Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 103. Alle, 50m vrije slag  mix minioren 3 en later
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  J. min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 105. Alle, 25m vrije slag  mix minioren 3 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 111. Alle, 50m rugslag  mix minioren 3 en later
Nr. 112. Alle, 50m rugslag  J. min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 113. Alle, 25m rugslag  mix minioren 3 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo Hilversum deel 3
Hilversum, 24.1.2010


Programmanr. 1
24.1.10 - 14:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels PostDe Otters Het Gooi1:15.7798013271:14.95FJ 1
2.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:15.7698007231:14.95FJ 2
50m:36.78100m:1:14.95
3.Gideon HeijTorpedo1:17.9798006551:17.69
50m:38.22100m:1:17.69
4.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:18.5098007211:18.38
50m:37.98100m:1:18.38
5.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:26.4698023531:21.95
6.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:28.0698034611:24.27
50m:39.88100m:1:24.27
7.Marc BunschotenZV De Aalscholver1:27.1798023551:25.46
50m:41.81100m:1:25.46
8.Issam AlahyaneHet Y1:41.7998015011:25.72
50m:40.26100m:1:25.72
9.Frenk SchultenDe Otters Het Gooi1:35.5798037151:34.51
50m:43.86100m:1:34.51
NG.ZALeon ChenKon. AZ 18701:47.359803657
AFGEMRimmer TheijssenDe Otters Het Gooi1:41.699801139


Programmanr. 2
24.1.10 - 14:34
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:37.5299005541:41.97
50m:48.78100m:1:41.97
2.Abigail PengelHet Y1:39.4599020021:42.26
50m:48.89100m:1:42.26
3.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:43.0999002901:43.56
50m:49.41100m:1:43.56
4.Marit LeusinkTorpedo1:46.1799015701:46.17
5.Karima AlyDe Otters Het Gooi1:56.7999008241:52.68
50m:54.52100m:1:52.68
6.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:49.9399026101:55.95
7.Paula MestrumKon. AZ 18702:07.5899027341:59.72
50m:55.76100m:1:59.72
8.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton1:59.5899033762:00.32
50m:57.16100m:2:00.32


Programmanr. 3
24.1.10 - 14:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf SmitTorpedo1:44.9300016771:33.54
50m:44.86100m:1:33.54
2.Jordi van der LemKon. AZ 18701:35.7200001891:37.08
50m:44.85100m:1:37.08
3.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton1:51.8702001131:42.03
50m:46.60100m:1:42.03
4.Joep PostDe Otters Het Gooi1:49.5200007251:43.10
50m:47.38100m:1:43.10
5.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:52.0000015031:43.80
6.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:55.6101007291:49.34


Programmanr. 103
24.1.10 - 14:44
50m vrije slagmix minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Hester BlomHet Y44.59010097444.20
2.Viënne JanssenTorpedo43.68010135244.70
3.Roos BijstersZV De Aalscholver47.31010154246.22
4.Pauline CoxTorpedoNT010135447.27
5.Farah BelahcenHet YNT020089450.13
6.Lily RandoeHet YNT010200650.27

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

AFGEMPepijn SchokkerTorpedo50.030101435


Programmanr. 104
24.1.10 - 14:46
50m vrije slagJ. min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi38.06980407437.95
2.Demi BramaZV De AalscholverNT000356444.39
3.Zanna van den MaagdenbergDe Otters Het Gooi47.72000202644.98
4.Charlotte PernotHet Y53.31980325848.04
5.Sherely TankwiKon. AZ 187049.51980517248.20
6.Tess WalkerHet YNT000352848.55
7.Robin CanonHet YNT980526849.35
8.Isabel van der WalDe Otters Het Gooi54.05990350049.57
9.Frederique LengersZV De AalscholverNT000356649.67
10.Jennifer BergsmaDe Otters Het Gooi46.33980139049.85
11.Floor SmitsDe Otters Het Gooi56.01980512050.09
12.Souhaila DerrazeHet YNT990453250.50
13.Louise de HaanW.Z. & P.C. Triton53.09990165851.00
14.Mirthe HasHet YNT980527051.80
15.Xiao Xiao NijhuisHet YNT000352654.24
16.Denyzia WhiteKon. AZ 187058.00980517058.10
AFGEMMaité Marin-MeraTorpedoNT9805284
AFGEMFloor ForrerW.Z. & P.C. Triton41.869805048
AFGEMNurdagül SomuncaHet YNT9805272

Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Vince van KleefTorpedoNT980444739.75
2.Nils RoturierTorpedoNT980444942.63
3.Mateo Marin-MeraTorpedoNT000270746.66
4.Teun BloemZV De Aalscholver51.97990263747.04
5.Rick SimonseTorpedo48.59980315948.36
6.Arthur de JongKon. AZ 18701:03.90990333757.86
7.Sten de BoerDe Otters Het Gooi1:30.5100025171:22.35
AFGEMMarc van den BrinkDe Otters Het GooiNT0000435
AFGEMJannik HornDe Otters Het Gooi49.579902555
AFGEMColin HoltuinHet YNT0002689


Programmanr. 4
24.1.10 - 14:54
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton1:50.7901009701:52.46
50m:53.37100m:1:52.46
2.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton1:52.0201009721:52.48
50m:55.13100m:1:52.48
3.José BijlHet Y2:04.1801009482:06.91
50m:1:00.91100m:2:06.91
4.Romy SpoelderZV De Aalscholver2:09.1301004062:07.19
50m:1:01.53100m:2:07.19
DISCalina van der LemKon. AZ 18702:09.5502000862:12.39
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 5
24.1.10 - 14:56
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:11.6999003431:12.09
50m:35.07100m:1:12.09
2.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:20.4899016151:21.95
50m:39.29100m:1:21.95
3.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:27.8299021691:25.82
50m:41.25100m:1:25.82
4.Hamza BelahcenHet Y1:28.8499024591:29.30
50m:40.48100m:1:29.30
5.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:43.3499024831:42.08
6.Martin ReineckeDe Otters Het Gooi1:49.0699016151:42.60
50m:48.26100m:1:42.60
DISIsmaïl el AlamiHet Y1:52.249901425
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLeon KolenbergW.Z. & P.C. Triton2:11.819903165
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren)., AA


Programmanr. 105
24.1.10 - 15:02
25m vrije slagmix minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Julie SikkingDe Otters Het Gooi28.34030008831.02
2.Isa AbrahamsDe Otters Het GooiNT020097034.77
3.Anna PostDe Otters Het Gooi35.53030009042.57
NG.ZAAngelita GharbaranKon. AZ 187031.730101396

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Miguel VerheijenDe Otters Het GooiNT020056931.90


Programmanr. 6
24.1.10 - 15:04
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:51.8400007501:55.12FJ 1
2.Chenelva PengelHet Y1:52.4400022041:55.12FJ 2
50m:54.07100m:1:55.12
3.Iris PernotHet Y2:03.6000022522:06.64
50m:59.18100m:2:06.64
4.Zenna ThiryW.Z. & P.C. Triton1:59.6600020602:07.28
50m:1:00.53100m:2:07.28
5.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton2:03.2700020222:07.36
6.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. TritonNT00031782:28.98
50m:1:08.55100m:2:28.98
DISAriane SmitTorpedo2:13.8900016522:05.23
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:00.07100m:2:05.23
NG.ZAEylin KokuluKon. AZ 18702:09.450000784
NG.ZAMarisa GoedarKon. AZ 18702:02.300002766
AFGEMMechteld BeukemaW.Z. & P.C. TritonNT0002254


Programmanr. 7
24.1.10 - 15:10
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18702:44.0396002792:43.81
50m:36.32200m:2:43.81
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton3:01.0397024273:00.79
50m:41.41200m:3:00.79
3.Damian MartensHet Y3:15.9297010953:11.45
AFGEMTeun SteinrothTorpedo3:01.089602519
AFGEMLars van WijkW.Z. & P.C. Triton2:59.649600959


Programmanr. 8
24.1.10 - 15:14
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y2:53.1297003422:49.36
50m:38.46200m:2:49.36
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi3:00.6597028182:59.14
50m:37.14200m:2:59.14
3.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:15.6797021043:04.13
4.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:08.2397035883:09.91
50m:42.25200m:3:09.91
5.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi3:18.8597028163:16.66
6.Anne VeenDe Otters Het Gooi3:22.8897027143:17.27
50m:47.48200m:3:17.27
7.Kirke van de PortHet Y3:28.9897044323:33.41
50m:49.66200m:3:33.41
8.Rosa RandoeHet Y3:29.0197044343:42.39
50m:53.89200m:3:42.39
9.Leonore BoekeHet Y3:29.1497052843:44.07
DISBoukje AalbersW.Z. & P.C. Triton3:08.6997015943:04.09
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:39.23200m:3:04.09
DISNienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton3:34.3398028083:32.14
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:45.36200m:3:32.14
AFGEMLudi van LeeuwenTorpedo3:23.399704854


