Nr. 1. Meisjes, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 2. Jongens, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 3. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 14. Jongens, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 15. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 25. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l


LAMPERSBOKAAL 2010
Burgum, 6.2.2010


Programmanr. 1
6.2.10 - 16:00
Meisjes, 25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum31.19020072829.39
DISLian de RidderSG Middelse-SkelpNT02LIRI28.29
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 2
6.2.10 - 16:02
Jongens, 25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf Jan BosscherWetterwille30.57020003729.32


<< TOP >>
Programmanr. 3
6.2.10 - 16:03
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marike de JongAvena18.42010107417.45
2.Janneke WeilandWetterwille19.20010012817.72
3.Fardau van der MeulenWetterwille19.79000040817.75FJ 1
4.Eline v/d WalAvena18.82010093017.75FJ 2
5.Tabitha de Haande GranaetNT000055017.76
6.Ingrid de Vriesde Granaet20.15010050019.20
7.Jamilah Loualade GranaetNT000140219.28
8.Iza van VeenSG. Bolsward-Workum20.98000247019.54
9.Mayke VeltmanAvenaNT000366220.23
10.Marloes GatsonidesZpd20.87010101620.38
11.Janneke BiermaPWC Buitenpost24.62010189221.09
12.Rianne de BruinZpd25.15000259021.11
13.Mave PostmaSG Middelse-Skelp23.20010174221.42
14.Merel Bathoornde GranaetNT000219621.59
15.Amarens Wilbersde GranaetNT000200022.54
16.Evelien van HarskampZpd24.24010101822.72
17.Daisy LangenbergPWC Buitenpost24.74000147423.63
18.Marielle HaakmaZpd26.39010115423.76
19.Francien de BoerPWC Buitenpost39.64010113229.27


<< TOP >>
Programmanr. 4
6.2.10 - 16:09
Jongens, 25m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel Delfstrade Granaet20.34010003717.62
2.Hugo Jan BosscherWetterwille21.07000018517.80
3.Bas KosterWetterwille20.32000041518.07
4.Noah Vincent StavorinusZpd23.38000035919.04
5.Rutger Horsthuisde Granaet20.58010041919.07
6.Robin de JongSG. Bolsward-Workum20.78010116519.59
7.Jesse LammersAvena31.76010068523.81


<< TOP >>
Programmanr. 5
6.2.10 - 16:12
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brigitte van der Veende Granaet40.50980260039.89
2.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum44.34980025840.86
3.Lysbeth KosterAvena42.59990195241.23
4.Danieke van der Kooide Granaet42.43000055241.88
5.Giulia v/d GootAvena45.07990332041.97
6.Eva KosterWetterwille52.51000072843.86
7.Laura de GrootSG. Bolsward-Workum45.07980224643.90
8.Marrit v. AalzumAvena46.07980320644.51
9.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet46.60980145645.10
10.Wieneke BraaksmaAvenaNT980536245.29
11.Esmee KleenSG. Bolsward-Workum46.31980344046.22
12.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum48.37980452646.86
13.Nikita PostmaSG Middelse-Skelp47.90000218847.80
14.Dagmar Rozendalde Granaet52.30990360447.82
15.Ilse BrouwerSG Middelse-Skelp51.26000176248.26
16.Douwina WoudwijkWetterwille54.64990118448.28
17.Nynke Anjemade Granaet49.09990147649.70
18.Wieke WiersmaPWC Buitenpost53.03980359250.14
19.Afke Nicolaide Granaet57.34990283452.04
20.Florianne HaakmaZpd53.75980283652.36
21.Iris PosthumusZpd1:03.29980448053.36
22.Daniëlle ZwaagstraPWC BuitenpostNT98051881:02.43
23.Marjolein van HarskampZpd1:06.2099042061:03.60
AFGEMIlse RumpSG Middelse-Skelp1:00.949902962
AFGEMSuzanna ZijlstraSG Middelse-SkelpNT0001766


