Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 3
Zaandam, 24.1.2010


Programmanr. 1
24-1-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:06.78980071931.931:06.69
2.Lex SandburgZaanstad (SG)1:12.85980069933.701:09.70
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:13.00980049334.381:10.92
4.Simon de GrootSG Haerlem'041:14.48980071735.731:14.07
5.Bradley SapA.Z.V.D.1:14.86980102735.811:14.69
6.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:15.1798007151:16.20
7.Shai DataukerA.Z.V.D.1:15.21980181938.151:17.40
8.Jelle BetsZaanstad (SG)1:24.51980172937.331:18.15
9.Sean TuinstraOeza1:20.56980168537.251:22.19
10.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)1:32.28980372941.611:28.97
11.Max van HoytemaOeza1:33.6698041291:31.04
12.Floris van RuttenSG Haerlem'041:38.08980234745.021:32.15
13.Sven MartensKzc1:37.95980144546.651:33.69
14.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:35.85980184143.711:34.69
15.Niels OsingaSG Haerlem'041:45.39980237745.301:38.37
16.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT98032211:41.97
17.Jesper LutenZaanstad (SG)1:46.76980110147.371:43.19
NGNick van StijnKzc1:42.339802729
NGSander SchleeperZaanstad (SG)1:29.619801843
NGJurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:20.959800621


Programmanr. 2
24-1-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:41.86990154645.701:36.21
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:44.12990056250.571:46.56
3.Edith KristSG Haerlem'041:52.569901954FJ 152.551:47.00
4.Isabel PuntA.Z.V.D.1:46.589901404FJ 251.661:47.00
5.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT990329252.091:47.54
6.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:50.05990078452.231:49.47
7.Suzanne IvensOeza1:53.7799029041:49.53
8.Sofie LindemanSG Haerlem'041:59.81990189252.761:53.11
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:57.37990231253.681:53.19
10.Anna BruinsZaanstad (SG)1:56.31990196653.171:54.05
11.Vera KominSG Haerlem'041:56.95990324055.031:55.50
12.Robyn SmithDe Zeeschuimers2:02.49990089254.591:57.68
13.Julia VerheijenZaanstad (SG)NT990231655.771:57.82
14.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT990417857.772:00.50
15.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT99023142:01.35
16.Shirley LippusKzcNT990140658.462:01.71
17.Sascha de GrootKzc2:12.0699021622:10.09
18.Tessa WesterborgKzc2:12.7599019141:04.242:13.93
19.Julisca BoogaardKzc2:30.9499023981:06.252:21.87
DISSusanne HeilijgersZaanstad (SG)2:06.359901748SK,SL54.471:56.67
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SL - Met één hand keer- of eindpunt aangetikt
DISMaricha VeenendaalZaanstad (SG)NT9903510SD55.731:58.96
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMRachèl LubbersKzcNT9901924
AFGEMAnouck LubbersKzcNT9901912


Programmanr. 3
24-1-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:23.76000032137.241:18.40
2.Phil BrantjesKzc1:26.60000048538.111:19.89
3.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:39.7400013911:29.08
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:31.06010036343.821:30.88
5.Merijn de BoerZaanstad (SG)NT000084343.561:32.01
6.Stefan LoosKzc1:34.52000048744.281:32.30
7.Bas BetsZaanstad (SG)NT000105943.941:33.70
8.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT000116543.501:34.72
9.Niels MartensKzc1:44.43010011147.451:37.46
10.Andre ZozulyaSG Haerlem'041:38.24000139346.461:39.75
11.Lucas JakZaanstad (SG)NT00011271:40.96
12.Marco WempeSG Haerlem'041:43.00000083549.291:41.81
13.Koen Kaars SijpesteinHpc1:41.61000049148.781:42.74
14.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:50.25010042749.111:47.82
15.Baran MattagiZaanstad (SG)NT000062952.551:50.86
NGRowan WempeSG Haerlem'04NT0100825