Programmanr. 9
24.1.10 - 15:22
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:24.9698007231:23.80
50m:41.98100m:1:23.80
2.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:28.3798007211:24.22
50m:42.35100m:1:24.22
3.Niels PostDe Otters Het Gooi1:24.9898013271:28.23
50m:43.39100m:1:28.23
4.Gideon HeijTorpedo1:40.0398006551:33.38
5.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:40.0898023531:35.30
6.Issam AlahyaneHet Y1:42.4498015011:37.46
50m:47.75100m:1:37.46
7.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:42.6798034611:41.67
50m:48.51100m:1:41.67
8.Frenk SchultenDe Otters Het Gooi1:57.5798037151:47.16
50m:53.85100m:1:47.16
DISMarc BunschotenZV De Aalscholver1:45.6098023551:33.57
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:47.13100m:1:33.57
NG.ZALeon ChenKon. AZ 1870NT9803657
AFGEMRimmer TheijssenDe Otters Het Gooi1:58.669801139


Programmanr. 10
24.1.10 - 15:26
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:18.9199002901:20.11
50m:38.04100m:1:20.11
2.Marit LeusinkTorpedo1:23.5199015701:25.11FJ 1
3.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:22.1399026101:25.11FJ 2
50m:41.09100m:1:25.11
4.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:22.8199005541:27.07
50m:41.22100m:1:27.07
5.Paula MestrumKon. AZ 18701:46.1499027341:36.97
50m:44.92100m:1:36.97
6.Abigail PengelHet Y1:33.6699020021:37.29
7.Karima AlyDe Otters Het Gooi1:34.0199008241:37.48
50m:46.39100m:1:37.48
8.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton1:51.0099033761:49.93
50m:52.50100m:1:49.93


Programmanr. 11
24.1.10 - 15:32
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordi van der LemKon. AZ 18701:50.3800001891:49.10
50m:53.74100m:1:49.10
2.Olaf SmitTorpedo1:48.5300016771:52.82
50m:54.54100m:1:52.82
3.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:56.7000015031:58.75
50m:56.49100m:1:58.75
4.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton2:05.6401007291:58.89


Programmanr. 111
24.1.10 - 15:34
50m rugslagmix minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Viënne JanssenTorpedoNT010135253.42
2.Pauline CoxTorpedoNT010135455.09
3.Farah BelahcenHet YNT020089458.54
4.Lily RandoeHet YNT01020061:04.10
DISRoos BijstersZV De Aalscholver55.16010154252.22
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISHester BlomHet YNT010097455.32
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton52.70020011349.39
AFGEMPepijn SchokkerTorpedoNT0101435


Programmanr. 112
24.1.10 - 15:38
50m rugslagJ. min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton39.29980280840.70
2.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi50.28980407447.28
3.Charlotte PernotHet Y54.67980325851.07
4.Zanna van den MaagdenbergDe Otters Het Gooi1:03.55000202651.79
5.Demi BramaZV De AalscholverNT000356452.23
6.Tess WalkerHet YNT000352854.47
7.Frederique LengersZV De AalscholverNT000356654.90
8.Jennifer BergsmaDe Otters Het Gooi1:00.08980139056.89
9.Chenelva PengelHet YNT000220457.35
10.Iris PernotHet Y53.57000225257.45
11.Souhaila DerrazeHet YNT990453259.20
12.Robin CanonHet YNT98052681:00.49
13.Floor SmitsDe Otters Het Gooi1:04.7298051201:01.04
14.Mirthe HasHet YNT98052701:02.26
15.Xiao Xiao NijhuisHet YNT00035261:02.82
AFGEMFloor ForrerW.Z. & P.C. Triton48.019805048
AFGEMNurdagül SomuncaHet YNT9805272
AFGEMMaité Marin-MeraTorpedoNT9805284

Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Vince van KleefTorpedoNT980444746.10
2.Nils RoturierTorpedoNT980444948.91
3.Mateo Marin-MeraTorpedoNT000270752.68
4.Teun BloemZV De Aalscholver1:01.62990263755.25
5.Ismaïl el AlamiHet Y54.95990142556.81
6.Joep PostDe Otters Het GooiNT00007251:00.77
DISSten de BoerDe Otters Het GooiNT00025171:19.45
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMarc van den BrinkDe Otters Het GooiNT0000435
AFGEMJannik HornDe Otters Het GooiNT9902555
AFGEMColin HoltuinHet YNT0002689


Programmanr. 12
24.1.10 - 15:44
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton57.36010097252.84
2.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton57.36010097053.71
3.Calina van der LemKon. AZ 187058.26020008655.54
4.Romy SpoelderZV De Aalscholver1:01.75010040659.00
5.José BijlHet Y57.0001009481:00.89