<< TOP >>
Programmanr. 6
6.2.10 - 16:21
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille38.26980073535.98
2.Jacko KorporaalZpd39.05980224739.50
3.Sjors VerweijAvena41.66990055940.45
4.Jorrit MulderWetterwille44.17980139143.04
5.Herman BuistPWC Buitenpost42.78980152543.57
6.Werner VeltmanAvena45.10980341744.68
7.Wietze WoudwijkWetterwille50.15980047946.16
8.Pieter RoemelingZpd47.32990025346.47
9.Folkert AlgraWetterwille56.70990147148.59
10.Cor PolitiekAvena50.90980427348.82
11.Lennart Visserde Granaet1:00.34980411953.26
12.Jan de BruinPWC Buitenpost51.40990152354.16
13.Marnick DoumaZpd1:02.32990251759.00
14.Ridzert VeenstraZpd1:01.8999025211:00.20
DISAlmar KleefstraWetterwille46.46990055543.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 7
6.2.10 - 16:26
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke DijkstraAvena43.25960212239.57
2.José SnoekSG Middelse-Skelp42.05960605040.45
3.Kira Savannah StavorinusZpd43.32970412241.29
4.Roelie de BoerWetterwille45.20960050843.67
5.Marike de Boerde Granaet44.97970530243.73FJ 1
6.Bianca JongsmaAvena44.65960100643.73FJ 2
7.Nynke YtsmaWetterwille45.83970165443.79
8.Paulien PetersonZpd45.30970090643.91
9.Amber v/d LeyAvena43.68970517244.64
10.Fagmar WilpstraWetterwille46.52970359444.70
11.Anna RegnerusWetterwille46.16970165645.08
12.Tineke Nicolaide Granaet45.35960303245.51
13.Anouk TerpstraAvena45.81960366045.67
14.Femke de JongAvena46.42970509245.80
15.Ellen JagerPWC Buitenpost46.95980138445.92
16.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp46.68970526047.04
17.Klaske PraamstraZpd48.76960473447.38
18.Marije Trienke VeenstraPWC Buitenpost49.60960622847.39
19.Corina VaartjesWetterwille46.02960202847.85
20.Femke de MeerZpd48.42970308048.36
Christy van der MeulenWetterwille48.37960561848.36
22.Sandra DijkstraSG Middelse-Skelp51.11970417248.51
23.Raijsa BalasinghamAvena49.68970218248.69
24.Swanet van der WalZpd50.36970193049.20
25.Dagmar BosmaAvena50.03970509050.15
26.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp50.69980265250.19
27.Aline WestertPWC Buitenpost53.22960601050.30
28.Silke Bilde Granaet51.72970394250.70
29.Miranda Minke VeenstraZpd52.93970449656.30
30.Mirjam KootstraZpd56.51960578857.42
DISAnnet BiermaSG Middelse-Skelp52.00960413053.22
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMyran KleefstraWetterwille49.209701658
AFGEMMarijke PostmaPWC Buitenpost51.869605724


<< TOP >>
Programmanr. 8
6.2.10 - 16:37
Jongens, 50m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum40.56960152337.54
2.Reinoud WeilandSG Middelse-Skelp41.48960396739.06
3.Wiebe Auke PostmaWetterwille44.89970265741.26
4.Koen van der EemsWetterwille44.89970080742.67
5.Hessel BiermaPWC Buitenpost44.06960225743.16
6.Stefan RienstraWetterwille46.53970430343.73
7.Matthijs JansenWetterwille44.85960237943.92
8.Guido PostmaAvena46.64970206544.86
9.Derk WiggersWetterwille48.98970042545.20
10.Jelmer PostAvena47.07970260945.58
11.Danny HayemaPWC Buitenpost47.01970104345.60
12.Patrick de RoosZpd48.02970267145.90
13.Bouke v.d. ZaagPWC Buitenpost46.30960225546.11
14.Bart WeilandWetterwille48.98970077747.07
15.Hoaran OvereemSG Middelse-Skelp48.20970233547.70
16.Jorn den HamerPWC Buitenpost53.16960425154.94
17.Daniël WestraWetterwille57.55970418956.17
AFGEMJilles KootstraSG Middelse-Skelp47.459701327
AFGEMVincent VisserSG. Bolsward-Workum44.019700395


