Nr. 1. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Meisjes, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 3. Jongens, 25m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 4. Meisjes, 25m schoolslag  7 - 9 jaar
Nr. 5. Jongens, 25m schoolslag  7 - 9 jaar
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 11. Jongens, 50m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 14. Meisjes, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 15. Jongens, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 16. Meisjes, 25m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 17. Jongens, 25m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 18. Meisjes, 50m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 19. Jongens, 50m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 20. Meisjes, 50m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 21. Jongens, 50m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 22. Meisjes, 50m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 23. Jongens, 50m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 24. Dames, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 25. Heren, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 26. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  8 - 10 jaar


Friese Vijf deel 3
Burgum, 23.1.2010


Programmanr. 1
23.1.10 - 16:00
Gemengd, 4 x 25m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'541:20.001:21.96
Judith Metselaar
Jasper Knip
90
94
22.82Rinske Bouma
Niek Zeilstra
96
94
59.14
2.F.Z.C.'54 2F.Z.C.'541:30.651:27.95
Imkje Bouma
Bart de Vos
94
95
20.73Christine Grondsma
Jesper Oevering
97
99
1:07.22
3.Wetterwille 1WetterwilleNT1:35.92
Frieda de Vries
Daniël Westra
00
97
Jetty Vaartjes
Stefan Rienstra
96
97
4.Orca 2OrcaNT1:49.32
Wieb van Vliet
Hylkje Vrij
97
00
24.49Dennis Opdam
Demi Sijtsma
97
99
1:24.83
DISde Granaet 1de GranaetNT1:24.80
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
Maureen Pranger
Henry Wiersma
90
94
20.89Janet Leegstra
Rick Bergsma
97
93
1:03.91
DISOrca 1OrcaNT1:37.82
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Ype Daniel Brada
Lesley Manusiwa
96
96
20.44Jan Panhuis
Esther van Dijk
95
99
1:17.38
DISOrca 3OrcaNT2:19.66
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Jan Sytze Heegstra
Grietje Ytsma
02
02
Kevin Koen
Anneke vd Laan
01
02


<< TOP >>
Programmanr. 2
23.1.10 - 16:05
Meisjes, 25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anneke vd LaanOrca32.7302alaag30.80
2.Lotte DijkstraOrca35.5502ldiag31.79
3.Grietje YtsmaOrca32.7602gytag32.93
4.Laura SchevelOrca32.5602lscag33.07
5.Thirza van BalenOrcaNT02tbaag34.54
DISMarijke CnossenOrcaNT02mcnag38.78
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
23.1.10 - 16:06
Jongens, 25m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf Jan BosscherWetterwille31.26020003730.57
2.Jan Sytze HeegstraOrca34.9202jheag32.64
3.Erwin Noordhuisde GranaetNT020057534.87
NGMathijs HoekstraOrcaNT02mhoag


<< TOP >>
Programmanr. 4
23.1.10 - 16:08
Meisjes, 25m schoolslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bo Oskampde GranaetNT000245627.20
2.Marielle HaakmaZpd26.89010115427.39
3.Janke Wytske de VriesOrcaNT00lvrag27.48
4.Anita VenemaZpd28.30000126027.67
5.Eva Willebrandsde Granaet28.66010151027.90
6.Rianne de BruinZpd31.83000259028.26
7.Lotte Brinkmande Granaet30.36000297028.78
8.Evelien van HarskampZpd31.47010101828.89
9.Frieda de VriesWetterwilleNT000216629.07
10.Hylkje VrijOrcaNT00hvrag33.00
11.Wendy BeersOrca38.3401beeag35.53
DISEva de GrootOrca31.1301egrag29.00
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
DISAlies AntonidesWetterwille31.47010124631.56
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISNynke RiemersmaOrcaNT01nriag42.85
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
23.1.10 - 16:12
Jongens, 25m schoolslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieuwe MinnemaWetterwilleNT000175525.75
2.Reinout BeerdaWetterwilleNT000180326.10
3.Hendrik JilderdaWetterwille28.44010067326.38
4.Sieberen Ademade Granaet30.81000220726.42
5.Steijn WijbengaOrca27.0600swiag26.64
6.Age HeegstraOrca27.9900aheag27.34FJ 1
7.Bram JaasmaWetterwille30.79000180127.34FJ 2
8.Daniel Dijkde Granaet30.06010116127.75
9.Marcel HeidstraWetterwille29.82000156728.19
DISKevin KoenOrcaNT01kkoag36.00
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
23.1.10 - 16:15
Meisjes, 50m vrije slag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sanne GrovensteinF.Z.C.'5436.59980337037.36
2.Ilona HofmanF.Z.C.'5440.28980279639.73
3.Iris PosthumusZpd49.21980448046.07
4.Laila SalverdaWetterwille52.69000073046.51
5.Roelien Smitde Granaet46.40990283846.85
6.Demi SijtsmaOrca50.1099dsiag47.14
7.Stella Louisa Moussougande GranaetNT990460647.83
8.Florianne HaakmaZpd45.22980283649.50
9.Esther van DijkOrca56.2699diag54.62
10.Marjolein van HarskampZpd1:01.60990420656.27
11.Ilona DreijerZpd51.6999034361:26.02
AFGEMDouwina WoudwijkWetterwille41.079901184
NGNathalie JonesOrcaNT99njoag