Programmanr. 4
24-1-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique SapA.Z.V.D.1:51.71010060252.141:50.69
2.Kaylin stelOeza1:54.56010029053.161:53.09
3.Julia EijerZaanstad (SG)2:00.94010045654.621:58.44
4.Femke RitmanKzc2:04.84010028658.032:04.88
DISYara GaljeZaanstad (SG)NT0100372SL53.321:53.25
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 5
24-1-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:12.84990149133.211:11.39
2.Wesley BosHpc1:17.77990124136.621:16.93
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:21.10990164338.061:19.53
4.Mike MoriannerKzc1:26.51990213736.831:20.31
5.Tim KieftZaanstad (SG)1:30.84990192138.931:24.30
6.Kaj van der PalKzc1:24.42990213539.531:25.45
7.Sam van GroenHpc1:30.61990157741.391:27.48
8.Devon-Ray JacobsKzc1:32.71990168541.121:28.23
9.Roy VlielandOeza1:27.23990151740.981:30.41
10.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:29.68990174744.721:30.59
11.Mitchell van DijkOeza1:33.48990214543.531:32.40
12.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:33.76990196945.211:33.01
13.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:28.95990057143.511:33.69
14.Lex LubbersHpc1:40.50990241145.391:35.38
15.Basil BarrettZaanstad (SG)1:53.05990215750.451:47.23
NGKoen GaalOeza1:19.939901113


Programmanr. 6
24-1-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:44.20000072647.701:43.70
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:52.39000151251.841:50.67
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:51.78000167653.241:53.60
4.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT000171254.001:55.65
5.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:58.14000170853.931:55.91
6.Shira de HaanOeza1:48.91000113055.851:58.37
7.Quinty VeenmanA.Z.V.D.2:08.86000232457.031:59.28
8.Nadine DolfingHpc2:07.98000111659.682:13.56
9.Lotte WesterborgKzcNT00027061:06.692:29.57
DISSarah DekkerSG Haerlem'04NT0002362SL56.902:00.90
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGKirsten DijkmanKzc2:17.020000842
NGFleur de BoerDe Zeeschuimers1:55.960010000


Programmanr. 7
24-1-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kevin SchaafSG Haerlem'042:42.58960260337.021:16.752:37.11
2.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:47.63960052734.571:15.752:40.62
3.Sander KroepSG Haerlem'042:52.86960138937.381:21.152:47.53
4.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:53.75960044535.821:17.092:49.51
5.David van GroenHpc2:49.68970134140.351:22.342:50.40
6.Erno SnoekZaanstad (SG)2:57.65960092538.431:22.462:52.74
7.Roy van der WoudeSG Haerlem'042:54.84970057940.271:24.102:56.47
8.Ruben SapA.Z.V.D.2:57.78960114538.091:27.223:02.47
9.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:16.41960231141.711:29.973:05.35
10.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)NT970123544.551:34.463:11.68
11.Allard de VriesOeza3:13.03960233748.371:37.503:14.06
12.Corné BorstOeza3:18.32960233547.841:36.343:14.88
13.Emiel OsingaSG Haerlem'044:04.47960133146.301:34.563:20.18
14.Jesse ZandvlietSG Haerlem'04NT970336149.141:41.293:26.10
15.Bjarne BruijnsKzcNT970461748.511:42.533:27.94
16.Martijn BraspenningHpc3:32.2697028751:38.883:31.50
17.Timo HolZwemvereniging HoornNT970188551.081:43.653:31.96
18.Daan Kaars SijpesteinHpcNT970110755.061:49.193:44.90
19.Gijs v.d. WoordHpc3:34.12970005952.721:48.253:58.66
DISStan BlokSG Haerlem'042:49.839700569VL39.071:25.262:57.97
VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
DISMatthijs EngelkesSG Haerlem'04NT9702315VE49.771:43.103:34.72
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMJordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:52.419601075