<< TOP >>
Programmanr. 9
6.2.10 - 16:45
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp32.92960193032.54
2.Maaike BrattingaWetterwille33.64950131632.76
3.Jildou TemmingAvena35.13980276833.45
Eline Dammerde Granaet33.54950424233.45
5.Ina van der WeideSG. Bolsward-Workum34.75940476034.20
6.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp34.36940686234.29
7.Tine FolkertsmaSG. Bolsward-Workum34.40940527434.61
8.Tine MeerdinkSG. Bolsward-Workum33.25950556034.68
9.Amarins Zijlstrade Granaet34.80940656634.91
10.Sigrid de ZwartSG. Bolsward-Workum36.45950375237.26
11.Jeldau Andringade Granaet37.06940572237.67
12.Synthia PostmaZpd37.10940535638.81
AFGEMJoanke van HeldenPWC Buitenpost38.919506392
AFGEMLisanne v.d. MeulenPWC Buitenpost48.149506418


<< TOP >>
Programmanr. 10
6.2.10 - 16:50
Jongens, 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum29.26950338528.32
2.Dirk van der EemsWetterwille29.35950156528.74
3.Robin de Joodede Granaet29.58960137128.92
4.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost29.63940114929.48
5.Sjoerd KnolAvena30.31950160130.17
6.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost30.26950365530.39
7.Jacco v/d WalAvena31.86950414530.86
8.Lennart van LigtenbergWetterwille32.50950195131.02
9.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost31.54950365731.76
10.Nico KatsburgSG. Bolsward-Workum32.91950508732.13
11.Rutger HovingPWC Buitenpost33.41950366132.57
12.Martin van KammenZpd34.13950268735.05


<< TOP >>
Programmanr. 11
6.2.10 - 16:53
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maayke de Boerde Granaet35.28950590635.32
2.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum35.92950028436.22
3.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum36.66940414236.52
4.Johanna de BoerZpd36.04940394436.82
5.Femke HemstraSG Middelse-Skelp38.12930546637.58
6.Jannie de BoerWetterwille37.24920266237.64
7.Myrthe HegerSG. Bolsward-Workum39.59940652438.02
8.Karin OdingaSG Middelse-Skelp37.27950229638.13
9.Rixt Wilbersde Granaet38.72950348038.29
10.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp38.19950459038.39
11.Annemiek Meulenbeldde Granaet39.03950623039.10
12.Saskia RorijsAvena38.60910501239.12
13.Ilse Dammerde Granaet37.74940313039.16
14.Maaike de WolffAvena40.97930542239.48
15.Charlotte Bergsmade Granaet39.23920405839.92FJ 1
16.Iris WoltersZpd39.73930712639.92FJ 2
17.Janneke AntumaPWC Buitenpost39.01900709240.52
18.Renata HettingaSG. Bolsward-Workum41.94900707641.29
19.Annette van Dolderde Granaet41.13950188042.87
20.Joke WeeningPWC Buitenpost44.35900709443.95
DISFolyanne AntumaPWC Buitenpost41.22930404841.67
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTineke de JongSG. Bolsward-Workum41.709200868


<< TOP >>
Programmanr. 12
6.2.10 - 16:59
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sietse WijbengaZpd31.50930196731.54
2.Bauke YtsmaWetterwille32.80930113132.44
3.Abe RingnaldaSG. Bolsward-Workum33.01830284932.70
4.Hendrik Ben v/d BoonZpd33.20880476133.23
5.Jildert JellesmaSG. Bolsward-Workum33.76920405733.48
6.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum34.37930089533.70
7.Wesley SmitPWC Buitenpost36.86910704336.07
8.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost37.99920073936.61
9.Thomas den HamerPWC Buitenpost37.13920399736.67
10.Sybe van Hijumde Granaet38.63920643738.59
DISWijbe Bauke WoudaZpd36.01920649536.54
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZARoelof de JongZpd33.418905551


<< TOP >>
Programmanr. 13
6.2.10 - 17:18
Meisjes, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum27.39020072823.30
2.Lian de RidderSG Middelse-SkelpNT02LIRI26.43


<< TOP >>
Programmanr. 14
6.2.10 - 17:19
Jongens, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf Jan BosscherWetterwille27.09020003727.42