<< TOP >>
Programmanr. 7
23.1.10 - 16:21
Jongens, 50m vrije slag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Darren SieswerdaF.Z.C.'5448.74000176341.72
2.Jesper OeveringF.Z.C.'5447.84990025744.21
3.Geert SikkengaOrcaNT98gsiag44.58
4.Gerwin de Jagerde Granaet44.49990245346.77
5.Ulbe KuipersF.Z.C.'5449.62990271548.36
6.Remco de Graafde Granaet55.82990324348.66
7.Jurre van MeerloWetterwilleNT000064748.88
8.Marnick DoumaZpd55.48990251749.24
9.David KuipersOrcaNT00dkuag49.30
10.Ridzert VeenstraZpd46.26990252150.00FJ 1
11.Durk Jan de Vriesde Granaet52.26980412150.00FJ 2
12.Paul TerpstraOrca55.6699Pterp51.60
13.Niels de BoerWetterwille56.22990270953.78
14.Simon WestraWetterwille59.00990170956.83


<< TOP >>
Programmanr. 8
23.1.10 - 16:26
Meisjes, 50m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BoumaF.Z.C.'5441.10960191442.08
2.Marlijn BerendsF.Z.C.'5447.45970409445.08
3.Melania DessiF.Z.C.'54NT960624445.91
4.Christine GrondsmaF.Z.C.'5446.13970337246.02
5.Erica KramerF.Z.C.'5451.55970547848.50
6.Susan Holwerdade GranaetNT960636050.73
7.Mirjam KootstraZpd53.22960578853.37
8.Miranda Minke VeenstraZpd53.88970449653.70
9.Lesley ManusiwaOrcaNT96lmaag54.84
10.Janet Leegstrade Granaet59.88970494059.58
DISChristina Visserde GranaetNT9606362
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMJildau Kuipersde GranaetNT9705862


<< TOP >>
Programmanr. 9
23.1.10 - 16:30
Jongens, 50m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guido de Graafde GranaetNT970358942.06
2.Dimitri van de Galiënde Granaet48.65970378948.55
3.Wieb van VlietOrcaNT97wvvl49.81
4.Sven HarskampF.Z.C.'5454.66960507356.64


<< TOP >>
Programmanr. 10
23.1.10 - 16:32
Meisjes, 50m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Imkje BoumaF.Z.C.'5441.44940298042.96
2.Jetty VaartjesWetterwilleNT960610646.15
AFGEMJosé AlkemaF.Z.C.'5448.119402978
AFGEMAnne van ZalingeF.Z.C.'54NT9506100


<< TOP >>
Programmanr. 11
23.1.10 - 16:34
Jongens, 50m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasper KnipF.Z.C.'5440.58940255140.42
2.Bart de VosF.Z.C.'5441.39950143541.57
3.Henry Wiersmade GranaetNT940314342.39
4.Stefan RienstraWetterwille49.25970430344.79
5.Daniël WestraWetterwille1:07.90970418951.94
6.Dennis OpdamOrca52.4897dopag54.41


<< TOP >>
Programmanr. 12
23.1.10 - 16:36
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Imkje BoumaF.Z.C.'5447.57940298046.04FJ 1
2.Maureen Prangerde Granaet46.34900300846.04FJ 2
3.Judith MetselaarF.Z.C.'5450.29900696051.69
4.Florianne HaakmaZpd55.95980283652.92
5.Synthia PostmaZpd52.81940535654.09
AFGEMJosé AlkemaF.Z.C.'5444.259402978