Programmanr. 8
24-1-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Serena StelOeza2:50.30980152839.021:22.972:49.81
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:59.73980106436.401:20.302:52.00
3.Jade BroekA.Z.V.D.2:58.17970230039.581:25.142:56.20
4.Lotte VensZaanstad (SG)3:06.40970004438.001:25.532:57.66
5.Lisa BrantjesKzc3:01.16980095038.931:25.532:59.04
6.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:05.77970110039.281:24.823:00.69
7.Anouk van DamSG Haerlem'043:04.96980003241.281:26.023:02.32
8.Chantal BeijerSG Haerlem'043:04.94970088441.601:28.663:03.20
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)3:13.28980106240.961:28.303:05.43
10.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn3:31.15980033642.131:28.113:05.94
11.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)3:09.43980322840.901:27.333:06.46
12.Daphne WassenaarZaanstad (SG)3:17.32970360638.991:28.593:09.27
13.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:22.30970110243.411:30.823:09.70
14.Linda BöhmSG Haerlem'043:12.85970316443.351:34.113:12.07
15.Sylle HoogeveenHpcNT970318043.381:31.213:14.39
16.Carmen MeijerHpc3:14.11980020243.351:33.963:15.46
17.Anouk DijkmanKzc3:35.53980151846.611:35.693:18.64
18.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers3:43.22980337446.101:37.273:19.84
19.Fleur BonkerkZaanstad (SG)NT980337644.261:35.103:21.91
20.Tori GijzenSG Haerlem'043:22.13970316646.151:40.573:22.89
21.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.3:41.70980203652.001:45.353:31.10
22.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)NT980353251.031:43.083:34.21
23.Rosa WesterborgKzcNT970296650.401:45.093:34.39
24.Tessa van LangelaarOeza3:40.90970528652.651:46.823:35.41
25.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:43.54980065057.271:50.293:36.47
26.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT980468450.051:46.613:36.74
27.Chantal BouquetZaanstad (SG)NT980384250.961:45.443:38.67
28.Merel SchoutenSG Haerlem'04NT980495256.761:51.543:41.04
29.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)3:45.44970548250.411:46.613:42.52
30.Jessie KoopmanOeza3:49.34970538058.231:55.143:44.32
31.Ilse van GinkelZwemvereniging HoornNT980166057.492:00.683:52.77
32.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'04NT980399456.021:55.153:54.89
33.Virginie van ZundertA.Z.V.D.NT980497857.932:00.153:56.03
34.Cheryl ObolZaanstad (SG)NT980453859.652:03.553:59.71
35.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)NT97021761:00.701:59.474:00.15
DISAlinka OsingaSG Haerlem'04NT9803212AA,RC
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., RC - Rugligging verlaten zonder met de keerpunthandeling bezig te zijn
DISLieke KoenderinkZaanstad (SG)3:07.979703566RH39.891:26.303:01.14
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLaura EijkA.Z.V.D.NT9703862VC45.921:43.143:29.15
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZALisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn3:55.859704666
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging HoornNT9805060
AFGEMJill JansenSG Haerlem'043:05.969700170
AFGEMMerel JacobsSG Haerlem'04NT9803402
AFGEMFlorianne BultjeSG Haerlem'04NT9804342
NGBritt StedingZaanstad (SG)NT9801262
NGVeerle ClaassenHpc3:22.389800782


Programmanr. 9
24-1-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:26.22980049339.081:19.56
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:20.57980071940.861:20.56
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:25.41980069939.121:21.85
4.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:25.63980071540.991:23.01
5.Simon de GrootSG Haerlem'041:25.03980071741.371:23.78
6.Shai DataukerA.Z.V.D.1:23.33980181940.961:23.93
7.Bradley SapA.Z.V.D.1:25.75980102741.251:24.59
8.Jelle BetsZaanstad (SG)1:30.71980172944.151:29.89
9.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)1:36.92980372948.381:38.93
10.Sean TuinstraOeza1:36.09980168547.591:39.90
11.Hugo van WezenbeekKzc1:50.63980415753.091:50.03
12.Jesper LutenZaanstad (SG)NT980110150.811:51.93
13.Floris van RuttenSG Haerlem'041:54.88980234757.191:53.65
14.Sven MartensKzc2:03.0498014451:01.462:01.63
15.Niels OsingaSG Haerlem'042:02.18980237759.402:05.43
16.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT980322158.122:05.57
DISMax van HoytemaOeza1:40.189804129RD49.671:43.30
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJob RozemeijerZaanstad (SG)1:45.509801841RF49.291:44.69
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NGNick van StijnKzcNT9802729
NGSander SchleeperZaanstad (SG)1:36.339801843
NGJurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:30.079800621