<< TOP >>
Programmanr. 15
6.2.10 - 17:21
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tabitha de Haande Granaet53.87000055048.33
2.Marike de JongAvena51.35010107449.17
3.Fardau van der MeulenWetterwille50.32000040850.77
4.Eline v/d WalAvena53.28010093052.11
5.Janneke WeilandWetterwille56.18010012853.69
6.Iza van VeenSG. Bolsward-WorkumNT000247054.95
7.Ingrid de Vriesde Granaet56.75010050056.64
8.Mayke VeltmanAvenaNT000366257.07
9.Mave PostmaSG Middelse-SkelpNT010174257.08
10.Amarens Wilbersde Granaet56.68000200057.13
11.Janneke BiermaPWC BuitenpostNT010189259.04
12.Merel Bathoornde Granaet58.83000219659.31
13.Marloes GatsonidesZpd1:03.93010101659.89
14.Jamilah Loualade Granaet1:01.8400014021:00.59
15.Daisy LangenbergPWC Buitenpost1:03.7000014741:00.94
16.Marielle HaakmaZpd1:01.1601011541:01.09
17.Evelien van HarskampZpd1:12.2601010181:05.93
18.Rianne de BruinZpd1:17.7200025901:08.51
19.Francien de BoerPWC BuitenpostNT01011321:10.91


<< TOP >>
Programmanr. 16
6.2.10 - 17:28
Jongens, 50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel Delfstrade Granaet49.68010003750.36
2.Hugo Jan BosscherWetterwille51.74000018550.66
3.Noah Vincent StavorinusZpd55.29000035952.26
4.Bas KosterWetterwille52.51000041553.63
5.Rutger Horsthuisde Granaet1:09.6601004191:04.27
DISRobin de JongSG. Bolsward-Workum1:07.6601011651:01.45
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJesse LammersAvenaNT01006851:10.92
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
6.2.10 - 17:33
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danieke van der Kooide Granaet37.10000055235.27
2.Lysbeth KosterAvena37.52990195235.30
3.Eva KosterWetterwille38.64000072836.44
4.Nikita PostmaSG Middelse-Skelp38.73000218836.60
5.Giulia v/d GootAvena38.50990332036.66
6.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet37.46980145636.93
7.Marrit v. AalzumAvena38.97980320638.10
8.Laura de GrootSG. Bolsward-Workum42.03980224641.08
9.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum42.72980452641.84
10.Esmee KleenSG. Bolsward-Workum42.06980344041.85
11.Nynke Anjemade Granaet42.15990147642.28
12.Ilse BrouwerSG Middelse-Skelp42.97000176242.70
13.Douwina WoudwijkWetterwille41.07990118443.12
14.Dagmar Rozendalde Granaet43.50990360443.20
15.Wieke WiersmaPWC Buitenpost42.69980359245.26
16.Iris PosthumusZpd49.21980448046.67
17.Wieneke BraaksmaAvenaNT980536246.77
18.Florianne HaakmaZpd45.22980283647.25
19.Afke Nicolaide Granaet47.88990283450.62
20.Daniëlle ZwaagstraPWC Buitenpost1:00.18980518853.09
21.Marjolein van HarskampZpd1:01.60990420653.73
AFGEMIlse RumpSG Middelse-Skelp51.149902962
AFGEMSuzanna ZijlstraSG Middelse-SkelpNT0001766


<< TOP >>
Programmanr. 18
6.2.10 - 17:40
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jacko KorporaalZpd33.73980224732.69
2.Sjors VerweijAvena35.75990055933.92
3.Herman BuistPWC Buitenpost37.54980152536.00
4.Almar KleefstraWetterwille40.55990055537.16
5.Wietze WoudwijkWetterwille41.36980047938.10
6.Cor PolitiekAvena38.53980427338.25FJ 1
7.Jorrit MulderWetterwille38.22980139138.25FJ 2
8.Lennart Visserde Granaet41.32980411939.93
9.Pieter RoemelingZpd38.09990025340.57
10.Werner VeltmanAvena40.84980341740.84
11.Folkert AlgraWetterwille43.97990147142.96
12.Jan de BruinPWC Buitenpost41.53990152343.22
13.Ridzert VeenstraZpd46.26990252151.69
14.Marnick DoumaZpd55.48990251752.01