<< TOP >>
Programmanr. 13
23.1.10 - 16:38
Heren, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek ZeilstraF.Z.C.'54NT940316740.25
2.Sybe van Hijumde Granaet40.13920643740.64
3.Douwe Jan Geelhoedde Granaet39.66910698141.27
4.Jan PanhuisOrca43.3295jpaag41.88
5.Thomas Stockmande Granaet44.44910741944.59
6.Ype Daniel BradaOrca48.1196ybrag44.70
7.Rick Bergsmade Granaet45.69930200145.27


<< TOP >>
Programmanr. 14
23.1.10 - 16:57
Meisjes, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura SchevelOrca28.8202lscag27.51
2.Grietje YtsmaOrca29.2402gytag28.11
3.Anneke vd LaanOrca33.8802alaag29.38
4.Lotte DijkstraOrca33.9302ldiag29.39
5.Marijke CnossenOrcaNT02mcnag29.95
6.Thirza van BalenOrcaNT02tbaag31.76


<< TOP >>
Programmanr. 15
23.1.10 - 16:58
Jongens, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf Jan BosscherWetterwille29.77020003727.09
2.Jan Sytze HeegstraOrca32.7902jheag27.30
3.Erwin Noordhuisde GranaetNT020057532.32
NGMathijs HoekstraOrcaNT02mhoag


<< TOP >>
Programmanr. 16
23.1.10 - 17:00
Meisjes, 25m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva Willebrandsde Granaet20.19010151019.79
2.Bo Oskampde Granaet20.32000245619.99
3.Rianne de BruinZpd25.15000259020.57
4.Janke Wytske de VriesOrcaNT00lvrag23.14
5.Frieda de VriesWetterwilleNT000216623.86
6.Eva de GrootOrca27.7201egrag24.43
7.Marielle HaakmaZpd26.39010115424.54
8.Evelien van HarskampZpd24.24010101825.50
9.Hylkje VrijOrcaNT00hvrag25.74
10.Anita VenemaZpd26.14000126027.13
11.Lotte Brinkmande Granaet26.39000297027.92
12.Alies AntonidesWetterwille29.41010124630.84
13.Wendy BeersOrca37.9301beeag32.54
14.Nynke RiemersmaOrcaNT01nriag40.44


<< TOP >>
Programmanr. 17
23.1.10 - 17:04
Jongens, 25m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieuwe MinnemaWetterwille21.96000175519.76
2.Steijn WijbengaOrca23.3500swiag22.30
3.Reinout BeerdaWetterwilleNT000180323.51
4.Daniel Dijkde Granaet25.09010116125.31
5.Sieberen Ademade Granaet26.22000220726.20
6.Age HeegstraOrca27.4700aheag26.80
7.Hendrik JilderdaWetterwille28.56010067327.36
8.Kevin KoenOrcaNT01kkoag28.75
9.Marcel HeidstraWetterwille30.19000156729.46
10.Bram JaasmaWetterwille29.23000180131.55


<< TOP >>
Programmanr. 18
23.1.10 - 17:07
Meisjes, 50m rugslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sanne GrovensteinF.Z.C.'5448.04980337045.78
2.Ilona HofmanF.Z.C.'5451.27980279649.03
3.Laila SalverdaWetterwille1:04.11000073050.60
4.Iris PosthumusZpd1:03.29980448054.28
5.Roelien Smitde GranaetNT990283854.68
6.Florianne HaakmaZpd53.75980283655.53
7.Ilona DreijerZpd59.60990343657.48
8.Marjolein van HarskampZpd1:06.20990420657.81
9.Demi SijtsmaOrca1:09.2399dsiag59.66
10.Esther van DijkOrca1:07.4699diag1:02.25
DISStella Louisa Moussougande GranaetNT990460654.31
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDouwina WoudwijkWetterwilleNT9901184
NGNathalie JonesOrcaNT99njoag