Programmanr. 10
24-1-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:23.63990154639.471:21.61
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:25.3199005621:24.09
3.Isabel PuntA.Z.V.D.1:23.02990140441.261:24.24
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:28.4599007841:25.62
5.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:33.2699032921:26.38
6.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:35.52990231242.681:30.05
7.Anna BruinsZaanstad (SG)1:32.31990196650.421:31.93
8.Edith KristSG Haerlem'041:37.4599019541:34.53
9.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:36.59990174844.561:35.06
10.Suzanne IvensOeza1:34.13990290445.751:35.55
11.Vera KominSG Haerlem'041:39.8799032401:36.49
12.Shirley LippusKzcNT990140647.261:38.79
13.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:47.40990351046.251:40.17
14.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:43.7599023141:43.24
15.Julia VerheijenZaanstad (SG)NT990231650.191:44.06
16.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT99041781:46.89
17.Sofie LindemanSG Haerlem'041:37.8899018921:47.13
18.Robyn SmithDe Zeeschuimers1:45.71990089249.741:47.98
19.Tessa WesterborgKzc1:52.0499019141:50.28
20.Sascha de GrootKzc1:47.72990216253.931:52.83
AFGEMAnouck LubbersKzc1:53.719901912
AFGEMRachèl LubbersKzc1:50.529901924


Programmanr. 11
24-1-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Phil BrantjesKzc1:33.28000048543.061:28.75
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:37.68000032145.831:33.58
3.Bas BetsZaanstad (SG)2:01.83000105951.221:43.91
4.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:55.63000139154.851:45.90
5.Stefan LoosKzc1:49.4100004871:49.46
6.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:50.6601004271:50.84
7.Marco WempeSG Haerlem'041:51.6800008351:54.81
8.Koen Kaars SijpesteinHpc2:00.25000049156.781:54.97
9.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT00011651:55.67
10.Andre ZozulyaSG Haerlem'04NT000139356.251:56.18
11.Lucas JakZaanstad (SG)NT00011271:57.22
12.Merijn de BoerZaanstad (SG)NT000084357.131:58.38
13.Niels MartensKzc2:08.0301001112:03.96
14.Baran MattagiZaanstad (SG)NT00006292:05.75
DISMitchell RijksZaanstad (SG)1:50.570100363RD1:42.71
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGRowan WempeSG Haerlem'042:10.820100825


Programmanr. 12
24-1-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin stelOeza55.54010029050.29
2.Julia EijerZaanstad (SG)53.17010045654.36
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:01.59010037257.14
4.Danique SapA.Z.V.D.1:01.9601006021:01.63
DISFemke RitmanKzc1:07.69010028658.81VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


Programmanr. 13
24-1-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:23.86990149141.371:21.71
2.Wesley BosHpc1:29.77990124143.391:26.84
3.Mike MoriannerKzc1:41.85990213746.621:34.74
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:31.7399016431:35.05
5.Tim KieftZaanstad (SG)1:35.1899019211:37.05
6.Kaj van der PalKzc1:40.5499021351:38.31
7.Mitchell van DijkOeza1:52.6699021451:42.08
8.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:42.28990174752.451:43.21
9.Sam van GroenHpc1:57.2899015771:44.06
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:52.6099019691:46.92
11.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:44.8399005711:48.00
12.Lex LubbersHpc1:55.46990241153.481:48.04
13.Roy VlielandOeza1:40.93990151753.531:50.39
14.Basil BarrettZaanstad (SG)1:55.10990215751.971:57.09
DISDevon-Ray JacobsKzc1:52.009901685AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGKoen GaalOeza1:31.129901113


Programmanr. 14
24-1-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxine SchaapZaanstad (SG)45.82000151246.68
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)49.25000072647.53
3.Shira de HaanOeza47.71000113047.66
4.Bente KoelemeijZaanstad (SG)50.32000170852.59
5.Melissa VallingaZaanstad (SG)52.83000167652.81
6.Lieke RoggeZaanstad (SG)54.50000171255.42
DISSarah DekkerSG Haerlem'04NT00023621:07.64VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNadine DolfingHpcNT00011161:11.28VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGKirsten DijkmanKzcNT0000842
NGFleur de BoerDe Zeeschuimers1:04.460010000