<< TOP >>
Programmanr. 19
6.2.10 - 17:45
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roelie de BoerWetterwille33.93960050831.82
2.Femke de MeerZpd33.95970308032.79
3.Paulien PetersonZpd35.32970090633.80
4.Tineke Nicolaide Granaet34.53960303234.26
5.Nynke YtsmaWetterwille34.53970165434.28
6.Brigitte van der Veende Granaet35.26980260034.36
7.Kira Savannah StavorinusZpd36.97970412234.41
8.Anouk TerpstraAvena34.74960366034.53
9.Amber v/d LeyAvena36.16970517235.16
10.Femke de JongAvena35.76970509235.28
11.Marike de Boerde Granaet36.16970530235.45
12.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp36.19970526035.80
13.Fagmar WilpstraWetterwille39.41970359435.87
14.José SnoekSG Middelse-Skelp35.47960605035.94
15.Corina VaartjesWetterwille34.89960202835.95
16.Sandra DijkstraSG Middelse-Skelp37.49970417235.98
17.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum34.90980025836.44
18.Silke Bilde Granaet36.62970394236.54
19.Raijsa BalasinghamAvena36.50970218237.64FJ 1
20.Swanet van der WalZpd37.26970193037.64FJ 2
21.Annet BiermaSG Middelse-Skelp37.64960413037.83
22.Christy van der MeulenWetterwille40.34960561838.08
23.Dagmar BosmaAvena43.28970509038.29
24.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp38.51980265238.68
25.Aline WestertPWC Buitenpost43.94960601039.56
26.Klaske PraamstraZpd40.44960473440.46
27.Miranda Minke VeenstraZpd42.43970449642.36
28.Marije Trienke VeenstraPWC Buitenpost42.02960622842.53
29.Mirjam KootstraZpd45.71960578848.07
AFGEMMarijke PostmaPWC Buitenpost40.209605724
AFGEMMyran KleefstraWetterwille37.839701658


<< TOP >>
Programmanr. 20
6.2.10 - 17:55
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum30.43960152330.48
2.Koen van der EemsWetterwille30.93970080730.80
3.Wiebe Auke PostmaWetterwille32.61970265730.84
4.Jelmer PostAvena33.75970260931.51
5.Bouke v.d. ZaagPWC Buitenpost32.88960225531.74
6.Mirko van LigtenbergWetterwille33.52980073532.03
7.Bart WeilandWetterwille32.59970077732.62
8.Matthijs JansenWetterwille34.92960237933.23
9.Guido PostmaAvena34.64970206533.28
10.Derk WiggersWetterwille33.52970042533.40
11.Stefan RienstraWetterwille38.33970430334.29
12.Patrick de RoosZpd34.02970267134.63
13.Hoaran OvereemSG Middelse-Skelp35.33970233534.90
14.Hessel BiermaPWC Buitenpost36.80960225736.16
15.Danny HayemaPWC Buitenpost38.02970104336.77
16.Daniël WestraWetterwille41.02970418937.80
17.Jorn den HamerPWC Buitenpost43.12960425144.07
AFGEMVincent VisserSG. Bolsward-Workum32.579700395
AFGEMJilles KootstraSG Middelse-Skelp35.599701327


<< TOP >>
Programmanr. 21
6.2.10 - 18:01
Meisjes, 50m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura TerpstraAvena36.66940291435.85FJ 1
2.Anna RegnerusWetterwille36.37970165635.85FJ 2
3.Ellen JagerPWC Buitenpost37.50980138437.14
4.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum36.66940414237.47FJ 1
5.Bianca JongsmaAvena38.57960100637.47FJ 2
6.Rixt Wilbersde Granaet38.72950348037.92
7.Jildou TemmingAvena39.53980276839.03
8.Maaike BrattingaWetterwille39.28950131639.24
9.Tine FolkertsmaSG. Bolsward-Workum39.28940527439.52
10.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp39.91940686240.53
11.Ina van der WeideSG. Bolsward-Workum39.20940476040.54
12.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp41.63960193040.83
13.Sigrid de ZwartSG. Bolsward-Workum43.51950375242.06
14.Amarins Zijlstrade Granaet42.88940656642.51
15.Eline Dammerde Granaet42.42950424242.61
16.Jeldau Andringade Granaet43.65940572242.82
17.Tine MeerdinkSG. Bolsward-Workum41.59950556042.89
18.Synthia PostmaZpd42.77940535644.18
AFGEMLisanne v.d. MeulenPWC Buitenpost51.479506418
AFGEMJoanke van HeldenPWC Buitenpost46.859506392


