Numansdorp 0.32.63 97-01811   0.32.96          
5 Michael Vermoen ZPB H&L 0.34.73 96-04897   0.34.67          
6 Wilber Hameeteman ZV de Gooye 0.35.61 96-00639   0.35.15          
7 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 0.35.67 97-01193   0.35.87          
8 Sander de Vos ZV de Gooye 0.35.07 97-00783   0.36.14          
9 Mike van der Linden PCG 0.36.78 97-03445   0.36.88          
10 Jeroen Flokstra DWF 0.37.99 97-04181   0.37.32          
11 Niels Verkaik ACZ   96-6-ag0   0.39.82          
12 Nick Hogendoorn DWF 0.42.61 97-04179   0.45.56          
- Sam van den Burg ZPB H&L 0.32.58 97-00799   afg.          
 
Progr. nr. 94: 4x50m wissel est. senioren dames all-in Eindtijd   50m      
1 ZPC Numansdorp 1   2.08.54     2.12.15 I 0.34.73      
2 ACZ 1   2.14.18     2.14.55 II 0.35.02      
3 ZPB H&L 1   2.15.25     2.21.06 III 0.36.36      
4 DWF 1   2.21.12     2.26.52   0.37.75      
5 ZV de Gooye 1   2.30.79     2.35.67   0.43.02      
6 PCG 1   2.23.96     2.43.00   0.36.00      
 
ZPC Numansdorp 1 ACZ 1
85-01834 Leonie vd Lavoir   92-05054 Kayleigh Westerbaan  
94-02712 Estrella Wierikx   95-05236 Lise Beijleveldt  
92-00534 Rebecca Evers   88-06594 Sade Daal  
90-03606 Yanicke Stekelenburg   91-08186 Yana Gavrilyuk  
           
 
ZPB H&L 1 DWF 1
91-05194 Renate Elvers   93-01150 Sabine van Heteren  
98-00858 Cindy Rkman   96-02736 Anne de Heer  
93-05880 Karlien Veldscholte   96-01358 Debby Kraaijeveld  
96-02862 Zoë van der Velden   92-02504 Sharelle Hartman  
           
 
ZV de Gooye 1 PCG 1
95-00928 Jorieke Wolfert   89-01728 Sunanda van Heteren  
84-01286 Annelies Kievit   94-03894 Sabine van Acquoij  
93-00662 Amanda Schaaf   96-02316 Daphne Bikker  
86-01918 Mirjam Kievit   94-06468 Femke Koning  
           
 
Progr. nr. 95: 4x50m wissel est. senioren heren all-in Eindtijd   50m      
1 ZPC Numansdorp 1   1.54.80     1.58.21 I 0.31.87      
2 PCG 1   2.01.63     2.02.49 II 0.30.77      
3 ZPB H&L 1   2.01.66     2.04.07 III 0.31.53      
4 ACZ 1   2.04.39     2.04.86   0.32.57      
5 ZV de Gooye 1   2.03.29     2.05.31a   0.32.47      
6 DWF 1   2.03.71     2.05.31b   0.29.80      
 
ZPC Numansdorp 1 PCG 1
86-03475 Paul Weijers   95-00883 Jan-Willem den Dunnen  
90-02281 Bram Piederiet   89-03025 Paul Sterk  
89-00865 Remco Evers   89-00325 Martijn Bogaard  
88-03759 Haico Weijers   94-04727 Sietze Noorduyn  
           
 
ZPB H&L 1 ACZ 1
90-03041 Davy Vermaas   83-00169 Gijs Bezemer  
76-00889 Egbert Stolk   85-03717 Menno Wiegmink  
92-04055 Mitchell Coert   84-02595 Remco Wiegmink  
96-03371 Leon de Vries   94-05077 Tyron Gijsbertha  
           
 
ZV de Gooye 1 DWF 1
95-02945 Koen Jongejan   84-02293 Johnny den Uil  
90-02877 Anne Terlouw   93-00201 Frank van 't Hoff  
93-00003 Marco Akershoek   91-01141 Laurens Kalis  
92-02965 Coen van der Wekken   84-02381 David Verlek