Programmanr. 13
24.1.10 - 15:46
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:20.5799003431:21.64
50m:39.64100m:1:21.64
2.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:36.1099016151:37.57
50m:47.46100m:1:37.57
3.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:45.2399021691:43.24
50m:51.07100m:1:43.24
4.Hamza BelahcenHet Y1:51.8899024591:50.61
5.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton2:22.6799024831:52.14
50m:59.65100m:1:52.14
DISLeon KolenbergW.Z. & P.C. Triton2:13.789903165
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMartin ReineckeDe Otters Het Gooi2:00.3299016152:11.04
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:04.64100m:2:11.04


Programmanr. 113
24.1.10 - 15:52
25m rugslagmix minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Julie SikkingDe Otters Het GooiNT030008830.06
2.Anna PostDe Otters Het GooiNT030009049.80
DISIsa AbrahamsDe Otters Het GooiNT020097032.64
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAAngelita GharbaranKon. AZ 187033.930101396

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Miguel VerheijenDe Otters Het GooiNT020056930.14


Programmanr. 14
24.1.10 - 15:54
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton58.26000202250.69FJ 1
2.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton49.73000075050.69FJ 2
DISZenna ThiryW.Z. & P.C. TritonNT0002060
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISAriane SmitTorpedoNT000165257.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSusan CinqualbreW.Z. & P.C. TritonNT00031781:12.42
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAEylin KokuluKon. AZ 1870NT0000784
NG.ZAMarisa GoedarKon. AZ 1870NT0002766
AFGEMMechteld BeukemaW.Z. & P.C. TritonNT0002254


Programmanr. 15
24.1.10 - 15:56
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18703:16.6996002793:19.42
50m:43.32100m:1:34.36200m:3:19.42
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton3:31.1697024273:36.48
100m:1:45.02200m:3:36.48
AFGEMLars van WijkW.Z. & P.C. Triton3:29.899600959
AFGEMTeun SteinrothTorpedo3:17.789602519


Programmanr. 16
24.1.10 - 16:02
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y3:15.5197003423:08.29
50m:43.31100m:1:31.39200m:3:08.29
2.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton3:19.8897021023:18.07
50m:44.02100m:1:34.71200m:3:18.07
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi3:25.6697028183:25.14
50m:46.07100m:1:38.40200m:3:25.14
4.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:28.1097021043:25.74
100m:1:40.17200m:3:25.74
5.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton3:37.1397015943:35.50
100m:1:43.20200m:3:35.50
6.Kirke van de PortHet Y3:38.3197044323:38.83
50m:49.45100m:1:45.39200m:3:38.83
7.Rosa RandoeHet Y3:40.1697044343:45.40
50m:50.82100m:1:48.68200m:3:45.40
8.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi3:38.9097028163:45.97
50m:50.06100m:1:50.15200m:3:45.97
9.Leonore BoekeHet YNT97052843:58.16
100m:1:53.32200m:3:58.16
NG.ZAJülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:27.709703588
AFGEMLudi van LeeuwenTorpedoNT9704854


Programmanr. 17
24.1.10 - 16:10
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:41.7298007211:40.02
50m:47.45100m:1:40.02
2.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:45.0698007231:46.62
50m:51.18100m:1:46.62
3.Niels PostDe Otters Het Gooi1:42.2798013271:46.72
50m:51.02100m:1:46.72
4.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:46.8398034611:48.23
5.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:52.4898023531:53.00
6.Gideon HeijTorpedo1:51.5898006551:53.54
7.Frenk SchultenDe Otters Het GooiNT98037152:03.11
50m:56.50100m:2:03.11
NG.ZALeon ChenKon. AZ 1870NT9803657
AFGEMRimmer TheijssenDe Otters Het Gooi2:02.729801139


Programmanr. 18
24.1.10 - 16:16
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:25.6099002901:26.86
50m:42.13100m:1:26.86
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:27.8999005541:31.69
50m:44.99100m:1:31.69
3.Paula MestrumKon. AZ 18701:43.2599027341:37.00
4.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:31.5699026101:37.49
50m:47.64100m:1:37.49
5.Abigail PengelHet Y1:46.5799020021:49.13
6.Karima AlyDe Otters Het Gooi1:54.1499008241:53.89
50m:56.07100m:1:53.89
7.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton2:06.1399033762:00.47
50m:1:00.30100m:2:00.47
8.Louise de HaanW.Z. & P.C. Triton2:19.1499016582:08.25
50m:1:00.96100m:2:08.25
DISMarit LeusinkTorpedo1:40.2099015701:37.49
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIsabel van der WalDe Otters Het GooiNT99035002:07.64
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RH