Programmanr. 15
24-1-2010
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sander KroepSG Haerlem'043:12.32960138940.261:26.823:03.48
2.Kevin SchaafSG Haerlem'043:10.21960260342.701:29.033:03.80
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn3:17.34960052741.981:29.463:07.26
4.Stan BlokSG Haerlem'043:15.26970056944.331:34.963:13.37
5.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)3:19.89970123544.671:34.793:14.50
6.David van GroenHpc3:19.99970134144.311:35.583:16.89
7.Roy van der WoudeSG Haerlem'043:19.68970057945.411:37.933:20.12
8.Ruben SapA.Z.V.D.3:17.31960114546.081:39.483:24.92
9.Erno SnoekZaanstad (SG)3:14.53960092546.001:39.213:27.34
10.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:38.87960231148.041:43.683:37.17
11.Emiel OsingaSG Haerlem'043:48.67960133148.371:44.463:39.81
12.Allard de VriesOeza3:39.75960233750.251:46.823:39.89
13.Corné BorstOeza3:39.57960233551.651:49.183:44.00
14.Jeroen JongertA.Z.V.D.3:43.67960044549.791:46.443:44.14
15.Timo HolZwemvereniging HoornNT970188553.211:52.073:45.03
16.Matthijs EngelkesSG Haerlem'04NT970231551.721:49.453:47.13
17.Jesse ZandvlietSG Haerlem'043:51.94970336154.371:53.213:49.82
18.Daan Kaars SijpesteinHpc4:02.33970110755.171:56.844:01.13
19.Ahmet LimanKzcNT970421555.902:00.484:13.15
DISBjarne BruijnsKzc3:32.229704617SP48.691:41.873:29.96
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
DISMartijn BraspenningHpcNT9702875SA51.161:46.323:41.88
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISGijs v.d. WoordHpc4:00.609700059SP56.932:07.744:35.96
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
AFGEMJordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:05.599601075


Programmanr. 16
24-1-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:14.46980106443.531:32.323:11.60
2.Lotte VensZaanstad (SG)3:21.93970004444.021:34.563:15.75
3.Jade BroekA.Z.V.D.3:14.87970230045.621:36.753:18.52
4.Serena StelOeza3:29.15980152845.101:37.573:22.87
5.Tori GijzenSG Haerlem'043:22.90970316645.091:36.753:23.03
6.Chantal BeijerSG Haerlem'043:28.94970088448.181:41.623:26.21
7.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)3:30.24970356647.041:41.093:27.30
8.Sylle HoogeveenHpc3:28.82970318046.631:39.283:27.67
9.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:22.789701100FJ 144.211:39.703:29.92
10.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:27.199701102FJ 248.761:42.323:29.92
11.Linda BöhmSG Haerlem'043:34.05970316447.751:41.743:30.40
12.Anouk van DamSG Haerlem'043:40.28980003248.641:44.683:31.68
13.Lisa BrantjesKzc3:42.04980095049.111:43.633:32.68
14.Daphne WassenaarZaanstad (SG)3:39.42970360648.431:44.493:34.12
15.Tessa van LangelaarOeza3:40.50970528649.651:45.853:36.91
16.Marielle VijverZwemvereniging HoornNT980033649.791:45.683:37.77
17.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)3:41.73980322850.251:46.003:38.96
18.Anouk DijkmanKzcNT980151850.141:46.953:39.39
19.Laura EijkA.Z.V.D.3:37.16970386249.301:43.803:39.59
20.Kelsey OkkersZaanstad (SG)3:41.26980106249.681:46.343:40.71
21.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers3:53.45980337451.031:48.313:40.96
22.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:55.12980337650.111:47.173:41.30
23.Ilse van SteenZaanstad (SG)3:50.47970313050.711:48.283:41.35
24.Cheryl ObolZaanstad (SG)4:05.02980453850.071:47.983:47.74
25.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:54.24980065051.601:51.823:51.07
26.Carmen MeijerHpc3:56.21980020252.891:52.103:51.64
27.Ilse van GinkelZwemvereniging Hoorn4:01.03980166052.411:50.753:51.96
28.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)4:01.58970548252.393:54.71
29.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT980468452.231:51.573:54.78
30.Jessie KoopmanOeza3:55.46970538055.341:56.063:56.62
31.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)4:05.38980353253.871:54.003:56.64
32.Chantal BouquetZaanstad (SG)NT980384254.481:56.294:00.26
33.Merel SchoutenSG Haerlem'044:00.26980495257.032:00.084:06.24
34.Rosa WesterborgKzc4:03.23970296655.471:58.974:07.60
35.Virginie van ZundertA.Z.V.D.4:15.64980497857.392:02.564:10.65
36.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)4:10.54970217655.412:02.754:16.17
37.Alinka OsingaSG Haerlem'04NT98032121:02.062:13.184:36.62
DISBritt de VriesZwemvereniging HoornNT9805112AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSheri ZwieteringA.Z.V.D.3:54.969802036SL54.181:52.533:48.10
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSuzanne van der AardwegSG Haerlem'044:19.689803994SD59.262:05.724:14.94
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn3:58.689805060
NG.ZALisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn3:44.659704666
AFGEMMerel JacobsSG Haerlem'04NT9803402
AFGEMJill JansenSG Haerlem'043:32.689700170
AFGEMFlorianne BultjeSG Haerlem'04NT9804342
NGRachelle ReijsooSG Haerlem'043:46.789702810
NGBritt StedingZaanstad (SG)NT9801262
NGVeerle ClaassenHpc3:49.539800782