<< TOP >>
Programmanr. 19
23.1.10 - 17:13
Jongens, 50m rugslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesper OeveringF.Z.C.'5454.47990025749.65
2.Darren SieswerdaF.Z.C.'54NT000176351.78
3.Remco de Graafde GranaetNT990324357.03
4.Niels de BoerWetterwille1:19.77990270958.27
5.Ulbe KuipersF.Z.C.'54NT990271559.02
6.David KuipersOrcaNT00dkuag1:00.28
7.Ridzert VeenstraZpd1:01.8999025211:00.56
8.Durk Jan de Vriesde GranaetNT98041211:01.00
9.Marnick DoumaZpd1:02.3299025171:08.47
10.Simon WestraWetterwille1:16.9999017091:09.06
DISGeert SikkengaOrcaNT98gsiag54.81
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISGerwin de Jagerde GranaetNT990245356.00
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJurre van MeerloWetterwilleNT000064756.31
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISPaul TerpstraOrca1:03.8699Pterp58.27
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 20
23.1.10 - 17:18
Meisjes, 50m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BoumaF.Z.C.'5437.68960191438.31
2.Christine GrondsmaF.Z.C.'5438.69970337238.59
3.Marlijn BerendsF.Z.C.'5439.23970409439.19
4.Susan Holwerdade GranaetNT960636039.69
5.Melania DessiF.Z.C.'5441.17960624441.02
6.Miranda Minke VeenstraZpd42.43970449642.06
7.Erica KramerF.Z.C.'5445.49970547843.54
8.Mirjam KootstraZpd45.71960578846.12
9.Lesley ManusiwaOrcaNT96lmaag49.37
10.Janet Leegstrade Granaet45.52970494050.75
DISChristina Visserde GranaetNT9606362
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMJildau Kuipersde GranaetNT9705862


<< TOP >>
Programmanr. 21
23.1.10 - 17:21
Jongens, 50m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Guido de Graafde Granaet35.29970358935.51
2.Dimitri van de Galiënde Granaet39.84970378939.11
3.Wieb van VlietOrcaNT97wvvl43.13
4.Sven HarskampF.Z.C.'5448.16960507346.00


<< TOP >>
Programmanr. 22
23.1.10 - 17:23
Meisjes, 50m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Imkje BoumaF.Z.C.'5435.46940298036.75
2.Sanne GrovensteinF.Z.C.'5436.59980337037.28
3.Jetty VaartjesWetterwille40.06960610641.08
AFGEMAnne van ZalingeF.Z.C.'5437.609506100
AFGEMJosé AlkemaF.Z.C.'5438.999402978


<< TOP >>
Programmanr. 23
23.1.10 - 17:25
Jongens, 50m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasper KnipF.Z.C.'5433.07940255133.66
2.Bart de VosF.Z.C.'5433.76950143534.28
3.Henry Wiersmade GranaetNT940314334.73
4.Daniël WestraWetterwille44.06970418941.02
5.Stefan RienstraWetterwille38.33970430344.13
6.Dennis OpdamOrca57.2197dopag55.12


<< TOP >>
Programmanr. 24
23.1.10 - 17:27
Dames, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BoumaF.Z.C.'541:31.4396019141:32.00
2.Maureen Prangerde GranaetNT90030081:48.23
DISJudith MetselaarF.Z.C.'541:39.609006960
AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)
DISSynthia PostmaZpd1:35.4394053561:36.97
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 25
23.1.10 - 17:30
Heren, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick Bergsmade GranaetNT93020011:20.91
2.Douwe Jan Geelhoedde GranaetNT91069811:24.18
3.Jasper KnipF.Z.C.'541:28.6794025511:29.91
4.Bart de VosF.Z.C.'541:29.7995014351:35.06
5.Thomas Stockmande GranaetNT91074191:41.00
DISNiek ZeilstraF.Z.C.'541:24.5594031671:22.85
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSybe van Hijumde GranaetNT92064371:24.70
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJan PanhuisOrcaNT95jpaag1:38.56
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISYpe Daniel BradaOrcaNT96ybrag1:43.40
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 26
23.1.10 - 17:34
Gemengd, 4 x 25m schoolslag8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zpd 2Zpd1:56.491:49.13
Rianne de Bruin
Marnick Douma
00
99
29.31Ilona Dreijer
Marielle Haakma
99
01
1:19.82
2.Wetterwille 2Wetterwille1:55.371:51.34
Alies Antonides
Hendrik Jilderda
01
01
Laila Salverda
Jurre van Meerlo
00
00
3.Zpd 1Zpd1:48.751:56.22
Anita Venema
Ridzert Veenstra
00
99
29.54Marjolein van Harskamp
Evelien van Harskamp
99
01
1:26.68
4.Orca 1OrcaNT1:57.23
David Kuipers
Nynke Riemersma
00
01
Paul Terpstra
Janke Wytske de Vries
99
00
5.Orca 2OrcaNT1:57.80
Age Heegstra
Eva de Groot
00
01
Steijn Wijbenga
Wendy Beers
00
01
6.de Granaet 1de GranaetNT1:58.32
Eva Willebrands
Daniel Dijk
01
01
29.54Lotte Brinkman
Sieberen Adema
00
00
1:28.78