<< TOP >>
Programmanr. 22
6.2.10 - 18:08
Jongens, 50m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum35.18950338534.45
2.Robin de Joodede Granaet35.47960137134.65
3.Dirk van der EemsWetterwille34.92950156534.76
4.Sjoerd KnolAvena38.32950160134.80
5.Jacco v/d WalAvena36.14950414536.43
6.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost39.99950365737.37
7.Lennart van LigtenbergWetterwille37.15950195137.85
8.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost37.74940114938.60
9.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost39.98950365539.18
10.Rutger HovingPWC Buitenpost42.23950366140.04
11.Nico KatsburgSG. Bolsward-Workum40.89950508742.25
12.Martin van KammenZpd42.64950268744.63FJ 1
13.Reinoud WeilandSG Middelse-Skelp48.20960396744.63FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 23
6.2.10 - 18:13
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke DijkstraAvena32.36960212231.18
2.Annemiek Meulenbeldde Granaet31.64950623031.20FJ 1
3.Femke HemstraSG Middelse-Skelp31.78930546631.20FJ 2
4.Maaike de WolffAvena32.99930542232.06
5.Janneke AntumaPWC Buitenpost32.47900709232.63FJ 1
6.Charlotte Bergsmade Granaet32.17920405832.63FJ 2
7.Myrthe HegerSG. Bolsward-Workum32.60940652432.69
8.Iris WoltersZpd31.78930712632.73
9.Saskia RorijsAvena32.03910501232.98
10.Annette van Dolderde Granaet32.36950188033.06
11.Jannie de BoerWetterwille32.67920266233.19FJ 1
12.Laura TerpstraAvena32.62940291433.19FJ 2
13.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp32.50950459033.19FJ 3
14.Folyanne AntumaPWC Buitenpost34.50930404833.47
15.Karin OdingaSG Middelse-Skelp32.13950229633.53FJ 1
16.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum32.29950028433.53FJ 2
17.Renata HettingaSG. Bolsward-Workum33.77900707634.07FJ 1
18.Joke WeeningPWC Buitenpost34.56900709434.07FJ 2
AFGEMTineke de JongSG. Bolsward-Workum32.879200868
NGIlse Dammerde Granaet32.549403130

BMJohanna de BoerZpd30.51940394430.81
BMMaayke de Boerde Granaet31.15950590632.26


<< TOP >>
Programmanr. 24
6.2.10 - 18:20
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Abe RingnaldaSG. Bolsward-Workum28.08830284927.96
2.Sietse WijbengaZpd28.60930196728.57
3.Jildert JellesmaSG. Bolsward-Workum28.44920405728.65
4.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost29.56920073928.83
5.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum30.09930089529.23
6.Wesley SmitPWC Buitenpost29.34910704329.63
7.Thomas den HamerPWC Buitenpost31.50920399730.35
8.Wijbe Bauke WoudaZpd31.98920649531.89
9.Sybe van Hijumde Granaet30.90920643731.91
NGRoelof de JongZpd25.978905551

BMBauke YtsmaWetterwille26.98930113126.52
BMHendrik Ben v/d BoonZpd26.90880476127.14


<< TOP >>
Programmanr. 25
6.2.10 - 18:23
4 x 50m vrije slagMeisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Avena 1Avena2:32.612:25.88
Giulia v/d Goot
Werner Veltman
99
98
37.04Lysbeth Koster
Sjors Verweij
99
99
2.Wetterwille 1Wetterwille2:31.452:27.00
Jorrit Mulder
Douwina Woudwijk
98
99
37.95Mirko van Ligtenberg
Eva Koster
98
00
3.de Granaet 1de Granaet2:34.742:27.61
Marcel Delfstra
Rixt-Nynke Zijlstra
01
98
38.81Lennart Visser
Brigitte van der Veen
98
98
4.Pwc 1PWC Buitenpost2:33.932:32.66
Ellen Jager
Jan de Bruin
98
99
32.08Wieke Wiersma
Herman Buist
98
98
5.Zpd 1Zpd2:43.112:47.09
Jacko Korporaal
Florianne Haakma
98
98
34.45Pieter Roemeling
Iris Posthumus
99
98