Programmanr. 17
24-1-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:28.13980071942.031:28.12
2.Bradley SapA.Z.V.D.1:29.29980102742.921:30.22
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:34.72980049344.061:31.53
4.Lex SandburgZaanstad (SG)1:33.1598006991:31.65
5.Simon de GrootSG Haerlem'041:34.3298007171:32.65
6.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:35.2298007151:35.15
7.Shai DataukerA.Z.V.D.1:44.70980181953.241:50.46
8.Sean TuinstraOeza1:44.68980168552.811:51.37
9.Jelle BetsZaanstad (SG)1:54.73980172955.001:53.87
10.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)2:04.8598037291:54.10
11.Jesper LutenZaanstad (SG)2:03.09980110154.811:55.15
12.Sven MartensKzc1:55.2598014451:56.78
13.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:54.4098018411:57.34
14.Floris van RuttenSG Haerlem'042:02.50980234758.452:02.81
15.Max van HoytemaOezaNT98041292:04.48
16.Niels OsingaSG Haerlem'042:02.50980237759.132:06.85
17.Hugo van WezenbeekKzc2:13.4398041571:02.122:10.59
DISTomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT9803221SL1:02.012:11.35
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGNick van StijnKzc2:04.229802729
NGSander SchleeperZaanstad (SG)1:46.799801843
NGJurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:41.759800621


Programmanr. 18
24-1-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:35.43990154644.281:29.58
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:36.8499005621:33.22
3.Isabel PuntA.Z.V.D.1:35.12990140447.641:35.21
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:39.4699007841:37.90
5.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:39.4299032921:38.71
6.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:47.40990231450.661:43.09
7.Suzanne IvensOeza1:49.08990290451.581:45.03
8.Edith KristSG Haerlem'041:47.06990195453.431:45.43
9.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:52.6299017481:46.94
10.Robyn SmithDe Zeeschuimers1:48.5299008921:48.85
11.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:55.44990351052.711:49.32
12.Vera KominSG Haerlem'041:47.9699032401:49.37
13.Sofie LindemanSG Haerlem'041:58.67990189252.001:50.45
14.Tessa WesterborgKzc1:59.61990191458.361:58.82
15.Julia VerheijenZaanstad (SG)NT990231659.462:01.74
16.Shirley LippusKzcNT99014062:05.74
17.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT99041782:09.00
18.Julisca BoogaardKzc2:12.2899023982:17.34
DISKim KenbeekZaanstad (SG)1:38.829902312RD1:37.82
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnna BruinsZaanstad (SG)1:43.979901966RD1:39.47
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMRachèl LubbersKzcNT9901924
AFGEMAnouck LubbersKzcNT9901912